Egzorcysta John Abberton: egzorcyzmowałem osobę zniewoloną wielką ilością duchów z powodu orędzi MBM

„Jestem księdzem egzorcystą z  15-letnim doświadczeniem. Mam pozwolenie, aby dzielić się tymi sprawami.

jezebel-1Mam teraz pozwolenie, aby mówić o tych sprawach. Ostatnio próbowałem pomóc pewnej pani, która czytywała te fałszywe orędzia. Ta pani była zniewolona przez wiele demonów, nie jestem w stanie powiedzieć przez ilu. Miałem wiele sesji z tą panią w obecności innego księdza i świeckiej osoby, którzy są świadkami tego, o czym mówię.

Ta osoba przyszła do mnie krótko po tym, gdy przestała czytać te fałszywe orędzia. Powodem, dla którego zaprzestała czytania było to, że pomimo odmawiania modlitw zalecanych przez te orędzia, w tym Różańca, czuła się „duchowo martwa”, i zdała sobie sprawę, że nie wzrastała w wierze, itd. Czuła się z tego powodu nieszczęśliwa i jakoś dziwnie nieswojo. Jak tylko zaprzestała czytania, została zaatakowana przez demona. Czuła jego obecność i zdała sobie sprawę, że potrzebuje pomocy.

Kiedy do mnie przyszła, wydawało się, że istnieją inne problemy – problemy, które już istniały, gdy zaczęła czytać te orędzia. Jeszcze nie dotarliśmy do wszystkich źródeł tych problemów.

Podczas jednej z sesji, modliłem się szczególnie w intencji duchów jakie weszły w tę kobietę poprzez Marię Bożego Miłosierdzia. Właśnie wtedy zaczęła gwałtownie się trząść na krześle i została rzucona na podłogę, gdzie zaczęła się tarzać, i zaczęła krzyczeć. Gdy uklęknąłem obok niej, modliłem się przeciw duchowi Jezebel – duchowi, który jest powiązany z fałszywymi proroctwami. Gdy to zrobiłem, oczy tej kobiety błysnęły i zaczęła patrzeć prosto na mnie wzrokiem pełnym gniewu. Potrzebowaliśmy więcej sesji. Podczas jednej, została uwolniona z czegoś ‚wielkiego’, i jak odchodziła do domu, powiedziała: „Teraz jestem zadowolona z Papieża Franciszka”.

keep-calm

Zrozumiałem, że gdy czytała te orędzia, namalowała obraz religijny do którego namalowania, który jak wierzyła, została zainspirowana. Powiesiła go w sypialni swojego synka. Od tej pory, jej synek miał niespokojny sen. Te niepokoje znikły po tym gdy podarła ten obraz i go spaliła. Od tej pory jej dziecko spało spokojnie.

Te i inne sprawy są dla mnie ostatecznym dowodem, że „orędzia” Marii Bożego Miłosierdzia mają źródło demoniczne.

Ta kobieta jest jedną z czterech osób, jakie się skontaktowały ze mną bo miały problemy duchowe w rezultacie czytania tych tak zwanych orędzi. Jedna z tych osób powiedziała mi, że potrzebuje pomocy, bo „źle się czuje”, a inny człowiek powiedział mi, ze doznał „ataków” po tym, gdy zaprzestał czytania tych orędzi.

Możecie rozpowszechniać te informacje, jeśli chcecie.

Ks. John Abberton podzielił się tym doświadczeniem na Facebooku na stronie Maria Divine Mercy – True or False 
Za: kliknij

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

25 odpowiedzi na „Egzorcysta John Abberton: egzorcyzmowałem osobę zniewoloną wielką ilością duchów z powodu orędzi MBM

 1. wobroniewiary pisze:

  Papież Franciszek zadzwonił do Warszawy!
  Niesamowita sytuacja miała dziś miejsce na warszawskiej Białołęce! Papież Franciszek zadzwonił dziś do Parafii Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.

