Bp Ignacy Dec: diabeł „nie wyjechał na urlop” – on buduje nowy porządek w Europie

Szatan wcielił się dziś w nowych ludzi, którzy pod płaszczykiem wzniosłych haseł starają się zbudować nowy porządek w Europie, odrzucając Boga. Diabeł „nie wyjechał na urlop” – podkreśla bp Ignacy Dec.

Bp Ignacy Dec w niezwykle wyraźny sposób mówił o zagrożeniach liberalnej cywilizacji w tzw. Amerykańskiej Częstochowie k. Doylestown (Pensylwania). Stwierdził, że prowadzona jest dziś zorganizowana akcja mająca na celu zniszczenie chrześcijaństwa. Atakuje się trzy jego filary naszej cywilizacji: filozofię klasyczną, katolicyzm oraz prawo rzymskie.

Bp Ignacy Dec zapewnił, że „walka z dobrem i prawdą nie ustała”, a „szatan nie wyjechał na urlop”. Wskazał jasno, że to właśnie diabeł „wcielił się w nowych ludzi, którzy pod pozorem wzniosłych haseł chcą budować nowy świat, nowy porządek bez Boga”. Ludzie ci obrali sobie za cel „dechrystianizację Europy”. Biskup zauważył ponadto, że świat dąży dziś do odrzucenia natury człowieka. Dokonuje się to w imię fałszywie pojętych wartości: wolności, tolerancji oraz demokracji. „Dzisiaj już widać gołym okiem, że w świecie ma miejsce zaplanowana i zorganizowana akcja zmierzająca do zniszczenia naszej cywilizacji chrześcijańskiej, zwłaszcza łacińskiej, a poniekąd i całej kultury euroatlantyckiej” – przekonywał bp Dec.

Biskup wskazał, że plan ten realizuje się w trzech obszarach. Pierwszym z nich jest atak na klasyczną filozofię, której naczelną wartością była prawda oraz moralnie silny człowiek. Tymczasem „nowa filozofia postmodernistyczna i wszelkiej maści dzisiejsze liberalizmy odeszły od obiektywnych kategorii prawdy, dobra, piękna”. Jako przykład nowoczesnych i utopijnych kierunków bp Dec podał ideologię gender. „Nie udało się zniszczyć rodziny przez aborcję i antykoncepcję. Podejmuje się przeto próbę zniszczenia tradycyjnej rodziny przez legalizację związków partnerskich, przez seksualizację dzieci i młodzieży. Marksistowską walkę klas zamieniono na walkę płci” – wyjaśnił.

Stwierdził też, że podjęto atak na etykę, co było widoczne w ostatniej napaści na lekarzy, którzy podpisali Deklarację Wiary.

Szatan prowadzi też ostrą walkę z religią katolicką. Stała się dziś „przedmiotem przeróżnych ataków, wyszydzania, kpin, a nawet bluźnierstw. Jednym z ostatnich przykładów takiej postawy w naszym kraju jest bezpardonowe forsowanie bluźnierczego spektaklu „Golgota Picnic” – przekonywał bp Dec.

Zaznaczył wreszcie, że niszczy się dziś także prawo naturalne, a lansuje się tezy o prymacie prawa stanowionego nad prawem Bożym. Idąc za Benedyktem XVI podkreślił, że władza, która nie respektuje prawa objawionego, staje się w końcu po prostu bandą złoczyńców.

Na koniec bp Dec wezwał wszystkich do stania się odważnymi świadkami Chrystusa:
„Świat na lepszy zmieniają nie tylko politycy, ale także modlący się ludzie, którzy ofiarują swoje cierpienie za innych. Czujcie się wszyscy potrzebni!” – zaapelował.

wersja tekstowa: kliknij

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Zagrożenia duchowe i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

52 odpowiedzi na „Bp Ignacy Dec: diabeł „nie wyjechał na urlop” – on buduje nowy porządek w Europie

 1. fornal53 pisze:

  Szanowny biskup powiedział to samo co Stanislaw Michalkiewicz i po części tez korwin, tylko tych ludzi nazywa socjalistów. Temat rzeka… ale tak jest jak biskup mówi… tylko z Panem Bogiem nikt nie wygra i Chwała Panu! Modlę się za was i Ewo mam nadzieje, ze znajdziesz prace, jeżeli jeszcze nie masz. Jakby ktoś chciał podyskutować na powyższy temat to bardzo chętnie w wolnym czasie. Bądźcie pozdrowieni i niech króluje Jezus Chrystus Pan nasz miłosierny.

