Maryjo pocznij mnie na nowo w Swoim Łonie – czyli owoce rekolekcji z ks. Dominikiem Chmielewskim

13 lipca 2014 – 13 kwietnia 2015 r.
❤ Maryjo pocznij mnie na nowo w Swoim Łonie ❤
Tego trzeba po prostu odsłuchać i wcielić w życie.

(kliknij w obrazek) misje sobota
Tu możesz odsłuchać wszystkich nagrań z misji: kliknij

Na stronie parafii p.w. NMP w Krasnobrodzie w diecezji zamojsko-lubaczowskiej (w której proboszczem jest egzorcysta ks. E. Derdziuk)  możemy przeczytać:

W dniach 22-29 czerwca w naszej parafii odbyły się MISJE PARAFIALNE, które poprowadził Ks. Dominik Chmielewski – salezjanin, duszpasterz akademicki UKSW. Zapraszamy do powtórnego wysłuchania nauk o. Dominika dzięki zapisom audio umieszczonym poniżej.

Przypomnijmy słowa pieśni : „Weź mnie, weź mnie do swego łona”
wykonanie Wspólnota MiMJ i o. Daniel

Miriam Tyś jest bramą do nieba.
Moim niebem jest Twój Syn.
Weź mnie, weź mnie do swego łona,
bym bóstwem Jezusa zajaśniał jak Ty.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa, Rekolekcje i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

34 odpowiedzi na „Maryjo pocznij mnie na nowo w Swoim Łonie – czyli owoce rekolekcji z ks. Dominikiem Chmielewskim

 1. wobroniewiary pisze:

  Czas próby polskich sumień trwa! Dokonuje się na naszych oczach. Bo czy ktoś ma jeszcze wątpliwości, że przyszły kształt naszego życia społecznego i państwowego zależy nie tyle od bogactwa naszego Narodu, ale od stanu sumień jego obywateli – wskazał ks. abp Zimowski, zaznaczając, że „sumienia nie można odłożyć, zawiesić na wieszaku wraz z ubraniem, wchodząc do pracy, do biura, do szpitala”. – Bo przecież sumienie jest głosem Bożym, które rozbrzmiewa w naszych sercach, „jest najtajniejszym ośrodkiem i sanktuarium człowieka” – dodał.
  http://www.naszdziennik.pl/wiara-kosciol-w-polsce/85242,jestem-pamietam-czuwam.html

 2. roza pisze:

  Warto wiedzieć, co włączamy naszym dzieciom.
  Które bajki są bezpieczne? Posłuchajcie:

  Komunikaty podprogowe w bajkach Walta Disneya / subliminal messages

 3. roza pisze:

  Otoczmy modlitwą chłopca!!
  Wrocławski szpital chce przeprowadzić eutanazje na 17-latku
  Sprawa dotyczy chłopaka, który kilka dni temu po wypadku trafił do szpitala. Choć bije mu serce, lekarze bez żadnych konsultacji, powołując się na tzw. śmierć mózgową stwierdzili, że pacjent nie żyje i chcą jeszcze dziś odciąć go od respiratora.
  http://www.radiomaryja.pl/informacje/wroclawski-szpital-chce-przeprowadzic-eutanazje-na-17-latku/

  • wobroniewiary pisze:

   To jest jakieś niepojęte, totalnie nie do ogarnięcia.
   I my płacimy składki na ubezpieczenie zdrowotne, ale w razie czego wolą uśmiercać jak przywracać do życia.
   Zwłaszcza, że matka poczuła uścisk dziecka, ono żyje

   Mnie to się w głowie nie mieści!

   • Sebro pisze:

    Dlatego ja również podzielam zdanie, żeby ci lekarze, którzy podpisali deklarację wiary otworzyli kliniki. Wtedy faktycznie będziemy mogli się leczyć. Ostatnio usłyszałem od neurologa, że jestem za młody żeby mówić o zwyrodnieniu kręgosłupa. W związku z tym nie zlecił żadnych badań. Szczegół, że rtg z zeszłego roku pokazuje dyskopatię, ale co tam. Prywatnie może by i zerknął a na skierowanie – po co, jeszcze trzeba by bylo leczyć.

