Wynagradzamy za „Golgotę Picnic” i inne bluźnierstwa przeciwko Panu naszemu Jezusowi Chrystusowi i NMP

Choć w moim mieście nie będzie wystawiana pseudosztuka „Golgota Picnic” to nic nie stało na przeszkodzie, aby paść na kolana, chwycić za różance i przed Najświętszym Sakramentem wynagradzać Bogu za wszelkie bluźnierstwa.
U OO. Franciszkanów po Mszy św. odmówiliśmy Koronkę do Bożego Miłosierdzia, ucałowaliśmy relikwie św. Faustyny, a w kościele pw. Chrystusa Odkupiciela Grupa Ojca Pio  zorganizowała nabożeństwo wynagradzające.

Miałam zaszczyt prowadzić IV tajemnicę bolesną „Dźwiganie krzyża przez Pana Jezusa”.

0
Dziś trzeba nam  ukorzenia się i postawy uniżenia przed Bogiem, tak bardzo obrażanym. Nie patrzymy, że jest nas mało, że nie jesteśmy z wielkiego miasta. Czasami wystarczy 30 osób, a czasami tylko dwie – podejść, poprosić księdza o wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlić się.
A jeśli na cały kościół jest tylko 20-30 osób czy choćby tylko 5, to nie szkodzi. Więcej miejsca do klęczenia czy położenia się krzyżem, wtedy nikt nie patrzy, nie jest się w centrum, bo w centrum ma być tylko BÓG!

Dzwonił do mnie o. Jerzy Garda  (jutro nagram, powie więcej) ale przekazał, że dziś z Krucjatą Różańcową protestowali przeciw Golgocie Picnic przez „Mauzoleum Stalina” czyli przed Pałacem Kultury modlitwą. Odprawili m.in. nabożeństwo czerwcowe, oddali publicznie cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa Spektakl w Teatrze Rozmaitości udało się zablokować. Na Placu Defilad odbyła się z kolei ewangelizacja „ludowa” poprzez naukę wszystkich Koronki do Bożego Miłosierdzia.
Chwała Panu!

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

47 odpowiedzi na „Wynagradzamy za „Golgotę Picnic” i inne bluźnierstwa przeciwko Panu naszemu Jezusowi Chrystusowi i NMP

 1. BKCD pisze:

  Myśl św. Magdaleny na dzisiejszy dzień
  Miłujcie bardzo Pana, szukajcie Go w cierpieniu i miłowaniu upokorzeń, jeśli pragniecie wielkich korzyści.

  Sentencje św. Teresy od Dzieciątka Jezus na każdy dzień roku
  27 czerwca: O Jezu! czemuż nie mogę powiedzieć wszystkim małym duszom, jak niewypowiedziana jest łaskawość Twoja. Czuję, że gdybyś – co niepodobna – znalazł duszę słabszą i mniejszą niż moja, z radością obsypałbyś ją jeszcze większymi łaskami, gdyby tylko z całkowitą ufnością powierzyła się Twemu nieskończonemu miłosierdziu (B, 5v).

  • ta pisze:

   Jednak ze Steczkowską nie jest dobrze!
   Juz wczesniej wyczuwałam w niej „cos”
   wczoraj na TVP 2 ok godz 20-21 pokazywali jej koncert
   wygladała jak czarownica,wiedzma
   a w tle….
   demony!!mnostwo demonów
   narysowanych ,ohydnych
   koncert kipiał erotyzmem i demonami
   kolejna gwiazda pcha sie w szpony złego..to mnie szokuje bo Steczkowscy byli b.religijni i brali udział w koledowaniu itd..ech
   ostrzegam przed justyna Steczkowska z całym szacunkiem dla jej głosu i koledowania
   dwóm Panom nie mozna słuzyc

   • ta pisze:

    Jesteś tu: Telemagazyn -> TV -> Sabat czarownic V – Kielce 2014
    Sabat czarownic V – Kielce 2014
    (Polska 2014)

    Kolejna edycja koncertu w kieleckim amfiteatrze „Kadzielnia”. „Sabat czarownic” to wydarzenie z multimedialną scenografią, musicalowym rozmachem i efektami specjalnymi.