  • wobroniewiary pisze:

   Pracy nie mam (stałej, zapewniającej stabilność, brak komorników itp) a kłopoty coraz większe, stąd prosiłam dziś o modlitwę i nadal proszę.

   • Anna pisze:

    Wczoraj na mszy św. polecałam między innymi intencjami i twoją. Dzisiaj dalej szturmu modlitw do Boga o godzinie 18.00

   • Joanna pisze:

    będzie dobrze, Ja wierze ze Pan ukaże Ci swoje Miłosierdzie.

    • wobroniewiary pisze:

     Joanno ….
     Pan mi okazuje Miłosierdzie na każdym kroku. Bez Pana i Jego pomocy zginęłabym jak zdechła mysz 😉
     No i mam 2 tyg. przymusowego siedzenia z synem w domu.
     Jedna ospa się skończyła, druga zaczęła. Dominik ma tak wielką ospę że lekarz stwierdził, że już kilka lat takiej nie widział. To jego 2-ga ospa tak jak Ani. Lekarz nam wyjaśnił, że pierwsza nie rozwinęła się do końca więc druga wybuchnęła ze zdwojoną siłą. Dla chłopaka 16-latka dwa tygodnie w dusznej chałupie -ma niezłą pokutę od życia :D.
     Z nudów sprząta, gotuje, pomaga, bo ile można patrzeć w komputer czy komórkę 😀

   • fornal53 pisze:

    Modlę się o twoja intencję. Musi być ci ciężko w tych trudnych czasach ehhh :(. Ja zacząłem z dziewczyna nową pracę i zły rzuca takie kłody pod nogi, że to szok. Pomodlcie się prosze za nas, bardzo proszę. Nawet nie wiem co będzie jutro, ale ufam Panu. Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu jak była na początku teraz i zawsze i na wieki wieków Amen.

 2. wobroniewiary pisze:

  Mnie powalają na kolana dwa zdania:
  1) Jezus Chrystus chce nam dać na nowo Ducha Świętego, by nas uzdrowić (Ostrzeżenie = Oświecenie sumień)
  2) dusze-ofiary: „Świat na lepszy zmieniają nie tylko politycy, ale także modlący się ludzie, którzy ofiarują swoje cierpienie za innych. Czujcie się wszyscy potrzebni!”

 3. Ania pisze:

  Cambridge promuje pedofilię!
  Na konferencji w Cambridge promowano pedofilię. Uznano, że jest to skłonność „naturalna i normalna dla mężczyzn”. Czy po homoseksualizmie przyszedł czas na legalizację seksu z dziećmi?!
  http://www.fronda.pl/a/cambridge-promuje-pedofilie,39297.html

 4. Ania pisze:

  Ks. Dariusz Oko: Dlaczego mamy wyróżniać homoseksualistów spośród pozostałych bezdomnych?
  Dlaczego wyróżniać gejów? Czy mają być traktowani jak nadludzie? Jeżeli stają się bezdomnymi, to należy się nimi zaopiekować, ale na takich samych warunkach, na jakich opiekujemy się pozostałymi bezdomnymi.

  Portal Fronda.pl: W Warszawie może powstać pierwsze w Polsce schronisko dla homoseksualistów. Zabiegają o to organizacje działające na rzecz mniejszości seksualnych, które podkreślają, że ludzie po coming oucie często tracą pracę, wchodzą w konflikty z rodziną, a w konsekwencji tracą dach nad głową. Czy takie schronisko w Warszawie rzeczywiście jest potrzebne?
  http://www.fronda.pl/a/ks-dariusz-oko-dlaczego-mamy-wyrozniac-homoseksualistow-sposrod-pozostalych-bezdomnych,39282.html

 5. Ania pisze:

  Chińczycy „leczą się” ciałami zabitych dzieci
  Chińczycy wytwarzają „cudowne” tabletki z ciał zamordowanych poprzez aborcję lub zagłodzenie dzieci. Pigułki te mają zapewniać wieczną młodość oraz wyjątkową witalność. Prowadzony jest też eksport.

  Chińczycy używają ciał zabitych dzieci do produkcji tabletek, które reklamowane są jako prawdziwe panaceum. „Po zaledwie jednym tygodniu zażywania dwóch tabletek dziennie poczujesz różnicę” – mówiła jedna z mieszkanek północnych Chin do reportera „Daily Mail”.
  Kobieta pokazała mu zawartość swojej lodówki. Znajdowały się w niej dziesiątki niebywale cuchnących woreczków. Każdy z nich zawierał tabletki wytworzone z ciał zamordowanych poprzez aborcję lub zagłodzenie dzieci. Na jednym z nich widniał napis: „siódmy miesiąc ciąży”.

