I czwartek miesiąca: modlitwa s. Józefy Menendez za kapłanów oraz wizja piekła

Siostra Zofia Ziółkowska rscj pisze:
[…] pragnę wysłać na Pani ręce to, co pragnęłam zamieścić na www. „W obronie wiary i tradycji” po ukazaniu się treści związanych z Siostrą Józefą Menendez. Upłynęło już kilka dni od tego wydarzenia. Pomyślałam sobie, że warto by załączyć choć modlitwę za kapłanów – podyktowaną przez Pana Jezusa z usilną prośbą o codzienne jej odmawianie, modlitwę za przyczyną Siostry Józefy, bo jej pomoc w tych czasach nasilenia zła jest tym bardziej potrzebna, skoro Pan ją wybrał do tak szczególnej misji zastępczego cierpienia w piekle ponad sto razy – przez długie godziny! … jestem zakonnicą Zgromadzenia Najświętszego Serca Jezusa, zgromadzenia Siostry Józefy. Jest wiele znaków wskazujących na to, że nadszedł właściwy czas w zamysłach Pana na wyniesienie na ołtarze. Trzeba wyraźnych znaków wysłuchanych modlitw, by jej ofiara mogła przynosić większe owoce. […]


Zamieszczam modlitwę za kapłanów, którą Pan Jezus podyktowal Siostrze Józefie z usilną prośbą, by odmawiała ją codziennie, a także modlitwę o wyproszenie łask za przyczyną Służebnicy Bożej Siostry Józefy Menendez. 
Z modlitwą s. Zofia Ziołkowska rscj

Modlitwa za Kapłanów

Pan Jezus podyktował tę modlitwę Siostrze Józefie Menendez z naglącą prośbą: „Powtarzaj te słowa codziennie”
Modlitwa pochodzi z „Wezwania do Miłości”.
Imprimatur: Kuria Metropolitalna Warszawska 5792/NK/2006

O mój Jezu, przez Twoje Serce tak bardzo kochające błagam Cię, rozpal żarliwością Twej Miłości i gorliwością o Twoją chwałę wszystkich kapłanów świata, wszystkich misjonarzy i wszystkich, którzy są odpowiedzialni za głoszenie Twego Boskiego Słowa, aby ogarnięci świętym zapałem wyrywali dusze szatanowi i prowadzili je do Twego Serca, gdzie będą Cię chwalić na wieki. Amen

_________________
Zgromadzenie Najśw. Serca Jezusa (Sacre Coeur)
02-829 Warszawa, ul. Taneczna 65 tel. 22/643 38 03
http://www.sc.opoka.org.pl

SŁUGA BOŻA JÓZEFA MENENDEZ – WIZJA PIEKŁA – pobierz

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

11 odpowiedzi na „I czwartek miesiąca: modlitwa s. Józefy Menendez za kapłanów oraz wizja piekła

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

 2. wobroniewiary pisze:

  „Chcemy Boga”. Oto kwintesencja wspaniałego przemówienia Donalda Trumpa. To sojusz cywilizacyjny

  „Długo będą te słowa brzmieć w naszych głowach. Żaden, podkreślam, żaden przywódca europejski nie wygłosiłby tak niezwykłego przemówienia. […] Niezwykłość słów Trumpa polega na tym, że podkreślił on czym są wartości europejskie. Wartości, które mogą nas obronić. To Bóg. To rodzina. To tradycja.
  „Chcemy Boga”- to historyczne słowa. Wygłoszone w środku Europy. W kraju, który jest ostatnim bastionem chrześcijaństwa. Oni o Bogu zapomnieli. Odrzucili go. Dlatego Trump przypomniał o Janie Pawle II. Zrobił coś, czego żaden europejski przywódca by nie zrobił. Słowa Trumpa doskonale pokazują co z Europą zrobiła poprawność polityczna, która wykorzeniła Europę z jej tradycji i ducha. Sól została wypłukana. Nie w Polsce. Nie w kraju, który odrzucił tępe naśladownictwo, lewicę i liberałów. Trump powiedział, że Polacy są ludźmi, którzy znają wartość, tego co bronią. Dziś tymi wartościami są Bóg i tradycja”
  (Łukasz Adamski)

  https://wpolityce.pl/kultura/347584-chcemy-boga-oto-kwintesencja-wspanialego-przemowienia-donalda-trumpa-to-sojusz-cywilizacyjny

