Pan Jezus do Alicji: wszelka żałość, nieżyczliwość, niecierpliwe i ostre odnoszenie się do bliźnich pochodzi od złego ducha

❤ Alicja Lenczewska „POUCZENIA” czw. 27.06.1991, godz. 21.05

† Dziecko Moje, pamiętaj o tym, że wszelka żałość, nieżyczliwość, niecierpliwe i ostre odnoszenie się do bliźnich pochodzi od złego ducha. Wszelkie rozdrażnienie i niepokój także. Strzeż się tego, bo to znaka, że uległaś wpływom kusiciela i zniewolona jest dusza twoja. Uciekaj wtedy w ramiona Matki i wzywaj Miłosierdzia Mego.

Żyjesz w świecie i tu ciągle narażona jesteś na wpływ szatana, który cię śledzi i usiłuje wedrzeć się do duszy twojej. Twoje bezpieczeństwo jest we Mnie. I jest ono doskonałe, jeśli ufnie oddajesz się Mojej prowadzącej cię Miłości. Uległa bądź wobec woli Mojej. Każdy odruch buntu i samodzielności to także tchnienie piekła, które cię dosięgło, bo to znak, że Mi nie ufasz. Że bardziej pokładasz nadzieję w sobie niż we Mnie.

Maryja jest nie tylko twoim Wzorem. Ona jest przy tobie, by pomagać ci stawać się coraz bardziej otwartą na Moje prowadzenie i przemianę serca twego.

Zdjęcie pochodzi z projektu „VICONA”

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Pomoc duchowa i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

15 odpowiedzi na „Pan Jezus do Alicji: wszelka żałość, nieżyczliwość, niecierpliwe i ostre odnoszenie się do bliźnich pochodzi od złego ducha

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

 2. wobroniewiary pisze:

  Kard. Francis Arinze
  „Są ludzie, którzy nie chcą, byśmy mówili o piekle. Ale piekło nie jest czymś, co wymyślono w Watykanie. Ono istnieje i nie jest puste”

 3. MM pisze:

  ks. Dominik Chmielewski – Sens cierpienia

 4. Gabriela pisze:

  http://www.tvn24.pl/odmowil-wydrukowania-plakatow-fundacji-lgbt-prawomocny-wyrok,743395,s.html

  Boze…
  W jakim kierunku ten świat zmierza?
  Jak mamy sie bronić?
  Chcemy uczciwie pracować, prowadzic firme…..a jak mamy sie bronic przed niezyczliwoscia ludzi?
  Jezusie Maryjo i Jozefie Kochamy Was ratujcie dusze Amen

  • MariaPietrzak pisze:

   Odwagi ! Wszyscy przeżywamy podobne historie , podobnie jesteśmy zszokowani , zbulwersowani , bo na naszych oczach dokonuje się odczłowieczenie człowieka !!!
   Zresztą święty Paweł nas uprzedził , kiedy pisal :
   🌿
   „Wiedz o tym, że w dniach ostatecznych nastaną trudne czasy. Ludzie będą samolubni,
   rozkochani w pieniądzu,
   chełpliwi,
   wyniośli,
   bluźnierczy,
   nieposłuszni rodzicom,
   niewdzięczni,
   niegodziwi,
   nieczuli,
   nieprzejednani,
   skorzy do oszczerstw, niepohamowani,
   okrutni,
   gardzący tym, co dobre,
   zdradzieccy,
   bezmyślni,
   nadęci,
   kochający przyjemności bardziej niż Boga,
   stwarzający pozory pobożności, lecz będący zaprzeczeniem jej mocy. Takich ludzi unikaj.
   /. z 2 Listu sw Pawła do Tymoteusza .
   🌿
   / w ostatnim orędziu w Medjugorje , (25 05 17) Maryja , z pozwoleniem Najwyższego ponownie wzywa nas do nawrócenia .
   Myślę sobie , że to kolejna szansa na to , by nie powiększyć grona złych i szyderców , jak wyżej. Wiadomo jacy jesteśmy , nie wiadomo zaś jacy możemy sie stać , dlatego trzeba stale czuwać !
   W zetknięciu z ludźmi nikczemnymi i złymi , pilnie potrzeba nam dziś daru pokoju i miłości ( to owoc Ducha Świętego , trwa Nowenna ) . Tym bardziej , ze Maryja nie łudzi nas , że ludzie się zmienią .
   Być może pozostaną tacy sami…
   Może będą jeszcze gorsi…
   Dlatego wskazuje na Niebo . Prosi ,…rozmyślajcie o Niebie , by zatęsknić … by pragnąć , i ..
   … by dla tych Niebieskich Szczęśliwości przetrwać uciążliwości , które nam dzisiaj towarzyszą …
   Rozmyślajmy więc i trwajmy !!!