    Czas trwania: 70 minut
    Gatunek: Koncert
    Produkcja: Polska

    Sabat czarownic V – Kielce 2014 w telewizji

    28-06-2014
    TVP Rozrywka 22:35

    29-06-2014
    TVP 2 12:55

    odc.1
    30-06-2014
    TVP Rozrywka 23:25

    01-07-2014
    TVP Rozrywka 00:40

    02-07-2014
    03-07-2014
    04-07-2014

    Piąta edycja „Sabatu czarownic” nawiązuje do hasła „Świętokrzyskie czaruje”. W magicznej scenerii konferansjerka podkreśli wszystko, co urokliwe i magiczne w regionie. Kabaret pod Wyrwigroszem przedstawi premierowe skecze, nawiązujące do tematu przewodniego – magii w kontekście zjawisk, miejsc i osób związanych z regionem. Wystąpią: Zakopower, Hey, Wilki, Piersi, Justyna Steczkowska, Włodek Pawlik, Maryla Rodowicz, Maciej Maleńczuk, Kielecki Teatr Tańca i Art Color Ballet.
    Więcej o programie

    Scenariusz: Leszek Kumański

    Rok produkcji: 2014
    http://www.telemagazyn.pl/tv/498329/sabat-czarownic-v-kielce-2014
    i to wszystko w Kielcach zeby było smieszniej,lol!

   • ta pisze:

    Zakopower, Hey, Wilki, Piersi, Justyna Steczkowska, Włodek Pawlik, Maryla Rodowicz, Maciej Maleńczuk, Kielecki Teatr Tańca i Art Color Ballet.

    Hey i Wilki nie ruszaja mnie ale b.lubiłam Zakopower i Maryle,cóz czas się rozstac

   • BKCD pisze:

    Polecam lepiej o 16 25 TVP 2 może kiepski też tytuł festiwalu
    Fundacji Anny Dymnej Mimo Wszystko z okazji 10. edycji Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty . Dzieci przepięknie śpiewają kilka występów widziałam
    Powiem Ci Anetko że też akurat włączyłam ten program to i jak Justyna Steczkowska śpiewała a zobaczyć co to jest tylko po co nie wiem inscenizacja i wszystko wiadomo pod temat festiwalu i trzeba ucharakteryzować się tak samo i tancerze . Moja Siostra np występowała w charakteryzacji do tańca w roli ducha inni w zombi w sumie za późno się dowiedziałam o tym ale wszyscy uważają to niestety za dobrą zabawę a nie jakieś zagrożenie utraty zdrowia duchowego .

   • kasiaJa pisze:

    Nie wiem, ale ja już od dawna „wyczuwam” u niej to o czym piszesz, ta 😦 bo niby skąd np. piosenka „Dziewczyna szamana”??? To,że ktoś śpiewa kolędy jeszcze o niczym nie świadczy 😦

 2. ma pisze:

  Byłam przed PKiN :). O. Garda bardzo ładnie prowadził modlitwę i panował nad sytuacją. Nie było dobrych warunków do czytania tej „sztuki” z powodu głośnej modlitwy, gwizdków, hałasowania pokrywkami itp. To był mój pierwszy udział w publicznej obronie Pana Jezusa.
  W poniedziałek o godz. 12.00 na Pl. Zbawiciela ma być modlitwa publiczna – szczegółów nie znam.

 3. wobroniewiary pisze:

  Posłuchajcie chwilę jak niektórzy bronią tej pseudosztuki – dyrektor Malta Festival nazywający sam siebie DJ-em Episkopatu!
  Protestujący przeciwko temu pseudo-spektaklowi – jesteśmy nazywani ludźmi ciemnej strony mocy -dobre sobie
  http://pytanienasniadanie.tvp.pl/15810911/kontrowersje-wokol-spektaklu-golgota-picnic

 4. Ania pisze:

  Ks. Sławomir Kostrzewa dla Fronda.pl: Chrześcijanin nie może być fujarą, który pozwala się „prać po pysku”
  http://www.fronda.pl/a/ks-slawomir-kostrzewa-dla-frondapl-chrzescijanin-nie-moze-byc-fujara-ktory-pozwala-sie-prac-po-pysku,38930.html

 5. Ania pisze:

  „To jest niewyobrażalny skandal, że policja stoi po stronie organizatorów tego bezeceństwa (…) Każdy uczciwy Polak, katolik, ma prawo i obowiązek przeciwstawić się bluźnierczym ekscesom.”
  Policja wystawiła funkcjonariuszy przeciwko osobom modlącym pod Teatrem Rozmaitości. Pikieta była pokojowa, a policja przysłała dziesiątki wozów…
  http://www.fronda.pl/a/stanislaw-pieta-dla-frondapl-policja-powinna-wkroczyc-i-przerwac-bluzniercze-przedstawienie,38944.html

  • Maggie pisze:

   Rzad jak nierzad. PO czynach ich poznacie … Musimy pamiętać, ze to POlicja …a nie policja. Przeciez były zgłoszenia o zamierznym przestępstwie …i cóż ich mocodawcy uczynili? To nie zwykli POlicjanci są winni ale cała wierchowka, łącznie z panią Minister od „kultury”.
   Jezus jest Panem!

