Sataniści przyznają: „małżeństwa” homoseksualne to nasz „sakrament”!

Rzecznik organizacji The Satanic Temple (TST), Lucien Greaves przyznał, że „homoseksualne małżeństwa” to ich „sakrament” a aborcja zajmuje wysokie miejsce pośród priorytetów ich wiary.

Greaves, który ponoć jest absolwentem Uniwersytetu Harvarda, wyjaśnił kilka dni temu w wywiadzie udzielonym dziennikowi „The Detroit Metro Times”, dlaczego TST skupia się na walce o prawa homoseksualistów.

Greaves zaznaczył, że dla nich ważne są kwestie społeczne, a „walkę o prawa gejów” traktują jako jedną z takich kwestii. – Jesteśmy zaangażowani w kwestie społeczne, a walka o prawa gejów jest ruchem, który w szczególnie wspieramy. Osiągnęliśmy na tym polu ogromny postęp, chociaż wciąż jest wiele do zrobienia – przyznał.

Członkowie TST nie poprzestają na deklaracjach programowych. Mówią o konkretach. Chcieliby na przykład udzielać „ślubów” parom jednopłciowym w stanie Michigan, gdzie – do czasu wydania orzeczenia przez sąd apelacyjny – „homoseksualne małżeństwa” są zakazane. – TST chciałoby pouczyć gubernatora Michigan Ricka Snydera na temat Konstytucji i Pierwszej Poprawki, przeprowadzając śluby homoseksualne w stanie Michigan. Dla nas małżeństwo jest sakramentem – powiedział Greaves.

– Małżeństwa udzielane przez członków TST ma dla nas wyjątkowe znaczenie i ogromną wagę – zaznaczył i dodał, że takie związek jednopłciowy jest niemniej ważny niż małżeństwo heteroseksualistów.

O TST zrobiło się głośno, gdy na początku maja próbowała zorganizować rekonstrukcję „czarnej mszy” na Uniwersytecie Harvarda pod patronatem Harvard Extension Cultural Studies Club. Po licznych skargach – kierowanych m.in. przez archidiecezję bostońską – oraz proteście ulicznym połączonym z modlitewnym czuwaniem rekonstrukcja satanistycznej ceremonii odbyła się poza kampusem, w… chińskiej restauracji.

Satanic Temple znana jest także z tego, że zabiega o umieszczenie rzeźby Behemota – szatana przedstawianego z głową kozy w otoczeniu dwójki dzieci – w budynku lokalnej legislatury w Oklahomie.

 W lipcu ubiegłego roku członkowie Satanic Temple udali się na cmentarz przy świątyni protestanckiej Westboro Baptist Church w stanie Missisipi, gdzie zorganizowali nad grobem matki Freda Phelpsa – założyciela kościoła baptystów – tzw. różową mszę. Jest to satanistyczny rytuał przeprowadzany na grobie zmarłego. Przez ten ceremoniał – jak pisze na swojej stronie TST – następuje zmiana „orientacji seksualnej” zmarłej osoby. W rytuale uczestniczyli homoseksualiści. „Błogosławił” ich mężczyzna z rogatym hełmem na głowie. Podczas rytuału odczytywane były fragmenty Biblii.

 W innym wywiadzie dostępnym na LSN, Greaves wychwalał, że aborcja jest zgodna z przekonaniami satanistów. Zapowiedział, że zamierza pomóc kobietom w zwalczaniu przepisów pro life. Tłumaczył, że „ograniczenie aborcji narusza satanistyczne przekonania religijne”.
Za: kliknij
Przypomnijmy:kliknij

Wpisując w google nazwę tej szatańskiej świątyni natrafimy i na taki obrazek jak niżej. Proszę znających angielski o przetłumaczenie, zamieszczam, bo dojrzałam „błogosławieństwo” dla lesbijek nad czyimś grobem – wybacz im Panie Jezu Chryste, bo nie wiedzą co czynią!

Sat Temple

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Zagrożenia duchowe i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

43 odpowiedzi na „Sataniści przyznają: „małżeństwa” homoseksualne to nasz „sakrament”!

