Pilna modlitwa za ks. Aleksandra Posackiego i za wszystkich egzorcystów !!!

Dowiedzieliśmy się przed chwilą, że ks. Aleksander Posacki SI otrzymał zakaz publicznego sprawowania funkcji kapłańskich, wypowiadania się w mediach i działalności rekolekcyjno-duszpasterskiej – kliknij

Odpowiedzmy na to jedynie modlitwą!
Dosłownie za chwilę zaczyna się Różaniec Święty w Radiu Maryja.
Kto nie był jeszcze dzisiaj – niech idzie na mszę św. i przyjmie Komunię św. w intencji księdza Aleksandra i wszystkich egzorcystów – kto był – niech idzie drugi raz (warunek wg przepisów kościelnych to bycie na całej mszy świętej od początku do końca)
Pewien ksiądz powiedział mi, że to wszystko (profanacja, odwołanie ks. Posackiego – to oznacza, że trzeba się cieszyć, bo koniec Złego jest już bardzo bliski!!!

Tymczasem korzystajmy z nauk księży egzorcystów, którzy zostają powoływania dla nas i nam służą w walce ze Złym!

Pytanie 1: Jakie są objawy opętania…?

Pytanie 2: Opętanie czy choroba psychiczna…?

Pytanie 3: Czy jest 100% pewności, że to opętanie…?
Pytanie 4: Opętania a urojenia. Jakie są proporcje?

Pytanie 5: Co, jeśli nie ma manifestacji złego ducha…?
Pytanie 6: W jaki sposób dowiaduje się Ksiądz o opętanych?
Pytanie 7: Czy można być opętanym kilka razy?

Pytanie 8: Kto częściej jest opętany, wierzący czy sceptycy?
Pytanie 9: Czy można poradzić sobie samemu z opętaniem?

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Modlitwa, Zagrożenia duchowe i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

80 odpowiedzi na „Pilna modlitwa za ks. Aleksandra Posackiego i za wszystkich egzorcystów !!!

 1. Franek pisze:

  Polska A. D. 2013
  Okultysta to oficjalny zawód wpisany na listę ministerstwa.
  Rząd PO i PSL nadal wprowadza do Polski nowoczesność.
  „Nie wykluczymy wróżki z listy zawodów; jest zawód naukowca, jest i wróżki – powiedziała PAP rzeczniczka Ministerstwa Pracy Bożena Diaby, odnosząc się do listu naukowców, w którym protestują przeciwko umieszczeniu na liście takich profesji jak astrolog, wróżbita czy bioenergoterapeuta.”

  http://kobieta.wp.pl/kat,87314,title,Szeptunki-wiedzmy-czarownice-Potrafia-pomoc-moga-i-zaszkodzic,wid,16121328,wiadomosc.html?ticaid=111932

 2. Paweł pisze:

  Dzisiaj Jezuici ogłosili, że główny promotor egzorcyzmów O. Aleksander Posacki został suspendowany przez prowincjała.

  Arcybiskupi rozesłali do księży pismo o zakazie stosowania zabobonnych praktyk egzorcyzmowania wody, soli i oliwy, która NIGDY nie była zaliczana do sakramentaliów.

  Wiadomość pewna, aczkolwiek nie ogłoszona jeszcze w necie.
  Strona o. Posackiego jest zablokowana.

  http://gloria.tv/?media=518642

  • Maggie pisze:

   Przypomina sie historia ks.Tadeusza Kiersztyna.
   Modlmy sie goraco, bo czas zniwa sie zbliza a robotnikow malo.
   Jezus jest Panem!

  • Iwonka pisze:

   Egzorcyzmowana woda, olej, sól i kadzidło
   Wielką pomocą w zwalczaniu skutków działania demonicznego na ludzi i miejsca są sakramentalia w postaci wody, oleju i soli egzorcyzmowanej. Egzorcyzmu wody, soli i oleju może dokonać każdy ksiądz.

   Użycie sakramentaliów należy do kompetencji każdego kapłana. Ich mocjest uzależniona od osobistej wiary kapłana i od współpracyprzyjmującego dane sakramentalium przez akty wiary, miłości i żalu. Mocsakramentaliów leży we wstawienniczej modlitwie Kościoła, w imieniuktórego kapłan błogosławi, poświęca lub egzorcyzmuje osoby i przedmioty.

   Sakramentalia są łącznikiem między światem nadprzyrodzonym a przyrodzonym, a więc uświęcają życie człowieka. Z tego powodu są zagrożeniem dla złych duchów, a ich wartość w walce z siłami zła nie może być lekceważona. Zobacz: „Sakramentalia w Katechizmie”.

