Ks. Sławomir Kostrzewa – Ideologie i zabawki, które szkodzą dzieciom czyli odebrać dzieciom niewinność

Odebrać dzieciom niewinność? cz. 1. Ideologie, które szkodzą dzieciom – ks. Sławomir Kostrzewa

Odebrać dzieciom niewinność? cz. 2. Zabawki, które szkodzą dzieciom – ks. Sławomir Kostrzewa

Ten wpis został opublikowany w kategorii Zagrożenia duchowe i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

12 odpowiedzi na „Ks. Sławomir Kostrzewa – Ideologie i zabawki, które szkodzą dzieciom czyli odebrać dzieciom niewinność

 1. wobroniewiary pisze:

  Ks. Jerzy wkrótce świętym?
  20 września we Francji rozpocznie się proces ws. cudu za wstawiennictwem bł. Jerzego Popiełuszki. W podparyskiej diecezji doszło w 2012 r. do niewytłumaczalnego medycznie uzdrowienia z raka krwi.
  Proces w sprawie domniemanego cudu za wstawiennictwem bł. Jerzego Popiełuszki rozpocznie się 20 września w tymczasowej katedrze w Créteil – poinformował KAI ks. Tomasz Sokół z Polskiej Misji Katolickiej we Francji. – Proces ten otwiera procedurę procesu kanonizacyjnego polskiego męczennika – dodaje ks. prof. Józef Naumowicz, notariusz w procesie ks. Popiełuszki w diecezji Créteil.
  To właśnie w tej podparyskiej diecezji doszło w 2012 r. do niewytłumaczalnego medycznie uzdrowienia z raka krwi, które przypisywane jest wstawiennictwu polskiego męczennika. Jeśli proces zakończy się uznaniem cudu, otworzy drogę do kanonizacji patrona NSZZ „Solidarność”.
  Czytaj całość: http://warszawa.gosc.pl/doc/2156426.Ks-Jerzy-wkrotce-swietym

  • mariaP pisze:

   Kiedy mamy wiare jak ziarnko gorczycy…

   «- 14 września 2012 r. ksiądz z parafii Joinville-le-Pont w sam dzień swoich urodzin został wezwany, aby udzielić konającemu sakramentu chorych. Ów kapłan pielgrzymował wcześniej do sanktuariów w Polsce. W Warszawie nawiedził grób ks. Popiełuszki i ku swemu zdziwieniu odkrył tam, że jego data urodzin (14 września 1947) była dokładnie datą urodzin Księdza Jerzego. Powstała więc spontaniczna bliskość dusz: francuski współbrat włączył na stałe do swoich modlitw szczególne nabożeństwo do błogosławionego męczennika „Solidarności”.
   Znalazłszy się teraz przy łóżku konającego – w sam dzień jego i swoich urodzin – modlił się głośno: „Posłuchaj, Jurku, dziś twoje i moje urodziny, więc jeśli masz coś zrobić, to zrób to właśnie dzisiaj”. Potem odszedł. Po kilku chwilach chory otworzył oczy i zapytał: „Co się stało?” – pisał ks. prałat Krystian Gawron na łamach paryskiego „Głosu Katolickiego”. «
   http://info.wiara.pl/doc/2156426.Ks-Jerzy-wkrotce-swietym

   Z jaka wiara byla wypowiedziana prosba Ksiedza ze Joinville le Pont, ze zostala wysluchana !
   I to od razu !
   Gdyby nie ona, byloby zapewne dawno po pogrzebie !
   To wiara uzdrawia i wiara gory przenosi !
   Dzis tylu chorych wydaje sie , ze nieuleczalnie… tylu potrzebuje uzdrowienia !
   wiec wolajmy –
   – Panie , przymnoz nam wiary !!

   Jaka to nadzieja dla wymierajacego Narodu !