 6. wobroniewiary pisze:

  Kard. Dziwisz: „Golgota…” to bluźnierstwo i prowokacja
  Kard. Stanisław Dziwisz w bardzo jednoznaczny sposób ocenił wystawianie przez polskie teatry spektaklu „Golgota Picnic”. Rozmawiał na ten temat z IAR. Spektakl ocenił jako „bluźnierczy i prowokacyjny”.

  „Trudno zgodzić się, żeby Teatr Narodowy czy inne teatry służyły niszczeniu dobrych obyczajów w narodzie. Jesteśmy poruszeni pokazywaniem w naszym kraju bluźnierczego i prowokacyjnego spektaklu” – mówił kardynał. Zaznaczył, że wolność twórców nie może prowadzić do obrażania uczuć religijnych chrześcijan.

  „Wspomniany spektakl boleśnie uderza w to, co w chrześcijaństwie jest najświętsze. Czy taki kształt ma przybierać nasza kultura i sztuka? Czy papieski Kraków też chce mieć udział w promowaniu pseudokultury?” – pytał krakowski metropolita.
  http://www.fronda.pl/a/kard-dziwisz-golgota-to-bluznierstwo-i-prowokacja,38940.html

 7. wobroniewiary pisze:

  To bardzo wzruszający i niecodzienny widok na włoskich drogach. Oto podczas przejazdu przez jedno z miasteczek w południowych Włoszech, Franciszek zdecydował się zatrzymać auto i…Papież wysiadł z samochodu i pobłogosławił niepełnosprawną młodą kobietę

  • ircia pisze:

   Wspanialy Francesco ❤

  • Weronika13 pisze:

   ale to raczej przez wieś (jak widać) papież jechał….
   dziwne…przejeżdżał….PRZYPADKOWO się zatrzymał…..i PRZYPADKOWO czekały tam kamery, żeby wzruszającą scenę nakręcić?!

   • wobroniewiary pisze:

    Widzę naczytałaś się strony dznmp
    Dla Włochów kamera jak dla nas komórka a że chcieli sobie nakręcić ludzie to nic złego. A jak papież jedzie wolno bo kawalkada samochodów a ludzie wychodza na drogę- to powód do afery, tak?

    Gdyby to zrobił Papież Jan Paweł II czy Benedykt XVI – pialibyście z zachwytu, ale Mery tak wam mózgi wyprała że szkoda słów.
    To takie antypapieskie zacietrzewienie, że chyba już sam „Święty Boże nie pomoże” ale nie tracę wiary i nadziei, że się opamiętacie

   • Maggie pisze:

    Niedawno,na kalendarzowej kartce, przeczytałam sentencje, chyba Anatola France na temat przypadków. Sens był taki, ze tam gdzie cos dobrego dzieje sie „przypadkowo”, to … to być może,ze to Pan Bóg, ktory chce pozostać incognito.

    Jezus jest Panem!

    • wobroniewiary pisze:

     U Boga nie ma przypadków!

     Tylko zły się wścieka na dobro. Dałam świadectwo o pracy… nie tylko dobrzy ludzie to czytają, źli również. Czy kto przeklął czy złorzeczył – nie wiem..ale pani napisała, że obniża mi wynagrodzenie o całe 528 złotych, bo miałam …godzinę opóźnienia. Ostatecznie trzeba było oddać do 15-00 a ja oddałam przed 16-00. Nieważne, że harowałam jak Chińczyk na plantacji, no ale… może niepotrzebnie też zrobiłam sobie 1,5 godz drzemki, inaczej bym zdążyła.

     Wyć się chce… ale nie poddam się diabłu, ofiaruję to za nawrócenie tych, którzy mi złorzeczą

   • Admin pisze:

    Weronika13 pisze:
    „PRZYPADKOWO czekały tam kamery, żeby wzruszającą scenę nakręcić?!”

    Teraz prawie każdy kto ma telefon komórkowy ma w nim kamerę (a taką kamerką ten film został nagrany) znając trasę przejazdu Papieża ludzie wychodzą na drogę choćby pomachać czy tylko popatrzeć na Papieża (też bym wyszedł 🙂 ) a to że się zatrzymał przy chorej osobie by pobłogosławić to nic dziwnego, Papież Franciszek robił to nie raz, zresztą nie tylko On i chwała Bogu za to że mamy takiego Papieża.

