Maryja o kapłanach – „nie osądzajcie ich, ponieważ mój Syn ich wybrał (…)

Ile w zwykłych ludziach jest nienawiści i pogardy dla kapłanów. Ile można przeczytać komentarzy na różnych „katolickich” stronach, gdzie niejednego kapłana wyzywa się od masonów, zdrajców, wsadza się ich do piekła a samego Papieża to już jawnie zwie Antychrystem lub chociażby Fałszywym Prorokiem. Ileż nieludzkich oszczerstw otrzymują kapłani….

******
Oddajmy głos Niepokalanej, przeczytajmy, co Maryja przekazuje w Medziugorje na temat osądzania kapłanów – przez każdego!

NMP i Jezus Miłosierny

2 maja 2014
„Drogie dzieci!
[…] W szczególny sposób jestem z waszymi pasterzami. Matczynym sercem miłuję ich i chronię, ponieważ oni prowadzą was do Raju, który obiecał wam mój Syn”.

2 stycznia 2012 r. Jak mówi Mirjana, Matka Boża jest stanowcza.
„Drogie dzieci!
[…] Proszę was, módlcie się za tych, których mój Syn wybrał. Nie sądźcie, bo wszyscy będziecie sądzeni”.

2 lutego 2012 r.
„Drogie dzieci!
[…] „Tylko dusza pokorna staje się rajem, ponieważ w niej jest mój Syn. Dziękuję wam!… Ponownie proszę was: módlcie się za tych, których mój Syn wybrał, to są wasi pasterze”.

2 marca 2012 r.
„Drogie dzieci!
[…] „Módlcie się za tych, których mój Syn wybrał, by zawsze mogli żyć przez Niego i w Nim, Najwyższym Kapłanie. Dziękuję wam”

2 kwietnia 2012 r.
„Drogie dzieci!
[…] „Nie zapomnijcie o swoich pasterzach. Módlcie się, by zawsze byli myślami z moim Synem, który ich powołał, aby dawali o Nim świadectwo. Dziękuję wam”.

2 maja 2012 r.
„Drogie dzieci!
[…] „Zaufajcie mi i adorujcie mojego Syna. Dzieci moje, nie możecie bez pasterzy. Niech każdego dnia będą w waszych modlitwach. Dziękuję wam”

2 czerwca 2012 r.
„Drogie dzieci!
[…] „Pragnę, byście wy, swoim przykładem, pomogli grzesznikom, by przejrzeli, byście wzbogacili ich ubogie dusze, i sprowadzili ich z powrotem w moje objęcia. Dlatego módlcie się, módlcie się, pośćcie i regularnie się spowiadajcie. Jeśli spożywanie mojego Syna [we Mszy świętej] jest centrum waszego życia, wtedy nie bójcie się, wszystko możecie. Ja jestem z wami. Każdego dnia modlę się za pasterzy i od was oczekuję tego samego, ponieważ,dzieci moje, bez ich prowadzenia i wzmocnienia przez błogosławieństwo, nic nie możecie. Dziękuję wam”.

2 lipca 2012 r.
„Drogie dzieci!
[…] Módlcie się, jak i ja, za swoich pasterzy. Ponownie was upominam: nie osądzajcie ich, ponieważ mój Syn ich wybrał. Dziękuję wam”.

2 lipca 2012 r.
„Drogie dzieci!
[…] „Módlcie się za tych, których mój Syn wybrał, by prowadzili was na drodze do zbawienia. Niech wasze usta będą zamknięte na każdy osąd. Dziękuję wam”.

Maryja prosi:
„Niech wasze usta będą zamknięte na każdy osąd

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

24 odpowiedzi na „Maryja o kapłanach – „nie osądzajcie ich, ponieważ mój Syn ich wybrał (…)

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

 2. wobroniewiary pisze:

  Dzień 8. nowenny do św. Rity

  Boski twój Oblubieniec, o święta Rito, chcąc cię bardziej uświęcić i uczynić podobną sobie, dopuścił, byś dotknięta była przez ostatnie cztery lata życia twego ciężką chorobą. Jakież wspaniałe przykłady poddania się woli Bożej i cierpliwości zostawiłaś nam, o święta Rito. Przykra tylko była dla ciebie myśl, że jesteś ciężarem dla swych sióstr zakonnych. Zapowiedź bliskiego wyzwolenia z więzienia ciała i przejścia do wiecznej ojczyzny napełniła twe serce radością. Oddałaś piękną swą duszę w ręce Jezusa, Oblubieńca swego.

  Cóż się stanie z nami, grzesznikami, w chwili śmierci? Z nami, którzy nie umiemy i nie chcemy znosić spokojnie żadnej choroby?

