W hołdzie Królowej Pokoju na trzy dni przed 33 rocznicą objawień w Medziugorje

rocznica

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Medziugorje, Modlitwa, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

50 odpowiedzi na „W hołdzie Królowej Pokoju na trzy dni przed 33 rocznicą objawień w Medziugorje

 1. wobroniewiary pisze:

  Nic nie może mi sprawić większej radości jak przeczytać, że u Królowej Polski będzie czuwanie z Królową Pokoju. Ile razy zarzucano, że ludzie wolą Medziugorje jak Częstochowę i zdradzają Królową Polski. Dziś ich płytkie wahadelkowe myślenie dostało po rogach.
  Tak, po rogach.

  Jakoś nie słyszałam oficjalnie, żeby wahadełka, orgonity i odpromienniki miały być zakopane na Jasnej Górze, chyba, że zakopane w modlitwie uwolnienia od okultyzmu.
  A Gospa na Jasną Górę trafiła.
  Amen!
  Amen!
  Amen!

  • Magdalena pisze:

   Bardzo ważne kazanie o dźwiganiu przez nas konsekwencji grzechu pierworodnego Adama i Ewy oraz konsekwencji grzechów naszych przodków.

 2. wobroniewiary pisze:

  Dziękujemy wszystkim za modlitwy i przyjęcie Pana Jezusa za Wiktorię
  Niech Dobry Bóg wszystkim wynagrodzi
  Jej stan jest dużo lepszy…
  Codziennie dostaje jednostkę krwi,morfinę i mnóstwo innych „leków”,kroplówek…,dużo cierpi…zastrzyki w brzuszek,w nóżki…,ale mało płacze… Powiedziała:”mamo,wiesz ja ofiarowałam ten mój ból za Darię,rodzinę i za wszystkich…”

  Ps.fotka z minionych wakacji
  Oby te Jej obie rączki były sprawne…nadal błagamy o modlitwę…
  https://www.facebook.com/profile.php?id=100004986392897

 3. dzwonek pisze:

  Przepraszam że tu się wpisuję ale nie mam się kogo zapytać – czy urynoterapia pochodzi od złego? Przekonała się na własnym doświadczeniu że pomaga na wiele schorzeń ale mam mieszane uczucia od kiedy wiem że Anneliese Michel musiała pic mocz bo zmuszały ją do tego złe duchy.
  Bardzo proszę o odpowiedz może jakiegoś księdza który czyta tą stronę i może mi pomóc w tej sprawie.
  Dziękuję

  • wobroniewiary pisze:

   Oczywiście, w wielu modlitwach uwolnienia a także w spowiedzi „furtkowej” są pytania czy nie stosowałaś/-eś przypadkiem tej formy

   Po ludzku rzecz biorąc – pić to co jest przeznaczone do wydalenia z organizmu jako zbędne,???
   Gdzie rozum i logika 🙂

  • istra pisze:

   Poczytaj tutaj 🙂

   Metody doktorów-znachorów

   Klawiterapia – rodzaj akupresury, uciskanie metalowymi sztyftami miejsc na ciele (każdej chorobie przypisana jest konkretna część ciała)
   Magnoterapia – leczenie polem magnetycznym o niskim natężeniu
   Biorezonans – metoda oparta na przekonaniu, że w ustroju człowieka działają fale odpowiedzialne za zdrowie i chorobę, które specjalny aparat może wzmocnić lub osłabić
   Homeopatia – leczenie oparte na założeniu, że substancja wywołująca chorobę po wielokrotnym rozcieńczeniu zamienia się w lekarstwo
   Akupunktura – nakłuwanie igłami (każdej chorobie przypisana jest konkretna część ciała); oficjalnie akceptowana tylko jako leczenie bólu, stosowana także w leczeniu uzależnień
   Bioenergoterapia – przekazywanie własnej energii
   Urynoterapia – picie własnego moczu rzekomo zawierającego lecznicze substancje
   Metoda wibracyjna – wyczuwanie wibracji chorego narządu i naprawianie ich prawidłowymi wibracjami
   Oberon – urządzenie komputerowe rejestrujące zaburzenia fal elektromagnetycznych wskazujących chore miejsce
   http://www.egzorcyzmy.katolik.pl/zagrozenia/duchowe-zagrozenia/570-doktor-blagier.html