  Według „Daily Mail” proceder ich produkcji jest następujący. Ciało zabitego poprzez aborcję lub zagłodzonego na śmierć dziecka zostaje pokrojone na małe kawałki. Następnie jest suszone, podgrzewane, a wreszcie mielone
  http://www.fronda.pl/a/chinczycy-lecza-sie-cialami-zabitych-dzieci,39292.html

  • Maggie pisze:

   W Chinatown (Toronto) podpisalam protest/petycje (do ONZ i Human Rights) w sprawie pozyskiwania organow z ludzi, skazanych na smierc…. Jak mówiły Chinki, proszace na ulicy o podpisanie takiej petycji: wiezienia sa jak farmy, na ktorych przetrzymuje sie w zywym czlowieku/skazancu .. organy na przeszczepy. Najczesciej sa to polityczni skazancy….

 6. Magdalena pisze:

  Szatan nie śpi. Ro prawda
  Włoski rząd chce opłacać asystentów seksualnych dla niepełnosprawnych
  Włosi zastanawiają się nad ustawą, która zapewniłaby rządowych asystentów seksualnych osobom niepełnosprawnym
  http://www.fronda.pl/a/wloski-rzad-chce-oplacac-asystentow-seksualnych-dla-niepelnosprawnych,39300.html

 7. olo13jcb pisze:

  „Satanizm podnosi głowę i walczy o równość religijną”

  Organizacja „czarnej mszy” w miejscu publicznym w Ocklahoma City naraża na poważne niebezpieczeństwo nie tylko uczestników seansu, ale także wszystkich mieszkańców stanu – ostrzegł egzorcysta, który anonimowo udzielił wywiadu portalowi Aleteia.

  – Nie można uczestniczyć w takich wydarzeniach, nawet jeśli czyni się to tylko z ciekawości, a nie wynika z pragnienia oddawania czci szatanowi – przestrzegł duchowny. Egzorcysta wyjaśnił, że sam fakt, iż „czarna msza” w Oklahoma City będzie publiczna nadaje jej pewną legitymację. Niektóre osoby mogą przyjść z czystej ciekawości, ale powinny one być świadome, że w ten sposób narażają się na działanie mocy demonicznej.

  „Msza” zaplanowana jest na 21 września. Ma się odbyć w Civic Center w Oklahoma City. W tej chwili organizatorzy seansu rozprowadzają bilety wstępu.

  „Czarna msza” wg encyklopedii Britannica jest „bluźnierczą i zazwyczaj obsceniczną parodią prawdziwej mszy. Nagie plecy kobiety często służą jako ołtarz. Sataniści wykorzystują w swoim kulcie konsekrowane hostie. Obrzęd zwykle zawiera inne elementy satanistycznej magii”.

  całość:
  http://www.pch24.pl/satanizm-podnosi-glowe-i-walczy-o-rownosc-religijna,24108,i.html

 8. Danuta pisze:

  W internecie można odsłuchać nagrań nauk ks. Dominika Chmielewskiego głoszonych podczas Misji Świętych w Krasnobrodzie http://m.krasnobrod-sanktuarium.pl/news-view/?id=647

 9. Joanna pisze:

  cywilizacja śmierci nas wszechogarnia poprzez aborcie, eutanazje, ona weszła do parlamentu i narzuca nam dziwne ustawy, chce zniewalać nasze dzieci i dąży do moralnego upadku, cywilizacja życia musie się jej przeciwstawić,
  Proszę was wszystkich teraz, dziś o modlitwę za Ojczyzne i Polski Parlament. Musimy dziś zjednoczyć siły i zwielokrotnić wysiłek. Módlmy się za to żeby dziś w Polskim Parlamencie to sama Matka Boża liczyła glosy. Proszę Cię Matko Nasza Najdroższa i proszę wszystkich o modlitwę.
  ”Jeżeli dwaj z was na ziemi zgodnie o cos prosić będą to wszystkiego użyczy im mój Ojciec który jest w Niebie.”
  Szczęść Boże wszystkim.

  • Anna pisze:

   Wiadomości z ostatniej chwili podane przez resortowe media: Profesor Chazan zwolniony z kliniki. Decyzja HGW.

   • wobroniewiary pisze:

    Z nas, naszego wyglądu, ilości dzieci mogą kpić -ale nie chcę być w ich skórze, jak staną przed Bogiem, naszym Panem, Zbawicielem, Stwórcą.
    Współczuję i tyle!

