Alicja „POUCZENIA” – Celem działania sług szatana w świecie jest zwiedzenie, jak największej liczby dusz i wtrącenie ich do czeluści złego

Alicja „POUCZENIA” czw. 23.05.2002

† Celem działania sług szatana w świecie jest zwiedzenie, jak największej liczby dusz i wtrącenie ich do czeluści złego. Działania ich obejmują wszystkie dziedziny życia ludzkiego od narodzin do ostatnich chwil na tym świecie. Obejmują wszystko, co stworzył Bóg, aby zniszczyć, zniekształcić i rzucić pod nogi Lucyfera żądnego władzy i zemsty na Bogu i Jego stworzeniach.

Zatem trzeba odsłaniać wybranym dzieciom Moim główne aspekty i przejawy działania złego. Święty Paweł powiedział, że główna walka od stworzenia świata toczy się na poziomie pierwiastków duchowych. Działanie zewnętrzne zła służy zwycięstwu nad duszami ludzkimi, które otrzymały życie wieczne i przeznaczone są do życia w Bogu. Życie na ziemi jest przygotowaniem do życia wiecznego, a jednocześnie wolnym wyborem jakości tego życia w zjednoczeniu z Bogiem albo Szatanem.

Ja posługuję się Miłością i Prawdą, bo nimi jestem i prowadzę ku jedności. Mój wróg posługuje się nienawiścią i kłamstwem, które są istotą jego jestestwa i prowadzi ku rozbiciu. Trzeba zatem przyodziać pełną zbroję duchową, o której mówi św. Paweł (Ef 6, 10-18) i odrzucić wszystko, co ma choćby pozór zła.

Dziedziny życia, które szczególnie są atakowane to: serce, umysł i ciało.
Serce przez pychę, próżność, zawziętość, lęk, odrzucenie duchowości, wulgarność, egoizm.
Umysł przez głupotę, powierzchowność, ułudę, kłamstwo, nieufność, ciemnotę.
Ciało przez uznanie go za najwyższą wartość. Ciało kobiety – przez jego komercjalizację i uznanie go za źródło uciech.

Działania szatańskie obejmują:
Kulturę, sztukę (muzyka, plastyka, literatura), modę, zainteresowania, styl życia, hierarchię wartości (kult materii).

Religię w jej miejsce wprowadza się religie pogańskie z kultem Szatana docelowo, a pośrednio sekty, zabobony, okultyzm, magię itp., satanizm jako kult tzw. dobrego boga, którym jest Lucyfer.

Stosunki społeczne – kontrola i zniewolenie ludzi, globalizm, manipulacja świadomością, powszechna nędza, elita władzy i bogactwa, grabież.

Ubóstwienie człowieka – jego możliwości, decydowanie o życiu (stwarzanie i uśmiercanie) dobru i złu. Lecz także odczłowieczanie człowieka przez odarcie go z godności dziecka Bożego przez poniżanie, upodlanie, gloryfikację zwierząt, manipulowanie i sadyzm.

Celem jest tzw. nowy świat – nowa era – według zasad będących odwrotnością prawa naturalnego i Bożego z rządem światowym – totalitarnym opartym o możliwości współczesnej techniki. Tzw. nowy porządek tworzony przez kościół szatana.

Owoce są widoczne nawet dla mało myślących ludzi, choć prowadzone jest systematyczne obniżanie wrażliwości, znieczulanie i pogłębianie poczucia bezsilności, by przyzwyczaić do perwersji, zła, okrucieństwa i uznać to wszystko za normalność lub nawet symptomy postępu cywilizacyjnego. To jest totalne ogłupianie ludzi i pchanie ich w paszczę szatana, a nawet powodowanie, że sami tam zdążają.

