Ks. Sławomir Płusa, egzorcysta z Radomia dziś ostrzegał przed „pieczęcią boga żywego”, przez którą to sam diabeł chce być dla ludzi panem

Margaretka (Małgosia) pisze:
Wróciłam dziś z mszy na której ks. Sławomir Płusa, egzorcysta z Radomia miał w ręku pieczęć znanej nam już Marii od Bożego Miłosierdzia i ostrzegał przed nią.

Ostrzegał przed objawieniami prywatnymi i wskazał jak szatan działa przez pobożność i dobro. Zwrócił uwagę na fakt ,że w tych słowach pieczęci wyrzucono najważniejsze sprawy: to że Jezus jest PANEM i że umarł za nasze GRZECHY. Nie ma tam słów nasz PAN, więc szatan chce sam być dla nas panem. Ksiądz wskazał by w tych czasach mocno przylgnąć do Jezusa Chrystusa i Pisma Świętego, to nas uratuje.
Ksiądz egzorcysta przeczytał nam całą tą pieczęć, by pokazać, że na pierwszy rzut oka wszystko pięknie brzmi, ale jednak szatan w tym wszystkim siedzi.
I sam prosił, byśmy przypomnieli słowa z Koronki do Miłosierdzia Bożego: Ojcze Przedwieczny ofiaruję ci ciało i krew duszę i bóstwo najmilszego Syna Twojego a Pana naszego Jezusa Chrystusa na przebłaganie za grzechy nasze i całego świata 🙂

*************

Homilia ks. Sławomir Płusa (kliknij w obrazek niżej by wysłuchać homilii)

Przypomnijmy:
1) za: kliknij

Ciąg dalszy najciekawszych fragmentów opracowania „xdm” Maria z Irlandii

„Maria” z Irlandii przekonuje swych czytelników, że to teksty które ona publikuje są Księgą Prawdy. Nie jest to zgodne z tym, co napisałem wyżej. Przywłaszczenie sobie określeń z Biblii i przekonywanie nimi czytelnika, że czasy apokaliptyczne opisywane w Biblii właśnie się reali­zują na naszych oczach, jest straszeniem ludzi zbliżającym się końcem świata i Sądem Ostatecznym. Tak nie postępuje ktoś, kto ma orędzia prawdziwie z Nieba.
Co ciekawe, „Maria” z Irlandii dodatkowo przywłaszczyła sobie także inne określenie z Biblii: „pieczęć Boga Żywego”. Występuje ono w Apokalipsie św. Jana i opisuje niematerialną pieczęć daną wybranym ludziom przez Boga (za pośrednictwem aniołów), na ich czoła, a nie (przypuszczalnie) woskowy odcisk ukazujący zakazany w katolicyzmie symbol — krzyż w koronie.

Wiemy już jakie były początki przekazów do „Marii” z Irlandii oraz to, że wykazują one dość dużą liczbą nieprawidłowości w stosunku do cech objawień uznanych przez Kościół Katolicki za prawdziwe. Zobaczmy więc inne anomalie, które jednoznacznie ukazują ich pochodzenie demoniczne:
1. Sprzeczności z Biblią

a) Pieczęć Boga Żywego
Biblia podaje, że pieczęć Boga Żywego w czasach apokaliptycznych będzie dana ludziom bezpośrednio przez Boga (nie przez „Marię” z Irlan­dii), na ich czołach (nie jako woskowy odcisk pieczęci) i przypuszczalnie będzie niematerialna (niewidoczna dla ludzi, ale widoczna dla 4-ch posłanych aniołów, by nie czynili ludziom opieczętowanym nimi żadnej krzywdy):
„I ujrzałem innego anioła, wstępującego od wschodu słońca, [a] mającego pieczęć Boga żywego. Zawołał on donośnym głosem do czterech aniołów, którym dano moc wyrządzić szkodę ziemi i morzu: Nie wyrządzajcie szkody ziemi ni morzu, ni drzewom, aż opieczętujemy czoła sług Boga naszego. I usłyszałem liczbę opieczętowanych: sto czterdzieści cztery tysiące opieczętowanych ze wszystkich pokoleń synów Izra­ela:” [Ap 7, 2-4]

