Gloria Polo o Papieżu, kapłanach i osobach konsekrowanych oraz o aborcji i o stosowaniu spirali

Całym sercem i całą duszą wdzięczna jestem w imieniu Jezusa Chrystusa Papieżowi, Jego zastępcy na ziemi, kapłanom i osobom konsekrowanym Kościoła Rzymskokatolickiego. Ślepo słucham ich wszystkich, gdyż takie było właśnie polecenie naszego Pana Jezusa Chrystusa, gdy pozwolił mi powrócić do ziemskiego życia.
Podczas adoracji Najświętszego Sakramentu – ja, niegodna i nędzna służebnica Pańska – mogę odczuwać szczęście i rozkoszować się prawdziwym pokojem oraz prawdziwą miłością stanowiącymi przedsmak Nieba.
Zapraszam serdecznie wszystkich wierzących w Jezusa Chrystusa, aby – zanim będą się źle i nienawistnie wyrażać oraz pisać o Kościele Katolickim – dokładniej i lepiej poznali ów Kościół Rzymskokatolicki, aby pojęli, że jest on ustanowionym przez Pana strażnikiem prawdziwej wiary. Zachęcam wszystkich, aby czcili naszego Pana i Boga! Ten, kto codziennie odwiedza naszego Pana Jezusa Chrystusa w Najświętszym Sakramencie i tym samym czci Go, nigdy nie zwątpi ani nie odejdzie od prawdziwej wiary, gdyż sam Pan Bóg wszczepia każdemu stworzeniu miłość i wdzięczność wobec Świętej Matki Kościoła, to jest Kościoła Katolickiego.
Wszystkich was kocham i pozdrawiam
w Miłości naszego Pana Jezusa Chrystusa. Gloria Polo

Fragment książki o aborcji

Aborcja jest najcięższym grzechem, najstraszliwszym grzechem ze wszystkich. Za każdym razem, gdy jest przelewana krew dziecka – niewinnego dziecka – składamy szatanowi ofiarę całopalną, a jego moc w świecie powiększa się. Zrozpaczona dusza krzyczy o pomoc, ale nikt nie może jej usłyszeć, albo raczej nikt nie chce jej usłyszeć! Powtarzam wam jeszcze raz: ta dusza jest dojrzała i dorosła. Chociaż nie ma jeszcze wykształconego i uformowanego ciała, to jest ona już w pełni ukształtowana, tak jak w pestce jabłka zawarte jest już wszystko, co stanowi o dużym, rozłożystym drzewie. Ciało musi się wpierw uformować i urosnąć, ale dusza jest gotowa. A ów krzyk, jaki wydaje młode życie, gdy się je zabija, sprawia, że Niebo drży. Także w piekle rozlega się krzyk, ale – tryumfu, porównywalny z okrzykiem na stadionie piłki nożnej, gdy ktoś strzelił gola. Piekło jest takim stadionem, ogromnym, nie dającym się ogarnąć wzrokiem boiskiem pełnym demonów, diabłów, które – odniósłszy tryumf – krzyczą jak szalone. Demony wylały na mnie krew mojego dziecka, którą miałam na sumieniu oraz krew dzieci osób, które zachęcałam i podżegałam do dokonania aborcji.

Moją początkowo jasną duszę ogarnęła nieprzenikniona ciemność. Po aborcji utraciłam wszelkie poczucie grzechu. Naprawdę uważałam, że nie miałam grzechów. Pan jednak ukazał mi jeszcze więcej, a mianowicie to, jak przez tak zwane „planowanie rodziny” przyczyniałam się do kolejnych aborcji. Założono mi miedzianą spiralę jako środek antykoncepcyjny. Od 16 roku życia używałam tego środka. Nosiłam ją do dnia, gdy trafił we mnie piorun. Usuwałam ją jedynie wtedy, gdy chciałam zajść w ciążę. Chciałabym powiedzieć wszystkim kobietom, że skutkiem stosowania spirali jest aborcja. Zapłodnione jajo nie może się zagnieździć i ginie. Jest spędzane. Wiem, że wiele kobiet w czasie okresu zauważa w krwi coś na kształt skrzepu i odczuwa wielkie bóle, większe niż zwykle. Idą do lekarza, on zaś nie poświęca temu szczególnej uwagi, przepisuje środek przeciwbólowy, a gdy ból staje się nieznośny, daje zastrzyk.

