Mistyczka i charyzmatyczka Myrna Nazzour w Polsce !

Myrna

My, podczas pielgrzymki do Libanu spotkamy się z tą osobą, która opowie nam swoją historię spotkania z Bogiem w Jej życiu. Będziemy indywidualnie modlić się z Myrną! Dowiemy się o różnych zadziwiających przypadkach Bożej interwencji, jakie miały miejsce za jej wstawiennictwem. Uzdrowienia fizycznie i duchowe. Może Pan Bóg sprawi, że sami ich doświadczymy !

Mistyczka i charyzmatyczka Myrna w Polsce !

14 kwietnia na lotnisku w Warszawie, Myrna została przywitana między innymi przez ks. Zygmunta Kwiatkowskiego, jezuitę z Łodzi, który jest współorganizatorem jej  pobytu w Polsce. Spotkania odbyły się między innymi w Łodzi i Zgierzu.

Myrna Nazzour to jedna z największych obecnie żyjących mistyczek kościoła katolickiego, a znaki jakich Bóg dokonuje za jej pośrednictwem są dowodem tego, że cuda oraz uzdrowienia nie są jedynie wydarzeniami ze Starego Testamentu, ale także rzeczywistością Kościoła naszych czasów. Osoba ta chętnie spotyka się z wiernymi, którzy proszą o modlitwę. Czyni to jeżdżąc w różne miejsca świata, jak i podczas pielgrzymek (por. http://www.charbel.com.pl/ )

Cudowne znaki zaczęły się pojawiać u tej osoby już w młodości, kiedy jako nastolatka modliła się przy łóżku chorej przyjaciółki. Wówczas nastąpił pierwszy cud uzdrowienia. Następnie jej domowa ikona Matki Bożej Kazańskiej, zwykły tani obrazek w ozdobnej plastikowej ramce, zaczął wydzielać duże ilości oleju. Ten znak był badany przez specjalistów, ale nie znaleziono wytłumaczenia! Wkrótce pojawiły się też stany ekstatyczne podczas modlitwy i stygmaty. Występowały one jednak czasowo i od pewnego czasu już się nie pojawiają.

W centrum przesłania z jakim Myrna przyjeżdża do Polski, są zagadnienia związane ze zgodą, jaka bardzo potrzebna jest pomiędzy chrześcijanami wschodu i zachodu, zwłaszcza w czasie konfliktów i wojen religijnych z muzułmanami na bliskim wschodzie. Zwłaszcza w czasie wielkanocnym który przeżywamy ważna jest pamięć o zagadnieniu daty Wielkanocy, której termin nadal niestety jest znakiem podziału między chrześcijanami. Warto pamiętać, że stygmaty pojawiały się na ciele Myrny właśnie w tych latach, kiedy nie obchodzono w tym samym czasie Wielkiej Nocy. Był to znak cierpienia Pana Jezusa, który chciał „Aby byli Jedno” (J.17.11)

Myślę, że wizyty takiej osoby jak Myrna są przede wszystkim okazją do poznawania życia chrześcijan na Bliskim Wschodzie. Jej dom, który stał się domem modlitwy otwarty jest nie tylko dla katolików. Myrna jest znakiem na te trudne czasy !

Maria Patynowska

*******************************

Tyle na ten temat pisał portal fronda.pl

Natomiast my, podczas pielgrzymki do Libanu spotkamy się z tą osobą, która opowie nam swoją historię spotkania z Bogiem w Jej życiu. Oraz będziemy indywidualnie modlić się z Myrną. Dowiemy się o różnych zadziwiających przypadkach Bożej interwencji, jakie miały miejsce za jej wstawiennictwem. Uzdrowienia fizycznie i duchowe. Może Pan Bóg sprawi, że sami ich doświadczymy !

„Pojedź z nami na pielgrzymkę do św. Charbela!”

 Chętnych do udziału w pielgrzymce prosimy o kontakt pod adresem: wobroniewiary@gmail.com

Program pielgrzymki pdf: (kliknij)

© WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać link do naszej strony i tego artykułu, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji Charbel.com.pl. i wobroniewiaryitradycji.wordpress.com

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Wydarzenia i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „Mistyczka i charyzmatyczka Myrna Nazzour w Polsce !

