Ks. Michał Olszewski o nadzwyczajnych modlitwach i sakramentaliach

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

35 odpowiedzi na „Ks. Michał Olszewski o nadzwyczajnych modlitwach i sakramentaliach

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Niechaj go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Niżej możemy wpisywać intencje, w których mamy się nawzajem omadlać 😉

 2. Kamuc73 pisze:

  Prosze o modlitwe za mnie,choc tak sie staralam upadlam..zaraz przystapilam do spowiedzi…zly zasial w mym sercu straszny niepokoj i wyrzuty sumienia,czuje sie zdolowana a przedemna ciezki tydzien w pracy:-( Pozatym moja corka (17lat) uparcie twierdzi ze juz nie jest katolikiem,Ten zepsuty zachod gdzie przyszlo nam mieszkac zabral mi dzieci….
  Jezu,ufam Tobie!

  • Weronika pisze:

   Sam fakt, że żałujesz, stawia cię na dobrej drodze. Nie daj się podejść złemu, idź do spowiedzi 🙂

  • Monika pisze:

   +++
   Niestety, środowisko nie jest bez wpływu na nas i naszych bliskich oraz to czym żyją ludzie wokół. Jesteśmy tylko ludźmi i bez Boga nic nie możemy, dlatego szukajmy w miarę możliwości dobrych, Bożych środowisk, w których na co dzień oddychamy, przesiąkamy. To nie jest bez znaczenia, jak i to z jakich źródeł czerpiemy każdego dnia – to nas też kształtuje i przemienia.
   Najlepszym źródłem jest oczywiście Pismo Święte. Ono pozostaje w nas i działa w nas.
   Słowo Boże przenika nas całkowicie, przenika całego człowieka.
   Ks.Michał Olszewski – Słowo Boże ratuje w najtrudniejszych sytuacjach
   Ks.Michał Olszewski – Słowo Boże jest skuteczne


   Polecam też dla zainteresowanych do odsłuchania tego samego co w dwóch linkach powyżej ale ujętych w całości czyli: MOCNI SŁOWEM – to świadectwo ks. Michała Olszewskiego, o tym jak Słowo działa w Jego życiu, jak uratowało Go niejednokrotnie, wręcz uratowało Jego życie, Jego powołanie, o sytuacjach gdzie był dźwigany w swojej słabości właśnie przez Słowo – kiedy Bóg mówi, to się staje. https://www.youtube.com/watch?v=ZE75dpo1BAQ

  • gość pisze:

   Kochana powiem Ci z własnych doświadczeń ☺ Nie martw się o córkę, zostaw ją Panu Jezusowi.Jeśli dałaś jej silne podstawy wiary,dałaś jej mocne korzenie,to ona wróci do Kosciola , do Boga.Nie zmuszaj jej do niczego.Staraj się by była świadkiem rozmów o Bogu o cudach o Kościele , ale bez wyciągania jej w tą rozmowę.Módl się za nią rób swoje, a efekty będą.Ona wyrośnie , dojrzeje i sama wróci.Może za rok może za trzy,ale wróci,bo ma do czego.Bądź cierpliwa i delikatna.Przymuszanie może sprawić,że odejdzie na bardzo długo i tylko relacje między wami się pogorsza.Kochaj ją,uszanuj jej zdanie i zaufaj Bogu.Jezu Ufam Tobie , Ty się tym zajmij.Przeszłam to samo co Ty,więc wiem jak to przeżywasz i się martwisz Życzę Ci pogody ducha,cierpliwości i wytrwałości w modlitwie i pełni zaufania Bożej Opatrzności.Pozostaję w modlitwie

   • eska pisze:

    Tutaj bym dopowiedziała przysłowie „Dzieci najuważniej słuchają, gdy mówi się nie do nich”. Jeśli ja chcę, aby moje dzieci się czymś zaciekawiły, to mówię to jakoby w rozmowie z kimś dorosłym, ale wówczas, gdy wiem, że mimochodem usłyszą, bo na przykład są w pomieszczeniu obok i nie sposób nie usłyszeć. Wtedy dzieci nie odbierają tego jako moralizatorstwo względem nich, a wręcz buduje się w nich przekonanie, że to są treści jakby „lepsze”, bo przeznaczone „tylko dla dorosłych”.

  • Sylwia pisze:

   http://www.m.pch24.pl/diabel-wykonawca-sprawiedliwosci-bozej,44308,i.html
   A to dzisiaj znalazłam. Może się przyda 🙂 Warto poczytać i pomyśleć pod swoim kątem, tak żeby się umocnić i znowu powstać. Ja upadałam wiele razy i wreszcie z pomocą Bożą i tylko za sprawą Pana Boga wreszcie się udało. Naprawdę ja nie wiele tu zrobiłam, uznałam tylko przed sobą i Panem Bogiem że jestem bardzo słaba. Pokusy nadal są, ale Pan Bóg mnie bardzo wspiera.

