Ks. Adam Skwarczyński: 8 grudnia w Godzinie Łaski pobłogosławię i duchowo przyjmę wszystkich oddających się w niewole Jezusowi przez ręce Maryi

Nasza Czytelniczka „Babula” napisała:
Nie wiem czy tak można, ale w imieniu własnym i wszystkich, którzy nie mają możliwości być błogosławieni przez kapłana będącego Niewolnikiem Maryi proszę z całego serca, by ks. Skwarczyński nas, „internetowych” niewolników Maryi przyjął, pobłogosławił i wprowadził w Jej Serce, aby oddała nas Jezusowi. Niech ten akt przyjęcia i błogosławieństwo wspiera nas łaskami, dopóki nie znajdziemy w realnym świecie kapłana będącego Niewolnikiem Maryi, który takiego przyjęcia dokona.
Kochani, kiedyś wyrzuciliście mnie z tej strony (i słusznie) ponieważ popierałam Mary z Irlandii. Nie zaglądam na jej stronę od kiedy Kościół wypowiedział się, ze te objawienia są fałszywe. Chcę przeprosić ks. Skwarczyńskiego, ze nie wierzyłam mu gdy ostrzegał przed tymi „objawieniami”.

Nie wiem co stanie się z tym komentarzem. Może pójdzie automatycznie do kosza. Panu Bogu to zostawiam. Ale jeśli nie, to proszę by był gdzieś widoczny bo w tym czasie adwentowym chcę powiedzieć ks. A. Skwarczyńskiemu: PRZEPRASZAM!
(z drugiego komentarza): [..] Ale nabożeństwo L.M de Montfort wiele mi dało. Dziękuję, ze prowadziliście nas w modlitwie przez ten czas prawie 33 dni. Chciałabym, by Boże łaski mogły jak najszybciej działać dlatego teraz proszę o wsparcie ks. Skwarczyńskiego. Pomyślałam,że jeśli można święcić wodę święconą na odległość (w pierwsze soboty miesiąca) to chyba można też przyjmować niewolników dla Matki Bożej dopóki w realu nie znajdzie się jej niewolnik -:)

mnp

Ks. Adam Skwarczyński odpowiada:
W dniu 8 grudnia, w Święto Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, w Godzinie Łaski (o 12-00, tuż po Mszy Świętej którą odprawię o godz. 10-00) dokonam duchowego zawierzenia Jezusowi Chrystusowi przez Ręce Maryi wg św. Ludwika Grignion de Montfort, wszystkich którzy tego pragną, a sami nie mają możliwości, by zostać tego dnia pobłogosławionym przez kapłana będącego Niewolnikiem Maryi.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

47 odpowiedzi na „Ks. Adam Skwarczyński: 8 grudnia w Godzinie Łaski pobłogosławię i duchowo przyjmę wszystkich oddających się w niewole Jezusowi przez ręce Maryi

 1. maria pisze:

  Bogu niech będą dzięki za Błogosławieństwo Ks. Skwarczyńskiego.
  Od początku przygotowań pojawiały się problemy z czasem wszystko się układało. Znalezienie Kapłana do błogosławieństwa kolejny problem a tu informacja napełniająca serce radością,że Jest i pobłogosławi. .

  • Małgorzata Patlewicz pisze:

   Bóg zapłać Ks.Adamowi za Błogosławieństwo. Proszę bardzo o błogosławieństwo dla mojego męża dzieci mnie i wszystkich moich najbliższych. Dziękuje, że mogłam się z księdzem spotkać w maju. Bardzo bym chciała się spotkać jak Pan Bóg pozwoli jeszcze raz, by również mój mąż mógł ks. Adama Skwrczyńskiego poznać. Z Bogiem Małgorzata.

 2. Elżbieta pisze:

  Bardzo proszę o błogosławieństwo dla mnie i całej mojej rodziny

 3. ewa pisze:

  DZIEKUJE ROWNIEZ za tę PIEKNĄ WIADOMOSC 🙂 i rozumiem ze do ks. Adama nie wysylamy poczta swojego Aktu, czy tak? Proszę o odpowiedz :).