 4. Katarzyna pisze:

  Niedlugo 16 lipca swieto Matki Bozej Szkaplerznej. Polecam te forme Matczynej milosci http://msza.net/i/cz22_01.html

  • wobroniewiary pisze:

   Szkaplerz nosze ja i moja 8 letnia Ania
   2 lata temu przyjęła w Lublinie na Świętoduskiej u OO. Karmelitów – miała 6 lat, ojciec karmelita był zauroczony jej postawą i modlitwą i rozmawiał z nią sprawdził jej duchowość zanim zdecydował się jej założyć szkaplerz, bo to nie magiczny amulet, ze chce to mam i ma działać.

 5. istra pisze:

  Dzwoneczku, wystarczyło troszkę poszperać i mamy jakąś wróżbitkę w necie która „Teraz przerzucila sie na kabale jako antidotum na zlo tego swiata. … Kiedyś była starta skóra ropuchy, teraz „urynoterapia”.

  Mnie to wystarczyło, by to co Bóg stworzył do wydalenia nigdy do mnie z powrotem nie trafiało, podobnie jak kał czy wymiociny. To ma z nas wychodzić a nie wracać
  Kto wie, może sataniści poza maseczkami z kolagemu wymyślą maseczki kałowe, w końcu też z człowieka 😀

 6. kasiaJa pisze:

  Właśnie dowiedziałam się, że w najbliższą środę w Polsce planowany jest „koncert” grupy satanistycznej – „W najbliższą środę wystąpi w Polsce szwedzka formacja Ghost!” (informacja z fb)!
  Trzeba działać!!!

 7. wobroniewiary pisze:

  Post: zbawienie dla duszy, ratunek dla ciała
  Poszczenie jest błogosławieństwem zarówno dla duszy jak i dla ciała. Dobry wpływ postu na kondycję fizyczną podkreśla nowe badanie naukowe. Chodzi o obniżanie poziomu złego cholesterolu.

  Badacze z Intermountain Heart Institute w Intermountain Medical Center w Utah doszli do wniosku, że post może być dla wielu osób formą świetnej kuracji zdrowotnej.

  Chodzi tu przede wszystkim o diabetyków, którzy cierpią na zbyt woski poziom cukru we krwi. Post może znacząco pomóc w zredukowaniu poziomu glukozy.

  Okazjonalne, jednodniowe poszczenie może być ponadto zbawienne dla osób, które nie są jeszcze diabetykami, jednak poziom cukru w ich krwi jest niebezpiecznie wysoki.

  Naukowcy podkreślają dodatkowo, że post może wywierać dobry wpływ także na serce.

  W badaniu przeprowadzonym przez wspomnianą wyżej jednostkę przebadano osoby w wieku od 30 do 69 lat. Po 10-12 godzinach całkowitego postu organizm zaczyna przetrząsać ciało w poszukiwaniu źródeł energii. W przypadku osób, które mają wysoki poziom cukru we krwi, organizm znajduje źródło energii najprawdopodobniej w cholesterolu LDL, który zazwyczaj uważany jest za szkodliwy, a to w następstwie polepszadiabetyków.

  W dni, w które osoby przebadane pościły, poziom ich cholesterolu spadał o około 12 proc.
  http://www.fronda.pl/a/post-zbawienie-dla-duszy-ratunek-dla-ciala,38747.html

 8. kasiaJa pisze:

  Troszkę na inny temat 🙂 ale także bardzo ważny – od ks. Z.P.Maciejewskiego (stowarzyszenie NATAN):
  „To jest ważne!