 10. roza pisze:

  Pigułki z zamordowanych nienarodzonych dzieci. Wstrząsający proceder w Chinach
  Jak to możliwe, że dynamicznie rozwijające się państwo w XXI wieku toleruje praktyki rodem z najgorszych koszmarów? Chińczycy oferują pigułkę „na wszystkie bolączki”, która jest wytwarzana z… dojrzałych płodów.
  Po zaledwie jednym tygodniu zażywania dwóch tabletek dziennie, poczujesz różnicę
  — zachęca reportera „Daily Mail” mieszkanka jednego z chińskich miast na północy kraju.
  Chociaż działki „leku” są przechowywane w lodówce, wydzielają niesamowity fetor, który szybko wypełnia mieszkanie kobiety, która na co dzień pracuje w szpitalu. To ułatwia jej prowadzenie szokującego procederu,
  Wybierz choć jeden. Proszę wybrać…
  — zachęca z dumą jak przekupka na targu.
  Jak relacjonuje dziennikarz „Daily Mail” każdy z woreczków zawiera pigułki z wyabortowanego płodu. Na jednej z nich znajduje się napis „siódmy miesiąc ciąży”.
  Jak wytwarzane są takie pigułki? Dzieci zamordowane w wyniku aborcji lub zagłodzone niemowlęta zostają pokrojone na małe kawałki, suszone, podgrzewane, a następnie mielone. Taką zawartość mają tabletki, które mają zagwarantować wieczną młodość i witalność, co jest zgodne z wielowiekowymi zabobonami wciąż pokutującymi w Państwie Środka.
  Każda pigułka zawiera zmielone ciało i kości niemowląt, a także ich włosy i paznokcie. Według przesądów specyfik może zatrzymać proces starzenia, a nawet pokonać raka.
  http://wpolityce.pl/lifestyle/204098-pigulki-z-zamordowanych-nienarodzonych-dzieci-wstrzasajacy-proceder-w-chinach

  • Ewelina pisze:

   To jest cywiliacja dziczy-oni jedza wszystko. Z płodów gotuja też zupy, podają w restauracjach i mają nabywców nawet spośród bogatych Amerykanów. Czytałam wspomnienia chłopaka, który stamtąd wrócił. W restauracji prócz żywych psów w klatkach, stała też żywa małpa, która miała ścięty czub głowy i każdy mógł sobie kupić świeżego mózgu jedząc go łyżką bezpośrednio z małpy. A dzieci to zabijają na potęgę od lat. Pan Bóg jest bardzo cierpliwy, ale świat stacza się w zastraszającym tempie.

 11. roza pisze:

  10 lipca o godz.14.30 w komisariacie policji w Gdańsku przy ul. Kartuskiej 245 odbędzie się przesłuchanie 17-letniej Marysi Kołakowskiej. Policja zamierza postawić jej zarzuty z art. 51 par. 2 czyli oskarżyć ją o czyn chuligański tylko dlatego, że miała odwagę stanąć w obronie wiary oraz wartości katolickich i chciała nie dopuścić do obrażania Pana Boga – informuje na facebooku bard Andrzej Kołakowski, ojciec Marysi.
  http://niezalezna.pl/57142-okazmy-solidarnosc-17-letniej-marysi-jutro-policja-chce-ja-oskarzyc

 12. roza pisze:


  Prezydent Izraela Wykupujemy Polskę.avi
  Po prostu ślepym narodem jesteśmy…

  • olo13jcb pisze:

   Wykupi wykupi i jeszcze z tego narodu nie jeden się nawróci…- jak zobaczy kto jest Królową tego kraju i narodu, i jak bardzo Maryjny jest ten kraj i jego mieszkańcy…

  • AnnaSawa pisze:

   uuuuuuuuu ten film ma już dobre z 7 lat. Był też tłumaczony na węgierski i bułgarski.