Wy, wierne dzieci Moje powołane jesteście, aby wraz ze Mną i Maryją przez swoje zawierzenie i heroiczną ofiarność zwyciężać, by uczestniczyć w odnowieniu oblicza ziemi i tryumfie Moim w duszach ludzkich.
Źródło: https://www.facebook.com/maciej.bagdzinski

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

26 odpowiedzi na „Alicja „POUCZENIA” – Celem działania sług szatana w świecie jest zwiedzenie, jak największej liczby dusz i wtrącenie ich do czeluści złego

 1. Jan pisze:

  Walczący z Bogiem i Kościołem Jerzy R., który chciał 90 tysięcy od szpitala za to, że ksiądz namaścił go w śpiączce – nie dostanie ich. Taką decyzję podjął sąd apelacyjny.

  Szczecinianin nie dostanie odszkodowania za to, że gdy był w śpiączce, wbrew woli został w szpitalu namaszczony przez katolickiego kapelana sakramentem chorych. – Nie udowodnił, by doznał z tego powodu szkody psychicznej czy fizycznej – stwierdził Sąd Apelacyjny

  • wobroniewiary pisze:

   No niestety nie jest po polsku, ale wiem kim jest o. Makary
   Mamy na stronie nagrania z jego mszy św. w kairskiej świątyni
   Skoro wklejasz po ang. streść proszę główne rzeczy 🙂

   • Maggie pisze:

    Jest to, jak podaja, ortodoksyjny ksiadz koptyjski, ktory raz w tygodniu w Kairze odprawia egzorcyzmy. Skrapia swiecona woda (pozwala to na rozpoznanie zniewolonej osoby) i potem odprawia bardzo silny, indywidualny egzorcyzm nad ludzmi opanowanymi przez demony.
    W pierwszej czesci filmu,tj tym powyzej, o.Makary Younan udziela wywiadu dla niekatolickiej TV. Zapytawszy czy moze mowic o wierze w Jednego Boga (podkresla JEDENGO a nie 3) , kiedy mu zezwolono mowi rowniez o ksieciu zla wyjasniajac, ze szatan to ex-aniol etc. Jest tez mowa o Adamie i Ewie itd itp. W b.wielkim skrocie nizej:
    Kiedy byl mlodym ksiedzem (jakies 36 lat temu), Duch Swiety dal mu poznac,ze ma talent wypedzania zlego, i ze zla jest mnostwo, NIESAMOWICIE mnostwo. Dobry i Kochajacy ludzi Pan Bog daje bariere ochronna, ktorej zly nie moze przekroczyc ale czlowiek otwiera furtki zlemu. Mowi tez, ze ludzie nie wierza w istnienie zlego i sa pyszni i nawet nie zdaja sobie sprawy z tego,ze sa zawladnieci przez szatana (jak wlasnosc) … dlatego tez kiedy osaczeni przez zlego ustanawiaja … grzech jako prawo.
    Pan Bog jest wszechwladny i wszechmocny i dlatego moca Chrystusa mozna wygnac rogatego. Posiadlosci rogatego niestety sa ogromne.
    W pierwszej czesci mowi, ze na egzorcyzmy przychodza rowniez muzulmanie, ktorzy wyrzekaja sie szatana. Po jednej stronie kosciola siedza kobiety a po drugiej mezczyzni a on sie modli nad tymi, ktorych rozpoznaje ze opetani.
    Pierwsza czesc – wywiad, jest jakby wprowadzeniem do tego co widzimy w drugiej tj egzorcyzmowanie indywidualne: mezczyzn i kobiet osobno (!) siedzacych, ale bez wzgledu na wyznanie – stad widzimy muzulmanke w czerni w chrzescijanskim kosciele.

   • Maggie pisze:

    Wlasnie slowa jakie sa w pouczeniu Alicji, na poczatku wpisu, a oznaczone: z czw 23.05.2002, sa wypowiedziane przez o.Makarego – dokladnie takie same !!!!

 2. olo13jcb pisze:

  +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

  Włochy: nauczyciel religii walczy ze znakiem krzyża

  +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

  W szkole średniej nauczyciel zabronił uczniom wykonywać na terenie placówki znak krzyża. Jego zdaniem może to obrażać uczucia religijne innych uczniów. W miejscowości wybuchł skandal.

