Nowenna mszy św. na Ziemi Chełmskiej „o triumf Chrystusa Króla, aby Jego miłość zapanowała w Polsce i na świecie”

Na Ziemi Chełmskiej w dniach 14-22 listopada br. trwa „Nowenna Mszy św.” i każdego dnia można jeszcze uczestniczyć w niej a zakończenie nastąpi w dniu 23 listopada w uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.

Intencje  zamawianych i sprawowanych Mszy św.:
„O triumf Chrystusa Króla, aby Jego miłość zapanowała w Polsce i na świecie” 
albo:
„Triumf Chrystusa Króla  przez uznanie Jego praw w Polsce i na świecie”.

Dotychczas zamówiono  Msze św. w następujących kościołach:
Bazylika Narodzenia NMP tzw. „Górka” – 17.11, 18.11 oraz  21.11 i 22.11.2014 r.
„Gwarek” 14, 23.11.2014 r.
parafia Chrystusa Odkupiciela od 14-23.11.2014 r.

„Naszym celem jest podbój Wszechświata pod władzą Chrystusa Króla za pośrednictwem Niepokalanej” św. Maksymilian  Maria Kolbe

„Panie  Jezu Chryste,my,Naród Polski, przed Tobą na kolana upadamy: TYŚ JEST  BOGIEM NASZYM, TYŚ ZBAWICIELEM NASZYM, TYŚ KRÓLEM NASZYM.”  ks. kard. Stefan Wyszyński

Chrystus Król Wszechświata„Króluj nam Chryste! 
Przed Majestatem Twej potęgi i chwały, oddając się Trójcy Jedynemu, wołamy: KRÓLUJ  NAM  CHRYSTE!
 W koronie państwa Polskiego – Króluj nam Chryste!
W sercach Jego obywateli – Króluj nam Chryste!
We wszystkich obszarach życia społecznego -Króluj nam Chryste!
W środkach społecznego komunikowania – Króluj nam Chryste!
W szkołach i programach wychowawczych – Króluj nam Chryste!
W trosce o pracę i chleb powszedni – Króluj nam Chryste!
W budowaniu bezpieczeństwa i ładu społecznego – Króluj nam Chryste!
W opiece nad chorymi, pokrzywdzonymi i uzależnionymi – Króluj nam Chryste!
W rodzinach naszych – Króluj nam Chryste!
W sercach naszych – Króluj nam Chryste!
Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu, jak była na początku,teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen”

 W roku 1939 papież Pius XII ostrzegał:
„Głównym złem, z powodu którego świat popadł w duchowe i moralne bankructwo oraz ruinę,jest niegodziwe i zaiste zbrodnicze usiłowanie, by pozbawić Chrystusa Jego Królewskiej władzy, a także nie przyjęcie nadanego przez Chrystusa prawa prawdy”- encyklika Summi pontyficatus.

„Ratunek i  zbawienie dla współczesnego człowieka znajduje się tylko w czci CHRYSTUSA jako KRÓLA, w uznaniu uprawnień wynikających z władzy, jaką On sprawuje, oraz w doprowadzeniu do powrotu poszczególnych ludzi i całej ludzkiej społeczności do chrześcijańskiego Prawa Prawdy i Miłości” /papież Pius XII/

 „Intronizacja  w Polsce musi być przeprowadzona, trzeba czynić wszystko w tym kierunku /…/.”Jest to ostatni wysiłek Miłości Jezusowej na te ostatnie czasy”
– aby Naród Polski potrafił ugiąć kolana przed BOGIEM, KRÓLEM i PANEM ukrytym w Hostii Św., szczególnie podczas przyjmowania Komunii Św.
–  aby na im ię JEZUS ugięło  się każde kolano istot niebieskich i ziemskich i podziemnych i aby wszelki  język wyznał, że JEZUS  CHRYSTUS jest PANEM – ku chwale Boga Ojca”

KRÓLUJ  NAM  CHRYSTE – ZAWSZE i WSZĘDZIE !!

***
TRIDUUM  INTRONIZACYJNE

W kaplicy Adoracyjnej odbędzie  się  TRIDUUM  przygotowujące do uroczystości CHRYSTUSA  KRÓLA  WSZECHŚWIATA.