 13. wobroniewiary pisze:

  Prof. Chazan zostanie odwołanyRadio Maryja
  Prof. Bogdan Chazan, dyrektor Szpitala Św. Rodziny w Warszawie, zostanie zwolniony z pracy. Rozwiązanie umowy z prof. Chazanem nastąpi w trybie określonym przez prawo – poinformowała prezydent Warszawy, której podlega placówka.
  Hanna Gronkiewicz Waltz przedstawiła wyniki kontroli przeprowadzonej po tym, jak prof. Bogdan Chazan, powołując się na klauzulę sumienia odmówił wykonania tzw. aborcji, czyli zabicia dziecka nienarodzonego. Jak powiedziała, w szpitalu, nie poinformowano pacjentki o granicznym terminie wykonania tzw. aborcji. Raport kontrolny zostanie przekazany stołecznej prokuraturze, która prowadzi śledztwo w tej sprawie.
  Dr Maciej Hamankiewicz, Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej, zwrócił uwagę, że w państwie prawa tymi, którzy decydują o tym, czy doszło do naruszenia prawa, jest sąd. Jednocześnie podkreśla on, że to wielki lekarz i naukowiec, człowiek o nieposzlakowanej opinii i etyce, dobrze służący społeczeństwu.
  – Tutaj chyba emocje wzięły górę. Szkoda, że prezydent Warszawy, pod wpływem określonych środowisk, które chciały wywołać wojnę ideologiczną, religijną przeciwko wielu lekarzom – poddała się. Chyba przed czasem, przed wyrokami sądów pozbawiła pacjentów opieki tak wielkiego lekarza – zaznacza dr Maciej Hamankiewicz.
  W obronie prof. Bogdana Chazana stanęło wiele osób, instytucji, swoje poparcie skierowali także księża biskupi.
  Prof. Bogdan Chazan jest jednym z sygnatariuszy „Deklaracji Wiary”. W sumie podpisało ją ponad 3 tys. osób. Podpisując ją, lekarze i studenci medycyny zobowiązują się do wierności Bogu i chrześcijańskiemu sumieniu.
  http://www.radiomaryja.pl/informacje/prof-chazan-zostanie-odwolany/

  • Maggie pisze:

   Skandal i paranoja tak przesladowac lekarza, ktory nikomu nie uczynił krzywdy, a wręcz przeciwnie ratuje ludzkie życie..
   Modlmy sie za Niego i za tych, ktorzy decydują o jego losach czy ciągną pod pregierz „prawa”.
   Jezus jest Panem!

 14. olo13jcb pisze:

  MORMONKA IDZIE DO PIEKŁA

  „Co do religii trzymajcie się tylko Rzymsko-Katolickiej , bo ta bez zmiany od Pana Jezusa pochodzi . Inne religie są wynalazkiem ludzi, więc o nich nawet myśleć nie można .Jak jeden jest Bóg , w Trójcy Świętej Jedyny prawdziwy , tak jedna jest tylko prawdziwa wiara przyniesiona z Nieba przez Pana Jezusa , głoszona przez Apostołów i przechowana w Kościele Rzymsko-Katolickim , gdzie jej stróżem jest Ojciec Święty , jako najwyższy i nieomylny w rzeczach wiary i moralności – Pasterz. „

  • olo13jcb pisze:

   Ks. Roman Adam Kneblewski 2014-07-04 21:49:48
   W marszu ku niepodległości nie wolno ustawać!
   http://pl.gloria.tv/?media=631696

   +++++++++++++++++++++++++++++++++

   masada 2014-07-05 09:00:17
   Papież Jan Paweł II Na jednej z pielgrzymek do Ojczyzny Rodakom, przypomniał

   Dziesięć przykazań Bożych:
   Ja jestem Pan, twój Bóg, który cię wywiódł z ziemi egipskiej, z domu niewoli.
   Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną.
   Nie będziesz brał imienia Pana, Boga swego, nadaremnie.
   Pamiętaj, abyś dzień święty święcił.
   Czcij ojca swego i matkę swoją.
   Nie zabijaj.
   Nie cudzołóż.
   Nie kradnij.
   Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.
   Nie pożądaj żony bliźniego swego.
   Ani żadnej rzeczy, która jego jest.

   Obowiązuje wszystkich bez wyjątku na wyznanie, jak również tzw. ateistów

   ++++++++++++++++++++++++++++++++++

   polonus 2014-07-07 15:28:33
   Od października 2013 r. drewniana ikona Michała Archanioła płacze obfitymi łzami o zapachu mirry:

   Mirra – dawniej używana do balsamowania zwłok, jest symbolem i zapowiedzią śmierci
   – Jezus dostał ją w darze od Królów przy swym narodzeniu. Z ikony Michała Archanioła ciekną łzy płynnej mirry
   – dlaczego? W Apokalipsie według św. Jana, Michał Archanioł ma stoczyć ostateczną walkę ze złem i ma strącić je do piekła.
   Michał Archanioł płacze przed Apokalipsą i na znak nadchodzącej żałoby po milionach ludzi.
   Ikony na Ukrainie i w Rosji płaczą:

   Archanioł Michał jest patronem Ukrainy. Dalej nie rozumiecie?
   Potwierdzają to również sny ludzi na całym świecie, głównie z USA:

   Ale wy śpicie twardym snem. Obudzicie się, jak będzie za późno.