Wiecie, jakie jest naprawdę działanie spirali? Mikroaborcja. Tak, spirala powoduje mikroaborcję, gdyż zapłodniona komórka jajowa chce się zagnieździć w macicy i nie może z powodu spirali, jak wam już to wcześniej powiedziałam. Te zapłodnione komórki jajowe to są już ludzie. Mają już duszę, w pełni wykształconą duszę, a nie pozwala się im żyć. Straszną rzeczą było przyglądać się, jak wiele takich zapłodnionych komórek – a więc w pełni zdolnych do życia ludzi – zostało w ten sposób spędzonych. Te słońca, „boskie iskry” są gaszone, mordowane, a krzyki dzieci wstrząsają fundamentami Nieba.

(…) Bóg stwarza ją już całkowicie ukształtowaną. Zaraz po tym, kiedy dochodzi do połączenia plemnika z komórką jajową, tworzy się nieskończenie piękny, świetlisty promień. Światło to wygląda jak słońce, które wychodzi z świetlistego blasku Boga Ojca i Jego nieskończonej Miłości. W tym samym momencie ta stworzona przez Niego dusza jest już dojrzała i dorosła. Jest doskonała, jest obrazem Boga. To młode życie jest zatopione w Duchu Świętym, który pochodzi z Bożego Serca. Łono kobiety, które poczęło, pełne jest tego światła, blasku zjednoczenia Pana z tą nowo stworzoną duszą.

Jak bardzo walczy o życie ta maleńka istota, gdy mordercy – personel klinik aborcyjnych – chwytają dziecko obcęgami i rozczłonkowują je. Zobaczyłam, jak Pan drżał i wzdrygał się, gdy wyrywali z Jego rąk tę duszę. Gdy zabija się takie dziecko, ono tak głośno krzyczy, że drży całe Niebo. W moim przypadku, gdy pozwoliłam uśmiercić dziecko, słyszałam jego głośny i rozdzierający serce krzyk. Słyszałam także, jak Jezus jęczał i cierpiał na Krzyżu z powodu tej duszy i wszystkich dusz dzieci zabijanych przez aborcję, którym odmawia się prawa do życia. Spojrzenie Pana na Krzyżu było tak pełne bólu! Nie da się opisać, jakie cierpienia musiał znosić z tego powodu! Gdybyście mogli to zobaczyć, nikt nie odważyłby się dokonać aborcji[12].

Pobierz : Świadectwo_Glorii_Polo[1]

lub posłuchaj
OD ZŁUDZENIA DO PRAWDY

«Trafiona przez piorun stałam u bram Nieba i piekła…»

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

12 odpowiedzi na „Gloria Polo o Papieżu, kapłanach i osobach konsekrowanych oraz o aborcji i o stosowaniu spirali

 1. wobroniewiary pisze:

  „Pójdę do więzienia, ale nie dam ślubu gejom”
  Biskup meksykańskiego Nuevo Laredo zapowiedział, że nie pobłogosławi pary jednopłciowej, choć złamie w ten sposób prawo. Sąd Najwyższy Meksyku uznał, że zakaz udzielania ślubów gejom jest niekonstytucyjny.

  Deklarację biskupa Gustavo Rodrígueza Vegi poparli księża z jego diecezji. W połowie czerwca Sąd Najwyższy Meksyku uznał, że nieudzielenie ślubu parze jednopłciowej jest niekonstytucyjne. W te sposób zostały anulowane przepisy niektórych meksykańskich stanów zabraniające rejestrowana związków osób tej samej płci. Duchowni obawiają się, że zgodnie z tym orzeczeniem SN pary gejowskie lub lesbijskie mogą się domagać błogosławieństwa od księży. Duchowni z Nuevo Laredo podkreślają, że „Kościół nie może działać wbrew prawu Pana Jezusa Chrystusa”, choćby „Sąd Najwyższy posyłał do więzienia księży lub kogokolwiek”.
  http://www.fronda.pl/a/pojde-do-wiezienia-ale-nie-dam-slubu-gejom,53268.html

 2. maria pisze:

  Takiej prowokacji jeszcze chyba nie było. W sobotę nad Słubicami pojawi się dron wysłany z Niemiec. Na jego „pokładzie” przemycone zostaną pigułki wczesnoporonne. Środowiska pro life nie ukrywają oburzenia – jawnym łamaniem prawa pod pozorem obrony praw kobiet.