(…) Jak wiadomo diabeł tkwi w szczegółach. Pieczęć o której mowa wykonana przypuszczalnie z wosku, przedstawia krzyż w koronie. Pierwotnie symbolem tym posługiwali się Świadkowie Jehowy, a wcześniej templariusze. Kościół Katolicki już dawno temu zakazał używania tego symbolu tak samo jak odwróconego krzyża (symbol antychrysta), pentagramu czubkiem do dołu (symbol satanizmu) i innych tego typu. Każdy kto więc rozpowszechnia ten symbol, także poprzez wieszanie go na ścianach pomieszczeń, sprzeniewierza się na­ukom Kościoła Katolickiego, które zakazały używania tego symbolu. Prawdziwa istota z Nieba wie o takim zakazie obowiązującym w Kościele Katolickim i nie może nawoływać do jego rozpowszechniania. Zatem w sposób definitywny dostajemy tu informację, że „Maria” z Irlandii działa pod wpływem demona.

Ze świadectwa Moniki z Niemiec – całość:
„Obudzilam sie i ten sen dal mi do myslenia.. Szukalam w internecie informacji na temat tych oredzi i dziwnych snow. Wbilam w google oredzia, dziwne sny.. i w ten sposob znalazlam wasza strone. Poczytalam tylko kilka wypowiedzi, zaraz wstanelam i podarlam na strzepy Pieczec Boga Zywego, splukalam do ubikacji. Modlilam sie i modlilam, dziekowalam Bogu ze tak szybko dal mi rozpoznac ze te Oredzia nie sa od niego. Zamykajac dzis przed zasnieciem oczy pokazywala mi sie straszna morda ktora byla jak by zdziwiona..”

Ze świadectwa księdza Adama Skwarczyńskiego – kliknij:
We wtorek 31 lipca o godz. 10.30 zadzwoniła pewna kobieta, bardzo zaniepokojona dwoma faktami: od tygodnia, a więc od czasu, gdy zaczęła odmawiać modlitwy Mery z Irlandii i zaopatrzyła się w propagowaną przez nią pieczęć Bestii, ogarniał ją coraz większy lęk, a przy tym klienci przestali nagle przychodzić do sklepu, który prowadzi razem z mężem – zagroziło im bankructwo. Mogłem użyć egzorcyzmu, a potem mocy Bożego błogosławieństwa, gdy rozmówczyni zobowiązała się, że nie tylko sama porzuci “krucjatki” oraz pieczęć Bestii, ale ostrzegać będzie przed nimi innych, by zło naprawić dobrem. Ostrzegłem ją też przed publikacjami A.S. z Nowego Sącza, który zarzuca Polskę tekstami i modlitewkami wątpliwej wartości. Ludzie porzucają Różaniec, a klepią te modlitewki, mające rzekomo “wielką moc”… Niech uciekają od nich jak najdalej, a pamiętają, że RÓŻAŃCA NIGDY ZA DUŻO! Kto rozważy cztery jego części, a ma jeszcze chwilę czasu, niech okaże miłość i posłuszeństwo Królowej Nieba i Ziemi i… zaczyna następny Różaniec!

**************
Na otrzeźwienie wielu:

Zapowiedź czasu trwania tych przekazów
W dniu 12.11.2010 w przekazie nr 6 z godziny 15:00 demon podający się za Jezusa informuje „Marię” z Irlandii o tym, że współpraca z nim zajmie jej dokładnie 3 miesiące:
„(…) zostałaś wybrana do tego, by wykonywać tę pracę ze Mną. Zabierze Ci to trzy miesiące. Chcę, żebyś opublikowała ją całemu światu. To musi być obszerne, mocne i poszukiwane przez miliony, jak Pismo Święte.”

