Orędzie Matki Bożej z Medziugorje z 25 maja 2016

Gospa w kwiatachOrędzie z 25 maja 2016 r.

„Drogie dzieci! Moja obecność jest darem od Boga dla was wszystkich i bodźcem do nawrócenia. Szatan jest silny i chce w wasze serca i myśli wprowadzić nieporządek i niepokój. Dlatego, drogie dzieci, módlcie się, aby Duch Święty prowadził was po właściwej drodze radości i pokoju. Jestem z wami i oręduję za wami przed moim Synem. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Medziugorje i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

27 odpowiedzi na „Orędzie Matki Bożej z Medziugorje z 25 maja 2016

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Niechaj go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Niżej możemy wpisywać intencje, w których mamy się nawzajem omadlać 😉

  • Dorota pisze:

   Bardzo proszę o modlitwę za mojego męża. Choruje na Reumatoidalne Zapalenie Stawów. Już od 16 lat. Leki przestały działać. Bardzo cierpi.W Dzień i noc. I psychicznie nie daje już rady 😦

   • Jezu Ty się tym zajmij!!!

   • Doroto,bardzo wspolczuje! Ja tez na to choruje od 3 lat i Trexan,ktory bralam i czulam sie swietnie teraz juz przestaje dzialac i rwie mnie w kosciach i miesniach.Lacze sie w modlitwie+++.

   • PAulina pisze:

    Dorota
    Czy mąż robił sobie poziom wit D ??
    Bardzo często reumatoidalne zapalenie stawów wynika z jej braków albo pogarsza stan.
    Pomodlę sie za męża
    Z Panem Bogiem

   • Jozef pisze:

    Sluchajcie i ogladajcie „DOTYK BOGA” !!! (Szkola Nowej Ewangielizacji Chrystusa Zmartwychwstalego)

   • mer pisze:

    https://www.pocztazdrowia.pl/oferta/form/AB061TZSU05 – tu możesz zamowić do końca piątku elektronicznym przelewem za 144 zł receptę na:
    „To bardzo ważny temat dlatego absolutnie wyjątkowo, wyłącznie do piątku 20 maja do każdej prenumeraty Naturalnie Zdrowym Być, dołączę dodatkowo książkę w wersji elektronicznej Stop artrozie. Jak skutecznie leczyć chorobę zwyrodnieniową stawów.

    To opracowanie jest efektem wieloletniej pracy, która polegała na cierpliwym wyszukiwaniu informacji, dociekaniu, porównywaniu, a następnie opisaniu prostymi słowami wyników setek badań na ten temat. Jeśli znajdziesz trochę czasu na tę lekturę, uda Ci się wyszukać rozwiązania, które działają i które pasują do Twojego przypadku. Mogą pomóc Tobie albo bliskiej Ci osobie, poczuć się lepiej i pozbyć się bólów zwyrodnieniowych raz na zawsze.

    Jeśli zdążysz zamówić prenumeratę Naturalnie Zdrowym Być do piątku, do godziny 23:59, oprócz prezentu w postaci kompendium Rak, wszystkie naturalne rozwiązania otrzymasz dodatkowo bez żadnej dopłaty wyjątkowe opracowanie:

    Stop artrozie. Jak skutecznie leczyć chorobę zwyrodnieniową stawów.

    Ale to nie wszystko…

    Jeśli zamówisz prenumeratę Naturalnie Zdrowym Być do piątku, 20 maja, do północy otrzymasz dodatkowo trzeci prezent:

    Rabat w wysokości 48 zł na pełną 12-miesięczną prenumeratę Naturalnie Zdrowym Być w wersji elektronicznej.”
    Jest juz po terminie, ale sprobuj zamówić w wyższej cenie. Tam są mądre artykuły,

  • Sylwia2 pisze:

   …o ta radość i pokój których ostatnio u mnie brak.

  • Laura pisze:

   Módlmy się za wszystkie dzieci boże dotknięte katastrofą wojny w Syrii aby Bóg zesłał im swoje miłosierdzie i uchronił przed śmiercią oraz prześladowaniami.