  Nauczyciel prowadzący zajęcia z religii skrytykował publicznie uczennicę, która przeżegnała się, gdy usłyszała, że obok szkoły przejeżdża karetka pogotowania na sygnale. Powiedział, że w szkole mogą znajdować się uczniowie innego wyznania bądź niewierzący i może to obrażać ich uczucia religijne. Ironicznie poradził uczennicy, by kolejnym razem w takiej sytuacji stukała w niepomalowane drewno. Dziewczyna poskarżyła się swoim rodzicom, ci z kolei zaalarmowali radnego, który poruszy tę kwestię na Radzie Regionu. We Włoszech żywa jest tradycja żegnania się w wielu sytuacjach, między innymi wówczas, gdy obok przechodzi kondukt pogrzebowy lub przejeżdża karetka. Również wielu włoskich piłkarzy czyni znak krzyża przed wejściem na murawę.

  Podobne sytuacje we Włoszech miały miejsce przed świętami Bożego Narodzenia, kiedy to w licznych szkołach dyrektorzy zakazywali ustawiania szopek ze względu na jednego bądź kilku uczniów islamskich.

  Źródło: „Rzeczpospolita”
  ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

  Panie miłosierdzia….

 3. brader4 pisze:

  Proszę wszystkich o wsparcie! Napisałem komentarz na serwisie o2.pl, a po wystawieniu od razu dostałem -10 i wiadomość że komentarz ukryty ze względu na wiele negatywów!
  mój nick to brader4
  Zamieszczam treść komentarza;

  Jeśli pozwolimy na deprawacje dzieci i młodzieży , zniszczenie ich niewinności to jaki będzie skutek? brak jakichkolwiek zahamowań, akceptacja wszelkich dewiacji i zboczeń jako normalne, utrata wiary i sumienia czyli moralne dno i prosta droga do zniszczenia człowieczeństwa! I właśnie tego chcą lewackie sługusy masonerii, jeśli ktoś nie wierzy niech poczyta więcej na ten temat! https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2012/11/07/rola-i-cele-masonerii-w-swiecie-i-kosciele-w-swietle-oredzi-ks-st-gobbiegodo-kaplanow-umilowanych-synow-matki-bozej/

  dziękuje wszystkim za wsparcie! brońmy prawdy! nie pozwólmy na deprawacje!
  Jezus jest Panem!

  • olo13jcb pisze:

   Szanowny Brader4 w tym serwisie o którym wspomniałeś – ja też tam zaglądam, nie licz na zrozumienie, bo lemingi które maja wyprane, wypalone i otępiałe rozumy niczego nie pojmą,
   choć byś koparką do głów im nakładł.
   Jak napiszesz w komentarzu prawdę to z „urzędu ” masz pewne minusowanie, ale to ma też dobre strony bo każdy zajrzy do tego zminusowanego i ukrytego z ciekawości co też tam takiego jest.
   Choćby jedna osoba zacznie samodzielnie myśleć po przeczytaniu mądrego komentarza – mimo minusów, to już jest sukces!

   Nie przejmuj się ja mam zupełną blokadę w nie których serwisach ów strony właśnie za pisanie prawdy, nawet po zmianach IP rzadko wchodzą moje komenty….

   Głowa do góry 🙂 Jezus Chrystus Król Królów i Pan Panów 🙂
   Z Bogiem jeszcze nikt nie wygrał i nie wygra !!! +AMEN+

   • brader4 pisze:

    Dzięki olo13jcb za tak wielkie słowa pocieszenia!
    Podniosłeś mnie na duchu, i nie tylko przez to co napisałeś, ale również przez takie poczucie że są jeszcze ludzie którym zależy i którzy walczą po stronie dobra i u boku Jezusa!
    Łaska i pokój Pana naszego niech cię prowadzą przez życie bracie!
    Pozdrawiam serdecznie

 4. olo13jcb pisze:

  ++++++++++++++++++++++

  Słudzy szatana i ich cele….. – miej świadomość, myśl samodzielnie !!!

  ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

  Autentyczne informacje na temat, że tak naprawdę to nie prezydenci i światowe parlamenty kontrolują świat, i kto naprawdę decyduje, są jawne. Problem polega na tym, iż fakt, że nikt Ci tego nigdy nie powiedział w telewizji, pracy, szkole, urzędzie, sądzie czy z mównicy prezydenckiej, nie oznacza, że tak nie jest, jeżeli realni decydenci są wskazywani nawet przez tych, którzy obracają się wokół tych, których dobrze znasz jako rządzących tobą, tzw. polityków. Powód, dla którego ktoś hamuje te informacje wszelkimi możliwymi kanałami, aby nie docierały one do ciebie na tyle, na ile tylko jest taka możliwość, jest dokładnie taki, jak zdefiniował to Hegel: „Nikt nie jest bardziej zniewolony, niż ten, kto myśli, że jest wolny”. Jeżeli już poznasz tych, którzy naprawdę decydują i ich intencje, sposób działania, przekonasz się, że nikt nie mógł ująć tego lepiej niż on.
  Światem rządzą europejskie i amerykańskie elity: żydowscy bankierzy/Iluminaci, złączeni razem poprzez międzynarodową bankowość korporacyjną obejmującą bankowość centralną ścisłej czołówki strefy G8 (Anglii, Francji, Stanów Zjednoczonych) i Światowe Forum Ekonomiczne Davos, kóra jest całkowicie prywatnym systemem bankowym, pod kierownictwem Rothschildów w Anglii i we Francji. Istnieje plan wprowadzenia komunistycznego rządu na wzór technokratyczny – światowej dyktatury o nazwie Nowy Porządek Świata. Narzędziem tego są operowane przez sieć garstki rodzin super-arystokratycznych kręgów masonerii i Iluminatów New Age tajne porozumienia, tajne spotkania i konferencje:

  Grupa Bilderberg
  Komisja Trójstronna
  Rada Stosunków Zagranicznych
  ONZ
  Bank Rozrachunków Międzynarodowych

  Jedno z ostatnich przemówień wygłoszonych przez John’a F. Kennedy’ego, które wraz z wydaniem dekretu 11110, odbierającego prawo emisji dolara przez kartel prywatnych banków, zwanych FED (Bank Rezerw Federalnych), oraz przekazaniem jednocześnie prawa do emisji dolara opartego na parytecie srebra departamentowi stanu, najprawdopodobniej zadecydowało o jego śmierci.Z tego samego powodu zginęli Abraham Lincoln, Thomas Jefferson i Thomas Woodrow Wilson – ponieważ ich wszystkich łączyła ta sama nierozerwalna cecha: jednoznaczne stanowisko i podejmowanie walki wobec międzynarodowej elity finansowej. Czy owe elity rzeczywiście, jak jasno zasugerował John Kennedy, są decydentamai świata? Jeżeli tak, jak to się sprawdza w praktyce?
  Andrew Jackson, 7 prezydent USA
  (1767-1845)

  „ Bankierzy próbują mnie zabić, ale to ja zniszczę ich „
  Słynne zdanie wypowiedziane przez Andrewa Jacksona w oryginale brzmiało: „The Bank is trying to kill me, but I will kill it” – Andrew Jackson na temat Bank of America. Drugi bank centralny Stanów Zjednoczonych został zatwierdzony w 1816r. Prezydent Jackson, jak twierdził, musiał znieść ówczesną Rezerwę Federalną, ponieważ:
  Narodowa siła finansowa została skoncentrowana w prywatnych rękach
  Rząd był kontrolowany przez międzynarodowe interesy
  Centralna bankowość posuwała się do sprawowania rzeczywistej kontroli nad członkami kongresu