 1. wobroniewiary pisze:

  Zaufanie do rządzących rozpada się jak domek z kart – powiedział abp Henryk Hoser podczas uroczystości Bożego Ciała w Warszawie, odnosząc się do afery podsłuchowej. – Jesteśmy świadkami jak realizują się słowa Ewangelii. To, co jest mówione na ucho, będzie głoszone na dachach. Jesteśmy świadkami realizacji jeszcze innej prawdy. To, co mówimy na ucho, myśląc, że nikt nas nie słucha, jest dużo bliższe prawdy wewnętrznej mówiącego niż wszystkie oficjalne przemowy – dodał duchowny
  Tu można odsłuchać tego (niestety znalazłam tylko na wp)
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Abp-Henryk-Hoser-zaufanie-do-rzadzacych-rozpada-sie-jak-domek-z-kart,wid,16696738,wiadomosc.html

  • wobroniewiary pisze:

   Polecam ten link – coś na odtrutkę, śmiechu kupa
   http://niezalezna.pl/56536-poprosze-tasme-profesjonalna-internet-kpi-z-tuska-zobacz-najlepsze-memy
   szczególnie ten „poproszę taśmę profesjonalną”

  • roza pisze:

   A tu kolejne machloje rządowe, tym razem we współpracy z UE:
   będziemy płacić Unii Europejskiej 50 mln kary za to, że polscy rolnicy wyprodukowali za dużo mleka:
   http://narodowcy.net/polska/9883-polska-zaplaci-kare-za-produkcje-mleka
   I to jest zdrowa polityka naszego rządu? To jest normalność, a my mamy udawać, że niczego nie widzimy?

   • Maggie pisze:

    …A wiele dzieci jest głodnych …i to nie tylko polskich. Do tego jeszcze dodać wszystkich nie dojadajacych lub głodnych (w tym i dorosłych) …. aby widząc pasibrzuchow, wprowadzajacych takie kary i żywność GMO: mieć pełeniejszy obraz-perspektywe takiej polityki.

    Polski rolnik nie znęca sie nad dojnymi krowami jak w „cywilizowanych” mleczarniach=męczarniach, jak w pokazanych na Internecie (kopanie, ciagniecie/wieszanie na łancuchach, sprawowanie bólu itp itd) np w Kanadzie i USA… są tez inne filmy z ukrytej kamery ukazujące okrucienstwo na kurzych fermach etc.
    Polityka zdziercy = „człowieka z probowki”, pozbawionego serca i główki.

    Tzw ekologiczna żywność, jaka mamy w Polsce, powinna być promowana i premiowana, a nie dyskryminowana i zakazana tego typu indexem unijnym.

    Jezus jest Panem!

 2. wobroniewiary pisze:

  A tu cała afera, coby nie zginęła
  Belka-Sienkiewicz. Cała dwugodzinna rozmowa!

 3. wobroniewiary pisze:

  Otrzymaliśmy informację:
  JOEY LOMANGINO Date of Death: June 18, 2014. Place of Birth: Brooklyn, NY. Birthdate: October 5, 1930. Age: 83. Mass: Saturday, June 21, 2014 9:30 AM St. Patricks Church
  I read today on te facebook page Garabandal that Joey died today. I was in shock. But I believe Joey is with God. Pleace Joey pray for us We pray for you and your family and all the workers and prayers from Garabandal.

  Sami nie wiemy, co więc dalej z Garabandal? Przypomnijmy
  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2013/04/03/jozef-lomangino-niewidomy-apostol-z-nowego-jorku/

  • Andzia pisze:

   No nic… Bo przecież Garabandal nie było oficjalnie uznane przez kościół.

  • Andzia pisze:

   Ale, ale… Są podstawy do tego by twierdzić że były „dwie” siostry Łucje. Proszę przyjrzeć się oryginalnym fotografią.

   http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/09/26/dwie-siostry-lucje-zdjecia-i-fakty-cz-2/

   Po za tym nigdy nie zostało powiedziane na czym ten triumf miał polegać. Może się faktycznie już dokonał, jednak my tego jeszcze nie rozpoznaliśmy.
   Garabandal mówił też „że będzie tylko jeszcze trzech papieży” … A my tu mam którego z koleji…?

