Rekolekcje z o. Janem Pawłem – o wierze, przebaczaniu, ustawianiu innych i o godnym przyjmowaniu Komunii św.

O wierze wg św. Franciszka i o przebaczeniu wg Cataliny Rivas

Ewangelizujmy wg szkoły Maryi –  dzielnie znośmy cierpienia i
pamiętajmy, że szarpanie za uszy dzieci czy ustawianie ich oraz wszystkich innych nie pochodzi od Boga
a także
o godnym przyjmowaniu Komunii św.

Ojciec Jan Paweł pisze:
Prezentuję jedną z modlitw odmawianych przez Ojca Sylwestra podczas nabożeństw czy indywidualnych spotkań

MODLITWA ODCIĘCIA OD ZŁA

Panie mój, Jezusie Chrystusie! Jesteś moją Siłą i Mocą! Wierzę w Ciebie Panie Jezu i chcę zawsze należeć do Ciebie! Pan mój Jezus Chrystus rozkazuje wam, przeklęte duchy: odejdźcie ode mnie! (i od moich bliskich!) Niech się tak stanie! Amen!

Odejdźcie ode mnie (i od moich bliskich), duchy pychy, nieczystości i zazdrości!

Odejdź szatanie gniewu, obżarstwa, pijaństwa i lenistwa! Idź precz szatanie grzechu nienawiści, rozłamów i przemocy! Pan, Bóg twój przez Świętego Archanioła Michała strąca cię na dno piekła! Niech się tak stanie! Amen!

Ja, wraz z całą moją wolą i umysłem i uczuciami, należę do mego Zbawcy i Pana Jezusa Chrystusa! On przelał za mnie swoją Krew, Jego na wieki chcę wysławiać i uwielbiać i Jemu dziękować! Demonie jakikolwiek! Nie masz u nie nic do szukania! To mówi twój Pan! Panie Jezu ulecz wszystkie rany mojej duszy i mojego ciała! Uzdrów rany mego niemowlęctwa i dzieciństwa, rany młodości i wieku dojrzałego! Niech się tak stanie! Amen!

Mój Zbawicielu! Chcę odtąd używać mego zdrowia i wszystkich moich sił do czynienia dobra i do zachowania Twoich świętych przykazań. Dziękuję Ci za to, że mnie miłujesz odwieczną miłością, że uzdrawiasz i umacniasz całą moją osobę!

Razem z Maryją Niepokalaną, ze Świętym Archaniołem Michałem, z Aniołami i wszystkimi Świętymi chciał wysławiać Twoje Imię: Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu. Jak była na początku, teraz i zawsze, i na wieki wieków. Amen!

Panie Jezu Chryste! Uznaje Cię moim Stwórcą, Zbawcą i Królem! Ty wziąłeś na siebie moje grzechy i umarłeś za mnie na krzyżu, a trzeciego dnia zmartwychwstałeś, i przekazujesz przebaczenie przez swój Kościół w sakramencie pokuty i pojednania.

Dzięki Ci, Panie Jezu, za to, co uczyniłeś dla mnie i dla całej ludzkości! Swoim posłuszeństwem woli Ojca Niebieskiego zwyciężyłeś pysznego szatana i wyzwoliłeś nas z jego niewoli. Wysławiamy Cię o Boże i uwielbiamy, nieogarniony w swej miłości, dobroci i miłosierdziu!

Maryjo Niepokalana, Święty Michale Archaniele, mój Aniele Stróżu, wszyscy Aniołowie i Święci, a zwłaszcza moi Patronowie, dopomóżcie mi w wysławianiu Boga, który mnie kocha, przebacza moje grzechy i daje siebie, jako duchowy pokarm mojej duszy!

Przepraszam Cię, Panie Jezu za tak ospałe i apatyczne dawanie odpowiedzi na Twoja miłość i za to, że nie otwieram się w pełni na działanie Twego Ducha Świętego, na przyjęcie Twoich łask, nie korzystanie w pełni z władzy i mocy, której mi udzieliłeś do pokonywania szatana i złych duchów.

