I sobota miesiąca – zawierzenie Niepokalanemu Sercu Królowej Polski na Jasnej Górze nas, naszych rodzin i bliskich

W każdą I sobotę zawierzamy się Niepokalanemu Sercu Królowej Polski 

W każdą pierwszą sobotę miesiąca dzieci Maryi przybywają na Jasną Górę. U stóp swojej Królowej zawierzają siebie samych, swoje rodziny, wspólnoty, parafie, samorządy, miejsca pracy… Niepokalane Serce Maryi triumfuje, bo przez ten akt na ludzi spływają zdroje łask.

Na „Zawierzenie” od kilku lat przyjeżdżają całe pielgrzymki z wielu miejsc w Polsce. Tak będzie i jutro. Uczestnicy uroczystości spotkają się o godz. 17.00 na prelekcji maryjnej, a potem o godz. 18.30 w kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej w czasie Mszy św. dokonają aktu zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi, Królowej Polski.

– Mamy przygotowane takie specjalne akty zawierzenia na dużych kartkach A4 i tam ludzie wypisują także swoje intencje do Matki Bożej Królowej Polski, prosząc Ją o wstawiennictwo w różnych sprawach – wyjaśnia Maria-Emanuel Dziemian, która organizuje jasnogórskie spotkania, starsza Bractwa Najświętszej Maryi Panny Królowej Korony Polskiej. Akty zawierzenia składane są na ołtarzu w czasie Mszy św. o godz. 18.30 i właśnie w ich intencji sprawowana jest Eucharystia. Po jej zakończeniu pielgrzymi odbierają swoje akty zawierzenia, czytają je przed Cudownym Obrazem i zabierają ze sobą do domów. – Na początku zawierzaliśmy się Niepokalanemu Sercu Maryi, ale od kiedy dodaliśmy jeszcze tytuł „Królowa Polski”, jakby Niebo się otworzyło i łaski zaczęły spływać jeszcze obficiej na tych, którzy tu przybywają. Matka Boża jakby chciała nam powiedzieć, że my, Polacy, tym tytułem mamy się do Niej zwracać. Sama jestem zadziwiona tym, że Maryja pomaga zarówno w bardzo poważnych sprawach, jak i w bardzo drobiazgowych – podkreśla w rozmowie z „Naszym Dziennikiem” Dziemian. Sama niejednokrotnie była świadkiem uzdrowień, wyproszenia potomstwa i powołania, ale także nawróceń, spowiedzi. – Zawierzały się u nas zakony, samorządy oraz obrońcy życia i wszędzie tam następowała jakaś zmiana na lepsze – podkreśla starsza Bractwa.

Maria-Emanuel Dziemian wyjaśnia, że Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski można zawierzyć się osobiście, ale można Jej Niepokalanemu Sercu zawierzyć także kogoś lub jakąś ważną sprawę, nawet wrogów. – Ważne jest to, że my modlimy się za siebie nawzajem – podkreśla.

Ojciec Albert Szustak OSPPE, opiekun Bractwa, wyjaśnia: „Odpowiedź Maryi jest często natychmiastowa i niezwykła. Jak pisał św. Ludwik Grignion de Montfort: „Maryja, ta Przedziwna i Cudowna Dziewica, w łączności z Duchem Świętym, sprawiać może rzeczy niezwykłe’. Liczne cuda i niezwykłe łaski otrzymali ci, którzy zawierzyli się Niepokalanemu Sercu Maryi, Królowej Polski, Matki Kościoła”.

O kilku takich łaskach można przeczytać także na stronie internetowej Bractwa. Pewna rodzina z Torunia zawierzyła swoją firmę, a po krótkim czasie rozkwitła ona do takiego stopnia, że konieczne było zatrudnienie dodatkowego pracownika. Pewien chłopak odzyskał rodziców i mógł z pogotowia opiekuńczego powrócić do domu, ktoś inny rzucił palenie papierosów i alkohol. Pewne małżeństwo, które przez 17 lat nie mogło mieć potomstwa, po zawierzeniu doczekało się dzieci.
Za:
http://jasnagora.com

Łączcie się jutro duchowo ze mną o 18-30 i jak ktoś chce i może, włączcie transmisję Mszy św. zawierzenia z Jasnej Góry (pierwsze video po prawej u nas na stronie)
Wpisujcie intencje, a ja je wszystkie zabiorę ze sobą w sercu, wysyłajcie też na tę mszę św. swoich Aniołów Stróżów

Akt zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi, Królowej Polski

Niepokalana Matko Jezusa i Matko moja – Maryjo, Królowo Polski! Biorąc za wzór Świętego Jana Pawła II mówię dziś: cały(a) jestem Twój(a). Twojemu Niepokalanemu Sercu zawierzam całego(ą) siebie, wszystko czym jestem; mój umysł, serce, wolę, ciało, duszę, zmysły, emocje, pamięć, zranienia, słabości, moją przeszłość od chwili poczęcia, teraźniejszość i przyszłość wraz ze śmiercią cielesną – każdy mój krok, czyn, słowo i myśl. Twojemu Niepokalanemu Sercu zawierzam także moją rodzinę i wszystko co posiadam. Tobie oddaję wszystkie moje prace, modlitwy i cierpienia. Ty najlepsza Matko chroń mnie i moich bliskich od Złego. Upraszaj nam łaski potrzebne do przemiany i uzdrowienia. Prowadź po drogach życia i posługuj się nami do budowania Królestwa Twojego Syna Jezusa Chrystusa – jedynego Zbawiciela świata, od którego pochodzi wszystkie dobro, prawda i życie. Amen.
Imprimatur – Bp. Jan Wątroba, Częstochowa 2.X.2008 r., L. Dz. 807

*****
A tak było 3 maja 2016 na Jasnej Górze
Akt Zawierzenia Narodu Polskiego Matce Bożej Królowej Polski

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

207 odpowiedzi na „I sobota miesiąca – zawierzenie Niepokalanemu Sercu Królowej Polski na Jasnej Górze nas, naszych rodzin i bliskich

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Niechaj go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Niżej możemy wpisywać intencje, w których mamy się nawzajem omadlać 😉

 2. wobroniewiary pisze:

  Wpisujcie intencje, a ja je wszystkie zabiorę ze sobą w sercu, wysyłajcie też na tę mszę św. swoich Aniołów Stróżów ❤

  „Jeżeli się nawróci, wyzdrowieje w ciągu roku”
  – takie słowa 13 czerwca usłyszała s. Łucja od Maryi, gdy prosiła o uzdrowienie jednego chorego.

  JEŻELI SIĘ NAWRÓCI, WYZDROWIEJE – zatem widzimy, że nawrócenie jest warunkiem naszego wyzdrowienia, czyli uleczenia naszych ran, szczególnie ran naszego serca. Wielu jest dzisiaj ludzi z poranionym sercem, którzy nie potrafią sobie dać z nim rady. Te rany są skutkiem różnych „skrzywdzeń” przez rodzinę, znajomych bliskich lub dalszych ludzi. Człowiek ze zranionym sercem nie potrafi normalnie funkcjonować.

  http://www.polanicasercanie.pl/aktualnosci/aktualnosci/22446/maryja-leczy-nasze-serca

  • mkm80 pisze:

   W intecji Bogu wiadomych osób, które mnie przeklinają i życzą cierpień.
   Zaciekawiło mnie twoje zdanie o Aniołach Stróżach. Nie wiedziałem, że tak można.
   Ach, Maryja, Królowa nasza, brakuje słów by opisać co się czuje…
   „Witaj Królowo, Matko Miłosierdzia, życie, słodyczy i nadziejo nasza, witaj! Do Ciebie wołamy wygnańcy, synowie Ewy; do Ciebie wzdychamy jęcząc i płacząc na tym łez padole. Przeto, Orędowniczko nasza, one miłosierne oczy Twoje na nas zwróć, a Jezusa, błogosławiony owoc żywota Twojego, po tym wygnaniu nam okaż. O łaskawa, o litościwa, o słodka Panno Maryjo!”

   • wobroniewiary pisze:

    O Aniołach…ks. Adam mnie tego nauczył ❤

    św. Ojciec Pio też mówił "nie możesz, przyjechać do SGR, wyślij swego Anioła Stróża"

   • Maggie pisze:

    Ewuniu kochana, Bóg zapłać, ale że bagaż intencji jest niezwykle ciężki, więc posyłam mego Anioła Stróża, w asyście Wszystkich Świętych.

    Najświętsza Mateczko, Królowo Polski, Współodkupicielko Świata, Niepokalana Panienko! Ty wiesz, co w oceanie potrzeb najważniejsze, Tobie oddaję i polecam wszystko i wszystkich, zwłaszcza tych, z którymi w jakikolwiek sposób jestem związana: czy to więzami krwi, powinowactwa, znajomości, lub z którymi tylko się zetknęlam, prosząc gorąco o wspomożenie w potrzebach mojej Internetowej Rodziny tj WOWIT’ową Rodzinę.
    Weź też w Swą opiekę Panno Najświętsza, w pełni znaczenia słowa: Kościół, Polskę,Świat i proś Boga za nami.
    Totus Tua
    Króluj nam Chryste zawsze i wszędzie!

  • Mateńko powierzam Ci całą moją rodzinę: synów Mariusza, Mateusza i Tomasza oraz męża Mariana i siebie samą – o zgodę i miłość w rodzinie , o silną wiarę i otwarcie się na działanie Łaski i Dary Ducha świętego szczególnie w czasie studiów i wyboru drogi życiowej.Matko Pięknej Miłości bądź naszą Królową i Opiekunką.

  • mariaP pisze:

   To podobnie jak w Ewangelii.
   Najpierw slowa Jezusa : „Odpuszczają ci sie grzechy twoje „, a potem dopiero ” Weź swoje loze i idź !”
   Nie odwrotnie.
   Kiedys Matka Boza w Medjugorje powiedziała : lekarstwem dla wielu chorych spoleczenstw jest powrót do zwyczaju spowiadania sie . Nawrócenie !
   A Raniero Cantalamesa podczas konferencji zapewnial, ze skutecznie pomaga w tym Duch Święty , który nas o grzechu przekonuje . Byl świadkiem wielkiej skruchy i lez pokuty właśnie po wylaniu lask Ducha Świętego . Niech ta Nowenna , ktora rozpoczynamy odtworzy w nas serce 💗 czyste i ducha prawego we wnętrznościach naszych .
   Żebyśmy mogli sprostać naszemu chrześcijańskiemu powolaniu tam , gdzie jestesmy czy choćby zachowali „człowieka w człowieku” wobec nieprawości i zla , które sie coraz to bardziej manifestuje.
   Na zdrowie !!

  • Lucyna pisze:

   Matko Boża zawierzam Ci Piotra i Joannę.Proszę o dar nawrócenia dla Piotra.
   Proszę o łaskę zdania przez niego egzaminu na prawo jazdy.

  • Teresa pisze:

   Matko Boża proszę Cie o zdrowie dla mojej córki , niech te koszmary życiowe od nas odejdą

  • an m pisze:

   Matko, Królowo Polski, powierzam Ci całą swoją rodzinę: siebie, męża, syna, rodziców, teściów, ciocie, szwagierkę z synem, braci z rodzinami, babcie i również dalszą rodzinę wszystko co posiadamy, naszą pracę, nasze troski doczesne. Wszystkie zranienia, słabości, cała naszą przeszłość.Miej nas Matko Boża w swojej opiece, czuwaj nad nami, chroń przed złem, wysłuchaj każdej naszej modlitwy, doprowadź nas proszę do ZBAWIENIA , abyśmy mogli cieszyć się widokiem, obecnością Boga Ojca w niebie.
   Pokornie o to prosimy. Amen.

  • Bogusia pisze:

   Dzieki Ewo…!
   Ja wysylam wszystkich Aniolow Strozow mojej rodziny wraz z moim Aniolem i Michalem Archaniolem Opiekumem mojej rodziny.
   O LASKAWA,O LITOSCIWA,O NAJSLODSZA PANNO MARYJO…!
   Matenko,Ty wszystko wiesz…,!
   Dziekuje Ci za wszyskie Laski i CUDA ,ktore otrzymalam w moim zyciu…!!!
   Obecnie ,mam duzo planow w sercu mom-PROSZE, Ty zadecyduj o nich.
   Przez Twoje Rece ,oddaje wszystko Najlepszemu Tatusiowi….=Jego Milosierdziu…!!!
   DZIEKUJE…!!!
   Amen

 3. Ewa pisze:

  O zdrowie dla mojej mamy. Tak bardzo cierpi z powodu bolesnych stawów.

 4. wobroniewiary pisze:

  św. Ludwik Grignion de Montfort: „Maryja, ta Przedziwna i Cudowna Dziewica, w łączności z Duchem Świętym, sprawiać może rzeczy niezwykłe’.

  I właśnie mamy I sobotę i potem w niedzielę Wniebowstąpienie a w poniedziałek św. Stanisława Kostki i jesteśmy w dniach Nowenny do Ducha Świętego – co za wspaniałe „zbiegi okoliczności”

 5. Bogumiła pisze:

  O uzdrowienie kolan Mojej Mamusi. Niech Matka Jasnogórska przyniesie jej uzdrowienie bo bardzo cierpi przez ból kolan. Już mało chodzi. Proszę Mateńko uzdrów moją ziemską mamusię.
  I w intencjach, które założyłam w ręce mojego Anioła Stróża, niech wszystkie odda Sercu Jasnogórskiej Królowej Niepokalanej przez serce Ewuni. ❤
  Dziękuję. 🙂

 6. grazyna pisze:

  W intencji uzdrowienia z raka mojej mamy Władysławy, za tydzien zaczyna kolejną chemię a jest bez sił, nie wstaje z łóżka. I za moją rodzinę, szczegolnie syna Jakuba – jest po cięzkiej chorobie nowotworowej, o potrzebne łaski dla nas i opiekę. Bóg zapłać

 7. Bogumiła pisze:

  Wczoraj w TV Trwam była transmisja ze Mszy Świętej z Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu a przed tym była Maria Vadia. Mówiła o błogosławieństwie i przekleństwie. Myślę, że każdy powinien tego wysłuchać. Czy wiecie gdzie to znaleźć?

