Grzegorz Bacik: władza stąpania po wężach i skorpionach nie oznacza wieszania ich na szyi czy na rękach

Warto posłuchać tych 2 minut i stanąć w pokorze przed Bogiem, „nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich” (Ef 6,12)

Grzegorz Bacik:
Władza stąpania po wężach i skorpionach nie oznacza wieszania ich na szyi czy na rękach, lecz stąpania i deptania po nich w Imię Jezusa!
Władza ta nie oznacza, że „mam siłę i moc i mogę korzystać ze wszystkiego co jest zatrute, bo przecież Bóg da nam władzę i wszystko możemy”.
Ci którzy tak mówią – jak tak wierzą w swoją wielką moc błogosławieństwa, to niech pobłogosławią muchomora i niech go zjedzą….

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

18 odpowiedzi na „Grzegorz Bacik: władza stąpania po wężach i skorpionach nie oznacza wieszania ich na szyi czy na rękach

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Niechaj go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Niżej możemy wpisywać intencje, w których mamy się nawzajem omadlać 😉

 2. EwaT pisze:

  W intencji mojej babci ktora ma dzis imieniny. By jeszcze przed smiercia pogodzila sie z moja mama i przeprosila za wszystkie krzywdy ktore jej wyrzadzila.

 3. Marakuja pisze:

  Panu Bogu dzięki za tę konferencję 🙂 Pokora, i tylko pokora, potrzebna do zrozumienia 🙂

  • wobroniewiary pisze:

   A u mnie w kościele dziś piękny prezent na dzień Imienin NMP od dziś w każdy poniedziałek po wieczornej Mszy św wystawienie Najświętszego Sakramentu i cicha Adoracja, można siedzieć klęczeć a można też jak ja położyć się krzyżem przed obrazem MB Częstochowskiej.

   Dziękuję. Ci Maryjo za te adoracyjne poniedziałki i Tobie śp. babciu Marianno za tę Mszę m.in. w Twojej intencji w dniu Twych imienin ❤

  • Sylwia pisze:

   W wolnym czasie na pewno obejrzę, bo wiem że Konferencje pana G, Bacika są pomocne w wielu zagrożeniach. I Dzięki Bogu za każde ostrzeżenie z Jego ust, bo wiemy że pan Bacik sam mówił że czyni to z wielkiej odpowiedzialności przed Bogiem.

 4. AKSORZ pisze:

  Mądre słowa. Niektórzy sekciarze protestanccy wzięli to zbyt dosłownie:

 5. Ela pisze:

  Dziękuję za ten wpis i za mądre słowa pana Grzegorza Bacika.
  Trzeba nam wszystkim dużo pokory, bo pycha do piekła spycha

 6. Ela pisze:

  Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

  A oto modlitwa, którą możesz odmawiać co rano, prosząc o pomoc w walce:
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę.
  Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

  Pamiętaj wreszcie, by budować w sobie pokorę. Pycha to największy sprzymierzeniec diabła. Módl się zatem:

  Święty Michale Archaniele, pogromco szatana, ducha pychy, pomóż mi zwalczyć mój egoizm, który nie chce poddać się Bogu i Jego świętej woli.
  Wstawiaj się za mną do Pana, abym zachwycony Bogiem wołał do Niego w każdej chwili mego życia: Któż jak Bóg! Amen.

 7. Pingback: Grzegorz Bacik: władza stąpania po wężach i skorpionach nie oznacza wieszania ich na szyi czy na rękach | Serce Jezusa

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s