Wspomóżmy modlitwą umierającą Magdę – odmawiajmy Koronkę do Bożego Miłosierdzia i Różaniec Święty

Asia ze Wspólnoty ks. Dominika Chmielewskiego prosi:
“Moi drodzy, proszę Was o modlitwę za UMIERAJĄCĄ MAGDĘ C. z W-wy chorującą na guza mózgu. Prośmy o miłosierdzie Boże dla jej duszy Koronka do Bożego Miłosierdzia i o siły w tej arcy trudnej sytuacji dla jej mamy i córki, ufność Panu i pokrzepienie serc. Bóg Wam zapłać za każde westchnięcie”

Wspomóżmy Magdę modlitwą, w tej chwili w Radio Maryja zaczyna się Różaniec Święty

koronka_za_konajacych

+++ Dear friends, I ask you to pray for the dying Magda C. from Warsaw suffering from a brain tumor. Let us pray for mercy for her soul to the Divine Mercy Chaplet and strength in the arch difficult situation for her mother and daughters, trust the Lord and refreshing hearts. May God reward you for every sigh +++

+ + + Cari amici, vi chiedo di pregare per la morte Magda C. da Varsavia soffre di un tumore al cervello. Preghiamo per la misericordia per la sua anima Coroncina della Divina Misericordia e forza nella difficile situazione arco per la madre e le figlie, confidare nel Signore e il cuore rinfrescanti. Dio vi ricompensi per ogni sospiro + + +

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

15 odpowiedzi na „Wspomóżmy modlitwą umierającą Magdę – odmawiajmy Koronkę do Bożego Miłosierdzia i Różaniec Święty

 1. Janina pisze:

  Tylko co odmówiłam Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Może już pózdno, ale tylko co włączyłam internet.

 2. Anna pisze:

  Należę do Bractwa Św. Michała Archanioła. W tym miesiącu przypadła mi następująca modlitwa: „Panie Jezu konający w Ogrójcu, zmiłuj się nad tymi, którzy ciężko chorując zbliżają się do końca ziemskiej pielgrzymki. Daj im pogodzić się z wolą Bożej Opatrzności i umiejętnie ofiarować swe cierpienia za zbawienie świata. Oddal od nich trwogę konania i daj im łaskę silnej nadziei na oglądanie twego Oblicza w Niebie. Który żyjesz i królujesz na wieki.”
  Odmawiam parę razy dziennie w wolnych momentach a o15.00 dołączam koronkę do Bożego Miłosierdzia we wszystkich intencjach,o które modlą się członkowie bractwa. Magdo modlę się i za ciebie, a gdy będziesz u Boga to wstawiaj się za nami.

 3. helena pisze:

  Właśnie odmówiłam Koronkę do Miłosierdzia Bożego za Magdę. Uzdrowienie chorych módl się za nami.

 4. maria pisze:

  Modlitwa do Maryi za chorych

  Maryjo – bądź u wezgłowia wszystkich chorych świata,

  Tych, którzy w tej chwili stracili przytomność i będą umierać,

  Tych, którzy rozpoczęli agonię,

  Tych, którzy stracili nadzieję na wyzdrowienie,

  Tych, którzy krzyczą i płaczą z bólu,

  Tych, którzy nie mogą zatroszczyć się o siebie z powodu braku pieniędzy,

  Tych, którzy tak bardzo chcieliby chodzić, a muszą po zostawać nieruchomi,

  Tych, którzy na próżno szukają w swoim łóżku dogodniejszej pozycji.

  Tych, którzy muszą się wyrzec najdroższych planów przyszłości,

  Tych zwłaszcza, którzy nie wierzą w lepsze życie,

  Tych, którzy buntują się i złorzeczą Bogu,

  Tych, którzy nie wiedzą, że Chrystus boleśnie opuszczony na krzyżu cierpiał jak oni i za nich.

  Maryjo – bądź u wezgłowia wszystkich chorych świata.

  Amen.

  Modlitwy ku czci św. Józefa za konających

  Przedwieczny Ojcze, przez oną miłość, którą masz ku św. Józefowi, z pomiędzy wszystkich wybranemu od Ciebie, aby był Twoim zastępcą na ziemi, miej litość nad nami i nad biednymi konającymi.

  Ojcze Nasz. Zdrowaś Maryja. Chwała Ojcu.

  Przedwieczny Synu Boży, przez miłość Twoją dla św. Józefa, który Cię tak wiernie na ziemi strzegł, miej litość nad nami i nad biednymi konającymi.

  Ojcze nasz. Zdrowaś Maryja. Chwała Ojcu.

  Przedwieczny Duchu Boże, dla miłości Twej ku św. Józefowi, który z tak wielką troskliwością maił pieczę o Twą Najświętszą i Najukochańszą Oblubienicę Maryję, miej litość nad nami i nad biednymi konającymi.

  Ojcze nasz. Zdrowaś Maryja. Chwała Ojcu.

 5. SebaR pisze:

  „A gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy, gdyż oni lubią modlić się, stojąc w synagogach i na rogach ulic, aby pokazać się ludziom; zaprawdę powiadam wam: Otrzymali zapłatę swoją. Ale ty, gdy się modlisz, wejdź do komory swojej, a zamknąwszy drzwi za sobą, módl się do Ojca swego, który jest w ukryciu, a Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odpłaci tobie. A modląc się, nie bądźcie wielomówni jak poganie; albowiem oni mniemają, że dla swej wielomówności będą wysłuchani. Nie bądźcie do nich podobni, gdyż wie Bóg, Ojciec wasz, czego potrzebujecie, przedtem zanim go poprosicie.” (Mat. 6,5-8)
  Uważajmy z tym ogłaszaniem swoich modlitw…(nie chodzi o cytowanie modlitw w ramach podsunięcia innym do odmówienia”

  • wobroniewiary pisze:

   Czy prośba o modlitwę za kogoś umierającego to wystawienie obłudnicze swoich modlitw?