   ++++++++++++++++++++++++++++++++

 15. habrat pisze:

  Droga Ewo, ja doznałam ingerencji świętego werbisty Arnolda Janssena.Napisałam do werbistów z prośbą by ten święty wymodlił mi pracę.Napisałam,że proszę o pracę w towarzystwie życzliwych ludzi. Tydzień później dostałam pracę. Prosiłam też Matkę Bożą od Cudownego Medalika by moja mama chora na psychozę chciała pójść na mszę, i moja mama,która boi się wychodzić z domu i która od 20 lat nie była w kościele,po mojej modlitwie prosiła by tato ją wziął do kościoła.Bóg zapłać Ewo za prowadzenie tej strony. Z jakiegoś powodu Pan Bóg Cię doświadcza, że nie masz stałej pracy.Na pewno też ofiarowujesz to cierpienie Panu Jezusowi , wierzę ,że zostaniesz wysłuchana.

  • wobroniewiary pisze:

   Daj Boże, że zostanę wysłuchana.Amen!
   Wszelkie prace, braki, krzyże, modlitwy ofiaruję Panu.
   To moja 1 modlitwa dzienna:
   Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za św. Kościół katolicki, za Ojca Świętego, za biskupów a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne, za moich krewnych, tak żywych jak i zmarłych, za Przyjaciół, Czytelników WOWiT, za osoby, które proszą mnie o modlitwę, opętane i zniewolone i za ich i moich opiekunów duchowych.
   Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen.
   ♥ Wybaw nas, Panie od zła wszelkiego ♥

 16. olo13jcb pisze:

  Miałem już dziś nic nie wklejać – zrobienie z siebie osła j.w. raz na dzień wystarczy 😉
  ale mocne świadectwa są warte dodania,
  może komuś pomogą się przełamać…

  ++++++++++++++++++++++++++++++++++++

  Zabiłem 32.000 dzieci- świadectwo byłego aborcjonisty: dr Joseph Randall

  Dziękuję Joe. Cieszę się, że tutaj jestem. Wydaje mi się, że Bogu najwięcej zawdzięczam, że tutaj jestem. Dziękuję mu każdego dnia za cud, że żyję. Jestem pewien, że to jest cud przebaczenia. Jeśli ktoś zapytałby mnie co w moim życiu znaczy dla mnie więcej niż wszystko inne, to bym odpowiedział, że zmiana jaka się dokonała w moim życiu. Przed moim nawróceniem zabiłem 32.000 dzieci. A teraz stoję tutaj jako zupełnie nowy człowiek, który wzywa, aby ratować życie nienarodzonych dzieci, a nie je niszczyć. Myślę też, że jestem żywym przykładem tego, że prawdziwa miłość nigdy nie zanika i zawsze przebacza. Poważnie. To jest sens zobowiązania, gdyż Bóg był ze mną związany wcześniej, zanim ja związałem się z Nim

  Różaniec ocalił mnie przed złym małżeństwem
  http://www.zywawiara.pl/swiadectwa/art-672.html

  Różaniec wyzwolił mnie z kajdan homoseksualizmu- świadectwo nawróconego geja
  http://www.zywawiara.pl/swiadectwa/art-653.html

  Radykalna zmiana jest możliwa – świadectwo nawróconej lesbijki
  http://www.zywawiara.pl/swiadectwa/art-583.html

  +++++++++++++++++++++++++++++++++++

  Wniosek prosty:
  RÓŻANIEC – LEKARSTWO NA KAŻDĄ CHOROBĘ 😀

 17. wobroniewiary pisze:

  Ks. prof. Bortkiewicz: Ekskomunika dla Hanny Gronkiewicz-Waltz? Niech biskupi zabiorą głos!
  Ludzie, którzy wspierają aborcję, przyczyniają się do zła, które ma charakter ekskomunikowania, a więc wyłączenia ze wspólnoty Kościoła. Byłoby dobrze, gdyby księża biskupi przypomnieli o konsekwencjach.

  Portal Fronda.pl: Decyzja Hanny Gronkiewicz-Waltz, odwołująca prof. Bogdana Chazana z funkcji dyrektora szpitala im. św. Rodziny kończy zamieszanie wokół lekarza, który odmówił wykonania aborcji i nie wskazał innego miejsca, w którym można zabić dziecko?

