Naukowcy potwierdzają, że wirus głupoty atakuje! Groźne chlorowirusy ATCV-1 odpowiadają za ogłupianie ludzi

Amerykańscy naukowcy odkryli groźne chlorowirusy ATCV-1, które atakując ludzkie DNA sprawiają, że ludzie stają się głupsi – mają osłabioną aktywność mózgu, obniżoną zdolność koncentracji, uczenia się i zapamiętywania oraz cierpią na zaburzenie funkcji poznawczych.

Naukowcy z Johns Hopkins School of Medicine i z University of Nebraska prowadzący badania pod kierownictwem dr. Roberta Yolkena, zidentyfikowali ślady chlorowirusa w wymazach z gardła dorosłych, zdrowych osób.. Ci u których wykryto sekwencje DNA homologiczne z chlorowirusem ATCV-1 mają obniżone zdolności poznawcze, co sprawiło, że znacznie słabiej rozwiązywali testy. Chlorowirusa ATCV-1 wykryto u 43,5% zbadanych. Co to oznacza? Mówiąc najprościej, aż cztery osoby na dziesięć nie są zdolne – w wyniku wirusowego zakażenia – właściwie czytać rzeczywistości, należycie przyswajać informacji i przetwarzać ich w racjonalny, pełnowartościowy,  zdroworozsądkowy sposób.

Zespół przeprowadził dalsze testy, polegające na wstrzyknięciu niezakażonych i zakażonych glonów w usta myszy, po czym poddał je serii testów laboratoryjnych. Jak się okazało, zarażone zwierzęta potrzebowały 10 procent więcej czasu, by znaleźć drogę wyjścia w labiryntach i spędziły 20 proc. mniej czasu na zwiedzaniu nowych obiektów niż myszy zdrowe.

Jaka jest skala zarażenia wirusem, który lokuje się w gardle i ogłupia? To zostanie poddane dalszej analizie. Sam wirusolog, szef zespołu badawczego jest zaskoczony wynikiem. Dr Robert Yolken podkreśla, że „to uderzający przykład, który pokazuje, że niewinne mikroorganizmy, jakie w sobie nosimy, mogą w znaczący sposób wpływać na nasze zachowanie i funkcje poznawcze”.

Można się spodziewać, że chlorowirusy ATCV-1 mogą się rozprzestrzeniać drogą kropelkową. Czy zostaną kiedyś wykorzystane w celu masowego ogłupiania ludzi? Czy chlorowirusy ATCV-1 mogą się zamienić w miękką broń biologiczną? Gdyby bowiem czynności propagandowe, jakimi dysponuje dzisiejszy świat uzbroić w czynniki biologiczne obniżające zdolności poznawcze, można by osiągnąć efekt masowej bezwolności intelektualnej.

Od dziesiątek lat ludzkość poddawana jest socjotechnicznym taktykom. Doskonale znali je zarówno Sowieci, jak i Amerykanie. Posługiwali się nimi płynnie, by osiągnąć uzyskać jednomyślność mas. Oto pouczające doświadczenia rosyjskich psychologów, opublikowane kilka dekad temu.

Eksperyment ten powtórzono z powodzeniem kilka lat temu:

Obyśmy mieli w sobie tyle siły, co mały Maksim, by potrafić odróżnić białe od czarnego i odważnie powiedzieć, jaka jest prawda. Bo nawet najgorsze kłamstwo nie niszczy tak głęboko, jak manipulacja.

autor: Marzena Nykiel
Publicystka portalu wPolityce.pl, tygodnika „wSieci”, „Głos Katolicki”, publikowała w dawnym „Uważam Rze”. Autorka książki „Pułapka gender”. Była wydawcą i producentem programów tv oraz kierownikiem produkcji filmowej. Absolwentka filozofii i dziennikarstwa KUL oraz podyplomowego studium produkcji filmowej i TV w Łódzkiej Szkole Filmowej.
Za: kliknij

*****

Znam bardzo dobrze rosyjski,w końcu jestem tłumaczem tego języka. Obejrzałam filmiki i po prostu załamałam się.
Dzieci widzą dwie białe potem białą i czarną piramidkę ale mówią, że „obie biełyje” bo tak powiedział 1-szy a nie wypada wychylać się ze „wspólnoty”.
To samo z kaszą – dla wszystkich słodka, mimo że za 2-gim razem „smakowania” soli ma tyle co na cały gar kartofli….ważne nie wypaść z grupy. Zresztą słychać debilną odpowiedź na pytanie: „dlaczego mówisz „obie biełyje” jak jedna jest czarna? – No bo…reszta tak powiedziała!

