Czuwania modlitewne na Placu Zbawiciela z o. Jerzym Gardą w intencji prezydenta i nowego rządu

W Warszawie na Placu Zbawiciela przez najbliższe siedem tygodni będą odbywać się modlitewne czuwania. W ten sposób można wyrazić duchowe wsparcie dla prezydenta Andrzeja Dudy i premier Beaty Szydło oraz jej rządu.

Znów mogę z dumą napisać, że mam swój udział w powstaniu poniższych transparentów, które grupa modlących się wraz z o. Jerzym Gardą trzyma w swych rękach 🙂

plakat 1W ostatnim czasie, w związku z reformami, które przeprowadza rząd Prawa i Sprawiedliwości w Polsce, nasiliły się ataki ze strony liberalno-lewicowych mediów i zagranicznych polityków. Wszyscy jesteśmy wezwani, aby modlitwą i czynem wspierać naprawę Ojczyzny – mówi ks. Jerzy Garda, misjonarz, inicjator modlitewnych spotkań.

Przeciwnicy obecnego rządu, Ci, którzy przegrali wybory i utracili władzę, atakują publicznie pana prezydenta i rząd pani premier Beaty Szydło. Postanowiliśmy przyjść im z pomocą – z modlitewną publiczną odsieczą. Jak głosi jeden z naszych transparentów, które mamy na Placu Zbawiciela, modlitwą i czynem wspieramy wszystkie działania pana prezydenta i nowego rządu, w celu naprawy Rzeczypospolitej. W obecnym zimowym czasie jesteśmy przynajmniej jedną godzinę, ale mam nadzieję, na co najmniej dwie godziny. Kończymy Koronką do Miłosierdzia Bożego podkreśla ks. Jerzy Garda.

Modlitewne czuwania odbywają się od poniedziałku do piątku.
Źródło: Radio Maryja

plakat 2
********
https://ewangeliadlanas.wordpress.com/biblia-w-rok/biblia-w-rok-styczen/biblia-w-rok-12-stycznia-2/

Ten wpis został opublikowany w kategorii Modlitwa, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

46 odpowiedzi na „Czuwania modlitewne na Placu Zbawiciela z o. Jerzym Gardą w intencji prezydenta i nowego rządu

 1. beat pisze:

  Super transparenty moze cos z Jania Pawla2

  Świadomość, że Chrystus pozostaje pośród swego ludu,
  dodaje otuchy wierzącym i przynagla ich,
  aby stawali się głosicielami prawdziwej solidarności
  i czynnie dążyli do zbudowania „cywilizacji miłości”.

  Człowieka trzeba mierzyć miarą sumienia, ducha, który jest otwarty ku Bogu. Trzeba więc człowieka mierzyć miarą Ducha Świętego.

  Każde życie, nawet najmniej znaczące dla ludzi,
  ma wieczną wartość przed oczami Boga.

  Nie ulegajcie słabościom!
  Nie dajcie się zwyciężyć złu!
  Jeśli widzisz, że brat Twój upada podźwignij go,
  a nie pozostaw w zagrożeniu.

  Praca ma dopomagać człowiekowi do tego
  aby stawiał się lepszym duchowo dojrzalszym,
  aby mógł spełnić swoje powołanie.

  Wiara i rozum są jak dwa skrzydła,
  na których duch ludzki unosi się ku kontemplacji prawdy.

  • ana pisze:

   Jak podźwignąć tego brata ? Poprzez modlitwę chyba..bo nikt nie chce aby go pouczać..mam rozwiedzionych znajomych..kazdy ma innej partnera..i jak ja mam im pomoc ? Mówiłam ze zle robia ale jak ktos nie patrzy na życie oczyma wiary ten nie zrozumie..

   • wobroniewiary pisze:

    Ty masz się modlić, powiedziałaś im i wystarczy, a teraz przez modlitwę daj działać Bogu
    Odmawiaj codziennie np. taj. IV bolesną „dźwiganie krzyża” czy I – „modlitwa w Ogrójcu”

 2. Sylwia pisze:

  Z miłą chęcią bym na takie spotkanie poszła , ale mieszkam za daleko 😦 .

 3. kasiaJa pisze:

  Dla małżeństw starających się o potomstwo a mających trudności w tym względzie – pasek oraz medalik św. Dominika.