  Ks. prof. Paweł Bortkiewicz TChr: Cała sprawa prof. Bogdana Chazana wymaga zaznaczenia kilku aspektów. Po pierwsze, trzeba powiedzieć, że prof. Chazan jawi się jako postać niezwykle prawego sumienia. To człowiek, który miał i wciąż ma odwagę oprzeć się złemu prawu stanowionemu. Przeczytałem gdzieś porównanie prof. Chazana do współczesnej Antygony i myślę, że to porównanie ze wszech miar trafne. Sprawa ta posiada jeszcze drugą strefę refleksji. Strefę tą Jan Paweł II nazywał kryzysem prawdy, związanym z kryzysem pojęć. Mamy bowiem do czynienia z sytuacją, w której kobieta, po dokonaniu reprodukcji in vitro, przychodzi z defektowanym dzieckiem, domagając się aborcji. Przedstawia się ją jako poszkodowaną pacjentkę, roztaczając ogromne rozżalanie nad jej losem, a przecież to jest to ewidentne przekłamanie, które manipuluje ludzkimi uczuciami, a przede wszystkim prawdą.

  Jaka jest więc prawda? Jak Ksiądz Profesor ocenia decyzję Hanny Gronkiewicz-Waltz?

  Przede wszystkim należy postawić pytanie, w jaki sposób można pogodzić taką postawę z jej, ponoć katolickim, sumieniem. Tym bardziej, że Jan Paweł II w „Evangelium Vitae” wskazując kręgi odpowiedzialności za aborcję, wskazał także osoby decydujące o prawie stanowionym. Wskazał także media, które niejednokrotnie przyczyniają się do nagonki pro-aborcyjnej. Wreszcie, wskazał na wszystkie osoby, które w jakikolwiek sposób wspierają lobby aborcyjne. Rodzi się więc pytanie, w jaki sposób można pogodzić sumienie katolickie z ewidentnym aktem współdziałania w złu. To jest sprawa, która moim zdaniem naprawdę zasługuje na miano prześladowania za poglądy i za wiarę, tym bardziej, że ściśle wiąże się z deklaracją wiary. Myślę, że my wszyscy, katolicy w Polsce (nie tylko ci, którzy są nimi nominalnie, ale rzeczywiście poważnie przeżywają swoją wiarę), jesteśmy zobowiązani do okazania w różny sposób solidarności z prof. Chazanem w chwili jego prześladowania.
  Całość: http://www.fronda.pl/a/ks-prof-bortkiewicz-ekskomunika-dla-hanny-gronkiewicz-waltz-niech-biskupi-zabiora-glos,39326.html

  • olo13jcb pisze:

   Prof. Chazan na Jasnej Górze: To ciężki bój o cywilizację życia.

  • Maggie pisze:

   To nie była odmowa pomocy w nagłym wypadku tzw emergency. Aborcje sie planuje. Szpital planuje rownież wydatki i rozporzadza budżetem tak aby mieć na niesienie pomocy, ratowania życia. Co wiecej jest to szpital pod wezwaniem Świętej Rodziny, więc z góry wiadomo jaka etyka tam pracujących.
   Nawet glupiec wie, ze aborcja nie jest ratowaniem życia. Gdyby ta kobieta pojawiła sie jako roniaca, czy wcześniej rodzaca, z pewnością nie byłaby odeslana „z kwitkiem” (bo ratowanoby życie jej i moze, o ile to realne i dziecka).
   Bawienie sie w Pana Boga,przez in vitro, było planowane, więc i „reklamacje” tez tam powinny wchodzić w rachubę i to na rachunek i rękoma tych, ktorzy nie maja problemów moralnych w tej materii.

   Pani Gronkiewicz-Walz jako kobieta i do tego osoba „na stołku” w kraju JPII, nie powinna ulegać żadnym naciskom w tej materii …zwłaszcza jeśli jest katoliczka…. Jeśli naciski, to obrona swego stanowiski bylo ujawnienie takich naciskow i to nie ulegając im.
   Traci ona szacunek, kiedy krzywdzi profesora, ktory okazał sie być lekarzem a nie morderca!

   Rzeczywiście nadszedł czas i to najwyższy aby ekskomunikowac, zwłaszcza tych, ktorzy przed wyborami …przypominają sobie, ze trzeba pójść do kościoła i na codzień propaguja profanacje i niechrzescijanskie „nowinki”.

   Jezus jest Panem!

