Rekolekcje z o. Janem Pawłem – grzech wędruje przez pokolenia, ale chcemy być dobrymi chrześcijanami, czyli Jezu troszcz się Ty

Jedna z ważniejszych konferencji – bez tego etapu nie da się przejść dalej

Modlitwa przebaczenia, polecana przez o. Jana Pawła w konferencji:
Kliknij i pobierz: Modlitwa przebaczenia wg nauki o. Jana Pawła

***************
A teraz oczyszczony przez  wybaczenie  wszystkie troski powierz Panu Jezusowi  wg ks. Dolindo Ruotolo:

…Mnie oddajcie to co wami wstrząsa, co was boli bezgranicznie – te wasze wątpliwości, wasze przemyślenia, wasze niepokoje i chęć powzięcia odpowiednich kroków za wszelką cenę, aby zapobiec temu co was trapi. Czegóż nie dokonuję, gdy dusza, tak w potrzebach duchowych jak i materialnych, zwraca się do Mnie, patrzy na Mnie mówiąc: „TY SIĘ TYM ZAJMIJ”, a przy tym zamyka oczy i uspokaja się!… >>>kliknij czytaj<<<

Akt Oddania Się Jezusowi – motywacja w ciężkich chwilach

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Rekolekcje z o. Janem Pawłem – grzech wędruje przez pokolenia, ale chcemy być dobrymi chrześcijanami, czyli Jezu troszcz się Ty

 1. Ania pisze:

  IS: podbijemy Rzym, złamiemy krzyże, zniewolimy kobiety!
  Państwo Islamskie znowu grozi Zachodowi. W najnowszym filmie zapewnia, że podbije Rzym, złamie chrześcijańskie krzyże i weźmie do niewoli zachodnie kobiety.

  Państwo Islamskie opublikowało dziś długi, 42-minutowy film, w którym straszy Zachód morderczymi aktami terrorystycznymi i wojną. Ekstremiści wzywają do zabijania mieszkańców Zachodu, zwłaszcza tych ze Stanów Zjednoczonych, Australii, Kanady i innych państw, które są w sojuszu z USA skierowanym przeciwko Państwu Islamskiemu.

  „Rozbij mu głowę kamieniem, zamorduj go nożem, przejedź samochodem, zrzuć go z wysokości, zaduś go, otruj go!” – wzywają ekstremiści do mordów.

 2. Ania pisze:

  Sataniści urządzili w Oklahoma City czarną „mszę”. Zapowiadali, że podepczą i oplują opłatek, który ma imitować konsekrowaną Hostię. Przeciwko bluźniercom protestowali katolicy i arcybiskup!

  W Oklahoma City odbyła się w niedzielę czarna „msza” zorganizowana przez okultystyczną grupę „Dakhma of Angra Manyu”. Sataniści wcześniej zapowiadali, że sprofanują podczas diabelskiego rytuału konsekrowaną Hostię. Po zdecydowanych protestach Kościoła katolickiego i zagrożeniu pozwem sądowym, okultyści zwrócili ją Kościołowi. Organizator inicjatywy, Adam Daniels, powiedział, że zamiast Hostii wykorzystany zostanie opłatek, który ma ją reprezentować. Sataniści podczas ceremonii mieli go zdeptać i opluć.

  Daniels wyjaśnił, że czarna „msza” została pozbawiona wielu elementów, które powinna zawierć, a to ze względu na prawo obowiązujące w stanie. Podczas prywatnych seansów satanistycznych okultyści sięgają po bardzo wulgarne środki, jak mocz, nagość i seks.

  Jak podaje lokalna prasa, na czarnej „mszy” pojawiło się od 40 do 50 osób. Tymczasem protesty, które zorganizowały środowiska katolickie, przyciągnęły ok. 1600 osób. Zdecydowana większość z nich zgromadziła się w kościele św. Franciszka z Asyżu, by wspólnie się modlić pod przewodnictwem arcybiskupa Oklahomy, ks. Paula Coakleya. Dodatkowo 400 osób zgromadziło się w pobliżu kościoła, a to ze względu na brak miejsca we wnętrzu świątyni.

  Abp Coakley powiedział w homilii, że Oklahoma City zostało zaatakowane przez „ciemne siły”. Zauważył jednak, że chrześcijanie wiedzą, iż „Chrystus pokonał szatana. Wojna została wygrana, Chrystus zwyciężył, choć potyczki będą trwać aż Pan powróci by rządzić na wieki”.
  Tłum katolików po skończonych modlitwach skierował się pod centrum kulturalne, w którym miała miejsce czarna „msza”. Manifestanci protestowali przeciwko znieważaniu Boga.

  Sataniści mogli w spokoju odprawiać swój ohydny rytuał, bo mieli pełną zgodę lokalnych władz. Te uznały, że organizacja czarnej „mszy” w budynku publicznym jest zgodna z prawem i nie chciały słuchać argumentacji chrześcijan, którzy sprzeciwiali się temu aktowi horrendalnej bezbożności.

 3. wobroniewiary pisze:

  „Och Jezu, oddaję się Tobie przez Maryję, troszcz się Ty”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s