Orędzie Matki Bożej z Medziugorja dla świata z 25 lipca 2014 roku, przekazane Mariji Pavlović-Lunetti

„Drogie dzieci! Nie jesteście świadomi jakich łask doświadczacie w tym czasie, w którym Wszechmogący daje wam znaki, abyście się otworzyli i nawrócili. Wróćcie do Boga i modlitwy i niech w waszych sercach, rodzinach i wspólnotach zapanuje modlitwa, aby Duch Święty was prowadził i motywował, abyście każdego dnia byli bardziej otwarci na wolę Bożą i Jego plan dla każdego z was. Jestem z wami i ze świętymi i aniołami oręduję za wami. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie”.

************

Ten wpis został opublikowany w kategorii Medziugorje, Orędzia i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

18 odpowiedzi na „Orędzie Matki Bożej z Medziugorja dla świata z 25 lipca 2014 roku, przekazane Mariji Pavlović-Lunetti

 1. Bogusia pisze:

  +++

 2. PAulina pisze:

  Maryjo dziekuje ze jestes z nami w tych trudnych czasach to napełnia mnie nadzieją. Proszę Cię za moje małrzeństwo o jedność o którą tak prosisz.
  Kocham Cię

 3. Barbara pisze:

  Dziękuję Mateńko

 4. Davidek, Beatka Marta, Marcin, Agnieszka M pisze:

  Amen.

  MProszę o modlitwę za mojego synka Davidka, u którego we wstępnej diagnozie stwierdzili zaburzenia autystyczne. Mieszkamy w UK. Mój synek ma 3latka i 4 miesiące i od września idzie do przedszkola, gdzie będzie miał swojego opiekuna ze względu na zachowanie i brak mowy komunikacyjnej. Nie mówi słów, tylko po swojemu, lub krzyczy przeraźliwie, nie wie jak się bawić z innymi dziećmi, nie rozumie co się do niego mówi, gryzie, ciągnie za włosy, ale najczęściej siądzie z dala od innych co mnie martwi. Mamy też młodszą córeczkę Beatkę Martę, o którą też się martwię ze względu na niektóre zachowania. Ma ona 1 rok i 4 miesiące.

  • Maggie pisze:

   Dziecko słyszy 2 języki, to tez nie ułatwia sprawy (zrozumienie brytyjskiej wymowy jest trudniejsze niż kanadyjskiej – ale taka wymowa uchodzi tutaj za elitarna).

   Dużo mówi sie o specjalnej diecie, ktora bardzo poprawia zachowanie dotkniętych autyzmem (słodycze podobno mogą wywołać nadmierna pobudliwosc etc)…widziałam program w TV z przykładami (syn aktora Jim Carry).
   Dołączam Twe dzieci do modlitwy. Pros jak najczęściej o błogosławieństwo księdza i …moze weź udział, cała rodzina, we Mszy Św uzdrowieniowo-uwalniajacej …. Jezus czyni cuda JEŚLI taka Wola Boza.
   Proście a otrzymacie, szukajcie a znajdziecie, pukajcie a wam otworzą – trzeba tak trwać, mozna sie zalic ale bez żali do Pana Boga.

   Pros Matkę Najswietsza z całego serca, jak matka Matkę i mów Jej wszystko, co masz na sercu.

   W mojej rodzinie dziecko, któremu lekarze nie dawli szansy przeżycia i do ok roku było czesciowo sparaliżowane,odzyskalo sprawność ruchowa, a jakis rok pozniej pierwsze słowa niespodzianie wypowiedzialo w Licheniu – na początku Drogi Krzyżowej (wowczas miało dobre 2 lata). Teraz już jest samodzielna i miła osoba dorosła, ktora pracuje. Właśnie w ten sposób matka tego dziecka rozmawiała z Matka Boza…pełnia serca sie modlac.
   Nie trac nadzieii, bo Pan Bóg wszystko widzi i wszystko moze i ma wobec każdego jakieś plany.

   Jezus jest Panem!

   • Davidek, Beatka Marta, Marcin i Agnieszka M pisze:

    Żal mam tylko do samej siebie za wszystko co w życiu zrobiłam włączając w to wiarę w czary, wróżki i duchy. Od małego pamiętam jak tato ciągle opowiadał jak to spotkał w lesie dwóch diabłów w długich ciężkich wojskowych płaszczach, albo jak idąc do domu zabłądził i znalazł się nad bagnem, a misł do domu jakieś 50 metrów. Wiele innych zdarzeń włącznie z klątwą rzuconą przez pewną cygankę na naszą rodzinę. Powiedziała ona, że najmłodsze i najstarsze będzie miało ciężko w życiu. Ja jako małe dziecko może niespełna 5 letnie może młodsze miałam sen w którym śnił mi się mój tato siedzący przy stole w kuchni a obok niego stali ci dwaj w żołnierskich płaszczach. Tato coś podpisywał a mi nagle wypalało nadgarstki aż do kości, przestraszona pobiegłam do mamy która mnie przytuliła. To niejedyny taki straszny sen , który mnie dręczy. Może Davidka też coś dręczy i nie wie jak to pokonać.