 4. roza pisze:

  Do Szpi­tala Spec­jal­isty­cznego Św. Rodziny, w którym dyrek­torem jest pro­fe­sor Bog­dan Chazan, wysłano aż cztery kon­t­role. Ile kon­troli należy wysłać do Nar­o­dowego Fun­duszu Zdrowia i do Min­is­terstwa, aby wyjaśnić bała­gan w statystykach rzą­dowych doty­czą­cych niewy­jaśnionego losu 450 nien­ar­o­d­zonych dzieci?

  Ist­nieją rażące różnice pomiędzy ofic­jal­nym raportem rzą­dowym doty­czą­cym liczby zabójstw nien­ar­o­d­zonych dzieci w 2012 roku a raportem NFZ. W rzą­dowym rapor­cie podano w nim, że w 2012 roku w wyniku legal­nych abor­cji zabito 757 nien­ar­o­d­zonych dzieci. Z ofic­jal­nych danych NFZ wynika nato­mi­ast, że w tym samym roku doko­nano 1207 legal­nych abor­cji. Różnica wynosi 450. Nie wiadomo, co stało się z tymi dziećmi, czy jest to błąd w statystykach. W połowie maja 2014 roku Fun­dacja PRO pod­jęła alarm zwraca­jąc się do NFZ i agend rzą­dowych z prośbą o wyjaśnie­nie różnicy w licz­bie abor­cji. Minęło ponad pół­tora miesiąca, jed­nak nie uzyskano żadnej odpowiedzi. Ta różnica w danych doty­czą­cych zabójstw nien­ar­o­d­zonych dzieci świad­czy o tym, jak trafnie powiedział Bolesław Piecha, że w agen­dach rządu Don­alda Tuska panuje wielki bała­gan. Gdzie są i co się stało z losem 450 dzieci? Ta kwes­tia musi zostać jak najszy­b­ciej wyjaśniona.
  http://blog.pro-life.pl/oglaszam-alarm-gdzie-jest-450-dzieci/

 5. roza pisze:

  Pan jest wielki! Nie ustawajmy w modlitwach, a cudów będzie coraz więcej!
  63 kobiety uprowadzone przez bandytów z islamskiej grupy Boko Haram, uciekły od swoich oprawców – poinformował przedstawiciel bojowników walczących z mordercami.

  Uprowadzone kobiety wróciły do nigeryjskiej wioski Kumbbaza z której zostały porwane. Na miejscu niestety nie wiele zostało – wioska bowiem została spalona przez agresorów.

  Kumbazza leży w północnej części stanu Borno. To tam, 17 czerwca uderzyli oprawcy z Boko Haram. Mieszkańcy wioski bronili się. Ataki trwały cztery dni. Przez ten czas muzułmanom udało się spalić wioskę i uprowadzić kilkadziesiąt kobiet.

  Read more: http://www.pch24.pl/wielka-ucieczka—kobiety-uprowadzone-przez-bandytow-z-boko-haram-na-wolnosci-,24193,i.html#ixzz37RnOipHj

 6. roza pisze:

  „Gdy ktoś prosił mnie, bym nie zabijała swojego dziecka, mówiłam do niego: ‘Nie jestem tu, by zabić swoje dziecko. Jestem tu po to, by zabijać dzieci innych!” – opowiada była pracownik kliniki aborcyjnej.
  Były pracownik amerykańskiego giganta aborcyjnego, Judith Fetrow, przemawiała na konferencji sponsorowanej przez The Pro-Life Action League. Kobieta opowiadała o traumatycznych przeżyciach, jakich doświadczają znieczuleni na zabijanie dzieci aborterzy oraz o niebezpieczeństwach aborcji.
  http://www.fronda.pl/a/kliniki-aborcyjne-przenika-zapach-krwi,39470.html

 7. roza pisze:

  Chcemy klauzuli sumienia dla rodziców zmuszanych do szczepień https://www.facebook.com/events/295671133937373/
  Linia komórkowa WI-38
  Podczas epidemii różyczki w latach 60-tych, w Stanach Zjednoczonych, niektórzy lekarze zalecali kobietom w ciąży, które miały kontakt z chorobą, dokonanie aborcji. Z uzyskanych tą drogą ciałek dzieci, pobierano tkanki i badano je pod kątem obecności wirusa różyczki. Udało się to dopiero podczas 27 aborcji, przy trzecim pobraniu tkanki. Uzyskany tą drogą wirus określono symbolem RA/27/3, gdzie R oznacza różyczkę, A-aborcję, 27-dwudziesty siódmy płód, 3-trzecie pobranie tkanki. Został on następnie namnożony na linii komórkowej WI-38 (Instytut Wistar 38). Pochodzi ona z tkanki płucnej kilkunastotygodniowej dziewczynki, której matka dokonała aborcji, gdyż wraz z mężem uznała, że mają już zbyt dużo dzieci.

  Ulotka MMR II http://www.dobreszczepionki.pl/ulotki/MMRII_po_polsku.pdf

 8. roza pisze:

  Edukacja seksualna ma być od 1 września obowiązkowa dla prawie wszystkich uczniów. Taka jest nowa propozycja ministerstwa edukacji.
  Zwolnione z zajęć będą jedynie te dzieci, których rodzice złożą u dyrektora szkoły pisemny sprzeciw. To kolejny z serii pomysłów Ministerstwa Edukacji Narodowej, po zamieszaniu z sześciolatkami.

  http://prawy.pl/portal_aktual/z-kraju/2994-seks-w-przedszkolu-chce-tego-palikot-i-tusk

  Projekt ustawy autorstwa Ruchu Palikota w Sejmie jest już od połowy lutego. Autorzy proponują aby raz w tygodniu dzieci w wieku do sześciu lat uczęszczały na przedmiot o nazwie „wiedza o seksualności człowieka”.

 9. Adminka pisze:

  Mamy na szczęcie wielu „Chazanów” ❤
  Nie wszyscy lekarze są źli, chcą usypiać, nie współczują, są „robotami biurokratycznymi”, bo gdzie skierowanie, bo która godzina itp. itd., – dziś liczył się pacjent, a raczej mała pacjentka

  Właśnie wróciłam ze szpitala z dzieckiem. Nie podam niestety ani specjalności ani danych owego dobrego lekarza, bo zaraz by go „hieny ludzkie” zjadły dosłownie i w przenośni.
  Ból Ani był do nie wytrzymania. Szkoda mi było dziecka, ten specjalista dziś nie przyjmuje w przychodni, a dziecko cały dzień przesypiało z bólem i z jękiem od bólu. Najprościej to czekać do godz. 18-00 na pogotowie, odstać długą kolejkę, wziąć skierowanie i jechać do szpitala. Ja posłuchałam głosu serca i mojego Anioła Stróża.
  Pojechałam od razu do szpitala.
  Poszłam na oddział, chciałam tylko zapytać, czy doktor przyjmie, a On od razu z uśmiechem i zrozumieniem „proszę wejdźcie”. Dziecko zostało obejrzane, zbadane, leki przepisane, zalecenia wydane i na odchodne usłyszałam „zawsze jak trzeba, to przychodźcie tu od razu” Sprawa jest dziedziczna, ktoś inny z mojej rodziny miał kilka poważnych operacji w tym zakresie
  Dodam, że lekarz to był sam ordynator 😀
  Są ludzie i ludziska, lekarze i lekarzyska.
  Są śmieszne stworki i niestety potworzyska, dlatego nie podając personaliów lekarza, Dziękuję Bogu za Niego i zawsze będę się za niego modlić

