Apel do władz RP: Żądamy pozostawienie religii w przedszkolach i szkołach! Podpisz się!

Podpisz listę poparcia!

Dziś, kiedy skrajnie lewicowe środowiska próbują raz kolejny usunąć krzyż – symbol naszej świętej wiary – z polskich szkół, kiedy chcą zakrzyczeć Dekalog nachalną promocją rozwiązłości i wszelkich dewiacji, nie wolno nam milczeć. Musimy wzorem pokoleń Polaków sprzed lat niemal dwustu, upomnieć się o nasze prawa. To nie obrona wolności przekonań kieruje ludźmi walczącymi z Bogiem i Polskością, to zaplanowana, systematyczna akcja wykorzeniania narodu z tradycji i kultury chrześcijańskiej.

W imię pamięci największego z Polaków św. Jana Pawła II: „nie zmarnujmy tego dziedzictwa” i brońmy krzyża, o co nas prosił w 1997 r. w Zakopanem słowami:

Nie wstydźcie się krzyża. Starajcie się na co dzień podejmować krzyż i odpowiadać na miłość Chrystusa. Brońcie krzyża!”.

Nie zaprzepaśćmy ofiary życia bł. Księdza Jerzego Popiełuszki, nie zmarnujmy spuścizny sługi Bożego kardynała Stefana Wyszyńskiego. Walczmy o sprawiedliwą Polskę, wierną Panu Bogu i Kościołowi.

W obliczu 1050 rocznicy Chrztu Polski to nasz święty obowiązek, również wobec wszystkich przeszłych i przyszłych pokoleń.

Są nas miliony! Dajmy temu świadectwo!
Podpisz petycję, nie wstydź się swojej wiary!
ŻĄDAMY POZOSTAWIENIA RELIGII W PRZEDSZKOLACH I SZKOŁACH!!!

KLIKAJCIE TUTAJ I PODPISZCIE SIĘ POD NASZĄ PETYCJĄ! 

Organizator:
Redakcja tygodnika „Polska Niepodległa”

Patronat medialny:
Katolickie Stowarzyszenie Dziennikarzy
Warszawska Gazeta

Wspierają nas:
Fundacja W IMIĘ PRAWDY
Kluby Polskich Rodzin
Oddziały Polski Niepodległej

Działajmy razem! Przyłącz się do nas!!!
Źródło: Polska Niepodległa

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Wydarzenia i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

27 odpowiedzi na „Apel do władz RP: Żądamy pozostawienie religii w przedszkolach i szkołach! Podpisz się!

 1. mama adopcyjna pisze:

  W klasie mojego dziecka (klasa V) dwoch chlopcow masturbuje sie pod lawka w trakcie lekcji, nawet na lekcji religii kiedy siedza w pierwszej lawce tuz przy biurku siostry katechetki. Robi to rowniez dwoch chlopcow z klasy VI. Zglaszalismy to wychowawczyni – jest zaskoczona, twierdzi, ze na jej lekcjach na pewno nic takiego nie ma miejsca. Zgadza sie, u niej nie maja odwagi tego robic, ale na innych zajeciach niestety juz tak. Miala porozmawiac z innymi nauczycielami… tymczasem proceder nadal trwa. Wybieram sie na rozmowe z siostra. Prosze wszystkich o modlitwe w powyzszej sprawie, Bog zaplac.

  • Maggie pisze:

   @ mama adopcyjna:
   Szkoła niezwłocznie powinna poworozmawiać z rodzicami tych chłopców, którzy nie zdają sobie sprawy z jej powagi i demoniczne powiązania takiego czynu, wiodącego nawet do perwersji (jak np gender, czy ekshibicjonizm, gwałt/przemoc).

   Tacy chłopcy powinni być zabrani na rozmowę w cztery oczy, bo chyba publiczne zawstydzanie im nie pomoże, ale wręcz przeciwnie na zasadzie „na złość mamie niech mi uszy zmarzną”, będzie pogrążać i kreować ich … jako twardzieli-bohaterów itp. Im szybciej tym lepiej, bo więcej będzie szło epidemicznie w … ślady ich „prób męskości”.

