Ostrzeżenie przed śpiewaną inicjacją diabelską: „modlitwa” Edyty Górniak do złotego cielca – „weź mą duszę”

TO JEST STRASZNE!!!
MŁODZIEŻ BĘDZIE WYĆ TE BLUŹNIERSTWA PRZECIWKO NMP, KTÓRE SĄ INICJACJĄ DIABELSKĄ – ILE DUSZ – ŚPIEWAJĄC TO RAZEM Z NIĄ – IDZIE W TEN „NIEWINNY SPOSÓB” NA ZATRACENIE I  ODDAJE SIĘ SZATANOWI!!!

A do kogo modli się  E. Górniak?
Edyta Górniak – Litania (do złotego cielca)

Słowa – przerażające!!!
Bluźniercza kpina z Litanii Loretańskiej 😦
Uwaga!!!
Przed odczytaniem tych słów – proszę zrobić znak krzyża i powiedzieć „ja od tych słów się odcinam i całą duszą należę do Boga przez Niepokalane Serce Maryi”

Sancte Michael Archangele, defende nos in praelio, contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium.
Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae caelestis, Satanam aliosque spiritus
malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute, in infernum detrude. Amen

Tu „modlitwa” na klęcząco nie przeszkadza?
Demony można wielbić na kolanach w miejscach publicznych???

Edyta
Bluźnierczy tekst, nawiązujący do Litanii Loretańskiej:

„Gwiazdo zaranna
Wysłuchaj mnie
Potęgo bogactw
Zmiłuj się
Pod twą obronę
Oddaję się
Demonie złota
Zabierz mnie
Zabierz mnie
Zabierz mnie

Nadziejo moja,
Która rozpalasz mnie co dnia.
Wieżo przedziwna
Z kości słoniowej, perłowej
Twój raj kuszących słów
Pocieszenie mych pustych dni,
Zmiłuj się
Przyjdź wreszcie wzbogać mnie.
Daj znak.
Ja chcę tam być gdzie ty.
Wszystko jedno gdzie pałac twój.

Zwierciadło świata,
Odwieczne lustro moich żądz
Złoty pieniądzu
Błogosławiony twój obraz,
Bez skaz oblicze twe.
Pożądania jedyny cel, złota blask.
królestwa twego tron mi daj.
I duszę weź.
Ja chcę,
Całym światem ja władać chcę.

Daj mi świat
Daj wszystko
Żyć mi daj do utraty tchu
Daj mi świat
Daj wszystko
Żyć mi daj
Żyć mi daj

Nasze najnowsze nagrania odpowiedzią na to, co mamy promować, czym żyć i dla Kogo oraz w Kim żyć!
(Modlitwa przebaczenia (sama) i bardzo ważna homilia ks. egzorcysty Jana Pęzioła z Wąwolnicy o sakramencie Eucharystii)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Zagrożenia duchowe i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

64 odpowiedzi na „Ostrzeżenie przed śpiewaną inicjacją diabelską: „modlitwa” Edyty Górniak do złotego cielca – „weź mą duszę”

 1. Margaretka pisze:

  Górniakowa?? Szok!! czego się nie robi dla kariery,oby w radiu mi tego nie puszczali! Jezu zmiłuj się nad osobami,które będą tego słuchać i śpiewać.

  • wobroniewiary pisze:

   Musimy po otrząśnięciu się z szoku przekazywać ten link komu się da.

   Ostrzegać, ostrzegać, ostrzegać!!!
   Wyrywać dusze diabłu!!!

  • Anna pisze:

   HMM, ale ten tekst ma już ładne parę lat – pochodzi z musicalu METRO (prapremiera w 1991), więc już sporo ludzi go słuchało 😉
   Warto przyjrzeć się kontekstowi – piosenkę śpiewa młoda dziewczyna – Anka (grana przez Górniak w zastępstwie Kasi Groniec, które wówczas była w ciąży), która dla kariery i sławy pragnie zaprzedać nawet własną duszę. Wyrwana z kontekstu piosenka ma wydźwięk bluźnierczy. Na mój głupiutki rozumek, autorowi właśnie zależało na pokazaniu zniewolenia i ceny, jaka przyjdzie zapłacić za chwilę „na świeczniku”, a Litanie Loretańska została faktycznie poddana parafrazie.
   Cóż, po owocach ich poznacie…

   • wobroniewiary pisze:

    Owszem Metro i parę lat temu – ale dziś klęka i modli się do tego cielca na scenie a nie ostrzega.
    Chodzi o nagranie z linku we wpisie!