 8. wobroniewiary pisze:

  Jest za co wynagradzać
  niecała minuta filmu pokazuje stopień zdeprawowania i bluźnierstwa
  Gdyby tak potraktowano Mahometa, Buddę czy jakieś Żyda – aj waj co by się działo, antysemityzm, brak tolerancji, ogłoszono by dżihad, Żydzi by chyba III wojnę wszczęli a hindusi dokonywali by masowych spaleń na stosach albo by wszystkich w Gangesie potopili
  A tu tylko chrześcijanie i …. Jezus.
  Ale przyjdzie czas, że powiedzą to AŻ JEZUS a nie tylko Jezus

  • ircia pisze:

   Zniewazany jest zawsze Jezus,nie budda,nie swieta krowa etc.bo szatan wie,kto jest prawdziwym Bogiem,nasz Jezus !

  • ta pisze:

   ohydne!!!!!
   ————-
   przed chwilą moja cora weszła do kuchni w nowej koszulce ,ktora dostała od babci!!!
   rysunki na pierwszy rzut oka niewinne i kolorowe,niby ok..ale mnie poraziło bo na kompleciku napis MONSTER a pod nim ukryte oko lucyfera..
   o takie –>
   https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS2WDUpbqSjaLrZDoJGYApK0AH2TOFu7CRdAmrDUjEoG-JZKUzW
   poprosze o wklejenie obrazka

   oczywiscie oddałam mamie ciuchy a tato sie wydarł ,ze przesadzam..
   sorry ale jak sobie ktos chce nosic oko lucyfera na sobie to droga wolna
   ja juz to przerabiałam i nigdy wiecej.
   ludzie naprawde nie zdaja sobie sprawy ze swojej niewiedzy
   a tutaj wywiad z osoba ,ktora dla nie wierzac w zło stawiała tarota

   program prowadzi kobieta,ktora chyba wierzy i facet ktory nie wierzy i wysmiewa wszystko..żal mi go

   • wobroniewiary pisze:

    Nie Aneto!
    Wystarczy link, nie zamierzam wklejać tu żadnego oka Lucyfera, kto zechce na link kliknie
    Decyzja nieodwołalna, za dużo zamieszania diabeł robi od wczoraj.
    Mam nadzieje, że zrozumiesz bo była taka Anastazja, która obraziła się bo nie wklejaliśmy głowy Behemota a ona chciała ewangelizować pokazując całe zło Lucyfera przez wklejanie wszelkich jego i jego zastępów zdjęć czy układanie lewych bluźnierczych objawień albo układanie klątw na mnie
    Przy okazji jak ktoś ma ochotę to zachęcam do modlitwy za tę kobietę (jej prawdziwe imię jest inne), bo mi jej bardzo szkoda

   • Maggie pisze:

    @ta: bardzo dobrze zrobilas nie ubierajac dziecka w kukułcze piórka.

    Przy okazji pomoglas mi i to bardzo, dzieki.
    Zaczęłam, po przeczytaniu Twego wpisu, robić porządki w łazience i spojrzałam na różana wodę do twarzy…. Nie zwróciłam uprzednio uwagi i długo nie widziałam, ze ten sprzedawany w Health Store (zdrowej żywności itp) delikatny kosmetyk, ma drzewo w centrum niby to w promienno tęczo-pół-słoneczka. Nad tym jest bardzo malutki napis A Legacy for Life, a pod „drzewkiem” Heritage Store… Drzewo „zycia” podsuniete podstepnie.
    Szkoda bylo … ale wylalam do muszli. Nie używam perfum ale lubię rozane mleczko lub tomik do twarzy i dałam sie zwiezc myśląc, ze już znalazłam wspaniały kosmetyk..
    Wiem, ze to nie przesada z mojej strony, zwłaszcza, iz mieszkam w „stolicy tęczowcow”.

    Jezus jest Panem!

   • Maggie pisze:

    Jeszcze nawiązując do „drzewa życia” to będąc z kimś na Emergency w szpitalu pod wezwaniem…św.Jozefa, zobaczyłam tam na ścianie to „drzewko” jako obraz i to z podpisem iż to jest właśnie „drzewo życia”.

   • wobroniewiary pisze:

    To co wkleiłaś to Oko Opatrzności a nie Oko Lucyfera Wikipedia pokazuje różnice pomiędzy różnymi typami
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Oko_opatrzno%C5%9Bci

   • Maggie pisze:

    To oko jest udziwnone, ze nie jestem pewna, ze to Oko Opatrzności.. Największy problem z tym, ze masoni malpuja pewne symbole by wprowadzić skażone, a my myślimy ze są O’K, i czasem za nimi powtarzamy, ze to artystyczna interpretacja/wizja.