  Kilka minut rozmawiał z o. Przemysławem Śliwińskim na temat budowy Sanktuarium Młodych Świętych. Pogratulował parafii inicjatywy pod nazwą Misja Gabriela i złożył pewną obietnicę.
  http://www.fronda.pl/a/papiez-franciszek-zadzwonil-do-warszawy,49460.html

 2. yehuditt pisze:

  A tu nawet Rzeczpospolita nawet pisze o Mary Carberry

  http://shrturl.co/lZtXN

 3. Małgosia pisze:

  „Gdy uklęknąłem obok niej, modliłem się przeciw duchowi Jezebel – duchowi, który jest powiązany z fałszywymi proroctwami”
  Pamiętam, jak czytelnicy MBM na wiadomej stronie cały czas pisali że wowitowcy a zwłaszcza Ewa zwalczają MBM, bo Adminka Ewa jest opętana przez ducha Jezebel.
  Nic już mnie nie zdziwi. Pana Jezusa wyzywali że mocą Belzebuba wyrzuca złe duchy

  „Błogosławieni będziecie, gdy ludzie was znienawidzą, i gdy was wyłączą spośród siebie, gdy zelżą was i z powodu Syna Człowieczego podadzą w pogardę wasze imię jako niecne: 23 cieszcie się i radujcie w owym dniu, bo wielka jest wasza nagroda w niebie. Tak samo bowiem przodkowie ich czynili prorokom”
  http://www.nonpossumus.pl/ps/Lk/6.php

 4. wobroniewiary pisze:

  Dziś rozpoczęliśmy nowy miesiąc – pościmy za Annę.
  Pierwszy raz ochotnie wytrwałam o chlebie i wodzie (2 godz zostało ale to już „końcóweczka”), a pomogły mi rozważania Pana Jezusa z książki Amesa
  Pan Jezus opisuje jak Judasz cieszył się głośno, że pości a gdy wszyscy zasnęli, pobiegł do kuchni ukradł z garnka kawał mięsa długo go żuł pod kołdrą, potem głośno beknął dopiero zasnął. Pościł wargami a tak ciężko było dotrzymać obietnicy złożonej sercem, ja po tej opowieści nie mam problemu z chlebem i wodą 🙂

  • Paul pisze:

   Też czytam a właściwie słucham audiobook 😀 pamiętam fragment jak Judasz potajemnie kitrał skarby i kasę a Pan Jezus go zauważył kątem oka albo jak przekichał wszystkie pieniądze i Piotr go chyba Piotr opierniczył.W sumie w Judaszu dostrzegłem i kilka częstych ludzkich wad.

   • wobroniewiary pisze:

    Piotr go opierniczył ale Pan Jezus był najlepszy. Judasz zażądał 20 srebrników od Szymona za to (!!!), że Szymon przyjmie Pana Jezusa i uczniów na gościnie a biedny Jan martwił się, żeby nie było na niego, to go Jezus uspokoił „ja się tym zajmę”
    I się zajął. Pogościli się a na koniec Jezus…kazał Judaszowi dać 25 srebrników dla Szymona
    „Panieee, ale to tak dużo pieniędzy…”
    „Ach Judaszu, pieniądze to tylko pieniądze…” odrzekł Pan Jezus 😀 😀

 5. BKCD pisze:

  Spowiedź przygotowuje Eucharystię. Zwraca nas całych
  w kierunku Twarzy, która w Eucharystii przyjdzie nas ucałować. (…) Czujemy się w tym słabi i mali, i nawet to otwiera nas na to życie w obfitości (…).

  o. Daniel Ange

  Myśl św. Magdaleny na dzisiejszy dzień:
  Przeszkody nie martwią mnie wcale, przeciwnie, raczej mnie radują, bo to znaczy, że sprawy potoczą się dużo lepiej w przyszłości.

  Sentencje św. Teresy od Dzieciątka Jezus na każdy dzień roku

  1 kwietnia: Właściwością miłości jest zniżanie się (A, 2v°).

  MYŚL BŁ. EDMUNDA
  Im groźniej teraźniejsze stosunki społeczne chwieją się z powodu braku podstawy moralnej, tym żywotniejszym zadaniem ludzkości staje się sprawa wychowania.

 6. wobroniewiary pisze:

  Wątpliwości rozwiane! Platforma musi przestać się podszywać pod katolików. Kościół nie akceptuje in vitro

  Katolik nie może głosować za in vitro. Jeśli to zrobi, sam wyklucza się z Kościoła, którego nauczania, chroniącego życie ludzkie, nie akceptuje. Stanowisko Konferencji Episkopatu Polski rozwiewa wszelkie wątpliwości. Bronisław Komorowski nie może więc dłużej mamić obywateli swoim domniemanym katolicyzmem i twierdzeniami, że skoro jest „za życiem”, to i „za in vitro”. Teraz dopiero posypią się gromy od lewaków.