 8. Bogumiła pisze:

  Tak, znam. Jednak wczoraj słowa Marii Vadii były jakby dopełnieniem.

 9. wobroniewiary pisze:

  Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego

  Modlitwa wstępna (odmawiana w każdym dniu nowenny)
  Duchu Święty, Boże, który w dniu narodzin Kościoła raczyłeś zstąpić widomie na apostołów, aby oświecić ich rozum, zapalić serca, utwierdzić w wierze i życie ich uświęcić, błagamy Cię najgoręcej w czasie tej nowenny, abyś również nam raczył udzielić tych samych darów dla naszego uświęcenia i wzrostu chwały Bożej. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

  Na poszczególne dni nowenny:

  W pierwszym dniu:
  W ostatnim dniu oktawy Święta Namiotów, Jezus „zawołał donośnym głosem: Jeśli ktoś jest spragniony, a wierzy we Mnie, niech przyjdzie do Mnie i pije! A powiedział to o Duchu, którego mieli otrzymać wierzący w Niego” (J 7,37.39).

  Módlmy się: Panie Jezu Chryste, jak drzewo po przyjęciu wody rozwija się i przynosi owoce, również i my pragniemy przyjąć łaskę Ducha Świętego i przynosić owoce cnót. Amen.

  Modlitwy końcowe (odmawiane w każdym dniu nowenny)
  Ojcze nasz…

  Módlmy się: Boże, Ty otworzyłeś nam bramy życia wiecznego wywyższając Chrystusa i zsyłając nam Ducha Świętego, spraw, aby tak wielkie dary umocniły nasze oddanie się Tobie i pomnożyły naszą wiarę. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

  Litania do Ducha Świętego (do prywatnego odmawiania)
  http://sanctus.pl/index.php?podgrupa=262&doc=198

 10. Marta pisze:

  Maryjo, zawierzam Tobie:
  moją całą rodzinę;
  Raffaele, by przemieniło się jego serce i wycofał niesłuszne oskarżenie;
  spotkanie Boga żywego przez Rafała, 2 Jurków, Dawida, Iwonę, Fabrizia, Kalinę, Bartka
  uzdrowienie sytuacji Henryka i Ireny, niech spotkają Boga żywego;
  Martę, o dary i owoce Ducha Świętego, o uwolnienie, mieszkanie i pracę, by były to Boże miejsca;
  doktor Małgorzatę i jej bliskich;
  Mariolę i Władysława;
  Krystynę i Eugeniusza;
  Jędrka, Agatę i Tytusa;
  Alinę i Anię i ich rodziny.

 11. Eww pisze:

  O Łaskę nawrócenia ojca

 12. szymon pisze:

  O to by mój synek urodził się cały i zdrowy

 13. Lucyna pisze:

  Mateńko najukochańsza!
  Królowo Nieba i Ziemi! Moja Królowo! Cała jestem Twoja! Tobie oddaję i zawierzam siebie i moich bliskich.
  Moje dzieci: wyproś dla nich łaskę rychłego nawrócenia i pojednania z Bogiem, łaskę godnej pracy, by była pożytkiem w ich życiu doczesnym i służyła na chwałę Bożą.
  Moją mamę: wyproś jej łaskę godnego dożycia kresu swoich dni w miłości i jedności z Bogiem. Moją siostrę i jej rodzinę: wyproś, Mateńko, wszystkie łaski im potrzebne w ich życiu doczesnym i łaskę głębokiej wiary. Szczególnie Darka: wyproś mu łaskę zdrowia, pomyślnego zdania egzaminów maturalnych i wypełnienia się woli Bożej co do jego przyszłości.
  A mnie miej w swojej opiece i wyproś u Pana łaski Tobie wiadome.
  Królowo Polski módl się za nami!

  Lucyna

 14. Sylwia pisze:

  W mojej intencji o łaskę zdrowia dla mnie i dla mojej córeczki . Wysyłam Mojego Anioła 🙂 Jasnogórska Pani, Mamusiu nasza Tobie się powierzam i chowam w twój Matczyny płaszcz. Maryjo , uzdrowienie Chorych módl się za nami !

 15. Grazyna pisze:

  Jasnogórska Pani i Krolowo,powierzam Ci całą moją rodzinę i siebie. Proszę o nawrócenie moich bliskich,mego syna Marcina. O cala ludzkość. Miej nas w swojej opiece Pani Milosierna.

 16. Paweł pisze:

  Dzisiaj, 6 maja, przypada także święto (II klasy) śś. Apostołów Filipa i Jakuba Mniejszego (syna Alfeusza). Powiem Wam o tym ciekawostkę, jaką niedawno odkryłem.

  Otóż święto to przez grubo ponad tysiąc lat było obchodzone 1 maja, jednak na stronie

  https://en.wikipedia.org/wiki/General_Roman_Calendar_of_Pope_Pius_XII

  podają po angielsku: „By a separate decree of the (…) year 1955, Pope Pius XII instituted the feast of ‚Saint Joseph the Worker’ on 1 May (moving the feast of ‚Saints Philip and James Apostles’ from 1 May, where it had been since the sixth century, to 11 May (…)).”,

  czyli po polsku:
  „Za pomocą osobnego dekretu w (…) roku 1955 papież Pius XII ustanowił święto ‚świętego Józefa Rzemieślnika’ na dzień 1 maja (przesuwając święto ‚świętych Apostołów Filipa i Jakuba’ z dnia 1 maja, w którym było ono obchodzone od VI wieku, na dzień 11 maja (…)).”

  A potem, po soborze watykańskim II, święto śś. Apostołów Filipa i Jakuba przesunięto na dzień 3 maja, w którym jest ono obchodzone w Kościele powszechnym aż do dnia dzisiejszego, jak można stwierdzić zaglądając do ogólnokościelnego Kalendarza Rzymskiego zamieszczonego na stronie:
  https://en.wikipedia.org/wiki/General_Roman_Calendar

  W Polsce jednak data 3 maja koliduje z uroczystością NMP Królowej Polski, więc biskupi polscy za zgodą Stolicy Apostolskiej przesunęli w Polsce to święto na dzień 6 maja.

  Tak więc przez ponad tysiąc lat (od VI wieku do roku 1955) święto to obchodzono 1 maja i był „święty spokój”, jednak w ostatnich dziesięcioleciach święto śś. Apostołów Filipa i Jakuba miało „burzliwą historię” i w sumie przypisano mu już aż cztery daty: 1 maja, 11 maja, 3 maja i 6 maja.

 17. Gabriela pisze:

  Mamo nasza…
  Zawierzam Tobie cala moja rodzine.
  miej w opiece meza i dziecko ktore oczekujemy. Prosze o blogoslawienstwo, o opieke w czasie porodu i powrot na czas do Polski. Dziekuje rowniez za wszystkie laski otrzymane od Boga…
  Matko Boza nieustajacej pomocy
  modl sie za nami!
  Bog zaplac

 18. wobroniewiary pisze:

  Wszystkich bardzo proszę dziś o wzmożoną modlitwę w intencji ks. Adama, w poniedziałek zamieszczę wpis z Nowenną do Najdroższej Krwi w Jego intencji a dla siebie proszę o 1 Zdrowaś Maryjo abym szczęśliwie zajechała i wróciła wypełniwszy to piękne zadanie zawierzenia nas wszystkich Niepokalanemu Sercu NMP Królowej Polski

 19. Agata pisze:

  Matko Boża, najukochańsza Maryjo, proszę Cię o łaskę znalezienia pracy, o to bym mogła założyć rodzinę i o uzdrowienie dziąseł i zębów. Zawierzam Tobie całą siebie i wszystkie moje sprawy i trudności. Ulecz rany mojego serca, błogosław, ochraniaj macierzyńskim płaszczem.
  Mateczko módl się za nami!

 20. Anna EM pisze:

  Proszę za Monikę o radość życia, brak problemów szkolnych i finansowych, zdrowie, za mnie o brak problemów w pracy i finansowych, zdrowie, o znalezienie dobrego męża jeżeli to jest zgodne z Wolą Bożą, a także za wszystkich kapłanów, szczególnie za o. Piotra (który stał się przyczyną moich przykrości) i za tych, którzy przybliżają mnie do Boga, i za wszystkie dusze czyśćcowe, szczególnie za zmarłych z mojej rodziny.

 21. średnia pisze:

  Biskup Dajczak szczerze o tym, jak doświadczył … spoczynku w Duchu Świętym!
  Nie czułem żadnych odlotów, żadnych wielkich poruszeń, jasne, że byłem szczęśliwy, widząc tak modlących się księży. I nagle osunąłem się na ziemię i doświadczyłem spoczynku w Duchu – opowiada na łamach „Gościa Niedzielnego” bp Edward Dajczak.

  Na łamach nowego numeru tygodnika katolickiego, biskup Dajczak tak opowiada o swoim doświadczeniu spoczynku w Duchu Świętym:

  „Jako pierwsi rekolekcje przeżywali księża – opowiada koszaliński biskup Edward Dajczak. – To oni pękli na początku. Ten powiew Ducha dotknął najpierw nas! W pierwszej turze rekolekcji uczestniczyło 190 proboszczów. Z tej grupy spora część doświadczyła spoczynku w Duchu. Wielu z nich (często ci, po których nigdy bym się tego nie spodziewał) podchodziło do mnie później i mówiło: dziękuję za te rekolekcje! Pierwszy „padłem” ja. (śmiech). Owoców tych rekolekcji ciągle doświadczamy: w diecezji wyrastają nowe wspólnoty, ożyły parafie. Do Skrzatusza (znad morza trzeba jechać sto kilkadziesiąt kilometrów!) przyjechało ponad 5 tysięcy młodych ludzi! Przypadek? Nie. Owoc powiewu Ducha, którego doświadczyliśmy przed rokiem. Patrzyłem na twarze naszych księży. Nas samych niezmiernie zdumiewało to, jak bardzo wybudzaliśmy się duchowo. Jak bardzo byliśmy zdumieni tym, co się stało. Nikt przecież tego nie planował.

  http://www.fronda.pl/a/biskup-dajczak-szczerze-o-tym-jak-doswiadczyl-spoczynku-w-duchu-swietym,71158.html

 22. mer pisze:

  Bardzo proszę, odmówmy tę Koronkę do bożego miłosierdzia, o łaskę zdrowia dla Ks Adama- w tej chwili sie zaczyna modlitwa
  Prosze o wypełnienie Woli Bożej dla wszystkich bliskich Ksiedzu osób
  Bardzo proszę o intensywną modlitwe Amen

  • mer pisze:

   Koronkę do Bożego Miłosiedzia z radiem Maryja i – modlitwe w pierwszy piątek i pierwszą sobotę

 23. Anna pisze:

  Matko Najswiętsza, zawierzam Ci całą moją rodzinę, męża, corki, rodziców, siostry z rodzinami, wszystkich ludzi od ktorych otrzymałam wiele wsparcia, ks.Adama, adminów, rodzinę wowitową i wszystkich, którzy cierpią, szczególnie mamę mojej przyjaciółki i moją kuzynkę Ewelinę, dzieci które przystąpią do pierwszej komunii. Wyproś nam potrzebne łaski, aby wypełniła się wola Boża.

 24. duszyczka pisze:

  Bardzo proszę, o łaskę rozwiązania bardzo trudnej sytuacji w mojej rodzinie, sytuacji wiadomej Bogu, a która po ludzku nie jest do rozwiązania. Mateńko, pomóż. Zwierzam Ci wszystkie nasze sprawy.

 25. Teresa pisze:

  Ks.Adam powraca do zdrowia . Czyli jutro nie będzie egzorcyzm.wody na odległosc ?

 26. Teresa pisze:

  dziękuję za odpowiedź , nie wiedziałam jak to dokładnie jest .już przygotuję wodę na jutro

 27. Sylwia pisze:

  Kochani proszę was o modlitwę taka mega modlitwę w intencji naszej Adminki Ewy , aby szczęśliwie dojechała na Jasną Górę i by zrealizowała to co chciała zrealizować +++

 28. Teresa pisze:

  Tak kazdy niech z nas odmówi 1 dziesiątkę Zdrowaś aby Ewa zajechała i wróciła szczęśliwie

 29. Kasia pisze:

  Mateńko Najświętsza Tobie zawierzam i oddaję moją rodzinę,naszych bliskich,przyjaciół i wszystkich,których spotykamy na swojej drodze,kapłanów,szczególnie ks.Adama,nasze parafie i wspólnoty,Adminów i wszystkich WOWiTów.Proszę o łaskę nawrócenia mojego męża,syna i brata,o przemianę serc,uwolnienia z wszelkich nałogów.Oddaję Ci Maryjo dzieci pierwszokomunijne by z miłością przyjęły Jezusa do swoich serc,oraz o dary Ducha Św.dla młodzieży przystępującej do Sakramentu Bierzmowania.Okryj nas wszystkich Jasnogórska Pani płaszczem czystości z Golgoty,by Duch Św.nas prowadził i napełnił nasze serca i umysły miłością miłosierną,niezłomną wiarą,rozumem i mądrością,męstwem i odwagą,radą i umiejętnością,pobożnością i bojażnią Bożą.Amen

 30. Małgorzata pisze:

  Matko Kochana, powierzam Ci moich synów Łukasza i Kamila , męża by przestał go boleć kręgosłup.Pomóż mi rozwiązać trudną sprawę finansową która nie daję mi spać.Proszę , pomóż mi bym mogła oddać pieniądze. Matko pomóż

 31. Elżbieta Jarkiewicz pisze:

  Maryjo Matko nasza ,zawierzam Tobie całą moją rodzinę: męża Marka, syna Marcina, córkę Sylwię jej męża Łukasza małego Jakuba, moją mamę i siebie. Proszę o uwolnienie, nawrócenie, przemianę życia , zgodę, miłość, jedność,o łaski zdrowia dla naszych dusz i ciał.

 32. Czester pisze:

  Maryjo, Krolowo Polski
  Zawierzam Tobie, siebie i cala moja rodzine.

