Rekolekcje adwentowe 2017 z o. Augustynem Lewandowskim

Poznałam ojca Augustyna osobiście, przeżyłam wspaniałe spotkanie z nim w Swarzewie, gdzie ojciec opowiadał jak wyrwał się z libijskiego piekła, a uratowała go Matka Boża Swarzewska

Z wpisu z 2012 roku:
Ojciec Augustyn Lewandowski z Zakonu Św. Trójcy (z siedzibą w Rzymie) przyjechał dziękować MB Swarzewskiej za uratowanie Mu życia w Libii, gdzie życie można śmiało stracić za posiadanie medalika, różańca, obrazka z Maryją.  Ojciec Augustyn przebywał w Libii na misjach.
Ojciec Augustyn opowiadał wiele, ponadto od ponad 10 lat jest pomocnikiem egzorcysty.
Jeden z wątków: (a zakonnik ten spędził pół życia w różnych częściach świata na misjach, opowiada m.in. jak w jednym z krajów Wysp Kanaryjskich lawa zalewała ląd i mogli albo zostać zalani albo rzucić się w przepaść do morza, a oni tylko uklękli i uczynili znak krzyża świętego i lawa zatrzymała się 50 m przed nimi).
Kliknij: kliknij

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

12 odpowiedzi na „Rekolekcje adwentowe 2017 z o. Augustynem Lewandowskim

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

 2. Zinka pisze:

  Wyciekły dane logowania 10 mln polskich internautów . W podanym niżej linku jest przeglądarka , w której można sprawdzić naszą pocztę , czy na dzień dzisiejszy jest bezpieczna.

  http://next.gazeta.pl/next/7,151243,22798356,lepiej-zmiencie-haslo-do-poczty-e-mail-wyciekly-dane-logowania.html

  • Paweł pisze:

   Wielkie dzięki. Okazało się, że konta poczty mojej i mojej mamy nie są zhakowane, ale konto poczty mojego taty – tak!

 3. Monika pisze:

  Zaczyna się na TV Lublin film o Radecznicy – Lubelskiej Częstochowie.

 4. Krzysztof pisze:

  Proszę o modlitwę w mojej intencji. Cierpię na nerwicę i skrupuły. Wczoraj i dzisiaj miałem dużo lęków.

 5. Krysia pisze:

  Witajcie drodzy!
  Piszę tutaj z zaniepokojeniem duchowym wynikającym z postu na tej stronie dotyczącego cotygodniowej Spowiedzi Św. Zawsze spowiadałam się co miesiąc, jednak widzę, że trzeba częściej. Jeśli jednak przez tydzień nie dopuściłam się grzechu ciężkiego ani lekkiego, czy nadal Spowiedź Św. jest wymagana? Jeśli tak, co podczas niej wyznawać?

  • wobroniewiary pisze:

   Każdy niech się spowiada wg potrzeb duszy i sumienia. Ja nieraz idę do spowiedzi po miesiącu a nieraz po 10 dniach.
   Nie stosuję tego jak tabletek: 3 x dziennie o określonej porze

   • Maggie pisze:

    Krysiu, każdy grzeszy …. choć może nie są to grzechy główne .. ale grzeszy ☹️ i tak jak WobronieWiary podkreśla: Sumienie JEST głosem, którego nie można lekceważyć.

    Dlatego nim (Sumieniem) trzeba się kierować, bo każdy dzień i każde nasze zachowanie i doświadczenie, wobec różnych okoliczności w czasie i przestrzeni … nie jest jak spod sztancy/matrycy. Ponadto, czułość Sumienia może być różna, a bywa, że zagłuszana przez „środowisko”.

    Jeśli chodzisz regularnie np w pierwsze piątki miesiąca, to jest wspaniałe i myślę, że jeśli coś Ciebie sprowokuje …etc, to raczej wolisz poczekać do następnego pierwszego piątku: zwłaszcza jeśli czujesz, że musisz się wyspowiadać.
    Kończė, bo cudem udało mi się wejść na WOWIT – ekran stale mi niknie, a chcę choć ciut poczytać.
    ❤️❣

  • wobroniewiary pisze:

   Choćby to, że masz ciągotki do Izy, jako Daniel to popierasz a jako Maria opisujesz sny, gdzie objawia ci się Arch. Gabriel, że masz na nowo ty począć Syna Bożego

   Mało masz na sumieniu? Więcej ci wyliczać tych kretynizmów z naszej strony nie będę!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s