Ks. Adam Skwarczyński: Czy to naprawdę Ojciec Pio?

Pani Patrycja pisze:
«Pojawił się w internecie niepokojący wywiad z człowiekiem, który bardzo odważnie mówi o swoich rozmowach ze św. Ojcem Pio. Być może znajdzie Ksiądz czas, aby ustosunkować się do tego wideo. Wielu ludzi jest zdezorientowanych wobec tego, o czym jest tam mowa. Tu jest ten wywiad: https://youtu.be/gREB_15aPyI».

Ks. Adam Skwarczyński:
Pani Patrycjo, uśpił mnie ten człowiek – ględził długo, nie wiadomo o czym. Jednak obudziłem się, gdy zaczął mówić, że ma „od Ojca Pio” wiadomość, iż dusza każdego człowieka kilkakrotnie wraca po śmierci na ziemię (oczywiście w różnych ciałach, bo jakby inaczej). Nie musiałem dłużej go oglądać ani słuchać! Jest pewne na 100%, że taki to „Pio”, jak ja ufoludek. Czy Pani przegapiła tę rewelację? Przecież widać tu rogi, ogon i kopyta tak wyraźnie, że i niewidomy by je wyczuł, nie mówiąc już o piekielnym smrodzie! Przecież wiara w reinkarnację – kolejne wcielenia – całkowicie przekreśla wiarę w ewangeliczną naukę Jezusa, w sąd szczegółowy po śmierci i w Sąd Ostateczny, w zmartwychwstanie ciał. Albo jest się chrześcijaninem, albo wyznawcą reinkarnacji, jednego z drugim pogodzić się nie da. To prawda, że w internecie roi się od rewelacji związanych z „kolejnymi wcieleniami” i z rzekomą pamięcią o nich, jednak jest to tylko i wyłącznie diabelskie zwodzenie. Biada tym, którzy zbyt późno sobie to uświadomią i zmarnują bezpowrotnie to jedno jedyne życie, licząc na kolejne wcielenia i na szansę udoskonalenia się na przestrzeni setek czy tysięcy lat, których nie będzie!
Niech Pani Patrycja, i inne osoby dobrej woli, pomogą tym zwiedzionym obudzić się i tak żyć, by mogli spotkać się z prawdziwym świętym Ojcem Pio w ojczyźnie niebiańskiej.

Od Adminki strony:
Pod filmem jest napisane: „Przez 50 lat duch Jego wchodził w ciało kobiety mieszkającej na południu Polski, po to aby rozmawiać z osobami które szukały odpowiedzi na różne pytania. Jedną z tych osób jest nasz bohater – Sławek”.

„Jego duch wchodził w ciało kobiety” – mnie tyle wystarczyło, by nawet sekundy tego diabelstwa nie włączać i wyrzec głośno: „Idź precz szatanie”!

Zbliża się 23 września, wspomnienie obowiązkowe św. Ojca Pio z Pietrelciny i jak widać diabeł szaleje. Wiele osób złej woli wykorzystuje św. Ojca Pio do swych interesów i przyklejają się do Niego albo podszywają pod Niego, albo już na koniec twierdzą, że duch św. Ojca Pio wchodzi w nich, byleby coś ugrać dla siebie, ale nie łudźmy się  – przyjdzie Dzień Pański i ci wszyscy złodzieje, fałszywi prorocy usłyszą „Idźcie precz ode Mnie, przeklęci, w ogień wieczny, przygotowany diabłu i jego aniołom!”

Pamiętajmy też słowa z Pisma Świętego: „Duch zaś otwarcie mówi, że w czasach ostatnich niektórzy odpadną od wiary, skłaniając się ku duchom zwodniczym i ku naukom demonów. (1 Tym.  4,1)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Pomoc duchowa i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

28 odpowiedzi na „Ks. Adam Skwarczyński: Czy to naprawdę Ojciec Pio?

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

 2. ja pisze:

  Nowenna przed Podwyższeniem Krzyża św. – dzień 7

  Modlitwa dnia

  Ukochany Panie, czcimy i uwielbiamy Twoje Święte i ukryte Rany na Twojej prawej Ręce i na Twoich Stopach. Uwolnij nas od wszelkich dolegliwości na rękach i stopach. Zachowaj nas i nasze gospodarstwo domowe od wszelkiego niebezpieczeństwa i strzeż nas. Spełnij Twoją obietnicę, że nie dopuścisz, byśmy umarli nagłą śmiercią. Prosimy Cię o to, Panie, jeśli jest taka Twoja wola. Amen.
  Najukochańszy i Najświętszy Jezu, przebacz nam nasze grzechy, choć i my rzucamy nieraz kamienie na Ciebie przez naszą słabość. Niech Ci będą dzięki, o Jezu, bo Ty cierpisz na skutek tych Ran, by zagoić nasze rany. Kochamy Ciebie i okrywamy łzami naszej miłości. Przyjmij nasze pokorne ofiary i obdarz nas Twoim miłosiernym spojrzeniem, abyśmy mogli otrzymać przez zasługi Twoich Ran te łaski, o które Cię prosimy. Amen

  Któryś za nas cierpiał rany, Jezu Chryste, zmiłuj się nad nami!