    A to że sporo ludzi słuchało, śpiewało – to egzorcyści wiedzą ile mają roboty a ludzie zastanawiają się „skąd u mnie te problemy”
    Z tekstu piosenki – pogrubionego!

  • rybka pisze:

   Ja, mając 15-16 lat z upodobaniem to sobie śpiewałam i przez kolejne 8 lat byłam z dala od Boga mimo, że zawsze zachowałam szacunek do Sacrum. Wydaje mi się, że ważna jest tu świadomość czynu i Pan Bóg nie da zginąć takiemu człowiekowi. Wierzę w to, że mnie z tych wszystkich świadomych i nieświadomych niebezpieczeństw, na które się wystawiłam uratowała jedna Rzecz. Gdy szłam do Pierwszej Komunii Św., dostałam w prezencie od dalszej rodziny ( dwie oddane Bogu osoby) obrazek-pamiątkę Mszy Św wieczystych, które są i będą za mnie odprawiane. I ja taki sam prezent swoim dzieciom daję w tym dniu.

  • Korki Korki pisze:

   prośba błagalna o modlitwę
   w imieniu Ann i Asi
   aby nie doszło do połączenia dzisiaj.

  • kate pisze:

   w końcu edzia teraz buddystka, już kłania się demonom świadomie czy nie, ale to widać,szkoda mi tylko jej dziecka, jest zniszczone na całe życie

   • agata pisze:

    Ona buddystka? Nie wiedziałam,Dobrze wiedziec jest takie rzeczt,dzieki. Swoja droga niepokoi MNie co ona zaczyna wyprawiac,sodówka jej do głowy uderza.Boże dziekuje Ci ze nie ejstem bogata,wole byc bogatsza wiara i miłościa niz materialistka co schodzi na manowce.

  • To stary utwór, sprzed 20 lat z hakiem z „Metra”. Młodzieży się nie spodoba. Górniak tez nie jest ich idolką. A starsi, mam nadzieję, że są na tyle mocni duchowo, że nie ulegną. 🙂

 2. Monika pisze:

  To wyżej to raczej trzeba usunąć, wykasować niż oglądać.
  Tu jest coś bardziej godnego polecenia i zbliżającego do Boga:

  • Anna pisze:

   Ja to nawet nie czytałam, bo i tak toczę walkę ze złym od jakiegoś czasu. Jak mnie nie może ruszyć to niszczy mi rzeczy materialne. Potrafi mi się zepsuć parę rzeczy na raz. Czy szatan może robić takie psikusy? Ostatnio rozwalił mi układ chłodniczy i silnik w ciągniku. Wszystko wygląda jakby ktoś kwasu nalał, a ja nie mam takich wrogów, żeby mi tak szkodzili. Nie wierzę, żeby człowiek tak mnie skrzywdził, ale czy szatan może tak zrobić?

   • Cas pisze:

    Wolałbym żeby to był sądziad, który jest zazdrosny, ale szatan do wszystkiego jest zdolny. W sumie szatan mógł sam podsunąć człowiekowi więc mała różnica będzie wtedy. Maryja i aniołowie ( szczególnie stróżowie) opiekują się nami, ale i tak musimy konkretnie postawić na BOGA. JEZUS CHRYSTUS jest moim Panem i Zbawicielem, od tych słów może się zmienić życie każdego ^^ Pozdrawiam

   • Aniu, w takich sytuacjach przyzywaj zaraz Archanioła Michała i pros o pomoc 🙂

   • Anna pisze:

    No właśnie ja mam gorsze problemy z rzeczami materialnymi od kiedy codziennie modlę się do Świętego Michała Archanioła. To tak wygląda jakby ataki się nasiliły, a mój brak większej reakcji na straty materialne rozwściecza złego. Chociaż czasami jest ciężko, bo np. miałam ostatnio 4 martwe cielęta. Zepsute ruszta do pieca czy malakser da się wytłumaczyć zużyciem. Wcześniej zmywarka , pralka czy samochód i to tak w ciągu tygodnia. Co ciekawe miałam tak jak bywałam na zakazanej stronie i czytałam orędzia nie wiedząc o ich szkodliwości, no więcej też się modliłam. Jak przestałam tam bywać uspokoiło się, ale nie do końca. Potem znowu coś się działo i w listopadzie szukając pocieszenia trafiłam znowu na stronę dzieckonmp. I tu się zrobiło jeszcze gorzej. Więcej się modliłam i bardziej bałam, odnowiła się moja nerwica lękowa. Wtedy zaczęłam szukać w necie opinii o Mary i trafiłam tutaj. Już tam nie zaglądam. Przestałam się bać, urodziło się nam żywe cielątko, fakt, że wcześniej pobłogosławiłam krówkę. Muszę zdobyć wodę egzorcyzmowaną i wyświęcić wszystko, bo mam parę jałówek jakby opętanych, ale jak słuchałam Księdza egzorcysty to powiedział, że szatan może zasiedlać zwierzęta na uprzykrzenie człowiekowi.