 10. Mariolka 999 pisze:

  Witam serdecznie wszystkich. Duzo bylo pisane na tej wspanialej stronie o tym, co wyprawia duet kefir i zenobiusz. i dobrze ze sie o tym teraz mowi!!!!!!!!!!! chcialabym dorzucic swoja opowiesc , bo nie tylko ja zostalam poszkodowana ale jest cala grupa osob poszkodowanych przez ta satanistyczna szajke .
  zaczne od poczatku otoz w 2009 roku gdy byla epidemia ptasiej grypy to powstal blog ,,grypa666” na wordpress z teoriami spiskowymi o szczepionkach .potem gdy okazalo sie ze ich teorie o planach wytrucia ludzi szczepionkami okazaly sie bzdura i gdy w hanbie zamknieto tamto forum dyskusyjne ,powstało wiele blogów na wordpress.wyliczę je: piotr bein, monitor polski, zenobiusz, kefir 2010, dziecko NMP, opolczyk czyli Andrzej Szubert, miziaforum, zagrypiona, alexirin, i inne pomniejsze . wiem ze ci ludzie w sekrecie zawarli pewne przymierze i nazwali się nie grypa 666, ale : ,,grupa 666”, przez U.
  obiecali oni sobie , że zajmą różne nisze ideologiczne i zrobią wszystko by dzialac w polskich mediach niezaleznych i obrzydzac ludziom Kosciol Katolicki. i tak na przyklad Piotr Bein atakuje kosciol z pozycji prawosławia, opolczyk jest ,,starowiercą” poganinem, kefir się bawi w otwarty satanizm a zenobiusz wybral droge kojarzenia Kosciola z dziwnymi i zalosnymi teoriami spiskowymi by go osmieszac . do tego kefir sie zwierzal ze wszelkie konflikty wobec tych znanych w polskim niezaleznym internecie blogerow sa angazowane sztucznie zeby zwiekszac ilosc komentarzy i czytelnictwo . pisal on ze z zenobiuszem klocaa sie oni dla zabawy , ze to obrzydliwe bluzganie lajnem ich obu na siebie to taki ,,sport ekstremalny” tak to sa samego kefira slowa .
  ja tutaj teraz napisze jak to bylo u mnie . otoz gdy byly te wsciekle ataki zlego na Wasza strone to wymienialam maile z zenobiuszem.on pod pozorem pomagania mi i wyslania odpromiennika ( !! ) wyłudził moje dane osobowe ale ja glupia wtedy bylam.zadnego odpromiennika ani pomocy mi nie udzielil za to wkroczyl do akcji Jarek kefir ,to co pisał ten czlowiek bylo tak podłe i szokujace ze nie spalam dniami i nocami po tym wydarzeniu .klątwy groźby szantaze i takie bluzgi ze az szok to caly kefirowy zestaw .
  teraz organizujemy sie we wspolnote, mamy swoja tajna , ukryta grupe na portalu Face Book. mam taką serdeczna prosbe do adminow : czy nie moglibyscie ostrzec ludzi przed tymi indywiduami ?? to grozna szajka bo ci blogerzy sa bardzo znani i popularni w polskim niezaleznym internecie.

  Jezus jest Panem!!

  • wobroniewiary pisze:

   Dziękujemy za ten ważny głos. Ale niech on będzie już ostatni komentarz na ich temat i porządne Ostrzeżenie przed nimi
   Wiem, że wiele osób oberwało duchowo po kontaktach z nimi, ale po ostrzeżeniu przed nimi – należy odciąć wszelkie kontakty i zerwać wszelkie relacje, nawet internetowe.
   W Imię Jezusa Chrystusa, który jest moim Panem – przecinam wszelkie relacje z nimi, odcinam się od jakichkolwiek z nimi kontaktów, ostrzegam przed nimi, i informuję, że nie chcę o nich wspominać ani w komentarzach ani we wpisach.
   Pozostaje jedynie modlitwa i intencje znane Bogu!

 11. roza pisze:

  Polscy harcerze z Kresów nie mają za co wrócić do domu z obozu w Polsce, bo MSZ wycofał finansowanie
  Harcerze zostaną w Bledzewie do 22 lipca, powrót w rodzinne strony będzie ich kosztował około 7 tys. zł. Pieniądze na ich powrót zbiera gorzowski oddział Związku Harcerstwa Rzeczpospolitej.

  Harcerze z Kresów spędzają czas z rodakami z Polski, co pozwala im na kontakt z językiem i kulturą przodków. „Przy każdym tego typu wyjeździe jest tak to wszystko pomyślane, żeby uczestnicy z Wołynia mieli możliwość szlifowania języka polskiego przez kontakty z młodzieżą polską” – opowiada podharcmistrz Jacek Kowalski, komendant obozu.

