Cud! Jezus uzdrowił muzułmankę ze stwardnienia rozsianego

Dwie gorliwe muzułmanki nawróciły się do Jezusa, po cudzie uzdrowienia z nieuleczalnej choroby. Dziś pracują w kościele podziemnym w Iranie, ryzykując życiem.
– Zawsze przed wyjściem do szkoły uczyłam się na pamięć Koranu. Nienawidziłam chrześcijan, ogarniała mnie radość, kiedy słyszałam o prześladowaniu chrześcijan. Mówiono nam, że jeśli zabijemy chrześcijanina, to na pewno pójdziemy do nieba – opowiada była muzułmanka.
Bardzo starała się przestrzegać wszystkich przykazań islamu. – Jeśli uważałam, że się źle obmyłam, to przerywałam modlitwę, ponownie się obmywałam i zaczynałam wszystko od początku. Robiłam tak nawet dziesięć razy w ciągu jednej modlitwy – mówi.
Ta obsesja oraz nieudane małżeństwo i choroba matki prowadząca do paraliżu, a następnie śmierci (stwardnienie rozsiane) doprowadziły ją do depresji. Kobieta nie widziała już dalszego sensu dalszego życia i postanowiła popełnić samobójstwo.  –  Czułam się bardzo oddalona od Allaha – wyznaje.
Kiedy Padina opowiedziała matce o swoich planach, ta postanowiła, że przyłączy się do córki i wspólnie popełnią samobójstwo.
Jednak pewnego wieczoru siostra Padiny włączyła chrześcijańską telewizję tak głośno, że było ją słychać w całym mieszkaniu. Ewangelista prowadzący program opowiadał o tym, jak sobie radzić z depresją. Po programie starsza kobieta zadzwoniła pod wskazany numer telefonu zaufania i przez pół godziny opowiadała o problemach, z jakimi boryka się jej rodzina. Także Padina zwierzyła się rozmówcy ze swoich kłopotów.
Przyznała, że Allah nic dla niej nie zrobił więc na prośbę ewangelisty postanowiła dać Jezusowi  szansę. W sercu kobiety toczyła się jednak prawdziwa walka duchowa, by nie popełnić samobójstwa i jeszcze w ten sposób  przysłużyć się Allahowi, aby moc mu powiedzieć: „nawet moje życie było dla ciebie”.
Następnego dnia okazało się, że jej sparaliżowana matka porusza się zupełnie sprawnie. Kobiety udały się do szpitala, gdzie lekarze wykonali pacjentce badanie krwi oraz  rezonansu magnetycznego. Ich wyniki potwierdzały, że zdarzył się cud i nie ma śladu po stwardnieniu rozsianym. Zdumiony lekarz  zapytał kobietę, do jakiego imama się modliła.  Ta odparła, że to nie był imam, to był Jezus.
Dzisiaj Padina i jej matka są odstępczyniami. Pracują w kościele podziemnym w Iranie, ryzykując życiem.
Źródło: Fronda

Ten wpis został opublikowany w kategorii Cuda, Wydarzenia i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

8 odpowiedzi na „Cud! Jezus uzdrowił muzułmankę ze stwardnienia rozsianego

 1. wobroniewiary pisze:

  Niebywała historia. „Pogodziłam się z dzieckiem, zanim je abortowałam”
  Oto przykład kobiety, która wpadła w sidła współczesnego neopogaństwa. Szatan poprzez ideologię „samorealizacji” skusił ją, by zabiła własne dziecko: choć była w pełni świadoma, co czyni.
  Jak czytamy na portalu „Life News”, jedna z amerykańskich aborcjonistek opublikowała niebywałe wprost wspomnienia. Opisała mianowicie, jak zabiła własne dziecko.
  „Czuję tę jedność wewnątrz mnie, przepełniającą mnie ogromną siłą i miłością… Gdy byłam w ciąży, zawsze czułam, że nie jestem sama. Spędziłam mnóstwo czasu leżąc na łóżku z ręką na moim brzuchu, ciesząc się odczuciem radości…” – napisała kobieta.
  Całość: http://www.fronda.pl/a/niebywala-historia-pogodzilam-sie-z-dzieckiem-zanim-je-abortowalam,44274.html

 2. julia pisze:

  w odniesieniu do treści artykułu… Chwała Ci Jezu, Królu Królów!

 3. Sylwia pisze:

  znam tę historię , pamiętam jak oglądałam ten mały reportaż o tej Muzułmance , łzy leciały po policzkach :https://www.youtube.com/watch?v=K64rr0COdpg cudowna historia Chwała ci Panie !

 4. Istra pisze:

  Podręczniki do szkoły podstawowej piszą… geje. Nasz Dziennik alarmuje!

  Podręcznik i ćwiczenia do klasy V i VI szkoły podstawowej „Język polski. Między nami” promują satanizm i okultyzm – ostrzega „Nasz Dziennik”. Prace te funkcjonują na polskim rynku wydawniczym od tego roku.

  Książki miały zostać opracowane wspólnie z „ponad 500 polonistami” i zostały podobno „docenione przez ekspertów europejskich”.

  Cóż: przynajmniej w to drugie nie wątpimy! Bo, jak informuje „Nasz Dziennik”, książki te po prostu promują skrajnie antychrześcijańskie wartości!

  Oba dzieła, które zostały dopuszczone do obrotu przez MEN (dr Ewa Ogłoza, dr hab. Radosław Pawelec i mgr Ewa Zajdel – rzeczoznawcy) są wprost skandaliczne. Przeplatają zwykły materiał, w tym nawet chrześcijański – historie o świętych – z elementami okultystycznymi.

  Jako przykład „Nasz Dziennik” podaje historię o płaczącej dziewczynce, którą spotyka diabeł. Dziewczynka jest smutna, bo zachorował jej braciszek. Diabeł ma na to sposób: oferuje, że uzdrowi to za jej duszę. I tak się staje: wypowiada zaklęcie i staje się „cud” – chłopczyk jest zdrowy.

  Według „Naszego Dziennika” niektóre historyjki są „nacechowane okultyzmem, magią, tematami związanymi ze śmiercią, krwią, czasem wręcz mocnymi wizjami horroru”.

  Więcej jednak: książki sugerują nawet herezję! „Nasz Dziennik” wskazuje, że pojawiają się w nim przedstawienia „relatywnego podejścia do wartości wiary”.

  W książce są obecne dzieci, które mają dość specyficzne problemy: są chore na bulimię, cierpią na natręctwa… Widzimy też matkę, która nie akceptuje płci swojego dziecka, albo rodziców, dla których dziecko jest niepotrzebnym balastem.

  Warto zwrócić uwagę, że autorem niektórych z opowiadań jest… Marcin Szczygielski, jak pisze „Nasz Dziennik, „życiowy partner Tomasza Raczka, związany z polską edycją miesięcznika ‘Playboy’

  http://www.fronda.pl/a/moralna-zgnilizna-w-podreczniku-dla-polskich-dzieci,44271.html

 5. Anna EM pisze:

  Chwała Jezusowi 🙂

 6. Elżbieta pisze:

  Króluj nam Chryste!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s