Główny egzorcysta Malty, przewodniczący Komisji Archidiecezjalnej ds. okultyzmu i satanizmu – Fr. Elija Vella OFMConv dla Radia Maria: orędzia MBM z Irlandii są fałszywe!

Fr. Elija Vella OFMConv urodził się w Bay St Paul. Jest członkiem zgromadzenia  Franciszkanów Konwentualnych.
Fr. Elija ukończył studia teologii w 1965 r. na Uniwersytecie Laterańskim w Rzymie. Napisał wiele książek, w tym „Satana” i „Diavoli e esorcismi”. Został mianowany przez arcybiskupa Malty bp Josepha MERCIECA jako Oficjalny Egzorcysta archidiecezji Malty.
Jest także przewodniczącym Komisji Archidiecezjalnej ds. okultyzmu i satanizmu.
Ojciec Elija prowadzi modlitwy, seminaria, rekolekcje i ćwiczenia duchowe w kilku krajach na pięciu kontynentach.

Elija VellaOjciec Elija Vella został poproszony o Marii Bożego Miłosierdzia podczas programu Radia Maria. Poniżej znajduje się zapis o tym, co miał do powiedzenia na ten temat:

Całość wpisu tutaj (prosimy Czytelników o tłumaczenie -wówczas naniesiemy je tu w tym miejscu):
kliknij

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

12 odpowiedzi na „Główny egzorcysta Malty, przewodniczący Komisji Archidiecezjalnej ds. okultyzmu i satanizmu – Fr. Elija Vella OFMConv dla Radia Maria: orędzia MBM z Irlandii są fałszywe!

 1. Anna pisze:

  Życzę wszystkich spokoju przed świętami i ze dwóch dni wolnych od takich oszczerczych wpisów na temat nas wszystkich
  Ale się diabeł uwziął na nas i na Administrację
  Panie uwolnij nas od tego zła i od tego jadu, niech chociaż na ten czas Świąt ich jazgot umilknie!

  Grudzień 23, 2013 o 00:24
  Zenobiuszu, masz rację. Okazują tym faktyczną niewiarę w moc Mszy Świętej w swoich parafiach. Pielgrzymują do WOWiTki z wiarą, że ona im wyprosi. Internetowa wiara, internetowa adoracja, internetowe egzorcyzmy, internetowa Msza Święta…. Matrix religijny”

  • wobroniewiary pisze:

   Uchroń mnie, Panie, abym dziś nie zgrzeszyła wobec Ciebie….

   Alicja „POUCZENIA” czw. 26.12.1996

   – Uchroń mnie, Panie, abym dziś nie zgrzeszyła wobec Ciebie….

   † Ty, grzesząc, krzywdę wyrządzasz sobie, a Mnie tylko zasmucasz, bo Ja nie chcę twojej krzywdy. Twoje szczęście jest Moją radością. Nie oszczędzaj Mi czułości. Miłość okazywana Mi wróci do ciebie spotęgowana Moją Miłością i osłaniać cię będzie przed upadkiem.

  • ula pisze:

   Ja dziekuje dla wiwowitki wlasnie za intencje zlozona droga internetowa za moja siostre na Msze z ojcem egzorcysta, siostra nie wiedzac, ze dalam na taka Msze mowi mi, ula, jakis dziwny spokoj mnie ogarnal, juz nie zloszcze sie na meza, jest mi przykro, ale nie ma we mnie zlosci. Bog zaplac wiwowitko 🙂

  • Admin pisze:

   Ja powiem tylko tyle, kiedy w domu leżałem chory na kręgosłup i nie mogąc się zwlec z łóżka czekałem na ten moment kiedy rozpocznie się transmisja Mszy Świętej w Radio Maryja (przez internet), a w sierpniu tego roku w klinice na neurologii zanim mogłem pójść na Mszę Św. do kaplicy codziennie rano słuchałem Jej przez radio w telefonie a potem z Panem Jezusem przychodził ksiądz. „Matrix religijny”
   Autor tego cytatu który Anno przytoczyłaś nie ma pojęcia o czym sam pisze, nie życzę mu źle ale kiedyś kiedy nie będzie mógł być na Mszy Św. w swojej parafii nie ważne z jakich przyczyn, wtedy przypomni sobie o tym że może kogoś prosić przez internet o modlitwę, będzie chciał zobaczyć tę internetową kaplicę z Panem Jezusem i czy będzie to dla niego „matrix religijny” ?
   A już zarzucanie komuś że nie wierzy w moc Mszy Świętej w swojej parafii jest wyjątkowo idiotycznym absurdem, skąd ty człowieku wiesz ile kto Mszy Św. w swoich parafiach zamawia i czy zamawia, chyba że ci to diabeł podpowiada bo on podobnie jak ty nienawidzi kiedy ludzie jednoczą się na Mszy Św. czy to transmitowanej przez internet, telewizję, radio, czy zamówionej w Ostrej Bramie.
   Wyluzuj człowiecze kimkolwiek jesteś, zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, jutro Wigilia jak Bóg da siły pójdę na Pasterkę albo będę uczestniczył w łączności duchowej z Papieżem Franciszkiem (transmisja też przez przez internet), Bogu dziękuję za ten „Matrix religijny”.

   • Admin pisze:

    Dodam jeszcze tylko że, oni nie rozumieją (może nie chcą zrozumieć) jednej bardzo prostej podstawowej rzeczy, zbierając intencje przez internet czy włączając internetową kamerkę z jakiegoś kościoła nikt nie namawia do zastępowania i nikt nie zastępuje tym realnej obecności na Mszy Świętej, TO NIE JEST ZAMIAST TO JEST DODATEK a tylko ci co nie mogą fizycznie uczestniczyć we Mszy Świętej mają te transmisje zamiast. Jeśli komuś nie podobają się transmisje on-line z kaplic gdzie jest wystawiona Monstrancja z Panem Jezusem czy inne kamerki, to niech apeluje np. na Jasną Górę czy do sanktuarium w Fatimie o zamknięcie tych kamer (ciekawe były by odpowiedzi), a nie ubliża tym co włączają te kamerki i zachęcają do ich włączania głupimi i kłamliwymi twierdzeniami że kogoś odciągamy od prawdziwego uczestnictwa, to jest kłamstwo i głupota, nikogo nie odciągamy, nie zniechęcamy, a tylko przybliżamy dodatkowe możliwości które jak widać kilku osobom bardzo przeszkadzają, szkoda bo to wy w ten sposób odciągacie od Kościoła. Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia życzę i aby Narodzone Dziecię dało wam łaskę przejrzenia na oczy.
    Ewa codziennie uczestniczy we Mszy Świętej, pisała o tym i zachęcała do chodzenia do kościoła nie raz (wtedy „autorytety” u „zena” twierdziły że się chwali chodzeniem do kościoła), ja kiedy nie jestem u siebie słucham od Ewy przez telefon 😉
    ps. może niech dzwonią, piszą do Radia Maryja, może prosto do Papieża by nie organizować transmisji Pasterki z Papieżem bo to rozleniwia ludzi i odciąga od uczestnictwa w Pasterce we własnej parafii, może do tego absurdu dojdzie że i takie transmisje będą przeszkadzać, no nie wiem coś będą musieli z tym zrobić by „ratować” Kościół, bo przecież WOWiT-ka zapewne napisze na stronie że w Wigilijny wieczór będzie transmisja z Watykanu i to przez internet.

 2. Ks. Adam odpowiada na listy zachęcające do czytania „listów do Papieża” na stronie internetowej Conchiglii.

  Muszelka: (czyli Conchiglia)

  Znam to od lat. Nie jest to „Boże objawienie”. Światły katolik od razu powinien powiedzieć STOP, gdy natrafi, chociażby, na całkowite wybielenie kobiety (jakoby nie miała udziału w grzechu pierworodnym). Więcej nie trzeba, by to wszystko wyrzucić do kosza! Wszystkie podpórki (ks. Guido, Teresa Neumann) – cała ta atmosfera wokół, mająca uwiarygodnić to rzekome „objawienie” – nie są mi potrzebne i nie są w stanie zamydlić mi oczu. ABSURDALNA jest próba (karkołomne, bezsensowne łamańce) pogodzenia Valtorty z Muszelką! Jezus u Valtorty najwyraźniej, i to w kilku miejscach, ZAPRZECZYŁ pomysłom Muszelki!
  ks. Adam Skwarczyński