  Św. Dominik de Guzman – założyciel zakonu dominikanów – jest szczególnym patronem kobiet niepłodnych, brzemiennych i rodzących. Znakiem tej opieki jest poświęcony pasek, na którym zapisane zostały łacińskie słowa modlitwy: „O spem miram, quam dedisti mortis hora te flentibus etc.” – co w polskim tłumaczeniu znaczy: „O nadziejo przedziwna, którąś dał opłakującym cię w godzinę twej śmierci…”.
  Historia paska związana jest z cudownym obrazem św. Dominika z klasztoru oo. Dominikanów w kalabryjskim Soriano (Włochy) – miejscu w 1510 r. w cudowny sposób wskazanym przez założyciela zakonu. Według legendy obraz był darem „z samego nieba”. W 1530 r. został wręczony jednemu z zakonników przez objawiające się mu trzy kobiety – Matkę Bożą, św. Marię Magdalenę oraz św. Katarzynę Aleksandryjska. Otoczony wielką czcią wizerunek zasłynął wkrótce licznymi cudami. W starych kronikach zanotowano 70 przypadków przywrócenia do życia osób umierających lub znajdujących się w stanie śmierci klinicznej, uzdrowienia ludzi kalekich i chorych. Co więcej, autentyczność tych wydarzeń od XVII w. badała i potwierdzała specjalna komisja.
  Jeden z najważniejszych cudów wydarzył się w 1620 r. Pewien markiz wraz z małżonką modlili się za wstawiennictwem św. Dominika o syna. W nocy, w okolicach święta Matki Bożej Gromnicznej, św. Dominik pojawił się we śnie przeorowi klasztoru w Soriano, polecając mu wysłać wspomnianemu markizowi świecę poświęconą w klasztorze. Przeor spełnił prośbę świętego, a markiz z nadzieją i wdzięcznością przyjął ofiarowany mu dar. Jakież było jego zdziwienie, kiedy – w listopadzie następnego roku – jego małżonka – bez problemów, jakie przeżywała podczas poprzednich porodów – powiła mu synka. Co więcej, dwa dni po narodzinach do pokoju, w którym przebywała markiza z dzieckiem, wpadł piorun. Uszkodził okno i podłogę, ale nie zrobił krzywdy żadnej ze znajdujących się w mieszkaniu osób.
  Pasek ma ścisły związek z obrazem. Należy do tzw. Świętych Miar, pomagających w osiąganiu dóbr doczesnych i duchowych oraz zapewniających ludziom poczucie bezpieczeństwa od wszelakich zagrożeń duszy i ciała. Święte Miary – tradycja obecna w wielu sanktuariach – były wstążkami lub tasiemkami z bawełny, przycinanymi według miary cudownego obrazu i przy nim świecone. W przypadku pasków św. Dominika na początku przepasywano nim kobiety w stanie błogosławionym, a później zaczęto stosować także w celu wyproszenia innych łask (nosząc go przy sobie).
  Kult cudownego obrazu i związane z nim modlitwy, pasek i medalik – szerzą się dziś głównie w Polsce – w krakowskim klasztorze ss. Dominikanek „Na Gródku” pw. Matki Bożej Śnieżnej. W klasztorze znajduje się również jedna z kopii cudownego obrazu z Soriano. Ona także zasłynęła licznymi cudami.
  Pasek oraz medalik św. Dominika oraz związane z nimi modlitwy polecane są dziś szczególnie małżeństwom nie mogącym doczekać się potomstwa oraz kobietom przeżywającym różnorakie trudności związane z ciążą i porodem.
  Używając paska św. Dominika lub medalika (ze względów praktycznych) należy jednak zawsze pamiętać, że – jak przypominają siostry Dominikanki – „nie jest on talizmanem ani przedmiotem magicznym”, ale swoistym znakiem – „wezwaniem małżonków do usilnej i ufnej modlitwy o upragnione potomstwo za wstawiennictwem tego świętego”.

  • Sylwia pisze:

   A można jakoś ten pasek dostać ? Słyszałam o nim .