   • wobroniewiary pisze:

    Adam Człowiek też miał masę niespełnionych wizji, zwłaszcza tych historycznych pisanych jako Mały brat, a niektóre to miał publikować na kilka miesięcy przed wydarzeniami, jak mu Maryja wskaże. Nic z tego, bo został zabrany z ziemi i nie bardzo wiem co znaczy „w obecnej formie nic już nie będzie” tak jakby w innej formie miały być. Anastazji ma się objawiać czy jak?
    Przecież cała Wspólnota św. Józefa by się rozleciała
    Ja wolę Ewangelię na co dzień i to, co zatwierdzone przez Kościół

   • Andzia pisze:

    Problem jest, wydaje mi się w tym, że kiedy grupka ludzi zbierze się dookoła jakiegoś „wizjonera” lub wielu takich, może się wyminąć z celem, tz ewangelią i Chrystusem. Wizjoner/wizjonerzy stają się ważniejsi od wszystkiego. Ci przy nim czują się wybrani i wyjątkowi. I powstaje kult osoby lub miejsca. To jest bardzo niebezpieczne bo może ostatecznie prowadzić do utraty wiary przez nich samych oraz innych.

   • Maggie pisze:

    @Andzia: porównania i to fotografii osoby młodszej ze starsza (!!!)…. nie mogą być podstawa do tego typu twierdzen. Nawet zdjecia osoby, robione w tym samym czasie i np w innej scenerii, mogą wywołać zachwyt czy niezadowolenie – jak zdjęcia choćby do paszportu (czasem: jak z listu gończego, a czasem jak z hollywood).

    Po pierwsze technika fotografii sie zmienia/ła, oświetlenie, ułożenie głowy (w dół, w górę), gra światłem etc etc …a NADE WSZYSTKO starszy człowiek niejednokrotnie zmienia sie fizycznie wręcz nie do poznania. Pracuje tutaj z seniorami i wiele na ten temat mogłabym powiedzieć.
    Porównywanie np zębów…a jak ktoś ma już te trzecie ? …to już nie ta sama osoba? – a napewno inne i często niewygodne. Rożne opuchlizny, sagging (obwisła) skóra, nos zmierzający ku bliższej komitywie z broda, włosy czy brwi rosnące czy wypadajace itd itp., nawet oczy tracace często kolor (wyblakle) …

   • wobroniewiary pisze:

    Andzia
    na stronie do której dałaś link jest znacznie więcej wyssanych z palca informacji, jak np. ta że św. Jan Paweł II i kardynałowie mieli nałożone ornaty z tęczą, znakiem homoseksualistów, a Papież Jan Paweł II miałby w ten sposób ich popierać, autor tych bredni niestety nie wie albo nie chce wiedzieć o tym iż tęcza to znak przymierza z Bogiem a homoseksualiści znak tęczy sobie przywłaszczyli. Trzeba z wielkim dystansem podchodzić do tego typu „informacji” bo mają one jeden cel, siać zamęt i odciągać ludzi od Kościoła.

   • Maggie pisze:

    Opublikowało sie zanim sprawdziłam i skończyłam.
    Cd.:
    Człowiek bardzo sie zmienia…stad na świecie wymyślają rożne „kuracje odmladniajace” itp. oraz operacje plastyczne (np podniesienie nosa i policzkow).
    Siostry zakonne wolne są od takich zabiegów upiekszajacych -uduchownienie widoczne w wyraźnie oczu można zawsze zobaczyć.
    Kiedy ktoś ma zapalenie zatok, ból np głowy itp, czy gdy cos nosi w sercu, inna będzie jego mimika i wyraz twarzy.

    Na pokazanych zdjęciach …zauważyłam jednak te same oczy, ich wyraz, choć przysłonione bardzo mocnymi szkłami okularów, i kształt ten sam (a oczy lubia zmieniać sie w szparki – z upływem lat).
    Ileż, nawet bardzo mlodych osób, juz tylko po zdjęciu okularów wyglada inaczej? A ile osób wkłada okulary kiedy chce wystąpić incognito?

    Starość jest starością a młodość młodościa i każdy wiek ma swoje prawa oraz minusy ale i plusy.