  ******************************************
  Bo to są to są bzdury nad bzdury, oto najbardziej chory fragment
  Nasz wcześniejszy komentarz
  Kolejny fragment “kwiatków” tej pani, uśmiałam się do łez jak powstał Adam Człowiek 🙂

  “Ostatni gatunek zwierzęcy… stworzony przeze Mnie…
  przeznaczyłem do przyjęcia… nieświadomie
  jako funkcja inkubatora … w jedynym egzemplarzu
  wyjętym od tego jedynego egzemplarza rodzinno-zwierzęcego
  od razu później wymarłego
  w SAMICY-PRZEDCZŁOWIECZEJ nazywanej przez was EWĄ.
  Za sprawą Ducha Świętego
  Ja Sam… Bóg…
  zaimplantowałem dwie Gamety:
  jedną Męską i jedną Żeńską
  ażeby z ich spotkania
  wyniknął… z tego ciała zwierzęco-preludzkiego…
  Pierwszy Człowiek… Adam.
  Kiedy Pierwszy Człowiek… Adam… urósł i był gotowy
  w odrętwieniu duchowym… lecz świadomy w swej fizyczności
  z Mojej Woli…
  połączył się z tą samą SAMICĄ-PRZEDCZŁOWIECZĄ – EWĄ
  z której się urodził.
  Jako że Adam… Pierwszy Człowiek
  był w stanie ofiarować własną Gametę Męską
  czystą genetycznie… gdyż pochodzącą ode Mnie…
  w SAMICY-PRZEDCZŁOWIECZEJ – EWIE
  zaimplantowałem jedynie Gametę Żeńską.
  Te dwie Gamety… spotykając się ze sobą
  dały początek życiu PIERWSZEJ KOBIETY.
  Pierwszej Kobiety… która była córką Adama ze strony męskiej
  i która miała zostać również jego kobietą”

 3. Iwona-Lucyna pisze:

  To wszystko brzmi bardzo glupio

 4. Ania pisze:

  „Ideologia gender” to cywilizacja śmierci! Tak piszą biskupi ze Słowacji!
  Zwolennicy cywilizacji śmierci forsują nową „ideologię gender”. W jej imię, chcą przeforsować tzw. „równość płci”. Tak piszą biskupi słowaccy w liście duszpasterskim do swoich wiernych na Adwent.

  List pasterski z Konferencji biskupów słowackich na pierwszą niedzielę Adwentu 2013
  http://www.fronda.pl/a/ideologia-gender-to-cywilizacja-smierci-tak-pisza-biskupi-ze-slowacji,32808.html

 5. Franek pisze:

  Ks. prof. Bortkiewicz: módlmy się za panią Bratkowską

  Katarzyna Bratkowska, feministka i wykładowca gender studies na Uniwersytecie Warszawskim zapowiedziała, że w Wigilię dokona aborcji, czyli zabije własne dziecko.
  To ogromna tragedia człowieka opętanego złem w obliczu, czego pozostaje modlitwa – powiedział ks. prof. Paweł Bortkiewicz, etyk.
  Zabicie nienarodzonego dziecka ma się odbyć 24. grudnia, żeby było weselej – zapowiedziała feministka w rozmowie z jednym, z portali internetowych. Bratkowska wskazała, że jest bardzo wiele sposobów, aby usunąć ciążę. Pytana o powody swojej decyzji odpowiedziała, że kobieta powinna mieć prawo do aborcji na żądanie, bez podawania powodów.
  – Pierwsze wrażenie, jakie się rodzi to bezgraniczne współczucie dla dramatu kobiety, która demonstruje ogromną siłę autodestrukcji; bo to, co wypowiada to wyraz totalnej autodestrukcji. To sytuacja człowieka tragicznego, w obliczu, którego pozostaje modlitwa. Wiele osób deklarowało i deklaruje modlitwę w intencji tej kobiety, choć ona sama gest wiary i wsparcia chrześcijańskiego odrzuca. Jeszcze raz podkreślam to ogromna tragedia człowieka opętanego, złego i nie waham się użyć tego słowa, a jednocześnie ogromna wola wsparcia tej kobiety i jej tragedii –zwrócił uwagę ks. prof. Paweł Bortkiewicz.
  Całość na stronie Radia Maryja http://www.radiomaryja.pl/informacje/ks-prof-bortkiewicz-modlmy-sie-za-pania-bratkowska/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s