  • alutka pisze:

   +++

 3. Weronika pisze:

  Duchowny przypomniał o słowach św. Pawła. Został… ukarany przez biskupa
  22 czerwca ks. Massimiliano Pusceddu został ukarany przez swojego biskupa zakazem wypowiedzi publicznych. Wszystko wskutek kazania wygłoszonego 28 maja 2016 roku. W homilii poświęconej związkom cywilnym i homoseksualizmowi, ks. Pusceddu zacytował św. Pawła. Liberalne media rozpętały antykatolicką burzę.

  Ks. Massimiliano Pusceddu w homilii podkreślił piękno małżeństwa kobiety i mężczyzny. Zaakcentował również społeczną wartość rodziny tworzonej przez matkę, ojca i dzieci. Podkreślił, że ta boska idea została zniszczona przez legalizacje „małżeństw” homoseksualnych przez włoskie państwo. Cytując List św. Pawła do Rzymian, ks. Massimiliano Pusceddu chciał pokazać, co o homoseksualizmie uważa sam Bóg. Prawda głoszona przez kapłana nie spodobała się liberalnym mediom.

  „Wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie” (Rz 1, 26-27). „Oni to, mimo że dobrze znają wyrok Boży, iż ci, którzy się takich czynów dopuszczają, winni są śmierci, nie tylko je popełniają, ale nadto chwalą tych, którzy to czynią” (Rz 1, 32).

  Homoaktywiści przeprowadzili protest przed kościołem, w którym posługuje ks. Massimiliano Pusceddu. Przygotowali także petycję do Papieża Franciszka z prośbą o… usunięcie kapłana. Wtedy biskup Sardynii Arrigo Miglio postanowił zainterweniować. Jednak nie w obronie prawdy i głoszącego ją kapłana, a w obronie poprawności politycznej. W czasie konferencji prasowej biskup otwarcie zaatakował księdza Pusceddu oraz poinformował o tym, że ukarał go nakładając na niego zakaz wystąpień publicznych.

  Read more: http://www.pch24.pl/duchowny-przypomnial-o-slowach-sw–pawla–zostal—-ukarany-przez-biskupa,44316,i.html#ixzz4DQepuC3H

  • Maggie pisze:

   Przypomnijmy sobie tutaj opis Męki Pańskiej, widzianej oczyma Katarzyny Emmerich – przyjrzyjmy się dokładniej korowodowi ludzi, który sprawia Jezusowi straszliwe cierpienie w Ogrójcu.
   Potrzeba WIELKIEJ MODLITWY – resztę do komentarza, tj myśli i słowa, które wręcz się cisną, ofiarujmy jako serdeczny dar milczenia. Jezu Chryste, Panie Boże, któryś za nas ciepiał Rany, zmiłuj się i Ty się tym zajmij.

   Jezus jest Panem!

 4. ja pisze:

  KOMUNIKAT
  Dzisiejszej nocy wykradziono puszkę z Najświętszym Sakramentem. Ks. Jarosław prosi aby dziś o 15.00, a jeśli ktoś zobaczy ten komunikat później to wtedy, odmówić Koronkę do Bożego Miłosierdzia prosząc o przebłaganie i wynagrodzenie za profanacje Najświętszego Sakramentu w różnych miejscach świata.

  Dzisiejszej nocy tego szatańskiego aktu dokonano w Messinie na Sycylii w parafii św. Heleny. Oderwano tabernakulum od muru i pełną konsekrowanych Hostii puszkę zabrano. Jezu zmiłuj się nad nami

 5. Kamuc73 pisze:

  Dziekuje Wam Kochani!
  Niech Was wszystkich Dobry Bog blogoslawi.
  Pamietam o Was w modlitwie

 6. (Mt 9,18-26)
  Gdy Jezus mówił, pewien zwierzchnik synagogi przyszedł do Niego i, oddając pokłon, prosił: Panie, moja córka dopiero co skonała, lecz przyjdź i włóż na nią rękę, a żyć będzie . Jezus wstał i wraz z uczniami poszedł za nim. Wtem jakaś kobieta, która dwanaście lat cierpiała na krwotok, podeszła z tyłu i dotknęła się frędzli Jego płaszcza. Bo sobie mówiła: żebym się choć Jego płaszcza dotknęła, a będę zdrowa. Jezus obrócił się, i widząc ją, rzekł: Ufaj, córko! Twoja wiara cię ocaliła. I od tej chwili kobieta była zdrowa. Gdy Jezus przyszedł do domu zwierzchnika i zobaczył fletnistów oraz tłum zgiełkliwy, rzekł: Usuńcie się, bo dziewczynka nie umarła, tylko śpi. A oni wyśmiewali Go. Skoro jednak usunięto tłum, wszedł i ujął ją za rękę, a dziewczynka wstała. Wieść o tym rozeszła się po całej tamtejszej okolicy.
  https://ewangeliadlanas.wordpress.com/2016/07/04/4-lipca-wspominamy-swieta-elzbiete-portugalska-krolowa-2/