  „Nie stać nas na to, żeby przyjechać tu do Polski, być tu i później powrócić” – mówi podharcmistrz Aleksander Radica, komendant hufca harcerskiego Wołyń. „Zwróciliśmy się do konsulatu, póki co, czekamy jeszcze na odpowiedź” – dodaje.
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz%2Fpolscy-harcerze-z-kresow-nie-maja-za-co-wrocic-do-domu-z-obozu-w-polsce-bo-msz-wycofal-finansowanie#

 12. julia pisze:

  smutno mi się zrobiło….zajrzałam na moje dawne forum kobiece i akurat toczy sie dyskusja o prof. Chazanie. NIe znalazłam jednej matki ( 99% tam to matki) która by napisała pozytywnie bądz chodż neutralnie o profesorze. Wszyscy uwazaja , ze zle zrobił, ze sumienie sumieniem,a praca praca… ze kosciol mamy beznadziejny bo chce go wesprzeć finansowo…i ze aborcja nie wyglada tak jak kosciol pokazuje…
  to nie sa ludzie zwiazani z polityka, zwykle kobiety , czesc wychowujaca dzieci , na urlopach…
  a poglady ukształtowane przez media tvn i innych nosników informacji, odpowiednio zmanipulowanych. Widza dobro w zdjeciu krzyza ze szkół, z rezygnacji z religii…
  w BOgu tylko nadzieja. Ale jakże Bóg musi cierpieć patrzać co wyprawiają jego dzieci…
  jak długo jeszcze …co jeszcze musi się stac , zeby ludzie sie otrząsneli .

  • wobroniewiary pisze:

   Nie smuć się, masz nowe -nasze forum

   A przeczytaj jeszcze wczorajsza Ewangelię i wszystko zrozumiesz!
   Pan Jezus „„Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową; i będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy. Kto kocha ojca lub matkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien. I kto kocha syna lub córkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien. Kto nie bierze swego krzyża, a idzie za Mną, nie jest Mnie godzien. Kto chce znaleźć swe życie, straci je, a kto straci swe życie z mego powodu, znajdzie je. Kto was przyjmuje, Mnie przyjmuje; a kto Mnie przyjmuje, przyjmuje Tego, który Mnie posłał”…

  • Maggie pisze:

   W amerykanskiej telewizji są rożne seriale z typu na żywo m.in: O kobiecie, ktora urodziła 19 dzieci i jest przy nadzieii z 20tym. O wieloraczkach i ich kolejkach losu. O malutkich wzrostem ludziach ..etc a nie tylko o jakiejś tam Kim Kardashian i jej boyfrend’ach i mezach..

   Jest tez o Abigail & Brittany Hensel, urodzonej, a raczej urodzonych 7.III. 1990, które maja wspólny tulow i cała resztę z wyjątkiem głów i mózgów, bo te są osobne … Wszyscy wokół nich są mili i uczynni i nie myśle …aby ktoś mówił czy je pytał o zdanie na temat aborcji. One nie tylko, ze ukończyły szkole ale nawet prowadziły auto, choć każda z nich kieruje tylko jedna ręka – jeden mózg prawa, jeden lewa. Maja wspólna wątrobę, żebra, układ krążenia i nerwowy i dziela wszystko razem, w tym i to co życie niesie ze sobą. Kto chce niech wpisze ich imiona i nazwisko by poznać co jest o nich na Internecie (sporo zdjęć) i zobaczy, ze są one szczęśliwe..nawet jeśli „na randki chodzą razem”.
   Gdyby jakieś opinie przeciw nim ktoś głosił, miałby wiele kłopotów i to różnej natury. Choc ich przypadek jest nietypowy i szokujacy wielu, to widać miłość obu sióstr i ich otoczenia.
   Nie kopiuje ich zdjęć, bo nie chce wzbudzać sensacji. Prawa do życia nie można nikomu odbierać…

   Jezus jest Panem!

   • Maggie pisze:

    Kolejach losu poprawił mi IPad na kolejkach losu. Przepraszam, ze nie uchwycilam tej i moze innych zmian, ale jestem spiaca bo niedługo 2ga nad ranem.

    • wobroniewiary pisze:

     Ale my wszyscy rozumiemy co chciałaś napisać i tak jest zabawniej – nie zwracaj uwagi na takie drobiazgi – mamy jakieś urozmaicenie 🙂

   • Anna pisze:

    Tak ,ogladałam wczoraj ten reportaż. I wypowiedź przyszłego ojca, że najwieksze dobro jakie spotyka człowieka to dzieci. I ta radość dzieciaków, wzajemna zyczliwość i uśmiech matki tej rodziny podnosi na duchu.