  – Ze strony Niemiec, które wyrządziły nam tak wiele krzywd, jutro mamy spodziewać się przerzutu przez granicę tabletek służących do zabijania polskich dzieci. Temu ma służyć proaborcyjny dron, który wpisuje się w system działań „doktora” Mengele. Ten dron to dzisiejszy Mengele – mówi portalowi niezalezna.pl ks. Tomasz Kancelarczyk z Bractwa Małych Stópek w Szczecinie.

  http://niezalezna.pl/68389-z-niemiec-wysla-dron-mengele-nad-slubice-z-pigulkami-bedzie-protest

 3. wobroniewiary pisze:

  Najświętsza Maryja Panna Nieustającej Pomocy

  Tytuł Matki Bożej Nieustającej Pomocy jest na trwałe związany z dostojnym wizerunkiem Maryi, czczonym w Rzymie. Obraz namalowany na desce o wymiarach 54×41,5 cm, pochodzenia bizantyńskiego, przypomina niektóre stare ikony ruskie nazywane Strastnaja. Jego autorstwo jest przypisywane jednemu z najbardziej znanych malarzy prawosławnych wczesnego średniowiecza, mnichowi bazyliańskiemu – S. Lazzaro.
  Kiedy i w jakich okolicznościach obraz powstał, a potem dotarł do Rzymu – nie wiemy. Według niektórych źródeł został namalowany na Krecie w IX w.; inne dane mówią o wieku XII i pochodzeniu z Bizancjum lub z klasztoru na świętej Górze Athos. Według legendy, do Europy obraz został przywieziony przez bogatego kupca. Kiedy podczas podróży statkiem na morzu rozszalał się sztorm, kupiec ten pokazał obraz przerażonym współtowarzyszom. Ich wspólna modlitwa do Matki Bożej ocaliła statek. Po szczęśliwym przybyciu do Wiecznego Miasta ikona została umieszczona w kościele św. Mateusza, obsługiwanym przez augustianów. Z dokumentu z roku 1503 wynika, że w ostatnich latach XV w. wizerunek był już w Wiecznym Mieście czczony i uważany za łaskami słynący. Zwano go Madonna miracolosissima

  https://ewangeliadlanas.wordpress.com/2015/06/26/najswietsza-maryja-panna-nieustajacej-pomocy/

   • Paweł pisze:

    „Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami”
    (400 dni odpustu za każdy raz. – św. Pius X, 1914)

    „Święta Maryjo, przybądź z pomocą biednym, wspomóź słabych, pociesz płaczących, módl się za ludem, proś za duchowieństwem, wstawiaj się za niewiastami pobożnymi; niech doświadczą pomocy wszyscy, którzy Cię ze czcią wspominają.”
    – Z brewiarza rzymskiego
    (Modlitwa ta jest obdarzona odpustem cząstkowym jako pozycja nr 52 w autentycznym „Wykazie odpustów” ogłoszonym za pontyfikatu bł. Pawła VI dekretem Penitencjarii Apostolskiej z dnia 29 czerwca 1968 roku).

    Posoborowe odpusty cząstkowe mają miarę zdefiniowaną następująco w Konstytucji Apostolskiej „Indulgentiarum doctrina” (w punkcie 12):
    „Co do odpustu cząstkowego pominięto dawne określenie dni i lat, a wyszukano nową formę czyli miarę, wedle której bierze się pod uwagę samą czynność wiernego, spełniającego dzieło ubogacone odpustem.
    Ponieważ zaś chrześcijanin – oprócz zasługi, która jest głównym owocem czynności – może dostąpić ponadto przez swój czyn odpuszczenia kary doczesnej, i to tym większej, im większa jest miłość działającego i wartość dzieła, postanowiono, żeby samą tę ilość odpuszczenia kary, jaką chrześcijanin uzyskuje swoim czynem przyjąć za miarę odpuszczenia kary, którą władza kościelna hojnie dodaje przez odpust cząstkowy.”
    http://www.opoka.org.pl/biblioteka/W/WP/pawel_vi/konstytucje/indulgentiarum_doctrina_01011967.html#

 4. Sylwia pisze:

  A ja znalazłam Świadectwo Pani Patrycji i myślę że warto pokazywać to ludziom , wiele cennych rzeczy można wywnioskować i wiele się dowiedzieć. Świadectwo nadal aktualne , przypominające o tym jak magia i wywoływanie duchów( przez dzieci dla zabawy ) ma skutek.