   • mariaP pisze:

    Nie wiem , czy to nie na te wszystkie katastrofy i anomalia darem jest modlitwa podyktowana przez Matkę Boza w Amsterdamie .
    # Panie Jezu Chryste, Synu Ojca,
    ześlij teraz Ducha Twego na ziemie .
    Spraw , aby Duch Święty zamieszkal w sercach wszystkich narodow i chronij je od upadku , katastrofy i wojny .
    Niechaj Pani Wszystkich Narodów , ktora kiedys byla Maryja , stala sie nasza Orędowniczką . Amen . #

    • Piekna modlitwa, która modle się juz jakies 3 lata 🙂

    • Paweł pisze:

     Z woli Kościoła zakończenie tej modlitwy z Amsterdamu ZOSTAŁO ZMIENIONE. Oto cytat na ten temat z pisma „Vox Domini” nr 1 (120) 2010 str. 16 – jest to fragment prelekcji o. Paula Marii Sigla wygłoszonej 31 maja 2009 podczas Dnia Modlitw ku czci Maryi, Matki Wszystkich Narodów:

     „By wyjaśnić, że tytuł ‚Pani Wszystkich Narodów’ dotyczy Maryi, do modlitwy zostały włączone słowa ‚Święta Dziewica Maryja’. Ta wersja otrzymała 6 stycznia 2009 r. imprimatur lokalnego biskupa, Jego Ekscelencji Józefa M. Punta. Zakończenie modlitwy brzmi więc następująco:

     ‚Niechaj Pani Wszystkich Narodów, Święta Dziewica Maryja, stanie się naszą Orędowniczką.’

     Ponieważ regularnie spotykam wiernych, którzy już od lat czczą Panią Wszystkich Narodów i trudno im zaakceptować nową wersję, chciałbym z wielką skromnością, ale i z możliwie dużym naciskiem poprosić was wszystkich o posłuszeństwo, o posłuszeństwo z miłości. Wyłącznie bowiem w ten sposób, z błogosławieństwem Kościoła i wsparciem ze strony biskupów i księży, modlitwa może być w świecie dalej rozpowszechniana. (…)
     Postawmy sobie pytanie, jak postąpiłaby Maryja? Na pewno również Ona byłaby pokornie posłuszna.”

 2. ja pisze:

  Czy ktoś ze strony wybiera się do Radecznicy na uroczystości odpustowe ku czci św. Antoniego w czerwcu?

  Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Andrzej Duda wybiera się w czerwcu do Radecznicy, na uroczystości odpustowe do bazyliki objawień św. Antoniego.
  W wigilię odpustu, 12 czerwca, w południe odprawiona zostanie przy bazylice uroczysta msza pod przewodnictwem ks. Mariusza Leszczyńskiego, biskupa pomocniczego naszej diecezji. W nabożeństwie ma wziąć udział prezydent RP. – Przed trzema miesiącami zaprosiliśmy pana prezydenta na uroczystości odpustowe – informuje ojciec Zenon Burdak z bazyliki w Radecznicy.

  https://www.facebook.com/Bazylika-Objawie%C5%84-%C5%9Bw-Antoniego-w-Radecznicy-187441424741555/?fref=nf

 3. rzymski katolik pisze:

  Modlitwa do Ducha Świętego to potężne narzędzie, którego obawiają się bardzo siły ciemności. Ponieważ modląc się do Ducha Świętego prosimy o prowadzenie nas i calej ludzkości oraz o przemianę serc i umysłów w dobre i szlachetne. Bóg nie chce i nie może ingerować w naszą wolną wolę. Może jednak, działając przez Ducha Świętego przemieniać serca i umysły, tak by otworzyły się na Boże Światło, Bożą Miłość i Bożą Mądrość, jak to się stalo np. w przypadku przemiany prześladowcy, siejącego postrach wśród pierwszych chrześcijan – Szawła, który dzięki Światłości z Wysoka stał się Apostołem Narodów i Chrystusowej Dobrej Nowiny o zbawieniu Świata.
  Gdy patrzę na piękno stworzenia, na cudowną przyrodę, gdy doświadczam ciepła slonecznych promieni i fascynującego piękna burzy i ulewy, a po niej śpiewu ptaków kąpiących się w ciepłej rosie, cudu miłosci trzymających się za rękę par młodych i starszych mężczyzn i kobiet, świergotu nocnych cykad i głębi niezliczonej ilości gwiazd na nieskończonym nocnym niebie, to mam ochotę krzyczeć ku Bogu, by dzielić się tym darem z kazdym człowiekiem i kazdym stworzeniem i wołać do Boga: Panie, zachowaj i uchroń ten piękny świat, który stworzyłeś!i Chroń każdego człowieka i każde stworzenie, calą przyrodę, całą Ziemię i Kosmos, a nam niegodnym sługom Twoim ześlij szlachetne poruszenie kazdego naszego serca, i przemień, napełnij nam serca i umysły swoim Świętym Duchem, byśmy zawsze wybierali Dobro i Mądrość, którymi Ty sam jesteś. Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze Ziemi.
  Niech Królestwo Boże będzie pośród nas. Ochroń świat, który nosi juz tyle blizn, ran i łez na obliczu swoim i obliczach Twoich stworzeń, które stały się Twoim Boskim Obliczem poprzez Twoje przyjście do nas w ludzkim Wcieleniu i Twoje Zbawcze zjednoczenie z nami na Krzyżu z Miłosci do nas.
  Przyjdź i wieczerzaj z nami Dobry Boże. Zapraszamy Cię do naszych serc, umysłów i naszych uniesień, do naszej pracy i beznadziei bezrobocia, w nasze skromne progi mieszkań i dusz i we wszelką naszą nędzę i słabośc. Bądź z nami już tutaj i napełniaj nas Sobą, przenikaj nasze życia Swoją Miłością, niech Nowe Niebo i Nowa Ziemia staną się juz dziś, już dziś przeoblecz nas w Nowe Stworzenie, byśmy dla bliżnich i całego świata nieśli Światłość Chrystusa, moc Ducha Świętego i pełną Miłości Chwałę Boga Ojca!
  Przyjdź Duchu Pocieszycielu!
  Amen.

 4. Marakuja pisze:

  Św. Ludwik de Monfort „List okólny do przyjaciół krzyża.

  29 Duch Święty porównuje krzyż:- raz do wiejadła, które oczyszcza dobre ziarno ze słomy i plew, a więc, nie stawiając oporu, jak ziarno na wiejadle, pozwólcie sobą miotać i potrząsać, jesteście w wiejadle Ojca rodziny, a wkrótce będziecie w Jego spichlerzu;- kiedy indziej do ognia, który żywymi płomieniami usuwa rdzę z żelaza: nasz Bóg jest ogniem trawiącym, który przez krzyż mieszka w duszy, aby ją oczyścić nie spalając jej, jak niegdyś w płonącym krzewie, to znów do tygla, w którym się próbuje szlachetne złoto, a fałszywe rozpuszcza, by nikło jak dym, szlachetne cierpliwie znosi próbę ognia, a fałszywe rozwiewa się z dymem nad jego płomieniami; w tyglu udręki i pokusy prawdziwi przyjaciele krzyża oczyszczają się z cierpliwością, podczas gdy jego wrogowie ulatują jak dym przez swą niecierpliwość oraz szemrania.

  44 Mimo że niektórzy święci i ludzie wybitni zabiegali o krzyże, o pogardę i upokorzenia, szukali ich, a nawet je sobie stwarzali nierozważnymi czynami, to jednak my uwielbiajmy i podziwiajmy tylko nadzwyczajne działanie Ducha Świętego w ich duszach, i uniżajmy się na widok tak szlachetnej cnoty, nie ośmielając się wzbić podobnie wysoko, ponieważ w porównaniu z tymi szybkimi orłami i ryczącymi lwami jesteśmy jak zmokłe kury i zdychające psy,