  • Maggie pisze:

   Skoro ta kobieta wiedziała, ze profesor nie dokona aborcji …to czego sie czepila jego jak ten rzep psiego ogona i nie poszła gdzie indziej?
   Skoro tak jej zależało na zabiciu to czego zwlekała ? A moze wiedziała jak potoczą sie sprawy i ze za rzekome szkody i wyłudzine pieniędze… zechce sobie znów „zafundować” następne in vitro?
   Czy nie lepiej adaptowac dzieciatko z sierocinca albo oddane tuż po porodzie?
   Widzę, ze robią sobie pokazowke, a adwokaci na to jak na lato, bo to money talks.
   Kompletny brak poczucia przyzwoitości …bo o morale nie ma nawet dyskusji…
   Jezus jest Panem!

 18. Ania pisze:

  Ciało Chrystusa w parlamencie USA. Kiedy w Polsce?
  Parlament Teksasu (USA) stał się jedną ze stacji procesji Bożego Ciała. Ta wspaniała inicjatywa ma pokazać, że rozdział państwa i Kościoła to zgubna droga, która prowadzi do tyranii.

  Po raz pierwszy w historii USA Najświętszy Sakrament gościł w parlamencie. Miało to miejsce podczas procesji Bożego Ciała; Chrystus zawitał w parlamencie w Austin (Teksas). Celem tego wydarzenia jest rechrystianizacja Stanów Zjednoczonych.
  http://www.fronda.pl/a/cialo-chrystusa-w-parlamencie-usa-kiedy-w-polsce,39337.html

 19. Janek pisze:

  Rok 1993 r. Gronkiewicz-Waltz zanurzona po uszy w Ruchu Odnowy w Duchu Świętym. Wypowiada się przeciwko aborcji, feministki krytykuje za to, że chodzą na siłownię. „Do kobiety bardziej pasuje basen albo bieganie” – radzi w Grójcu. Apeluje, by walczyć z pornografią w kioskach i domagać się od kioskarzy usuwania „świerszczyków” z witryn.

  Nie spędza na rekolekcjach tylko wieczorów – jej ówczesne życie to jedna wielka rekolekcja, o czym informuje na prawo i lewo. Zaraz po objęciu fotela prezesa NBP nadciągają ze wsparciem Anglicy ze Stowarzyszenia Biznesmenów Pełnej Ewangelii. Wspierają żarliwą modlitwą. Z Księgi Izajasza, którą cytują, wynika, że pani prezes nie zazna strachu, a kto przeciwko niej wystąpi, potknie się o nią.

  Robi krótkie przerwy – jak mówi w prasie, by poczytać Biblię, choć niecodziennie ma na to czas.

  „Zdecydowałam się na podjęcie tego zadania, gdyż uznałam je za dzieło wypływające z zamiarów Bożych względem mnie” – zdradza w magazynie „Słowo wśród nas” powody przyjęcia prezesury banku.

  W 1995 r. startuje w prezydenckiej kampanii wyborczej, bo taka jest wola Boga. Po spotkaniu w Skoczowie, gdzie pielgrzymował Jan Paweł II, relacjonuje współpracownikom: „Patrzyłam na usta Jego Świątobliwości i zobaczyłam, że układają się w zdanie: Hanno, zostaniesz prezydentem”.

  Choć rewelacyjne sondaże z początku kampanii, zaczynają lecieć na łeb na szyję, jej pewność rośnie. „Była pewna, że jest stworzona do wielkich celów, a jej start w wyborach to element Bożego Planu” – wspomina Ryszard Czarnecki, dziś eurodeputowany, wtedy działacz ZChN, który namawiał ją do startu w tamtych wyborach.

  Mniej więcej trzy dni przed głosowaniem porażka była już jasna jak słońce. Kandydatka wiecowała w Szczecinie. Czarnecki wsiadł w samolot, chciał namówić ją do rezygnacji i przerzucenia głosów na tych, którzy mają choć cień szansy. Ale Gronkiewicz nie chciała o tym słyszeć. Odpowiedziała (wedle słów europosła), że Duch Święty zapewnił ją, że wygra te wybory. „Myślałem, że śnię” – wspomina dziś Czarnecki. „Można polemizować z Hanną Gronkiewicz-Waltz, ale z Duchem Świętym dyskusja jest raczej niemożliwa. Ona uważała, że fotel prezydenta jej się po prostu należy”.

  Pan Bóg był innego zdania. Gronkiewicz-Waltz spadła na ziemię z wynikiem 2,76 procent.

  http://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/65445,pani-prezydent-nie-slucha-juz-ducha-swietego.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s