Trzy miesiące minęły 12 lutego 2011 roku a ona jak widać dalej zwodzi wielu!!!

2) za: kliknij

3) kliknij

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

24 odpowiedzi na „Ks. Sławomir Płusa, egzorcysta z Radomia dziś ostrzegał przed „pieczęcią boga żywego”, przez którą to sam diabeł chce być dla ludzi panem

 1. Margaretka pisze:

  Ksiądz Płusa przeczytał specjalnie całą tą pieczęć Irlandki by pokazać jakich strategii używa szatan.Wszystko to pięknie brzmi prawda ,na pierwszy rzut oka do niczego się doczepić nie można.Kazał wszystkim wypowiedzieć słowa koronki do Miłosierdzia : Ojcze Przedwieczny ofiaruję ci Ciało i Krew ,duszę i Bóstwo ,najmilszego syna Twojego a PANA NASZEGO JEZUSA CHRYSTUSA,na przebłaganie za GRZECHY NASZE i całego świata. Podkreślił nam to czego zabrakło w słowach pieczęci ,najważniejszych rzeczy !

  • Adminka pisze:

   Tylko Jezus jest Panem! Święty potężny jesteś Panie nasz!

   Mów do mnie Panie,
   chcę słyszeć Cię,
   przyjąć od Ciebie co masz dla mnie.
   Nie chcę się chować, lecz w Tobie skryć,
   w cieniu Twym Panie chcę iść.

   Święty potężny jesteś Panie nasz,
   przed Tobą dziś możemy stać.
   Dzięki łasce, nie dzięki nam samym.

  • Gjenia Gjenia pisze:

   „Trzy miesiące minęły 12 lutego 2011 roku a ona jak widać dalej zwodzi wielu!!!”
   chyba lata?

   • wobroniewiary pisze:

    Teraz już minęły lata ale zapowiedziane 3 miesiące minęły w 2011 roku – 3 lata temu i to co miało trwać trzy miesiące ciągnie się latami!
    Prawdziwy Pan Jezus jakby powiedział trzy miesiące to tyle by to trwało!
    NMP w Fatimie mówiła, że zdarzy się cud w październiku i „nie przedłużała misji” tylko 13 października był cud słońca
    Niebo nie kłamie.
    MBM jak na razie – nie ma nic wspólnego z Niebem i tyle.

 2. Adminka pisze:

  Chcę tu przypomnieć mój komentarz sprzed dwóch- w sumie już trzech dni

  „Tak samo są świadectwa, że podczas egzorcyzmów diabeł potwierdza, że orędzia MBM to jego dzieło a wyzywa tych, którzy z nimi walczą.
  Czy w imię tolerancji miałabym mówić “wszystko ok, pozwólmy niech Mery dalej tworzy” “pozwólmy nazywać Jana Pawła II czy Papieża Franciszka” sługami diabła lub mieszkańcami piekła?
  Po tym co słyszałam na egzorcyzmie?
  Po tym jak wył na mnie, że jestem nikim i oni ciągną pewną osobę w “bagno Irlandki” a ja śmiem jej mówić co jest złe, przeszkadzać im, że mnie za to przeklinają”
  Nigdy przenigdy po tym co słyszałam i co widziałam – nie zaakceptuję tych orędzi, które godzą w Kościół i z powodu walki z którymi szatan mnie nienawidzi.
  Wolałabym umrzeć jak skłamać a piszę to w Imię Chrystusa – diabeł cieszy się z dzieła MBM”

 3. Adminka pisze:

  Módlmy się za tę całą MBM aby się nawróciła i dawała świadectwo Panu Jezusowi a nie szatanowi
  Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych
  Piszę za Agnieszką 😉