Żałuję Panie, że wiele razy uległem(-am) ich kłamstwu i nie wykonywałem(-am) Twoich przykazań i natchnień! Przebacz mi, mój Zbawicielu! Chcę odtąd należeć tylko do Ciebie! Wszystko, bowiem mogę w Tobie, który mnie umacniasz!

Ponownie wyrzekam się szatana i jego wszelkiej działalności! jego nieposłuszeństwa, kłamstwa i samowystarczalności!

Wyznaję, że bez Ciebie Panie, nie mogę uczynić nic dobrego! Dlatego, ufny Twojemu Miłosierdziu, osłonięty Twoją Najdroższą Krwią, otoczony obroną Najświętszej Maryi Panny Niepokalanej, mojej duchowej Matki, wzywający na pomoc Świętego Michała Archanioła, mego Anioła Stróża, wszystkich chórów Anielskich i wszystkich Świętych, wołam w Duchu Świętym: Jezus Chrystus, Pan! Lew z pokolenia Judy!

Nakazuje ci szatanie: Odejdź ode mnie(odejdź od moich bliskich, przyjaciół i znajomych!), aż na dno piekła i nie wracaj więcej! Niech się tak stanie! Amen!

Hossanna in excelsis!
Benedictus qui wenit in Nomine Jesu Christi!
Hossanna in excelsis!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Rekolekcje i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

17 odpowiedzi na „Rekolekcje z o. Janem Pawłem – o wierze, przebaczaniu, ustawianiu innych i o godnym przyjmowaniu Komunii św.

 1. Agnieszka pisze:

  Jak ja dziękuję za te filmiki!!! I za wszystkie słowa ojca Jana Pawła! Zawsze czułam w sercu, że zmuszanie ludzi do wiary to błędna droga! Że ocenianie innych ludzi to zło! Niestety diabeł skutecznie poprzez różnych ludzi rozsiewał we mnie wątpliwości! Szukałam potwierdzenia moich przeczuć, ale nigdy tego nie znalazłam, aż do dzisiaj! Dzięki Ci Panie! Ufam Tobie! Kocham Cię, o Najdroższy!

  • wobroniewiary pisze:

   To były naprawdę ważne rekolekcje.
   Taka prawdziwa obrona wiary mimo wielu wyzwisk.
   Do dziś istnieje szkalująca mnie strona „xxx” na wordpressie.
   Ale przebacz im Boże, bo nie wiedzą co czynią

   • Kina pisze:

    Niech Bóg Błogosławi za te rekolekcje organizatorom i prowadzącemu Ojcu Janowi Pawłowi dla uczestników była to ogromna łaska dana nam z nieba bo dla każdego z nas Bóg przygotował swój własny plan…Ja osobiście dziękuje Wam wszystkim za pomoc i wsparcie a w szczególności za modlitwę…każdego dnia noszę Was wszystkich w sercu…i modlę się ufając Bogu i dziękując mu za wszystkie łaski, którymi mnie obdarzył…Boże miej w opiece wszystkich uczestników… prowadź ich drogą wyznaczoną przez Ciebie, oczyszczaj ich serca z bólu ,cierpienia i lęku oraz uwalniaj od wszelkiego zła…Tobie i Twojemu synowi Jezusowi Chrystusowi oddaję pokłon i Chwałę do końca moich dni…Jezu Ufam Tobie…proszę Cię abyś mnie nie opuszczał w codziennym trudzie życia…Dziękuje Ci Jezu za Twoją ukochaną Matkę Królową Pokoju…niech za jej wstawiennictwem cała ludzkość dozna prawdziwej miłości Boga, który tak umiłował świat, że swojego jednorodzonego syna Jezusa wydał na śmierć aby móc zbawić nas tu na ziemi…Nigdy o tym nie zapominajcie…i patrzcie na krzyż z miłością i uwielbieniem a w nim odnajdziecie odpowiedz dotyczącą życia doczesnego…z krzyża wypływa miłość bo tylko on jest zdolna przemieniać nasze serca…

 2. ircia pisze:

  Tak,to byly piekne rekolekcje 🙂 Tak spedzony czas jest czlowiekowi potrzebny,duzo mozna sie nauczyc,spokorniec,ale i tez poglebic swoja wiare,chociaz na codzien wydaje nam sie,ze duzo i dobrze czynimi,to na takich rekolekcjach mozna sobie uswiadomic ile jeszcze bledow popelniamy.Dziekuje za te rekolekcje ❤