  • wobroniewiary pisze:

   Nie, ks. Adam mówi, że wystarczy w 1-miejsce do o. Jana Pawła a Niebo i tak zna swoich niewolników

   Przed nami trudne dwa dni, zły będize przeszkadzać na każdym kroku, omadllajmy się nawzajem, znajomi z fb wiedzą, z jakimi wielkimi kłopotami się borykam.w tych dniach :…

 4. magda pisze:

  I ja też na nie czekam i z całego serca – Bóg zapłać 🙂 ❤

 5. Kina pisze:

  Dziękujemy Maryji za to, że nigdy nie zostawia w potrzebie swoich owieczek, które pragną się poddać w jej całkowitą niewolę …Chwała Panu za to jak działa i jak przeprowadza nas przez drogę zawierzenia się Jezusowi przez ręce Maryji…Podziękowania również dla ks.Adama może kiedyś będzie łaska poznać go osobiście zapraszamy na rekolekcje do Wielkopolski 🙂 i na koniec prawda zawsze zwycięża i tak się stało w przypadku ,,Pani Babula” Jezus jest prawdą, drogą i życiem wierzmy w Ewangelię i bądźmy wierni Kościołowi i jego wierne mu pasterzowi Ojcu Świętemu on jest głową kościoła i przez niego Bóg objawia prawdziwe oblicze chrześcijaństwa w czasach gdzie trudno odnaleźć sens istnienia a prawda zamazwana jest przez kłamstwo i zasadzki złego ducha…ale pamiętajmy nie ma innej drogi jak głęboka wiara i miłość która wypływa z krzyża na którym umarł Jezus Chrystus aby odkupić świat i zwyciężyć zło…Boże proszę Cię ulituj się nad tym grzeszy światem do którego i ja należę….nędzna ma dusza ale pełna bojaźni Bożej pragnąca Wielbić Ciebie i w skrytosci serca modlić się o nawrócenie każdego dnia siebie i kadego kto Ciebie nie zna i nie kocha…Niech miłość zwycięży bo Ty Ojcze Niebieski Jesteś Miłością i Milosierdziem

  • wobroniewiary pisze:

   Kina czekam – jak pisanie? 🙂

   • Kina pisze:

    Hmm😐 jak zawsze milion spraw, które nam przeszkadzają w tym co powinno dać ukojenie duszy dziś proszę o prowadzenie Ducha Świętego i wsparcie nieba abym mogła wkońcu dokończyc to o czym wiele razy mówiłysmy 😊

    • wobroniewiary pisze:

     Mój różaniec się znalazł Ania wzięła w tornistrze do szkoły 🙂

     Dziś, podczas Mszy św pytałam Pana dlaczego mnie tyle nieszczęść dziś spotkało, przypomniałam sobie historię jak o John Bashobora opowiadał że dane jest mu ratować świeżo urodzone dzieci, wrzucane…do szamba.
     I on musi w szambie grzebać w tym smrodzie, by móc uratować małe ludzkie życie….

   • Kina pisze:

    Bóg wie, że Twoja służba jest jemu bardzo potrzebna doświadcza Cię bo wie, że jesteś w stanie znieść to wszystko mimo cierpien jakich doznajesz on Cię kocha całym sercem i ofiaruje Ci siebie i prosi Cię o pomoc dla zbawienia innych dusz…wiem, że mi jest może łatwo mówić ale nie widzę innej zależności jak ofiarujemy Bogu siebie to stajemy się narzędziem w jego rękach. ..nie dla Chwały swojej lecz dla Chwały Jego Oblicza…

   • Kina pisze:

    ❤ Alicja "POUCZENIA" Niedz. 16.05.1993, godz. 9.30
    † Dziecko Moje, trzeba, abyś zrozumiała, że gdy ofiarujesz się za innych i prosisz, abym uwolnił ich od zła, to wtedy dzieje się coś takiego, jak działo się ze Mną, gdy ofiarowałem Ojcu Siebie, aby ludzi ocalić od zła, jakiemu byli poddani. Nie nadszedł jeszcze czas, aby zło zostało unicestwione. Ono jest, i jeśli opuszcza jednych – zwraca się ku innym – najczęściej ku tym, którzy świadomie godzą się na poniesienie ofiar dla dobra bliźnich (Cierpienia świętych).

    Wiedz, że modląc się za kogoś i ofiarując Bogu siebie w duchu ekspiacji i wspomożenia, jesteś narażona na zwielokrotnione ataki szatanów, którzy opuszczając tamtych, całą swą wściekłość kierują ku tobie.