 5. Marakuja pisze:

  http://wpolityce.pl/kosciol/294274-czy-benedykt-xvi-powiedzial-juz-ostatnie-slowo-jako-papiez-powazny-problem-dla-teologow

  Sobotnia wypowiedź arcybiskupa Georga Gänsweina, osobistego sekretarza Benedykta XVI, wywołała spory rezonans w świecie katolickim. Nie tylko sprowokowała szereg komentarzy, lecz także postawiła przed teologami poważny problem do rozstrzygnięcia.
  Co takiego rzekł arcybiskup Gänswein, który jest zarazem prefektem Domu Papieskiego Franciszka? Podczas prezentacji najnowszej biografii Josepha Ratzingera napisanej przez ks. Roberto Regoliego powiedział o Benedykcie XVI:
  Wciąż jeszcze jest za wcześnie, by dokonać ostatecznego bilansu pontyfikatu Benedykta XVI. Papież żyje, a jego posługa trwa nadal, choć w innej formie. (…)
  Jak za czasów Piotra, również i dziś Kościół, jeden, święty, powszechny i apostolski, ma tylko jednego prawowitego Papieża. A przy tym od trzech lat żyje wśród nas dwóch Następców Piotra. Nie stanowią dla siebie konkurencji, ale ich obecności jest naprawdę niezwykła.
  Byłem świadkiem tego, jak Benedykt XVI na zakończenie swego pontyfikatu złożył Pierścień Rybaka, co normalnie ma miejsce po śmierci Papieża. Postanowił jednak nie rezygnować z obranego przez siebie imienia, w odróżnieniu od Celestyna V, który po rezygnacji na nowo stał się Pietrem da Morrone.
  Nie mamy jednak dwóch Papieży, ale posługa papieska została poszerzona, ma elementy czynny i element kontemplacyjny. I dlatego właśnie Benedykt XVI nie zrezygnował ani ze swego imienia, ani z białej sutanny. Dlatego też do dzisiaj jego prawowitym tytułem jest Jego Świątobliwość.
  Z tego też względu nie wycofał się do odizolowanego klasztoru, lecz pozostał wewnątrz Watykanu. W 2013 r. ten wielki teolog na Stolicy Piotrowej został więc pierwszym Papieżem Seniorem w historii. Od tej chwili jego rola jest całkiem inna niż wspomnianego już św. Celestyna V, który po dymisji, chciał powrócić do pustelni, został jednak uwięziony przez swego następcę Bonifacego VIII.
  Trudno wyobrazić sobie, aby osobisty sekretarz Benedykta XVI mógł wypowiadać podobne opinie na temat charakteru posługi swego zwierzchnika bez uzgodnienia tego z nim samym. Jego oświadczenie to wielka zagadka. Z jednej strony mówi, że „mamy tylko jednego prawowitego Papieża“, a z drugiej, że „od trzech lat żyje wśród nas dwóch Następców Piotra“. Podkreśla też, że posługa papieska Benedykta XVI trwa nadal, a on sam zatrzymał niektóre insygnia władzy papieskiej: imię, tytuł Jego Świątobliwości, czyli papieża (z dodatkiem: senior – lub emeryt, w zależności od tłumaczenia) oraz białą sutannę. Prócz tego Benedykt XVI nadal zachował swój herb papieski i pozostał w Watykanie.
  W wypowiedzi arcybiskupa Georga Gänsweina szczególnie zagadkowe jest stwierdzenie, że „nie mamy jednak dwóch Papieży, ale posługa papieska została poszerzona, ma elementy czynny i element kontemplacyjny.“
  Co to właściwie znaczy? Teologowie są bezradni, ponieważ nigdy w 2000-letnich dziejach Kościoła nie było takiej sytuacji. Nigdy nie było sytuacji, gdy w jednej „zagrodzie Piotrowej“ przebywali dwaj papieże. Owszem, bywały w historii Kościoła momenty, gdy funkcjonowali dwaj (a nawet trzej) papieże, ale zawsze antagonistycznie do siebie nastawieni i nigdy w jednym miejscu (w Rzymie, w Awinionie, a nawet w Pizie). Zawsze też na końcu Kościół oficjalnie uznawał, że papieżem był tylko jeden z nich, zaś drugi anty-papieżem. Dzisiejsza sytuacja jest więc naprawdę wyjątkowa.