  Prosze, o szczesliwa operacje syna Pawla, ktora przewidziana jest na 20 czerwca.
  Oraz w intencjach Panu Bogu wiadomych,wysylam mojego Aniola Stroza, niech wszystko oddana naszej Matce, Krolowej Polski, Matki Kosciola.
  Dziekuje rowniez za wszystkie laski otrzymane.

 33. Czester pisze:

  +++ za ks. Adama i za Ewe.

 34. Jola pisze:

  Jasnogórska Pani i Królowo, powierzam Ci całą moją rodzinę i siebie. Proszę o nawrócenie i uwolnienie Pawła,o dary Ducha Świętego, mieszkanie i pracę, by były to Boże plany .

 35. magda pisze:

  Maryjo Królowo Polski zawierzam Ci siebie i moją rodzinę.Z wielką pokorą i wiarą proszę o nawrócenie dla mojego męża i dzieci, pojednanie w rodzinie,łaskę stałej, dobrej pracy dla mnie i szczęśliwie zdany egzamin. Proszę o uwolnienie syna z wszelkich uzależnień .By młodszy syn poprawił matematykę . O łaskę zdrowia dla mnie i mojej mamy.

  • Agnieszka W. pisze:

   Matko zamierzam Tobie moja córkę Zuzanne, męża Łukasz, Dominike, mamę, tatę i cała rodzinę. Proszę Cię kochana Matko miej szczególnie w Swojej opiece wszystkich chorych na depresję, lęki i wszystkich którzy cierpią duchowo. Królowa Polski wspomóż, prosimy. Amen

 36. magda pisze:

  Matuchno ukochana Królowo Polski proszę Cie o łaskę uzdrowienia mojego drzewa genealogicznego.

 37. Agnieszka W. pisze:

  Kochana Matko, Tobie zawierzam moja córkę Zuzanne, męża Łukasz, Dominike, mamę, tatę i cała rodzinę. Proszę Królowi Polski otocz szczególną opieką chorych na depresję, lęki, a także tych cierpiących duchowo. Wspomozycielko wiernych, Matko Miłosierdzia módl się za nami. Amen

 38. Janina pisze:

  Matko Najswietsza , zawierzam Tobie moich dzieci, wnuczke, meza i siebie.

 39. Marakuja pisze:

  http://www.jasnagora.com/plandnia/07.05.2016
  +++ We wszystkich wowitowych intencjach pomodlę się również jutro u Matki naszej:

  Panno Święta, co jasnej bronisz Częstochowy

  I w Ostrej świecisz Bramie! Ty, co gród zamkowy

  Nowogródzki ochraniasz z jego wiernym ludem!

  Jak mnie dziecko do zdrowia powróciłaś cudem

  (Gdy od płaczącej matki pod Twoją opiekę

  Ofiarowany, martwą podniosłem powiekę

  I zaraz mogłem pieszo do Twych świątyń progu

  Iść za wrócone życie podziękować Bogu),

  http://literat.ug.edu.pl/panfull/0001.htm

 40. mama pisze:

  Matko Najświętsza Królowo Polski proszę Cię w intencji mojej córki Agusi.Obym w najbliższym czasie kupiła jej mieszkanie, takie jakie Ty Matko i Królowo Polski uznasz za najlepsze dla niej.
  Zawierzam Ci Mateńko nasze prace, tak zawodowe jak i codzienne i proszę błogosław nam we wszystkim, a najbardziej w miłości wzajemnej i we wszystkich naszych podróżach po kraju i zagranicznych. Te ostatnią moją prośbę oddaję w Twoje Ręce Królowo Nasza, jednakże niech pozostanie wiadoma Tobie i Panu Bogu. Amen

 41. agnieszka pisze:

  Maryjo, patronko i opiekunko mojej córki Adrianki. Ty wiesz z czym przyszło nam się zmierzyć. Już tyle pokazałas znaków że jesteś z nią. Proszę Ciebie Mateczko miej ją nadal w swoim sercu. Jeśli taka wola Boga wypros jej uwolnienie i uzdrowienie z tych chorób o których wiesz. A jeśli wolą Boga jest innaczej to wypros nam dobrych bożych ludzi na tej drodze. Niech moi Aniołowie Strozowie i patroni moi i mojej rodziny zaniosa te intencje przez ręce naszej kochanej Adminki. Amen

  • agnieszka pisze:

   Mateńko wypros nam również nowy dom, zgodnie z wolą Boga i naszymi potrzebami rozwijającej się rodzinki wielodzietnej wraz z dobrym otoczeniem parafią a i za cenę sprawiedliwą. Maryjo któraś w Kanie Galilejskiej wskazałas na Syna który wysłuchuje Twoich próśb, wstawiaj się za nami byśmy i my doswiadczyli radości z wysłuchania i przyjecia Jezusa jako Pana i Zbawiciela. Królujcie w naszym życiu.

   • agnieszka pisze:

    Matko Najświętsza Królowo Rodzin, zawierzam Ci siebie męża dzieci rodziców teściowa rodzeństwo szwagierke z rodziną wszystkich bliższych i dalszych krewnych obu rodzin.. Maryjo chron nas uwalniaj spod wpływu złych duchów i prowadź pod tron Syna Króla Jezusa Chrystusa . Amen

 42. Marakuja pisze:

  Psalm 88

  Panie, mój Boże, wołam do Ciebie we dnie, *
  żalę się przed Tobą w nocy.
  Niech dotrze do Ciebie moja modlitwa, *
  nakłoń ucha na moje wołanie.
  Bo moja dusza nieszczęściem jest przepełniona, *
  a życie moje zbliża się do Otchłani.
  Zaliczono mnie do grona idących do grobu, *
  stałem się jak mąż pozbawiony siły.
  Między zmarłymi jest moje posłanie, *
  tak jak poległych, którzy leżą w grobach,
  O których Ty już więcej nie pamiętasz, *
  nad którymi nie roztaczasz już opieki.
  Strąciłeś mnie w otchłań najgłębszą, *
  w mrok i przepaść.
  Twój gniew mnie przygniata, *
  spiętrzyły się nade mną jego fale.
  Odsunąłeś ode mnie wszystkich przyjaciół, †
  wzbudziłeś w nich do mnie odrazę, *
  znalazłem się w więzieniu bez wyjścia.
  Moje oczy słabną w nieszczęściu, †
  każdego dnia wołam do Ciebie, Panie, *
  ręce do Ciebie wyciągam.
  Czy uczynisz cud dla umarłych? *
  Czy wstaną cienie, by wielbić Ciebie?
  Czy to w grobach sławi się Twoją łaskę, *
  a wierność Twoją w miejscu zagłady?
  Czy Twoje cuda widzi się w ciemnościach, *
  a sprawiedliwość w krainie zapomnienia?
  A ja wołam do Ciebie, Panie, *
  niech nad ranem dotrze do Ciebie moja modlitwa.
  Czemu odrzucasz mnie, Panie, *
  i ukrywasz swoje oblicze przede mną?
  Cierpię biedę i od młodości stoję na progu śmierci, *
  dźwigałem Twoją grozę i osłabłem.
  Przewalił się nade mną płomień Twego gniewu *
  i złamały mnie Twoje groźby.
  Zewsząd mnie otoczyły jak fale powodzi *
  i topią mnie w jednym momencie.
  Odsunąłeś ode mnie przyjaciół i towarzyszy, *
  tylko ciemności mieszkają ze mną.
  Chwała Ojcu i Synowi, *
  i Duchowi Świętemu.
  Jak była na początku, teraz i zawsze, *
  i na wieki wieków. Amen.

  • agnieszka pisze:

   +++
   Koh 8, 14: Jest marność, która się dzieje na ziemi: są sprawiedliwi, którym się zdarza to, na co zasługują grzesznicy, a są grzesznicy, którym się zdarza to, na co zasługują sprawiedliwi. Rzekłem: I to jest marność. Koh 8, 15: Sławiłem więc radość, bo nic dla człowieka lepszego pod słońcem, niż żeby jadł, pił i doznawał radości, i by to go cieszyło przy jego trudzie za dni jego życia, które pod słońcem daje mu Bóg. Jr 11, 19: Ja zaś jak potulny baranek, którego prowadzą na zabicie, nie wiedziałem, że powzięli przeciw mnie zgubne plany: Zniszczmy drzewo wraz z jego mocą, zgładźmy go z ziemi żyjących, a jego imienia niech już nikt nie wspomina! Jr 11, 20: Lecz Pan Zastępów jest sprawiedliwym sędzią, bada nerki i serce. Chciałbym zobaczyć Twoją zemstę nad nimi, albowiem Tobie powierzam moją sprawę.

   Niech Maryja Józef i Jezus otoczą Ciebie opieką.

 43. Anna EM pisze:

  Proszę o łaskę wiary dla Marka, który nie jest ochrzczony, i o ochronę go przed złem.

 44. Paweł pisze:

  Chciałbym prosić Matkę Bożą Królową Polski i chciałbym błagać Niepokalane Serce Maryi:
  1. aby sytuacja w Polsce nadal się normowała, i to możliwie szybko (jak to się już chyba dzieje);
  2. aby to normowanie się sytuacji ogarnęło całą bliższą nam część kontynentu europejskiego (cały pas państw po wschodniej stronie Alp – od Finlandii aż po Grecję i Włochy);
  3. aby Pan Jezus jak najrychlej i bez wielkich wstrząsów wskrzesił w pełni Rosję i wszystkie sąsiadujące z nią kraje (jak to obiecał w orędziu z dnia 24 XII 1989 danym Vassuli Ryden);
  4. aby Matka Boża coś poradziła – dla naszego bezpieczeństwa duchowego i materialnego – na to, że bogaty Zachód (bogata Europa Zachodnia i USA) służy coraz bardziej szatanowi i to stałe i szybkie pogarszanie się sytuacji jest już chyba po ludzku nieuchronne.

 45. Beata pisze:

  Mateńko powierzam Ci całą moją rodzinę: synów Adriana Damiana i Williama oraz męża Adama i siebie samą – o zgodę i miłość w rodzinie , o silną wiarę i otwarcie się na działanie Łaski i Dary Ducha świętego szczególnie w czasie drogi życiowej.Matko Pięknej Miłości bądź naszą Królową i Opiekunką. Zawierzam takze Piotra i Dorote aby spojrzeli na siebie oczami Bozej Milosci

 46. Dorota pisze:

  Maryjo, matenko kochana powierzam Ci moja cala rodzine, ksiezy I siostry zakonne, wszystkich czytelnikow tej wspanialej strony, rzadzocych naszym krajem I Europa, moich przyjaciol I znajomych, ksiedza Jerzego z Edynburga. Zajmij sie prosze moja kuzynka siostra Bernadeta ze zgromadzenia Sw. Brata Alberta, ktora cierpi na nowotwor tarczycy oraz nasza coreczka Mijcia, ktora urodzila sie z Zespolem Downa. Dziekuje Ci Maryjo matko Boga. Amen

 47. Agnieszka pisze:

  Matko Najświętsza Tobie zawierzam całą moją rodzinę, nasze serca, dusze i umysły. Proszę o łaskę głębokiego i trwałego nawrócenia dla nas, aby Bóg w Trójcy Jedyny Prawdziwy stał się pierwszą i największą Miłością w naszym życiu, abyśmy się pojednali. Oddaję Ci nasze troski, cierpienia, rany serca, nasze życie przeszłe, teraźniejsze i przyszłe oraz godzinę odejścia z tego świata. `
  Proszę o rozwiązanie mojej sprawy dotyczącej drogi życia: uzdrowienie serca, duszy i umysłu, poznanie lekarza i kierownika dla duszy mojej, abym wypełniła św. Wolę Ojca Niebieskiego. Matko prowadź mnie krok po kroku jak małe dziecko. Dziękuję za Twą macierzyńską Miłość.Chroń nas od zła wszelkiego i naucz kochać Syna Twojego. „Święta nad świętymi. O najświętsza Maryja,
  módl się dziś za nami”.

 48. Ania pisze:

  Alicja „POUCZENIA” – EPILOG – wt. 28.03.1995

  † Dziecko Moje, ty już jesteś po Mojej stronie wśród ludzi tego świata, jesteś przy Mnie, i ze Mną w zbawianiu wszystkich. Wraz ze Mną ponosisz ofiary i trudy w walce o dusze ludzkie. I miej to sobie za radość i wielką łaskę być wraz z Królem tego świata na jednej linii frontu walki z szatanem. Walki ostatecznej i zwycięskiej, choć nie jeden raz wymagającej heroizmu i zaparcia się siebie, by wytrwać do chwili tryumfu w sercu swoim i sercach braci. Nie licz i nie oglądaj ran swoich. Licz i raduj się duszami, które ratujesz wraz ze Mną. To jest twoją chlubą i radością, i dorobkiem twojego życia na ziemi. Nie lękaj się twoich słabości, wszak przy boku Wszechmocnego Króla jesteś, który osłania cię i podnosi, i wyposaża we wszystko, co jest potrzebne, by zwyciężać. Są chwile, w których walczę z szatanem o twoją duszę. Niejednokrotnie z szatanem, który zwodził kogoś, a teraz atakuje ciebie, bo przeszkodziłaś mu prowadzić jego dzieło zniszczenia. Bądź pełna otuchy w takich chwilach, choć cierpisz ucisk i ból, bo są one znakiem, że właśnie teraz uwalniana jest czyjaś dusza od zagrożeń iluzją i jadem piekła. Twoim powołaniem jest ekspiacja i w taki sposób ona się wypełnia z dnia na dzień.

  Ps 41, 2-3 „Szczęśliwy ten, kto myśli o biednym i o nędzarzu,
  w dniu nieszczęścia Pan go ocali.
  Pan go ustrzeże, zachowa przy życiu,
  uczyni szczęśliwym na ziemi
  I nie wyda go wściekłości jego wrogów”.