   • ta pisze:

    nie obrazam sie,rozumiem Wasze intencje.ja tez chce dobrze
    chciałabym tylko przestrzec bo to wyglada niewinnie
    jak malowanka a pochodzi od szatana.
    takie znaki sa pokazane u ks egzorcysty na str oraz na plakatach w kosciołach wisza,niestety nie na wszystkich

   • Admin pisze:

    To jak odróżnić oko lucyfera od Oka Bożej Opatrzności?
    przydała by się konkretna informacja bo wielu się myli twierdząc że oko w trójkącie z promieniami jest znakiem masońskim, wiemy o tym że masoni przywłaszczyli sobie ten znak dodając go na szczyt piramidy podobnie jak ruchy homo przywłaszczyły tęczę.

    @ta
    na zdjęciu z Twojego linka jest właśnie znak Oka Bożej Opatrzności tyle że przerobiony, promienie są wewnątrz trójkąta i dodatkowo promień od źrenicy, przeróbka jakiegoś „artysty”?

    Prawdziwy znak Oka Bożej Opatrzności wygląda tak jak w linkach niżej i nie jest on „symbolem masońskim przyniesionym do kościoła”

    http://rumiakrzyz.pl/niedziela-opatrznosci-bozej-13-pazdziernika-2013/

   • ta pisze:

    ok, to sie jeszcze wypowiem w temacie

    wiem ,ze moje oko jest zle..skad wiem?bo nad nim pisze MONSTER
    na koszulce sa male potwory +oko w trojkacie,moze nie takie samo jak na rysunku
    ale to niewazne ..oko Boga nie nazwałoby sie POTWÓR
    zrobie jutro fote koszulki i po sprawie

    • wobroniewiary pisze:

     Nie wiem co jest na tej koszulce a według Twego opisu to nic dobrego, ja przedstawiłem jak wygląda Oko Bożej Opatrzności a to co kto z tego znaku robi i co mu przypisuje to już jest inna kwestia.
     Według mojej wiedzy Oko w trójkącie to symbol Opatrzności Bożej i Trójcy Świętej. Nie mówię o „oku horusa” „oku boga” czy innych temu podobnych.

 9. wobroniewiary pisze:

  Ks. Marek Bałwas:
  Dla zwiedzionych przez szatana i w „żarty” go obracających daj światło prawdy. Daj słowo Dobrej Nowiny. Pan Jezus przyszedł po to o czym pisze św. Jan w liście: 1J 3,8

  (… „Syn Boży objawił się po to, by zniszczyć dzieła diabła”.)

  Pan Jezus przyszedł zniszczyć szatana i jego dzieła. Diabeł od czasu zwiedzenia człowieka w raju, uzurpuje sobie prawo do panowania nad światem. On uważa, że człowiek utracił panowanie na jego korzyść. Uzurpowana władza szatana przynosi żałosne skutki; liczne nieszczęścia dotykają nasza planetę, ludzkie serca w których on ma swoje panowanie nikczemnieją i karmią się bałwochwalstwem i bluźnierstwem przeciwko Jezusowi . Władza szatana została jednak ograniczona. Prawowity Władca, Król Jezus Chrystus przyszedł na ziemię. Szatan został pokonany, nie ma już dla siebie żadnej przyszłości.Na krzyżu Szatan został pokonany. Krzyż rozbroił szatana. Każdy, kto stara się być posłuszny Jezusowi, nie musi się obawiać diabelskich ataków gdy zastosuje radę z Ef. 6,10-18, aby przyjąć pełne duchowe uzbrojenie, które zawiera siedem elementów:

  1) Prawda (pas prawdy)

  2) Sprawiedliwość (pancerz)

  3) Gotowość do zwiastowania ewangelii pokoju (buty)

  4) Wiara (tarcza)

  5) Nadzieja zbawienia, zbawienie (przyłbica)

  6) Słowo Boże (miecz Ducha)

  7) Modlitwy i czujność.

  *************************************
  Za wszystkie bluźnierstwa dnia dzisiejszego, wobec mojego Pana Jezusa, za zorganizowany atak na Polskę, bo jak inaczej nazwać te 30 miejsc gdzie kpiono i szydzono z wiary katolickiej (kto zapłacił dyrektorom tych placówek, by”za darmo” niszczyli Polskę?), za brak wiary i miłości wśród Polaków, za ciągłe skłócanie nas, za tyle jadu wrogości i nienawiści, za tyle szyderstwa i kpiny z religii, za ośmieszanie papieża, biskupów i kapłanów, Najświętsze Serce Jezusa zmiłuj się nad nami! Daj łaskę opamiętania i nawrócenia! Wynagradzam Ci Panie modlitwą i ofiarowanym cierpieniem, nie karz nas Panie w swej sprawiedliwości, lecz okaż nam swoje miłosierdzie.