   • kasiaJa pisze:

    Sądząc po tym, co przeczytałam, pasek i medalik można otrzymać w krakowskim klasztorze ss. Dominikanek „Na Gródku” pw. Matki Bożej Śnieżnej. Myślę, że można skontaktować się z siostrami i prześlą.
    Moja znajoma nosiła na sobie pasek św. Dominika przez cały czas stanu błogosławionego, do tego dołączona jest modlitwa. Urodziła piękne, zdrowe dzieciątko, a miała tzw. medyczne przeszkody. Dla Boga nie ma nic niemożliwego 🙂

    • Sylwia pisze:

     KasiaJa, dziękuję za odpowiedź , też w sumie o tym pomyślałam żeby skontaktować się z siostrami , muszę poszukać adres . Tak u Boga nie ma nic niemożliwego , dziękuję ❤ .

 4. Seba pisze:

  Przegrane wybory PO pomimo wsparcia mediòw,finansjery UE, Antychrysta :)To jest Cud Miłosierdzia P.Jezusa 🙂 Teraz czas na porządki 🙂

 5. Anna pisze:

  Duchowo przylaczam sie do czuwania

 6. ana pisze:

  A czy jest jakis ruch gdzie można modlić sie za jednego polityka ? Ktos ostatnio cos wspominal w komentarzu ..

 7. kasiaJa pisze:

  LITANIA NARODU POLSKIEGO – Razem módlmy się za Polskę

  „Zapraszamy do szczególnej modlitwy i medytacji – Litanii Narodu Polskiego. Była to codzienna modlitwa Ojca Świętego Jana Pawła II. Za przyczyną świętych i błogosławionych prosimy Pana Boga o wolność i suwerenność dla naszej Ojczyzny oraz o pokój i prześladowanych chrześcijan na całym świecie. Litania została uwspółcześniona przez o. dr. Szczepana T. Praśkiewicza OCD i uzyskała imprimatur ks. kard. Stanisława Dziwisza
  http://naszdziennik.pl/uploads/litania-narodu-polskiego.pdf – za zgodą Kurii Metropolitarnej Krakowskiej z dn. 26 sierpnia 2014, nr 2264/2014

 8. Maggie pisze:

  IPad się wyłączył .. tzn, że miałam dobrą ideę.
  Mianowicie, przez te siedem tygodni dla wsparcia, zaczynając od zaraz, ofiarowuję IV tajemnicę bolesną = dźwiganie Krzyża i … będzie to jak skromny różany płatek, składany u stóp Matki Najświętszej. Może, ktoś dorzuci następny płatek i tak przez siedem tygodni razem …

  • wobroniewiary pisze:

   Maggie, jest nas 130 osób, które należymy do róży różańcowej wowitu i w naszych intencjach jest m.in. za Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii – nie jesteś więc sama ❤

   • eska pisze:

    Jak najbardziej nie sama – tu kolejne 122 tysiące osób ❤
    http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/

    • Maggie pisze:

     Wiem, że są Róże na całe lata, a obawiam się przyłączyć, gdyż mogę nie wytrwać. Teraz (od początku roku) odmawiam indywidualnie rodzaj pompejańskiej modlitwy – rodzaj, bo staram się wytrwać i dlatego, że jest to mnóstwo intencji … w tym i moich, wszystkich potrzebnych i potrzebujących Łask, Opieki,Pomocy i Miłosierdzia (m.in, WOWIT, Kościół,księża, Ojczyzna, wrogowie) do rozporządzenia tj władniania tymi Zdrowaśkami przez naszą Najświętszą Mateczkę: tam gdzie uzna Ona, że potrzebne lub najpotrzebniejsze – a to cały ocean potrzeb, który Ona widzi i daną jej przez Pana Boga: Mocą, Mądrością i słodkim Miłosierdziem POTRAFI objąć.

 9. Anna pisze:

  Mocne orędzie Premier Szydło: Nie poddamy się i nie zrezygnujemy z naprawy Państwa

  Kwestia imigrantów i nasze bezpieczeństwo, są ważniejsze od partyjnych słupków i sondaży. Cieszę się, że w obliczu zagrożenia cała opozycja jest gotowa stanąć ramię w ramię z tymi, którzy na mocy werdyktu Polaków dzierżą dziś ster rządów w naszym kraju – powiedziała w orędziu premier Beata Szydło.