Czwartek-20.11.2014 r.
Godzina 15-ta KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.
– Nabożeństwo Intronizacyjne / 7 dzień/
– Różaniec, modlitwy uwielbienia, dziękczynienia,wynagradzania, pieśni…
Godzina 17.00 MSZA Św.
Godzina 17.30 Różaniec za zmarłych.
Godzina 18.00 Msza Św.
Intencja:
„O TRIUMF CHRYSTUSA KRÓLA, aby Jego miłość zapanowała w Polsce i na świecie”.

PIĄTEK-21 listopada 2014r. – jak wyżej.

SOBOTA-22 listopada 2014r. Wigilia przed uroczystością Chrystusa Króla Wszechświata – nie będzie Mszy św. o godz. 17-tej.
Pozostałe pozycje jak wyżej.
W niedzielę o godz. 18-tej uroczysta Msza św.

CHRYSTE KRÓLUJ, CHRYSTE ZWYCIĘŻAJ…

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

21 odpowiedzi na „Nowenna mszy św. na Ziemi Chełmskiej „o triumf Chrystusa Króla, aby Jego miłość zapanowała w Polsce i na świecie”

 1. Istra pisze:

  Potrzeba nam królowania Jezusa Chrystusa w naszej Ojczyźnie, bo jest coraz gorzej. Jeśli ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości, że w życiu i w necie działa V kolumna Putina to polecam ten wpis z frondy oraz komentarze ze stron wordpressa typu Mizia, Kefir czy zbawiciel uciśnionych masonami i fałszywym papieżem dzieckonmp.
  Ludzie są fałszywi, niby popierają PIS a w nosie mają co mówi Prezes Jarosław Kaczyński.
  Chcą niczym faryzeusze sprzed 2000 lat , aby przyszedł Mesjasz i zaprowadził porządki polityczne wg ich widzimisię.
  Wzywają ludzi do wyjścia na ulicę, rzekomo w obronie Polski i katolicyzmu przed masonami komuchami i przed fałszywym papieżem Franciszkiem.
  Nie dajmy się zwodzić tym wilkom w owczej skórze i nie róbmy z Polski drugiego Majdanu, bo mało krwi się do tej pory polało
  Mało im rzezi, bo mają schrony i setki litrów zgromadzonej wody i konserw? A pieczęć papierowa zapewni im bezpieczeństwo i ziemską nieśmiertelność w 1000-letnim raju
  Warto modlić się bo Pan Jezus powiedział do Rozalii Celak „wy się módlcie a resztę zostawcie mi”

  http://www.fronda.pl/a/v-kolumna-putina-zajmuje-pkw-gdzie-jest-panstwo-polskie,44210.html
  V kolumna Putina zajmuje PKW. Gdzie jest państwo Polskie?
  Podczas demonstracji przed Państwową Komisją Wyborczą w dniu dzisiejszym, członkowie Kongresu Nowej Prawicy, Ruchu Narodowego, oraz Grzegorz Braun, organizacje jawnie prorosyjskie, zajęły siedzibę PKW. Od wielu miesięcy opisujemy działalność wyżej w/w organizacji i osób i ich prokremlowskie afiliacje polityczne
  Działalność tych ugrupowań, w tym Grzegorza Brauna (oddelegowanego do „radykalnych” katolików, wielbiciela Putina) grozi, inspirowaną przez siły zewnętrzne próbą destabilizacji naszego państwa.

  Dlatego niniejszym wzywamy powołane do tego organy państwa Polskiego oraz liczące się siły polityczne do powstrzymania przed skutkami destabilizacji Ruch Narodowy, KNP – uzurpatorów reprezentacji narodu.

  Fronda.pl

  • Magdalena pisze:

   Taaak, jak widząca Mirjana z Medziugorje mówi że Papież to Boży Papież i prosi o modlitwę za Niego to tam pojawia się riposta, że to jej prywatne zdanie jako człowieka i ich to nie obowiązuje.
   Ale jak jakiś człowiek który napisał książkę ogłasza, że Papież jest fałszywy to jest to dla nich „rozkaz z Nieba”
   Biedni ludzie

  • fornal53 pisze:

   Modlę się do Pana, byśmy m
   mogli przejrzeć na oczy również politycznie. PiS, PO, SLD, TR, PSL to jedna banda rozniaca się tylko światopoglądowo nie gospodarczo. Szukajcie, a znajdziecie. Jezus Chrystus jest Panem.

