Przemilczana prawda o reformacji Marcina Lutra – ks. prof. dr hab. Tadeusz Guz

Dialog z protestantami jest bardzo trudny w sytuacji, gdy wiele niewygodnych prawd dotyczących tej religii jest przemilczanych – mówi ks. prof. Tadeusz Guz.
O czym milczą protestanci? – to temat konferencji wygłoszonej dla czytelników i kolporterów „Miłujcie Się!” na Jasnej Górze 25 czerwca 2016 roku.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

12 odpowiedzi na „Przemilczana prawda o reformacji Marcina Lutra – ks. prof. dr hab. Tadeusz Guz

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele broń nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Niechaj go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Niżej możemy wpisywać intencje, w których mamy się nawzajem omadlać 😉

 2. wobroniewiary pisze:

  Kochani, wiem, że to nie ten temat, ale muszę krótko o tym napisać:

  W tych ostatnich dniach byłam świadkiem uwolnienia od dręczeń osoby, która z pomocą księdza, bo sama nie była w stanie, – pocięła splot shamballa, z koralików zakonnice zrobią nowy różaniec ze zwykłym splotem.
  Osoba ta (to mężczyzna, a ci mało się przywiązują do „bransoletek”) poczuła, że coś z niej „wyszło” i poczuła się o dużo kg lżejsza wewnątrz a wcześniej czuła do tego takie przywiązanie, że klejem sklejała sznurki i jedyne o czym myślała, to o tym, aby tego przedmiotu nie zgubić.

  • Sylwia pisze:

   Więc to kolejny dowód na to czym jest shamballa i jakie to zagrożenie. To świadectwo które napiała Adminka/lub Admin, powinno dać do myślenia wielu osobom. Niestety wiele osób nosi shamballe bo niestety nie wiedzą albo nie chcą uwierzyć czym ten splot naprawdę jest.

   • Ufająca Bogu pisze:

    Sama miałam taką bransoletkę. Najgorsze, że sama ją sobie zrobiłam. Z koralików swarovski. Wtedy nie wiedziałam, że ten splot to zło. Po prostu chciałam mieć ładną bransoletkę. Nie nosiłam jej często. Ładnie się błyszczała, więc od przy różnych okazjach zakładałam. Nie przywiązuję sentymentów do biżuterii. Jedynie, co noszę to medalik na szyi i różaniec na ręce z medalikiem św. Benedykta. Jak dowiedziałam się, co symbolizuje owy splot, od razu pocięłam bransoletkę. Musimy być czujni.

  • alutka pisze:

   Przecież e koraliki powinny być wyrzucone, lub spalone , a nie użyte do nowego różańca , osobiście bałabym się ich używać. Niedawno była o tym dyskusja w przypadku ojca Daniela, który rzekomo mówił ,że wystarczy pobłogosławienie przez kapłana.
   https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2016/09/14/ks-slawomir-kostrzewa-o-shambalii-i-o-tym-jak-nalezy-postepowac-z-przedmiotami-poswieconymi-diablu/

   • wobroniewiary pisze:

    Zło tkwi w splocie a nie w koralikach.

   • Ufająca Bogu pisze:

    To nie są wschodnie koraliki. nie było sprowadzanie nie wiadomo skąd. kupowane w sklepie, zwyczajne. Robiąc bransoletkę taką miałam na myśli bardziej praktyczne jej zakładanie i zapięcie. nic więcej. to brałam pod uwagę. Jak się dowiedziałam, że zło w tym tkwi,to zniszczyłam sploty. Ewa ma rację, chodzi o splot, nie o koraliki. nie mozemy też doszukiwać się złego wszędzie. Modlitwa też pomaga.

 3. Marek pisze:

  „Wschodnia mądrość” może prowadzić do satanizmu!

  Chciałbym dać świadectwo o tym, jak bardzo niebezpieczne są: okultyzm i magia, medytacje, praktyki i techniki pogańskiego Wschodu. Na początku wszystko to wygląda niewinnie, jednak zaangażowanie się w tego typu działania prowadzi do grzechu bałwochwalstwa, a nawet do satanizmu. W swoim życiu przeszedłem całą tę drogę. Ale, dzięki Bogu, w końcu powróciłem do Pana.
  http://www.fronda.pl/a/wschodnia-madrosc-moze-prowadzic-do-satanizmu,79143.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s