   • Paweł pisze:

    Mario, zacytowałaś fragment z trzeciego rozdziału Drugiego Listu do Tymoteusza, a tak się akurat składa, że Pan Jezus powiedział do Vassuli Ryden w dniu Bożego Ciała 2.06.88, iż fragment 2 Tm 3, 1-17 przepowiada właśnie stan naszej epoki, taki jaki jest obecnie:

    „Vassulo Mego Najświętszego Serca, słyszałaś Mnie, jak szeptałem ci do ucha. Chcę ci pokazać w 1 i 2 Liście do Tymoteusza wszystko, co zostało przepowiedziane o tych ostatnich dniach waszej ery. Moje stworzenie zwyrodniało i upadło niżej niż mieszkańcy Sodomy. Nadciągnęły nad nie Ciemności jak zesłany przez szatana śmiertelny całun. Szatan wysłał wielu fałszywych nauczycieli, fałszywych proroków, którzy pojawiają się dziś jako filozofowie nauczający dogmatów nie pochodzących ode Mnie, waszego Pana. Moje dzieci zaślepione swą niewiedzą wpadają w te zasadzki przygotowane przez szatana. Pragnę, aby fragmenty z Listu do Tymoteusza były czytane publicznie jako ostrzeżenie: 1 Tm 4,1-16; 6,20-21 i 2 Tm 2,14-26. Te proroctwa zostały wypowiedziane przede wszystkim dla waszego czasu. Fragment 2 Tm 3,1-17 przepowiada stan waszej epoki, taki jaki jest obecnie, są to bowiem ostatnie dni przed Końcem Czasów.”
    http://www.voxdomini.com.pl/tlig/oredzia.php?z=25

    • MariaPietrzak pisze:

     Dzięki Pawle ! To sie nazywa Wspólnota , kiedy każdy wyjmuje to , w co obfituje , partycypuje … Boga tym raduje, Jedność buduje 🙂. Najtrudniej jest , gdy jest trzech historyków , i ani jednego kucharza !🙂

     Do proponowanych tekstów z 1 i 2 Listu do Tymoteusza , jest *odnośnik*
     To fragment pochodzący z Encykliki Leona XIII , rzuca potrzebne światło . Warto przemyśleć , bo skoro nas i tych czasów trudnych dotyczy .. To nie żarty…krzyczy !
     /
     Por. Leon XIII,
     Enc. Divinum illud munus:
     „Jeśli więc ktoś uchybi wobec tego Ducha prawdy ze słabości lub niewiedzy, będzie miał być może jakąś podstawę do usprawiedliwienia przed Bogiem,
     kto zaś przez złośliwość sprzeciwia się prawdzie i odwraca się od niej,
     ten najciężej grzeszy przeciwko Duchowi Świętemu.
     Wzmogło się to w naszych dniach tak dalece, że wydają się nadchodzić najgorsze czasy przepowiedziane przez Pawła, kiedy ludzie oślepieni najsprawiedliwszym Bożym sądem będą brali fałsz za prawdę ,
     a księciu tego świata, który jest kłamcą i ojcem kłamstwa, będą wierzyli jak nauczycielowi prawdy:
     Podda ich Pan działaniu błędu, by wierzyli kłamstwu (Tes 2, 10).
     W tych ostatecznych czasach odstąpią niektórzy od wiary oddając się duchom błędu i naukom demonów
     (1 Tym 4, 1)”. (Przyp. A.Sz.)
     💎
     Duch Święty , jak ważny to Nauczyciel !
     Kto Go ma , Życie ma , Światło ma , Prawdę widzi i w niej trwa.
     A Maryja Jego Oblubienicą !!
     💎
     Dzięki
     Dobrego dnia !

  • Maggie pisze:

   W Ontario, oprócz kary, jeszcze by nagłośnili i doprowadzili do plajty firmy….

   Dziwię się, jednak, że to w katolickiej Polsce, gdzie Konstytucja gwarantuje wolność sumienia i wyznania … p.sędzia nie jest bezstronny kiedy wydaje wyrok godzący w przekonania, bo jakże katolicka firma i jej właściciel może propagować dewiację, godzącą w podstawowe Boże Przykazani i RODZINĘ?!!
   No, ale to kolejny dowód kto zasiada w polskich sądach, zainfekowanych unijnym bakcylem „równości tych równiejszych” ….

