Kto nami rządzi czyli konsul przyznał się do zabójstwa teściowej, bo ta przestała wypłacać żonie kieszonkowe w kwocie pół miliona Euro miesięcznie

Złodzieje (niejaki generał), zabójcy i zleceniodawcy zabójstw (w artykule), dewianci od stawiania lasek (niejaki Radzio), nieczytaci (ci od trylogii …usk, dupa i kamieni kupa) i niekumaci (wszyscy) – kto nami rządzi????
Konsul Janowski widać dosłownie pojął powiedzenie, że „teściowa to skarb i powinna leżeć 5 m pod ziemią”

*******************
Polski konsul przyznał się do zlecenia zabójstwa teściowej.

Zapłacił 250 tys. euro bandytom

Wojciech Janowski dokonał szokującego wyznania podczas pobytu w areszcie. Francuska prokuratura, która prowadzi śledztwo w tej sprawie, nie ma wątpliwości, co do motywu zbrodni.

Chciał położyć rękę na jej majątku

— powiedział Brice Robin, policjant z Marsylii.

77-letnia Helene Pastor i jej 64-letni kierowca Mohammed Darwich, zostali zastrzeleni 6 maja 2014 roku. Strzały padły z dubeltówki. Zasadzka była zastawiona przed szpitalem w Nicei, w którym Helene odwiedział swojego chorego syna.

Według policji Pastor i jej kierowcę zamordowali imigranci z Komorów, których opłacił Wojciech Janowski.

Sprawa wywołała prawdziwy wstrząs. Nic więc dziwnego, że francuska policja potraktowała ją niemal priorytetowo. Już teraz funkcjonariusze zatrzymali 23 osoby w Marsylii, Nicei i Rennes, które mogą być zamieszane w spisek. Co najbardziej wstrząsające, wśród nich była córka Helene Pastor – Sylvie. Kobieta została jednak zwolniona z aresztu bez wyznaczania kaucji.

Śledczy wpadli na trop polskiego konsula dzięki podejrzanym operacjom, jakie zauważono na jego koncie bankowym. Ważne okazały się również zeznania przyjaciela Janowskiego, trenera sportowego, który również znalazł się w gronie zatrzymanych. To właśnie on miał znać osobiście zleceniobiorców.

Według ustaleń policjantów, Polak planował zabójstwo od wielu lat. Konsul miał pałać do Pastor szczerą nienawiścią, między innymi dlatego, że bogaczka przestała wypłacać jego żonie pół miliona euro miesięcznie „kieszonkowego”.

Wojciech Janowski stracił już funkcję honorowego konsula Polski w Monako. Pełniąc swoją funkcję często udzielał się często publicznie. Np. w ubiegłym roku brał udział w gali „Monako przeciw autyzmowi”, na której sfotografował się z byłym prezydentem RP, Lechem Wałęsą.
Za: kliknij

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

20 odpowiedzi na „Kto nami rządzi czyli konsul przyznał się do zabójstwa teściowej, bo ta przestała wypłacać żonie kieszonkowe w kwocie pół miliona Euro miesięcznie

 1. wobroniewiary pisze:

  Rafineria Teściowa SA
  Arkadiusz Krężel, były prezes Agencji Rozwoju Przemysłu i szef RN Impexmetalu, został wice-prezesem spółki Hudson Oil, która miała wskrzesić rafinerię Glimar. Ale zamiast tego zginęła teściowa właściciela spółki, honorowego konsula RP w Monako.
  http://monsieurb.neon24.pl/post/110526,rafineria-tesciowa-sa

  • wobroniewiary pisze:

   Najlepsze jest zakończenie artykułu:
   Mamy pecha z tymi honorowymi konsulami RP w Monako, poprzednim konsulem był pan Wojciech Fibak, który musiał szybko opuścić teren w 1998 roku po wybuchu brzydkiej afery związanej z prostytucją i stręczycielstwem.

   Jak to mawiali filozofowie: „nicość nad nicościami”, co w polskim tłumaczeniu daje: „ch.., d… i kamieni kupa”.