    Nie jest możliwe, aby w takiej sytuacji wystarczyła ci zwyczajna pobożność i przyjaźń ze Mną. Wtedy musisz – dla ocalenia swej duszy – całą siłą trwać przy Mnie, kryć się w Moich Ranach i obmywać Moją Krwią. Wzywać Mojego Miłosierdzia dla siebie i dla tych, za których ofiarujesz siebie Bogu.

    Trzeba nie wypuszczać z rąk Różańca i adorować Mnie w Najświętszym Sakramencie.

    Jeśli czujesz, że nadchodzą ataki szatana, gdy ogarnia cię ciemność i ucisk w duszy, odmawiaj natychmiast Pod Twoją obronę, bo to jest egzorcyzm. I zachowaj pokój, wiedząc, że twój ból i umęczenie rodzą wielkie dobro, i że są błogosławieństwem dla wielu dusz, a zwłaszcza tych, za których się wstawiasz i zobowiązałaś.

    Wtedy w tobie powtarza się Moja Męka przynosząca zbawienie. I mimo tego, co odczuwasz, jest to czas ogromnej łaski i wielkiej jedności ze Mną, który w tobie i przez ciebie wypełniam Moją misję Mesjasza.

    Kol 4, 18b "Pamiętajcie o moich kajdanach! Łaska niech będzie z wami!"

   • Kina pisze:

    Kochana Ewo w tym jest odpowiedź dla Ciebie

   • Kina pisze:

    Wiem, że dziś to już te slowa rozważałas ale chciałam aby jeszcze raz je przeczytała a wierzę że Bóg wynagrodzi Ci to cierpienie tu na ziemi a potem w niebie 😊💓

 6. babula pisze:

  Jestem Księdzu serdecznie wdzięczna. Jeszcze raz Dziękuję:)

  • wobroniewiary pisze:

   A my dziękujemy Tobie:
   1) za świadectwo

   2) za pomysł z powołaniem ks. Adama do błogosławieństwa – ja na to nie wpadłam ale przed wyjściem do kościoła jeden telefon i załatwione. Ksiądz już dziś nas wszystkich polecał na Mszy św. Bardzo się ucieszył i mówi „dobrze w poniedziałek w Godzinie Łaski ale już dziś na Mszy św. o Was wspomnę”

   • Karolcia (s.Woda) pisze:

    Dziękujemy całymi sercami ks. Adamowi za błogosławieństwo i modlitwę i pamięć oraz
    o.Janowi Pawłowi za to, że przyjmie nasze akty i Tobie Ewuniu…
    Z pamięcią i modlitwą… +++ ❤ ❤ ❤

 7. Czester pisze:

  Dziekuje za blogoslawienstwo ks. Adamowi.

 8. Justyna pisze:

  A ja wam chcę się przyznać, że czytałam stronę „w obronie tradycji i wiary” i nawróciłam się od nich. Są gorsi od Irlandki, ona pluje na Kościół a ci udają obrońców Kościoła.
  Tak naprawdę krytykują wszystko co jest na tej stronie a przy tym są anonimowi, żaden ksiądz oficjalnie ich nie wspiera i do tego perfidnie kłamią .
  Napisali artykuł taki paszkwil przeciwko ks. Dominikowi Chmielewskiemu i ks. Piotrowi Glasowi. Ale co więcej nawet nie sprawdzili swoich informacji do końca.Ks. Glas jest egzorcystą ale ks. Dominik Chmielewki nie jest. On tylko pomaga, to inny ks. Chmielewski , ks. Maciej jest egzorcystą bydgoskim a nie ks. Dominik.
  Na pytanie o to kim są, o nazwisko autora tego artykułu napisali, że nie mogą odpowiedzieć.
  To są samozwańczy obrońcy nie wiadomo czego ale na pewno są to autorzy różnych nawalanek na wszystko co jest na tej stronie , jakaś swoista walka
  Najpierw wieszali wszystkie psy na p. Ewie, potem na ks. Adamie, potem zaatakowali ojca Daniela, po nagonce na Czatachową przyszła kolej na ks. Bagdzińskiego, teraz na ks. Chmielewskiego i na ks. Glasa. Pytanie, kto następny?