 3. MM pisze:

  O wędrówce ludów (Do Rzeczy)
  Zawsze uważałem, że wyznawcom teorii spiskowych potrzebny jest lekarz od głowy. Teraz sam się rozglądam za wygodną kozetką u dobrego fachowca, bo zaczynam obsesyjnie wierzyć, że za forsowaną przez postępowych i światłych Europejczyków polityką imigracyjną stoją jakieś zideologizowane, potężne moce tajemne.
  Pewnie pamiętacie, że gdy z Afryki ruszyły łódki do Europy, mowa była wyłącznie o uchodźcach, uciekających przed wojną i prześladowaniami. Teraz, gdy stało się jasne, że takich jest może 20-30 procent, termin „uchodźcy” zastąpił inny: „migranci”. Sprytnej grze semantycznej towarzyszy wylew teorii o nieuchronności wędrówki ludów, której należy pomagać pod groźbą sankcji, moralnego szantażu i linczu w postępowych mediach. Też dlatego, że to rzekomo ofiary zmian klimatycznych, zawinionych przez chciwego białego człowieka. Słowem odnoszę wrażenie, że w jakimś tajemnym Ministerstwie Prawdy „zniknęli” Konwencję Genewską i podmieniają na jakąś inną.
  W Italii ofiarą seansów nienawiści padł prokurator z Palermo Carmelo Zuccaro, który popełnił ciężki grzech myślą. Rozpoczął dochodzenie w sprawie współpracy statków organizacji pozarządowych, czekających na łódki z migrantami u wybrzeży Libii, z gangsterami przemycającymi ludzi. Sugerował, że pięknoduchom nie tyle chodzi o ratowanie tonących, co o przeładunek żywego towaru, i to nie za darmo. Dostało się też admirałowi Enrico Credendino, szefowi włosko-unijnej misji u wybrzeży Libii, który częściowo te podejrzenia potwierdził.
  7-krotny premier Włoch Giulio Andreotti mawiał: „Wiem, że źle mówić o innych to grzech. Niestety, prawie zawsze człowiek ma rację”. Prokurator Zuccaro też miał rację. Jego rewelacje o współpracy organizacji pozarządowych z gangsterami potwierdziła właśnie libijska straż przybrzeżna. Dysponuje nagraniami rozmów. Wszystkie główne włoskie media, które uczyniły z prokuratora w oczach Włochów demona, tę informację przemilczały. I jak tu nie popaść w paranoję?
  Piotr Kowalczuk
  Polskie Radio

 4. Betula pisze:

  Jutro rozpoczynamy Nowennę do Matki Bożej Szkaplerznej przed Jej świętem 16 lipca.

  U ojców Karmelitów w Wadowicach -gdzie Karol Wojtyła jako dziecko został „przyjęty do Szkaplerza” rozpoczyna się takze 9dniowa nowenna o godz.18-ej.

 5. Renia pisze:

  Szczęść Boże, tak bardzo dotknęły mnie słowa Pana prezydenta Trampa i zastanawiam się czy ten człowiek nie stał się narzędziem Boga aby na cały świat przekazać naszą historię, niezłomność i wartości. Nigdy nie czułam się tak bardzo dumna z tego, że jestem Polką. Z perspektywy czasu widzę jak wielką zasługą jest działalność ojca Tadeusza Rydzyka, który w niezłomny sposób stał i stoi na straży wartości Bóg, Honor, Ojczyzna. Dziękuję Panie Boże za Naszego Prezydenta i cały Rząd to tylko dzięki Twojej pomocy możemy dzisiaj być tak bardzo dumni. Pozdrawiam serdecznie z Panem Bogiem. Renia

  • M. pisze:

   Ja również tak myślę. Jestem bardzo zaskoczona (oczywiscie pozytywnie) przemówieniem prezydenta USA Trampa. Nie spodziewałam się, że w tymże przemówieniu wspomni o Bogu.

 6. Paweł pisze:

  Na I czwartek miesiąca:

  „Patronowie papieży” wg strony http://catholicsaints.info/patrons-of-popes/ :
  – św. Piotr Apostoł
  – św. Grzegorz Wielki

  „Patronowie biskupów” wg strony http://catholicsaints.info/patrons-of-bishops/ :
  – św. Ambroży z Mediolanu
  – św. Karol Boromeusz

  „Patronowie księży” wg strony http://catholicsaints.info/patrons-of-priests/ :
  – św. Jan Maria Vianney
  – św. Filomena

  „Patronowie diakonów” wg strony http://catholicsaints.info/patrons-of-deacons/ :
  – św. Szczepan
  – św. Wawrzyniec
  – św. Marinus

  „Patronowie kleryków” wg strony http://catholicsaints.info/patrons-of-seminarians/ :
  – św. Karol Boromeusz
  – św. Wawrzyniec

  „Patronowie zakonników” wg strony http://catholicsaints.info/patrons-of-monks/ :
  – św. Antoni opat
  – św. Bazyli Wielki
  – św. Benedykt z Nursji

  „Patronowie zakonnic” wg strony http://catholicsaints.info/patrons-of-nuns/ :
  – Najświętsza Maryja Panna
  – św. Scholastyka
  – św. Gertruda Wielka
  – św. Brygida z Irlandii

  „Patronowie duchownych” wg strony http://catholicsaints.info/patrons-of-clerics/ :
  – św. Gabriel Archanioł
  – św. Tomasz Becket
  – św. Gabriel od Matki Bożej Bolesnej

  „Patronowie parafialnych duchownych/urzędników” wg strony http://catholicsaints.info/patrons-of-parish-clerks/ :
  – św. Mikołaj z Miry

 7. Pingback: Udręczona przez demony – Służebnica Boża s. Józefa Menendez, która ponad sto razy była w piekle | W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s