  Książeczka Z. Barcińskiego

  „Edukacja seksualna według gender”

  to informator dla rodziców i nauczycieli. Mówi ona o tym, jak zwolennicy ideologii gender chcą zmienić szkolną edukację, aby doprowadzić dzieci i młodzież do zachwiania pewności swojej płci oraz do podejmowania jak najwcześniej współżycia seksualnego. Mówi też o tym, co możesz zrobić, aby to zatrzymać.

  Książeczka odsyła do wielu dokumentów i materiałów źródłowych, tak aby każdy mógł sprawdzić wiarygodność podawanych informacji. Odesłania te są zaznaczone szarym tłem poszczególnych słów czy zwrotów. Bardzo szybko można sprawdzić te odesłania sięgając do bezpłatnego e-booka będącego elektroniczną kopią książeczki W e-booku tym wspomniane odesłania to interaktywne linki, dzięki którym można bezpośrednio dotrzeć do oficjalnych dokumentów czy relacji z prób prowadzenia edukacji seksualnej według gender.

  Oferta ważna tylko do poniedziałku 30 czerwca 2014. Niska cena książek wynika z dużego nakładu oraz drukowania pod konkretne zamówienia. Zbieramy zamówienia, drukujemy książki i od 7 lipca rozpoczynamy wysyłkę.

  Całą książeczkę można obejrzeć: http://newsy.natan.pl/l/2866/443/708/ „.

  • Margeretka pisze:

   wiadomo może jaka jest cena tego informatora?Warto rozdawać rodzicom i pedagogom.

   • kasiaJa pisze:

    Spróbuję dowiedzieć się 🙂 ale sądzę, że to zależy od ilości zadeklarowanych zamówień.

   • kasiaJa pisze:

    Już wiadomo 🙂
    „Proponujemy książeczki „Edukacja seksualna według gender – informator dla rodziców i nauczycieli” w okazyjnej cenie.

    Książeczkę można kupić w sprzedaży detalicznej za 4,99 zł. Można też skorzystać z promocji i zakupić książeczkę w pakiecie, w bardzo dobrej cenie hurtowej, aby ją rozdawać (lub sprzedawać po niskiej cenie) rodzicom, nauczycielom, katechetom i wszystkim zainteresowanym.

    Oferujemy ceny hurtowe dla pakietów 10, 30, 50, 100, 200, 300 egz. Cena egzemplarza już od 2,00 zł Płatność przelewem. Bierzemy na siebie koszty przesyłki.
    Oferta ważna tylko do poniedziałku 30 czerwca 2014. Niska cena książek wynika z dużego nakładu oraz drukowania pod konkretne zamówienia. Zbieramy zamówienia, drukujemy książki i od 7 lipca rozpoczynamy wysyłkę.
    Książkę możesz zakupić w pakietach – w dobrych cenach hurtowych. Możesz zamówić wielokrotności pakietu.
    •10 egz. – cena 35 zł (3,50 zł za sztukę)
    •30 egz. – cena 90 zł (3,00 zł za sztukę)
    •50 egz. – cena 140 zł (2,80 zł za sztukę)
    •100 egz. – cena 250 zł (2,50 zł za sztukę)
    •200 egz. – cena 450 zł (2,25 zł za sztukę)
    •300 egz. – cena 600 zł (2,00 zł za sztukę)
    W cenę wliczone są koszty przesyłki (dotyczy przesyłek krajowych).
    Zamówienie opłacisz za pośrednictwem bankowości internetowej lub przekazem pocztowym”.
    tutaj link:
    http://www.tolle.pl/natanpromo/gender.php
    Jeśi masz pytania napisz: biuro@natan.pl lub zadzwoń 609 734 114.

 9. Margeretka pisze:

  Kochani gorąco zapraszam wszystkich do Parafii Jarosławice pod Radomiem.Jutro na godź 19.00 w rocznicę naszych wtorkowych nabożeństw ku czci Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju i Ocalenia.Gościem specjalnym będzie znany już prawie wszystkim charyzmatyk OJCIEC JAMES MANJAKAL.Dziękuję już teraz Bogu za tą łaskę .że tak niewielka parafia będzie mogła gościć Ojca Jamesa.Na nabożeństwie wtorkowym zawsze wynagradzamy Bogu za wszelkie profanacje Najświętszego Sakramentu ,które w tej parafii też miały miejsce.

