Miłosierdzie Boże z o. Józefem Witko

Ten wpis został opublikowany w kategorii Pomoc duchowa i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

15 odpowiedzi na „Miłosierdzie Boże z o. Józefem Witko

 1. Magda pisze:

  Ks. Abberton, ten sam który ujawnił, że egzorcyzmował ludzi z powodu fałszywych orędzi, w tym kobietę z ducha Jezebel, który wszedł w opętaną przez orędzia Marii z Irlandii prosi o modlitwę, bo jutro będzie miał egzorcyzm nad najcięższym przypadkiem

  „Tomorrow, Tuesday, I will be trying to help one of the most serious cases of demonic possession I have ever encountered. I would be very glad of a remembrance in your prayers”.

  https://ostrzezenieprzedmbm.wordpress.com/2015/04/01/egzorcysta-oredzia-marii-bozego-milosierdzia-maja-demoniczne-zrodlo/

  • Magda pisze:

   Tu jest potwierdzenie, że ten egzorcysta sam to mówi, że wygonił z kobiety ciężkie demony i dopiero zaczęła być zadowolona z papieża

   • Kasia pisze:

    A tu inne potwierdzenie, że my obrońcy płyniemy razem z papieże na dobrej łodzi. To dzieckonmp bardzo się myli, on i jego fałszywa prorokini MDM

    „Jesteśmy bowiem świadomi, że rozeznanie, jakie usiłowaliśmy przeprowadzić w naszych Kościołach lokalnych, było infiltrowane przez pytania i kwestie, które dla nas wcale nie były najważniejsze, ale wynikały z ducha naszych czasów. A trzeba pamiętać, że duch czasów to nie to samo co znaki czasu. To dwie różne rzeczy. Znaki czasu odkrywamy na drodze duchowego rozeznania. Jest to interpretacja wydarzeń w świetle Pisma Świętego. Duch czasów to w tym wypadku narzędzie wywierania presji, pewna moda. Osobiście nie sądzę, by Papież podlegał duchowi czasów, wręcz przeciwnie, myślę, że jest on od niego całkowicie wolny”.
    http://pl.radiovaticana.va/news/2015/10/05/kard_vingt-trois_na_synodzie_kierujemy_si%C4%99_znakami_czasu,_/1177022

   • Ewa pisze:

    Dziękuję, to wszystko tłumaczy
    Warto dać to na główną stronę

 2. Pingback: Miłosierdzie Boże z o. Józefem Witko | Serce Jezusa

 3. Ania pisze:

  Abp Gądecki relacjonuje pierwszy dzień Synodu

  Ustosunkowując się do wcześniej proponowanych rozwiązań podkreślił, że – w świetle wciąż obowiązującego i niezmiennego Magisterium Kościoła – rozwiedzeni w powtórnym związku cywilnym na mogą przystępować do Komunii Świętej. Zwrócił uwagę, że przeszkodą w dostępie do Komunii Świętej jest nie rozwód, ale życie z inną osobą, za życia sakramentalnego współmałżonka. Zwrócił uwagę, że osoby te mogą i powinny – idąc za tym, co proponuje FC 84 – żyć życiem Kościoła, ale przy poszanowaniu prawdy o swojej sytuacji
  http://gosc.pl/doc/2744628.Abp-Gadecki-relacjonuje-pierwszy-dzien-Synodu

 4. Ewa pisze:

  Imigranci: bójki, kradzieże, kościół zamieniony w meczet – NASZA RELACJA z Hamburga
  Wystarczyło kilka tygodni, żeby entuzjazm zwykłych Niemców związany z przyjmowaniem uchodźców zaczął zmieniać się w strach. Coraz więcej naszych zachodnich sąsiadów obawia się islamskich imigrantów i tego, co się z ich pobytem wiąże. A chodzi o pobicia, zaczepki, kradzieże, a nawet spadek cen nieruchomości znajdujących się w pobliżu miejsc przebywania imigrantów. No i islamizację. W Hamburgu jeden z kościołów jest właśnie zmieniany w meczet.

  Barbara Schuld, szefowa hamburskiego Klubu „Gazety Polskiej”, w rozmowie z portalem niezalezna.pl opowiedziała, jak zmieniło się życie w mieście, odkąd zaczęli napływać do niego imigranci. Niedawna euforia Niemców, którzy jeszcze niedawno witali cudzoziemców z otwartymi ramionami, szybko topnieje. Momentami zaczyna się robić wręcz paranoicznie.

  – Moja koleżanka, która nosi na szyi krzyżyk, mówi do mnie tak: zaczepił mnie Niemiec i powiedział, żebym schowała krzyżyk, bo tylko niepotrzebnie prowokuję uchodźców
  http://niezalezna.pl/71596-imigranci-bojki-kradzieze-kosciol-zamieniony-w-meczet-nasza-relacja-z-hamburga

 5. Ewa pisze:

  Miriam Shaded: „Islam to demoniczna religia”. Dziennikarzowi Super Expressu zrzedła mina

  W momencie kiedy muzułmanie wkraczają i podbijają jakiś teren, to pierwsze co, to obierają sobie chrześcijan na cele i starają się ich konwertować na islam. Przychodzą i pukają do nich do domu i w momencie jak wkraczają do ich mieszkań, to biorą kobiety i gwałcą na oczach braci, ojców – mówiła o tych samych muzułmanach, w czasie pokoju żyjących w „przyjaźni” z chrześcijańskimi sąsiadami.