  • wobroniewiary pisze:

   Kolejna sekta, dla nich wszyscy księża są be, kościół be tylko oni są OK. Szkoda ich i tyle.

   ❤ Alicja "POUCZENIA" Niedz. 23.05.1993, godz. 7.20
   † Kochać to obdarzać Bogiem, a nie sobą.

  • Maggie pisze:

   @Justyna:
   Jeśli atakują ksiezy i to naszych, znanych nam ZACNYCH księży … to moze należy sie zastanowić jakiejz to tradycji bronią …czy farezyuszowskiej?,czy komunistycznej?, czy jeszcze jakiejś innej? … bo nie wyglada ze katolickiej….

   Kto mieczem wojuje od miecza ginie. Bez szacunku i miłości do bliźnich, a tym bardziej do księży to jazda we wiadomym kierunku.

   Lepiej z dobrym głodować,
   niż ze złym ucztowac.
   Wszystko przeminie,
   lecz dobro nie zginie.

   Jezus jest Panem!

 9. Barbara pisze:

  ja też dołączam swoją prośbę o błogosławieństwo ks. Adama Skwarczyńskiego dla mnie i moich dzieci oraz opiekę Matki Bożej w tym szczególnym dniu Barbara

 10. Barbara pisze:

  Jezus Jest Panem !

 11. Ania pisze:

  Tu jest praktyczna odpowiedź z Traktatu czyli medalik albo szkaplerz 😉

  2. Praktyki zewnętrzne
  Doskonałe nabożeństwo do Najświętszej Dziewicy posiada też kilka zewnętrznych praktyk. Oto główne:
  1) zapisać się do Jej bractw i należeć do Jej stowarzyszeń;
  2) wstąpić do ustanowionych na Jej cześć zakonów;
  3) głosić Jej chwałę;
  4) dawać jałmużnę na Jej cześć, pościć i umartwiać ducha i ciało;
  5) nosić na sobie Jej oznaki, jak różaniec, koronkę, szkaplerz lub medalik;

 12. Ania .W pisze:

  Ja również z całego serca dziękuję ks. Adamowi .
  Pamiętam w modlitwie o wszystkich pragnących oddać się w niewolę Maryi.

 13. Ania pisze:

  A tu mega informacja 😀
  Sąd Najwyższy Rosji uznał Świadków Jehowy za ekstremistów
  Sąd Najwyższy Rosji nakazał zamknięcie strony internetowej Świadków Jehowy. Uznał, że głoszone przez nich treści są niezgodne z prawem. Miesiąc temu zamknięto jeden z oddziałów rosyjskich Świadków Jehowy.

  Zgodnie z rosyjskim prawem strony internetowe uznane przez sąd, na wniosek MSW, za głoszące idee ekstremistyczne, muszą zostać zamknięte.
  http://www.fronda.pl/a/sad-najwyzszy-rosji-uznal-swiadkow-jehowy-za-ekstremistow,44683.html

 14. Ania pisze:

  Ten, kto się w ten sposób dobrowolnie poświęcił i ofiarował Jezusowi Chrystusowi przez Maryję, nie rozporządza już wartością żadnego ze swych dobrych uczynków. Wszystko, co cierpi, co myśli, mówi i czyni dobrego, należy do Maryi. Ona tym rozporządza zgodnie z wolą swojego Syna i na Jego większą chwałę

  Ofiarujemy się równocześnie Najświętszej Maryi Pannie i Jezusowi Chrystusowi: Najświętszej Maryi Pannie jako doskonałemu środkowi, który Pan Jezus wybrał chcąc zjednoczyć się z nami, a nas z Sobą, i Zbawicielowi, jako ostatecznemu naszemu celowi, któremu zawdzięczamy wszystko, czym jesteśmy, jako naszemu Odkupicielowi i naszemu Bogu

 15. wojtek pisze:

  Mieszkam w tej chwili w Anglii mam 57 lat szukam pracy i potrzebuję bardzo Twojego Błogosławieństwa Księże Adamie i modlitwy nie znam angielskiego i nie wiem jak żyć i nie wiem co robić.

  • Maggie pisze:

   Bez języka, i to w Twoim wieku, jeszcze siedzisz tam człowieku? To rzeczywiscie rozpaczliwa sutuacja. Niech Matka Najswietsza ma pana w Swej Nieustannej Opiece i Swiety Józef, zywiciel Swietej Rodziny.

