Rzecznik światyni szatańskiej: homoseksualne „małżeństwo” jest satanistycznym „sakramentem” i sataniści zawsze będą je popierać tak jak i aborcję

Popierasz związki gejowskie i aborcję?
To patrz komu służysz – samemu Szatanowi i jego diabłom!!!
To nie wymysły „nawiedzonej” katoliczki, ale jasna wypowiedź rzecznika „Szatańskiej świątyni”

Największa grupa satanistyczna z USA, „Szatańska świątynia”, oficjalnie poparła aborcję i „małżeństwa” homoseksualne. Jej rzecznik zapowiedział, że sataniści zawsze będą wspierać te pomysły.

Amerykańska organizacja „Szatańska świątynia” obiecuje, że zawsze będzie wspierać zabijanie nienarodzonych oraz związki homoseksualne. Zapewnił o tym rzecznik tej satanistycznej grupy, Doug Mesner, przedstawiający się pod pseudonimem „Lucien Greaves”.

Rzecznik satanistów powiedział, że jego „Świątynia” będzie podejmować działania na rzecz utrzymania praw aborcyjnych w USA. Wyznawcy diabła będą zgłaszać, że zakaz aborcji… gwałci ich wierzenia religijne. Dodał też, że homoseksualne „małżeństwo” jest satanistycznym „sakramentem”. Z tego powodu „Świątynia” będzie występowała w jego obronie.

Taki komentarz rzecznika największej satanistycznej grupy z USA, paradoksalnie, powinien nas bardzo cieszyć. Pokazuje bowiem, jakiej tak naprawdę proweniencji są takie pomysły jak aborcja oraz homoseksualne „małżeństwa”. A są one, ni mniej ni więcej, koncepcjami diabła, który chce zniszczyć rodzinę – i jak na razie na Zachodzie nie udaje mu się to wyłącznie dzięki chrześcijańskim wartościom i oporowi Kościoła.
Za: fronda.pl

***************

Za Anią Wiejak z prawy.pl kliknij:

[…] Dodał przy tym, że „małżeństwa” par homoseksualnych, podobnie jak i heteroseksualnych, są sakramentem, tyle że gejowskie – co z całą mocą podkreślił – to sakrament satanistyczny

[..] Warto dodać, że dokładnie tego samego dnia, kiedy Greaves zwrócił się do społeczeństwa amerykańskiego, w Polsce Monika Olejnik na swoim profilu na facebooku uznała pogląd, iż zabijanie dzieci jest złem, za „skandal i średniowiecze”. Wpisując się w nagonkę na prof. Bogdana Chazana, dodała: „Jeśli dziewięć miesięcy noszenia martwego dziecka w brzuchu to ma być wiara i miłosierdzie, to niech profesor może sobie wszczepi macicę, bo jego to cierpienie jakoś nie dotknie”. – Powinien z hukiem wylecieć z pracy – stwierdziła autorytatywnie.

Tymczasem Ojciec Święty nie raz przestrzegał, że szatan istnieje i działa na zgubę ludzkości. Można to nazywać średniowieczem, czy ciemnogrodem, ale tym nie zmieni się rzeczywistości.
Greaves i jego uczniowie ciemności, jak zwykł ich nazywać, chcą wprowadzić satanizm jako religię w szkołach, wznosić posągi księcia ciemności na terenach będących własnością publiczną oraz odprawiać tzw. czarne msze na uniwersytetach. Już w tej chwili stworzyli do tego silne lobby w Waszyngtonie. Ciekawe, że tego żadna stokrotka dziennikarstwa nie nazwie średniowieczem…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Zagrożenia duchowe i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

34 odpowiedzi na „Rzecznik światyni szatańskiej: homoseksualne „małżeństwo” jest satanistycznym „sakramentem” i sataniści zawsze będą je popierać tak jak i aborcję

 1. wobroniewiary pisze:

  Ks. Michał Misiak:
  Zapiski Wojciechowe.. Słuchać i nie potępiać.
  W jednej szkole na lekcji o sakramencie kapłaństwa zrobiłem burzę mózgów. Wypisałem na tablicy słowo „ksiądz” i pierwsze skojarzenia uczniów: pieniądze, chamstwo, polityka.. Szok! Ale mieli prawo do swojego zdania. Nie potępiam nikogo, może przykre doświadczenia z księżmi ktoś zna z autopsji. Niestety całkiem możliwe.. Stojąc pod tablicą wysłuchałem do końca co mają do powiedzenia. Następnie, po chwili ciszy, przeprosiłem za tych księży, którzy ich zgorszyli i zaprosiłem do wspólnej modlitwy za tych kapłanów, by się zmienili. Szok! Po modlitwie nastąpiło oczyszczenie. Lekcja ta i wszystkie pozostałe katechezy, wyglądały już zupełnie inaczej. Już nikt nigdy nie atakował. Trzeba żyć w prawdzie. Młodzież ceni autentyzm i to, że ktoś na poważnie ich traktuje, słucha i nie ocenia.
  Na Przystanku Woodstock zostałem obrzucony śmierdzącymi obelgami. Chłopak ubrany w satanistyczną bluzę nie znał mnie, sutanna wzbudziła w nim agresję. Z miłością i pokorą wziąłem to na klatę. Dosiadłem się do niego i 15 min słuchałem bez słowa jak wypowiadał swój bunt, cierpienia, rozczarowania. Mówił, że ma w plecaku tyle prezerwatyw, że może mnie całego zasypać. Czułem się taki mały, niemądry, z całej duszy wołałem by Jezus mi pomógł, by sam go wysłuchał i uzdrowił. Patrzyłem mu w oczy i z szacunkiem słuchałem.. Tyle mojego działania.. Pod koniec monologu mówił już spokojnym głosem. Był wiele lat ministrantem, przeczytał raz całą Biblię, a dziś szuka prawdy i miłości. Na koniec przytulił się do mnie i przez łzy powiedział, że gdyby Bóg dałby mu łaskę powołania, to z wielką dumą i radością został by księdzem..
  Nie potępiać, nie oceniać, spokojnie do końca wysłuchać. Złe emocje i nerwy w konserwy i na eksport!
  Ps. A z koszulkami satanistycznymi jest o tyle dobra sprawa, że można je wykorzystać jako punkt wyjścia do wspaniałej katechezy o wyjątkowości chrześcijaństwa. Bo kto widział rogatą grafikę uderzającą w Buddę, meczety czy gwiazdę Dawida? Zły duch wie gdzie jest pełnia prawdy i uderza w krzyż, Kościół katolicki, Mszę Świętą.. Chwała Panu, że jesteśmy uczniami Jezusa;)

 2. mer pisze:

  https://www.facebook.com/events/1455374118040171/?ref_notif_type=plan_mall_activity&source=1 aktualności na temat:
  Golgota Picnic Poznań ul. św Marcin 27 czerwiec

  • Maggie pisze:

   Nie jestem przekonana, ze kupowanie biletów jest dobrym orężem…
   Zablokowanie wejść, wjazdow, transparenty, zbiorowy różaniec tak …ale dawać choćby grosik do kieszeni profanow?…

   Bede od dziś sie modlić serdecznie gorąco, aby nie doszło do „występów” – bez złych życzeń …ale by nie doszło: Jezu Chryste nie dopuśc aby na Polskiej Ziemi, ktora tak ukochales, której jestes Panem, Królem, Władca, aby na tej ziemi Ciebie zniewazano i balamucono profanacjami Twoje dzieci. Daj sile i moc modlitwie, ktora niech odmieni ludzkie serca, umysly i zamysły. Uchron nas Panie przed taka profanacja na ziemi, w ktorej spoczywaja kosci naszych przodkow, tak dzielnie niegdyś stawiających opór poganstwu i bezboznictwu. Bolesna Krolowo Polski zlituj sie za nami i modl sie Matko Najswietsza za nami, którzy sie do Ciebie uciekamy i za tymi którzy sie nie uciekają, a także za poleconymi Tobie.

   Kiedy sowieci w 1939 spędzili (!), w Stanislawowie, uczniów i pokazywali im propagandowy film, w ktorym m.in. szpetni, polscy oficerowie (!)… bili staruszki itp, a urodziwi czerwonogwardzisci je ratowali… moja mama i reszta dzieci tupala nogami, buczala, zagluszajac dialogi …a dziewczynki ze starszych klas postaraly sie o nozyczki, którymi przeciely kabel i był „kaniec filma”. Szkole ta sowieci zamknęli a uczniów poprzemieszczali..ale był „kaniec filma”.

 3. Maggie pisze:

  Oj, ta Monika Olejnik! Ona nawet nie wie, ze to co mówi, mija sie z logika.