  Miej litość nad nami, o święta Rito! Wyproś nam u Jezusa zupełne poddanie się woli Bożej i cierpliwość w ostatniej chorobie oraz szczęśliwą śmierć, abyśmy z tobą złączeni mogli wielbić Boga na wieki. Uproś nam również łaskę… (wymieniamy ją).

  Ojcze nasz…

  Zdrowaś Maryjo…

  Chwała Ojcu…

  Antyfona: Obdarzyłeś, Panie, służebnicę Twoją Ritę znakiem miłości i męki Twojej.

  Módlmy się: Ojcze niebieski, Ty dałeś świętej Ricie udział w męce Chrystusa, udziel nam łaski i siły do znoszenia naszych cierpień, abyśmy mogli głębiej uczestniczyć w misterium paschalnym Twojego Syna. Który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, Bóg, przez wszystkie wieki wieków. Amen.

  • Betula pisze:

   Na stronie (edycja) są nagrane Nabożeństwa uzdrowieniowe gdzie …. modli się i wielu jest uzdrowionych z różnych nieuleczalnych chorób i mnie także Pan Jezus uzdrowił poprzez słuchanie
   tych nagranych modlitw.

 3. wobroniewiary pisze:

  W obliczu raka myślę tylko o jednym – o moim synku. Marek ma 9 lat, wychowuję go zupełnie sama, jeśli umrę, nie zostanie mu nikt…

  https://www.siepomaga.pl/renata

  W obliczu raka myślę tylko o jednym – o moim synku. Marek ma 9 lat, wychowuję go zupełnie sama, jeśli umrę, nie zostanie mu nikt…

  W Polsce dali mi 2 lata życia. Gdy pokonałam raka piersi, znaleziono przerzuty w kościach i węzłach chłonnych. Lekarze kazali pogodzić się ze śmiercią. Nie pogodziłam się! Znalazłam ratunek – zakwalifikowano mnie do leczenia w Niemczech, tamtejsza chemioterapia celowana to moja szansa na życie, ostatnia szansa.

  Ja, samotna mama na onkologicznym ringu, błagam o pomoc. Bez niej nie mam żadnych szans. Obiecałam synkowi, że będę żyć. Tak bardzo potrzebuję nadziei, a ta nadzieja to Ty…

  Renata

  Odbiorca: Fundacja Siepomaga
  Nr konta: 65 1060 0076 0000 3380 0013 1425
  Tytułem: 5131 Renata Łukasiewicz darowizna
  IBAN: PL SWIFT: ALBPPLPW
  Pomoc SMS: numer 72365 o treści: S5131
  (koszt 2,46 zł brutto, w tym vat)

  • Betula pisze:

   Proponuję aby dzisiaj ktokolwiek z czytających tutaj będzie o godz.21.00 w czasie Apelu Jasnogórskiego prosmy Naszą Matkę i Krolową Najswietsza Maryję Pannę Jasnogorską o cudowne uzdrowienie tej biednej Renaty, ktora jest potrzebna jeszcze bardzo dla swojego małego dziecka.

 4. wobroniewiary pisze:

  Niezwykłe świadectwo wizjonerki z Ekwadoru.
  Zapraszamy na Mszę świętą, gdzie będziemy gościć Patrycję Talbot. Przekaże ona świadectwo uznane przez Kościół Katolicki, dotyczące czasów ostatecznych Maryi Strażniczki Wiary (objawienia z Cuenca, Ekwador).
  Spotkanie odbędzie się 3 czerwca 2017 (sobota) o godzina 12.00. Mszę św. poprzedzi różaniec fatimski o godz. 10.00.
  Serdecznie zapraszamy: Klasztor Franciszkanów, ul. Brata Alojzego Kosiby 31, Wieliczka.

 5. beat pisze:

  20 maj forum charyzmatyczne na Jasnej Gorze caly dzien audycje w radiu Jasna Gora

 6. Ewa pisze:

  Przerażające! Ksiądz zaatakowany przez szaleńca podczas odprawiania Mszy

  W Meksyku doszło do ataku na księdza. Duchowny, który został zraniony pod koniec mszy, jest w stabilnym stanie

  Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek wieczorem w katedrze w mieście Meksyk. Po zakończeniu mszy do kapłana zbliżył się uzbrojony w nóż mężczyzna, który dźgnął duchownego w szyję. Zdaniem świadków, cytowanych przez lokalną gazetę La Jornada, była to próba podcięcia gardła. Ojciec Miguel Angel Machorro został natychmiast zabrany do szpitala. Z komunikatu wydanego przez kościelne władze wynika, że duchowny jest w stabilnym stanie.