 2. julia pisze:

  dobra , rzetelna praca ks. Kostrzewy. Mam co prawda mdłości od ilości tych potwornych zabawek, ale myślę, ze takie spotkania powinny odbywac sie w kazdej szkole. MOze by co niektore mamusie postępowe i liberalne otworzyły oczy.
  Apropos , wczoraj skojarzyłam inny jeszcze fakt… popularne angry birds, przecież ptaszki są piekne, pięknie spiewają , są bogactwem danym nam od Boga bysmy mogli uszy i oczy nacieszyć.
  A przedstawia sie je w formie wściekłych ptaszysk. Mam wrażenie , że szatan wziął na cel trzy boże prawdy- piękno, dobro, czystość.

 3. wobroniewiary pisze:

  Kochani,
  wiele osób pyta w mailu na fb, kiedy następne odcinki nagrań z rekolekcji, bo weekend, więcej czasu na odsłuchanie a ja przyznam szczerze, że od 1 września nie miałam możliwości położyć się spać normalnie, poleżeć z 10 min w dzień odpocząć posłuchach dalej, co nagrać zgrać jak nazwać.
  Przepraszam ale dopiero od poniedziałku zacznę wgrywać i to powoli.
  Na tym kochanym gracie tłumaczenie które powinnam robić 1 dzień, robiłam 3 dni, o mały włos nie straciłam pracy, biura i mogli nałożyć na mnie karę do 10 tys,. zł za opóźnienie – na szczęście udało się. Tematyka była jak mówi Monika „piekielna” bo budowa kotła….
  Kocham Was ale do poniedziałku mnie nie ma a w niedzielę postaram się odsłuchać nowe kawałki materiału rekolekcyjnego.
  Ja nawet nie rozpakowałam się do końca… dopiero mam I pranie za sobą, wszystko przez ten komputer…. wszystko przez ataki złego na nagrania, no i nie wszystko się nagrało. Kazimierz mówił mi, że 3 płytki ma puste. Muszę znaleźć czas aby przegrać wysłać Jemu na 2 koniec Polski.
  Modlitwa mile widziana

  • wobroniewiary pisze:

   Ps. Już odsłuchuję ciut bo nie mogę spać i następny odcinek
   „O tradycjonalistach, fanatykach religijnych i internetowych inkwizytorach”
   Zaznaczam, że o. Jan Paweł i ja kochamy Tradycję – ale nie fanatyzm. Warte odsłuchania

  • Krzysztof K pisze:

   Można na FTP wysłać, a admin je sobie odbierze. Jeśli nie macie FTPa to mogę udostępnić.

 4. roza pisze:

  17-letnia niewolnica opowiada, jak gwałcą ją dżihadyści

  17-letnia dziewczyna porwana przez Państwo Islamskie opowiada, czego doświadcza w niewoli. Ekstremiści uczynili z niej seksualną niewolnicę i gwałcą niemal każdego dnia.
  17-letnia jazydka została wzięta do seksualnej niewoli wraz z 40 innymi kobietami. Niektóre z nich miały zaledwie 12 lat. Dziewczyna, która wciąż przebywa w rękach barbarzyńców, opowiedziała o tragedii, jakiej doświadczyła z rąk oprawców. Mówi, że ekstremiści nie oszczędzają nikogo: nawet kobiet z małymi dziećmi.

  Dziewczyna opowiada, że niewolnice seksualne są gwałcone każdego dnia. Ekstremiści trzymają je w budynku z zablokowanymi oknami, którego pilnują uzbrojeni strażnicy. Szanse na ucieczkę są wiec praktycznie zerowe.

  „Błagam was, nie piszcie jak mam na imię, bo jest mi tak wstyd za to, co mi robią!” – powiedziała dziewczyna w wywiadzie dla włoskiej gazety „La Repubblica”. „Istnieje taka część mnie, która chce tylko umrzeć. Jednak inna część wciąż ma nadzieję, że zostanę uratowana i będę mogła jeszcze raz przytulić moich rodziców” dodaje.