  W średniowieczu i dawnych czasach mówiło sie o kobietach w stanie blogoslawionym, a choćby tylko ten fakt, świadczy o czymś innym niż o ciemnocie. Nie było ultasondy etc a wiedziano, ze jest poczęte DZIECKO.
  Na dodatek …kto (!) przez 9 miesięcy nosi …martwe dziecko? Matka czuje ruchy dziecka, kopanie etc. Aborcja jest „usunięciem” (z tego świata) żyjącego dziecka, a nie martwego dziecka! Matka pod sercem nosi dziecko!

  Do tego w jaki niewybredny sposób daje ona „rady” profesorowi….rady które raczej są stosowne dla Kończyta Worse. Za prezentowana „kulturę”, to raczej ona powinna wylecieć z pracy, polegającej na strzepieniu języka, nie mającej nic wspólnego z praca lekarza.

  Skoro satanisci ujawniają co dla nich ważne …to należy z miejsca wykluczyć ich prerogatywy.

  A jeśli „jaka taka” chce mordowac dziecko, to czego sie pcha do lekarza, zamiast to slugi belzebuba? Reklamy jej trzeba? A może bicza na tych, co nie chcą przyłożyć ręki do mordu?

  Czyz lekarze, w tym i represjonowani lekarze chrzescijanscy, nie składali przysięgi Hipokratesa?
  A może p.Ojenik zarząda interpelacji poselskiej w sprawie zakazu przysięgi Hipokratesa i delegalizacji dyplomów lekarskich?

  Jezus jest Panem!

  • mc2 pisze:

   Niestety muszę Cię zmartwić , ale z tego co wiem to lekarze polscy od kilkunastu lat już nie składają przysięgi Hipokratesa ( nawet zmodyfikowanej ) lecz wymawiają nową formułkę nazywaną Przyrzeczeniem Lekarskim.

   • Maggie pisze:

    Nie wiedziałam i nie znam „nowego tekstu”. Na Internecie czytalam „przedpotowa” i inna wersje …moze to byla ta zmodyfikowana (?). ….ale przyrzeczenie jest swego rodzaju przysiega i nie zakłada mordu.

    Mój ojciec zmarł nagle i to b.dawno, ale za zycia robił wszystko (mial wiele sukcesow w zyciu zawodowym – „tylko” w prywatnym tragedia), aby uratować pacjenta, nawet gdy były inne opinie kolegow po fachu: u niego to nie było tzw szast prast i ręka amputowana.

    Jezus jest Panem!

 4. anna maria pisze:

  Myślę że „ciemnogrodem” jest właśnie aborcja, a nie jak twierdzi p. Olejnik. Zabijanie innych jest wbrew człowieczeństwu. Kontakty seksualne się chciało podejmować, a konsekwencji wygodnie się pozbyć? Gdzie nie ma Boga w życiu, nie ma miłości, i zawsze
  są jakieś nieprawidłowości, coś funkcjonuje nie tak jak powinno.

 5. roza pisze:

  CZY WIESZ, ŻE PAPIEŻ FRANCISZEK DZIEŃ W DZIEŃ MODLI SIĘ OD 19.00 DO 20.00 PRZED NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENTEM I STĄD CZERPIE SIŁĘ I MOC?
  Zastanów się, zanim skrytykujesz czy oczernisz papieża, bo nie jest zbyt tradycyjny a dla niektórych wg fałszywych diabelskich proroków jest fałszywym Antychrystem.
  O Jezusie też mówiono, że mocą Belzebuba wygania złe duchy. Dzień w dzień trwać przed Najświętszym Sakramentem, to antychryst dawno wyłby i wiłby się, a nie modlił się, działał i owieczki do Nieba prowadził!