 1. wobroniewiary pisze:

  Muszę się tym podzielić 🙂
  Dziś w związku z pielgrzymką do św. Charbela zadzwonił do mnie brat Pelegrini z III Zakonu Kanoników Regularnych św. Norberta i opowiedział mi co nieco, za kilka dni będzie wpis, a tymczasem
  Ja już wiem, czemu stanął w Detroit pomnik Szatana – on nienawidzi naszej NMP i św. Jana Pawła II a właśnie za kilka miesięcy w Detroit odbędzie się w parku św. Jana Pawła II koronacja ikony MB Częstochowskiej, którą ów brat Pelegrini napisał, i do której korony poświęcił w zeszłym roku Papież Franciszek a koronacji dokona abp Kupny i prymas Stanów Zjednoczonych.
  Diabeł boi się NMP i św. Jana Pawła II – więcej info pojawi się w tekście, który brat Pelegrinii przyśle do mnie jutro

 2. wobroniewiary pisze:

  NIESAMOWITE! JEZUS uwolnił opętaną muzułmankę. ZOBACZ SAM!

  Szatan nie wiedział, że dokuczając Fatimie, doprowadzi ją do Kościoła i na oczach wszystkich kobieta zaświadczy: „wierzę…” i „dziękuję…”.

  Fatima, młoda kobieta z Tunezji, muzułmanka – udała się do Egiptu szukając pomocy u koptyjskiego księdza, Abouny Makarego Jounana z Kairu, bo jak powiedziała, została opętana.

  Fatima podczas cotygodniowego spotkania w kościele wzywała księdza, prosząc o ratunek. Ksiądz odpowiedział jej, że wystarczy uwierzyć i rozkazywał złemu duchowi w imię Jezusa Chrystusa, aby opuścił ciało młodej kobiety. Fatima po ocknięciu powiedziała, że kocha Pana Jezusa. Ksiądz zaś powiedział jej, że Jezus ją uwolnił i poprosił, aby powtarzała za nim słowa: „Dziękuję Ci Jezusie”.

  Szatan nie wiedział, że dokuczając Fatimie, doprowadzi ją do Kościoła i na oczach wszystkich kobieta zaświadczy: „wierzę…” i „dziękuję…”.

  • wobroniewiary pisze:

   Father Makary w akcji ❤

  • Sylwia pisze:

   To cudowne co zrobił dla niej Jezus , ale nasuwa mi się pytanie czy taki egzorcyzm można odprawiać przy rzeszy ludzi ? ? z telewizją w tle ? to się mi dziwne wydaje ..

   • Maria Magdalena pisze:

    Sylwia, dużo czytałam i oglądałam video z ojcem Makarym. To taki charyzmatyk pokroju o. Witko, z tym, że jest egzorcystą i podczas jednej takiej wielogodzinnej mszy o uzdrowienie on dokonuje kilkudziesięciu egzorcyzmów a w tej koptyjskiej świątyni w Egipcie dzieją się dzisiątki cudów , sama popatrz:
    Jest taki niezwykły kapłan Kościoła Koptyjskigo – Ojciec Makary.
    Koptowie mają teraz porozumienie z KK o wzajemnym uznaniu się, a stare spory o podwójną naturę Chrystusa zostały uznane za spór o słowa.

    Ojciec Makary słynie w Egipcie z mocy modlitwy o uzdrowienie i jest też słynnym egzorcystą.

    Do kościoła świętego Marka przychodzą co piątek prawdziwe tłumy chrześcijan i muzułmanów już od wielu lat.

    To wszystko jest dostępne w sieci.

    Dzieją się tam sceny bardzo podobne do opisanych w ewangelii.

    Abouna Makary i jego egzorcyzmy:

    https://www.youtube.com/results?search_query=Abouna+Makary

 3. Sylwia pisze:

  Mario Magdaleno , teraz rozumiem moje wątpliwości zostały rozwiązane , a poza tym to piękne jak Bóg działa ! nawet Muzułmanie się nawracają i Chwała Panu za to !

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s