 49. Barbara pisze:

  Matko Moja! Królowo Polski! Królowo Pokoju! Zajmij się i przedstaw Matko Jezusowi każdą osobę z rodziny mojej i Piotrka,wszystkie nasze potrzeby,lęki, obawy,trudne sprawy, zniewolenia, pokusy,ale i pragnienia, marzenia,nasze zakłady, szkoły,miejsce przebywania, naszą terażniejszość i przyszłość..Z ufnością Mamo oddaję Ci wszystko co ja i Piotrek nosimy w sercach i modlimy się, chorą Asię i jej rodzinę, naszą ojczyznę i świat.Powierzam Ci Mamo każde Twoje dziecko czy to Zyje czy już powołane do Pana.Pośredniczko wszystkich łask módl się za nami!

 50. wobroniewiary pisze:

  Ja Wam dziękuję, że mogę dla Was prowadzić stronę, jechać, ale coś mnie wzięło i płaczę a powinnam się spakować, porobić dziesiątki różnych rzeczy ale mam doła i najchętniej położyłabym się spać i wstała jutro wieczorem. Ja tak nie miałam nigdy, tak mi smutno, źle i głupio, że chciałoby się wycofać, może nie powinnam była nic pisać a siąść pojechać zawierzyć, ale chciałam wziąć swoje i wasze intencje a teraz mi tak jakoś nie tak… wiem, że to minie, ale jest ciężko smutno i serce tak wali… jak oszalałe

  • wobroniewiary pisze:

   Apokalipsa wypełnia się! Chrześcijanie i Kościół będą ukrzyżowani!

   Zmarła cztery lata temu mistyczka ze Szczecina – Alicja Lenczewska rozmawiała z Jezusem Chrystusem. Pan nie pozostawia złudzeń – Apokalipsa musi się wypełnić.

   Wpierw cierpienie, potem triumf

   Wielu chrześcijan ulega pokusie triumfalizmu. Niczym starotestamentowi Żydzi oczekują oni natychmiastowego zwycięstwa Kościoła na ziemi i dominacji wyznawanej przez siebie religii. To prawda – Kościół musi zwyciężyć, ale przedtem czeka go największe prześladowanie w historii. Kościół przyszłości to Kościół mały, nielegalny, cierpiący i ukrzyżowany.

   Świadczy o tym kolejne z ujawnionych mistycznych uniesień – wizjonerki Alicji Lenczewskiej ze Szczecina. Nauczycielki, która żyła Chrystusem i zmarła w opinii świętości. Jej objawienia są przedmiotem badań ze strony Kościoła.

   Lenczewska otrzymała dar cierpienia ekspiacyjnego, niewidzialnych stygmatów, które aktywizowały się w okresie Męki Pańskiej. Była apostołką modlitwy, żarliwej i nieustannej. Eucharystia dawała jej życie i gorliwość do ewangelizacji. Wzywała do pokuty i duchowej walki o każdą ludzką duszę.

   http://www.fronda.pl/a/apokalipsa-wypelnia-sie-chrzescijanie-i-kosciol-beda-ukrzyzowani,71155.html

  • Danuta pisze:

   Pod Twoją obronę Matko Boża

   • wobroniewiary pisze:

    Matka Boża ocali świat
    Dlatego ludzkość sama zaprowadzi się na skraj przepaści. Kościół będzie niszczony do tego stopnia, że nie będzie go prawie wcale. Chrześcijanie będą krzyżowani, prześladowani, zabijani. Aby dopełniło się, co ma się stać, przepowiedziane w Piśmie Świętym. Niewielka liczba wiernych ocaleje chroniona płaszczem Matki Bożej. Nastąpi odnowa Kościoła i powrót tak oczekiwanego Mesjasza.

    DLATEGO SERCE MI WALI BO ZAWIERZĘ WAS WSZYSTKICH I BĘDZIECIE CHRONIENI POD PŁASZCZEM MARYI. Pomódlcie się wiec i za mnie, proszę

    • eska pisze:

     +++

     Różaniec jako egzorcyzm; IV – 5 – Ukoronowanie Maryi

     Jest bardzo możliwe, że w tej Tajemnicy wypełnia się Boży scenariusz, ukazany Lucyferowi i wszystkim aniołom na początku ich próby: Niewiasta obejmuje na wieki królewską władzę nie tylko nad ludźmi, ale także nad wszystkimi aniołami. Zakochany w samym sobie, w swym pięknie i w swej wielkości Lucyfer nie chciał zgodzić się na to, że inne stworzenie, cielesny człowiek, otrzyma w niebie nad nim władzę, i zawołał: „Nie będę służył!!!” Cóż teraz jemu, strąconemu do piekła przez Archanioła Michała i wierną Bogu armię, pozostało? Żyje tylko żądzą zemsty na Bogu i odebrania mu ludzi, zwłaszcza tych, którzy stanowią ziemski poczet Królowej. To ci, którzy mówią Jej: „Totus Tuus!”

     Niech moc tej Tajemnicy ochrania wszystkich oddanych Maryi w niewolę miłości. Niech zniweczy moc wszystkich sług szatana na ziemi, by mógł nadejść Tryumf Niepokalanego Serca Maryi.

    • magda pisze:

     Kochana Ewa ! ❤ ❤ ❤

    • Elżbieta Maria pisze:

     Ewuniu!
     Ja też będę na zawierzeniu. Mieszkam blisko Jasnej Góry. Jeżeli będzie potrzebna moja pomoc w czymkolwiek to daj znać.
     Maryjo, Królowo Polski!
     Módl się za nami!

    • wobroniewiary pisze:

     Napisz na maila na jutrzenka2012@gmail.com swój nr tel.
     Ja będę tam kilka dni

    • mariaP pisze:


     Amicus Dei – Matka – Jeśli masz chwile smutne w swym życiu

    • mariaP pisze:

     Dzisiejszej nocy sluchalam …
     Spedza sen z powiek !
     @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
     – Siostra Emmanuel , w komentarzu do oredzia Maryi w Medjugorje z 2 maja 2016,

     Drogie dzieci,
     moje Matczyne Serce pragnie waszego prawdziwego nawrócenia,
     mocnej wiary,
     abyście mogli szerzyć miłość i pokój pośród wszystkich otaczających was ludzi.
     Jednakże, moje dzieci, nie zapominajcie,
     że każdy z was jest niepowtarzalnym światem przed Ojcem Niebieskim.
     Pozwólcie więc na nieustanne działanie Ducha Świętego w was samych…
     Bądźcie moimi duchowo czystymi dziećmi.
     Wszystko co duchowe, jest żywe i bardzo piękne.
     Nie zapominajcie, że w Eucharystii, która jest sercem wiary, mój Syn zawsze jest z wami.
     Przychodzi i łamie chleb z wami, albowiem moje dzieci, On dla was umarł, zmartwychwstał i wciąż na nowo przychodzi.
     Te moje słowa są wam znane, bo one są prawdą, a prawda się nie zmienia!
     Tylko że wiele moich dzieci o niej zapomniało!
     Moje dzieci, moje słowa nie są ani stare, ani nowe, one są wieczne!

     Dlatego wzywam was, moje dzieci,
     byście uważnie śledzili znaki czasu,
     składali rozbite krzyże
     i byli apostołami objawienia.
     Dziękuję wam.
     http://medziugorje.blogspot.fr/

     – nawiazuajc do ostatniego zdania , poleca nam lekture objawienia i nawrocenia Bruno Cornacchiolo
     , jak rowniez lekture 12- go rozdzialu Apokalipsy !!

     @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
     W pewnym momencie Matka Boża wskazała ręką na czarną sutannę oraz na połamany krzyż leżący w pobliżu Jej stóp i powiedziała:
     „To jest znak, że Kościół będzie cierpiał,
     doświadczy wielkiego prześladowania,
     a niektórzy porzucą kapłaństwo (…).
     Ty trwaj mocno w wierze”
     *
     Matka Boża objawiła się fanatycznemu protestantowi Brunonowi Cornacchioli, który – tak jak św. Paweł – przed swoim nawróceniem z wielką gorliwością prześladował wyznawców Chrystusa.
     Maryja objawiła się w Tre Fontane, czyli w pobliżu miejsca męczeństwa św. Pawła Apostoła, który został ścięty na rozkaz cesarza Nerona w 67 r.
     Z relacji świadków egzekucji wiemy, że głowa apostoła po tym, jak została odcięta jednym uderzeniem miecza, trzy razy odbiła się od ziemi – i w tych właśnie miejscach wytrysnęły źródła wody.
     Z tym zdarzeniem jest związana nazwa tego miejsca: Tre Fontane (trzy źródła).
     Wybudowano tam kościół i opactwo trapistów, gdzie można oglądać marmurową kolumnę, przy której dokonano egzekucji św. Pawła.
     To nie jest przypadek, że Matka Boża wybrała właśnie to miejsce, aby przekazać swoje orędzie protestantowi, który nienawidził Kościoła i papieża.
     (…)
     ks. Mieczysław Piotrowski
     Miłujcie się, 1/2007

     @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

     W JEZYKU FRANCUSKIM
     http://www.enfantsdemedjugorje.fr/index.php/le-direct-du-3.html

     Niestety , nie moge wam przetlumaczyc , bo jestem polanalfabeta w tym jezyku .

    • mer pisze:

     Dwie farmaceutki juz mi powiedziały, ze w szpitalach w moim mieście jest sepsa. wczoraj czytałam też o tym w gazecie.
     Dlatego schowaj sie pod płaszcz Matki Bożej i nie myśl juz w nerwach o całej sytuacji. Masz przecież szkaplerz. Ja w lecie 2015 zapomniałam przez kilka dni założyć szkaplerza; cóż to sie wtedy nie dzialo….
     Pod Twoją obronę uciekamy sie , Święta Boza Rodzicielko, naszymi prośbami racz nie gardzić w potrzebach naszych, ale od wszelakich złych przygód racz nas zawsze wybawiać, Panno chwalebna,i błogoslawiona,o Pani nasza, Orędowniczko nasza, Pośredniczko nasza, Pocieszycielko nasza, z Synem swoim nas pojednaj, Synowi Twojemu nas polecaj, swojemu najmilszemu Synowi nas oddawaj .Módl się za nami, abyśmy sie stali godnymi obietnic Pana Chrystusowych , Amen.

    • AnnaSawa pisze:

     +++ Maryjo, Matko nasza pokornie proszę o opiekę nad Ewą i jej rodziną podczas tej pielgrzymki i ….cały czas. Amen.
     Ewa …z serca Bóg zapłać !!!!

  • Aneta pisze:

   ja ze swojej strony dziękuję za tę stronę i za Was.
   Adminko kochana, wiadomo czyja to sprawka.
   Pamiętam i modlę się.

  • Maria z Warszawy pisze:

   Mahometanin burmistrzem Londynu, co wy na to

  • Sylwia pisze:

   Kochana przegon ten smutek modlitwą i my również modlitwą przegonimy .. Mnie też taki smutek dopada że az boli w środku wtedy modlitwa jest ukojeniem . ” Tylko w Bogu mam ukojenie tylko w Bogu jest moje zbawienie , tylko Jemu Chwała ..”

 51. Danuta pisze:

  Matko Boża zawierzam Ci na zawsze całą moją rodzinę, proszę o zdrowie dla nas, Twoją opiekę i błogosławieństwo. Proszę, aby Pan dał mi jasno poznać, co mam w życiu robić, gdzie jest moje miejsce, w życiu prywatnym i zawodowym, proszę o pomoc abym wypełniła Bożą Wolę. Proszę Cię Matko, abym nie była sama, aby był ze mną ktoś bliski, jeśli jest wolą Bożą to proszę Cię o męża, Proszę o uwolnienie od wszelkiego zła naszą rodzinę. Zawierzam Ci wszystkie moje intencje.

 52. Kasia pisze:

  Powierzam Tobie Mamo cała moja rodzine , zwłaszcza moje dzieci byś pomogła mi je wychować , bym miała dla nich niekończąca sie cierpliwość i miłość . Pomóż mi bo sama juz nie daje rady, proszę … Zawierzam Ci zwłaszcza mojego tatę i brata oblaske nawrócenia i uzdrowienia dla nich. Oddaje Tobie wsySykich których nosze w sercu . Kocham Cie i dziękuje za wszystko

 53. eska pisze:

  Matko Boża, Królowo Polski, patronko dnia urodzin mojego taty. Przedstawiam Ci zarówno tatę, jak i pozostałe osoby z rodziny oraz wszystkich przyjaciół, znajomych i cały nasz naród z prośbą o nawrócenie i uleczenie poranionych serc.
  Jezu, ufam Tobie.

 54. Agata pisze:

  Pani Ewo, Maryja ma Panią w swojej opiece, proszę się nie poddawać smutkowi. To zły próbuje Panią przestraszyć. Wszystkiego dobrego życzę i obfitości łask Bożych.

 55. Grzegorz pisze:

  Matko Boża, Królowo Polski zawierzam Twemu Niepokalanemu Sercu siebie, moich rodziców, rodzeństwo, naszych wrogów oraz tych wszystkich, którzy nas zranili. Zawierzam też choroby mojej mamy, proszę cię o jej uzdrowienie, o uzdrowienie z chorób w naszej rodzinie, uzdrowienie relacji rodzinnych i Boże błogosławieństwo. Zawierzam Ci też Matko sprawę znalezienia dla mnie pracy, moją naukę, przyszłość. Błogosław wszystkim kapłanom, których postawiłaś na naszej drodze życia i również tych, którzy nas zranili. Uproś Boga o przemianę duchową naszej parafii, jej odnowę. Proszę o nawrócenie i skruchę dla żyjącej babci. Niepokalane Serce Maryi przyczyń się za nami

 56. Danuta pisze:

  Mateńko, Ty wiesz źe największym bólem mojego serca jest oziębłość religijna moich dzieci: Łukasza, Iwony jej męźa Macieja i mojego męża Marka. Oddaję ich pod Twoją opiekę i proszę zaprowadz ich wszystkich to Twojego Syna Jezusa. Wiem że Ty wszystko możesz i zawsze zwycieżasz, błagam ratuj te dusze.

 57. Mateńko Kochana zawierzam Ci całą moją rodzinę, wszystkie nasze troski, zmartwienia i radości.
  Proszę Cię o zdrowie dla nas, oddajemy się Twojej opiece.
  __________________________________
  Proszę o modlitwę w intencji Adminki Ewy.

