Orędzie Matki Bożej przekazane Mirjanie 2 listopada 2014

GospaDrogie dzieci, jestem z wami z błogosławieństwa mojego Syna, z wami, którzy mnie kochacie i którzy staracie się mnie naśladować. Pragnę być również z tymi, którzy mnie nie przyjmują. Wszystkim otwieram moje serce pełne miłości i błogosławię was wszystkich moimi matczynymi rękoma. Jestem Matką, która was rozumie. Żyłam takim samym życiem jak wy i jak wy doznawałam w życiu cierpień i radości. Wy, którzy doznajecie cierpień rozumiecie również mój ból i cierpienie z powodu tych moich dzieci, które nie pozwalają, aby opromieniła ich światłość mojego Syna, tych moich dzieci, które żyją w ciemności. Dlatego potrzebuję was, których opromieniła światłość i którzyście pojęli prawdę. Wzywam was do adorowania mojego Syna, aby wasza dusza wzrastała i osiągnęła stan prawdziwej duchowości. Apostołowie moi, wtedy będziecie mogli mi pomóc. Pomoc dla mnie oznacza zanoszenie modlitw za tych, którzy nie poznali miłości mojego Syna. Modląc się za nich pokazujecie mojemu Synowi, że go miłujecie i naśladujecie. Mój Syn obiecał mi, że zło nigdy nie zwycięży, gdyż jesteście wy, dusze sprawiedliwych, wy, którzy wasze modlitwy staracie się wypowiadać sercem, wy którzy swoje bóle i cierpienia ofiarujecie mojemu Synowi: wy, którzy pojmujecie, że życie jest jak mgnienie oka: wy którzy tęsknicie za Królestwem Niebieskim. To wszystko czyni was moimi apostołami i prowadzi do zwycięstwa mojego serca. Dlatego, moje dzieci, oczyśćcie wasze serca i adorujcie mojego Syna. Dziękuję wam!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

13 odpowiedzi na „Orędzie Matki Bożej przekazane Mirjanie 2 listopada 2014

 1. PAulina pisze:

  Matko z całego serca dziękujemy że jesteś z nami.

 2. Andrzej pisze:

  Mój Boże jaka Maryja jest wspaniała.

 3. julia pisze:

  To orędzie , zwłaszcza te fragmenty o adoracji są czymś wspaniałym.. dają nadzieję, że warto Ufać Bogu… ja całkowicie zawierzyłam mu swoje zycie, swoją wolę… cokolwiek by się nie działo..
  chcę tylko by sam pokazał mi jak mam go kochać… od jakiegoś czasu adoracja była moim silnym pragnieniem wewnetrznym… i juz wiem dlaczego
  Chwała Ci Ojcze!

  • wobroniewiary pisze:

   Od jutra a nawet od dziś wieczór zaczynamy wstęp do przygotowania się -od 5 listopada jedziemy przez 33 dni przygotowaniem + czytamy Traktat i 8 grudnia oddajemy się Jezusowi przez Niepokalane Serce Maryi – nasze rekolekcje też zwały się „Przez Maryję do Jezusa”
   U Boga nie ma przypadków -jest konsekwentne działanie 😉

 4. wobroniewiary pisze:

  Od dziś wiem na 100%, że mam w Niebie św. Karolinkę, którą 16 lat temu w dniu 27 kwietnia poroniłam (data znamienna- wprowadzenie ustawy aborcyjnej w PRL-u) !

  Dzieci utracone są już Świętymi!
  http://www.fronda.pl/a/dzieci-utracone-sa-juz-swietymi,43494.html

  ❤ Święta Karolinko – módl się za nami! ❤

  • olo13jcb pisze:

   W sierpniu minęło 13 lat jak nasz skarbeczek ❤ cieszy się Niebem 🙂

   ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

   W dniu swoich imienin i imienin Karola Wojtyły – papieża Jana Pawła II
   mam szczególna prośbę do Wszystkich braci i sióstr,
   którzy mogą i dadzą radę o tej godzinie wspomóc nas modlitwą.

   Mamy dziś spotkanie w bardzo ważnej sprawie
   z księdzem biskupem Romanem Pindlem
   w kurii o godz 15.00.

   Jeszcze raz gorąco proszę o modlitwę

   Z góry BÓG ZAPŁAĆ!

   ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 5. wobroniewiary pisze:

  Marihuana nie musi wywoływać halucynacji, ale u bardzo wielu wywołuje. Kula pistoletowa nie musi zabić, ale bardzo często zabija.

  Kto znajdzie informację na deon.pl mówiącą, że Franciszek uważa, że należy zakazać tego pogańskiego święta? Informacja o Benedykcie XVI wypowiadającym się na ten temat również mile widziana. My nie możemy znaleźć ani tego, ani drugiego. Znajdujemy natomiast oswajanie z Halloween i jego obronę.

  https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10556261_1567093650171302_7871037200399546583_n.jpg?oh=e8dd6316057ff67c635f51573516b25e&oe=54E583D5

 6. Sebro pisze:

  Nie znajdziecie tych informacji na dominikańskim portalu. Podawałem już linka do wywiadu z Dominikaninem, który mówił, że katolicy upatrujący diabła w halloween po prostu przesadzają. U Dominikanów rządzi światowość.

 7. Wójcikowski pisze:

  Prawdziwość orędzia moim zdaniem jest niepodważalna,a treść w nim zawarta daje nam nadzieje na lepsze jutro. Maryjo choć sprawiam Ci wiele kłopotów i zmartwień kocham Cię całym sercem,a moją wdzięczność staram się okazywać poprzez codzienną modlitwę a powierzając moje dzieci opiece Twojej i Twojego syna nie obawiam się o ich przyszłość. Wierzę że modlitwa powiązana z miłością to siła która wszystko zwycięża.Dziękuję ci Matko za Twoją obecność w śród nas potwierdzaną w objawieniach w Medjugorie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s