O. Jan Paweł poleca – Ostatnie słowa umierającego człowieka

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

9 odpowiedzi na „O. Jan Paweł poleca – Ostatnie słowa umierającego człowieka

 1. Radlerek pisze:

  Drodzy bracia i siostry.
  Módlmy się za naszych odłączonych w wierze braci i nasze siostry , skupione wokół charyzmatycznego sekciarza promującego fałszywą prorokinię Marię z Irlandii.
  Najpierw atakowali stronę w obronie wiary, potem o. Daniela, potem Papieża Franciszka, teraz o. Jana Pawła i dziś szkołę Ojca Dyrektora
  Poczytałem i szczęka mi opadła. Admin rozwala i zniechęca do wszystkiego co jest na stronie Wowit promowane
  Ponieważ o. Jerzy Garda jest związany z obroną Radia Maryja i TV Trwam, a zna się dobrze z naszą Adminką i mamy tutaj list otwarty o. Jerzego, to dziś nasi odłączeni bracia i siostry zaatakowali uczelnię ojca Tadeusza Rydzyka, i jej wykładowców bo widać jak realizują masoński plan ośmieszania i opluwania wszystkiego co Boże. (zapomnieli słów św. Jana Pawła II o radiu Maryja)
  To jest chore, ale i smutne, bo widać jak diabeł opanował ich myślenie na zasadzie „komu następnemu dowalić?”
  Módlmy się za nich i może jakiś post, bo ten rodzaj ducha to chyba tylko postem można wygonić

  • Ania pisze:

   Weszłam tam i Bogu niech będą dzięki za Radosława i jego wpis.
   Przytoczę go tutaj na poparcie tego, że płyniemy we właściwej łodzi 🙂
   No i mam zamiar napisać do Radia Maryja albo się dodzwonić i powiedzieć im o tym jak niby katolickie dzieci NMP bluźnią na Papieża i na Radio Maryja i na Uczelnię
   I im dedykuje słowa ojca Jerzego Gardy o świętokradzkim przyjmowaniu Komunii świętej. przez HGW

   Radosław napisał:
   Pewna osoba otrzymała następujący przekaz:

   „Jednym z pytań jakie zdałem mojemu Zbawicielowi, było pytanie o papieża Franciszka. Dlaczego papież Franciszek pozwala na cały ten chaos, który trwa w kościele katolickim; szczególnie w czasie Synodu na temat rodziny? Pan Jezus odpowiedział:

   Moje dziecko, to co widzisz to początek Pasji, którą Kościół musi przejść przed Moim Powtórnym Przyjściem. Pisma muszą się wypełnić. Oczyszczenie Kościoła musi nastąpić zanim zbiorę Moją resztkę na Erę Pokoju. Módlcie się dużo za Mojego Wikariusza. Prowadzi go Mój Duch i Błogosławiona Matka, ale potrzebuje waszych modlitw. Szatan myśli, że w końcu pokona Mój Kościół, ale to się nigdy nie zdarzy. Wielu skarży na to w jaki Mój Wikariusz prowadzi Kościół. Mimo, że wygląda to tak, że zamierza zdradzić swojego Boga i Matkę Kościół, to się nie wydarzy. To co widzicie, to ostateczny atak na Mój Kościół od wewnątrz. Zobaczcie na wizję św. Jana Bosko, który prowadzi okręt statkiem pomiędzy dwoma kolumnami; Kolumna Mojej Eucharystii po prawej i Kolumną Mojej Najświętszej Matki po lewej. Te wszystkie małe statki to kardynałowie, biskupi, księża, zakonnicy, świeccy wewnątrz Kościoła atakująca Mój Kościół przez Mojego Wikariusza. Wiele artykułów pisanych jest niesprawiedliwie przeciw niemu. Źle postępują. Jeśli myślą o sobie, że są tak święci i wierni Bogu, powinni upaść na kolana modląc się za Mojego Wikariusza. Moje stado powinno modlić się za siebie nawzajem, za papieża, kardynałów, biskupów, księży i zakonników. Powinni przygotowywać się na nadchodzący Wielki Ucisk. Powinni modlić się za swoich seminarzystów, aby zostali dobrymi, świętymi, Maryjnymi księżmi zamiast atakować swojego papieża. Wasze modlitwy z serca płynące osłabią Pasję Mojego Kościoła, którą musi przejść. Módlcie się również, aby papież Franciszek ogłosił V i ostatni dogmat Maryjny „Maryja: Współodkupicielka, Orędowniczka i Pośredniczka wszystkich Łask”. Papież Franciszek jest bliżej Błogosławionej Matki niż wiecie. Pomóżcie mu wejść do Jej Niepokalanego Serca.”

   http://afterthewarning.com/WebPages/BeforeTheWarning/MessagesFromHeaven/MiscellaneousMessages.aspx#10-25-14c

 2. Ania pisze:

  Tragedia w Sosnowcu. Spłonęła katedra!
  Tragedia w Sosnowcu. W nocy spłonęła tamtejsza katedra. Dzięki przytomności księży uratowano z pożogi Najświętszy Sakrament.

  Pożar zauważyć ks. Mariusz Trąba mieszkający tuż przy katerze. Ksiądz powiadomił straż pożarną i sosnowieckiego biskupa. Z katedry prędko wyniesiono Najświętszy Sakrament.

 3. Ewa pisze:

  Siostry Franciszkanki Niepokalanej wydały książeczkę ‚Akt zawierzenia i Różaniec zawierzenia’ ks. Dolindo Ruotolo. Warto się do nich o nią zwrócić [fi-varsavia@o2.pl, tel. 22 844 02 42]. Oprócz Aktu zawierzenia, który znacie, na końcu jest Różaniec. Skuteczny. Spróbujcie.

  Na początku:
  Boże, wejrzyj ku wspomożeniu memu …
  Chwała Ojcu, …

  Akt strzelisty: Panie, niech będzie błogosławione Twoje Imię , i niech będzie wola Twoja!

  1szy dziesiątek: Jezu, Ty się tym zajmij! [10x]
  Chwała Ojcu ….
  Akt strzelisty: Panie, niech będzie błogosławione Twoje Imię , i niech będzie wola Twoja!

  2gi dziesiątek:
  Mamo Maryjo, Ty się tym zajmij! [10x]
  Akt strzelisty: O Maryjo, Matko moja, przyjdź mi z pomocą.

  3ci i 5ty dziesiątek: jak 1szy

  4ty dziesiątek jak 2gi.

  Na zakończenie: Ojcze Nasz….

  Wydane we Włoszech przez to Zgromadzenie w lutym tego roku. Ma imprimatur. Można chyba też zamówić wersję po włosku, tamże.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s