   • Korki Korki pisze:

    wow dopiero doczytałam!
    oczywiście ze szatan może psuć i psocić -on to uwielbia!!
    sama to miałam
    kiedy przyjęłam szkaplerz M.Arch zostałam pobita w nocy
    później
    wysadziło mi bojler za 1200 zl ;/
    popsuły się sprzęty domowe /nowe/
    a kwiaty zeżarła pleśń
    później zdechły rybki w akwarium no i na koniec dodałam takie zdanie;jeszcze mi tylko brakuje żeby kotu coś sie stało na drugi dzień kot nie mógł wstać
    sama nie mogłam w to uwierzyć!na wszystko mam świadków i paragony!
    dostałam błogosławieństwo ks egzorcysty i przynajmniej w domu spokój 😉

 3. Natasza1967 pisze:

  http://plejada.onet.pl/farna-o-kosciele-bagno-i-patologia/hxw45

  Przy okazji jest manipulacja mediów bo piszą, że prowadzący zapytał o kościół katolicki a w wywiadzie nie pada słowo „katolicki”. Dla informacji – Farna nie jest katoliczką lecz Ewangeliczką.

  • Natasza1967 pisze:

   Te słowa padają tak w 7 minucie i 30 sekundzie wywiadu

  • Maggie pisze:

   Na pozegnanie swiatowa panienka pokazuje „elegancki” gest…kulakami a’la mlodociani i starsi, ktorzy narzucaja swoja „kulture bycia” z rejonu: gdzie poczestowac moga kulka czy nozem… Gest bardzo popularny m.in. u „gwiazd” rap „muzyki”, malpowany przez coraz wiecej osob w roznych kregach i wieku dla …szpanu. Gest, ktory nawet dotarl do..Polski (!) … Czyz to nie dodaje „pikanterii” calemu wywiadowi?

   Moze by tak jeszcze do tego gestu, rownie popularny stroj: opuszczone prawie do kolan portki (styl pelnej pieluchy) i zakapturzona gora (=najczestszy rysopis z kronik policyjnych) …zamiast tego co ma panienka na sobie?

   O „bogactwie” wypowiedzi wole zamilczec, wspominajac jedynie, ze imie Jezus jest w niej pare razy uzywane bez potrzeby… a’la przerywnik.
   Szkoda, ze nie bylo pytania czy zaspiewa z Darskim w duecie?

   Jezus jest Panem!

 4. Monika pisze:

  John Michael Talbot, niegdyś gwiazdor rocka i najpopularniejszy chrześcijański muzyk, sprzedał ponad 50 albumów o łącznym nakładzie ponad czterech milionów płyt na całym świecie.

  U szczytu sławy John Michael Talbot był najlepiej sprzedającym się muzykiem w historii muzyki chrześcijańskiej (All Music Guide)

  Jego droga do katolicyzmu była niezwykła – przyszedł na świat w rodzinie Metodystów, szukał doświadczeń we wierzeniach indiańskich, następnie zgłębiał buddyzm. Szukał wiary w protestantyzmie, lecz poznając duchowość św. Franciszka z Asyżu przyjął chrzest kalolicki i stał się wytrwałym świeckim apostołem.

  John Michael Talbot założył wspólnotę Braci i Sióstr Miłosierdzia w pustelni Little Portion, której jest ojcem duchowym i głównym duszpasterzem. Wspólnota Braci i Sióstr Miłosierdzia jest integracyjną wspólnotą monastyczną zlokalizowaną w górach Ozark Mountains, w stanie Arkansas.

 5. co nie którym sława i rozgłos rozum pomieszał-Bóg ich osądzi,a my módlmy się za takich.

  • wobroniewiary pisze:

   To nie tak, że im tylko pomieszało, oni za sobą ciągną miliony na samo dno piekieł!!!