  – Rząd PiS działa niecałe osiem tygodni. Przez ten niedługi czas rozpoczęliśmy realizacje programu, do którego zobowiązali nas wyborcy. Naprawiamy sytuację w mediach publicznych, przywróciliśmy rodzicom prawo do decydowania o edukacji sześciolatków, szybko wprowadzamy program wsparcia dla rodzin – 500 zł na dziecko. Uruchomiliśmy procedury związane z podatkiem dla banków i hipermarketów. Pracujemy nad projektami darmowych leków dla seniorów po 70. roku życia i podwyższeniem minimalnej stawki godzinowej za pracę – oświadczyła szefowa rządu.

  – Chcemy, by nasza gospodarka nie tylko rozwijała się dynamicznie, ale żeby z owoców tego sukcesu mogli korzystać wszyscy Polacy, a nie tylko wybrane grupy. Przez ten krótki okres udało nam się skończyć także z zawstydzającą dla państwa procedurą odbierania rodzicom dzieci z powodu biedy. Powołaliśmy Radę Innowacyjności oraz rozpoczęliśmy prawdziwą debatę o najważniejszych sprawach w Radzie Dialogu Społecznego – dodała

 10. wobroniewiary pisze:

  O.Salij: Kiedy diabeł woła, że Jezus jest Synem Bożym ?

  Ewangelia: (Mk 1,21-28)
  W mieście Kafarnaum Jezus w szabat wszedł do synagogi i nauczał. Zdumiewali się Jego nauką: uczył ich bowiem jak ten, który ma władzę, a nie jak uczeni w Piśmie. Był właśnie w synagodze człowiek opętany przez ducha nieczystego. Zaczął on wołać: Czego chcesz od nas, Jezusie Nazarejczyku? Przyszedłeś nas zgubić. Wiem, kto jesteś: Święty Boży. Lecz Jezus rozkazał mu surowo: Milcz i wyjdź z niego. Wtedy duch nieczysty zaczął go targać i z głośnym krzykiem wyszedł z niego. A wszyscy się zdumieli, tak że jeden drugiego pytał: Co to jest? Nowa jakaś nauka z mocą. Nawet duchom nieczystym rozkazuje i są Mu posłuszne. I wnet rozeszła się wieść o Nim wszędzie po całej okolicznej krainie galilejskiej.

  Komentarz
  Dzisiejsza Ewangelia nazywa ducha zbuntowanego przeciw Bogu „duchem nieczystym”. Stwórca pragnął go – stworzonego jako dobry i czysty – obdarzyć sobą samym, podobnie jak wszystkie swoje rozumne stworzenia. Chciał, by Jego święta obecność napełniała go życiem i wspaniałym blaskiem. Ale duch ten uznał, że Bóg jest mu niepotrzebny. Nie chciał życia i miłości, jakimi Bóg obdarza swoje osobowe stworzenia.
  (…) Dzisiejsza Ewangelia pokazuje niesamowicie przewrotną taktykę, jakiej próbuje niekiedy wobec nas duch nieczysty. Zaczął on wołać, że Jezus Chrystus jest Synem Bożym. To bezczelność. Duch nieczysty próbuje przemienić się w apostoła i głosić prawdę o Jezusie. Byleby tylko wszystko zostało po staremu, byleby mógł pozostać w człowieku, którym zawładnął.

  Dlatego koniecznie sobie zapamiętajmy: Prawda o Jezusie Chrystusie dopiero wtedy jest straszna dla duchów nieczystych i zbawia człowieka, kiedy jest przeniknięta miłością i mocą łaski.

  o. Jacek Salij OP

  • Maggie pisze:

   Bezczelne wołanie = nasłani pseudo prorocy i poprawiacze KK … to określenie m.in. przywiodło mi na myśl mbm, której impresario ma rogi i kopyta …. mbm przez którą uległo zamroczeniu wielu dobrych ludzi, podążających za nią.

   • Maria pisze:

    Do niedawna czytałam inną stronę, myślałam, że też katolicka, głównie z tytułu o Medjugorje ale tam wypisują bzdury o czwórcy świętej, że Maryja woła o sobie „Ja Jestem” i to jakąś żeńską częścią Boga a Jezus męską, a żegnają się w imię czwórcy, według jakiejś religijnejKonczity czy Konczilii a administracja nie usuwa takich głupot, więc odeszłam
    Przez pseudoproroków i poprawiaczy KK jak piszesz, bo takich dziś niemało.