   Wierzę, że siostrze najtrudniej będzie mówić na ten temat – bo chyba mężczyzna byłby stosowniejszy, jak np pan od biologii, psycholog czy lekarz ale katolicki. Tym chłopcom potrzebne jest uświadomienie nie tylko o cieleśności tj o tzw teologii ciała ale i ducha.

   Jezus jest Panem!

   • Maggie pisze:

    Ale IPad utworzył nowe słowo tam gdzie chodziło o „porozmawiać”. Czasem połyka on pewne słowa, czasem zmienia lub dodaje i nie zawsze jestem w stanie poprawić – np przed sekundą poprawił słowo „połyka” na … „Polska” (!!!???) ale zdążyłam poprWić taką „poprawkę”.

   • mama adopcyjna pisze:

    Nie zastalam dzis siostry, ale rozmawialam z pania pedagog. Usprawiedliwiala ona biernosc nauczycieli tlumaczac, ze specjalnie ignoruja proceder, bo wlasnie niezwracanie uwagi na problem sprawi, ze chlopcy zaprzestana to robic. Ja mysle, ze owszem bylaby to dobra strategia gdyby oni robili to na pokaz celem zwrocenia na siebie uwagi. Tymczasem tu jest inaczej: oni to robia ukradkiem, wydaje im sie, ze nikt nie widzi. Sprobuje jeszcze zmobilizowac nauczycieli do dzialania w tej sprawie, tymczasem dziekuje Maggie za rady, dobrej nocy wszystkim, z Panem Bogiem.

 2. wobroniewiary pisze:

  Proszę o modlitwę – dziś zostaje poddana egzorcyzmom moja znajoma.
  M.in. dlatego, że grupa pyszałków, umoczona w grzechy ciężkie i w dziwne praktyki okultystyczne (choćby capoiera) jeździ czy chodzi po domach znajomych i modli się z nakładaniem rąk nad nimi
  NIE DAJCIE SOBIE NAKŁADAĆ RĄK PRZEZ ŚWIECKICH – INNI TYLKO CIERPIĄ PRZEZ TO!!!

 3. Paweł pisze:

  Witam. Chciałbym zapytać o pewną sprawę, która nie daje mi spokoju. W poprzednim artykule tym o ks. MAŁKOWSKIM wśród komentarzy znalazł się link do artykułu o potepionym księdzu, którego nazwa się nawet LUDZKIM DEMONEM. Moje pytanie jest następujące: czy człowiek potepiony może stać się demonem, bo mam wrażenie że jest to sprzeczne z katolicką teologią. Czy nie jest tak, że to diabeł podszywa się pod osoby potępione. Oglądałem kiedyś wywiad z ks. egzorcystą, który mówił, że na przykład szatan, który podawał się za Kaina mógł być tym, który doprowadził Kaina do potępienia. Pytam o to bo między innymi w związku z takimi artykułami w internecie ludzie piszą, że zbawieni mogą być aniołami, a przecież z tego co wiem Bog dał nam inną naturę niż aniołom czy demonom. To ważny problem, gdyż później nawet na Frondzie zarzuca się także księżom egzorcystom nieznajomość katolickiego nauczania, a w jednym przypadku nawet głoszenie herezji. Proszę więc o wyjaśnienie powyższej kwestii. Jezus jest Panem.

  • wobroniewiary pisze:

   „Oglądałem kiedyś wywiad z ks. egzorcystą, który mówił, że na przykład szatan, który podawał się za Kaina mógł być tym, który doprowadził Kaina do potępienia.”

   I tylko taka jest prawda, nie ma, że sobie potępiony Kain wyjdzie na przepustkę postraszyć i łowić innych. Z piekła wyjścia nie ma.
   Dusza potępiona trwa tam na wieki.