   Co innego „gdybym był bogaty” a co innego „oddaję ci dusze tylko daj mi złota demonie”

 6. Monika pisze:

  Są już nagrania spotkania otwartego 16.11.2013:
  http://czatachowa.pl/

 7. ircia pisze:

  Tak wiele gwiazd,gwiazdek odalo dusze rogatemu w zamian za sawe,nie tylko w USA,czy Anglii,ale tez w naszej Polsce 😦 Tylko Jezus jest Panem! 🙂

 8. ircia pisze:

  Na tym filmie ksiadz Jan Peziol,mowi,ze w przyszlym zyciu Bog uczyni nas rownymi z Aniolami…niedawno byla slowna „przepychanka” jakos tak ktos naisal ” dziecko to nigdy nie bedzie aniolkiem” ja wtedy napisalam,ze niezmierzone sa wyroki Boze i ze dla Boga nie ma nic niemozliwego,i byc moze,te dzieciatka,ktorym nie byl dane zaznac zycia ziemskiego sa wynagrodzone tym,ze sa Aniolkami w Niebie,teraz jestem pewna,ze nimi sa 🙂 Jezus jest Panem !

  • wobroniewiary pisze:

   To znaczy myślę, że będą na równi przed Bogiem ale ludzie będą ludźmi a Anioły Aniołami

   Za to jakie wrażenie robi ta część kazania dotycząca pana z obozu koncentracyjnego i jego przyjęcia Komunii Św. i kwestii przebaczenia tym, którzy skatowali jego matkę staruszkę. ….
   A póki nie przebaczysz – nie uzyskasz rozgrzeszenia.
   Słowa o godnym (zewnętrznym i wewnętrznym) przyjmowaniu Eucharystii…tyle ludzi w kościele w Wąwolnicy, składane krzesełka, nie ma gdzie nogi wcisnąć a ludzie wstają, składają krzesełka klękają w ławkach i w naszej bocznej ławie tyle Komunii św. na klęcząco 😉

  • Sebro pisze:

   Człowiek będzie na równi Anioło ale trzeba to odnosić do kontekstu poznania TajemnicBożych, miejsca przebywania itd. Natomiast człowiek – dusza nigdy nie stanie się Aniołem, bo to oznaczałoby niejako degradację. Ludzie odkupieni Krwią Chrystusa stali się współdzidzicami Królestwa Bożego. Anioł zaś służy i pomaga. Przy czym wielką niesprawiedliwością byłoby gdybym nie napisał, że to właśnie dzięki Aniołom człowiek ma szansę dotrzeć do etapu współdziedziczenia. Z resztą wystarczy się rozejrzeć gdzie zmierza człowiek odsuwający na bok swego Anioła i samego Boga.

   • ircia pisze:

    Zgadzam sie z Wami,ja tez nie odbieram tego doslownie,ale przeciez nie w tym rzecz,najwazniejsze jest to,ze Bog nas tak kocha,mimo naszej grzesznosci,ze w Niebie „bedziemy na rowni z Aniolami” poprostu,chodzi o te MILOSC BOZA,w Niebie nie bedzie,ten lepszy,ten gorszy,jedna Wielka Milosc,wiec takie mowienie,ze”niestety ale nigdy nie bedzie Aniolkiem” mozna odebrac dwojako; np. nie bedzie,bo to fakt,ale jest tam tak samo umilowane i bliskie Panu,albo nie bedzie,bo to jednak „tylko” czlowiek.Pozdrawiam! 🙂

   • mariaP pisze:

    Pan Jezus odsłania rąbka Tajemnicy Świętej Siostrze Faustynie –

    – Wtem ujrzałam Pana Jezusa przybitego do krzyża.
    Kiedy Jezus chwilę na nim wisiał ujrzałam cały zastęp dusz ukrzyżowanych, tak jak Jezus.
    I ujrzałam trzeci zastęp i drugi zastęp dusz.
    Drugi zastęp nie był przybity do krzyża, ale dusze trzymały silnie w ręku krzyż;
    trzeci zaś zastęp dusz, nie był ukrzyżowany, ani trzymał w ręku krzyża silnie, ale wlokły te dusze krzyż za sobą i były niezadowolone.
    Wtem rzekł mi Jezus:
    – Widzisz te dusze, które są podobne w cierpieniach i wzgardzie do Mnie,
    te też będą podobne i w chwale do Mnie,
    a te, które mają mniej podobieństwa do Mnie w cierpieniu i wzgardzie
    – te też będą miały mniej podobieństwa i w chwale do Mnie.
    (Dz 446)

 9. Sebro pisze:

  Wygląda na to, że łódzcy Salezjanie sprawujący pieczę nad Centrum Młodzieży, również wyruszają w wędrówkę z Duchem tego świata. Otóż zapraszają oni młodzież na Andrzejki na których odbędą się również wróżby.
  Więcej na pch24.pl