  Akt wynagrodzenia NSPJ
  zalecony przez papieża Piusa XI Najmilszy Jezu, któremu za miłość do ludzi odpłaca się tak wielkim zapomnieniem, zaniedbaniem, wzgardą i niewdzięcznością. Oto my, klęcząc przed Tobą, szczególnym hołdem czci pragniemy wynagrodzić grzeszną oziębłość i zniewagi, jakie zewsząd obrażają Twoje miłujące Serce.

  Pamiętamy jednak, że i my sami niekiedy mieliśmy udział w tym niegodziwym postępowaniu. Dlatego przejęci najgłębszym żalem najpierw błagamy o miłosierdzie nad nami. Jesteśmy gotowi dobrowolnie wynagrodzić za grzechy nie tylko przez nas popełnione ale i przez tych, którzy błądzą z dala od drogi zbawienia, i albo uparci w niewierze, nie chcą pójść za Tobą, Pasterzem i Wodzem, albo też podeptali obietnice chrztu św. i odrzucili słodkie jarzmo Twojego prawa.

  Za te wszystkie przestępstwa chcemy pokutować. Szczególnie za publiczne grzechy narodów, które zwalczają prawo Boże i znieważają godność człowieka, za bluźnierstwa, jakimi obrzuca się Ciebie i Twoich świętych, lekceważenie dni świętych, zaniedbywanie sakramentu Boskiej miłości, za plagę pijaństwa i rozwiązłości.

  Aby naprawić zniewagę czci Bożej, przedstawiamy Ci to zadośćuczy­nienie, które Ty sam niegdyś ofiarowałeś Ojcu na krzyżu i które co dzień ponawiasz na ołtarzach; łączymy je z zadośćuczy­nieniem Najświętszej Dziewicy Matki, wszystkich świętych i pobożnych wiernych. I przyrzekamy z głębi serca, ile tylko stać nas będzie przy pomocy Twojej łaski, wynagrodzić za grzechy popełnione przez nas i naszych bliźnich: silną wiarą, czystymi obyczajami, doskonałym wypełnieniem prawa Ewangelii, a zwłaszcza prawa miłości. Przyrzekamy też, według sił, nie dopuścić do nowych zniewag i jak najwięcej ludzi pociągnąć do naśladowania Ciebie.

  Zachowaj nas do śmierci w wierności obowiązkom i służeniu Tobie przez wielki dar wytrwania, abyśmy w końcu wszyscy doszli do tej ojczyzny, gdzie Ty z Ojcem i z Duchem Świętym żyjesz i królujesz na wieki wieków. Amen.

  (Za publiczne odmówienie aktu w uroczystość NSPJ można uzyskać odpust zupełny, zaś w ciągu roku – odpust cząstkowy).

 10. Maggie pisze:

  W miniony czwartek w Toronto w Casa Loma (zamek), odbyło sie 110 „ślubów jednopłciowcow”, w ramach największego ich najazdu=zjazdu z całego swiata.
  Zjazdu, jak sie tu mocno akcentuje, łączącego członków tęczowej społeczności z ….rożnych religii (!!!!!) ….i krajów.

  Przewiduje sie, ze na finalnej, niedzielnej paradzie bezwstydu, zwanej szumnie „parada dumy” (aż korci aby, w polskim brzmieniu, zmienić choćby literke), zbierze sie ok 2 mln uczestników i widzów…..

  W tym roku tak „świętują” już tydzień – od zeszłego piątku … Krytykować tego nie można…bo to wiecej jak samobójstwo…
  Pani premier Ontario wodzi rej wsród swoich…
  Pozostaje wiec modlitwa i unikanie „tych celebrantow”, których jest mi niewymiernie żal, ze wpadli w sidla tęczowego kopyta.

  Jezus jest Panem!

 11. Katarzyna pisze:

  Radio Profeto.pl
  Dzisiaj kolejna transmisja Mszy Św. z modlitwą o uzdrowienie. Tym razem z Stopnicy. Serdecznie zapraszamy do Internetowego Radia Profeto.pl /http://profeto.pl/radio/ i duchowej łączności z nami.

