Świadectwo o. Wiesława Nazaruka OMI: „Przeżyłem śmierć, rozmawiałem z Jezusem, widziałem niebo”

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

27 odpowiedzi na „Świadectwo o. Wiesława Nazaruka OMI: „Przeżyłem śmierć, rozmawiałem z Jezusem, widziałem niebo”

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

 2. mała pisze:

  Z maila:
  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus +
  Kochani,
  Tak jak Bóg daje, tak dzielimy się z Wami działaniem Ducha Świętego i tym razem przesyłamy Wam modlitwę okrycia Krwią Chrystusa, a jak wiecie, każdy człowiek w dzisiejszych czasem zachęcany jest, by modlić się o okrycie Krwią Pana Jezusa, bo to wielka broń przed atakami złego ducha. Niech nas wszystkich chroni i napawa nieustannie Przenajdroższa Krew Pana Jezusa. Amen – z błogosławieństwem ks. Jacek, z modlitwą Teresa

  Modlitwa do codziennego odmawiania o ochronę rodziny przez Krew Jezusa

  Panie Jezu, wyznaję Cię jako swojego Mistrza i Pana,
  Wierzę, że każdą kroplę swojej drogocennej Krwi
  przelałeś po to, aby odkupić mnie i moją rodzinę,
  aby uwolnić nas od szatana, grzechu i wszelkich zniewoleń.
  Panie Jezu z głęboką wiarą w Ciebie proszę, aby Twoja
  Krew okryła to miejsce, każdy kąt mojego domu,
  wszystkie pojazdy, którymi się poruszam ja i moi bliscy,
  I wszelką własność, którą Ty nam dałeś.
  Panie Jezu, obmyj swoją drogocenna Krwią mnie samego i
  moją rodzinę.
  Proszę o całkowitą ochronę życia mojego i mojej rodziny.
  Panie Jezu, zachowaj nas dziś od złego,
  Od grzechu pokus, ataków i dręczeń ze strony szatana,
  Od lęku przed ciemnościami i przed ludźmi,
  Od chorób, zwątpienia, złości, nieszczęść
  I wszystkiego, co nie należy do Twojego Królestwa.
  Napełnij nas, Panie Jezu swoim Duchem Świętym i obdarz
  darami: mądrości, poznania, wiary, rozumu i rozeznania,
  Tak abyśmy żyli dziś w Twojej chwale wypełniając wszystko to, co dobre.
  Chwała Ci Jezu!
  Dziękuję Ci Jezu!
  Kocham Cię Jezu!
  Uwielbiam Cię Jezu!

 3. mała pisze:

  [Św. Józef – Patron czasów, które nadchodzą]

  „Powiem ci, dziecko, o Moim ojcu na ziemi, którego opiece was oddaję – a którego wielka jest moc nad siłami ciemności i wielka Jego nad Moim Kościołem władza. Świat zna go tak mało, a on jest wzorem świętości dla czasów, które nadchodzą. Świętość Jego była heroizmem cichości, maleńkości i ufnego oddania się woli Bożej.

  Ciało i duszę miał czystą i tak dziecięcą, że brał jak dziecko prosto to, co Ojciec Niebieski mu polecił. Posłuszny, otaczał opieką Mnie i Matkę Moją – chronił w trudzie ucieczki i życia na wygnaniu. Był tak prostym, że nikt nie domyślał się wielkości darów, jakie Ojciec Mój złożył w jego duszy. Dla człowieka ‘uczonego, mądrego’ godność przybranego ojca Boga byłaby czymś szczególnym, trudnym, wymędrkowanym. On, nie myśląc, a tylko słuchając głosu Bożego, wziął na siebie ten święty obowiązek z cudną prostotą i stał się tak wielkim w dziecięctwie Bożym swej duszy, że chwała Jego przyćmiewa blask aniołów.

  Jest On szczególnym patronem czasów, które nadchodzą, a w których chcę w Mym Kościele widzieć wiele prostoty – nie godność i pompę szat, obrzędów i ceremoniału, a prostotę, jaka była blaskiem młodego Kościoła Katakumb, gdzie wszyscy byli braćmi.

  Wielkanoc – Moje dzieci, w Kościele jest Bóg i tylko Bóg, i Jemu cześć i chwała, ale słudzy Mego Kościoła to dzieci Moje i jak dzieci mieć muszą prostotę i dziecięctwo Mego przybranego ojca, Józefa. Mówicie o nim ‚Ozdoba Patriarchów’, a on ma być wzorem biskupów, kapłanów, zakonników i Mego ludu wybranego, naznaczonego znamieniem chrztu św., z których powołam [potem] świętych. Chcę mieć w Kościele Mym prostotę Józefa, cichość Maryi, prostotę Dziecięcia Jezus, a wy macie być tego apostołami, wy, małe biedne dzieci Moje”.