  więcej tu:http://wpolityce.pl/kosciol/294274-czy-benedykt-xvi-powiedzial-juz-ostatnie-slowo-jako-papiez-powazny-problem-dla-teologow?strona=2

  • rzymski katolik pisze:

   Nie przesadzajmy: z zachowaniem wszelkiego należego urzędowi papieskiemu szacunku mamy jakby proboszcza i emerytowanego proboszcza. Albo lepiej może napisać np. prymasa i prymasa seniora. Trzeba było się przyzwyczaić, ze księża i biskupi przechodzą na emerytury, a teraz dotyczy to także papieży.

 6. AKSORZ pisze:

  Czy ktokolwiek potwierdził autentyczność tych orędzi czy są one zamieszczane bez konsultacji z odpowiednimi władzami kościelnymi?

  • rzymski katolik pisze:

   A co Ci w nich przeszkadza?

  • Publikując na naszym blogu zjawiska o charakterze nadprzyrodzonym bądź współczesne orędzia, nie zamierzamy uprzedzać osądu kościelnego. Kierujemy się dekretem Pawła VI z 15 listopada 1966 r. znoszącym kanony 1399 i 2318 (AAS 58/16) w obowiązującym dotychczas prawie kanonicznym, i tym samym zezwalające na drukowanie i publikację nowych pism i książek dotyczących prywatnych objawień, wizji, proroctw, cudów bez imprimatur władz kościelnych. Orędzia zamieszczamy po rozpoznaniu czy dana osoba ma kierownictwo duchowe, bądź stałego spowiednika.

   Czekamy na potwierdzenie autentyczności orędzi bądź odrzucenie ich przez Watykan, jednakże objawienia Królowej Pokoju nadal trwają stąd nie może być mowy o ich potwierdzeniu przez Kościół (o czym chyba wiesz). Sprawa jest badana i jeżeli będzie komunikat z Watykanu o tym, że w tych orędziach jest coś złego, zamieścimy odpowiednią informację, póki co trwajmy w oczekiwaniu na głos Watykanu w tej sprawie w pokoju i modlitwie tak jak prosi Maryja.

  • https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2014/11/25/oredzie-matki-bozej-medziugorje-25-listopada-2014r/#comment-96389

   A tu przykład pokazania wielkich manipulacji przeciwko Medziugorje!
   Warto przeczytać całość.
   Ja podam najciekawszy fragment:

   O Medziugorju w polskim internecie – uwaga na nierzetelności

   Powtórzmy więc wyraźnie: publikacje przywołujące negatywne zdanie biskupa Mostaru sprzeciwiają się woli Watykanu oraz Episkopatu Bośni i Hercegowiny, by sprawa oceny wiarygodności medziugorskich objawień należała wyłącznie do Stolicy Apostolskiej

   […] Przypominamy: wciąż aktualne pozostaje jedyne oficjalne stanowisko władz kościelnych – wskazanie Episkopatu byłej Jugosławii, wyrażone w tzw. „”Oświadczeniu z Zadaru”.” Pozostawia ono sprawę otwartą. Nie potępia, nie przesądza o wiarygodności bądź niewiarygodności objawień. Podobnie jak kard. Tarsicio Bertone, niezaprzeczalny dla wszystkich autorytet Kościoła. Również jak były rzecznik prasowy Watykanu, Joaquin Navarro-Walls. Niech więc jego właśnie słowa posłużą tutaj za pointę :

   „”Czy Kościół, czy Watykan powiedzieli „nie” Medziugorju? Nie. Nie powiedzieli.””

   I ten ważny komentarz:
   https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2013/07/25/rekolekcje-charyzmatyczne-z-o-j-witko-blogoslawienstwo-i-przeklenstwo-rachunek-sumienia-ksiedza-przemyslawa-sawyz-dsne-w-bielsku-bialej/#comment-50045

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s