Ile razy tak jest, że jeden głupek powie coś na innego np. „ten i ten to np. złodziej czy morderca albo gwałciciel” a reszta to kupi i za tym głupkiem powtarza oszczerstwa właśnie tak jak w tym eksperymencie. Ale to pozwoliło wiele mi zrozumieć. Tym większa odpowiedzialność liderów takich grup czy portali, którzy coś palną na drugiego, a reszta za nim owczym pędem głupoty powtarza.
Pamiętajmy, że „komu więcej dano, od tego więcej wymagać będą”

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

10 odpowiedzi na „Naukowcy potwierdzają, że wirus głupoty atakuje! Groźne chlorowirusy ATCV-1 odpowiadają za ogłupianie ludzi

 1. maria pisze:

  Wyższa frekwencja w wyborach – jest nadzieja dla Naszej Ojczyzny !

 2. Maggie pisze:

  Właśnie przeczytałam, ze działa portal mapaafer.pl

 3. Maggie pisze:

  Będzie druga tura wyborow w stolicy. Moze zamiast życzyć pewnej pani przegranej … życzmy pewnemu panu wygranej i w ten sposób nie zlorzeczymy i nie pasiemy zła.

  W ten sposób w czasie rozgrywek w piłce nożnej 2012r zyczylam pewnej drużynie i … rosyjska odpadła w ogóle – innym drużynom nic nie zyczylam zostawiając wynik umiejętnościom etc.
  Ważne aby nie mieć złych uczuć o te dobre rozwijać we właściwym kierunku.

  Jezus jest Panem!

 4. julia pisze:

  czytałam niedawno , tylko nie pamiętam gdzie…
  ze szatan co prawda nie zna naszych mysli, ale jest niesamowicie inteligentny i potrafi sie domyslac o czym myslimy. Po czym on to rozpoznaje… podobno jak mamy dobre mysli o kims, o czyms,,, to nasze mysli swiecą ,,,, sa w jasności , im więcej w naszych myslach złych odczuc, emocji , knucia i spiskowania , tym ciemniejsza mgiełka unosi sie wokoł nas.
  W ten sposob , rzeczywiście mogłby łatwo rozpoznac, czy ktos udając dobrego, nie ma w myslach złych motywacji i wtedy wystarczy wzmocnic pragnienie zła i pokusa gotowa..
  nie wiem na ile to prawda..ale jakos czasem mam wrażenie ze diabeł czyta mi w myslach ..a egzorcysci mówia co innego.. ze to jest sfera wyłacznie zarezerwowana dla Pana Boga…
  mylę się ?

  • Maggie pisze:

   Moze na zasadzie: widzi on zle myśli,jesli ida w okreslonych kierunku… bo przecież rownoczesnie je podsuwa i podsyca gniew przez pyche (próżnośc). Pycha i gniew z nienawiscia to jego domena, bo w tych grzechach osiągnął perfekcje… – dlatego łatwo nimi manipuluje, nawet na ślepo.
   Pokora i miłość pala go jak woda świecona…albo i wiecej.

   Chyba u źródeł większości grzechów jest pycha – w mniejszym lub większym stopniu rozwinięta ale pycha (egoistycznie obecna tam gdzie np gniew, zazdrosc, klamstwo, rozwiazlosc, chciwosc). Pycha (czy chocby tylko micro-pycha jak próżnośc) jest dla niego punktem zaczepienia… a w odczytywaniu myśli, na zasadzie chybił-trafił , bywa ze trafia w dziesiątkę ten arcymistrz od pychy.
   Żal, zadosuczynienie, milosc i pokora są dla niego bariera… „trudnym orzechem do zgryzienia”.

   Jeśli wlazł rogaty w człowieka, to steruje takim biedakiem i to są jego myśli, a nie tego czlowieka, mysli z którymi utożsamia sie opetanego, ktory przystał na taki „układ” i moze dlatego wyglada to na czytanie myśli… ?
   Obrazowo: Scenariusz podsuniety „wybranemu aktorowi” …wówczas wiadomo co nastąpi, jak zagra (jak czytanie w myślach) … ale bywa,ze „aktor” zaczyna grać/interpretować po swojemu, w oderwaniu od „scenariusza” i scenariusz idzie na „makulaturę”….a z „przedstawienia” klapa.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s