 6. roza pisze:

  Ten tekst znalazłam na profilku naszej Adminki na fb i pozwoliłam sobie tu go wkleić, bo uznałam go za bardzo ważny:)

 7. Ania pisze:

  Na Facebook’u pojawiła się zapowiedź, że transmitować będziemy jak co miesiąc spotkanie dla młodych organizowane przez Wspólnotę Miłość i Miłosierdzie Jezusa. Dziś doszła do nas informacja, że Wspólnota nie dysponuje środkami odpowiednimi do pokrycia kosztów transmisji. Dziękujemy za środki, które wpływają na nasze konto, które są wsparciem tych transmisji, ale w związku ze wzrostem liczby oglądających, są to środki wciąż za małe. Na dzień dzisiejszy usługa, którą wykonujemy dla MIMJ tylko ze spotkania młodych jest warta 12 tysięcy złotych – oczywiście nigdy takich środków nie żądamy. Ekipa TV często zgadza się pracować za darmo i/lub ponad siły, ale pozostałych kosztów (paliwo, serwery streamingowe, wyżywienie, noclegi) nie jesteśmy w stanie obniżyć. Potrzebujemy przynajmniej połowę wyżej wymienionej kwoty – 2 tysiące zł już są – reszta należy do Was.

  Wspólnota MIMJ zapewniła nas, że na transmisję ze spotkania ogólnego w trzecią sobotę miesiąca niezmiennie nas zaprasza.

  ks. Krzysztof Witwicki
  Źródło: Dobre Media

 8. AdamK pisze:

  Biedni i pożałowania godni są sataniści i ci oficjalni i ci, którzy służą szatanowi w sposób nieświadomy lub mniej świadomy jak gwiazdy TV np. Pani Monika. Nieraz słyszałem od moich rówieśników w szkole i poza nią, że „lepiej być panem w piekle niż sługą w niebie”, ale przecież w piekle nie ma panów są tylko torturowani na wieki potępieńcy i upadłe anioły, które jak wiadomo z ich przekazu w czasie egzorcyzmów nawet one nie chcą być wypędzone do piekła tak straszne jest to „miejsce-stan”. Trudno się dziwić temu rzecznikowi „Szatańskiej świątyni”, że popiera tzw. małżeństwa homoseksualne i aborcję przeczcież już św. Paweł pisał „Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy „ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwieźli, ani mężczyźni współżyjący ze sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego” (1 Kor 6,9-10; por. Ga 5, 19; Ef 5, 5) – a naiwnym satanistą przecież zależy na przysłużeniu się swojemu panu i wciągniecie w grzech jak największej liczby osób, a w nagrodę…szatan osobiście będzie ich torturował przez całą wieczność (szatan nienawidzi wszystkich ludzi w tym i swoich sług nawet tych najwierniejszych). Postawa zatwardziałości w zakłamaniu i życia takiego, jakby Boga nie było prezentowanych min. przez Panią Monikę i inne „światłe gwiazdy TV”, jest szczególnym rodzajem doświadczenia obecności piekła już w czasie ziemskiego życia – jest to szczególny rodzaj zatwardziałości w zakłamaniu – polegający na tym, że zło uważa się za dobro (aborcja to wolność kobiety, eutanazja to okazanie miłosierdzia cierpiącym itd.) Trzeba pamiętać, że te środki masowego przekazu, które zachęcają do grzechu oraz proponują styl życia bez Chrystusa i zasad moralnych, wprowadzają ludzi na drogę wiodącą do zguby wiecznej a przecież „Bóg pragnie, by wszyscy ludzie zostali zbawieni i doszli do poznania prawdy” (1 Tm 2, 4); „Nie chce, bowiem niektórych zgubić, ale wszystkich doprowadzić do nawrócenia” (2 P 3, 9). Dlatego Chrześcijanie powinni się modlić o dar nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników (w tym również a może szczególnie dla satanistów, okultystów, masonów, bluźnierców, heretyków, ateistów, morderców nienarodzonych dzieci i osób cierpiących, i innych grzeszników). Modlitwa taka jest okazywaniem miłosierdzia bliźnim- modlitwą, która jest zawsze wysłuchana przez Boga. Natomiast Bóg szanuje do tego stopnia wolność wyboru człowieka, w tym do dobrowolnego wyboru zła, że nie wszyscy zatwardziali grzesznicy się nawrócą, jak pisze ś. Faustyna „nieraz u dusz jest zatwardziałość tak wielka, że świadomie wybierają piekło; udaremnią wszystkie modlitwy, jakie inne dusze za nimi do Boga zanoszą, i nawet same wysiłki Boże…” (Dz. 1698). No cóż mimo wszystko trzeba się za grzeszników modlić w nadziei że odnajdą drogę do Boga w swoim życiu.