 58. Ania pisze:

  Maryjo Królowo Polski nasza najukochańsza Matko zawierzam Twemu Niepokalanemu Sercu teraz i na wieki siebie, moją rodzinę, Ojczyznę i cały świat. Matko ratuj i osłaniaj nas pod swym płaszczem od wszystkiego złego, nawracaj zatwardziałe serca grzeszników, napełniaj rodziny i dzieci łaskami darów Ducha Św. i nie opuszczaj nas nigdy, zwłaszcza w tych czasach ostatecznych daj nam odwagę życia Ewangelią i nauką Twego Syna. Amen.

 59. EwaT pisze:

  Kochana Mateczko powierzam Ci cala swoja rodzine i siebie. Ludzi ktorych spotykam na swojej drodze.Rowniez w intencji Pani Ewy by szczesliwie mogla dotrzec na Jasna Gore.

 60. Krystyna P pisze:

  Maryjo Królowo Polski zawierzam Twojemu Niepokalanemu Sercu moją rodzinę i mnie samą moich przyjaciół i nie przyjaciół wszyskich którzy kiedykolwiek prosili mnie o modlitwę ,moją parafię ,ks.Proboszcza Wojciecha,moją miejscowość .Zawierzam Ulę proszę dla niej o opiekę w czasie zdawania mtury i w całym jej życiu ,zawierzam Bartka R. proszę dla niego łaskę zdrowia,proszę o umocnienie i wzrost wiary,o umiejętność otwarcia się na działanie Ducha Swiętego,proszę o łaskę nawrócenia wszystkich grzeszników , aby nikt nie został potępiony ,by Duch Swięty rozpalał wszystkie serca miłością do Jezusa.Maryjo obdarz potrzbnymi łaskami p.Ewę.Na Mszę Swiętą posyłam Michała Archanioła,mojgo Anioła Stróża i wszystkich Aniołów i Swiętych .

 61. jadwiga pisze:

  Maryjo,Matko nasza Przenajswietsza Krolowo.zawierzam Twojemu sercu wszystko co zwiazane z moim domem z moja rodzina,mezem Markiem I jego nalogami oraz dziecmi Aleksandra I Patrycja.Prosze prowadz nas w kraju,gdzie jestesmy imigrantami dobrymi drogami,abysmy nie zbladzili,i nigdy nie utracili naszej wiar,a wrecz ja umocnili..Zawierzam Twemu Sercu Maryjo meza I moja prace,,szkole dzieci,i wszystkich ludzi,naszych wrogow I przyjaciol,cala swoja parafie.Amen.

 62. mer pisze:

  Maryjo, Królowo Polski, Mateczko nasza, zawierzam Ci całą moją rodzinę i wszystkich znajomych oraz księży, których codziennie wymieniam, polecając ich Opiece Aniolów Stróżów. Czuwaj nad nami, błądzącymi Polakami. Okaż się Matką wszystkich ludzi dobrej woli, wskazując im Bożą drogę w życiu.

  • Ola pisze:

   Maryjo,zamierzam Ci rodzinę,parafię,Ojczyznę Kosciol św.,krewnych, przyjaciół , dobrodziejow naszej rodziny,miejsce pracy,nasz byt.Za Twą nieustanną opiekę gorąco dziękuję.
   Szczególnie powierzam Temu wstawiennoctwu ks.Adama i innych cierpiących kapłanów.
   Jezu,Maryjo kocham Was,ratujcie dusze.

 63. Pingback: W każdą I sobotę zawierzamy Niepokalanemu Sercu Królowej Polski | Biały, bardzo biały

 64. wobroniewiary pisze:

  Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego – dzień 2

  Modlitwa wstępna (odmawiana w każdym dniu nowenny)
  Duchu Święty, Boże, który w dniu narodzin Kościoła raczyłeś zstąpić widomie na apostołów, aby oświecić ich rozum, zapalić serca, utwierdzić w wierze i życie ich uświęcić, błagamy Cię najgoręcej w czasie tej nowenny, abyś również nam raczył udzielić tych samych darów dla naszego uświęcenia i wzrostu chwały Bożej. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

  W drugim dniu:

  Pismo święte poucza: „Bóg zbawił nas przez obmycie odradzające w Duchu Świętym, którego wylał na nas obficie przez Jezusa Chrystusa, Zbawiciela naszego, abyśmy usprawiedliwieni Jego łaską, stali się w nadziei dziedzicami życia wiecznego” (Tt 3,5-7).

  Módlmy się: Boże, który w chrzcie świętym obficie wylałeś na nas Ducha Świętego, spraw łaskawie, aby wspierał On nasze pragnienie nieba, aby nas zachęcał, uczył, oświecał, pocieszał, umacniał, leczył, usprawiedliwiał i zbawiał. Amen.

  Modlitwy końcowe (odmawiane w każdym dniu nowenny)
  Ojcze nasz…

  Módlmy się: Boże, Ty otworzyłeś nam bramy życia wiecznego wywyższając Chrystusa i zsyłając nam Ducha Świętego, spraw, aby tak wielkie dary umocniły nasze oddanie się Tobie i pomnożyły naszą wiarę. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

  Litania do Ducha Świętego (do prywatnego odmawiania)
  http://sanctus.pl/index.php?podgrupa=262&doc=198

 65. AnnaSawa pisze:

  Matko Boża Królowo Polski, powierzam Tobie z ufnością wszystkie moje intencje Tobie wiadome i Bogu, dotyczące spraw osobistych, rodzinnych jak i Kościoła Świętego na ziemi, Polski i całego Świata. Oraz wszystko to, o co nas prosisz w Medjugorje. Wyproś dla nas wszystkich otwarte serca na działanie Ducha Świętego, Miłosierdzie Boże oraz to, abyśmy Twojego Syna a Pana naszego oczekiwali z nadzieją i czystszą duszą. Chroń nas przed złem i jego atakami.
  Zawierzam Tobie Maryjo całą moją rodzinę, przyjaciół, znajomych, sąsiadów, WOWIT, nasz kraj i cały świat. Amen.
  Chwała Maryi Niepokalanej Współodkupicielce !!!

 66. Kinga pisze:

  Totus Tuus Maryjo. Matko oddaje Ci cale swoje zycie i zycie moich bliskich. Ty znasz najlepiej nasze serca,zranienia,nasze cierpienie i nasze potrzeby. Chron nas najlepsza z wszystkich Matek i prowadz nas bezpiecznie do naszego Ojca. Powierzam Ci Królowo Matko caly swiat, wszystkich kaplanow, dzieci, mlodziez, rodziny i tych ktorzy sa daleko od Ciebie. Miej w opiece wszytkich WOWITow, a zwlaszcza Ewę. Bog zaplac za wszelkie dobro. 🙂

 67. Leszek pisze:

  Droga Adminko.
  Często zaczynasz nowy wątek dyskusji modlitwą do św. Michała Archanioła. Myślę, że w sytuacji modlitwy zawierzającej się Niepokalanemu sercu Maryi możemy i powiem, że chyba nawet powinniśmy, wspomnieć modlitewnie drugiego wielkiego Archanioła – św. Gabriela, którego misja od Boga tak ściśle była (jest?) związana z naszą Świętą Matką:

  Święty Gabrielu Archaniele, świadku Bożych decyzji, doskonały wykonawco woli Pana, potężny Bożą Wszechmocą. Powierzam Twojej miłosiernej opiece całe moje życie. Kieruj wszystkie moje kroki na drogę wierności Panu i jak najlepszego pełnienia jego woli. Umacniaj mnie w walce z szatanem i chroń przed jego atakami. Oświecaj mój umysł abym kierował się zawsze prawdą, pokorą i miłością.
  Amen.

  Szczęść Boże. Leszek.

  • mariaP pisze:

   Dziekuje . Kiedys czytałam słowa Ojca Gabriela Amorth , ze jest to Archaniol najczęściej przez niego przyzywany .
   I to nie dlatego , ze jest jego Patronem , nosi to samo imię , ale dlatego , ze jest nosicielem dobrej nowiny .
   Oczekując dobrych wieci , przyzywajmy Jego wstawiennictwa .
   Leszku , dobry pomyśl !

   • Paweł pisze:

    Litanie: do św. Michała Archanioła, do św. Anioła Stróża i ogólne „do świętych Aniołów” – są moim zdaniem dość często spotykane w modlitewnikach, natomiast rzadkością wydaje mi się Litania przyzywająca TYLKO trzech wymienianych imiennie przez Biblię śś. Archaniołów:

    LITANIA DO ŚWIĘTYCH ARCHANIOŁÓW:
    ŚW. MICHAŁA, ŚW. GABRIELA I ŚW. RAFAŁA

    Panie, zmiłuj się nad nami.
    Chryste, zmiłuj się nad nami.
    Panie, zmiłuj się nad nami.
    Chryste, usłysz nas.
    Chryste, wysłuchaj nas.
    Ojcze z nieba, Boże, Stworzycielu wszystkich duchów, zmiłuj się nad nami.
    Synu, Odkupicielu świata, Boże, na którego patrzeć pragną Aniołowie, zmiłuj się nad nami.
    Duchu Święty, Boże, radości duchów błogosławionych, który uświęcasz dusze, zmiłuj się nad nami.
    Święta Trójco, jedyny Boże, chwało świętych Aniołów, zmiłuj się nad nami.
    Święta Maryjo, Królowo duchów niebieskich, módl się za nami.
    Święty Michale, książę zastępu wiecznego,
    Wodzu aniołów pokoju,
    Najmocniejszy w walce,
    Pogromco pradawnego węża,
    Odwieczny obrońco ludu Bożego,
    Któryś wygnał z nieba Lucyfera i jego popleczników,
    Który przyjmujesz odchodzące dusze i prowadzisz je do raju,
    Pocieszenie wiernych,
    Opiekunie tych, którzy oddali się Tobie,
    Święty Gabrielu, któryś objawił Danielowi tajemnice Boskie,
    Który zapowiedziałeś narodziny i misję św. Jana Chrzciciela,
    Który zwiastowałeś Wcielenie Słowa,
    Stróżu Najświętszej Panienki,
    Czuwający nad dzieciństwem Zbawiciela,
    Który pocieszałeś Chrystusa w chwilach męki,
    Wierny sługo Chrystusa,
    Święty Rafale, Aniele zdrowia,
    Święty Rafale, jeden z siedmiu duchów stojących przy tronie Boga,
    Wierny przewodniku Tobiasza,
    Który zmusiłeś diabła do ucieczki,
    Orędowniku naszych modlitw przed Panem,
    Uzdrowicielu ślepego,
    Wspomożycielu w strapieniu,
    Pocieszycielu w trudach,
    Niosący radość twym wiernym podopiecznym,
    Święci Michale, Gabrielu i Rafale, módlcie się za nami.
    Jezu Chryste, błogosławieństwo Aniołów, przepuść nam.
    Jezu Chryste, chwało duchów niebieskich, wysłuchaj nas.
    Jezu Chryste, ozdobo wiecznych zastępów, zmiłuj się nad nami.

    DO ŚW. MICHAŁA
    Boże, który sprawiłeś, że błogosławiony Michał, Twój Archanioł, zwyciężył pysznego Lucyfera i nikczemne duchy, błagamy Ciebie, byśmy walcząc pod Krzyżem i za swoje przyjmując dewizę: Któż jak Bóg! zwyciężyli wszy­stkich naszych wrogów, pokonali wszelkie przeszkody i uporządkowali nasz żywot zgodnie z Twoją wolą i przykazaniami. Przez Jezusa Chrystusa, Pana naszego. Amen.

    DO ŚW. GABRIELA
    Boże, Zbawco ludzkości, który posłałeś błogosławionego Gabriela, stojącego przed Twoim tronem, by zwiastował prześwietnej Dziewicy tajemnicę wejścia Twojego błogosławionego Syna w ciało człowiecze, błagamy Ciebie, byśmy poprzez jego wstawiennictwo zyskali pomoc w każdej naszej potrzebie, duchowej i doczesnej. Przez Jezusa Chrystusa, Pana naszego. Amen.

    DO ŚW. RAFAŁA
    Boże, który w swej niewysłowionej dobroci uczyniłeś bło­gosławionego Rafała przewodnikiem wiernych w ich wędrówkach, pokornie prosimy Cię, by poprowadził nas na drodze zbawienia i byśmy doświadczyli jego pomocy w chorobie duszy. Przez Jezusa Chrystusa, Pana naszego. Amen.

    [Zacytowałem ze str. 134-137 książeczki do nabożeństwa „Droga do Boga. Tradycyjne modlitwy Kościoła”, wydanie Wydawnictwa „M”, Kraków 2004, NIHIL OBSTAT: Nr L. dz. 196/2004, ks. dr Arkadiusz Zakręta CM, Wizytator Polskiej Prowincji Zgromadzenia Księży Misjonarzy Św. Wincentego a Paulo.]