  Dziś obchodzimy dzień urodzin pierwszego Apostoła Nowenny Pompejańskiej!
  Kim był ten pierwszy Apostoł?… To były satanista i antyklerykał! Czy ktoś taki mógł zostać beatyfikowany przez naszego Jana Pawła II? Jak najbadziej, dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego…Od satanisty do Apostoła Różańca i Nowenny Pompejańskiej! Poczytaj niesamowitą historię życia tego błogosławionego:

  http://rozaniec.info/10-lutego-pierwszy-apostol-nowenny-pompejanskiej/

 4. Anna pisze:

  kwiatki Marysi:
  „Ci z was, którzy Mnie przeklinają okrutnie Mnie odrzucając, będą błagać Mnie o Miłosierdzie, gdy te wydarzenia nastąpią. Kiedy każą wam cierpieć i przyjąć znak bestii albo umrzeć, będziecie krzyczeli do Mnie. Wtedy będziecie miotać się, by znaleźć Pieczęć Boga Żywego, którą dałem światu przez Mojego Ojca w tych Orędziach – ale wtedy będzie już za późno. Tylko ci, którzy akceptują tę Pieczęć, przechowują ją w swoich domach albo noszą przy sobie, zostaną ochronieni. Tylko ci, z Pieczęcią Boga Żywego unikną tej formy zagłady dusz.”

  Amulet ponad wszelkie sakramenty…
  Zamiast biegnąć do Kościoła po sakramenty, będą w popłochu szukać drukarki…
  I według niej na nic się zdała Ofiara Jezusa na Krzyżu???????!!!

  • Sebro pisze:

   Jeśli dobrze pamiętam, to Jezus św. siostrze Faustynie powiedział coś zgoła odmiennego, że każdy – największy nawet grzesznik – ma szanse w godzinie śmierci, jeśli tylko wezwie Miłosierdzia Bożego.

   A ta o papierowym amulecie nawija ciągle. a co jak w ostatecznych czasach napadną i spala mój dom i cała pieczątka się sfajczy? To już mam przechlapane, bo jej nie posiadam? Więc może warto mieć po kilka kopii na każdą kieszeń?
   Z każdym nowym „przebłyskiem” orędzi demaskują się diabły coraz bardziej.

  • Gjenia Gjenia pisze:

   wczoraj dałam świadectwo i pisałam czym są amulety
   amulety to „maskotki” diabła
   czasami piękne i niewinne…z pozoru tylko

  • mariaP pisze:

   Przeciez to grozenie palcem !!
   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Ja mysle, ze sama wola przyjecia tej pieczeci , juz jest niewola, bowiem wszystko dokonuje sie w sferze ducha.

   Najlepszym rozwiazaniem na te ciemnosci , ktore zapadly jest wzywanie Ducha Swietego,
   chocby krotko
   Przyjdz Duchu Swiety , przyjdz przez potezne wstawiennictwo Niepokalanego Serca Maryji, Twojej Przeczystej Oblubienicy!
   – a czesto!
   Rozmodlenie.

   Duch daje zycie , daje i swiatlo ,
   Jest Dusza naszej duszy mowi modlitwa.
   A anemia tak dzis widoczna, to Jego niedobor !
   Prowadzi do obumarcia .

 5. Ania pisze:

  Kto odrzuca Kościół, odrzuca Chrystusa
  autor: ks. Mieczysław Piotrowski TChr

  Matka Boża objawiła się fanatycznemu protestantowi Brunonowi Cornacchioli, który – tak jak św. Paweł – przed swoim nawróceniem z wielką gorliwością prześladował wyznawców Chrystusa. Maryja objawiła się w Tre Fontane, czyli w pobliżu miejsca męczeństwa św. Pawła Apostoła, który został ścięty na rozkaz cesarza Nerona w 67 r. Z relacji świadków egzekucji wiemy, że głowa apostoła po tym, jak została odcięta jednym uderzeniem miecza, trzy razy odbiła się od ziemi – i w tych właśnie miejscach wytrysnęły źródła wody. Z tym zdarzeniem jest związana nazwa tego miejsca: Tre Fontane – trzy źródła. Wybudowano tam kościół i opactwo trapistów, gdzie można oglądać marmurową kolumnę, przy której dokonano egzekucji św. Pawła. To nie jest przypadek, że Matka Boża wybrała właśnie to miejsce, aby przekazać swoje orędzie protestantowi, który nienawidził Kościoła i papieża.
  Kochaj Kościół i papieża
  http://milujciesie.org.pl/nr/temat_numeru/kto_odrzuca_kosciol_odrzuca.html