  • mama adopcyjna pisze:

   Szczesc Boze, przedwczoraj odkrylam deprawujaca gre planszowa dla 10-latkow. Wyslalam maila na wowitowy adres, z opisem, zdjeciami i z prosba o przeslanie do Ewy (ktora, teraz zdaje sie bez kontaktu z komputerem) i do ks Kostrzewy i byc moze o umieszczenie tu na Wowit by ostrzegac rodzicow. Czy doszedl ten mail? Opisalabym sprawe sama tu na Wowit, ale nie mam mozliwosci zamieszczania zdjec, a one sa kluczowe. Pozdrawiam serdecznie, z Panem Bogiem

 7. alutka pisze:

  Rekordowa wsparcie od „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”

  Rekordowo wysoką sumę ponad 124 mln euro papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie przeznaczyło na realizację projektów wsparcia, głównie w Afryce i na Bliskim Wschodzie. Wszystko to dzięki ogromnej hojności ofiarodawców, która w minionym roku wzrosła aż o 15 proc. Z zebranych środków sfinansowano ponad 6200 projektów w 146 krajach świata.
  Podwojono środki przeznaczone na pomoc uchodźcom na Bliskim Wschodzie. Największe wsparcie otrzymali Irakijczycy. Z funduszy stowarzyszenia zapewniono m.in. dach nad głową, wyżywienie i opiekę medyczną dla 125 tys. chrześcijan z Mosulu, którzy uciekając przed terrorystami z Państwa Islamskiego schronili się w irackim Kurdystanie. Wsparcie otrzymali także mieszkańcy ogarniętej wojną Syrii. Ponadto papieskie stowarzyszenie sfinansowało budowę 1674 kościołów, ośrodków duszpasterskich, seminariów, klasztorów i innych obiektów służących pracy duszpasterskiej. Opłaciło też naukę co dziesiątemu na świecie seminarzyście przygotowującemu się aktualnie do kapłaństwa.
  http://pl.radiovaticana.va/news/2016/07/04/rekordowa_wsparcie_od_pomoc_kościołowi_w_potrzebie_/1241985

 8. Pepe pisze:

  Upraszam o mały bojkocik na Fb tej strony i ubranek i podajcie to dalej :
  https://www.facebook.com/ZombieDashKids/?fref=photo

 9. Pepe pisze:

  a to logo tych ubranek . czy wam się kojarzy ?

 10. Czester pisze:

  +++

 11. Monica🌺🌸 pisze:

  Czarno na białym…widzę diabelski ogon! Ale ten filmik jest „fajny” i ludzie to kupią! Niestety celownik numer jeden jest wykierowany w dzieciaczki..
  Ja mojej córce wcześniej lubiłam kupować ubranka w H&M …ale tam to już graniczy z cudem znaleźć czapeczke bez sterczących uszu! Tylko motyle, jednorożce, hello kitty…ten sklep już omijam szerokim łukiem!

 12. Maggie pisze:

  We wszystkich intecjach
  +++

 13. średnia pisze:

  Słuchajcie kochani, często tu spotykamy się z ostrymi na papieża wypowiedziami Aksorza. Nieraz mnie to bolało ale milczałam, teraz napisze coś ważnego.
  Ściągnęłam sobie zapis rekolekcji z ks. Olszewskim z Chojnic, szkoda, że już ich nie ma w archiwum ale mogę zgrać na płytkę wysłać do Adminów aby je wgrać na you tube. Czemu?
  Ks. Olszewski w II dniu mówi że jest taki gość, co to bierze z różnych wypowiedzi po 1-2 zdaniach, wycina wypowiedzi i tworzy kilkuminutowe filmiki typu „Olszewski o aborcji, smoleńsku. Mocne” Ma 60 tys. wyświetleń a księdzu szkoda tych 60 tys. zmanipulowanych ludzi i powiedział, że internet nie jest anonimowy i że dorwie tego człowieka i się z nim rozliczy za to że tworzy sobie nowy kościół wyciera gębę znanymi nazwiskami i jedzie po papieżu.
  Żałuję, że nie ma tego już na profeto ale ja to mam słucham i informuję o tym was wszystkich.
  Nie słuchajcie tych, co plują na papieża, co manipulują wypowiedziami księży i nastawiają ludzi przeciwko Kościołowi

  Chodzi o ten filmik a ma on już więcej wyświetleń

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s