  Gdy ofiarujesz Moje Święte Rany za grzeszników, nie zapominaj czynić tego i za dusze w czyśćcu, bo mało jest osób, które by myślały o przyniesieniu im ulgi. Najświętsze Rany są dla dusz czyśćcowych skarbem nad skarby. Ofiaruj twoje cierpienia w połączeniu z Moimi Boskimi Ranami za dusze czyśćcowe

  KORONKA DO NAJŚWIĘTSZYCH RAN PANA JEZUSA

 3. Sylwia pisze:

  Osobiście nie widziałam wcześniej tego nagrania, ale gdy chwilę posłuchałam to też mi się coś w tym wszystkim nie podobało. Ksiądz Adam ma rację tu widać kopyta i czuć siarkę. Bo jeżeli chrześcijanin to nie reinkarnacja, powroty do ciała itd. Wiadomo czyje to zwodzenie jest. Tym bardziej że w Piśmie Świętym pisze :
  List do Hebrajczyków (9)
  „Chrystus bowiem wszedł nie do świątyni, zbudowanej rękami ludzkimi, będącej odbiciem prawdziwej [świątyni], ale do samego nieba, aby teraz wstawiać się za nami przed obliczem Boga, nie po to, aby się często miał ofiarować jak arcykapłan, który co roku wchodzi do świątyni z krwią cudzą. Inaczej musiałby cierpieć wiele razy od stworzenia świata. A tymczasem raz jeden ukazał się teraz na końcu wieków na zgładzenie grzechów przez ofiarę z samego siebie. A jak postanowione ludziom raz umrzeć, a potem sąd, tak Chrystus raz jeden był ofiarowany dla zgładzenia grzechów wielu, drugi raz ukaże się nie w związku z grzechem, lecz dla zbawienia tych, którzy Go oczekują.”

 4. wobroniewiary pisze:

  OJCIEC DOLINDO NA ULICY NEAPOLU, Z NIEDŁĄCZNYM RÓŻAŃCEM W DŁONI. Dolindo pokochał różaniec już jako dziecko. Z trudnego dzieciństwa pamięta też piękne chwile – mamę odmawiającą przez cały dzień różaniec. Koraliki miała przypięte do paska i nieustannie przekładała je w palcach. Jako kapłan, Dolindo będzie nosić różaniec w rękach. Nie w kieszeni. Jak mama. Bez przerwy go używa. Modli się cały czas. Kiedy błogosławi domy, wypędza demony z kryjówek camorry i domów publicznych. Kiedy całuje chorych na tyfus i cholerę. Kiedy, pod parasolem, w strugach deszczu ewangelizuje przypadkowych przechodniów. Różaniec stanie się dla niego niezbędny do życia tkanka.

  Za: J. Bątkiewicz-Brożek, Różaniec zawierzenia z księdzem Dolino, Esprit, Kraków 2017

  • wobroniewiary pisze:

   Na fb ks. Sławomir Kostrzewa napisał mądry komentarz do tego.

   Cytuję:
   „Czytając warto pamiętać, że jakiś czas temu najbardziej znany polski charyzmatyk (Marcin Zieliński – przyp. własne) stwierdził, że nauczanie m.in. Billa Johnsona „nie niesie w sobie nic sprzecznego z tym, w co wierzymy my jako katolicy”.

   • Maggie pisze:

    Brak logiki , a nie tylko wiary, wygląda jak śmierdzący siarką , odurzony „poznaniem” …. bo jakżesz ci „ewangelizatorzy” mogą powoływać się na Pismo Święte, kiedy zaprzeczają temu co Ono głosi?!

 5. Renata Anna pisze:

  Również mogę podać przykład protestantyzacji w KRK przez książki dla dzieci. Kupiłam wczoraj książkę polecaną w Tygodniku Katolickim nr 27 z 9.07.2017. „Oto wielka Tajemnica.” Porusza temat jak rozmawiać z dzieckiem o cytuję „mszy świętej”. W tej książce jest informacja, że Msza Święta jest ucztą. Nie ma informacji , że jest ofiarą. Chociaż w jakimś miejscu jest wspomniane, że Jezus umarł i zmartwychwstał. W książecce są też ilustracje gdzie ołtarz nie posiada żadnego krzyża. Na innej ilustracji jest procesja z krzyżem, ale bez pasyjki. Patronat medialny nad nią mają ; dominikanie.pl, Przewodnik Katolicki, Szkoła Podstawowa im św. Filipa Neri oraz Wspólnota Genezaret. A może to ja jestem przewrażliwiona?

 6. Pingback: Jak zostać duchowym dzieckiem św. Ojca Pio – niezbędne warunki i ostrzeżenie przed fałszywymi dziełami | W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s