 10. fornal53 pisze:

  W związku z aferą podsluchowa, mam prośbę odmowienia koronki za ojczyznę. Skoro jak mówi minister, który coś o tym musi wiedzieć, Państwo Polskie istnieje tylko formalnie, a tak na prawdę to *uj, d**a i kamieni kupa. Módlmy się teraz szczególnie, by zerwał Pan nasz Jezus Chrystus kajdany zła i niewoli z Ojczyzny naszej. Chwała Panu Bogu Zastępów, Jezusowi Chrystusowi i Duchowi Świętemu.

  • wobroniewiary pisze:

   Popieram, na swoim fb napisałam:

   Ludzie niedługo nie wytrzymają i puszcza im nerwy …
   Te człowiek aż się prosi o czyściec na ziemi!!!
   http://www.deon.pl/wiadomosci/komentarze-opinie/art,721,folwark-polska.html

  • Sebro pisze:

   Ja się zastanawiam czemu ludzie jeszcze siedzą w domach? Ale skoro media prorządowe skutecznie odwracają kota ogonem i co chwilę puszcza się wypowiedzi „Polaków” jacy to oni są oburzeni, że ktoś nagrywał, to co się dziwić? Teraz głównym problemem jest nie treść nagrań a forma wypowiedzi politykierów.

   • Kate pisze:

    Bo ludzie przestali ufać politykom tak ogólnie i nie wiedzą, komu mieliby przekazać władzę. PiS-owi? Korwinowi? Potomkom któregoś rodu królewskiego? Są też specjaliści i uczciwi ludzie, ale nie mają zaplecza politycznego, a sami nic by nie zrobili.
    Poza tym przykład Majdanu i tego, co się po nim stało, raczej nie zachęca.
    Dzięki taśmom Polacy upewnili się, jakich mamy „wspaniałych” polityków. Z drugiej, ujawnianie chociażby wypowiedzi Sikorskiego chyba rzeczywiście nie jest naszemu państwu na rękę. Nikt nie będzie nas przez to bardziej szanować, a pokazaliśmy się jako dwulicowy partner (politycy są dwulicowi tak ogólnie, ale sztuką jest się do tego nie przyznać). Myślę, że rząd powinien się podać do dymisji, z premierem na czele, sprawę tych podsłuchów wypada jednak zbadać. Jakoś nie wierzę, by ktoś zrobił to dla dobra Polaków.

 11. Monika pisze:

  Protestujmy – walczmy o życie dzieci, które przeżyły aborcję:
  „Dołącz do kampanii zainicjowanej w serwisie Protestuj.pl. Wielu dzieciom udaje się przeżyć tzw. późną aborcję. Są wtedy zabijane, bądź zostawia się je bez opieki, aby same skonały. Zaapelujmy do Ministra Spraw Zagranicznych RP oraz Stałego Przedstawiciela RP przy Radzie Europy o podjęcie wszelkich możliwych starań, aby Komitet Rady Ministrów RE potępił praktykę dzieciobójstwa odbywającego się w ramach procederu tzw. późnych aborcji.”

  http://www.protestuj.pl/ratuj-zycie-dzieci–ktore-przezyly-aborcje,11,k.html

 12. wobroniewiary pisze:

  Smutne info o Wiktorii Sms od Agnieszki:
  Ewo, znowu źle, jutro operacja.. W obu rączkach zatory i skrzepy. Przepraszam, że piszę a nie dzwonię, ale nie jestem w stanie.Błagam o modlitwę! Aga

 13. kasiaJa pisze:

  Dzisiaj wieczorem – cały różaniec (4 tajemnice) w intencji Wiktorii. Jutro rano też – podejmuję się.
  (A może olej św. Charbela..? )

 14. wobroniewiary pisze:

  Ks. Piotr Pawlukiewicz – jak kiedyś głoszono Słowo Boże

 15. wobroniewiary pisze:

  Benedykt XVI chce umrzeć jako mnich

  Emerytowany papież Benedykt XVI nie chce już więcej opuszczać Watykanu. Uznał, że jest teraz mnichem i nie zamierza sprzeniewierzać się przyjętej regule. Jego kondycja duchowa i fizyczna jest bardzo dobra.