  • Krzysztof K pisze:

   Fronda to portal propagandowy, który ukrywa się pod szyldem Chrześcijaństwa.
   W Polsce mamy wiele ukrytych grup, które nami sterują. Grupy te są z Rosji, Niemiec, USA, Izraela, syjoniści, masoni itp. Nie wiem czy jest sens skupiać się tylko na jednych. Zresztą dla nas groźniejsi od Rosji są Niemcy, którzy szykują się do odebrania nam terenów, które uważają do dziś za swoje.
   Wystarczy poczytać o masonach ich powiązaniach z rządem itp. a odechciewa się w ogóle zajmować polityką, bo jedyną różnicą jaką się wtedy zauważa, to to że Polska jest podzielona głównie między loże masońskie. Jakby ścierały się ze sobą różne ryty.
   Wystarczy np. sprawdzić prezydentów, ich otoczenie, a dowiemy się, że doradcami Komorowskiego jak i Kaczyńskiego są masoni, jak się wgryziemy w temat to dojdziemy do wniosku, że z 90% polityków jest albo masonami lub syjonistami, albo ma z nimi kontakt itp.

   Jak mawia mój znajomy, Polską rządzi żydokomunomasoneria.

   Nawiasem mówiąc wolałbym, aby na tym portalu nie były poruszane kwestie polityczne, tylko religijne.

   • wobroniewiary pisze:

    „Nawiasem mówiąc wolałbym, aby na tym portalu nie były poruszane kwestie polityczne, tylko religijne.”

    I takie też były założenia na początku istnienia naszej strony, ale też trudno usuwać wszystkie komentarze polityki tyczące. Katolik ma wręcz obowiązek do polityki się „mieszać” na naszej stronie staramy się jednak unikać dyskusji czysto politycznych bo szybko stalibyśmy się stroną gorących politycznych debat a od tego są inne fora dyskusyjne.
    z tymi wyszperanymi wiadomościami o masonach kto kim jest i komu doradza, to też trzeba wielkiej ostrożności bo to czasem jest tak że złodziej krzyczy łap złodzieja, wiele takich informacji produkowane jest w celu walki politycznej by zaszkodzić konkurencji. Ja wolę nie dociekać kto jest kim a patrzę co dotychczas zrobił dla Kościoła i dla Kraju.
    Admin.

   • Krzysztof K pisze:

    I ja patrze po owocach, dla tego uważam, że wszystkich tych naszych polityków PIS, PO, PSL SLD i ich szczepy typu Palikot, Gowin, Ziobro należy całkowicie odsunąć od władzy.

    „Z tymi oskarżeniami to ostrożnie”, ależ oczywiście, korzystałem z informacji, które oni sami podali o sobie, każdy z nich chwalił się, że jest masonem.
    Jeśli ktoś mówi publicznie że jest masonem i to wysokiego poziomu, a później zostaje doradcą prezydenta, a wszyscy mówią, że to taki katolicki prezydent, to coś jest nie tak ?

    Co do owoców to ja patrze na każdy owoc, Np. w Krakowie na prezydenta startował pan Konrad Berkowicz. Gdy była publiczna debata weszli na nią wszyscy kandydaci, tylko nie wpuszczono pana Konrada. Żaden kandydat w tym z PIS PSL niby katolicy nie protestowali, żaden nie mówił, że to nie etyczne, nie moralne, nie po Chrześcijańsku. Tylko się cieszyli, że prześladują człowieka, bo ma inne poglądy i może im zabrać głosy. Po trupach do celu i tak jest w całej Polsce.
    Patrze na wszystkie owoce, te małe i te duże i jeśli widzę, że ci kandydaci zawiedli w małej sprawie, to biblia mówi co zrobią w dużej.

    Lepiej nie mówić o polityce, bo to bagno i czym więcej się o niej mówi tym bardziej się człowiek brudzi.

 2. Istra pisze:

  Oświadczenie PiS: nie dla okupacji siedziby PKW

  Oświadczenie Rzecznika Prasowego PiS dot. wydarzeń w PKW
  Prawo i Sprawiedliwość zdecydowanie negatywnie ocenia dzisiejsze wydarzenia pod siedzibą PKW. Wtargnięcie do instytucji państwa i jej okupacja nie są rozwiązaniem problemu i mogą tylko pogłębić chaos, który jest związany z przedłużającym się procesem podania wyników wyborów samorządowych.