    Litania ta jest też przepisana (aczkolwiek z pewnymi drobnymi usterkami) na stronie:
    http://egzorcyzmy.katolik.pl/litania-do-archaniolow/

 68. Pingback: Akt zawierzenia | Obraz Mojego Serca2

 69. mama pisze:

  Matko Najświętsza Królowo Polski zawierzam Ci moja rodzinę.Błogosław nam,a szczególnie młodym.Daj im natchnienia do nawrócenia a tym samym do uzdrowienia tak fizycznego jak duchowego.Wyproś Mateńko u Twojego Syna a Pana naszego Jezusa Chrystusa uzdrowienie z mięśniaka dla naszej córki.Żeby w spokoju mogla kontynuować studia.
  prosi mama

 70. marysia1 pisze:

  Totus Tuus Maryjo. Matko Najświętsza zawierzam Ci siebie i całą moją rodzinę,otocz nas Mateńko swoim płaszczem.Ty Matko wiesz czego potrzebujemy by dojść do Ojca w Niebie.Bądź wola Twoja. Powierzam Tobie Matko caly swiat, wszystkich kaplanow, dzieci, mlodziez, rodziny i tych ktorzy sa daleko od Ciebie. Miej w opiece rodzinę WOWITową, a zwlaszcza Ewę i Kazimierza.Na Mszę Św.posyłam mojego Anioła Stróża.Amen

 71. Agnieszka pisze:

  Matko Miłosierdzia zawierzam Ci cały Kościół Katolicki, Papieża Franciszka, arcybiskupów, biskupów, księży diecezjalnych, zakonników, misjonarzy, pustelników, siostry zakonne klauzurowe, czynne, misjonarki, męczenników, osoby świeckie konsekrowane, rodziny, osoby samotne, cierpiące, dzieci. Oddaję Ci również wszystkich wrogów Twojego Kościoła, prosząc o łaskę nawrócenia, aby z Szawła przemienili się w Pawła i poznali, iż Jeden Jest Bóg w Trójcy Jedyny Prawdziwy: Święty po trzykroć, Sprawiedliwy, pełen Miłości i Miłosierdzia. Oddaję Ci również tych, którzy nie poznali Miłości Twojego Syna Jezusa jak i tych, których błędne ideologie uwiodły. Oddaję Ci naszego Prezydenta, p. Premier i rząd polski, aby Bóg był dla niego na pierwszym miejscu. Umocnij dzieci swoje w Wierze, Nadziei i Miłości. „O Maryjo, Matko Nieustającej Pomocy, która z taką czułością z tego cudownego obrazu na nas spoglądasz, z dziecięcą ufnością śpieszymy do Twych stóp z naszymi wspólnymi prośbami. Racz spojrzeć na nas łaskawie i wysłuchać naszych błagań, przyjdź nam z pomocą w wielorakich potrzebach naszych. Błagamy Cię o to najusilniej i najgoręcej, pomagaj nam nieustannie”.

 72. Hania pisze:

  We wszystkich Twoich intencjach Matko Boża, w intencjach wszystkich WOWiTów, za ks. Adama i ks. Jacka i w moich, dobrze Tobie ukochana Matko znanych intencjach. Dziękuję!

 73. DANUTA pisze:

  Bardzo prosze Cie Matko mojego Pana o laske uwolnienia od dreczen demonicznych mego syna Mateusza i uwolnienie go od wszelkich zlych duchow i uzdrowienie Mateusza i Karoliny i ich nawrocenie. Maryjo Krolowo Nasza ratuj dzieci swoje.

 74. Agata pisze:

  Matko Boża proszę Cię weź sprawy w Swoje Ręce. Dziekuję.

 75. Jak mocno serce biło mi, gdym poraz pierwszy ujrzał obraz Twój.
  Spragniony łask, miłości Twej wołałem Matko wysłuchaj mnie.

  Ref.
  Wśród tylu dróg poprowadź serce me.
  Prowadź je tam, gdzie radość wieczna jest.
  Wśród tylu dróg poprowadź serce me.
  Prowadź je tam, gdzie radość wieczna jest.

  Jak czasem w życie bywa źle, każdy z nas o tym dobrze wie.
  Ja jednak wciąż ufam, że ty Matko będziesz prowadzić mnie.

  Ref.
  Wśród tylu dróg poprowadź serce me.
  Prowadź je tam, gdzie radość wieczna jest.
  Wśród tylu dróg poprowadź serce me.
  Prowadź je tam, gdzie radość wieczna jest.

  Bywają w życiu chwile złe, ja także często miewam je.
  Więc modlę się o Bożą dłoń i wołam: Matko szczęściem mi bądź

  Ref.
  Wśród tylu dróg poprowadź serce me.
  Prowadź je tam, gdzie radość wieczna jest.
  Wśród tylu dróg poprowadź serce me.
  Prowadź je tam, gdzie radość wieczna jest.

 76. Klara pisze:

  Matko Przenjświętsza dziekuje ci za szcześliwą operacje!!!
  I proszę o dobrą rekonwalescencję i aby wszystko było juz dobrze!!!
  Dziękuje kochana Matko!!!

 77. kasiaJa pisze:

  Zawierzam Tobie Najświętsza Maryjo Bogarodzico, Twemu Niepokalanemu Sercu siebie i całą moją rodzinę, parafię, ks. Franciszka, wszystkich kapłanów, którzy posługiwali na naszej parafii,osoby konsekrowane i przygotowujące się do kapłaństwa, dzieci i młodzież naszą oraz rodziny. Zawierzam Tobie Matko całą naszą Ojczyznę Polskę , rządzących, przyjaciół i nieprzyjaciół naszych.
  Proszę o łaski nawrócenie i uzdrowienia duchowego i fizycznego z chorób dla mnie i moich bliskich. O uzdrowienie dla Kamila z glejaka mózgu, dla małej Ewuni z nowotworu. I we wszystkich intencjach jakie noszę w sercu a nie wymieniłam ich z powodu ich wielości… Posyłam dzisiaj mojego Anioła Stróża z wszystkimi moimi intencjami na Mszę św. na Jasną Górę… ❤
  Na chwałę Bogu! Aby świat poznał Twoje dzieła i oddał Tobie chwałę, nasz Boże Ojcze, przez Chrystusa Pana naszego w mocy Ducha Świętego. Amen.

 78. Danuta pisze:

  Matko Najświętsza zawierzam Ci przyszłość swoją i mojej rodziny proszę o rozwiązanie naszych problemów zgodnie z wolą Bożą , otocz opieką moje dzieci, męża, całą rodzinę ,wszystkich, których spotkałam i spotkam w moim życiu i także tych , którzy mi źle życzą i którzy w jakikolwiek sposób mnie zranili , proszę wybaw z czyśca dusze moich bliskich.Maryjo Królowo Polski nie opuszczaj nas i módl się za nami.

 79. Jolanta pisze:

  Maryjo, Matko Nasza Niebieska, Niepokalana, Twej Matczynej opiece zawierzam moją rodzinę,naszą przyszłość.
  Proszę o nawrócenie moich bliskich o żywą wiarę dla nich.
  Zawierzam Twemu Niepokalanemu Sercu wszystkich, których nosze w moim sercu, za których się modlę.
  O Łaskawa, o Litościwa, o Słodka Panno Maryjo. Amen.

 80. Elzbieta pisze:

  Kochana Najswietsza Panienko Krolowo NASZA, Matko nasza zawierzam ci cala moja rodzine i wszystkich krewnych bliskich i znajomych.Ty wiesz Matenko ile mam trosk na dnie mojego serca,
  ile jest ludzi w mojej rodzinie i znajomych ktorzy sa zranieni, chorzy, zniewoleni, i uzaleznieni, ktorzy odeszli od Boga. Pomoz nam Matko.TY WIESZ komu, kiedy, i jak pomoc, zostawiam to Tobie. KOCHAM CIE I UFAM TOBIE.

  .

 81. Karolina (S.Woda) pisze:

  Kochana Mamusiu powierzam Ci całą moją Rodzinę i siebie oraz każdą osobę, którą stawiasz na mojej drodze do domu Ojca w niebie. Nasze wszystkie intencje, które nosimy w naszych sercach. Prowadź nas do Jezusa i do domu w niebie.

 82. eska pisze:

  „W Tobie, Matko, przebywa miłosierna miłość do ludzi. Jest ona rozległa jak
  ogromne morze; któż to zdoła wyrazić?! W tym morzu łaski usprawiedliwieni są
  wszyscy sprawiedliwi, a wszyscy zrozpaczeni grzesznicy otrzymują zbawienie. Ty,
  Matko Miłosierdzia, przyjmujesz i ratujesz tych, którzy w Ukrzyżowaniu twego
  Jedynego Syna ukrzyżowali twoją piękną duszę. Teraz przychodzą do Ciebie, abyś
  wyprosiła im u Syna Ojca Przedwiecznego odpuszczenie win, które szybko
  otrzymują, gdy Ty wstawiasz się za nimi. U Ciebie chroni się każda umęczona dusza
  i pewna jest, że zostanie pocieszona oraz uwolniona od wszelkiej udręki”.

  (Sł. Boża s. Maria Celeste Crostarosa, Ogródek, 28 grudnia)

 83. Admin pisze:

  Rozmawiałem przed chwilą z Ewą, właśnie wróciła z Jasnej Góry gdzie zaniosła wszystkie nasze intencje. Po Apelu rozmawiała z ks. Jarosławem Cieleckim który podziękował za WOWiT, odwiedza naszą stronę i modli się za wszystkich naszych Czytelników. Ks.Jarosław pobłogosławił i modlił się z nałożeniem rąk nad Ewą i Anią, więcej szczegółów Ewa opisze po powrocie do domu.

  • Marakuja pisze:

   Dziś na Jasnej Górze obok toalet 2 kobiety wręczały ludziom pieczęć „Boga żywego” Gdy chciały dać jednej pani powiedziała im, że egzorcysta ks. Płusa ostrzega przed tymi modlitwami i orędziami jako zagrożeniem duchowym. Wiele osób od razu zrezygnowało z tego. No i ciekawe miejsce na te „orędzia” w pobliżu wc…

   • Marakuja pisze:

    Dodam tylko, że zapytane czy modlitwa ta ma imprimatur i czy mają pozwolenie na rozprowadzanie, zmyły się w popłochu. Co ważne nie nazywały tego pieczęcią tylko modlitwą do Boga Ojca, wiele osób przez to dało się nabrać myśląc że to modlitwa siostry Eugenii Ravasio.

   • rysik pisze:

    Odpowiednie miejsce… wc 😀

  • mer pisze:

   Dziękujemy. Mam nadzieję, że wszystko jest w porządku. Ja przed chwilą wrócilam z pielgrzymki. modliłam sie za wszystkie ostatnie nasze problemy – oprócz moich rodzinnych spraw -oczywiście – przede wszystkim o łaskę zdrowia dla Księdza Adama. Usłyszalam tam, ze ks. S Ceberek całkiem niedawno wrocił ze szpitala i juz, słabiutki, jest po tradycyjnych swoich rekolekcjach.

   • mer pisze:

    Przed chwilą wrócilam z Krucjaty rózańcowej. Do Krucjaty dołaczyly dwa miasteczka w Polsce -Biłgoraj i Tomaszów Lubelski.

 84. Bogumiła pisze:

  Dziś (właściwie już wczoraj) uroczyztość Matki Bożej Łaskawsj Kieleckiej – zawierzyłam Was wszystkich, całą Rodzinę WOWITową sercu Matki Łaskawej Niepokalanej, wszystkie wasze sprawy położyłam na Ołtarzu przez Łaskawe Serce Matki ze wzgórza katedralnego w Kielcach. Ufajmy i trwajmy przy Matce.
  Ewa dzięki. 🙂

  • magda pisze:

   Dzięki Bogumiło 🙂 Często tam jestem (choć moją rodzinną Parafią jest św.Wojciech).Uwielbiam tam modlić się przed Najświętszym Sakramentem i trwać przy Chrystusie, długo, długo, długo… ❤

 85. magda pisze:

  A dziś czciciele Matki Bożej Pompejańskiej – i nie tylko, odmawiają SUPLIKĘ ,najlepiej jak
  w Pompejach i Skoczowie w południe.
  Właśnie trwa Święta Noc Modlitwy w Skoczowie przed Najświętszym Sakramentem i Wizerunkiem Królowej z Pompejów.

  • Maria pisze:

   Polecałam Matce Bożej Pompejańskiej w Pompejach Admin. imiennie Twoje intencje, Bogusi zdrowie, prosiłam MB o wysłuchanie wszystkich próśb zamieszczanych na stronie WOWiT, więcej napiszę później

   • magda pisze:

    Mario ale Ci zazdroszczę (tak pozytywnie 🙂 Tak bardzo chciałabym być w tym Sanktuarium. Na ironię, w pobliżu tej Bazyliki mój niesforny mąż jest prawie co miesiąc ale w innych sprawach i chyba nawet nie orientuje się ,że to takie święte miejsce.I że jego żona już chyba 20- stą NP odmawia 😀 Może przyjdzie czas,że zechce mnie tam zabrać, ale to chyba nastąpi jak Bóg pozwoli ,dopiero po jego nawróceniu.

 86. Czester pisze:

  Matko Milosierdzia zawierzam Ci wszystko i wszystkich. Tota Tua Maryjo!

 87. Jac pisze:

  Jak wiemy w marcu.2016 na Jasnej Górze ks Piotr Glas prowadził rekolekcje o Matce Bożej z naciskiem na to ,iż bez Matki Bożej w nadchodzących czasach nikt nie przetrzyma.

  Warto również dla uzupełnienia tych rekolekcji wysłuchać np: na glori.tv Ksiądz Grzegorz Śniadoch – „Kościół walczący w służbie Chrystusa Króla”
  Oficjalne nagranie – CAŁOŚĆ WYKŁADU . W sobotę 30 kwietnia 2016 r, odbył się w Lublinie Kongres dla Społecznego Panowania Chrystusa Króla, Ksiądz Grzegorz Śniadoch wygłosił wykład pod tytułem, „Kościół walczący w służbie Chrystusa Króla” Zapraszamy … [Więcej]

 88. Barbar3 pisze:

  Dla wszystkich czytelników i Adminki z pozdrowieniami 🙂

 89. Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego – dzień 3

  Modlitwa wstępna (odmawiana w każdym dniu nowenny)
  Duchu Święty, Boże, który w dniu narodzin Kościoła raczyłeś zstąpić widomie na apostołów, aby oświecić ich rozum, zapalić serca, utwierdzić w wierze i życie ich uświęcić, błagamy Cię najgoręcej w czasie tej nowenny, abyś również nam raczył udzielić tych samych darów dla naszego uświęcenia i wzrostu chwały Bożej. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

  W trzecim dniu:

  Pismo święte poucza: „Wszyscyśmy w jednym Duchu zostali ochrzczeni, aby stanowić jedno Ciało: czy to Żydzi, czy Grecy, czy to niewolnicy, czy wolni. Wszyscyśmy też zostali napojeni jednym Duchem” (1 Kor 12,13).

  Módlmy się: Duchu Przenajświętszy, Boże jedności, zgody i pokoju, błagamy Cię pokornie, abyś zawsze jednoczył wszystkich wierzących w Chrystusa w Jego świętym Kościele. Amen.