 10. Piotr pisze:

  a nie przesadzacie czasem ? wszędzie doszukujecie się zła zamiast wykorzystać czas na podanie ręki blizniemu.Ot ,katolicy pFF.Od rana węszą i skupiają uwagę na złu zamiast na Chrystusie,a obok,byc może pijaczyna którym pogardzacie cierpi głód i chłód.Paranoja

  • Sebro pisze:

   No pewnie, skupmy się na tym jak sielankowo jest, „bo Jezus umarł za mnie, zmył mój grzech i nic mi już nie grozi”. O to Ci chodzi? Otóż grozi i to dużo. Szatan jak lew ryczący krąży wokół patrząc kogo by pożreć. Mam go olać i dać się pożreć? Mam go olać i nie ostrzec bliźniego, że jest na widelcu już? I jak mnie z tego potem Chrystus rozliczy? To Jezus skupił naszą uwagę na tym, by nie dać się podejść więc nie „protestantyzuj” się zbytnio i otrząśnij, bo teraz jest czas walki – jesteśmy przecież członkami Kościoła Walczącego. Czas sielanki dopiero nadejdzie.

   • Marta pisze:

    święta Faustyna pisała, że Nasze zbawienie jest nie w samych dobrych uczynkach, ale w uczynkach czynionych z miłością. I ja na tym chcę się skupiać. Na wierze, że każdym może by Jezus Nasz…

  • justyna pisze:

   bravo Piotrze, to właśnie tacy jak oni potrzebują egzorcysty bo nie potrafią znaleźć w życiu Boga..

   • wobroniewiary pisze:

    Każdy potrzebuje, dlatego u samej góry jest zaproszenie na mszę św. on-line z egzorcystą w Mierzynie 😉
    Obyś słuchając jej nie wydawała takich okrzyków:

   • Sebro pisze:

    Jasne, co za tym idzie to wg rozumowania Justyny, jeszcze bardziej egzorcysty potrzebują sami egzorcyści. Ci to się dopiero czepiają. Halloween im przeszkadza, wróżby andrzejkowe też. Jak nic tylko samo zło widzą.
    Cóż, my widzimy, nie jesteśmy tak ślepi jak Ty. Poczytaj sobie co nieco o grzechu zaniechania a potem się odzywaj.

 11. M pisze:

  Myślę, że kasować tych filmów na górze nie ma potrzeby. Są zamieszczone jako ostrzeżenia. Każdy, kto obejrzy film- wywiad z ,,panienką” Nataszą wyrobi sobie o niej właściwe zdanie i chyba nie pokusi się na słuchanie jej ,,twórczości”. W 22 sek filmu jest jeszcze jeden gest, który mnie się kojarzy z wykazaniem pustki we własnej głowie. Bluźniercza piosenka p. Górniak też jest ostrzeżeniem. Często ludzie słuchają jakichś utworów, nie za bardzo analizując treść słów. Ale one trafiają jeśli nie do świadomości, to do podświadomości i tam pozostawiają trwały ślad. (Na tej zasadzie odbywa się pewny rodzaj reklam, gdzie wzrok nie odnotowuje obrazu, bo jest zbyt krótko emitowany. Jednakże reklama działa, bo potem człowiek kupuje to w sklepie, sam nie wiedząc dlaczego.)

  • Maggie pisze:

   Filmow nie kasowac, zgadzam sie …ale PELNY tekst cyrografu Gorniakowny usunac – moze fragment zostawic ale nie calosc.
   Ilez takich obcojezycznych pioseneczek, bez rozumienia, slucha nasza mlodziez? Trzeba ostrzegac, bo „nie wszystko zloto, co sie swieci” …w tym tzw zlote plyty.

   • Maggie pisze:

    Jesli zostawic, dodac trzeba don egzorcyzm do Sw.Michala Archaniola

    • wobroniewiary pisze:

     Proszę bardzo, dodaj do tekstu,jak i tutaj:

     Sancte Michael Archangele, defende nos in praelio, contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium.
     Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae caelestis, Satanam aliosque spiritus
     malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute, in infernum detrude. Amen

 12. Ania pisze:

  Piekielnie niebezpieczny wyrok. Kiedy zaczną się pozwy za chrzest dzieci?

  Ten wyrok Sądu Najwyższego aż trudno skomentować. Oto Sąd Najwyższy orzekł, że namaszczenie chorych nieprzytomnego Jerzego R. narusza wolność sumienia. A to może oznaczać, że należy mu się odszkodowanie.