  „La Repubblica” skontaktowała się z dziewczyną przez telefon. Numer otrzymali od jej rodziców, którzy przebywają w obozie dla uchodźców w Kurdystanie.

  17-latka mówi, że ekstremiści wymyślają szczególnie potworne tortury psychiczne. „By mocniej nas zranić, każą nam opisywać ze szczegółami to, co nam robią, naszym rodzicom. Śmieją się z nas bo myślą, że są niepokonani” – mówi. „Nie oszczędzają kobiet z małymi dziećmi ani młodych dziewcząt – niektóre nie mają nawet 13 lat. Część z nich już nigdy nie będzie mówić” – dodaje jazydka.

  „Traktują nas, jakbyśmy były ich niewolnicami. Mężczyźni biją nas i grożą nam, gdy się opieramy. Często miałam nadzieję, że pobiją mnie tak mocno, że umrę” – wyznaje. „Prosiłyśmy naszych oprawców by nas zastrzelili, zabili. Jesteśmy jednak dla nich zbyt cenne” – dodaje. Jazydka opowiada też, że muzułmanie przekonują wzięte do niewoli kobiety, że są ich własnością, zdobyczą wojenną. „Mówią, że jesteśmy jak kozy, które kupili na rynku” – wyjaśnia. „Zabili już moje ciało. Teraz zabijają też duszę” – dodaje na koniec.

  Proszę o codzienną modlitwę za prześladowanych chrześcijan! Nie zapominajmy o nich!

 5. roza pisze:

  Jeśli macie wątpliwości, że i w naszym kraju mieszkają dżihadyści, to w tej chwili mówię wam, mylicie się! Oni tu mieszkają! Kupujecie u nich kebaby! Osobiście znam taką rodzinę! Troskliwy ,,tatuś” wywiózł ich do Polski na czas wojny! Co weekend lata samolotem do Iraku! Jak myślicie, po co? Skoro tam jest WOJNA! Od dziecka tej rodziny wiem, że jak ,,tatuś” załatwi w Iraku wszystkie ,,sprawy”, to tam wracają! Tylko głupi nie domyśli się, jakie to sprawy!

 6. MagdaB pisze:

  Szeroko się usmiechnęłam gdy przed chwilą włączyłam stronę a tu wyskakują mi filmy, które wczoraj oglądałam i chciałam link podesłać, bo na prawdę warto posłuchać. Ponad dwie godziny zleciały w mgnieniu oka. Polecam.

 7. wobroniewiary pisze:

  Ks. Stanisław Małkowski nie może w Londynie odprawić mszy świętej ani wygłosić kazania!
  Ksiądz Stanisław Małkowski ma zakaz wygłaszania kazań, przewodniczenia mszy św., oraz wygłaszania referatu w salkach parafialnych

  Ks. Stanisława Małkowskiego został dziś zaproszony przez Polonię do Londynu
  Okazało się, że rektor polskiej Misji Katolickiej w UK ks. prałat Stefan Wylężek wystosował list do Koła Członków Indywidualnych Zjednoczenia Polskiego, którzy zaprosili ks. Małkowskiego do Londynu, w którym czytamy, że mogą oni „zaprosić” ks. Małkowskiego do Anglii, ale może on jedynie „wygłosić referat”. Nie może natomiast wygłosić referatu w sali parafialnej, nie może odprawić mszy świętej oraz wygłosić kazania. Ksiądz prałat powołuje się na rozmowę z kanclerzem kurii archidiecezjalnej w Warszawie, który prawdopodobnie powiedział, że ks. Małkowski może wygłaszać kazania tylko w miejscu „kanonicznej rezydencji”. „Ksiądz Stanisław Małkowski może koncelebrować Mszę Świętą, […] ale przewodniczyć musi ksiądz proboszcz i to on głosi homilię. Nie może ksiądz Małkowski wygłosić konferencji w Sali Parafialnej przy Kościele” – czytamy w liście.