  „Dialogi” 1319-1321, Ludmiła Krakowiecka
  Fot. VICONA

 4. an m pisze:

  Panie Jezu, błagam Cię, zmiłuj się nad nami, potrzebuję Twojej Boskiej interwencji. Amen.

 5. Maria Larsson pisze:

  Piekne swiadectwo O.Wieslawa Nazaruka . Wielkie Bog zaplac Ojcu. Jaki ciekawy przekaz..Slucha sie z zapartym tchem .Chwala Panu. Jezus zyje.

 6. Aga pisze:

  Popłakałam się
  Cudne i bardzo ciekawe świadectwo
  To moje wielkopostne rekolekcje
  Długie ale bardzo wartościowe i ważne ❤
  pozdrawiam 🌸🌸🌸

  • Zinka pisze:

   A ja się pośmiałam … 😊
   Ojciec Wiesław ma swoiste poczucie humoru. Porusza wiele wątków i wszystkie są bardzo ciekawe. Oczywiście, pod koniec jego świadectwo jest nostalgiczne. Wiele mnie z tym kapłanem łączy, ale nie wszystko mogę na tej stronie ujawnić.
   Chwała dobremu Bogu za to piękne świadectwo! ☺

   • wobroniewiary pisze:

    O. Wiesław też wspomina o szklanej ścianie – tak jak Ty 🙂

    • Zinka pisze:

     I też nazywa czyściec ciemnym miejscem .Na jego spotkanie wychodzi wiele dusz ubranych na biało .Spotyka Pana Jezusa i również jego (ojca Wiesława), Chrystus posyła z powrotem na ziemię , na którą kapłan nie chce już wracać ( zupełnie jak ja ), lecz to nasz Pan ma ostatnie zdanie… Dodam jeszcze , że także tego kapłana zaatakował zły duch ( nie ważne w jakiej postaci ).

 7. Katarzyna pisze:

  Świadectwo księdza jest dla mnie dziś o takiej mocy, jak gdyby właśnie Arcyksiąże Wojska Niebieskiego, interweniował w walkę którą toczę a jak przypuszczam, jest moją ziemską misją. Muszę uczciwie dodać, że bardzo trudną misją.

 8. wobroniewiary pisze:

  Chcemy tylko, żebyś tu został i nas pokochał
  Spędził trzynaście lat wśród Indian i Eskimosów na dalekiej Północy w Kanadzie. Tego, co przeżył nie da się do końca opisać. Pewnych spraw w ogóle nie można opisać, można je tylko na zawsze zachować w pamięci…

  O. Wiesław Nazaruk, OMI, misjonarz pochodzi z Kodnia (Lubelszczyzna). Misjonarze Oblaci Maryi Niepokalanej w Kodniu są obecni od 1927 roku, związani z sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej. Znajduje się tam obraz ukradziony z Rzymu przez Mikołaja Sapiehę, drugi po Częstochowie obraz koronowany w Polsce w 1723 roku.

  https://www.gazeta-mosina.pl/2012/o-wieslaw-nazaruk/

 9. babula pisze:

  Jestem ogromnie wdzięczna, że mogłam poznać to piękne świadectwo o. Nazaruka. Tak bardzo jest potrzebne zwłaszcza wtedy gdy się modlimy, modlimy…i wraz z łaską pojawia się od razu zagrożenie. I w tym czasie zachwiania, lęku, przychodzi to słowo nadziei.
  Jezu Dziękuję Ci za Wszystko!

 10. Monika pisze:

  Temat spotkania został skrócony do krótkiego: demony i UFO,
  chodzi o tezę, że ci tzw. przybysze z kosmosu to demony
  – świadectwo osobiste księdza Jarosława Bukowskiego (także duszpasterza Polaków z Kazachstanu).

  • Paweł pisze:

   O tym, że na innych planetach „nie ma żadnego takiego życia, jakie znamy, ani istot ludzkich, ani innych”, a tzw. UFO to są „nadnaturalne manifestacje pochodzące z piekła” i są to „transporty agentów piekła” (dla których istnieje przyczyna, ale nie może być teraz nam podana) – mówią domniemane objawienia z Bayside (stan Nowy Jork, USA). w których Maryja miała się ukazywać wizjonerce Weronice Lueken w latach 1970-1995 (obecnie, mimo że wizjonerka ta umarła już ponad 20 lat temu, nadal funkcjonuje strona tych objawień: http://www.tldm.org/ ; powyższe stwierdzenia na temat UFO można znaleźć tu: http://www.tldm.org/Directives/d45.htm ).