  Nawet dobre intencje i słuszne obywatelskie niezadowolenie nie mogą być powodem tego rodzaju działań, które obserwujemy dziś w siedzibie PKW. Niepokój obywateli, w sytuacji kiedy w uzasadniony sposób została podważona wiarygodność procesu wyborczego powinien być wyrażany w ramach przedsięwzięć, które przewiduje system demokratyczny.

  Marcin Mastalerek
  Rzecznik Prasowy PiS

 3. julia pisze:

  ja się juz gubię w tym wszystkim..
  próbuje jakos ogarnąc to zycie polityczne Polski i wiem tylko jedno , im nie zależy na Polsce…

  poleciłam wczoraj ojczyznę Jezusowi i dziś powtórzę, Ty Jezu działaj , Ty się tym zajmij! …W twojej krwi zanurzam całą Polskę, a jej granice opasuję wstęga Twojej najświętszej krwi, chroń nasz naród przed całkowitym zniszczeniem.

 4. fornal53 pisze:

  Całym sercem chciałbym by intronizacja się odbyła. By Polska się rozwijała w Duchu Świętym, a nie cofala z duchem świata. By szła z sercem Jezusowym wpatrzona w jego najświetsze rany, obmyta jego krwią i napojona wodą życia. Pod sztandarem Króla Jezusa, niosąc krzyż z radością wraz z Kościołem świętym. Alleluja Jezus Zmartwychwstał ! Jezus jest Panem !

  • Krzysztof K pisze:

   I ja bym chciał, aby odbyła się intronizacja Chrystusa na króla Polski.
   Ale wydaje mi się, że odbędzie się to dopiero jak będzie jakaś trwoga.
   Obyśmy wtedy pobiegli do Boga. Oby ludzie nie myśleli, że sami dadzą sobie rade.
   A trwoga nadejdzie i chyba każdy ją dostrzega.

   • Sebro pisze:

    Ja z kolei boję się tej intronizacji z trwogi. Jak wkoło zaczną wyrastać grzyby atomowe albo islam wejdzie z „pokojową” misją naprawczą to będzie za późno. Intronizacja z trwogi bedzie nietrwała, bo jak się poprawi to znowu Bóg przestanie być potrzebny.

   • Krzysztof K pisze:

    I ja się tego obawiam, ale wydaje mi się, że z roku na rok dalej nam do intronizacji niż bliżej. Chodź mam nadzieje, że zjawi się ktoś kto przekona naród zanim nadejdzie trwoga.

   • AnnaMaria pisze:

    A gdzie tą wole widzicie w episkopacie czy w rządzie nie ma jej bo oni są tymi królami ami dla siebie… Jest tylko w sercach zwykłych ludzi, zmęczonych trudami życia zgotowanym im przez wyżej wymienionych.
    Tych co znam to przeprowadzili intronizacje prywatną w swoich rodzinach,tam są obrazy i modlitwy do Chrystusa Króla!

 5. maria pisze:

  Piękna inicjatywa Ziemi Chełmskiej 🙂
  Dzisiaj wróciłam wspomnieniami do 1987 r. -rekolekcje młodzieży pracującej Ruchu Światło Życie w Ignatówce
  była tam też grupa z Chełma, jeśli ktoś z tej grupy tu zagląda pozdrawiam ciepło :)….

 6. julia pisze:

  a ja mam propozycję…
  może własnie zaczynać intronizowanie od małych srodowisk.. rodzina, potem namówić księdza w parafii , potem wystosować pismo do urzędu miasta i petycję zrobić w tej sprawie…
  jak większość miast podejmie taką inicjatywę to powolutku dojdzie i do Warszawy i rząd nie będzie miał wyjscia , ani nie będzie miał argumentu na odrzucenie….
  wspierajmy to dzieło naszymi modlitwami o dobrą wolę narodu, …
  tak naprawdę prócz gorliwych katolików, przeciętny Polak nie wie nic o Rozalii Celakównie i orędziach danych jej z nieba, nawet ci nowonarodzeni po swojemu modlitwami detronizujac Maryję ( ehhh ) wsprowadzili na tron w swych sercach Jezusa i jego uznają królem Polski…ale potem dopiero którys z nich znalazł , ze taka inicjatywa jest juz od dawna..
  za mało jeszcze sie o tym pisze , za mało mówi…
  i stad poparcie nikłe, a jak lud prosty tego zadania sie nie podejmie to i w czasach zawieruchy rząd i episkopat tego nie zrobią…

 7. maria pisze:

  Polecam tym , którzy nie znają tematu Intronizacji ;http://intronizacja.pl/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s