Ks. Piotr Glas błogosławi czytelnikom swojej książki „Dzisiaj trzeba wybrać” oraz zachęca do oddania się w niewolę NMP

Już niedługo kolejne 33 dni „Jedynemu Bogu przez Niepokalaną Maryję”

Kolejne takie 33 dniowe przygotowania w Sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży na warszawskich Siekierkach rozpoczniemy 10 kwietnia, by uroczyście złożyć:
Akt Ofiarowania siebie Bogu przez Maryję w dniu 13 maja 2018r. Mamy nadzieję, że Sanktuarium Matki Bożej na Siekierkach stało się również dla Was szczególnym miejscem spotkań z Maryją. Osoby, które chciałyby z nami odbyć lub ponowić takie rekolekcje zapraszamy, aby zgłosiły się: tel.609 146 445 lub 609 031 969, ewentualnie drogą mailową: oddani.Maryi@gmail.com. Prosimy, przekażcie tę informację osobom, które wskaże Wam lub przyśle do Was Niepokalana

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

10 odpowiedzi na „Ks. Piotr Glas błogosławi czytelnikom swojej książki „Dzisiaj trzeba wybrać” oraz zachęca do oddania się w niewolę NMP

  • Witek pisze:

   Bardzo dobra informacja. Było dużo ludzi. Adoracja Pana Jezusa – cała posadzka w kościele w nawie głównj była zajęta przez świadomych ludzi którzy wiedzieli jakieznaczenie ma modlitwa uniżenia. Akt pokuty główny temat spotkania (nawiązywał do 12 dnia przygotowania do Ofiarowania się w Niewolę Miłości). Bardzo lubię słuhać ks Dominika. Nie owija w „bawełnę”. Jest to niesamowita wartośc.
   Powiem tak: należy uważnie przesłuchać to spotkanie. Jest to bardzo dobra forma przygotowania do spowiedzi, do spowiedzi generalnej. Zachęcam wszystkich.
   A osoby które chcą pogłębić wiare to odsłuchanie i stosowanie tej nauki ks Dominika obowiązkowe.
   Błogosławię Wam Kochani!

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

 2. wobroniewiary pisze:

  Książki, które trzyma w rękach ks. Piotr to:
  1) Traktat o doskonałym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny – Święty Ludwik Maria Grignion de Montfort

  2) Ks. J. Woźniak: Przygotowanie do doskonałego poświęcenia się Jezusowi przez Maryję według św. Ludwika de Montfort

  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2016/09/11/ks-wozniak-przygotowanie-do-doskonalego-poswiecenia-sie-jezusowi-przez-maryje-wedlug-ludwika-de-montfort/

 3. Marzena pisze:

  Ks. Glas: wielu będzie chciało podać moją głowę na misie

 4. Kruka73 pisze:

  Mam i ja:-)
  Dzis dostalam z Polski i nie moge sie oderwac
  Polecam a ja.Glasowi niech Bog blogoslawi

 5. Marta pisze:

  Jestem bezgranicznie wdzięczna Panu Bogu za dar i postawę księdza Glasa. Dzięki jego słowu nastąpiło moje nawrócenie a moja dusza, do tej pory uśpiona, obudziła się do walki u boku Maryi. Nigdy nie byłam konsekwentna w postanowieniu regularnej modlitwy, a tu po słowach księdza Glasa otrzymałam dar wytrwałości w codziennym odmawianiu różańca! Wiem, że w moim życiu obecna jest Maryja i to zapewne dzięki Niej było mi dane tego księdza wirtualnie poznać.
  Książka „Dzisiaj trzeba wybrać” jest niezbędna lekturą dla wszystkich, tak jak ja dawniej, uśpionych dusz, aby wreszcie przejrzeć na oczy. Przeczytaj, nabierz sił, weź różaniec w dłoń i walcz modlitwą u boku Maryi! W 100% polecam!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s