   Moze zgłosiłby sie pan do polskiego (z polskim językiem) kościoła i jaka polska firma czy rodzina pana „przytuli”. Wiem co to być bez pracy i to w obcym kraju.

   Swiety Antoni Padewski, pomóż zagubionemu znaleźć to czego szuka. Swiety Tadeuszu Judo pomóż w tak ciężkiej sprawie.
   Jezu, Maryjo, św.Józefie otoczcie Swą piecza pana Wojtka, niech mu sie darzy w życiu tak aby nań godnie wystarczało i jeszcze ciut zostało=tyle aby mial na dzielenie sie z innymi.

 16. Eva pisze:

  Ja tez prosze o blogoslawienstwo dla moich dzieci.Bardz potrzebuje blogoslawienstwa moja slabnaca Mama. Prosze.Jeszcze jedno poniewaz jestem w innej strefie czasowej ktora godzina (chodzi oGodzine Laski) mnie obowiazujeta w Polsce czy ta u mnie.

 17. jack gibes pisze:

  Ojcze nasz, Tatusiu, ktory jestes w niebie,
  Najslodszy Tato, wszechmogacy Ojcze
  Najcudowniejszy, najmilszy, najdelikatniejszy Ojcze,
  Najukochanszy, najlaskawszy, najwrazliwszy Tato.
  Kocham cie i pragne calym sercem
  Swiec sie Imie Twoje -Swiete niech bedzie na wieki
  Niech kazda dusza wychwalac Cie pragnie, na zawsze
  Przyjdz Krolestwo Twoje aby kazde dziecko Twoje
  Zapragnelo nigdy nie przestac pragnac Ciebie Tatusiu goraco
  Aby w kazdym sercu krolestwo Twe bylo
  Spraw Tatusiu aby Wola Twoja byla Swieta na wieki
  Tak tutaj na ziemi jak i w Niebie
  Daj nam Tato Chleba Twego Eucharystycznego
  Dzisiaj i dnia kazdego
  Prosimy Cie Tatusiu naucz nas przebaczac
  Tak jak i Ty nam przebaczasz dnia kazdego
  W milosierdziu Serca Twego, przemieniaj serca nasze
  I przebacz nam tak jak my przebaczamy
  I ochron nas Tato przed pokusa zlego,
  Nie pozwol zgrzeszyc przeciwko Tobie,
  Ale nas zbaw od zlego, Amen

 18. Maggie pisze:

  Bog zapłać za Błogosławieństwo Ksieze Adamie. Niech Matka Najswietsza ma Księdza w Swej Nieustannej Opiece, a Pan Bog darzy jak najliczniejszymi Łaskami.

  Wszystkie moje i nasze sprawy przyjm litosnie Boże Prawy. Ty wiesz o Panie Boże, co jest każdemu najpotrzebniejsze tutaj na Ziemi i dla osiągnięcia życia w szczesliwosci wiecznej z Tobą, o Ojcze nasz. Jezu Chryste Synu Boga Żywego ulituj sie nad nami przebacz, prowadz Twoimi ścieżkami.
  Dziękuje za wszystko z przeszlosci, terazniejszosci i przyszlosci i tak samo przepraszam i proszę, wielbiac Ciebie Panie Boże w Trojcy Przenajswietszej Jedyny.

 19. Bogusia pisze:

  Ksieze Adamie ,nie mam mozliwosci byc poblogoslawiona przez kaplana bedacego Niewolnikiem Maryi.Pokornie prosze o blogoslawienstwo dla mnie i mojej rodziny- w szczegolnosci dzieci wchodzace w dorosle zycie ,by Dobry Bog darowal im grzechy i winy…,uwolnil…, uzdrowil…,i wylal
  Dary Ducha Swietego…oraz pomogl znalezc kandydatow do zalozenia prawdziwie katolickich rodzin -obdarzajac ich rownoczesnie dozgonna miloscia…,Zywa Wiara…, a w przyszlosci radoscia Zycia Wiecznego…!
  Bardzo dziekuje za blogoslawienstwo i prosze Boga Ojca o blogoslawienstwo ,na dalsze lata w pracy duszpasterskiej … w zdrowiu i radosci dla ksiedza Adama.
  Szczesc Boze…!!!

