Magda odeszła do Pana – módlmy się o pokój serca dla jej najbliższych: 10-letniej córeczki i mamy

Magda dziś zmarła, odeszła do Pana, do Domu Ojca. Dziękujemy za modlitwy za konającą Magdę a teraz mamy prośbę o modlitwę o wieczny odpoczynek dla niej oraz o pokój serca dla jej najbliższych, 10-letniej córeczki, mamy…+

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

11 odpowiedzi na „Magda odeszła do Pana – módlmy się o pokój serca dla jej najbliższych: 10-letniej córeczki i mamy

 1. Anna pisze:

  Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie. Amen

 2. anetka pisze:

  Odpoczywaj w pokoju!Panie Jezu wspomagaj jej rodzinę,czuwaj nad córeczka +++

 3. Wieczny odpoczynek racz jej dac Panie, a Swiatłośc Wiekuista niechaj jej świeci, a przez nieskonczone Miłosierdzie Boże niech odpoczywa w pokoju wiecznym Amen! +++

 4. Kasia pisze:

  Żegnaj kochana , pokój Twej duszy

 5. RADOSŁAW pisze:

  Z PAMIĘCIĄ W MODLITWIE 😦

 6. virgo pisze:

  Ci, którzy ofiarują codziennie Najdroższą Krew za tych, którzy tego dnia
  skonają, gdy w imieniu umierających wyrażą żal oraz ofiarują Najdroższą Krew za ich grzechy, mogą być pewni, że otworzą Niebo dla wielu konających, a sobie mogą uprosić dobrą śmierć. – „Armia Najdroższej Krwi Pana Jezusa”

 7. Ania pisze:

  Alicja „ŚWIADECTWO” Cz. V czw. 21.07.1988. godz. 9.40

  † Przeżywasz swój czyściec, Moje dziecko. Poznawanie Mnie i poznawanie siebie jest bólem oczyszczającym i uświęcającym. To są męki czyśćcowe: męka skruchy i wstydu wynikające z poznania własnej niewdzięczności wobec Mojej Miłości, jaką cię ogarniam ciągle i mimo tego, jaka jesteś.

  Prawdę całkowitą o Mnie i o sobie poznasz, gdy staniesz przede Mną ogołocona z ciała, które ją zaciemnia. Wtedy będziesz wiedzieć i widzieć w pełni wszystko: swoją grzeszność i Moją Świętość.

  Jeśli życie twoje przebiegnie w skrusze, a serce będzie pokorne wobec Mnie i bliźnich, poznanie Prawdy nie będzie bolesne, bo swój czyściec przejdziesz na ziemi. Jeśli jednak będziesz zapatrzona w siebie i będziesz pragnęła górować nad innymi swoimi braćmi – poznając Prawdę, zaznasz ogromnego wstydu i bólu. Poznając Moją Światłość i Pokorę, poznasz w tym świetle własną nędzę, głupotę i pyszałkowatość. I czyściec twój dopiero się zacznie, o wiele bardziej bolesny niż tu na ziemi, bo nie będziesz mogła nic uczynić, jak tylko przyjąć cierpienie.

  Przeżywaj tu swój czyściec i przyjmuj wszelkie cierpienie: tak duchowe, jak i fizyczne, z radością i miłością do Mnie i ludzi, którymi posługuję się do twego oczyszczenia, aby u Mnie czekało cię tylko i na zawsze Niebo przebywania z Bogiem w jedności dusz.

  1 Kor 11, 31 „Jeżeli zaś sami siebie osądzimy , nie będziemy sądzeni”.

 8. Maryjo chwyć Ją za rękę i poprowadź Jej duszę do Światłości Wiecznej, a córeczce i jej babci otrzyj łzy . Niechaj w Tobie znajdą ukojenie.
  Pod twoją obronę uciekamy się ….

 9. Bogusia pisze:

  +++ Panie Boze-Ojcze Najukochanszy-PRZYJMIJ Magde do Siebie…ULITUJ sie nad Jej coreczka i rodzina….,OBDARZ Laska Zrozumienia i postaw na drodze coreczki aniolow w postaci ludzkiej…,.Dzieciom ,bardzo ciezko jest zrozumiec odejscie matki…PRZYTUL to dziecko…BLAGAM Cie Boze Ojcze .
  +++Wieczny odpoczynek racz Jej dac Panie…+++

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s