  Jerzy R. domaga się od szpitala klinicznego w Szczecinie 90. tysięcy złotych. Powodem jest to, że gdy był w śpiączce farmakologicznej, to katolicki kapłan udzielił mu namaszczenia chorych. I właśnie za to domaga się on odszkodowania. Sądy niższych instancji pozwy oddalały, ale Sąd Najwyższy uznał, że sakrament namaszczenia udzielony bez zgody pacjenta narusza jego wolność. Dlatego zwrócił sprawę do ponownego rozpatrzenia.

  http://www.fronda.pl/a/piekielnie-niebezpieczny-wyrok-kiedy-zaczna-sie-pozwy-za-chrzest-dzieci,32287.html

  • M pisze:

   Obawiam się, a właściwie moje obawy są bliskie pewności, że takie pozwy o chrzest również będą miały miejsce. Pracuję w tym zawodzie i mogę zaświadczyć, że skargi i pozwy narastają obecnie w postępie nie arytmetycznym, lecz geometrycznym. Ludzie składają skargi czasami wręcz absurdalne. Ale przykład idzie z góry. Skoro polityk Z. (Bynajmniej nie chodzi o Zenobiusza) skarży placówkę służby zdrowia już siedem lat. O co? Chyba o to, że nie zapewnili ojcu nieśmiertelności. Zmarły miał ponad osiemdziesiąt lat, jako lekarz- wykonywał ten zawód,- a więc był kolegą obecnych oskarżonych, a jednocześnie syn polityka stojącego blisko szczytu drabiny władzy, otoczony był opieką całego zespołu medycznego. Miał wiele ciężkich schorzeń niestety pomimo wysiłków służb medycznych umarł… (Czy to znaczy, że nawet wykształceni ludzie nie mogą pogodzić się z faktem, że człowiek jest śmiertelny i jak mówi porzekadło: ,,Nie pomogą żadne doktory, gdy umierania przyjdą pory”?)
   Myślę, że chodzi o coś innego; o pieniądze, które ludzie pragną wyciągnąć w formie odszkodowania za wszelką cenę. A im więcej tych pieniędzy posiadają, tym bardziej pragnienie pomnożenia swoich dóbr doczesnych narasta.

  • Maggie pisze:

   A jakoz to szkode poniosl? Moze dzieki Sakramentowi wrocil do zywych? Jesli zas jest nie wierzaca osoba to tym bardziej jest to: dla niego mniej niz andrzejkowe lanie wosku..!!!

   Wyglada na to ze teraz jest bardziej nieprzytomny niz wowczas, bo przypuszczalnie byl ochrzczony. Jest nieprzytomny z chciwosci podsycanej przez rogacza. Najlepszym wyrokiem sadowym, gdyby taki byl mozliwy, byloby skierowanie go do egzorcysty.

   • M pisze:

    Zaraz, żeby dobrze się zrozumieć. Ten pan Jerzy, który był w stanie śpiączki, otrzymał sakrament chorych- zwany ostatnim namaszczeniem, bynajmniej nie umarł. Jeśli dobrze zrozumiałam, to teraz on skarży szpital o odszkodowanie, iż uczyniono coś wbrew jego woli. Moje przypuszczenie o przyszłe pozwy dotyczą chrztu noworodków,co czasem robią pielęgniarki katoliczki, gdy widzą, że dziecko umiera i stan jest beznadziejny. (Być może podobnie robią lekarze. Ja, dzięki Bogu nie znalazłam się w takiej sytuacji).
    Natomiast ojciec polityka Z. umarł. Nie mam pojęcia, czy otrzymał sakrament chorych. Jego rodzina: żona i syn utożsamiają się z katolikami. Twierdzą- jak donoszą media- że tak przedstawiają swoją religijną przynależność. (Nie wiadomo na ile można wierzyć mediom w w odniesieniu do tej rodziny).

 13. agnieszka pisze:

  Zdaje mi się, że Pani Edyta do końca nie zdaje sobie sprawy z tego jaką treść wyśpiewuje i co ona w gruncie rzeczy oznacza. Niestety ta tzw. kariera, pieniądze, sława to jedne z największych sideł szatana, które rozniecają ludzką pychę bycia kimś nad… kiedy już się w nie wpadnie, człowiek zostaje zniewolony wewnętrznie tak, że zaczyna postrzegać siebie i świat z perspektywy szatańskiej iluzji, nie bez powodu więc wróg ludzkiej duszy zwany jest KŁAMCĄ. Polecam wszystkim film, który w przystępny sposób ukazuje inny świat, który jest wypełniony pokojem i miłością tak wielką, że człowiek z pragnienia tej Miłości wznosi się do Stwórcy także w sensie fizycznym. http://www.youtube.com/watch?v=2o8yXgZ-UoM

  +Jezu, Ufam Tobie!