   Jezu Ty się tym zajmij.

 5. eska pisze:

  Trzy dni temu zaproponowałam ponowną nowennę za kapłanów
  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2017/05/22/sw-o-pio-zly-duch-niczego-sie-tak-nie-boi-jak-mszy-swietej-zwlaszcza-kiedy-jest-ona-odprawiana-z-zapalem/#comment-167432

  Od tamtej pory doświadczam ciągłych ataków złego i różnych udręczeń wewnętrznych. Dlatego sądzę, że złemu się nie spodobało. Z tego tytułu ponawiam propozycję.

  Mario, dziękuję za włączenie się – odnotowałam w zakładce
  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/modlitwa/nowenna-pompejanska-za-kaplanow/

 6. wobroniewiary pisze:

  Dzień 2. nowenny do Ducha Świętego

  Duchu Święty, Boże, który w dniu narodzin Kościoła raczyłeś zstąpić widomie na apostołów, aby oświecić ich rozum, zapalić serca, utwierdzić w wierze i życie ich uświęcić, błagamy Cię najgoręcej w czasie tej nowenny, abyś również nam raczył udzielić tych samych darów dla naszego uświęcenia i wzrostu chwały Bożej. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

  Pismo Święte poucza: „Bóg zbawił nas przez obmycie odradzające w Duchu Świętym, którego wylał na nas obficie przez Jezusa Chrystusa, Zbawiciela naszego, abyśmy usprawiedliwieni Jego łaską, stali się w nadziei dziedzicami życia wiecznego” (Tt 3,5-7).

  Módlmy się: Boże, który w chrzcie świętym obficie wylałeś na nas Ducha Świętego, spraw łaskawie, aby wspierał On nasze pragnienie nieba, aby nas zachęcał, uczył, oświecał, pocieszał, umacniał, leczył, usprawiedliwiał i zbawiał. Amen.

  Ojcze nasz…

  Módlmy się: Boże, Ty otworzyłeś nam bramy życia wiecznego wywyższając Chrystusa i zsyłając nam Ducha Świętego, spraw, aby tak wielkie dary umocniły nasze oddanie się Tobie i pomnożyły naszą wiarę. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

 7. wobroniewiary pisze:

  ❤ Alicja "ŚWIADECTWO" cz. II sob. 30. 08.1986, godz. 0.40

  – Oczyściłeś mnie, Ojcze z trądu niepokoju i wątpliwości. Dziękuję Ci za Twą dobroć. Jest już spokój i jest cisza, jak po burzy.
  † Była burza i to wielka. Dopuściłem ją, by cię hartować i oczyszczać. Bądź w pokoju. Odpocznij przy Mnie.
  – Tak wiele zmieniło się w ciągu roku…
  † Czy żałujesz czegokolwiek?
  – Nie. Chociaż pewnie lepiej mogłam wykorzystać czas i możliwości, jakie mi dawałeś.
  † Nie żałuj niczego. Jest dobrze. Trud twój przynosi owoce. Ważne były ostatnie dni.
  Opadło z ciebie coś ze starego człowieka. Teraz będzie ci łatwiej. Teraz będę leczył twoje obolałe serce.
  – Ja nadal nie widzę nic przed sobą i nie wiem nic.
  † To dobrze. Ja widzę wszystko i wiem wszystko, i jestem z tobą. Ty nie musisz nic, bo Ja czynię wszystko. Bądź otwarta, czujna i gotowa. Powiem ci wszystko, gdy będzie trzeba.
  – Boże mój dobry… jak Ci dziękować?
  † Posłuszeństwem, ufnością.

  • leszek pisze:

   Kocham Cię mój Jezu!♡♡♡

  • E. pisze:

   Po raz kolejny dziekuje. Tekst ten bardzo mi pomogl w moim rachunku sumienia i dzieki temu moglam spojrzec glebiej i zrozumiec bardziej, co sie we mnie dzieje. Chcialam wczesniej podziekowac, ale pod tym komentarzem i fragmentem, ze odpadl fragment starego czlowieka, ufam ze te slowa sa rowniez do mnie. Jak ja sie ciesze, ze Pan Bog ma takie wspaniale slugi, ktorymi moze poslugiwac sie, aby mowic do takich ludzi jak ja. Serdeczne Bog zaplac i Chwala Panu ❤

  • Karolina pisze:

   Mój Boże, to o mnie… dziękuję, chwała Panu!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s