  Dziennikarz próbował przekonywać swoją rozmówczynię, iż w budowaniu meczetów w Europie nie ma nic złego, ponieważ każdy ma prawo się modlić. – W momencie kiedy muzułmanin postawi meczet na danym terenie, to jest symbol, że on ma ten teren podbić – sprowadziła go na ziemię Shaded, tłumacząc, że właśnie dlatego Arabia Saudyjska nie przyjmuje imigrantów i przeznacza pieniądze na budowę 200 meczetów w Niemczech.

  – W Koranie jest to dokładnie napisane, są przykazania, jakie muzułmanie muszą robić i oni mają walczyć o tę wiarę, oni mają ją szerzyć, mają propagować i mają zabijać za nią – tłumaczyła.

  „Czyli muzułmanie będą nas tu w Warszawie i w Polsce zabijać, tak?” – zapytał z niedowierzaniem dziennikarz brukowca. – Jak przyjdzie czas, jak dojdzie do tego, to na pewno będą – odpowiedziała prezes Fundacji Estera.

  Jeszcze większe oczy zrobił przeprowadzający wywiad, gdy usłyszał, że fala „pokojowego” zasiedlania Europy przez muzułmanów stanowi część działań wojennych wymierzonych w nasz kontynent i wpisujących się w rozpoczętą już na Bliskim Wschodzie III wojnę światową.

  Read more: http://www.pch24.pl/miriam-shaded–islam-to-demoniczna-religia–dziennikarzowi-super-expressu-zrzedla-mina,38547,i.html#ixzz3nlv2u9b8

 6. piotr pisze:

  Ok ewa niie chcesz mnie znac znikam z tej strony…… ok ematia slowo klucz….. zamilkne pa

  • wobroniewiary pisze:

   Ewa teraz nie ma kontaktu z nikim, nie tylko z Tobą.

   Ty idź do egzorcysty a Ewa po tych kalumniach dzieckanmp musi odpocząć od strony i oddać się modlitwie za Synod, bo on pokaże kto ma rację, a kto jest wilkiem w owczej skórze. Po Synodzie będzie wszystko jasne
   Kazimierz

   • Magda pisze:

    Pocieszające informacje:
    Ks. Sikorski:Synod wzywa do nawrócenia rozwodników i…

    Kard. Erdo na rozpoczęcie obrad synodu stwierdził, że trzy główne tematy synodu – trzy główne kwestie związane ze współczesną rodziną to stojące przed nią zagrożenia (jak aborcja, eutanazja, rozwody), powołanie rodziny do życia w chrześcijańskiej miłości i misja ewangelizacji stojąca przed rodzinami. O to, jakie działania mogą zostać podjęte w zakresie tych tematów zapytaliśmy ks. Jana Sikorskiego.

    http://www.fronda.pl/a/ks-jan-sikorski-dla-frondapl-synod-nie-podejmie-zadnych-rewolucyjnych-decyzji-w-sprawie-homoseksualistow-i-rozwodnikow,58112.html

    • Maggie pisze:

     Magdziu, rozwodom trzeba zapobiegać, bo jeśli taki nastąpi to sprawa się komplikuje, zwłaszcza jeśli w nowym związku są dzieci. To wielka tragedia czlowieka i jego duszy.

     Dlatego potrzebna jest inna, specjalna opieka nad takimi rozbitkami i dużo modlitwy. Kiedy sumienie się obudzi, tacy nasi bliźni stają przed straszliwym dylematem i … nie mogą wyjść z labiryntu.
     Cierpieniem i to wielkim jest już sama świadomość, że nie mogą przyjmować Chrystusa Eucharystycznego .. ale przecież, choć nie mogą dostąpić tego szczęścia to Pan Bóg nadal ich kocha i nie powinni bardziej oddalać się od Pana Boga. Oby takie cierpienie z separacji od Chrystusa Eucharystycznego było częścią pokuty, oby było szczere i zasługujące na Boże Miłosierdzie. Ich pokora i szczery żal, o którym tak naprawdę wie tylko Pan Bóg mogą dawać nadzieję, że mimo wszystko Pan Bóg przebaczy i znajdzie się dla nich miejsce w czyśćcu i kiedyś w Niebie. Dlatego konieczne jest aby pozostali, choć są grzeszni, we wspólnocie chrześcijańskiej. Nie mogą się jednak domagać przywileju jakim jest Komunia Święta.

   • Sylwia pisze:

    A ją w,intencjach Ewy +++

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s