  Woodrow Wilson, 28 prezydent USA
  (1856-1924)

  „ Ramię w ramię w międzynarodowej polityce każdego stanu, istnieją pewne tajemnicze organizacje (…) Ludzie, którzy biorą udział w tych radach nie są profesjonalnymi politykami, ani świetnie ubranymi ambasadorami, ale są nimi pewni nieznani ludzie, wysocy finansiści, którzy przodują marnym i przelotnym politykom wyobrażającym sobie, że rządzą światem. „

  Robert Reich, 22 sekretarz pracy USA w administracji prezydenta Billa Clintona
  (ur. 1946)
  „ Podłym sekretem jest, że decyzje kongresu są nieważne, ponieważ wewnętrzna polityka Stanów Zjednoczonych jest ustawiana przez Rezerwę Federalną, a polityka zewnętrzna przez Międzynarodowy Fundusz Walutowy, dlatego prezydent nie będzie już potrzebował zgody kongresu na wojnę „

  Czy wiesz, że światem rządzi 13 rodzin?

  Jak widzimy, John Kennedy był niewygodny dla władz z prostego powodu, podobnie jak inni, którzy próbowali odebrać władzę Bankowi Centralnemu i ludziom za nim stojącym. Sposób sprawowania władzy przez Bank Rezerw Federalnych został opisany w dziale o Nowym Porządku Świata.
  Ci ludzie dla poszerzania swojej władzy politycznej i wpływów na świecie, zaangażowani byli w utworzenie licznych organizacji, które nadzorowały działania oświatowe i dyplomatyczne. Tymi rodzinami, które jednocześnie kontrolują Rezerwę Federalną, były:

  Rockefellerowie
  Morganowie
  Warburgowie
  Rothschildowie
  Powiązania:
  Brown
  Lazard
  Sachs
  Schroder
  Lehman
  Kuhn
  Ford
  Carnegie
  Baring
  „Nazwiska prawdziwych właścicieli 12 banków centralnych – bardzo dobrze ukrywana tajemnica – które zostały ujawnione (…) Wszyscy ci bankierzy są związani z londyńskimi domami bankowymi w całkowicie wolnym City, które ostatecznie kontroluje Rezerwa Federalna. Gdy Anglia przegrała Rewolucyjną Wojnę z Ameryką (nasi ojcowie walczyli z własnym rządem), lichwiarze planowali kontrolować nas przez przejęcie naszego systemu bankowego, drukowanie naszych pieniędzy i zadłużanie nas.”
  – François Vincent de Siebenthal, zawodowy ekonomista, dyplomata i polityk szwajcarski (Zobacz też: Globalny spisek).Aby zrozumieć, jak garstka może sprawować cichą władzę nad światem, należy wziąć pod uwagę zdanie najbardziej wpływowego Sekretarza Stanu w historii USA Henry’ego Kissingera:„Kontrolując ropę naftową, kontroluje się narody, kontrolując żywność, kontroluje się ludy.” Aby sprawować kontrolę nad ropą naftową i żywnością, należy najpierw sprawować kontrolę nad podażą pieniądza, które muszą regulować ich ilość, również pośrednio poprzez produkcję samej waluty narodowej. Bez pieniędzy niemożliwe jest posiadanie, utrzymywanie i nabywanie jakichkolwiek surowców. Te rodziny, które sprawują kontrolę nad najważniejszymi bankami centralnymi świata (Francja, Anglia i USA) poprzez nie kontrolę, ale produkcję nieskończonej ilości pieniędzy, zaopatrują w nie światowe koncerny warunkujące gosporadkę światową, tym samym kontrolują zarówno narody jak i ludy + z niewypłacalnym zadłużeniem rządowym, gdzie rząd nieustannie zaciąga pieniądze na procent. Jeżeli więc bank centralny nie jest rządowy, ale prywatny, kompetencja utrzymywania kraju i jego warunków ekonomicznych spoczywa w rękach prywatnych. Nie robi tego rząd, który sam może funkcjonować tylko dzięki utrzymaniu przez walutę narodową kreowaną przez prywatny bank centralny, podobnie jak wszystkie inne siły wraz z edukacją, sądownictwem, partiami politycznymi, parlamentem,mediami, systemem karnym i siłami zbrojnymi.
  Nathan Rothschild, właściciel Banku Brytyjskiego
  (1777-1836)
  „ Nie obchodzi mnie, jaka marionetka zasiada na tronie brytyjskim (…) Człowiek, który kontroluje podaż brytyjskiego pieniądza, kontroluje zarówno podaż pieniądza jak i brytyjskie imperium ”