   Pokropienie osoby opętanej wodą święconą jest aktem ofiarowania tej osoby Bogu. Woda święcona i egzorcyzmowana jest więc środkiem ochrony przed zasadzkami złego ducha. Woda święcona chroni osoby, domy, przedmioty, pozwala wyjść zwycięsko w walce przeciwko sugestiom, cierpieniom fizycznym i psychicznym, mających podłoże w złym duchu. Dlatego można ją także pić, skrapiać ciało w miejscach bolesnych oraz przedmioty powszedniego użytku. Pomaga to w neutralizowaniu znaków objawianych przez złego ducha zarówno na ciele, jak i na przedmiotach.Szczególnym sakramentalium jest olej egzorcyzmowany. Według ks. Amortha, egzorcysty rzymskiego, olej ten ma właściwości usuwania z ciał różnych magicznych, zatrutych, nieczystych pokarmów, które znalazły się w ciele zniewolonego poprzez spożycie lub wypicie. Można więc używać oleju egzorcyzmowanego do przyprawiania pokarmów, gdy zachodzi podejrzenie spożycia trującego, szkodliwego lub zaczarowanego. Powoduje to szybkie wydalenie danego przedmiotu. Nacieranie olejem wspomaga działanie łaski w walce ze złym duchem i jego oddziaływania na ciało opętanego.

   Egzorcyzmowana sól oddziałuje na dane miejsce poprzez rozsypanie jej w pomieszczenach uważanych za skażone działaniem sił diabelskich, np. w miejscach, gdzie były wywoływane złe duchy, odbywały się rytuały pogańskie i spirytystyczne. Stosuje się także w ochronie domów, mieszkań, zabudowań gospodarczych oraz pól, gdy zachodzi domniemanie, że moga być pod działaniem uroków lub klątw. Sól można dodać do potraw, gdy zachodzi podejrzenie zaczarowania poprzez potrawę.

   Poświęcone kadzidło wykorzystuje się w specyficznych warunkach, gdy złe duchy obezwładniają zniewoloną osobe pozbawiając ją kontaktu z otoczeniem. Dym poświęconego kadzidła drażni złe duchy, co przyczynia się do ujawnienia ich obecności, a także do ich oddalenia. Pomaga kapłanowi w rozeznaniu złych duchów.O wszystkie te sakramentalia można prosić kapłanów.Egzorcyzmu wody, soli i oleju może dokonać każdy ksiądz modlitwami z Rytuału rzymskiego.

   Na podstawie: „Posługa kapłana egzorcysty” ks. Kocańdy. za egzorcyzmy.katolik.pl

 3. zuzia pisze:

  Czytajac to info wrecz sparalizowało mnie, łzy same płyną.Tylko modlitwa swiety Michale Archaniele i Pod Twoją obronę… i to odwołano w tym okresie-”hallweenowym”
  Jezus jest Panem i Zwyciezcą zła.

  • wobroniewiary pisze:

   Ciekawe dopiero ten koment się pojawił… ale ja już teraz znikam – muszę 😉
   Zuzia myślę tak samo jak Ty: ostatnio szok za szokiem, profanacja i co tu mówić- gwałt na samym Jezusie jakiegoś opętanego zboczeńca a teraz to…..

   • Grace pisze:

    Otóż to, Zuziu, Halloween! Święto demona! Co do mnie, to akurat zostałam zawieszona w pracy za to, ze rozmawiałam z dziewczyna, by powstrzymać ja przed aborcją. Strasznie mi z tym cieżko, ale jak widać, jestem w doborowym towarzystwie! Pan Jezus powiedział, ze blogoslawieni, którym bedą uragali dla Jego Imienia, którzy bedą dla Niego prześladowani. Poza tym przyszedł na ten świat, by demona pokonać. W przeciwnym wypadku w ogóle nie musiałby sie fatygować. A kaplanom pozostawil obowiazek kontynuowania tej walki! Ojciec Aleksander pozostal wierny Panu, choc zapewne zdawal sobie sprawe z ryzyka. Modlmy sie za niego i kaplanow znajdujacych sie w podobnej sytuacji. Jeśli mogę pokornie prosić o modlitwę rownież w mojej intencji, to bardzo prosze.

 4. Sebro pisze:

  Zaczyna się „nawracanie” egzorcystów. Oczywiście ks. Posacki nim nie był ale wspierał ich na każdym kroku jako demonolog. Wygląda na to, że wychodzimy na ostatnią prostą.