    Pisze o tym, bo NIE uważam aby porównanie fotografii z rożnych okresów życia: było adekwatne przy formułowaniu zastrzeżeń, co do autentyczności osoby. Przyjrzymy sie fotografii JPII z I Komunii Św i porównajmy z ta z ostatnich dni życia, czy z dnia wyboru na papieża …. czy to Ten, ktory wiosłowal i jeździł na nartach?
    Może stad, ktoś żartował sobie: byłam piękna i młoda ale zamienili mnie Cyganie. Byłem silny i mądry ale zamienili mnie…

    Na zakończenie dodam, ze mój dziadek, kiedy uciekł sowietom, kiedy po amnestii wiezli go z Kołymy do powstającej Armii Andersa ..ale osadzili w jakimś kolchozie by tak „wojowal”. Nie posiadał żadnych dowodów tożsamości. Wyglądał zaś jakby zwolniony z Oświęcimia szkielet w jakichś łachach. Nie miał tez patentu oficerskiego itd itp …ale spotkał kolegów z Legionow nie wierzyli iż on to on. Przypomniał im pewne sprawy, w tym utoniecie brata jednego z nich (z czasów jeszcze chlopiecych) i usłyszał: o Boże! Tylko głos pozostał – a dziadek był wówczas w sile wieku.
    Koniec przerwy, wracam do swoich zajęć.

    Jezus jest Panem!

   • Maggie pisze:

    Było wiosłowal a IPad poprawił na wnioskował …proszę o poprawkę poprawki IPada, ktory jak najety zmienia słowa, przypadki i końcówki zjada.

   • Andzia pisze:

    Z tej strony interesowały mnie tylko zdjęcia. Nic ponadto. I do nich referowałam.

   • wobroniewiary pisze:

    Ale niestety nie wiadomo czy te zdjęcia są prawdziwe, czy zmanipulowane przez grafika w celu wywołania sensacji (dwie siostry Łucje)
    Skoro na danej stronie są stwierdzone manipulacje to trzeba mieć też dystans do innych zawartych tam informacji.
    A zresztą co do „podmiany” siostry Łucji wystarczy poczytać jakie strony promują tę bzdurę i już wiadomo o co im chodzi.


    Siostra Łucja, jakiej nie znamy

    http://www.naszdziennik.pl/wiara-kosciol-na-swiecie/67928,siostra-lucja-jakiej-nie-znamy.html

 4. Kate pisze:

  Tłumaczenie do obrazka jest mniej więcej takie:
  Pary jednopłciowe (dwie panie i dwóch panów) okazały sobie „miłość” na miejscu pochówku matki Freda Phelpsa Jr.’a przed wysoko postawionym kapłanem Świątyni szatana. Po zakończonej ceremonii zwanej Różową Mszą Katherine Johnston (czyli zmarła) ponoć stała się homo. Należała do rodziny baptystów, jej syn założył jeden z kościołów lokalnych i był jego pastorem (wzięłam z innego artykułu: http://www.huffingtonpost.com/2013/07/18/pink-mass-westboro-baptist-church-gay-satanists_n_3616642.html?utm_hp_ref=westboro-baptist-church#comments). Jako wspólnota organizowali akcje przeciwko homoseksualistom. Po całym zdarzeniu umieścili na swojej stronie oficjalny protest.
  Co do Garabandal, możliwości jest kilka, np.
  – to idealne wręcz oszustwo, które zwiodło nawet o. Pio i wielu innych
  – Ostrzeżenie tuż tuż, bo Joey w zasadzie już widzi
  – źle zrozumiano przekaz Matki Bożej
  – Bóg przyzwolił, aby zapowiedź się nie spełniła, aby lepiej wypróbować wiarę kapłanów (tylko czy to w Jego stylu?)
  Ostatecznie Kościół nie wypowiedział się pozytywnie o tych objawieniach. Czekajmy jednak, co dalej się wydarzy.

 5. lostcause pisze:

  Pod obrazkiem jest tylko streszczenie wydarzenia ‚różowej mszy’ i że teraz w jej wyniku Catherine Johnston w życiu pośmiertnym jest lesbijką. To samo napisaliście powyżej.

  To tylko moje zdanie, ale jak ktoś chce grzeszyć to jego wybór i jego życie. My mamy swoje i musimy o nie dbać.

  • lostcause pisze:

   Oczywiście, mówiąc o grzeszeniu nie mam na myśli aborcji. Co innego jest grzech w ramach, które można zmieścić w ramach tylko samego siebie, a co innego zabójstwo.