  Więcej tu: http://dziennikpolski.com.pl/kto-rzadzi-swiatem/

  • M.E. pisze:

   Olo13jcb@:
   Cieszę się że coraz więcej ludzi zaczyna postrzegać rzeczywistość na świecie i zagrożenia globalne nie tylko jednostkowe i kto się za tym kryje. Większość ludzi nic nie chce wiedzieć na ten temat. W prywatnych rozmowach nie wykazują zainteresowania. Ja piszę i piszę o tych sprawach od dawna w cyklu postów ,,Prawda czy fikcja”, także omówiłam w jednym z cyklu ,,Fenomen sekty”.
   Jak kiedyś na tym portalu coś wspomniałam, to zaraz znaleźli się jacyś prześmiewcy, którzy powiedzieli, że naczytałam się głupot. Dziwne, że Tobie komentarz przeszedł bez uszczypliwych docinków.
   Oczywiście tematy religijne są priorytetowe. Ale nic nie robić i nie wiedzieć- ba: nie chcieć wiedzieć to też nie jest właściwa postawa. Myślę, że Bóg potrzebuje ludzi świadomych, oprócz tych, którzy poświęcili się wyłącznie kontemplacjom modlitewnym w zakonach. Świadomi zagrożeń, czujni, protestujący też są potrzebni.

  • Joanna Ka pisze:

   Żeby dobrze zrozumieć o co chodzi z pieniędzmi – z ich produkcją i sposobami zawładnięcia światem przez wąską grupę ludzi, warto zapoznać się z ideą Kredytu Społecznego (Demokracja Finansowa).
   Na ten temat można znaleźć informacje np. na http://www.michael.org
   Przypomina to zresztą to, co jest opisane w powieści „Z aniołem do Nowego Świata” (jeśli czegoś nie pomyliłam), gdzie WSZYSCY otrzymują pieniądze, bo przecież mają one być tylko narzędziem do pozyskania tych dóbr, które istnieją w nadmiarze lub które bez problemu można wytworzyć.

 5. Franek pisze:

  Kard. Eijk: potępienie nauczania Lutra na Soborze Trydenckim jest wciąż aktualne

  Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan w Holandii zdominowała polemika wokół słów katolickiego prymasa tego kraju, kard. Willema Eijka. Oświadczył on, że potępienie nauczania Marcina Lutra na Soborze Trydenckim, np. na temat Eucharystii, jest zawsze aktualne. Dlatego także dzisiaj protestanci nie mogą przyjmować Komunii Świętej w Kościele katolickim.

  W wywiadzie dla protestanckiego dziennika „Reformatorisch Dagblad” hierarcha wyjaśnił, że orzeczeń soborowych się nie odwołuje. To, co zostało powiedziane na Soborze Trydenckim jest nadal ważne, tym bardziej że Sobór Watykański II miał jedynie charakter duszpasterski. Na Soborze Trydenckim dokonano korekty nadużyć w Kościele, które doprowadziły do rozłamu w XVI w.