  Tuż po ataku zatrzymany został napastnik, który usiłował uciec z miejsca zdarzenia. Podejrzany podczas przesłuchania twierdził, że jest artystą z Ameryki Północnej. Nie podano informacji na temat jego tożsamości.

  W trakcie specjalnie zwołanej konferencji prasowej prawnik reprezentujący archidiecezję zaapelował o modlitwy w intencji rannego księdza. Jak stwierdził, trudno na razie ocenić, co kierowało sprawcą. – Nie możemy mówić o terroryzmie, nie możemy mówić o motywach, ponieważ – co oczywiste – nie dysponujemy jeszcze znaczącymi dla rozwiązania sprawy faktami – wskazał Armando Martínez.
  Katedra Metropolitalna w Meksyku, w której doszło do ataku, jest największą i najstarszą katedrą w Ameryce i siedzibą arcybiskupa archidiecezji meksykańskiej. Jest położona po północnej stronie placu Zócalo.

 7. Elżbieta pisze:

  Maryjo Matko Kapłanów i każdego z nas módl się za nami

 8. wobroniewiary pisze:

  Wczoraj egzorcysta angielski o. John Abberton na swoim fb:

  „Dzisiaj przy egzorcyzmie zrobiliśmy pewien postęp (krok do przodu). Jesteśmy bardzo świadomi tego, że jesteśmy [cały czas] prowadzeni przez Chrystusa i Jego Najświętszą Matkę. Czasami demon jest zmuszony powiedzieć nam pewne rzeczy i on niekiedy szarpie się (walczy), żeby stawić [temu] opór. Kiedy indziej zaś on swobodnie [lub: przypadkowo] udziela nam informacji, które pomagają nam. Dzieje się tak dlatego, że to Bóg ma kontrolę nad wszystkim, a nie demon. Dzisiaj zostaliśmy znów poprowadzeni do modlitwy wynagrodzenia za grzechy Kościoła, a dokładnie za grzechy biskupów, kapłanów (i Papieży). Zdecydowałem się prosić Pana Jezusa, aby wkroczył do Watykanu i wypędził z niego złe duchy, tak jak oczyścił On Świątynię. Zły duch powiedział: ‚Nie zdajesz sobie sprawy, co zapoczątkowałeś’ i ostrzegł mnie, że będę cierpiał za zrobienie tego. Oczywiście demony często wypowiadają groźby i ostrzeżenia, które są bez pokrycia, więc nie jestem przestraszony z tego powodu. Interesujące jest jednak to, iż mamy tu jasne potwierdzenie, że w Watykanie są demony. Zgodziliśmy się [wszyscy], że potrzebujemy (musimy) modlić się o ochronę Papieża Franciszka. Dzięki za wszystkie Wasze modlitwy.”

  • Maggie pisze:

   Maryjo, Matko Najświętsza prowadź nas wszystkich do Jezus, abyśmy się stali godnymi obietnic Pana-Chrystusowych.

   Panie Jezu, Chryste, Tobie powierzamy wszystkich kapłanów, osoby duchowne,konsekrowane i Ty się tym zajmij; zajmij się Panie Jezu ich zdrowiem, tak duszy, jak i ciała, służbą Tobie i posługą dawaną ludowi, bo żniwa wielkie i niedługo, a robotników tak mało.

   Przebacz nam Panie, bo bardzo zgrzeszyliśmy przeciwko Tobie, przebacz nam, przemień i daj nam Swoje Zbawienie i króluj nam Chryste zawsze i wszędzie.

   • Maggie pisze:

    Zjedzone „a”. Poprawka: do Jezusa.

    IPad nadal mi szaleje, nie mogę pisać, a kiedy się uda to po x-razy muszę dotykać liter i szybko pisać nie widząc tekstu, który za jakiś moment albo sie ukazuje w całości, albo tylko cząstkowo, albo z brakującymi literami. Mam też problem by wszystko czytać, bo co chwilę wygasa z adnotacją, że problem z tą webpage. IPad ma specjalne security, więc może to dlatego. Duży komputer ma jeszcze window XP, które nie jest bezpiecznym programem, więc nie mogę używać aż nie zmienię.
    Modlę się za Was i w Waszych intencjach. Przepraszam za gadulstwo, zwłaszcza, że te dzisiejsze dwa wpisy zabrały mi dzięki IPad’owi prawie 40 minut!!! – a lepiej się pomodlić niż „pukać paluszkami po ekranie, pisząc w nieskonczoność te słowa”.

    Jezus jest Panem!