 6. Jeremiasz pisze:

  Tłumaczenie: Jednopłciowe pary wyznały sobie miłość przy pochówku matki Freda Phelpsa juniora, przed wyższym kapłanem świątyni szatana, który odmówił zaklęcie. Po zakończeniu uroczystości Różowej Mszy, Catherine Johnston jest od teraz lesbijką w zaświatach.

  Jezu Chryste zmiłuj się nad tymi biedakami.

 7. Anna Maria pisze:

  „Różowa msza”, zmiana orientacji seksualnej zmarłej osoby- czegoś tak potwornie głupiego jeszcze nie czytałam.

 8. ta pisze:

  in vitro,aborcja,gender i zwiazki homo
  to ulubione szatanskie „zabawki”
  diabeł czesto sie przechwala na egz
  moze gdyby takie osoby zobaczyły egzorcyzm opamietałyby sie
  bo naprawde pchaja sie prosto w szpony złego
  kobiety ,ktore przechodza syndrom poaborcyjny bdb dobrze o tym wiedza sa dreczone w niesamowity sposob przez diabła.
  24 /w sobotke/pr o modliwte za mnie i mojego egz oraz załoge,Bóg zapłac

  • lostcause pisze:

   Niszy psychikę.

  • wobroniewiary pisze:

   „moze gdyby takie osoby zobaczyły egzorcyzm opamietałyby sie”
   Mylisz się, i to bardzo.
   Ludzie widzieli jak Jezus uwalniał, jakie cuda robił i wszyscy się nawrócili?
   Skoro widząc co czyni Jezus nie nawrócili się to patrząc na diabła i na to co mocą kapłańską czyni egzorcysta – też się wszyscy nie nawrócą
   Jezus przelał Krew za wszystkich ale wiedział że nie wszyscy mając wolna wolę – z tego daru skorzystają.
   Ba! Sami opętani i zniewoleni – wiedząc jak są dręczeni przez złego – ile razy mimo wielu egzorcyzmów wracają do bagna grzechów bo im „tak lepiej” tkwienie w bagnie grzechowym niewiele kosztuje a walka z nimi to ciężka harówa. Więc zapominają o wieczności bo liczy się „tu i teraz”

   • ta pisze:

    niektorzy sie nawrocili
    dobre te kilka osob

    • wobroniewiary pisze:

     Anetko ja też tak myślałam, i że jakby ludzie zobaczyli egzorcyzm i wtedy ksiądz egzorcysta mi wyjaśnił jak bardzo się mylę.

     Moja odpowiedź nie jest przeciwko tobie – nie możesz tak odbierać każdego komentarza a ja muszę postępować tak – jeśli mnie w czymś pouczono, to powinnam pouczyć innych, jeśli tysiące to czytają.

 9. habrat pisze:

  Już od dawna Garabandal jest uznane za fałszywe objawienie.Sama widząca mówiła, że nie jest pewna tych objawień.

  • Andzia pisze:

   …. a ojca Pio to pośmiertnie się miesza gdzie się da żeby uwiarygodnić swoje tezy…

   • Maggie pisze:

    Nie wiemy, czy objawienia były tylko prawdziwe na początku, a potem małpowane, albo czy byly w calosci prawdziwe badz zwodnicze w ogole. Kościoł sie nie wypowiedział i na tzw łapu-capu, sie nie wypowie na ten temat. Dlatego NIE powinnismy naciskać na któregokolwiek z księży aby: sam oficjalnie wyrokował przed czasem.

    Nie wiemy, tak naprawde, o jakim wielkim cudzie i jakim uzdrowieniu/przejrzeniu była mowa … Może tym cudem to „tylko” osobiste: całkowite przejrzenie duszy, prowadzące do UJRZENIA Chrystusa w dniu śmierci – może ten umierający, bez czyscia doznał łaski poznania Boga i Nieba …???
    Nie wdawajmy sie tu w dyskusje, bo one do niczego dobrego nie doprowadza, a dociekania zostawmy Kosciolowi, nawet na lata/wieki.