   • katarzyna pisze:

    Wydaje mi sie ze chodzi SebieR o to aby sie modlic a nie obwieszczac o tym na forum.

   • Admin pisze:

    No tak nie obwieszczać, ale aby się ktoś mógł modlić za kogoś jak w tym przypadku za umierającą Magdalenę ktoś gdzieś to musi obwieścić czyż nie?
    Czy tylko ja mam się za Magdę modlić nie prosząc o to innych?
    A co w tym złego że ktoś w tym wpisie zaproponował jakąś modlitwę czy sam/a napisał/a że się modli przecież to tylko zachęca innych do tego by i oni do tej modlitwy przystąpili, mnie osobiście cieszy że wpisy takie nie pozostają bez echa, że jest jakiś konkretny odzew, naprawdę nie widzę tu żadnej obłudy.
    Czy naprawdę każda prośba o modlitwę czy słowa wsparcia i konkretna obietnica modlitwy musi od razu spotykać się z zarzutem obłudy? zarzut ten i cytowanie w tym przypadku Pisma Świętego niestety zalatuje faryzejstwem.
    Miłe jest też tej osobie która o modlitwę prosi i widzi tej prośby pozytywne efekty, akurat w tym przypadku Magda nie czyta tego wpisu ale osoby Jej bliskie już tak.

   • katarzyna pisze:

    Nie znasz mnie wiec jak mozesz pisac ze wykorzystanie do potwierdzenia tezy Pisma Sw to obluda z mojej strony. To zalezy od czlowieka z jaka intencja wpisal na formu ze sie modli w danej intencji. Jesli zrobil to z czystym sercem chwala mu za to. Ale sa ludzie ktorzy robia to dla poklasku a chodzi tylko o to abynasza modlitwa podobala sie Bogu. No a jaka modlitwa Bogu sie podoba? Z Panem Bogiem.

    • wobroniewiary pisze:

     Trzeba świadczyć ludziom bo jak ludzie zamilkną i przestaną dawać świadectwa, to … kamienie wołać będą!!!
     Kasiu dziękuję za świadectwo modlitwy.

   • Sebro pisze:

    Myślę, że doszło tu do nieporozumienia. Jestem przekonany, że i Sebie i Katarzynie nie chodziło o zamieszczenie na forum prośby o modlitwę. To nie ma nic wspólnego z obłudą, pychą czy czymś innym. Normalna troska wynikająca z miłości bliźniego.
    Inną kwestią jest z kolei pisanie na forum pod takim właśnie wątkiem komentarzy „już się pomodliłem/am taka i taką modlitwą”, „jak tylko to odczytałem/am od razu odmówiłem/am to i tamto” itp. W tym przypadku ja również nie widzę sensu głoszenia wszem i wobec, że pomodliłem się, bo mnie o to proszono. I myślę, że o ten aspekt chodziło wyżej wymienionym osobom.
    Ja również jestem podobnego zdania. Wrzuca ktoś prośbę o modlitwę, spoko, pomodlę się ale nie będę potem w komentarzu pisał „ja już”. To takie swego rodzaju odklepywanie się na liście obecności. „Pan widzi w ukryciu i odda tobie” ma się tu całkiem na miejscu.
    Zdaję sobie z tego sprawę, że wiele osób robi to bezwiednie – w sensie nie zastanawiając się nad tym jak inni to odczytają i nie robią tego by ktoś w nagrodę poklepał ich po główkach. Ale są też i takie przypadki, gdy ma to formę czystej przechwałki, szukania poklasku – jak zauważyła @katarzyna.
    Na przyszłość proponuję jeszcze trochę wstrzemięźliwości w ocenie intencji komentarzy krytycznych (tu mrugam w kierunku Admina), bo można w emocjach nie do końca zrozumieć co autor miał na myśli 😉
    Cytując klasyka „Pax między chrześcijany”, modlimy się dalej i czekamy na dalsze informacje – te dobre lub jeszcze lepsze 🙂

    • wobroniewiary pisze:

     „Na przyszłość proponuję jeszcze trochę wstrzemięźliwości w ocenie intencji komentarzy krytycznych (tu mrugam w kierunku Admina), ”

     To samo tyczy się ocen osób które napisały że „już się pomodliły” lub „za chwilę się pomodlą” nie przypisywał bym im chęci przechwalania się ani szukania poklasku nie znamy tego czym się kierowały, a może to była oznaka współczucia? czyż widząc płaczącego przejdziesz obojętnie obok niego czy go pocieszysz choćby słowami „za chwilę pomodlę się za ciebie bracie, siostro, wszystko będzie dobrze”. Rozumiem że na forum nie widać płaczących ani nie słychać ich szlochu ale patrząc na czyjąś prośbę nie widzisz w niej osoby? za tymi literkami jest ktoś kto nas potrzebuje i pisząc pod konkretnym komentarzem „pomodlę się za Ciebie” to tak jakby przytulić i pocieszyć kogoś w realu. Ostrożnie z ocenami, nie wiemy co czuje osoba pisząca „dziesiątek za Ciebie”.

   • mariaP pisze:

    nie o samotna margerytke prosze ,
    bo ambulans na syrenie !!!

    SOS / Prosze o mocna modlitwe za Kaplana XXL , ktory juz tu na ziemi przezywa pieklo !
    Potezna manifestacja zla (!) podczas Drogi Krzyzowej, ktora odprawialam w Jego intencji.
    Bez obludy , a z trwoga !!!
    SOS /
    SOS /
    SOS /
    Licze na modlitwe Jego Braci Kaplanow w szczegolnosci !

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s