   • wobroniewiary pisze:

    Wszytko wskazuje na totalne dręczenie przez duchy okultyzmu , kto wie, czy podpisywanie to nie jakieś cyrografy i inne pakty diabelskie.Spowiedź generalna, modlitwa uwolnienia (masz w UK egzorcystę ks. Piotra Glasa) i Msze św o zerwanie więzów międzypokoleniowych.
    I kto wie, czy synek nie „zgubi” po drodze autyzmu, bo nie wiadomo czy nie ma on podłoża demonicznego

   • Maggie pisze:

    Ks.Piotr Glas mówił, ze Anglia jest miejscem, w ktorym panoszy sie zło…np kiedy szedł z procesja Eucharystyczna ( „odkazajaca”), w pewnym miejscu…. w słoneczny dzień, mimo braku chmur, na ta wlasnie procesje, zaczął padać deszcz …a wokół słońce.
    Wiadomo, ze krwawa historia, szczegolnie ta zapoczatkowana przez ich krola Henryka,wiąże sie z odejściem od Kościoła Rzymskiego, a do tego doszły rożne kulty z podbijanych krajów czy przekleństwa jakimi obrzucano najezdzcow.
    Zło wszędzie sie panoszy ale to nie ono ma „ostatnie Słowo”.

    Jezus jest Panem!

   • Davidek, Beatka Marta, Marcin i Agnieszka M pisze:

    Najgorsze w tym wszystkim jest brak wsparcia ze strony najbliższych i posąszanie o kłopoty z psychiką, jak tylko zaczynam o tym mówić. Ani tato ani mama a tym bardziej mój partner Marcin ( nie mamy ślubu) nie chcą o tym słyszeć zmieniając temat na inny, tak więc zostałam z tym sama i nie wiem co począć.

 5. Pufik pisze:

  Ewuniu sprawiłaś mi przeogromną radość tym wpisem, zwłaszcza różańcem śpiewanym, poranek rozpoczęty cudowną śpiewana modlitwą do Kochanej Mamusi. Świat pomimo swych wad wydaje się być pięknym.

 6. sonia pisze:

  Bądż pozdrowiona Maryjo,Matko mojego Pana i Boga oraz moja .

 7. kasiaJa pisze:

  Mieszkańcy miejscowości Wenzhou w Chinach, obudzili się we czwartek rano i zobaczyli, że rzeka Jangcy ma kolor … krwi!
  http://www.fronda.pl/a/czerwona-rzeka-w-chinach-znak-apokalipsy,39959.html

 8. fornal53 pisze:

  Przepiękne i pokrzepiajace orędzie :). Jezus jest Panem!

  • mariaP pisze:

   – Czy ono nam nie mowi, ze ciagle jestesmy nie na tej drodze – co wiedzie do Nieba i kolejne Kolo Ratunkowe zostaje rzucone!

   Duchu Święty, natchnij nas !!
   Miłości Boża, pochłoń nas !!
   na właściwą drogę zaprowadź nas!!
   Maryjo, Matko, w otoczeniu Swietych i i Aniolow –
   – spójrz na nas,
   z Jezusem błogosław nam !!
   Od wszelkiego złego,
   od wszelkiego złudzenia,
   od wszelkiego niebezpieczeństwa
   zachowaj nas.

   -Od gluchoty ducha!
   -Od zaniedbania natchnien Bozych!
   -Od ospalosci wybaw nas !
   Przyjdz Duchu Swiety i dopomoz nam !!
   Amen !

 9. Mirek z rodzina pisze:

  Matko Boza prosze Ciebie o Twe stawiennictwo do Boga Ojaca Naszego Wszechmogącego o wszelkie łaski dla mnie i mojej rodziny.O wybaczenie za grzechy i o uwolnienie od zmartwien,klopotów,słabośći o zdrowie dla Zony dzieci i wnuczki i dla całej Naszej rodziny.Proszę Błogosław Nam Przenajświetsza Panienko..W Imię Ojca i Syna i Ducha świetego Amen.

 10. Elzbieta Karp pisze:

  Mateczko Boza opiekuj sie moja rodzina i chron nas od zlego. Kocham Cie Matuchno Boza.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s