   Objawienia te są bardzo różnie oceniane, gdy chodzi o ich autentyczność:
   Raczej przychylnie wypowiedziała się o nich na przykład książka: Gottfried Hierzenberger, Otto Nedomansky „Księga objawień maryjnych od I do XX wieku” [wydanie Oficyny Wydawniczo-Poligraficznej „ADAM”, Warszawa 2003, „za zgodą Kurii Metropolitalnej Warszawskiej z dnia 16.10.2002, Nr 4970/NK/2002; Notariusz – Ks. dr Henryk Małecki; Wikariusz Generalny, Biskup Pomocniczy Warszawski +Tadeusz Pikus”] – oto cytat ze str. 485 i 495-496:
   „«Wezwania z Bayside» (…) rozeszły się po całym świecie. Kościół nie poświęcił im jednak dostatecznej uwagi. Treścią przesłań są wypowiedzi dotyczące czasu ostatecznego i zawierające wiele krytyki wobec modernizmu w Kościele, zapowiadające wielkie oczyszczenie ziemi, a także wzywające do zachowania tradycyjnej pobożności i do silnego jednoczenia się w wierze. (…) Objawienia, przesłania oraz liczne zdarzenia i zjawiska mistyczne są praktycznie ignorowane przez kurię w Brooklynie, choć w roku 1970 biskup Francis J. Mugavero wydał polecenie zbadania tych zjawisk. Czyniono to przez kilka miesięcy, lecz ani razu nie przesłuchano samej ‚widzącej’. Zwrócono się za to do członków parafii, czy nie są niepokojeni przez tłumy; nie byli to ludzie współdziałający z Weroniką. Dysponowano kilkoma protokołami przesłań, kilkoma nagraniami magnetofonowymi z głosem Weroniki – nie przesłuchano ich jednak ani nie przeanalizowano. Sprawa spełzła na niczym. Komisja przekazała jedynie kurii, iż objawienia uważa za ‚całkowicie nieprawdziwe’, zaś wydarzeniom nie przypisuje ‚żadnego charakteru nadprzyrodzonego’… Należałoby jednak zbadać inne okoliczności: niezliczone twierdzenia o uzdrowieniach i relacje o nich; wydarzenia zaistniałe podczas otrzymywania przesłań (szczególną okazję stwarzały tu nagrania magnetofonowe); kwestie licznych niezwykłych zdjęć (fotografii powstałych w niewyjaśniony sposób, wykonanych przez ‚widzącą’, jej współpracowników, widzów, a także przez pielgrzymów i ukazujących często zadziwiające i niewytłumaczalne zjawiska). Ludzie uciekli się do ‚samopomocy’ – jak to się dzieje przy podobnych cudach, gdy Kościół nie doszedł do żadnych ustaleń, a jednocześnie nie zasygnalizował, iż dotyczy go to w jakiś sposób – i zareagowali jako wierzący. Przez ponad dwadzieścia lat obserwują te zjawiska i potrafią docenić ‚bezpośredni kontakt’…”

   Z drugiej strony jednak, na przykład światowej sławy mariolog i znawca objawień – ks. prof. Rene Laurentin – zaliczył objawienia w Bayside do „przypadków wątpliwych”. jak można przeczytać na str. 182-183 jego książki „Współczesne objawienia Najświętszej Maryi Panny” [wydanie Wydawnictwa EXTER, Gdańsk 1995, NIHIL OBSTAT ET IMPRIMATUR: Curia Metropolitana Gedanensis, Gedani-Olivae, die 25 Martius 1994, Ks. dr Wiesław Lauer, Vicarius Generalis].

   • Paweł pisze:

    Cytuję jeszcze wypowiedź o UFO z innego źródła – od Marii Simmy (z jej rozmowy z dziennikarzem Nickiem Eltzem):

    [Pytanie:] Mówi się dużo o UFO, media poświęcają temu zjawisku dużo uwagi. Czy ludzie mylą aniołów z UFO albo odwrotnie?