  NIE SŁUCHAJ I NIE CZYTAJ „DZIECKOMARY” udającego dzieckonmp i innych stron związanych z tym szatańskim dziełem!!
  Nie karm duszy mieszanką trucizny i prawdy, odrobina kwasu zakwasza całe ciasto a odrobina trucizny ciągnie wszystkich na dno piekła tam gdzie rządzi ich pan, król papierowej pieczęci

 6. Jan pisze:

  Czy premier zabroni modlitwy w szkole?
  Ks. Rafał Pastwa

  Modlitwa przed posiłkiem w Szkole Podstawowej nr 51 im. Jana Pawła II może grozić stereotypem i ostracyzmem – tak uważa przedstawicielka fundacji walczącej o wolność od religii. Jednak konstytucja dość jasno precyzuje, czy wolno się modlić, czy też nie – nawet w szkole. Ateiści o pomoc chcą prosić premiera.

  W Szkole Podstawowej nr 51 w Lublinie, która nosi imię Jana Pawła II, dzieci się modlą. Nie chodzi tylko o modlitwę na lekcjach religii, ale także tę przed posiłkiem na stołówce. Na stołówce wisi tablica z „zasadami kulturalnego spożywania posiłków”. Pani Dorocie Wójcik z fundacji walczącej o wolność od religii nie podoba się, że na tablicy znajduje się zasada modlitwy przed i po jedzeniu. Powiedziała na łamach internetowego wydania „GW”, że modlitwa może być potencjalnie negatywnym bodźcem socjalizacyjnym
  http://lublin.gosc.pl/doc/1879374.Czy-premier-zabroni-modlitwy-w-szkole

 7. Jan pisze:

  Kardynał: papież będzie bronił nauczania Kościoła
  Kardynał Sean O’Malley powiedział, że papież Franciszek nie zmieni nauczania Kościoła na temat antykoncepcji, aborcji czy homoseksualizmu. Ci, którzy mają nadzieję na przewrót, doznają zawodu.
  http://www.fronda.pl/a/kardynal-papiez-nie-zmieni-nauczania-kosciola,34366.html

 8. wobroniewiary pisze:

  28 lutego – dzień modlitwy w intencji Benedykta XVI
  W pierwszą rocznicę zakończenia pontyfikatu Benedykta XVI, 28 lutego, odbędzie się dzień modlitwy w intencji papieża seniora. Zaproponował to internetowy blog La Vigna del Signore (Winnica Pańska).

  Hasłem inicjatywy są słowa: „Dzień modlitwy za Benedykta, z Benedyktem”. Każdy może się w nią włączyć w miejscu swego zamieszkania. Wystarczy o jakiejkolwiek porze tego dnia odmówić modlitwę w intencji papieża seniora lub też uczestniczyć we Mszy św. w swojej parafii.

  Można również duchowo się przyłączyć do modlitwy Benedykta XVI w ciągu całego dnia, gdy będzie odprawiał Mszę o 7.00, odmawiał Jutrznię i Godzinę Czytań o 7.30, Anioł Pański i Modlitwę w ciągu dnia o 12.00, Różaniec o 15.00, Nieszpory o 18.00 i Kompletę o 22.30.

  Ponadto o godzinie 20.00, o której przed rokiem zakończył się pontyfikat Benedykta XVI, można odmówić „Te Deum”, dziękując Bogu za dar tego papieża.

  Organizatorzy zapowiadają przygotowanie broszury, która będzie dostępna online, z tekstami modlitw liturgicznych z 28 lutego br., a także z medytacjami różańcowymi zaczerpniętymi z nauczania Benedykta XVI.