    Świętości o.Pio nic nie zacmi, nawet jeśli są jakieś rozbieżności w interpretacjach tego co niby lub rzeczywiscie czynił, bo to tylko interpretacje tego: co ktoś cos komu powiedział, ze o.Pio powiedział. Z rogatym o.Pio walczył a ten kręcił sie wokół Świętego i jego otoczenia…więc manipulacje możliwe. Ojciec Pio kochał Chrystusa i nosił Jego stygmaty w skromnosci życia z pokorą i miłością.
    Nie martw sie (@)Andziu, bo nic i nikt tu na ziemi, nie odbierze świętości Świetemu.
    Na Chrystusa zaś rożne obelgi i profanacje sie walily i walą – na Jego Boskie Ramiona …np film DaVinci code, Golgota picnic,i wiele innych w „sztuce”, „literaturze” i w ogole pojawiajace sie w satanizmie wszelkiego rodzaju, więc na człowieka, a tym bardziej Świętego …. rownież nie omijają.

    Jezus jest Panem! Jezu ufam Tobie!

   • mc2 pisze:

    Dlatego ja nie ufam żadnym orędziom nie zatwierdzonym przez Kościół Katolicki , czytam sobie co prawda różne przekazy orędzia ale nie ufam im , podchodzę krytycznie do nich od początku. Tak samo z Garabandal , nie ufałem im , zwłaszcza że polski ksiądz Józef Warszawski napisał krytyczną książkę o tych objawieniach wykazując krytycznie symbolikę złego jaka występowała w tych pseudo orędziach . Ale jak ktoś nie chciał podejść z rozwagą do tego tematu to teraz ma zawód. Tam było powiedziane np. że ciało młodego księdza który uczestniczył w wizjach i po jednej z nich zmarł w drodze na plebanię nie ulegnie zniszczeniu aż do ostrzeżenia , po kilku latach otwarto trumnę i ciało było całkowicie rozłożone. Miało być tylko trzech papieży a tymczasem Benedykt był już czwartym. Informacje o poparciu O, Pio została sfabrykowana przez autora pewnej książki propagującej Garabandal kilkadziesiąt lat temu i powielona przez wielu innych autorów.

   • mc2 pisze:

    Dodam jeszcze że sam zwracałem uwagę na jakość materiału video na który jest Józef Lemangino , szumy widoczne na video są charakterystyczne dla kamer vhs nieużywanych od 10 lat ( za wyjątkiem chomików zbieraczy domowych staroci ) . Nawet najgorsze obecnie komórki które mają słabe nagrywanie mają inny rodzaj zniekształceń , zamiast szumu śniegu występują kwadraciki , zakrzywienia obrazu jakby w soczewce następował zmiana kąta widzenia .
    ps. Pomódlmy się 1 Zdrowaś Maryjo za zmarłego prawie 20 lat temu ks. Warszawskiego który demaskował w swojej pracy ukryte zło Garabandal , ( mam nadzieję że od dawna jest w niebie )
    i pamiętajmy Joey Lomangino miał odzyskać wzrok w dniu ostrzeżenia a tymczasem już nie żyje , naprawdę nie wiadomo od jak dawna choć formalnie od 2 dni.

 10. istra pisze:

  Może się mylę, ale Bóg chyba robi wielkie porządki i coraz więcej „fałszywych proroków” zabiera do siebie w ostatnim czasie. Maria z Irlandii sama się skompromitowała. Tej wiosny mieliśmy mieć dowód w postaci objawień w miejscach maryjnych
  Wiosna już odchodzi za kilka dni lato a objawień jak nie było tak i nie ma. W ani jednej grocie maryjnej, a co dopiero we wszystkich. Namaszczony odszedł i nie doczekał się rządzenia. Lomangino umarł bez odzyskania wzroku.
  Pamiętajmy, Bóg się nie myli. Maryja też nie. Czy NMP dyktowałaby komuś przez 25 lat objawienia o kazała się ukrywać i nie wiedziała, że ktoś umrze, zanim zostanie głową państwa?

 11. Adam pisze:

  Proponuje umieścić na ich srtonie :Potężna niebios Królowo i Pani aniołów,Ty otrzymałaś od Boga posłannictwo i władzę by zniszcxyć głowę szatana,prosimy Cię pokornie rozkaż Hufcom Annielskim,aby ścigały szatanów,stłumiły ich zuchwałość ,a zwalczając ich wszędzie strąciły do piekła.Święci Aniołowie i Archaniołowie -brońcie nas i strzeżcie nas Ament.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s