  Modlitwy końcowe (odmawiane w każdym dniu nowenny)
  Ojcze nasz…

  Módlmy się: Boże, Ty otworzyłeś nam bramy życia wiecznego wywyższając Chrystusa i zsyłając nam Ducha Świętego, spraw, aby tak wielkie dary umocniły nasze oddanie się Tobie i pomnożyły naszą wiarę. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

  Litania do Ducha Świętego (do prywatnego odmawiania)
  http://sanctus.pl/index.php?podgrupa=262&doc=198

  • Sylwia pisze:

   Ewuniu dziękuje Ci niech Bóg będzie Uwielbiony <3.

   • wobroniewiary pisze:

    Ewa dziś była w Czatachowej gdzie również zaniosła wszystkie nasze intencje bo o. Daniel mówił aby na modlitwie wstawienniczej przedstawiać Panu sprawy wszystkich ludzi a nie tylko swoje. Teraz Ewa będzie modlić się za nas wszystkich w sanktuarium o. Pio na Przeprośnej Górce i w sanktuarium Przenajdroższej Krwi Jezusa w Częstochowie i mam dla was wspaniałą wiadomość, którą osobiście o. Daniel przekazał podczas ogłoszeń: spotkanie otwarte za tydzień będzie nagrywane i udostępnione w internecie.
    Westchnijcie jedno Zdrowaś Maryjo o szczęśliwy powrót. Córeczka Ewy ma jutro rocznicę I Komunii Świętej więc też prosimy o Zdrowaś Maryjo.

    • Krystyna pisze:

     Matko Najświętsza módl się i opiekuj się.

    • Kasia pisze:

     +++ ❤
     Proszę również o modlitwę za mnie bym wyzdrowiała i mogła dzisiaj przystąpić do Spowiedzi i Komunii Św.i o dobre przygotowanie i Spowiedż dla mojego synka,który za tydzień przystępuje do I Komunii Św.

    • Sylwia pisze:

     +++

    • mkm80 pisze:

     +++
     Kasiu +++

    • mariaP pisze:

     „Córko moja, twoja miłość wynagradza mi za oziębłość wielu dusz.” powiedzial Pan Jezus do Swietej Siostry Faustyny .
     Mowi i do nas ,
     i do Ciebie Aniu ,
     bo wiele dzieci nie pozwala mu dzis wejsc do swego serca ,
     inne Go przyjmuja i zaraz o Nim zapominaja ,,
     a sa i takie ( pewnie o tym czytalas ) , ktore Go przyjmuja po to , by Go zniewazyc – przyjac , wypluc i podeptac .
     Kiedys Ojciec Pio powiedzial , ze „modlitwa dzieci uratuje swiat „ .
     Oby w rocznice Twojej Pierwszej Komunii Swietej , Serce Pana Jezusa zostalo pocieszone , a zniewagi niemadrych dzieci zapomniane !
     Radosci Twemu sercu , Aniu / Zdrowas Maryjo …!

     – WSZYSTKO TOBIE ODDAĆ PRAGNĘ

    • Elżbieta Maria pisze:

     Spotkałam dzisiaj Adminkę na Jasnej Górze. Byłyśmy razem na Mszy Świętej.
     Z wielką radością pokazała mi Akt Zawierzenia nas wszystkich Najświętszej Mateczce.
     Dziękuję Ci Ewo za Twoją troskę o nas.
     Poznałam też Anię, córeczkę Ewy z czego się bardzo cieszę.
     Spotkanie z mamą i córką, które pielgrzymują aby zawierzyć nas wszystkich Matce Bożej bardzo mnie wzruszyło.
     Ewuniu, wracajcie bezpiecznie do domu!

    • magda pisze:

     +++

 90. Flora pisze:

  Kochani,prosze o modlitwe za mojego mlodszego syna.Jestem tu na obcej ziemi,daleko od Kraju
  sama z moimi synami.W poniedzialek ma b.wazna rozprawe w sadzie,ktora moze zawazyc na jego przyszlym zyciu.Bardzo sie boi,ja takze.Ma dopiero 19 lat.wspomozcie modlitwa.Z Bogiem.

 91. Marzena pisze:

  Potrzebuję modlitewnego wsparcia!

 92. Czester pisze:

  +++ we wszystkich intencjach

 93. Anna pisze:

  Boże, dziękuję za nowy dzień i proszę daj siłę wypełnić wszystkie obowiązki i oddal lęk o przyszłość, powierzam Ci całą moją rodzinę, szczególnie męża, ktory zamiast ostoją jest udręką oraz dzieci aby nie traciły wiary, nadziei i miłości. Daj mi siłę abym mogła być dla nich wzorem i podporą i nie poddała się smutkowi i zniecheceniu. Jezu, ufam Tobie! Ty zajmij się moim zyciem.

 94. Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego – dzień 4

  Modlitwa wstępna (odmawiana w każdym dniu nowenny)
  Duchu Święty, Boże, który w dniu narodzin Kościoła raczyłeś zstąpić widomie na apostołów, aby oświecić ich rozum, zapalić serca, utwierdzić w wierze i życie ich uświęcić, błagamy Cię najgoręcej w czasie tej nowenny, abyś również nam raczył udzielić tych samych darów dla naszego uświęcenia i wzrostu chwały Bożej. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

  W czwartym dniu:

  Pismo święte poucza: „Bóg jest tym, który umacnia nas wespół z wami w Chrystusie i który nas namaścił. On też wycisnął na nas pieczęć i zostawił zadatek Ducha w sercach naszych” (2 Kor 1,21-22).

  Módlmy się: Duchu Święty, dziękujemy Ci za to, że nas opieczętowałeś Bożym podobieństwem, które jest zadatkiem szczęścia wiecznego i wezwaniem do świętości. Amen.

  Modlitwy końcowe (odmawiane w każdym dniu nowenny)
  Ojcze nasz…

  Módlmy się: Boże, Ty otworzyłeś nam bramy życia wiecznego wywyższając Chrystusa i zsyłając nam Ducha Świętego, spraw, aby tak wielkie dary umocniły nasze oddanie się Tobie i pomnożyły naszą wiarę. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

  Litania do Ducha Świętego (do prywatnego odmawiania)
  http://sanctus.pl/index.php?podgrupa=262&doc=198

 95. Arkadiusz z UK pisze:

  Chcialbym serdecznie ofiarować i zawierzyc Najswiedszemu Sercu Niepokalanemu Maryii Krolowej Polski moja rodzine ,ktora sie rozpada, wierze ze moja malzonka Magda nawroci sie do do ciebie o piekna Królowo I znow zapłonie w niej iskra naszej wspaniałej milosci małżeńskiej, modle sie calym sercem w jej I w naszej intencji aby moja żona zechciala zebym wrócił I razem z synkiem bedziemy znow kochajaca sie rodzina, Wysylam wszystkich naszych Aniołów Stróżów razem z Moja Nowenna Pompejanska , Serdeczne Bóg zaplac I modlmy sie o moja zone I o moje małżeństwo.

 96. ania pisze:

  Proszę o modlitwę,bym miała dobrego meza i madrych przyjaciol,Prosze o modlitew o nawrócenie mojej siostry i brata i ,aby odbyli bardzo dobra spowiedz

 97. Zusman pisze:

  Jasnogórska Nasza Mamo powierzam Tobie przez mojego Anioła Stróża mojego synka Samuela i proszę o zdrowie i wszelkie łaski dla niego,o zdrowie dla babci Lodzi,dla całęj rodziny przede wszystkim dla ,brata Piotrka z epilepsji,dla szwagra Michała dla mamy i taty, dla przyjaciółki Moniki z depresji.Proszę o nawrócenie dla Przemka .a także o udział w życiu wiecznym dla mojego SP dziadka Tadeusza.
  Dziękuje za wszystkie łaski i proszę o opiekę.
  Twoja Małgosia

 98. Teresa pisze:

  Maryjo, Matko Boża pragnę zawierzyć Tobie moje małżeństwo i moją rodzinę Aktem Zawierzenia. Zawierzam szczególnie nasze poczęte dziecko i siebie, aby dzieciątko urodziło się nie wcześniej niż w 39 tyg. ciąży i przyszło na świat zdrowe i w naturalny sposób. Maryjo dziękuję za Twoje pełne miłości i skuteczne wstawiennictwo u naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen

 99. Agata pisze:

  Maryjo, zawierzam Ci wszystkie moje trudne sprawy, których sama nie umiem rozwiązać, moje nawrócenie, moje relacje z dzieckiem i naszą przyszłość, moje pragnienie posiadania pełnej rodziny, znalezienia pracy, nawrócenie mamy i brata, a dziś szczególnie tą sprawę, które tak bardzo mnie porusza od miesięcy, której tak bardzo nie rozumiem – bardzo Cię proszę abyś sama tym pokierowała i dala mi całkowite zaufanie bez żadnych wątpliwości, że rozwiążesz to pomyślnie. Dziękuję za to wszystko, co już dla mnie uczyniłaś.

  • E. pisze:

   Maryjo Niepokalana pragnę Ci zawierzyć moją rodzinę: Mojego syna, aby szedł z Bogiem w Trójcy Jedynym i aby dostał lepszą pracę. Żeby Maryja „dała” mu wartościową dziewczynę, a kiedyś żonę. Zawierzam Ci Mateńko mojego męża Janusza. Błagam Cię, obdarz go cudem nawrócenia do Boga i Kościoła, szczerą spowiedź, przemianę serca, wybaczenie, i uratuj nasze małżeństwo. Żeby nie planował nigdy rozwodu. Proszę Cię, aby mąż oddał mi pożyczone pieniądze 63 tys. Żeby pogodził się z siostrą i „odpuścił” sprawy ich majątku. Zawierzam Ci Mateńko moich wrogów, którzy mnie przeklinali (nie wiem czy mam wrogów), bo sprawy życiowe często mi się komplikują, być może ktoś mnie kiedyś przeklął. Zawierzam Ci moje ciało: mięśniaki na macicy, wókniaki w piersiach, moje dolegliwości przekwitania i moją depresję. Niech mi to ustąpi Kochana Matko Boża. Zawierzam Ci Maryjo uczniów mojej klasy, żeby były zdolne, chętne do nauki i były grzeczne. Zawierzam Ci Maryjo Dziewico moją mamę, żeby ustąpiły jej lęki, bóle stawów i serca. Zawierzam Ci Bogurodzico mojego śp. tata, żeby dostąpił chwały w Niebie. Dziękuję z całego serca!!! Bóg zapłać!!!

 100. Krystyna pisze:

  Maryjo Niepokalanie Poczęta ,KRÓLOWO POLSKI, powierzam Ci mojego męża Tadeusza i siebie, dziękuję za zdrowie naszejj córki Kingi, proszę pomóż jej ułożyć życie osobiste ,,proszę o dobrą pracę ,łaskę założenia szczęśliwej rodziny. proszę o łaskę nawrócenia dla syna Konrada i synowej Anny, a także zdrowie poczętego dziecka o prawidłowy rozwój. Maryjo błogosław córce Patrycji i jej rodzinie, proszę lepszą pracę dla Łukasza , o błogosławieństwo dla wnuków Maksymiliana, Tosi ,Zuzi i Natalii.

 101. Ewa- żona pisze:

  Maryjo Niepokalana, Królowo Polski! Zawierzam Ci moje małżeństwo, mojego kochanego męża oraz syna. Błagam o pozytywny dialog z moim mężem, bo wciąż milczy i nie chce ze mną rozmawiać. Błagam, zdejmij z niego ten upór milczenia względem mojej osoby. Daj mężowi łaskę nawrócenie do Boga i kościoła. Dziękuję za wszystkie łaski, które ja wciąż otrzymuję. Uzdrowiłaś mnie Mateńko z lęków, tremy, obdarzasz spokojem i zdrowiem. Bóg zapłać!!! Obdarz zdrowiem moją ziemska mamę, która cierpi na różne dolegliwości. W Tobie nadzieja Maryjo!!!

 102. Katarzyna i Krzysztof pisze:

  Maryjo Niepokalana, Królowo Polski. Zawierzamy Ci naszą rodzinę, firmę oraz przyjaciół. Pomóż nam zrealizować dziś powzięte plany. Błagamy Cię o pomoc w naszych trudnych dniach. Daj światełko w tunelu. Daj zdrowie naszym dzieciom i nam samym oraz naszym rodzinom. W Tobie nasza nadzieja Maryjo. Ufamy Tobie bezgranicznie. Dziękujemy Ci z całego serca i prosimy o łaskę.

 103. Pawel I Elzbieta pisze:

  Maryjo Niepokalana Krolowo Polski . Zawierzamy Ci cala nasza rodzine. Prosimy o wstawiennictwo w uzdrowieniu naszych corek z ich dolegliwosci oraz o uzdrowienie wnuka z autyzmu. Wyjednaj Najswietrza Pani nawrocenie Karolinki i Paulinki naprawe relacji i pokoj w rodzinie . Zawierzamy Ci tez naszych przyjaciol, finanse I wszystkie naszych troski i zmartwienia oraz radosci. Kroluj nam Maryjo zawsze i wszedzie i strzez nas od zlego

 104. Ewa pisze:

  Niepokalana Matko Jezusa i Matko moja – Maryjo, Królowo Polski! Proszę Cię o pomyślne rozwiązanie sprawy dla mojego męża. O uzdrowienie mojego chrześniaka Tomasza, Pomóż moim bliskim w trudnych chwilach i mniej nas zawsze w swojej opiece. Proszę Cię o uzdrowienie ciał, umysłów i dusz moich bliskich: Tomasza, Zuzi, Kai, Moniki, Tomka, Oli, Łukasza, Krzysia, Tomka, Oli, Laury, Edwarda, Jadzi. Czuwaj nad nami, zawsze bądź przy nas. Pomóż mojemu mężowi w założeniu własnej firmy, która odniesie sukces a on zrealizuje się zawodowo. Daj nam wszystkim siłę w podążaniu drogą wskazaną przez Ciebie. Módl się za nami i wyproś u Ojca naszego wszystkie łaski dla moich bliskich. Proszę Cie o uzdrowienie z chorób, które mnie nękają. O pieniądze na lepsze życie ale przede wszystkim o zdrowie dla moich bliskich i dla mnie. Kocham Cię, Ufam Ci, Oddaje wszystko w Twoje ręce.