  Do inicjatywy można przyłączyć się także na Facebooku: https:// http://www.facebook.com/events/1452172641671690.
  http://www.niedziela.pl/artykul/7477/28-lutego—dzien-modlitwy-w-intencji

 9. yehuditt pisze:

  Ponoć jużna wiosnę MBM ma udowodnić, że jest na prawdę prorokiem, a nie oszustką. Zapowiedziała objawienia Maryjne w znanych miejscach.
  Mój komentarz http://ostrzezenieprzedmbm.wordpress.com/2014/02/12/maria-bozego-milosierdzia-objawienia-maryjne-tej-wiosny/

  • Franek pisze:

   „Ponoć jużna wiosnę MBM ma udowodnić, że jest na prawdę prorokiem”

   Wiosną stopnieje ostatni bałwan.

  • Franek pisze:

   @yehuditt
   Hej a co to? wszedłem na Twój link a tam w najnowszych komentarzach masz jakieś krzywe lusterko
   „w obronie tradycji”
   podał linka do jakiejś podróbki strony WOWiT tylko wyrazy w nazwie przestawione:
   „wobronietradycjiiwiary.wordpress.com” ktoś Was nieźle małpuje.

   • Admin pisze:

    Jeszcze z małpowania nic dobrego nie wyszło,
    tak się składa że znam tego bloga od początku jego powstania (wordpress odnotowuje nowo zakładane blogi)
    Byłem na stronie polecanej przez yehuditt i widziałem te komentarze i tak
    najpierw jest komentarz Ewy „w obronie wiary” nasza strona to „w obronie wiary i tradycji”
    niżej jest komentarz „w obronie tradycji” ze stroną w obronietradycji i wiary,

    i pierwsze znamienne słowa w tym komentarzu to „DEMON JEST MAŁPĄ PANA BOGA”
    ma pan rację panie Adamie i pani Anastazjo. Też duet – jak my z Ewą
    my nie zakładamy „ewa-człowiek.blogspot” bo to byłoby żenujące i poniżej poziomu.

    • wobroniewiary pisze:

     Spoko, im więcej stron katolickich tym lepiej, jak od Boga to się utrzyma, nie rozleci jak 3 inne wcześniejsze 😉
     Olać pobudki, cel jest ważniejszy, niech działają na chwałę Bożą
     Nie ma to jak dar radości – radości w Panu!
     Jezus jest Panem!

     Ewa

 10. Franek pisze:

  Dziś o tym jak to „wowici ubekami” zostali 🙂

  „Dzieckonmp powiedział/a
  15 Luty 2014 @ 17:52
  Typowa ubecka manipulacja. Jak ciężko z poszczególnymi treściami orędzi walczyć to wtedy na zasadzie stworzenia fałszywki pisze się swoje wypociny i się krzyczy Fałsz , fałsz. Ludzie nie przejmują się tym że fałszowanie jest grzechem.”

  „Typowa ubecka manipulacja” – to o wpisie ujawniającym że pseudoorędzia Mary miały trwać tylko 3 miesiące. (fajnie by było co? tylko 3 miechy 😉 wyobrażacie sobie to? 3 miechy i koniec?)

  Ja tu manipulacji nie widzę, widzę natomiast oszczerstwo „dznmp” rzucone na WOWiT, a dziś Papież Franciszek na Anioł Pański mówił o oszczercach i warto by dznmp słuchał co mówi Papa Francesco, no ale dziecko nie słucha Papieża bo Mary mu powiedziała by Go nie słuchał bo to fałszywy prorok, i co tu poradzić 😦
  No nic, dobrej niedzieli i smacznego obiadu życzę wszystkim, dznmp też 🙂

 11. Admin pisze:

  Wpis zaktualizowany o Homilię ks. Sławomira Płusy (należy kliknąć w obrazek księdza we wpisie by wysłuchać homilii)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s