 5. wobroniewiary pisze:

  „ks. Aleksander Posacki SI otrzymał zakaz publicznego sprawowania funkcji kapłańskich, wypowiadania się w mediach i działalności rekolekcyjno-duszpasterskiej”

  Przecież to suspensa pełną gębą tyle że nienazwana po imieniu.
  Zakaz sprawowania funkcji kapłańskich – to chyba mówi samo za siebie!

 6. Maggie pisze:

  MODLMY SIE ZA EGZORCYSTOW ALE ROWNIEZ ZA ICH PRZELOZONYCH
  Jezus jest Panem!

 7. Anna pisze:

  Czas tego wydarzenia jest bardzo wymowny..

 8. zuzia pisze:

  Pani Ewo czy coś nie tak napisałam, że mój komentarz czeka na moderację, jeżeli jest coś nie zgodne, to nie było zamierzone i przepraszam.
  Jezus jest Panem!

  • wobroniewiary pisze:

   Kochana wszystkie czekają teraz na moderację, jak zatwierdzamy ręcznie to żadnego zła nie wpuścimy wystarczy, że my je czytamy.
   A jest taki wściekły atak na stronę że szkoda słów, jakiś opętany zrobił naszą stronę na fb ale jako anty że „panem jest …cyfer” itp.

   Wolimy dmuchać na zimne i monitorować sytuację, niźli miałoby się cokolwiek przedostać.
   Tak więc każdy czeka na moderację i tak być musi, jako Amdinka tez czekam i zatwierdzam ręcznie 😉

   • wobroniewiary pisze:

    Tyle, że ja nie widzę nic czekającego 😦

    A teraz wybywam do wieczora, może Admin będzie wcześniej…

   • zuzia pisze:

    Napisałam to-wkleję:zuzia pisze:
    Twój komentarz oczekuje na moderację.
    30 Październik 2013 o 13:34
    Czytajac to info wrecz sparalizowało mnie, łzy same płyną.Tylko modlitwa swiety Michale Archaniele i Pod Twoją obronę… Odwołano księdza w tym okresie-”hallweenowym”
    Jezus jest Panem i Zwyciezcą zła.

   • moherowy beret-an pisze:

    a to ciekawe..net mi szwankuje a ja sie zabezpieczam bo pare osób mnie napadło już w necie ;p

 9. Zdzisława pisze:

  A profanacja Jezusa Ukrzyżowanego?

  • wobroniewiary pisze:

   Profanacja Jezusa – opis, protest jest we wpisie niżej:
   Ojciec Jerzy Garda mówił mi, że dziś (nie słuchałam) już Radio Maryja mówiło o tym w wiadomościach.
   Bo o tym trzeba krzyczeć!
   I protestować!

 10. Franek pisze:

  Kolejna „sensacja” ale to też smutne 😦
  USA podsłuchiwały przyszłego papieża?
  http://gosc.pl/doc/1760571.USA-podsluchiwaly-przyszlego-papieza

 11. ula pisze:

  w takich sytuacjach zawsze pociesza mnie fakt, ze gdy szatan szaleje i sie wscieka to mamy pewnosc, ze dobrze robimy, takze jak to mowi o. Rydzyk, alleluja i do przodu 🙂

 12. szymonluczak pisze:

  „Pewien ksiądz powiedział mi, że to wszystko (profanacja, odwołanie ks. Posackiego – to oznacza, że trzeba się cieszyć, bo koniec Złego jest już bardzo bliski!!!”

  Z czego tu się cieszyć? Z profanacji jednej za druga i z niszczenia Kościoła Świętego ? zamykania ust kapłanom ???????????????????

  Chyba że ja już nic nie rozumiem……

  • Maggie pisze:

   Tez mi to jakos nie pasuje…ALE to chyba o to chodzi , ze zlo w leb dostanie RAZ NA ZAWSZE…i nastapi triumf DOBRA etc ….tak to rozumie czytajac miedzy wierszami.
   Jezus jest Panem!

   • Maggie pisze:

    Przyszly czasy kiedy MOWIAC o tym CO DOBRE wskazemy BEZ OTWIERANIA UST co ZLE. Byly juz takie czasy w historii Polski, ze porozumiec sie mozna bylo w ten wlasnie sposob i spojrzenie tez wiele znaczylo.
    Chrystus umarl, Chrystus Zmartwychwstal, CHRYSTUS POWROCI!

