Matka Boża Fatimska płacze w Salwadorze

W miejscowości San Vicente, w Salwadorze w Ameryce Środkowej, w domu pewnej rodziny płacze figurka Matki Bożej z Fatimy i krucyfiks.
 
Figurki te znajdują w domu rodzinnym Iraheta i w dniu 26 lutego 2014 r niespodziewanie figurka Matki Bożej Fatimskiej umieszczona na ołtarzyku domowym, zaczęła wylewać z twarzy krople wody, które, jak mijały dni, zaczęły mieć zapach olejku.
Dodatkowo, we wtorek, 11 marca 2014 r. z krucyfiksu o 6 rano zaczęła wylewać się woda, która później przemieniła się w olej wyciekający z rąk przybitych do krzyża i z całego ciała.
 
W piątek, 21 marca 2014, figurka Matki Bożej z Fatimy obróciła się sama w stronę krzyża, gdy jeszcze dzień wcześniej ustawiona była twarzą w przeciwnym kierunku. Tak więc Matka Boża zwróciła się do swego Syna Jezusa.
 
Rodzina u której te wydarzenia mają miejsce składa się z ojca, matki 3 córek i 4 wnuków. Są praktykującymi katolikami na Mszę świętą uczęszczają przynajmniej 2-3 razy w tygodniu i są członkami Legionu Maryi i innych ruchów kościelnych.
 
Wierni nawiedzają to miejsce z wielką wiarą, codziennie odwiedzając dom rodziny i odbierają od Iraheta kawałek bawełny nasączonej olejem do leczenia chorób fizycznych i duchowych.
Krucyfiks
Źródło: forosdelavirgen.org – kliknij
Za: http://dobranowinaswarzewo.blogspot.com
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Wydarzenia, znaki czasu i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s