  Słowa 60-letniego arcybiskupa Utrechtu, który z wykształcenia jest bioetykiem, a do 2002 r. był członkiem Międzynarodowej Komisji Teologicznej przy Kongregacji Nauki Wiary, wywołały gwałtowną reakcję holenderskich protestantów. Pastor Arjan Plaisier, sekretarz Kościoła Protestanckiego w Holandii napisał do niego list otwarty z prośbą o wyjaśnienia. Wezwał kardynała, by, dla dobra wszystkich, na wspólnym spotkaniu wyjaśnił, co z dokumentów Vaticanum II wynika dla rozumienia tradycji katolickiej, znaczenia soboru i koncepcji dialogu ekumenicznego.

  Jednocześnie rzeczniczka episkopatu Holandii Anna Kruse wyraziła zdumienie reakcjami protestantów. Podkreśliła, że w swym wywiadzie kard. Eijk opowiedział się za dialogiem i że przywołał potępienia trydenckie wyłącznie „z teoretycznego punktu widzenia”, nie mając jakiegokolwiek zamiaru obrażenia protestantów.

  Read more: http://www.pch24.pl/kard–eijk–potepienie-nauczania-lutra-na-soborze-trydenckim-jest-wciaz-aktualne,20725,i.html#ixzz2rMgtLqMF

 6. wobroniewiary pisze:

  Czego boi się diabeł

  Autor: ks. Radosław Rafał MSF

  Stając na pierwszej linii frontu – np. posługując modlitwą uwolnienia i uzdrowienia –narażasz się na strzały wroga. Ale jeśli skupisz się tylko na nich, utkniesz w okopach w obawie przed atakiem. Jak więc prowadzić walkę duchową tak, żeby to diabeł się bał, a nie my?

  Niektórzy ludzie więcej czasu poświęcają na modlitwę o ochronę przed złem niż na przyzywanie Ducha Świętego. To taki ukłon w kierunku modlitwy pogańskiej, gdzie penitent „wymusza” coś na bóstwie, tak jak my chcemy wymusić ochronę na Panu Bogu. Natomiast modlitwa chrześcijańska jest – według św. Ignacego Loyoli – rozważaniem misterium Christi, czyli tajemnic życia Chrystusa. Taka modlitwa jest rozmową i relacją. W niej doświadczam tego, że Bóg mnie kocha, i codziennie odnajduję przejawy Jego miłości w wydarzeniach mojego życia. A wtedy mam w sercu pewność: „Tata mnie kocha i nie pozwoli mnie skrzywdzić”.

  W PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI NIE MA LĘKU …
  czytaj całość: http://www.odnowa.jezuici.pl/szum/prowadzenie-spotkainmenu-33/charyzmaty-mainmenu-58/565-czego-boi-si-diabe

 7. wobroniewiary pisze:

  Szatan ma swoje słabości
  ks. Michał Olszewski SCJ

  Można ostatnio zauważyć w wypowiedziach wielu wiernych niepokojące lęki, płynące z potencjalnego zagrożenia, jakie niesie ze sobą osoba Złego Ducha. Stąd w wypowiedziach polskich biskupów wyczuwa się niepokój o tych wiernych, którzy zbytnio popadają w paniczny lęk przed diabłem oraz o tych księży, którzy zanadto akcentują owo zagrożenie.

  http://profeto.pl/ewangelizacja/codziennosc-chrzescijanska,4180.html

 8. wobroniewiary pisze:

  Ojciec Dehon – potężny przed Bogiem

  Pierwszy raz przekonałem się o tym, gdy przychodząc na egzorcyzm, usłyszałem od złego ducha: „Zabierz stąd tego Francuzika!” W pierwszej chwili, nie zrozumiałem o co chodzi. Po chwili jednak przypomniałem sobie, że przed wejściem na modlitwę, zabrałem do kieszeni sutanny relikwie ojca Dehona.

  1. W oczekiwaniu na beatyfikację

  Kilka miesięcy przed śmiercią, Jan Paweł II ustalił datę beatyfikacji ojca Jana Leona Dehona, założyciela Zgromadzenia Księży Sercanów, na 24 kwietnia 2005 roku. Niestety Papież zmarł, a w wyniku niczym nieuzasadnionych oskarżeń o antysemityzm, beatyfikacja naszego Ojca została odłożona w czasie. Nie podano też nowego terminu uroczystości, w której ojciec Dehon zostałby ogłoszony błogosławionym.