 105. Katarzyna i Krzysztof pisze:

  Maryjo Królowo Polski prosimy Cię o łaskę zdrowia dla naszych rodzin. Zwłaszcza dla seniorów. Prosimy Cię o uzdrowienie relacji w rodzinie żony. Prosimy Cię całym sercem o pomoc w zdobyciu pieniędzy na rozkręcenie biznesu oraz o pomoc w sprzedaży sklepu. Daj na wiarę i siłę na te trudne dni oraz pomóż wyjść z długów. Czuwaj nad nami codziennie i ślij nam łaski, których tak bardzo potrzebujemy my i nasze rodziny. Maryjo Matko módl się za nami grzesznymi.

 106. Ewa pisze:

  Niepokalana Matko Jezusa i Matko moja – Maryjo, Królowo Polski! Proszę Cię pomóż mojej mamie w trudnych chwilach i miej ją zawsze w swojej opiece. Zabierz z niej wszystkie choroby, smutki i sprawy ją gnębiące. Oczyść jej serce i umysł. Daj jej wewnętrzny spokój i wyciszenie. Czuwaj nad nią, bądź przy niej. Ona Cię tak bardzo kocha i Tobie powierzyła wszystko. Dziękuję Ci, że zawsze jesteś przy moich bliskich i każdego dnia strzeżesz nas od złego.

 107. Małgorzata pisze:

  Matko Najcudowniejsza,oddaję siebie i całą swoją rodzinę w Twoją opiekę ,opiekuj się nami strzeż nas przed złem, wlej radość i nadzieję w serca moich córek, obdarz zdrowym potomstwem moje córki,ulecz mojego brata z alkoholizmu,daj siłę i zdrowie moim kochanym rodzicom, siostrę i jej rodzinę przywróć na łono Kościoła Świętego. Matko Królowo Polski bądź zawsze z nami. Dziękuję Ci za wszelkie łaski otrzymane a szczególnie za wyleczenie z ciężkiej choroby, to TY byłaś przy mnie podczas operacji , to Ty zostawiłaś mnie tu na tym świecie, pomóż mi w pełni cieszyć się darowanym życiem, być wsparciem dla dzieci i rodziców.Matko kocham Cię.

 108. E. pisze:

  Maryjo Niepokalana pragnę Ci zawierzyć moją rodzinę: mojego syna, aby szedł z Bogiem w Trójcy Jedynym i aby dostał lepszą pracę. Zawierzam Ci Mateńko mojego męża Janusza. Błagam Cię, obdarz go cudem nawrócenia do Boga i Kościoła, szczerą spowiedź, przemianę serca, wybaczenie, i uratuj nasze małżeństwo. Proszę Cię Mateńko o pomyślny dialog z moim mężem, tyle miesięcy nie odzywa się do mnie. Złam w nim ten upór i zawziętość do mnie i innych członków rodziny. Przemień serce męża i rozpal w nim miłość do mnie. Zawierzam Ci Bogurodzico mojego śp. tata, żeby dostąpił chwały w Niebie. Dziękuję z całego serca za wszystkie łaski, które od Ciebie otrzymuję!!! Bóg zapłać!!!

 109. E. pisze:

  Maryjo Niepokalana pragnę Ci zawierzyć moją rodzinę: mojego syna, aby szedł z Bogiem w Trójcy Jedynym i aby dostał lepszą pracę. Maryjo, „daj” mu wartościową dziewczynę, a kiedyś wartościową, kochającą żonę. Zawierzam Ci Mateńko mojego męża J. Błagam Cię, obdarz go cudem nawrócenia do Boga i Kościoła, szczerą spowiedź, przemianę serca, przebaczenie dla mnie i miłość do mnie, uratuj Maryjo, nasze małżeństwo. Niech zniknie w mężu, pycha, chciwość do pieniędzy, skłonności do pornografii, wybaw go od alkoholu, skłonności do spotkań zakrapianych alkoholem i łakomstwa. Żeby nie planował nigdy ze mną rozwodu. Proszę Cię, aby mąż oddał mi pożyczone pieniądze. Zawierzam Ci moje ciało: mięśniaki na macicy, moje inne dolegliwości, chrypkę, potliwość i moją depresję. Zawierzam Ci moje oczy, bo mam coraz słabszy wzrok, spraw żebym nie musiała tak często zmieniać okularów. Niech mi się to wszystko ponaprawia i ustąpi Kochana Matko Boża. Zawierzam Ci Maryjo Dziewico moją mamę, żeby ustąpiły jej lęki, bóle stawów i serca. Żeby nie czuła się taka samotna. Zawierzam Ci Bogurodzico mojego śp. tata. Zawierzam Ci Mateczko mojego brata i jego żonę, oraz córkę, niech żyją w zgodzie i z miłością Bożą. Dziękuję z całego serca za te wszystkie łaski!!! Bóg zapłać Mateńko!!!

 110. Mirka pisze:

  Kochana Mateńko Niepokalana, zawierzam Ci moją rodzinę a zwłaszcza moją córkę Martę i Jej dzieci, by znalazła sens swego życia, by miała siłę pokonać wszelkie trudności jakie jawią się w Jej życiu małżeńskim, żeby Jej mąż wreszcie dostrzegł, że ma wspaniałą rodzinę którą należy szanować i kochać, a przede wszystkim dostrzegł że ma wspaniałą żonę którą powinien szanować. Chciałbym żeby udało Jej się znaleźć pracę, a mnie jakieś dodatkowe pieniążki, bo bardzo, bardzo chciałabym Jej pomóc. Proszę Cię Najdroższa Mateńko o sukcesy w mojej pracy, by osoby którym pomagam je osiągały za moim pośrednictwem, lubię pomagać innym i nigdy z tego nie zrezygnuję, chyba że mi sił nie wystarczy, i o nie również proszę. Proszę Cię również o szczęście i powodzenie we wszystkich moich sprawach zarówno prywatnych jak i zawodowych. O zdrowie dla mojej Kochanej Wnuczki Zosi i powodzenie szkolne dla wnuka Filipka. Zdrowie i siłę dla mojej teściowej i mego męża by przestał palić i pić alkohol. Zawierzam Ci Mateńko moich śp. Rodziców, za którymi bardzo tęsknię i wszystkich najbliższych którzy odeszli z tego świata, żeby dostąpiły Chwały w niebie. Dziękuję Ci za wszystkie łaski, które od Ciebie otrzymuję i proszę o więcej. Bóg zapłać!!!

 111. Elżbieta pisze:

  Matko Boża Chciałabym się znaleźć w pierwszą sobotę lutego 2018 z całą moją rodziną na zawierzeniu w Częstochowie

 112. Magdalena pisze:

  Najukochańsza Mateńko Niepokalana proszę Ciebie o cud uzdrowienia mojego nienarodzonego dziecka, które jest zagrożone śmiercią, o dar życia ziemskiego bez powikłań tej ciężkiej choroby, której już w łonie doświadcza. Dziękuję Matko za łaski, którymi mnie obdarzasz i przepraszam za zwątpienie. Proszę Cię aby moi bliscy, mój mąż uwierzyli w Twoją moc Mateńko

 113. Urszula pisze:

  Jasnogórska Pani zawierzam Ci mojego ciężko chorego męża Jarosława. Wstaw się Najświętsza Matko u swojego Syna za nim. Ty jesteś naszą jedyną nadzieją. Dziękuję Ci za wszystko.

 114. Ula pisze:

  Matko Boża Maryjo proszę Cię o uzdrowienie mojego syna Sylwestra z choroby alkoholowej, proszę spraw aby podjął leczenie jeszcze w tym miesiącu – marcu 2018r., a najpóźniej w kwietniu 2018r. Proszę też o uwolnienie go od innych nałogów czyli palenia papierosów narkotyków.Matko spraw aby nawrócił się do Boga i aby jak najszybciej przystąpił do spowiedzi świętej.Matko wysłuchaj mnie.

 115. Ula pisze:

  Matko Boża Maryjo, wiem że jest już za późno, ale błagam Cię spraw aby się znalazło miejsce w szpitalu w Pruszkowie gdzie mój syn Sylwek mógłby się leczyć z choroby alkoholowej.Maryjo pierwsza sobota miesiąca marca już była, proszę Cię Matko mimo to i zawierzam Ci moje dziecko, chore dziecko bo trawi je paskudna choroba – alkohol. Maryjo wysłuchaj mojej prośby w tej trudnej sprawie o uzdrowienie. Proszę o Matko Królowo Polski i nasza Królowo wstaw się za nami u Twojego syna Jezusa Chrystusa bez Ciebie Matko i syna Twojego nie poradzimy sobie.Błagamy pomóż nam.

 116. Beata pisze:

  Maryjo Niepokalana, Królowo Polski! Maryjo, zawierzam Ci wszystkie moje trudne sprawy. Zawierzam Ci moje małżeństwo, męża Krzysztofa. Błagam Cię Matko o łaskę porzucenia przez niego nałogów. Proszę o dobrą pracę dla nas oraz o pomyślność w realizacji planów założenia i funkcjonowania własnej firmy a także o łaskę późnego macierzyństwa jeśli tylko jest to nam dane, obdarz nas zdrowym potomstwem. Proszę o zdrowie dla całej rodziny oraz bliskich a także o życie wieczne dla taty Zbigniewa i wszystkich bliskich zmarłych. Maryjo wstawiaj się za nami u Syna Twego Jezusa Chrystusa. Miej nas w opiece na każdym kroku żebyśmy podążali jasną drogą do Pana Boga. Dziękuję za wszystkie łaski, które wciąż otrzymujemy. Bóg zapłać!!!

 117. Ewa pisze:

  Maryjo nasza Matko,proszę Cię dzisiaj w wielu intencjach tobie wiadomych, o nawrocenie bliskich mi osób, o uwolnienie nas od zniewolen ,o zmianę naszych serc na wzór serca Jezusowego.O pomoc w znalezieniu kierownika duchowego dla mnie, oraz Twoja opiekę dla mojej rodziny.Prosze również dla męża Kasi o uwolnienie z nałogów i twoja opiekę. Opiekuj się również moimi siostrami i ich rodzinami.Prowadz nas wszystkich do twojego syna Jezusa.Twoja córka Ewa.

 118. Ewa pisze:

  MATENKO PROSZE CIE RÓWNIEŻ O MILOSC W NASZEJ RODZINIE, O URATOWANIE MOJEGO MAŁŻEŃSTWA I NAPRAWIENIE NASZYCH RELACJII A TAKZE O UWOLNIENIE MOJEJ RODZINY OD SKUTKOW PRZEKLENSTWA.

 119. Marek i Renata pisze:

  Kochana Mateńko, Najświętsza Maryjo, Matko Chrystusa i nasza Mamusiu zawierzamy twemu Niepokalanemu Sercu nasze małżeństwo, proszę otaczaj nas swoją opieką i upraszaj nam łaski, których będziemy potrzebować, bądź zawsze z nami i chroń nas przed wszelkim złem.Oddajemy ci się w pełni, mieszkaj w naszych sercach.Kochamy Cię.

 120. Danka pisze:

  Matko Boża i Matko moja, zawierzam Twemu Niepokalanemu Sercu siebie – Marię, proszę o cud uzdrowienia z raka złośliwego z przerzutami z guzów nadnerczy, guzów tarczycy, astmy, alergii, zatok, choroby serca, nerek, kręgosłupa, płuc, łuszczycy, żylaków kończyn dolnych, odbytu, chorych nóg, żeby mnie nie bolały, nie puchły. Mateńko błagam o głęboką wiarę i Boże błogosławieństwo. Kocham Cię Mateńko, proszę bądź zawsze przy mnie.

 121. Małgorzata pisze:

  Matko Boża, Kochana Mateńko proszę Cię o uzdrowienie mojego brata Piotra z ciężkiej choroby. Wysłuchaj mojej prośby, błagam.

 122. Agnieszka Walo pisze:

  Maryjo Przenajświętsza Matko Boża zawierzam Tobie siebie i swojego męża i proszę Cię o pomoc i o to żebyśmy doczekali się upragnionego maleństwa,Błagam pomóż nam i nie opuszczaj nas w potrzebie,

 123. Barbara pisze:

  Matko Boża zawierzam Tobie moją rodzinę, męża Waldemara, córki Paulinę i Hannę oraz zięciów Marka I Przemysława, a także wnuczęta Bartosza, Weronikę, Natalię , Kornelię i siebie samą Barbarę. Proszę o łaski zdrowia dla wszystkich. Dzieci dużo chorują a każde zwolnienie z pracy jest niemile widziane przez pracodawców.
  Ja Barbara choruje na zwyrodnienie stawów wielonarządowe i mam już wyznaczony termin operacji wstawienia endoprotezy najpierw jednego kolana, a za pół roku drugiego. Muszę też wykonać kontrolne badanie kolonoskopii gdyż mam chore jelita szczególnie grube i już po 9 operacjach różnych. Mam 70 lat i proszę Pana Boga o zdrowie, żebym mogła dzieciom pomagać i służyć Bogu i ludziom.
  Mój maż, któremu po operacji zaćmy obu oczu odkleja się siatkówka i ma skierowanie do szpitala na laserową korekcję, która wcale nie gwarantuje poprawy widzenia wręcz ślepotę.
  Tobie ukochana Matko Boża zawierzamy te wszystkie sprawy, uproś u Twojego Syna uzdrowienie dla nas bo Ty Matko możesz wszystko u Twego Syna uprosić.
  Matko Boża nie opuszczaj nas w potrzebach naszych.

 124. Gosia pisze:

  W wiadomych intencjach

 125. Bo pisze:

  Kochana Mario Matko nasza,
  Ratuj moja córeczkę A. Przyprowadź ja spowrotem do domu i szkoły, przed 30.08. 2019. Uzdrow jej chorobę psychiczna. Uwolnij ja od złych ludzi, demonów, nałogów. Nawróć ja do Boga i Ciebie. Niech moje dziecko poczuje się szczęśliwa, kontynuuje naukę a potem studiuje. Chroń ja Matko. Ratuj od złego. Amen

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s