    • Maggie pisze:

     Masz rację i dobrze zrobiłaś Mario, bo jak widać: tam rogata poczwara, poczwórnie zwodzić się stara.
     Może ta Kończyta (od: i koń by się uśmiał), to jak „ta” z eurowizji … z brodą, bo podsuwanie niby to przez „widzącego”, to u rogatego dyrygenta … jest stare, jak kawał z brodą.

    • Sylwia pisze:

     Mario cieszę się ze tu jesteś , i dobrze zrobiłaś uciekając z tamtej strony . Maryja była człowiekiem tak jak i my , nie była Bogiem jak się innym zdaje . Owszem należy się jej szczególna część gdyż jest Matką naszego Pana Jezusa a co za tym idzie jest naszą Mamą ❤ . Dobrze że odsunęłaś się od tego brudu . Dodam że coś tam słyszałam o tej Koczilli czy jak jej tam i faktycznie herezje ..

 11. Sebro pisze:

  I stało się. Jak tragiczna to dla nas wiadomość. Nie pozbieramy się z tego dołka już nigdy. Polsko dokąd zmierzasz?

  „Przewodniczący najważniejszych na świecie obrońców demokracji Jean-Paul Philippot w rozmowie z „Financial Times” ujawnił, że sytuacja w Polsce jest monitorowana. Jeżeli Polska złamała statut zrzeszenia w Europejskiej Unii Nadawców, to Unia pozbawi Polskę prawa udziału w Eurowizji. Niestety stała się rzecz, której wszyscy się obawialiśmy. Prezes Kaczyński swoimi nieodpowiedzialnymi, dyktatorskimi zapędami uruchomił koalicję Petru-Schetyna- Conchita Wurst. Koalicję potężniejszą niż tercet Roosevelt-Churchill-Stalin. Ba, koalicję groźniejszą niż miecz Luke’a Skylwalkera i spojrzenie Jamesa Bonda.”

  http://wpolityce.pl/kultura/277980-tego-ciosu-rzad-pis-moze-nie-przetrwac-polsce-grozi-wyrzucenie-z-eurowizji-czy-wolnosc-w-polsce-zostanie-ocalona-przez-niewiaste-z-broda

  • Sylwia pisze:

   Sebro , oni tak na serio ? 😀 bo jak czytam to to jakaś paranoja . Co tam Eurowizja i tak zeszła dawno na psy . Nie wiem może to miał być jakiś pstryczek na naszą kulturę muzyczną czy coś w tym stylu ..bo jeżeli to uderzenie w świat polityki to jest to śmieszne .

   • Sebro pisze:

    W obecnej sytuacji i stanie świadomości „ełropejczyków” śmiem zaryzykować stwierdzenie, że tak – oni tak na poważnie.
    Eurowizja już od kilku lat jest tubą propagandową wszelkiej maści zboczeń i satanizmu więc osobiście czekam z utęsknieniem na wyrzucenie. Aczkolwiek wolałbym żebyśmy samo opuścili to „szanowne” grono.

    • Sylwia pisze:

     Sebro , myślę tak samo jak ty. Gdy przypomnę sobie ostatnią Eurowizję to mi się robi niedobrze ..
     Tam panuje zepsucie i jakiś taki nie ład . Tamten konkurs sumie jest już dawno skończony dla mnie. Nie ma on żadnych wartości i żadnych przesłań . Chociaż jedynie co mi się podoba to występ Moniki Kuszyńskej , ona jedna jakieś wartości pokazała , ale Europa tego nie widzi , bo wolą jakiegoś kolesia co niby jest babą . Więc dobrze by było jak faktycznie Polska sama się by wycofała z godnością . Pokazała by jeszcze reszcie tego świata że można odejść z podniesioną głową . A jak będzie czas pokaże .

 12. wobroniewiary pisze:

  Ważne ostrzeżenie dla wszystkich!
  Dzwoni tajemniczy numer? Nie odbieraj, bo zapłacisz gigantyczny rachunek za połączenie z Afryką

  Oszuści w poszukiwaniu zysku przekraczają granice, a ich metody przybierają nowe formy. Urząd Komunikacji Elektroniczne przestrzegł abonentów przed oddzwanianiem na „dziwnie długie” i nieznane numery telefonów – może się okazać, że chodzi o bardzo drogie połączenie z Afryką.
  Jak wyjaśnił Urząd, najczęściej są to numery z Republiki Konga lub Wybrzeża Kości Słoniowej, których numery kierunkowe (+243 i +225) mogą sugerować połączenia krajowe np. z Warszawy (22) lub Płocka (24).
  UKE przestrzega też przed odpowiadaniem na połączenia z numerów bardziej przypominających polskie, np. 703 XXX XXX.