  Ps.
  Jako modlitwę o dar nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników gorąco polecam Koronkę o zwycięstwo nad szatanem
  http://www.maryjni.pl/koronka-o-zwyciestwo-nad-szatanem,691

 9. wobroniewiary pisze:

  Trwa Nagonka Na prof. Bogdana Chazana

  • Maggie pisze:

   Pan premier użył sformułowania, ze lekarz ma ratować pacjenta bez względu na …. itd..
   A cóż innego robi prof.Chazan???? Pacjentem jest i matka i dziecko.
   Dziecko to nie czyrak na zadku….aby JE chirurgicznie usuwać…

   Cala ta sprawa ujawnia czym jest invitro … a „reklamacje” i pozwy to nie do prof.Chazana! …

   Jezus jest Panem!

   • Maggie pisze:

    Poprawiacze Praw Boskich skrzywdzili okropnie, ta spragniona macierzyństwa, kobietę …a więc i sam pan premier (popierajacy „nowoczesne” ustawodawstwo) do nich sie zalicza i dlatego, tak jak z zimna krwia hipokryty, gorliwie szuka chłopca do bicia…
    Kobieta ta przepłaciła i przypłaciła nie tylko za z piekla rodem invitro…

    Jezus jest Panem!

 10. Anka pisze:

  czy możecie chociaż ostrzegać, że poniżej będzie zdjęcie tak raniące duszę?! Błagam Was! Ja się ledwo trzymam dzisiaj i jeszcze zdjęcie pociętego dzieciątka… Poruszane są tu zasadnicze tematy, najważniejsze, bo na mające wpływ na wieczność, nie tylko na tu i teraz duszy i ciała. Pozwólcie choć tu odpocząć od makabrycznych zdjęć…. 😦 Z Panem Bogiem.

  • Maggie pisze:

   Osobie wrazliwej, jak Ty, może i wystarczy słowo.
   Nie wszyscy jednak widza jak ten temat jest krwawy.
   Swoje przerażenie ofiaruj za tych, którzy tego nie widza…może zaczną bronić poczęte życie , stanowisko Kosciola Sw i lekarzy odmawiajajacych mordu…

   Takie zdjęcia są potrzebne, bo dobitnie podkreślają jak ważna jest obrona życia, rownoczesnie potwierdzając słuszność takiej obrony – pani Linda G. w Kanadzie tylko milczaco pokazywala i pokazuje plakat z narodzonym juz dzieciatkiem…a skazuje sie ja na więzienie…bo to ona zbrodniarka kiedy broni …i oskarżyciele nie chcą widzieć nawet ani słyszeć o tym i aby klientki „kliniki aborcyjnej” nie wiedziały, nie widzialy i nie slyszaly, nie zdawało sobie sprawy z tego business’u i morderstwa. Czy matki, decydujące sie na aborcje, wiedza i widza dokladnie na czym ona polega – są przecież oglupiane hasłami szeroko pojętej „wolności”?????

   Jezus jest Panem!

 11. Pingback: Rzecznik światyni szatańskiej: homoseksualne „małżeństwo” jest satanistycznym „sakramentem” i sataniści zawsze będą je popierać tak jak i aborcję | Biały, bardzo biały

 12. Michał starszy pisze:

  Ksiądz mówi, że lekarz ma wskazać zabójcę?
  http://gosc.pl/doc/2044152.Ksiadz-mowi-ze-lekarz-ma-wskazac-zabojce

 13. Maria pisze:

  Już dawno straciłam zaufanie do KULu i nie daję ani grosza na tę pseudo katolicką uczelnię. Już mnie przestały zaskakiwać wypowiedzi ludzi z nią związanych.
  Ks. profesorowi A.S. koniecznie potrzeba zamkniętych rekolekcji i to na dłuższy czas i szczerej spowiedzi.

  • roza pisze:

   I potrzebuje naszej modlitwy…bez modlitwy niczego nie zmienimy, za to będziemy tracić kapłanów. Nie tylko my błądzimy, nasi kapłani też. Pan powołuje ich z różnych rodzin, często takich, dla których Bóg to tylko niedzielny obowiązek. Wtedy nie ma kto się za nich modlić, a Oni są najbardziej atakowani przez zło, niestety. Nie zapominajmy o kapłanach w CODZIENNEJ modlitwie, bo Oni są pomostem z Panem Bogiem. Jeśli ten pomost runie, to biada nam…biada!

 14. Pingback: Sataniści przyznają: „małżeństwa” homoseksualne to nasz „sakrament”! | W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s