  Premier Bawarii Horst Seehofer poinformował, że emerytowany papież Benedykt XVI nigdy nie odwiedzi już swoje ojczystego landu. „Powiedział, że przyjął pewną regułą: jest teraz mnichem i nie chce już z niej rezygnować” – powiedział Seehofer w poniedziałek po spotkaniu, jakie odbył w Watykanie z papieżem z Niemiec.

  Seehofer zapewnił jednocześnie, że Benedykt XVI wciąż jest „dobrze poinformowany o sytuacji politycznej w Bawarii”. Orientuje się świetnie w wynikach tamtejszych wyborów. Seehofer podkreślił, że jest zafascynowany duchową żywotnością papieża. „Jest w pełni obecny” – powiedział.

  Także pod względem zdrowia fizycznego Benedykt XVI sprawia według Seehofera dobre wrażenie. W czasie rozmowy emerytowany papież był odprężony i w świetnym humorze. Jest, podkreślił bawarski premier, w pełni przekonany, że postąpił dobrze ustępując z papieskiego urzędu.
  Źródło: http://www.fronda.pl/a/benedykt-xvi-chce-umrzec-jako-mnich,38781.html

 16. GrzJ pisze:

  Podzielę się z wami informacjami odnośnie pielgrzymek do Medjugorie

  Organizowana jest pielgrzymka do Medjugorje w dniach 15.07-23.07, można się jeszcze zapisać szczegóły na stronie mimj.pl/aktualnosci/
  Koszt pielgrzymki to 360zł + 140 EUR – około 920zł.
  Wyjazd z Kęt k/ Bielsko-Biała ok. godz 11.00
  Organizator: p. Halina tel. 33 8452352 od 20.00
  Jest tam także pielgrzymka z wyjazdem z Zielonej Góry jak ktoś mieszka na północ Polski (8-16.07)

  Studenci z Tarnowa tez organizują w dniach 29.06-4.07 a oo. Bernardyni z Tarnowa 20.07-29.07 Informacje tutaj – tratwa.diecezja.tarnow.pl/ oraz tu docs.google.com/file/d/0B6i6pJnt17G3RTFlVWhaM1E4UFVoa1lxaC0wcHQ1MGxmd3ow/ed it
  Koszt 400zł + 120EUR. Wyjazd z Tarnowa.

  Można jeszcze skorzystać z oferty biura Magnificat w Rzeszowie – szczegóły na stronie – pielgrzymki.e.pl
  Koszt to 450zł + 140EUR mają dużo terminów w lipcu, sierpniu i wrześniu.

  Pozdrawiam

 17. Iwona pisze:

  Odwołana przez dyrekcję festiwalu Malta w Poznaniu sztuka „Golgota Picnic” będzie pokazana w piątek w bydgoskim Teatrze Polskim podczas specjalnej projekcji.
  Sztuka ma być zaprezentowana w piątek o godz. 20 na Małej Scenie Teatru Polskiego
  miejscówki chyba do odebrania w kasie za darmo – może ktoś jest z Bydgoszczy i weźmie te miejscówki, żeby wyrzucić? Sama już nie wiem, może to nie jest jednak metoda

  • Iwona pisze:

   to ma być projekcja filmu – nagrania tej „sztuki”

  • Maggie pisze:

   Dostałam e-mail z Poznania, ze …będzie rownież w Poznaniu 27 czerwca o 21szej ..wbrew stanowisku: Komendanta Policji, Prezydenta Miasta, Ks.Arcybiskupa i Dyrektora Festiwalu Malta.
   Dlatego Poznaniacy proszą o przybycie na zamek (?) aby sie modlić i protestować.
   Cokolwiek sie kryje za tym wszystkim to potrzebny znów RÓŻANIEC i.. NA SZANIEC.
   Wam łatwiej sprawdzić te wieści, bo jesteście w Polsce.
   Sale powinny świecić pustkami a na zewnątrz pikiety rozancowe.