 14. wobroniewiary pisze:

  Ks. S/ Kostrzewa:

  Prof. Magdalena Środa pisze list do papieża Franciszka o tym, jak Kościół katolicki w Polsce gani niesłusznie gender… Prof. Jacek Bartyzel tak komentuje ten wiekopomny czyn Naczelnej Etyczki naszego kraju: „Świat wstrzymał oddech! Powód jest oczywisty, albowiem podano, że „etyczka” Magdalena Środa pisze epistołę do papieża. „Pisze”, bo nawet jeszcze nie napisała, a mimo to news ten jest faktem medialnym dnia.
  Muszę jednak zganić ten minimalizm. Listy do papieża to mogła sobie pisać jakaś tam prostaczka, Katarzyna ze Sieny. Natomiast jedynym adresatem godnym mędrczyni Środy jest Pan Bóg – tym bardziej, że materia jej listu (jak wynika z zapowiedzi) wykracza poza kompetencje papieża; wszakże to Pan Bóg a nie papież „mężczyzną i kobietą stworzył ich”, co bardzo się Człowiekowi, który jest Środą, nie podoba i żąda, aby to zmienić.”

  • Maggie pisze:

   Zastanawiajace jest jak ktos, kto umie czytac, pisac i do tego z tytulem naukowym…nie widzi absurdu w swoim rozumowaniu?
   Moze tego rodzaju rozumowania/dysertacje/akcje beda dodawac do tytulow badz stopni naukowych ..jeszcze jeden wyraz: habilitowany (?), aby umocnic pozycje osoby – ale osoba noszaca go, moze bedzie potrzebowac egzorcysty aby ten tytul/stopien byl zre-habilitowany ?..
   Jezus jest Panem!

 15. Maggie pisze:

  Mysle, ze slowa piosenki/cyrografu Gorniakowny lepiej usunac, pozostawiajac dla ciekawskich ostrzerzenie z internetowym linkiem.
  Wczoraj, nim zaczelam czytac, przezegnalam sie ale …. jakos dziwnie sie zrobilo: jakies stukania,szmery w pokoju, a okolo 3 nad ranem cos mnie dusilo/obudzilo. Czuje zlo wlazace, ktore bije w oczy od tekstu i ktore chce sie wedrzec do wnetrza – nie przesadzam w tych sprawach i to nie histeria…
  DLATEGO mysle jak wyzej wspomnialam: lepiej aby tekst usunac, gdyz jest on swego rodzaju CYROGRAFEM – a na to nie ma tutaj miejsca!
  Jezus jest Panem!

  • M pisze:

   Ja w całości nie czytałam, bo z miejsca ,,odrzuciło mnie” -czyli mówiąc językiem bardziej zrozumiałym, domyśliłam się dalszego ciągu i nie miałam ochoty kontynuować lektury. Tę artystkę tak często prezentują media, że z góry można przewidzieć, co powie- tylko dlatego nie chciało mi się czytać. Jak się okazuje z relacji Maggie, to może nie usłyszę podejrzanych dźwięków w swoim mieszkaniu? Chociaż…kto wie? Bywały gorsze sygnały. (Np. nagrania monitoringu kamer- widoczne tylko na oryginale nagrania). Stuki i puki czasem słyszę. Zakładam, że to zapowietrzone kaloryfery. (?) Moją obroną jest wtedy Różaniec, Koronka do Bożego Miłosierdzia i… zapada błoga cisza. A ja zasypiam, po przebudzeniu hałasami.

  • M pisze:

   Jasne Magie! Masz rację. Teksty są zagrożeniem. Tylko ludzie ,,nieliczni” dostrzegą zło. Może większość da się złapać na ,,haczyk przynęty”. Być może ktoś przykład zła, nie doczyta dokładnie i inaczej zinterpretuje?. Ale, w/g mnie Admini wystarczająco ostrzegli. Ja także dołożyłam co mogłam z własnych doświadczeń. Jednakże nadal stoję na stanowisku, że potrzeba mieć solidne wiadomości skąd płynie zagrożenie. Czyli- moim zdaniem- trzeba czarno na białym wykazać co jest złem. Tu nie wystarczą niejasne przykłady. Potrzebne jest ujawnienie niejako czarnym drukiem, co jest złe, bo niuanse przekazów nie trafią do wszystkich.(Zakres pojmowania u ludzi jest zróżnicowany) Mam nadzieję, że jeśli ktoś przeczyta szatański tekst (czy ukierunkowany na szatana), a poniżej wyjaśnienie, od kogo naprawdę przechodzi przesłanie i jak je odeprzeć, to będzie to lepsze ostrzeżenie, niż nieprecyzyjne ostrzeżenia typu;,,nie słuchajcie takich czy innych utworów wokalno-muzycznych), bo są ,,złe” Takie ogólnikowe ostrzeżenie nie każdego przekona. Myślę, że lepsze jest wyraźne wytłumaczenie, dlaczego pewne przekazy pseudo-artystyczne są złem.