 3. julia pisze:

  mnie też coś mówiło , że nie można się czepiać innych, że nie klękają ,czy na rękę biora komunię, nauczylam się mówic o błędach , czy złych postawach ludzi w taki sposób, że siebie również w to włączam. Jeśli z kims rozmawiam, to mówię , ze jako katolicy mamy problem z odpowiednim przyjmowaniem komunii , czy mamy małą swiadomość czym jest msza swięta , dlatego dopoki nas ktoś nie pouczy , to jednak chodzimy na mszę wiecej z koniecznosci a nie z miłosci do Boga.
  Poł nocy wczoraj nie spałam po tych filmach. Ciągle myslałam nad sobą.
  A to wytykanie innym wad religijnych nazywam pycha religijną. Tu diabeł ma na nas haczyk… bo wie, ze skoro my wiemy, mozemy sie tak dobrze czuc z własna poboznoscia , ze wpadniemy w pułapkę pychy , nie wiadomo kiedy.
  CO do nawracania na siłe ; w Biblii są słowa , ze kogo Bóg pociągnie do siebie , ten do Jezusa przyjdzie. CZyli to Bóg i tylko Bóg jest sprawcą nawróceń.
  My mozemy się tylko modlić i swoja postawą ” świecic” ….

 4. Ania pisze:

  Kard. Pell: ewangelizatorzy muszą się liczyć z atakami diabła
  Kard. George Pell ostrzega ewangelizatorów przed atakami diabła. Jego zdaniem są one nieuniknione, ponieważ poprzez ewangelizację otwarcie sprzeciwiamy się szatanowi. Australijski purpurat przypomniał, że to Papież Franciszek w pełni przywrócił temat diabła do publicznego nauczania.
  Całość: http://pl.radiovaticana.va/news/2014/09/11/kard._pell:_ewangelizatorzy_musz%C4%85_si%C4%99_liczy%C4%87_z_atakami_diab%C5%82a/pol-824759

 5. julia pisze:

  coś w tym jest , a nawet na pewno;)
  3 dni temu jak zaczęłam pisac swiadectwo nawrócenia laptop zawiesił mi się kilka razy. 😦
  wczoraj nic nie pisałam to był spokoj. Dodam , ze to nowy laptop.

 6. Adminka pisze:

  Proszę was pilnie o modlitwę za pewną Marzenę (tylko osoby w stanie laski uświecającej) za chwilę zacznie się jej egzorcyzm, jeden z najtrudniejszych w praktyce tego egzorcysty, który mnie prosiło modlitwę
  Sprawa jest otyle trudna, że zły duch co rusz wyprowadza ją w nocy na cmentarz i już długo długo nie chce jej opuścić
  Osoby z problemami duchowymi i bez stanu łaski całkowitej proszę o modlitwę za księdza egzorcystę
  Ewa

 7. Klara pisze:

  Módlmy się dziś za posłów, by zaprotestowali przeciwko pedofilii!

  Potężny egzorcyzm Świętego Michała Archanioła

  Boże w Trójcy Świętej Jedyny, błagam Cie i proszę za wstawiennictwem Bogurodzicy Dziewicy Maryi, Świętego Michała Archanioła, wszystkich Aniołów i Świętych o tę wielką łaskę pokonania sił ciemności na polskiejziemi i całym świecie. Odwołujemy się do zasług Męki Pana Naszego Jezusa Chrystusa, Jego Przenajdroższej Krwi przelanej za nas i Jego Świętych Ran, Agonii na Krzyżu i wszystkich cierpień poniesionych podczasMęki i przez całe Życie Pana Naszego i Zbawcy. Prosimy Cię Jezu Chryste, wyślij Swoich Aniołów, aby strąciły złe moce do czeluści piekielnych, aby na polskiej ziemi i na całym świecie nastało Boże Królestwo. Aby łaskaBoża mogła się rozlać na każde ludzkie serce, aby nasz Naród i wszystkie narody całego świata mogły doświadczyć Bożego pokoju. Nasza Pani i Królowo, błagamy Cię gorąco poślij swoich Aniołów, aby strąciły do czeluści piekielnych, wszystkie te złe duchy, które mają być strącone. A Ty Wodzu Niebieskich Zastępów dokonaj tego dzieła, aby łaska Boża mogła nam nieustannie towarzyszyć. Poprowadź wszystkie Zastępy Niebieskie, aby złe mocezostały strącone do czeluści piekielnych. Użyj całej Swej mocy, aby pokonać lucyfera i jego aniołów, którzy się sprzeciwili Woli Bożej i teraz chcą niszczyć dusze ludzkie. Pokonaj ich, albowiem masz taką władzę, a nam wyproś łaskę pokoju i Bożej Miłości abyśmy podążali za Chrystusem do Królestwa Niebieskiego.
  Amen.