 20. Henryk W. pisze:

  Boże Nasz Ojcze,bądź błogosławiony teraz i na wieki.Tobie Cześć i Chwała,Tyś Naszym Bogiem Jedynym.Obdarzasz nas łaskami niepojętymi-wszystkich którzy Cię szukają ufają i wierzą w Ciebie.Dziękujemy za kapłanów Panie Jezu których nam dałeś.Bo Ty Panie Jezu działasz przez Nich i obdarzasz łaskami i miłosierdziem – nas którzy wierzymy w Ciebie i Słowo Twoje .

 21. lucyna pisze:

  Księże Adamie bardzo proszę o błogosławieństwo dla mojej rodziny i łaskę uzdrowienia dla mnie. Dziękuję za Twoje wstawiennictwo.

 22. Maria pisze:

  Kochani, proszę pamiętajcie w Godzinie Łaski o tych, którzy pracują i nie mogą oderwać się od swoich zajęć w tym czasie. Ja mogę najwyżej w tym czasie posłać Maryi w myśli kilka słów modlitwy. Proszę ks. Adama o modlitwę w naszym imieniu i błogosławieństwo.

 23. Kasia pisze:

  Proszę również ks.Adama o błogosławieństwo dla mnie oraz całej rodziny.Będę jutro na Mszy Sw.irlandzkiej o godz.10ej,czyli 11ej czasu polskiego,ponieważ nie ma tutaj innej mszy w tym dniu.Serdeczne podziękowania dla księdza za to błogosławieństwo,
  wielu łask Bożych oraz opieki Matki Najswiętszej na dalsze lata posługi kapłańskej. Bóg zapłać!

 24. julia pisze:

  ja również proszę ks Adama o błogosławienstwo z racji przyjęcia statusu niewolnicy Jezusa przez Maryję:)

 25. Anna Kościk pisze:

  Proszę ks. Adama o błogosławieństwo dla mnie jako niewolnicy Pana Jezusa przez Maryję oraz dla całej mojej rodziny, wszystkich przyjaciół i osób, które Pan Bóg stawia na mojej drodze.

 26. bozena pisze:

  Bardzo prosze o blogoslawienstwo dla naszego ziecia Alexa ktory zbladzil w zyciu I zostawil dzieci Oliwie I Mateuszka oraz nasza corke Agnieszke a tak naprawde o blogoslawienstwo I modlitwe za nich .Serdeczne Bog zaplac

 27. Księże Adamie ,nie mam możliwości być pobłogosławiona przez kapłana będącego Niewolnikiem Maryi.Pokornie proszę o błogosławieństwo dla mnie i mojej rodziny- w szczególności dzieci wchodzące w dorosłe życie ,by Dobry Bóg darował im grzechy i winy…,uwolnił…, uzdrowił…,i wylał
  Dary Ducha Świętego…oraz pomógł znaleźć kandydatów do założenia prawdziwie katolickich rodzin -obdarzając ich równocześnie dozgonną miłością…,Żywa Wiarą…, a w przyszłości radością Życia Wiecznego…!
  Bardzo dziękuję za błogosławieństwo i proszę Boga Ojca o błogosławieństwo ,na dalsze lata w pracy duszpasterskiej … w zdrowiu i radości dla księdza Adama.
  Szczęść Boże…!!!

 28. Spodobał mi się ten wpis Bogusi z 7 grudnia 2014 roku. Swoje prośby i podziękowania (jeżeli można ) też wyrażę jej słowami : cyt. „Księże Adamie ,nie mam możliwości być pobłogosławiona przez kapłana będącego Niewolnikiem Maryi.Pokornie proszę o błogosławieństwo dla mnie i mojej rodziny- w szczególności dzieci wchodzące w dorosłe życie ,by Dobry Bóg darował im grzechy i winy…,uwolnił…, uzdrowił…,i wylał
  Dary Ducha Świętego…oraz pomógł znaleźć kandydatów do założenia prawdziwie katolickich rodzin -obdarzając ich równocześnie dozgonną miłością…,Żywa Wiarą…, a w przyszłości radością Życia Wiecznego…!
  Bardzo dziękuję za błogosławieństwo i proszę Boga Ojca o błogosławieństwo ,na dalsze lata w pracy duszpasterskiej … w zdrowiu i radości dla księdza Adama.
  Szczęść Boże…!!! „

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s