 5. Małgosia pisze:

  Wiem, że to może nudne coraz się powtarza, ale poproszę, abyśmy wzięli omodlili tak z całego serca Tomasza ze strony dziecka MBM
  Tak przez 9 dni o nawrócenie jego i uwolnienie od ducha nienawiści do WOWiT
  Przecież ta nienawiść jest ukazywana na każdym kroku, siedzi, czyta wkleja i pomstuje oraz nam złorzeczy. Do każdemu tematu przytyk na Wowit, choćby dziś, tak jakby WoWiT promowało sodomię i uważało się za władcę tego świata, widać, że to zły duch pompuje go tą agresją i nienawiścią :
  On pisze np. tak
  „Tak pismo musi się wypełnić i się wypłnią na naszych oczach i żadne wowity czy inne sekty tego nie zakrzyczą. Władcą czasów jest Bóg a nie oni.”

  • wobroniewiary pisze:

   ON TAK CZYNI BO NIE ZAZNAŁ JESZCZE PRAWDZIWEGO NIESZCZĘŚCIA!!!
   A Pan Bóg nie da szydzić ani z siebie ani ze swoich dzieci i sam weźmie nas w obronę!

   WYBIERAM MODLITWĘ ZA TĘ RODZINĘ – tu łzy same płyną po policzkach.
   Polecam wszystkim:
   Na rany Chrystusa – oddajcie mi dziecko! Widziałem kiedyś krowie, matczyne łzy. A dziś bezsilnie patrzę na matczyne łzy ludzkie…

   (…) Dziś znowu dzwoni do mnie ta matka z Niska, której sąd zabrał i rozdzielił troje dzieci – dwoje starszych (11 i 6 lat) do domu dziecka, najmłodsze, jeszcze w betach, półroczne – do rodziny zastępczej, już tam nowa mama mówi do niej – córeczko. Zabrali jej dzieci tuż przed Bożym Narodzeniem. Dlaczego zabrali – alkohol, bicie, przemoc? Nie, nic z tych rzeczy. Pani sędzi rodzinnej nie spodobało się, że w mieszkaniu śmierdział pies i królik, których matka nie usunęła na żądanie sądu. I jeszcze matka nie zapłaciła 10 złotych składki klasowej. I jeszcze starsza dziewczynka była smutna w szkole, więc ja trzeba w domu dziecka rozweselić. No i ojciec dziecka ma złą opinię, co prawdo anonimowo, ale złą.

   I były jeszcze muszki owocówki, zdaniem sądu bardzo groźne dla dzieci. Naprawdę, nie wymyśliłem tego, przytaczam argumenty, których użyła pani sędzia w uzasadnieniu postanowienia o zabraniu dzieci.

   3. Przyjechała ekipa egzekucyjna, oderwała dzieci od matczynych nóg i zabrała. W mieszkaniu zostały puste łóżeczka, pusty wózek, który ci biedni ludzie kupili za tysiąc pięćset złotych. Pani sędzia urzęduje trzysta metrów od tego mieszkania, ale nie była w nim, wysłała tylko kuratora. Ja tam pojechałem 300 kilometrów i widziałem – normalne mieszkanie, biedne, ale schludne, miliony w Polsce podobnych, do czego się tu przy…

   całość:
   http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/257406-na-rany-chrystusa-oddajcie-mi-dziecko-widzialem-kiedys-krowie-matczyne-lzy-a-dzis-bezsilnie-patrze-na-matczyne-lzy-ludzkie

 6. Pingback: Gloria Polo o Papieżu, kapłanach i osobach konsekrowanych oraz o aborcji i o stosowaniu spirali | Biały, bardzo biały

 7. Sylwia pisze:

  Tak wczoraj siedząc w Kościele, spojrzałam na malowidło na bocznej ścianie podpisana ” rzeź niewiniątek ” była tam namalowana scena gdzie Herod wydał rozkaz zabijania dzieci o płci męskiej , w tym czasie gdy narodził się Jezus . I wiecie co pomyślałam, sobie że ta rzeź niewiniątek trwa nadal .. w łonie matki.. poczułam że ten obraz jest jak najbardziej aktualną sceną która, dzieje się dziś na świecie .

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s