   • Maggie pisze:

    Admini ostrzegli, dlatego przezegnalam sie, a czytajac wieczorem,przepraszalam w duchu, wzywajac Matke Najswietsza i Chrystusa i skonczywszy czytanie skropilam sie woda egzorcyzmowana woda egzorcyzmowana i pomodlilam…moze dlatego TYLKO cos mi „poszuralo po katach”.
    Nie chce sie wierzyc, ze w kraju JPII lansuje sie „taka sztuke”…no ale to kto dzierzy w reku srodki masowego przekazu wyjasnia taka sytuacje.
    Jezus jest Panem!

   • M pisze:

    Słowo do Maggie:
    Niektórzy ludzie trzymają się twardo swojego stanowiska i za nic nie zmienią poglądów. Ja do takich nie należę. Jest takie- niezbyt eleganckie powiedzenie, że ,,tylko krowa zdania nie zmienia”. Przeanalizowałam kwestię, czy lepiej zamieścić cały niebezpieczny tekst, czy film i dać ostrzeżenie, czy raczej tylko fragment, z odesłaniem zainteresowanych do poszerzonego materiału źródłowego. Otóż dziś przychylam się raczej do tej drugiej opcji. A dlaczego?
    Mam na blogu krótki film, o fałszywych różańcach, który zresztą na tym portalu też był publikowany dwukrotnie. Nie wiem, jak jest tutaj. Ale u mnie oglądalność tego filmu o różańcach przekracza wielokrotnie wszystkie inne posty. Nabrałam podejrzeń, czy ludzie oglądają, aby uniknąć zakupu fałszywego różańca, czy może oglądają jedni i ci sami, aby słuchać podkładu muzycznego. Więc kilka dni temu napisałam ostrzeżenie, aby- jeśli ktoś zechce obejrzeć film więcej niż jeden-dwa razy, wyłączył podkład muzyczny, bo tego typu muzyka sama w sobie też jest zagrożeniem. Jednakże oglądalność filmu wcale nie zmalała. Sama nie wiem, co o tym sądzić. Film jest ważnym ostrzeżeniem i szkoda go wykasować. A przerobić tak, aby był sam film, bez muzyki nie potrafię. Zresztą, być może mylę się w swoich podejrzeniach i oglądają coraz to nowe osoby, a nie jedni i ci sami.

   • Maggie pisze:

    @M: Gdybym nie przeczytala, nie widzialabym tego zla, wiec jednak trzeba pokazac,by obnazac…= dowod rzeczowy. Czasem spontaniczna reakcje przemyslam i zmieniam zdanie rozwazywszy wszystkie za i przeciw argumenty…. Admini umiescili egzorcyzm po lacinie. Swiety Archaniol Michal (moj specjalny Patron od urodzenia), gromi,broni i chroni.
    Jezus jest Panem!

 16. Pingback: | Obraz Mojego Serca2

 17. Gosia pisze:

  Ja to mam tylko nadzieje że to nie było świadome oddanie się ……, że to tylko z jest strony głupota brak refleksji , no brak mi słów ohyda nie wiem jak inni ale ja nie widzę w tym żadnego artyzmu sztuki i nie wyzwoliło to we mnie żadnych pozytywnych odczuć, zresztą obejrzałam tylko fragment.

 18. wiewiór pisze:

  Panie! Proszę o łaskę uzdrowienia i uwolnienia taty Józefa, a także o łaskę wiary i pojednania z Panem Bogiem.
  Jezus Chrystus moim Królem Jest !!!

 19. Sylwia pisze:

  A ja mysle, ze im wiecej czlowiek otrzymal od Boga, (w tym przypadku glos pani Edyty) tym mniej Bogu oddaje (albo wcale)

 20. Mikołaj Dudziński pisze:

  Cześć wam, Szczęść Boże. Admini, wyjdzie że się przyczepiam małych pierdółek, ale zmieńcie nazwę zdjęcia. Napisane tam jest „edyta-idiotka” Nie mamy prawa jej tak nazywać. Proszę o tą małą zmianę i chwytam za różaniec 🙂 Bóg zapłać.

 21. jaki pisze:

  Niewiarygodne…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s