  • Anna pisze:

   No to warto przypomnieć sobie awanturę o prywatyzację IMPEXMETALU oraz fakt, że prezes państowej (wówczas) spółki zatrudniał pod przysłowiowym przykryciem oficerów wywiadu wojskowego:
   „Oficerowie WSI uplasowani poza wojskiem i skierowani do działań, które wykraczały poza sprawy obronności państwa i bezpieczeństwa Sił Zbrojnych RP :
   Edward WOJTULEWICZ
   Od 1989 r. dyrektor generalny Impexmetalu (kierował pracą G. Żemka – „Dika”), zatrudniał w Impexmetal oficerów pod przykryciem.
   http://www.videofact.com/polska/wsi3.htm

 2. Adminka pisze:

  Ale zainwestował, normalnie total investmentdebilizm.com 😀
  Miał pół miliona miesięcznie, a zabił za 250 tys.
  Czyli z niego nawet alkoholik jak z Tuska premier: zapłacić za zabicie ćwiartkę a stracić co miesiąc połówkę.
  Teraz księżycówka się ostała i wycie niczym wilk o północy

 3. Ania pisze:

  Z drugiej beczki a z tego samego koryta:
  Ależ to symboliczne! Aferzysta przyjechał do Warszawy. I spokojnie wyjechał!
  Andrzej Gąsiorowski – razem z Bogusławem Bagsikiem – i ich Art-B. do dziś pozostają symbolem przekrętów gospodarczych III RP. I bezkarności oszustów. Gąsiorowski przez lata bezskutecznie ścigany listem gończym, ukrywał się w Izraelu. Ale niedawno pojawił się w Polsce. I co? I nic. Już wyjechał.

  http://niezalezna.pl/56849-alez-symboliczne-aferzysta-przyjechal-do-warszawy-i-spokojnie-wyjechal

 4. Joanna pisze:

  dlatego właśnie modlitwa za Ojczyne i rządzących jest bardzo ważna. Musimy modlić się za ich opamiętanie bo prowadza naród ku przepaści duchowej, moralnej i zniewoleniu na prawie każdym poziomie i tym i na końcu wyliczając gospodarczym. Bóg ich tez chce zbawić. Bóg nikogo nie wyłączył z planu zbawienia. Bo chce zbawić i tuska i komor.ska i każdego z nich po koleji. Jak tak się popatrzy w ten sposób to człowiek zaczyna się więcej modlić i ufać Panu a mniej ich krytykować co nie znaczy ze nie należy każdego zła i grzechu wytykać, zwracac uwage i społeczeństwo uświadamiać, a kiedy Bóg udzieli laski przejąć rządy w Polsce. ”Wystarczy Ci mojej Laski”. Szkoda ze nie została jeszcze wprowadzona w Kościołach stała godzina modlitwy za Ojczyznę i rządzących. Powinien być ustalony konkretny dzień i godzina. Np. każdy piątek o 17 ogolnopolska godzina modlitwy za ojczyznę i rządzących. Módlmy się w tej intencji i pokładajmy ufność w Panu. Szczęść Boże siostry i bracia.

  • wobroniewiary pisze:

   Przecież jest ustalona godzina i to codziennie. Włącz TV Trwam lub RM o 21-00 na Apel Jasnogórski . Codziennie jest w dziesiątku Różańca Świętego lub w 3 Zdrowaś albo Pod Twoją obronę intencja „za Ojczyznę, za rządzących”

   • Joanna pisze:

    może nie było to klarowne a mi chodzilo o msze swiete, o ogólnopolskie msze swiete za Ojczyzne w których uczestniczy wiele, może tysiące osob i ofiarowują za Polske i za rzadzacych, taka ofiara w skali narodowej nie pozostalaby bez Echa Boga Ojca.
    Pozd Was mocno i Niech Pan strzeże i prowadzi.

    • wobroniewiary pisze:

     to jest data 19-tego każdego miesiąca )od wspomnienia bł. ks. Jerzego Popiełuszki)

     A ja robię przepiękny nowy wpis- da każdemu dużo radości ducha , usłyszałam dziś coś extra ważnego podczas ogłoszeń parafialnych w bazylice 😀

 5. fornal53 pisze:

  http://m.onet.pl/wiadomosci/swiat,z2h0r kolejny wesoły oberek z udziałem protestantów. Szkoda mi ich… ;(

 6. wobroniewiary pisze:

  Wróciłam pełna radości i miłości Ducha Świętego i chcę Wam napisać, że kocham Was wszystkich Miłością Bożą a Boga kocham najbardziej na świecie, po Nim Maryję i ludzi, których dobry kochany Bóg stworzył na swój obraz i podobieństwo 🙂
  Jak On nas kocha, że chce w nas widzieć Siebie, Swój obraz i Swoje podobieństwo
  Duchu Św kocham Cię i dziękuję Ci – prowadź mnie 😀

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s