  Metoda in vitro jest nie do pogodzenia z nauczaniem Kościoła. Nie ma możliwości żadnego kompromisu na płaszczyźnie moralnej, jeśli chodzi o tę kwestię. Każdy katolik, który jest zaangażowany w życie społeczne, polityczne, musi uwzględniać tę bezwzględną ocenę tej metody. (…) Rządowy projekt ustawy o in vitro jest z punktu widzenia nauki Kościoła nie do przyjęcia — powiedział bp Artur Miziński, przedstawiciel Episkopatu Polski, tłumacząc że rządowy projekt sprzeciwia się uniwersalnym wartościom, godzi on w godność osoby ludzkiej, w prawa dziecka, w prawo do środowiska naturalnego, do poczęcia, wzrastania, rodziców

 7. wobroniewiary pisze:

  Nigel Farage złożył wniosek o odwołanie Tuska.

  Znany z dociekliwych analiz i ciętego języka brytyjski polityk złożył wniosek o odwołanie Tuska. Takiego lenia i nieudacznika świat nie widział – mówi lider UKIP. Przynosi wstyd Europie. „Mop man” jest w porównaniu z nim geniuszem.
  http://www.mpolska24.pl/post/8453/niguel-farage-zlozyl-wniosek-o-odwolanie-tuska

 8. Alina pisze:

  No i macie: reżim już szuka haków na A. Dudę na razie dobrali się do matki

  AGH dyscyplinuje mamę Andrzeja Dudy za zbieranie podpisów
  Rek­tor kra­kow­skiej AGH prze­pro­wa­dził roz­mo­wę dys­cy­pli­nu­ją­cą z matką An­drze­ja Dudy, wy­kła­dow­czy­nią uczel­ni, po tym, jak „Fakt” ujaw­nił, że zbie­ra­ła pod­pi­sy wśród swo­ich stu­den­tów pod po­par­ciem kan­dy­da­tu­ry syna w wy­bo­rach pre­zy­denc­kich. Bę­dzie też po­stę­po­wa­nie wy­ja­śnia­ją­ce – po­in­for­mo­wa­ła „Ga­ze­ta Wy­bor­cza”.

 9. kasiaJa pisze:

  Zagrożenie duchowe dla młodzieży przed ŚDM !!! – ja bynajmniej tak to widzę… :/

  Organizatorzy festiwalu Przystanek Woodstock poinformowali o zmianie terminu przyszłorocznej edycji imprezy!

  22. Przystanek Woodstock nie odbędzie się jak zazwyczaj na przełomie lipca i sierpnia, tylko w dniach 14-15-16 lipca 2016 roku (czwartek, piątek sobota). Powodem przesunięcia terminu Przystanku Woodstock są odbywające się w dniach 26-31 lipca Światowe Dni Młodzieży.

  W czasie tegorocznej edycji festiwalu na 4 scenach zagra 70 wykonawców z całej Polski i wiele zagranicznych gwiazd m. in.: Black Label Society, Within Temptation, Shaka Ponk, Eluveitie, Congo Natty, Cannailles…..
  http://cityfun24.pl/newsy/zmiana-terminu-przystanku-woodstock/324892

  • mkk pisze:

   to chyba dobrze, że nie robią w tym samym czasie – to byłoby dopiero zagrożenie i odciąganie młodzieży z Krakowa

   • eska pisze:

    No tak, ale jakoś nie przesunęłi tego na sierpień po ŚDM, tylko a wcześniej – a nuż uda się jeszcze kogoś złapać do sekty krisznowców lub zdemoralizować inaczej zanim będzie miał sposobność rzeczywiście się nawrócić… Z racji tego, że tam działają podmioty antychrześcijańskie, to ja bym się nie zdziwiła, gdyby będące na Woodstocku osoby poddawano jakimś okultystycznym zabiegom albo takim manipulacjom, o jakich mówił Leszek Dokowicz.

 10. Pingback: Papież mówi NIE komunii dla rozwodników w nowych związkach – zniewolona po egzorcyzmach mówi „teraz jestem zadowolona z Franciszka” | W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej

 11. Pingback: Ks. John Abberton: dziś spotkałem kobietę, która żywi się jedynie Eucharystią! | W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej

 12. Pingback: Monika: pobyt w psychiatryku, zmiana miejsca zamieszkania, pracy, nr tel. czyli do czego doprowadziła mnie sekta MBM | W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej

 13. Pingback: Uważaj z sektą nie ma żartów .Sekta MBM działa. | Serce Jezusa

 14. Pingback: Ks. Marek Lis – Czy chrzest dzieci jest niezgodny z prawem i wkrótce zostanie zakazany? | W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej

 15. Pingback: Te objawienia Kościół uznał za jednoznacznie fałszywe | W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s