   Ps. Dziękuję za modlitwy. Dwie osoby dziś „do przodu” po modlitwach u egzorcysty. Pojechałyśmy i wróciłyśmy szczęśliwie.
   Pamiętajcie o przestrogach egzorcystów- niech żadne świecki nie pcha wam się z łapami na głowę. O. Wojciech karmelita bosy z Lubina potwierdził to dziś po modlitwach egzorcyzmu nad moją znajomą

  • Sebro pisze:

   Nie ma czegoś takiego. Jest to prawdopodobnie błąd w nazewnictwie. Być może wpływ ma na to grupa do której owe słowa były kierowane. Ale na bank nie ma czegoś takiego, że ktoś trafi do piekła i w „nagrodę za zasługi” zostaje demonem i wraca na ziemię kusić. To demon podszywa się pod zmarłą osobę i kusi w imieniu tamtej duszy. Podobnie ma się sprawa w drugą stronę. Bóg stworzył nas ludźmi d początku aż po wieki. Nie ma zatem opcji, że po śmierci będzie się Aniołem. Błąd wywodzący się z protestantyzmu. W ostatecznym rozrachunku człowiek ma większe przywileje od Aniołów, bo to dla człowieka Bóg umarł na krzyżu i to człowiek ma prawo spożywania Ciała Pańskiego. O tyle zatem większa powinna być nasza wdzięczność okazywana Aniołom za pomoc nam okazywaną, gdyż one są święte i czyste a nie dostąpią takich łask jakich my dostępujemy i dostąpimy. Jest to świadectwo ich potężnej miłości, którą pałają one wobec Boga i nas marnych grzeszników.

   • mkm80 pisze:

    Dokładnie tak jest jak Sebro pisze. Nie ma co dodać ani co ująć.
    Na marginesie dodam tylko, że Aniołki zazdroszczą nam, że możemy… cierpieć dla Jezusa.

    • Sebro pisze:

     Oczywiście dla tych wszystkich podglądaczy trzeba uściślić, że to taka zazdrość w cudzysłowiu 😉

 4. Gosia pisze:

  Zobaczcie co piszą ci którzy podszywają się pod obronę wiary 😦

  Stan rzeczy

  W Rzymie w święto św. Franciszka zaczyna się druga część Synodu ds Rodziny zwołanego przez papieża Franciszka. Chociaż Synod nosi nazwę „do spraw Rodziny” to jego celem – niestety w zamierzeniu papieża i jego popleczników – jest zniszczenie sensu i celowości sakramentalnego małżeństwa, gdyż tak naprawdę Synod dąży do:

  Wprowadzenia quasi „rozwodu” katolickiego poprzez szybką ścieżkę legislacyjną dla unieważnień w Kościele.
  Dopuszczenia rozwodników czyli osób żyjących w powtórnych związkach do świętokradzkiej komunii świętej.
  Akceptacji konkubinatów.
  Akceptacji homoseksualizmu i prawdopodobnie homoseksualnych konkubinatów.

  https://wobronietradycjiiwiary.wordpress.

 5. wobroniewiary pisze:

  Brawo! Prezydent Duda górą. Lewacka ustawa idzie do kosza

  Ustawa o uzgodnieniu płci idzie do kosza. Weto prezydenta Andrzeja Dudy, jak się dziś okazało, było ostatnim i decydującym głosem w sprawie tej lewackiej propozycji. Platformie nie pomógł fakt, że kontroluje Sejm i Senat.

  Rano sejmowe komisje opowiedziały się za odrzuceniem prezydenckiego weta. Komisje nie wybrały jednak sprawozdawcy, a to oznacza, że wniosek prezydenta nie może zostać poddany głosowaniu w bloku głosowań, który rozpoczął się o godzinie 9. We wcześniejszym głosowaniu w komisjach udziału nie wzięła duża część posłów, a jego niekorzystnego dla siebie wyniku nie chciała uznać Platforma. Na nic jednak nie zdało się organizowanie drugiego głosowania.
  Całość: http://www.fronda.pl/a/brawo-prezydent-duda-gora-lewacka-ustawa-idzie-do-kosza,58294.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

 6. wobroniewiary pisze:

  Apel Franciszka ws. sumienia
  Do bacznego czuwania nad swoimi sumieniami zachęcił dziś papież Franciszek podczas porannej Eucharystii sprawowanej w kaplicy Domu Świętej Marty. Przestrzegł zarazem przed złym interpretowaniem ludzi czyniących dobro, oczernianiem z zazdrości, zastawianiem sideł, aby spowodować czyjś upadek. Zaznaczył, że intrygi tego typu pochodzą od diabła.
  Nawiązując do dzisiejszej Ewangelii (Łk 11,15-26), ukazującej Jezusa, który wyrzucał złego ducha, Franciszek zauważył, że wśród świadków tej sceny byli nie tylko ludzie podziwiający władzę Pana Jezusa, ale także tacy, którzy Go oskarżali, usiłujący interpretować Jego słowa i czyny przeciwko Niemu. Jedni z powodu nienawiści, inni z powodu surowości doktrynalnej, jeszcze inni, gdyż obawiali się, że przyjdą Rzymianie i dokonają rzezi.

  „Z wielu powodów usiłowali osłabić autorytet Jezusa wśród ludu. Posługiwali się także oszczerstwami, jak w tym przypadku. «Przez Belzebuba, władcę złych duchów, wyrzuca złe duchy», jest opętany, posługuje się magią, jest czarodziejem. Nieustannie wystawiali Go na próbę, zastawiali pułapki, aby zobaczyć, czy w nie wpadnie” – zauważył Papież.

  Ojciec Święty zachęcił do rozeznawania i czujności, umiejętności rozeznawania sytuacji, tego co pochodzi od Boga od tego, co pochodzi od złego, który stale stara się oszukać, sprawić abyśmy obrali błędną drogę. „Chrześcijanin nie może być spokojny, że wszystko układa się dobrze, musi rozeznawać sprawy i dokładnie przyglądać się skąd pochodzą, jakie jest ich źródło” – stwierdził Franciszek.

  Następnie zauważył, że diabeł usypia sumienie, gdyż na drodze wiary zawsze pojawiają się pokusy, a zły duch niestrudzenie działa. Jeśli został wypędzony, to cierpliwie czeka, by powrócić, a jeśli pozwolimy mu wejść, to podpadamy w gorszą sytuację. Początkowo bowiem wiedzieliśmy, że dręczy nas diabeł, ale później diabeł jest ukryty, przychodzi ze swoimi dobrze wychowanymi przyjaciółmi, o dobrych manierach, puka do drzwi, prosi, by go wpuścić, wchodzi i mieszka w tym domu. Dzieli jego życie powszednie i krok po kroku daje wskazówki. Zachowując dobre maniery diabeł przekonuje, by godzić się na relatywizm, uspokajając sumienia – mówił Papież.

  „Uspokajanie sumienia, znieczulanie sumienia. To wielkie zło. Gdy złemu duchowi udaje się uśpić sumienie, możemy mówić o jego prawdziwym zwycięstwie, staje się panem sumienia: «To ma miejsce wszędzie! Tak, ale wszyscy mamy problemy, wszyscy jesteśmy grzesznikami…». W tym «wszyscy» mieści się «nikt». «Wszyscy, ale nie ja». W ten sposób żyjemy ową światowością, która jest córką złego ducha” – stwierdził Franciszek.

  W tej sytuacji Ojciec Święty wezwał do czujności i rozeznawania. „Czujność. Kościół zachęca nas zawsze do dokonywania rachunku sumienia: Co się dziś stało w moim sercu, dlaczego? Czy przyszedł dziś do mnie ów dobrze wychowany diabeł z przyjaciółmi? Rozeznanie. Skąd biorą się komentarze, słowa, nauczanie, kto to mówi? Rozeznanie i czuwanie, aby nie wpuścić tego, który zwodzi, uwodzi, fascynuje. Prośmy Pana o tę łaskę, łaskę rozeznania i łaskę czujności” – zakończył swoją homilię Papież.
  Źródło: http://gosc.pl/doc/2751037.Apel-Franciszka-ws-sumienia

 7. Pingback: Apel do władz RP: Żądamy pozostawienie religii w przedszkolach i szkołach! Podpisz się! | Biały, bardzo biały

 8. Pingback: Apel do władz RP: Żądamy pozostawienie religii w przedszkolach i szkołach! | Serce Jezusa

 9. Grazyna Dudek pisze:

  Chca z nas zrobic Stekowcow.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s