  Wierni z Londynu są oburzeni: „Okazało się, że dla przyjaciela bł. ks. Jerzego Popiełuszki nie ma miejsca w polskim Kościele”.

  Całość: http://www.fronda.pl/a/ks-stanislaw-malkowski-nie-moze-w-londynie-odprawic-mszy-swietej-ani-wyglosic-kazania,41608.html

 8. roza pisze:

  B. imam: Koran nawrócił mnie na chrześcijaństwo
  DODANE 2014-09-12 20:56 jdud /CNA
  Święty Koran nawrócił mnie na chrześcijaństwo – mówi były muzułmański imam Mario Joseph. Jezus zaś uratował jego życie z rąk torturującej go rodziny.

  B. imam: Koran nawrócił mnie na chrześcijaństwo
  YT
  Mario Joseph
  Mario Joseph pochodzi z rodzinie muzułmańskiej rodziny, zamieszkałej w Indiach, w stanie Kerala. Jego matka oparła się sugestiom lekarzy, by zabić go przed narodzeniem z powodu infekcji macicy. Kobieta ofiarowała swe dziecko Bogu. Studiował filozofię i teologię, by przed ukończeniem 18 lat zostać imamem.

  Kiedyś został zapytany, kim jest Jezus. Zainspirowało go to do studiów nad chrześcijaństwem. Zauważył, że imię Jezus w Koranie wymieniane częściej niż imię proroka islamu Mahometa, zaś Maria jest jedyną kobietą wymienianą w tej księdze z imienia. Zauważył też, że Jezus uzdrawiał chorych i wskrzeszał zmarłych, a Mahomet tego nie czynił.

  Doszedł też do rozumienia Boga jako ojca, a więc czegoś, czego naucza chrześcijaństwo. – Ilekroć myślę, że Stwórca wszechświata jest moim tatą, ogarnia mnie radość, której nie potrafię wyrazić – powiedział Mario Joseph.

  Wtedy postanowił przyjąć Jezusa, zostać katolikiem. Wywołało to brutalną reakcję rodziny, która pobiła go do nieprzytomności. Gdy oprzytomniał, był nagi, skrępowany w małym, pokoiku z ranami i ustami wypełnionymi ostrą papryką. Był głodzony, pozbawiony wody, brat zmuszał go do picia własnego moczu. Po 20 dniach takich tortur jego własny ojciec, dusząc go i grożąc nożem, żądał wyrzeczenia się Chrystusa.

  – Kiedy zrozumiałem, że nadeszła moja ostatnia chwila, pomyślałem, że Jezus umarł i zmartwychwstał i że jeśli w Niego wierzę, ja także odzyskał życie – opowiada Mario Joseph. Wtedy w przypływie sił odepchnął rękę z nożem i wykrzyknął imię Jezusa. Jego ojciec upadł na własny nóż, ranił się ciężko, piana popłynęła z jego ust. Gdy rodzina wzięła ojca do szpitala, zapomniała zamknąć pokój, w którym mężczyzna był więziony. Dzięki temu uciekł. Przygodnie napotkany taksówkarz okazał się być chrześcijaninem i okazał mu pomoc.

  – Tego dnia tak naprawdę zrozumiałem, że mój Jezus żyje – mówi były imam, który przyjął imiona ziemskich rodziców Jezusa.

  Od nawrócenia minęło 18 lat, a mimo to wciąż są ludzie, którzy chcą go zabić. Rodzina urządziła nawet jego symboliczny pogrzeb, a na nagrobku, jako datę śmierci wypisała datę jego chrztu. Mario Joseph modli się za nich.

  – Jezus wyraźnie powiedział: „Jeśli kto spożywa moje ciało i pije moją krew, nie umrze na wieki” – podkreśla uratowany chrześcijanin.
  http://gosc.pl/doc/2156697.B-imam-Koran-nawrocil-mnie-na-chrzescijanstwo

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s