  całość: http://www.tvp.info/23566589/dzwoni-tajemniczy-numer-nie-odbieraj-bo-zaplacisz-gigantyczny-rachunek-za-polaczenie-z-afryka

  • Sylwia pisze:

   Do mnie dzwonił jakiś co miał początek nr.+222 , nie odebrałam i faktycznie dzwinił rano. Potem jak sprawdziłam w gogle to faktycznie to był zagraniczny nr. Prawdopodobnie z Mauretanii . Na sto procent naciągacze.

  • Maggie pisze:

   To jest skandal i ktoś się tym powinien zająć, bo gdy nie dzwonisz, to ten kto dzwoni, nie zaś ten kto odbiera, powinien zapłacić!
   Jeśli ktoś ma maszynkę-sekretarkę, to ta odbierze każdy telefon i się po chwili wyłączy, a to tak samo jak podjęcie telefonu i skwitowania słowem: pomyłka.
   Porównać można taką sytuację, do przysłanego fortepianu, którego się nie zamawiało i którego się odmówiło przyjąć, kiedy oznajmiono, czym jest przesyłka.

   Urząd Telekomunikacji powinien blokować te telefony, a nie tylko ostrzegać, bo chyba coś odeń też należy wymagać dla ochrony użytkownika/klienta ich firmy.

 13. Weronika pisze:

  Sylwia, skąd wiesz skąd przyszła Maria?
  Przecież MBM nic o czwórcy nie mówiła, nie pamiętam przynajmniej, a wiem, że po jej zidentyfikowaniu zaprzestała nagle otrzymywać orędzia 😉

  • Sylwia pisze:

   Weroniko ale tu nie chodzi w tej chwili o orędzia MbM tylko o orędzia innej fałszywej wizjonerki czy jak jej tam . Jeden ksiądz mi powiedział że Maryja nie jest Bogiem , jest Matką Bożą a to różnica , bo wydała na świat naszego Pana Jezusa . Ale nie jest Bogiem ! nie ma czegoś takiego jak czwórca . Jest tylko Trójca Święta . Masz tu też piękną odpowiedź , warto zobaczyć : https://www.youtube.com/watch?v=-YzgYl-CFks

   • Sylwia pisze:

    Poza tym Maryja jest wybrana przez Boga i jest naszą Matką i powierniczką . Jest wybrana spośród ludu prostego jako ta która przynosi nam Zbawiciela i należy się Jej cześć . Polecam oglądać to co przysłałam tam jest dobre wyjaśnienie .

 14. wobroniewiary pisze:

  Mocne przemówienie Jakubiaka: Nie życzymy sobie wtrącania się w sprawy polskie !
  „Niemcom wcale nie chodzi o szczytne idee, a jedynie o interesy gospodarcze na terenie Polski i gigantyczne zyski transferowane z naszego kraju”.

  • Sylwia pisze:

   Czyli jak te Orędzia też mają związek z MbM ? Bo ją to brałam jako dwa odrębne tematy ..coś pokiełbasiłam ?:D

   Co nie zmienia faktu że to co napisałam o Maryi jest prawdziwe .

 15. Maria pisze:

  @Sylwia, ja nie przyszłam tu ze strony żadnej Mieci, ale mniejsza z tym.
  Ważne, aby nie dać się zwieść i zachować wierność Bogu, Ewangelii, papieżowi i KK.

  • Sylwia pisze:

   Mario , wiem że te orędzia są na innych też stronach , napisałam że od Mieci a właściwie Mieczysławy Kordas która swego czasu te orędzia też tam promowała . Ja nie twierdzę że ty z tamtej strony jesteś , napisałam to że swojego doświadczenia . Wiem że na innych portalach te orędzia są . Dobrze że jesteś z Nami .
   I masz rację trzeba opierać się na tym co jest potwierdzone przez Kościół i na Ewangeli :), pozdrawiam .

 16. Pingback: Czuwania modlitewne na Placu Zbawiciela z o. Jerzym Gardą | Obraz Mojego Serca2

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s