  W wyniku tego co się stało, wielu zaczęło wątpić w Jego świętość i podważać autentyczność świadectwa tego Sługi Bożego. Nie brakowało wśród nich także i duchowych synów ojca Dehona. Ostygł zapał i opadły emocje po niedoszłej beatyfikacji. Wielu modlitwę za wstawiennictwem ojca Dehona wydrukowaną na obrazkach z racji beatyfikacji, umieściło w formie jedynie zakładki w książce czy modlitewniku…

  http://profeto.pl/artykuly,1796.html

  • mariaP pisze:

   Szkoda, ze nie ma juz na stronie Sercanow dostepnych kazan ojca Leona Dehona.
   Bylo o wynagradzaniu, o wcieleniu, o zwiastowaniu…
   O Eucharystii.
   Byla Droga Krzyzowa.
   Bylo wiele z Jego duchowosci.
   Syte !!!
   Ostalo sie malutko!!
   A szkoda!
   Wiele mnie nauczyly!
   Drugie rece nie zawsze potrafia oddac Ducha Zalozyciela , bogactwa , ktore czasem miesci sie w jednym trafnie uzytym slowie !

   Warto zapamietac/

   „Wszelka siła i energia w Kościele płynie dziś, jak zresztą zawsze, ze Stołu Eucharystycznego.”

   „Wszelkie dzieło, które nie zapuszcza swych korzeni w ciszę Tabernakulum,
   mimo sukcesów najbłyskotliwszych,
   podobne jest do bluszczu Jonasza,
   jest poronione i nigdy nie wyda czegoś nadprzyrodzonego!! „

   Adoracja eucharystyczna to nasza codzienna audiencja królewska.
   To nasze powołanie (…)

   O. Leon Dehon
   -na ołtarzach naszych serc –
   !!!

 9. Krzyż św. Benedykta pisze:

  UWAGA! UWAGA!
  Mieczysława Kordas i jej czciciele szykują się do przyjścia Jezusa w ciele
  Czytam i oczom nie wierzę. Przecież to herezje!
  Ale ostrzegam

  „Panie Jezu – Krystyna z Gdańska pyta, czy i kiedy przyjdziesz drugi raz w Ciele?
  Pan Jezus:
  ” TY MOJA DROGA NIEWIASTO – PRZYJDĘ I ZOBACZY MNIE KAŻDE MIASTO.
  CIĄGLE POWTARZAM WAM TĘ PRAWDĘ, ŻE WIELU CZUJE DO MNIE WZGARDĘ.
  ALE JA PRZYJDĘ DO WAS Z MIŁOŚCI, A NAJLEPIEJ TO WSZYSTKO POJMUJĄ LUDZIE PROŚCI.”

 10. Gjenia Gjenia pisze:

  co za bzdury
  i jakie rymowanki!
  /j wydaje mi się ze Stwórca ma troche inny poziom jezeli chodzi o rymowanie /
  rozbawiłam sie do łez i ludzie w to wierzą?ech

  • olo13jcb pisze:

   Wyobraź sobie że wierzą……., ;(
   mam nie odparte wrażenie że Miecia to lżejsza forma Maryni irlandki .
   Z resztą lżejsza czy mocniejsza
   – trucizna to zawsze trucizna !

   • Franek pisze:

    Obydwie są siebie warte, jedna o 1000-letnim raju na ziemi a druga o przyjściu na ziemię Pana Jezusa w ciele. Jedna o Papieżu Janie XXIII że jest w piekle, druga o Papieżu Franciszku że to fałszywy prorok, obydwie heretyczki są spod tej samej ciemnej gwiazdy, tylko jedna pisze wierszem „mocno” rymowanym a druga prozą.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s