    [Maria Simma:] Nie sądzę. Znajomy mnie kiedyś poprosił, bym zapytała duszy czyśćcowej, czy na innych planetach jest jakieś rozumne życie. Odpowiedź nadeszła kilka tygodni później. Dusza czyśćcowa odpowiedziała: „Nie”. Tak więc nie ma istot rozumnych na innych planetach. Ale to nie znaczy że wszystkie widzenia, historie i uprowadzenia są wyssane z palca. Przecież tak wielu ludzi nie mogłoby kłamać. To sygnalizuje jakiś inny fenomen. Jeśli nie ma nigdzie indziej rozumnego życia, to wszystkie te wizje są dziełem szatana. On pragnie byśmy tym żywo się interesowali, a o co innego może mu bardziej chodzić, niż o wyprowadzenie nas w pole, gdy latamy w poszukiwaniu zielonych ludzików? Ciekawość była powodem śmierci wielu osób. Wszystkie te filmy i programy w tym temacie ciągną ku niebezpieczeństwu.
    https://gloria.tv/article/7DUQzs9iYM1bBxLRuTaiBrLBf

  • AnnaSawa pisze:

   Polecam również ten wykład.

 11. Malgorzata pisze:

  Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus.Dziekuje Ks.Wieslawowi za piekne swiadectwo.Magosia z Kanady.Z Panem Bobiem.Niech Bog Blogoslawi.

 12. Marcin pisze:

  Wspaniałe mocne świadectwo i to nie tylko w częsci w której opowiada o przeżyciach z pogranicza śmierci. Poruszające są przykłady prostej wiary rodziców ojca Wiesława i jego samego. Widać że ma on głęboką i bliską relację z Jezusem, a równocześnie jest to relacja prosta, po ludzku zwyczajna, bez udziwnień i egzaltacji. A przeżycie spotkań z Jezusem to tylko potwierdzenie – bardzo poruszające – tej relacji. Z niecierpliwością czekam na książkę ojca Wiesława.

 13. Pingback: Ks. Piotr Glas kolejny raz przestrzega przed Bethel Church- nasz Kościół Katolicki ma wszystkie dary Ducha Świętego | W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej

 14. Beata pisze:

  Nigdy nie przeżyłam śmierci klinicznej a niektóre stany rozpoznaję z własnego doświadczenia.
  + Światło o którym o. Wiesław mówi jasne, pełne szczęścia, miłości, radości i pokoju – nie widziałam tego światła ale go doświadczyłam kilka – kilkanaście razy. Ja bym je określiła jako falę miłości, radości i pokoju. Jak otulenie z wszystkich stron taką kołderką lub chmurką. U mnie utrzymuje się ten cudowny stan szczęścia, pokoju i radości jeden – dwa dni. Wiem, że to umocnienie dla mnie, zebranie sił na dalszą drogę.
  + Doświadczenie zła, które atakowało i modlitwa – wezwanie z koronki – ja miałam coś podobnego ale podobnie jak w pierwszym przypadku nie widziałam a czułam, słyszałam w swoim wnętrzu. Wiedziałam, że to wściekłość ducha ciemności gdy wybrałam dobro wbrew ludzkiej logice. Myślę, że wtedy może nawet nie do końca świadomie – wybrałam Boga, dobro. Odebrałam to doświadczenie jako wściekłą nawałnicę, wycie wichru, grozę, jakby dookoła szalała atmosfera a oczami widziałam, że była spokojna bezwietrzna noc. Nie mogłam spać, chodziłam po uśpionym, oświetlonym, turystycznym miasteczku powtarzając słowa modlitwy: Zdrowaś Maryjo. Byłam bezpieczna jakby za osłoną ale słyszałam i bałam się tego co słyszę. Jakbym była w oku cyklonu ale ze mną był Bóg, dzięki modlitwie.
  + Anioł Stróż – nie widziałam ale wiem, że działa. Przynajmniej kilka razy doświadczyłam, że uratował mnie od przykrych doświadczeń, nie wiem dlaczego ale większość jest natury lokomocyjnej – samochód, jacht – o włos a bym się wpakowała samochodem w inny którego nie widziałam (kilka razy), albo jacht wylądowałby na skałach pod nagłym podmuchem wiatru – jakby ktoś kierował mną, że zarzuciłam cumę na poler dzięki czemu mogłam przytrzymać jacht – bez tego nie dałabym rady a wiatr przyszedł nagle.
  + Prowadzenie Ducha Świętego – uczę się odczytywać codzienne życie oczami wiary i odnajduję znaki i drogowskazy, bardzo budujące i umacniające bo nie ma złych doświadczeń z każdego można wyczytać prowadzenie ku dobru pomimo przeciwności. Bo staram się wznosić na fundamencie Jezusa moje życie tak aby wichry i fale go nie rozwaliły.
  Dla mnie relacja o. Wiesława jest prawdziwa, przedstawiona współczesnym językiem i opowiada o doświadczeniach które częściowo potrafię także odnaleźć w swoim życiu. Dziękuję za nią.
  Chwała Panu!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s