  START: 19.00

 12. Katarzyna pisze:

  Dzis swieto Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Matuchno kochana przytul nas do Twojego Najczulszego Serca. http://brewiarz.pl/czytelnia/nsnmp.php3

 13. julia pisze:

  nie wiem czy zauważyliscie jak media manipuluja tworząc opinie o protestujacych. Na pierwszym planie jednego z fragmentów wiadomości pokazano dwie babcie , ktore zapytane czy widziały sztukę , powiedziały, ze nie..w innym fragmencie panią która wygania pokazali…
  i jaka bedzie opinia narodu?
  babki nie widziały o czym ta sztuka a krytykuja, czyli to one sa głupie i zaraz przyklei im sie etykietke mohery,,,,,
  druga refleksja… katolicy sa agresywni…
  taki komunikat odbierze społeczenstwo, dzieki sprytnemu ustawieniu fragmentów materiału. Tylko w tv trwam widziałam sensowne przedstawienie sytuacji i komentarzy protestujacych…

  • Maggie pisze:

   Tak to wielka manipulacja idzie w parze z satanizmem. Protestują rownież młodzi, a nie tylko „babcie i paru dziadków, dewotow” ….”klepiacych paciorki”.

   Czy jest nad czym sie zastanawiać osmieszac (!) protestujacych GDY już sam TYTUŁ (!!!) wystarcza, aby żądać usunięcia profanacji ze scen swiata, a szczególnie z Polski, w której od wieków i to w większości, biją serca w rytmie: Bóg, Honor, Ojczyzna?!!!

   O treści tego diabelstwa już sam szyld Golgota, jako piknik (?!) głosi…czy trzeba jeszcze na „to” patrzeć, by „wyrobić” sobie zdanie?!!!? – jakaz to logika?

   Jaka byłaby reakcja, gdyby ktoś rozpowszechniał jako PIKNIK (!) np Auschwitz czy Smolensk bądź Wołyn (itp) ?????

   Takim „piknikiem” zniewaza sie Mękę Pańska, a więc to nie tylko barbarzyństwo łamiace Konstutycyjne Prawo i serca wyznawców Chrystusa, ale i wyrachowany satanizm i ponowne krzyzowanie Chrystusa, by wciagnac uczestników „pikniku” … do piekła.

   Wielu młodych, niestety, musiało opuścić Polskę za chlebem. Wszyscy Polacy od wielu lat (nawet wieków), poddani zostali programowanemu praniu mózgów prowadzącego do zniszczenia Maryjnego Narodu.

   Przypomnijmy sobie religijna piesn (nie Rote) i śpiewajmy jak najczęściej, wszystkie zwtrotki a nie tylko ta jedna:

   Nie rzucim Chryste świątyń Twych,
   Nie damy pogrzesc wiary.
   Próżne zakusy duchów złych
   I próżne ich zamiary.
   Bronić będziemy Twoich dróg,
   Tak nam dopomoz Bóg,
   Tak nam dopomoz Bóg.

   Jezus jest Panem!

 14. julia pisze:

  proszę o modlitwę….
  wczoraj w półśnie miałam silne natchnienie , by osobom z dawnego forum kobiecego , na ktorym jestem zarejestrowana ,dać radę /ostrzeżenie przed tarotem. Jest na tym forum kilka osób które wróżą , czyszczą energię w domu itp.
  napisałam taki post;

  dziewczyny kochane, z własnego doświadczenia wam coś powiem
  był czas w moim zyciu, ze parałam się tarotem, wróżbami, magia, astrologią… czego nie robiłam zeby odkryc przyszłosc
  byłam nawet u „renomowanej tarocistki” …
  wiele lat zyłam w takim bałwochwalstwie , łamiąc pierwsze przykazanie boże
  wciagnęłam mnóstwo osób w to co robiłam
  doszło do tego, ze zafascynowałam się ezoteryka , reinkarnacja … itp….
  w tym czasie zaczęły się dziać złe rzeczy, w nocy miałam koszmary, nad ranem sie budziłam cała przerazona…
  nie bede tu całosci dręczeń opisywac

  jesli wierzycie w Boga zarzućcie te zabawy , to sie zawsze zle konczy
  zły duch chętnie daje moc i umiejętnosci, ale potem ciezko sie wyrwac jak człowiek juz nie chce tego robic.
  Ja miałam duzo szczescia..
  podczas autohipnozy , sam Jezus mi sie ukazal ( nie mogłam zrozumiec dlaczego zobaczyłam jego i scene biblijna skoro miałam dojsc do własnego wcielenie z przeszłosci)
  wtedy jeszcze tego nie rozumiałam
  i dalej brnełam w okultyzm
  a pewnego wieczoru dostałam wielki dar od Boga , objawienie w ktorym pokazał mi jak czarna zasłona oddziela mnie od niego , pokazał mi swego syna , ktorego krzyzuje wraz z innymi …i potem przyszło ogromne poczucie zalu , dane mi bylo zobaczyc cały brud mojej duszy , nawet grzechy z dziecinstwa , ktore gdzies tam dawno zepchniete zostały do podswiadomosci ,,,,
  dopiero jak sie wyspowiadałam z całego zycia odczułam ulge.
  Zacznijcie czytać Biblie , nawet po fragmencie i rozmyslac nad tym, to nie jest jakas tam chrzescijanska bajeczka dla naiwnych. Ja zaczęłam z czystej ciekawości i w zasadzie z obowiązku, bo w moim zawodzie nie wypada nie znac tego co stanowi podwaliny kultury literackiej.
  Potem przyszła smierc taty, jego dusza przez kilka dni nawiedzała nasz dom rodzinny ( nie był zbyt wierny Bogu )
  mamie ukazał sie wprost…
  i ja potem miałam kilka snów z nim, które mnie naprowadziły
  wiem, ze Bóg okazał mi wielka łaske, ze mnie wyciagnał z tego