  http://www.fronda.pl/a/modlmy-sie-dzis-za-poslow-by-zaprotestowali-przeciwko-pedofilii,41565.html

  • wobroniewiary pisze:

   Ojcze Janie Pawle – ta modlitwa nie ma imprimatur, rozpowszechniają ją z obietnicami rzędu 500 tys. dusz po jednym odmówieniu opuszcza czyściec.
   Nie podoba mi się to, ale niech Ojciec się wypowie.
   Mamy zatwierdzone modlitwy do św. Michała.

   Ps. Wiem, że Ojciec rozpoczął Mszę św. ale spokojnie czekam na odpowiedź

   • Maggie pisze:

    Dostałam ta modlitwę z odnosnikiem, ze „każdorazowe odmówienie tej modlitwy spowoduje stracenie do czelusci piekielnych 50 tysięcy złych duchów.” Pochodzi ona z rozprowadzanej książeczki z nowenna/krucjata do ojca Pio etc, ktora odmawia już ogromna ilośc ludzi…
    Tez jakoś dziwnie mi to wyglada – zwłaszcza, ze tu słyszę o uwolnieniu z czyścca a tam o straceniu do piekła.

   • Maggie pisze:

    Było odmowienie ale IPad „mądrzejszy” – proszę o poprawkę.

   • ircia pisze:

    Wlasnie ,mojej siostrze Jakis czas temu, Kaplan powiedzial,zeby uwazac,bo krazy nieprawdziwa modlitwa do Michala Archaniola i jest w niej ukryte zlo,mowil by odmawiac te znana,ktora mamy w modlitewnikach i innych pewnych zrodlach.

 8. wobroniewiary pisze:

  Tradycjonaliści, którzy pluli na selfie Papieża Franciszka padną – czemu?
  Bo tym razem mamy selfie z Papieżem Benedyktem 😀
  DUCH ŚWIĘTY WIEJE KĘDY CHCE ❤
  Papież emeryt Benedykt XVI poszedł w ślady papieża Franciszka i pozwolił sobie na pozowanie do … selfie. To pierwsze takie selfie papieża Benedykta. I trzeba przyznać, że to świetny krok!

  Wspólne zdjęcie z Papieżem Benedyktem XVI zrobił sobie kleryk, z okolic Neapolu Giuseppe Ricciardi, który powiedział dziennikarzom: "To najpiękniejsze „selfie” na świecie". Młody kleryk odwiedził papieża Ratzingera wraz z księdzem z Caserty z południa Włoch.

  Co ciekawe, to pierwsza taka decyzja papieża-emeryta by pozować do selfie. Widać, że Benedykt XVI czuje współczesny świat. Miejmy nadzieję, że Benedykt XVI jeszcze nas zaskoczy.

  mod/Radio Vaticana

 9. kasiaJa pisze:

  Dzisiaj „imieniny” naszej kochanej Matki Bożej 🙂 ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ Módlmy się w intencjach Najświętszej Maryi Panny, tak jak nas o to prosi z Medjugorje.
  http://pompejanska.rosemaria.pl/2014/09/imieniny-naszej-niebieskiej-mamy/

 10. Elżbieta pisze:

  Maryjo!Kocham Cię .Proś Boga za mną.Dziękuję za Twoją dobroć i opiekę.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s