 9. wobroniewiary pisze:

  Myśli Św. Ojca Pio na cały rok
  DOBREGO DNIA!
  na dzień 20 maja ❤

  Chrystus Pan, który królował w niebie ze swą ludzką naturą, przyjąwszy ją z łona Najświętszej Maryi Panny, chciał również, aby Jego Matka nie tylko z duszą, ale również z ciałem była z Nim zjednoczona i miała pełny udział w Jego chwale. To było zupełnie sprawiedliwe i słuszne. To ciało, które ani przez moment nie było niewolnikiem szatana i grzechu, nie powinno być również niewolnikiem naturalnego prawa rozkładu (Epist. IV, s. 967).

 10. MariaPietrzak pisze:

  Ostatnie z 2 maja 2017
  … “Módlcie się, aby wasi Pasterze mieli jak najwięcej światła , tak by mogli oświecać wszystkich żyjących w ciemnościach . ”
  ***

  / W odpowiedzi na … MODLCIE SIE …ABY …

  1 CHRZEST /
  Jesteśmy świadomi, że bez Jezusa nie możemy uczynić niczego dobrego (por. J 15, 5) i że tylko przez Niego, z Nim i w Nim
  będziemy dla świata narzędziami zbawienia.
  – Oblubienico Ducha Świętego, wyjednaj Kapłanom nieoceniony dar
  przemiany w Chrystusie. (Fatima 2010)
  / A OTO JUZ NIE JA ZYJE , LECZ WE MNIE CHRYSTUS

  2 CUD W KANIE /
  Orędowniczko i Pośredniczko łask,Ty,
  która cała zanurzona jesteś w jedynym powszechnym pośrednictwie Chrystusa,
  uproś u Boga – Kapłanom – serca całkowicie odnowione,
  aby kochały Boga ze wszystkich swych sił i służyły ludzkości tak, jak Ty to czyniłaś.
  Powtórz Panu swe skuteczne słowa:
  „WINA NIE MAJĄ ” (J 2, 3),
  aby Ojciec i Syn ponownie zlali na nich jakby w nowym wylaniu,
  Ducha Świętego. (Fatima 2010)

  3 GLOSZENIE KROLESTWA
  Modlil sie Benedykt XVI : Matko Kościoła,
  my, kapłani, chcemy być pasterzami, którzy nie pasą samych siebie,
  ale oddają siebie Bogu dla braci, znajdując w tym swe szczęście.
  Chcemy nie tylko słowami, ale własnym życiem powtarzać pokornie każdego dnia nasze „oto jestem”.
  Prowadzeni przez Ciebie chcemy być Apostołami Miłosierdzia Bożego, (Fatima 2010)
  / Przyjdź Duchu Swiety , przyjdź przez potezne wstawiennictwo Niepokalanego Serca Maryi , Twojej Przeczystej Oblubienicy , przyjdź i zamieszkaj w sercu Kapłanόw , wtedy KROLESTWO BOZE POSROD NAS JEST !

  4 PRZEMIENIENIE /
  OTO WSZYSTKO CZYNIĘ NOWE /
  – Przez tę samą potęgę Ducha, który – osłaniając Cię swoim cieniem,
  uczynił Cię Matką Zbawiciela –
  pomóż Kapłanom , aby Chrystus, Twój Syn, narodził się także w nich .
  I aby w ten sposób Kościół mógł zostać odnowiony przez świętych kapłanów, przemienionych łaską Tego, który czyni nowymi wszystkie rzeczy. (Fatima 2010)

  5 EUCHARYSTIA /
  A OTO JA JESTEM Z WAMI PRZEZ WSZYSTKIE DNI AZ DO SKONCZENIA SWIATA …
  … aby każdy człowiek ujrzał zbawienie Pana, który nosi Imię i Oblicze Jezusa,
  odzwierciedlone w sercach Kapłanόw , na zawsze zjednoczonych z Tobą , Maryjo !! (Fatima 2010)

  *************
  Matko nasza od zawsze,
  nie ustawaj w nawiedzaniu nas,
  w pocieszaniu i wspieraniu nas.
  Przyjdź nam z pomocą
  i wyzwól nas od wszelkiego niebezpieczeństwa,
  które nam zagraża. ..
  tak w imieniu Kapłanow modlil sie w Fatimie , Benedykt XVI
  … niech pierzchna ciemnosci przed Swiatloscia Pana !
  I my Go w tej modlitwie wspieramy…

  / POD TWOJĄ OBRONĘ

 11. Pingback: Maryja o kapłanach – „nie osądzajcie ich, ponieważ mój Syn ich wybrał (…) | Serce Jezusa

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s