  • ta pisze:

   Julio nie smuć się 🙂
   tak jest właśnie na innych forach
   kobiety wierza i kochaja dzieci ale równocześnie sa za „uśmiercaniem’ tych „wybrakowanych”
   wiele osob ,ktore nawraca się i zyje zgodnie z prawem Bozym nie odnajduje się już na swoich starych forach
   dlatego trzeba odcinać sie od przeszłosci
   nie zmusimy innych aby zobaczyli to co jest jasne np w sprawie doktora Chazana i w swietle bozym ale mozemy sie za nich modlic ,aby Pan Jezus pokazał prawde nam wszystkim

   wdawanie sie w dyskusje i przekonywanie moze skonczyc sie kłótnią,poranieniem i jeszcze wiekszym smutkiem..dlatego ja nie wchodze juz na swoje stare strony chociaz lubie tam wiele osób i brakuje mi ich i wiele jest wierzacych to jednak mamy inne priorytety

   roznią nas poglady dot;aborcji,in vitro,leczenia dziwnymi ziołami i lekami naturalnymi,yoga itd i wiem,ze ich nie przekonam..

   • roza pisze:

    TA…jestem pod wrażeniem,ty po prostu przechodzisz metamorfozę, oczywiście na lepsze:) Ty naprawdę nad sobą pracujesz i to z coraz lepszym rezultatem:)

 13. Sebro pisze:

  No i wyszło szydło z worka. „Fakty”, które wyciągnięto przeciw prof. Chazanowi, to nic innego jak perfidna manipulacja. W stołecznym Urzędzie Miasta można przeczytać projekt raportu komisji kontrolującej szpital św. Rodziny. Wynika z niego, że jeszcze dwa szpitale odmówiły wykonania aborcji dla tej kobiety – w tym szpital na Bielanach, którego to dyrektor teraz dość głośno opluwa prof. Chazana. Mimo tego walcujący gronkowiec – deklarujący sie jako członek Odnowy w Duchu Świętym (owa Odnowa wyparła się tej kobiety) – zdjęła prof. Chazana ze stanowiska. Hipokryzja za hipokryzją i pogoń za światem – oto oblicze naszych władz.

  http://www.fronda.pl/a/krotkie-nogi-klamstwa-manipulacja-zdemaskowana-sprawa-prof-chazana,39527.html

 14. roza pisze:

  Poczytajcie, do czego zmierza świat zachodni…
  Cambridge promuje pedofilię!

  Na konferencji w Cambridge promowano pedofilię. Uznano, że jest to skłonność „naturalna i normalna dla mężczyzn”. Czy po homoseksualizmie przyszedł czas na legalizację seksu z dziećmi?!
  „Pedofilskie zainteresowania są naturalne dla mężczyzn” – stwierdzono na konferencji, która odbyła się uniwersytecie w Cambridge. „Przynajmniej znaczna mniejszość normalnych mężczyzn chciałaby uprawiać seks z dziećmi… Normalni mężczyźni są podniecani przez dzieci” – mówiono.

  Oczywiście, zgromadzeni na konferencji w Cambridge nie mówili jeszcze o stosunkach z małymi dziećmi. Wprowadzono tu rozmywające sedno sprawy pojęcie jak hebefilia, a więc skłonność do kontaktów seksualnych z osobami w wieku dojrzewania (11-14 lat).
  http://www.fronda.pl/a/cambridge-promuje-pedofilie,39297.html

 15. ta pisze:

  roza dla mnie RÓŻA,jakos tak mi sie zawsze kojarzysz z różą
  to Duch Sw pracuje nade mna
  bez jego pomocy nic ,ani w lewo ani w prawo 😀
  życie z diabłami nie interesuje mnie już 😀
  Alleluja
  jestem wariatem,Bozym wariatem
  Bóg zapłać roza za dobre słowo.

 16. Pingback: Biskupi i kardynałowie piszą do papieża. Chcą ogłoszenia Maryi Duchową Matką Wszystkich Narodów | W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s