  nie wiem w co wierzycie ..moje swiadectwo moze dla was nic nie znaczyc , koscioł moze dla was nic nie znaczyc
  Ale czy Bóg i jego słowa tez nic nie znacza?
  w Biblii wyraznie mówi sie , ze wszelka magia, czary , spirytyzm sa niemiłe Bogu. Sa korzystaniem z mocy szatana.
  A dwom Panom nie mozna słuzyć.

  polecam was opiece boskiej, bo wychodzenie z okultyzmu wiąze sie niestety z interwencja złego ducha. On nie opuszcza łatwo swoich zdobyczy.”,

  na moj post dostalam , moim zdaniem zbyt ostrą odpowiedź, jako że ja daję swiadectwo, a ktos odbiera to jako atak na siebie i co mnie zaskoczyło… traktowanie kabały jako swietej ksiegi.

  oto post tej osoby;

  to, że ja czy ktoś inny zajmujemy się metafizyką, mistycyzmem nie oznacza, że jesteśmy daleko od Boga. Wręcz przeciwnie i piszę tutaj o ludziach, którzy mają ogromną wiedzę. Metafizyka, Tarot itd to nie wróżenie, co za brednie, to medytacja, kontakt z wyższym Ja, żeby było mało karty zawierąją symbolizm kabalistyczny a Kabała jest mistyczną interpretacją Tory, Tora zaś jest świętą Księgą.
  Takie podejście wynika z braku wiedzy. Nie będę tutaj nikogo umoralniać, każdy ma swoje zdanie. Moje jest takie: chcesz z tym pracować to miej głowę na karku i duży potencjał intelektualny bo życia Ci zbraknie na pojęcie czym są techniki mistyczne. Żeby to ogarnąć na bardzo wysokim poziomie trzeba mieć nie tylko dar ale wiedzę i to ogromną, więc wybacz ale się nie zgodzę. Zdziwię Cię również tym, że jestem bardziej świadoma Dekalogu i wdrażania jego zasad w życiu codziennym aniżeli niejedna osoba praktykująca. I nie jest to bałwochwalstwo a wiedza a Kościól wyłączności na wiedzę nie ma a bardzo by chciał. ”

  właczcie tą osobę w modlitwy
  pamietam jak swego czasu autorka powyzszego postu pisała, ze leczy depresje u siebie, jakies nerwice ma, jedzie na prochach od psychiatry. Wiedze ezoteryczna ma ogromna …ilosc ksiazek jakie przeczytała w tym temacie imponujaca…ale …własnie chodzi o to, ze jeszcze nie dostrzegła zwiazku miedzy tym czym sie interesuje a tym co sie dzieje w jej zyciu.
  Druga z osob, ktore sie nie wypowiedziały, pisała czesto, ze po wrózeniu ma spadki energii.
  prosze, pomózcie mi wymodlic dla tych osob nawrócenie….

  • wobroniewiary pisze:

   Julio dałaś piękne świadectwo, ważne że przestrzegłaś też osoby które jeszcze nie były uwikłane w sprawy związane z tarotem i innymi zagrożeniami.
   Najgorsze jest to że jak widać one same nie chcą nawrócenia, musiały by chyba jak Szaweł pod Damaszkiem spaść z konia aby stać się Pawłem, On też był bardzo mądry i oczytany lecz usłyszał słowa Szawle, Szawle dlaczego Mnie prześladujesz?.

  • wobroniewiary pisze:

   Jeśli Cię nie ma z nami w Róży Różańcowej to dołącz i omadlajmy je 😉
   Przecież od dawna ta strona zajmuje się właśnie ostrzeganiem z bałwochwalstwem, okultyzmem, złymi energiami itp. „Nasza działka, nasz charyzmat” 😀

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s