   Jezus jest Panem!

 18. wobroniewiary pisze:

  Kocham nauczanie naszego Papieża i ten fragment Jego nauczania dedykuje wszystkim „osądzaczom – prokuratorom” którzy lepiej od nas znają nasze wnętrze i wiedzą o nas więcej niż my sami czy sam Bóg

  Papież wskazał następnie, że jedynym sędzią jest Bóg oraz ci, którym powierza on tę władzę. „Jezus wobec Ojca nigdy nie oskarża! Przeciwnie, broni! Jest pierwszym Obrońcą-Pocieszycielem. Następnie posyła nam drugiego, którym jest Duch. On jest obrońcą: stoi przed Ojcem, aby bronić nas od oskarżeń. A kto jest oskarżycielem? Biblia «oskarżycielem» nazywa demona, szatana. Owszem, Jezus będzie sądził: na końcu świata, ale w międzyczasie wstawia się, broni…” – tłumaczył papież
  http://www.fronda.pl/a/kto-osadza-bliznich-uzurpuje-sobie-przywilej-boga,38783.html

 19. wobroniewiary pisze:

  Cuda za wstawiennictwem Matki Bożej Chełmskiej
  Wiadomo, że biskup Susza w swoim dziele Phoenix opisuje 698 łask i cudów z różnych okresów, co zostało sporządzone na podstawie (…) Pominnika oraz specjalnej książeczki „Cudy”, przechowywanej w ówczesnej zakrystii katedralnej. Jak napisał Kazimierz Jańczykowski „Do tej książeczki cudów wpisywały bezpośrednio i własnoręcznie bądź same zainteresowane osoby, bądź O.O. Bazylianie, jeżeli sprawozdawcy nie umieli pisać” (K. Jańczykowski, Góra Chełmska jej królowa i lud, Chełm 1946, s. 37).

  Jest wiele źródeł opisujących dokładnie na czym polegała cudowna pomoc Matki Bożej. Ze względu na miejsce konferencji sięgnijmy po źródło pisane cyrylicą, w którym zapisanych jest 6 cudów, w tym między innymi przywrócenie wzroku ociemniałemu chłopczykowi. Miało się to stać po przetarciu jego oczu płatkiem kwiatu, który wcześniej dotykał oblicza Bogurodzicy. Z tego samego źródła dowiadujemy się, że jeden z mieszkańców Parczewa niewinnie był skazany na śmierć. Kiedy wszystko było już gotowe do wykonania wyroku i miecz za chwilę miał mu ściąć głowę, straceniec zwrócił się z prośbą do Matki Boskiej Chełmskiej. I w tym przypadku stał się cud. Mężczyzna został uratowany (Chołmskaja czudownaja ikona Bożej Materii, Warszawa 1930, s. 13).

  Inny autor podaje, że tylko 8 września 1649 r., w dzień odpustu w kościele Najświętszej Marii Panny wpisano do specjalnej księgi 23 łaski (J. Stefański, Z dziejów kultu obrazu Matki Boskiej Chełmskiej, broszurka bez roku i miejsca wydania, w posiadaniu autora publikacji, s. 23). Cytowany autor podaje, że największe nasilenie opisywanych łask przypadało wtedy, gdy na Ziemi Chełmskiej nie było żadnych zamieszek wojennych
  http://www.bazylika.net/index.php?option=com_content&task=view&id=721&Itemid=40

 20. kasiaJa pisze:

  Czy są wieści odnośnie Wiktorii?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s