 13. Nikodem pisze:

  módlmy się za księży egzorcystów …tak?, a co za biskupów egzorcystów to już nie?!
  Trochę nie rozumiem, dlaczego tak skupiacie się na księżach egzorcystach, skoro biskupi też są uprawnieni do dokonywania egzorcyzmów, a więc są egzorcystami.

 14. anna maria pisze:

  Myślę, że w wypowiedzi, że „trzeba się cieszyć” chodzi o to, że jesteśmy w czasach ostatecznych i zbliża się paruzja. Dlatego szatan szaleje, bo koniec jego jest bliski.

 15. Wiktor pisze:

  Jakie były powody do ukarania księdza Posackiego?

 16. Gosia pisze:

  „Zakaz ten ma mu dać czas na refleksję co do stylu jego życia zakonnego oraz wierności w przestrzeganiu reguł i ślubów w Towarzystwie Jezusowym” – poinformowała KAI jezuicka Kuria.
  Jak dla mnie to zbyt ogólna informacja odnośnie przyczyn odwołania. Nie znam dokładnie sylwetki księdza więc nie mogę się wypowiedzieć, jednakże pod taką informację można podciągnąć dosłownie wszystko.
  Mam problemy z odróżnieniem tego co słuszne od tego co ma mało wspólnego z prawdą. I tak np. w przypadku ks Natanka zawieszenie jest słuszne i nie wolno się sprzeciwiać, a tu z kolei wnioskuje z komentarzy raczej smutek i rozczarowanie postawą przełożonych ks Aleksandra. Tyle się dzieje że człowiek małej wiary mam namyśli siebie się pogubić może w tym co dobre a co złe.

  • wobroniewiary pisze:

   Nie dyskutujemy z samą decyzją przełożonych O. Posackiego ani też z jej powodami, taka jest kara i jej trzeba się podporządkować.
   Podaliśmy informację i prośbę o modlitwę nic poza tym.
   Z tego co widać i słychać O. Posacki karę przyjął i podporządkował się jej nie wypowiadając posłuszeństwa.

 17. wobroniewiary pisze:

  Watykan: co tydzień 3-4 pastorów chce przyjąć wiarę katolicką
  Średnio od 3 do 4 duchownych niekatolickich prosi co tydzień o przyjęcie do Kościoła katolickiego – ujawnił dziś abp Gerhard Müller, prefekt Kongregacji Nauki Wiary. W jego przekonaniu jest to nowa tendencja, która w ostatnich lat wyraźnie przybiera na sile.
  Abp Müller otworzył dziś na Papieskim Uniwersytecie św. Krzyża obrady konferencji o wierze i prawie kanonicznym. Zaznaczył on, Ewangelia koliduje z dominującą dziś mentalnością, opartą na poszukiwaniu subiektywnej i indywidualnej satysfakcji. Dlatego też głoszenie Ewangelii staje się czymś niewygodnym. Przypomniał on również, że istotnym obowiązkiem każdego członka Kościoła jest pogłębianie swej katolickiej tożsamości i rozumienia własnej wiary.
  Źródło: http://pl.radiovaticana.va/news/2013/04/11/watykan:_co_tydzie%C5%84_3-4_pastor%C3%B3w_chce_przyj%C4%85%C4%87_wiar%C4%99_katolick%C4%85/pol-682079

 18. Adminka pisze:

  Kochana An, drogi moherowy berecie 🙂
  zobacz – Zły nie ma żadnej mocy i żadne jego słowo się z dziś nie spełniło. Martwiłaś się że on mnie przeklina i coś mi się stanie a to tylko powód do radości 🙂
  Byłam w kościele dziś, hmm… w sumie 4 razy i on może ale pofikać a nie zabić w drodze do kościoła 🙂

  Poranna msza św. , potem różaniec dla dzieci, szybkie zakupy i powrót przez parafię, dwa dziesiątki Różańca dla dorosłych, zawiozłam małą do domu i pojechałam 4 raz czyli na 2-gą dziś mszę św. – tym razem w intencji ks. A.Posackiego, w intencji wszystkich kapłanów i mojej siostrzenicy Agnieszki (córki „Alaude”) która jest bardzo chora na serce, już tyle lat po operacji ale dzisiejsze badania kliniczne (jakiś „holter” –nie znam się na tym) wykazał coś złego i znów do kliniki…

  Wróciłam cała i zdrowa, nikt nie czekał, szatan nikogo nie pokonał bo to Jezus jest Panem!
  Nie ma co się bać jego gróźb i wyzwisk a jedyne co może to głupie stronki potworzyć.
  Dziś masz konkretny dowód, że on naprawdę nic nie może, tym którzy są z Bogiem!
  Aneta, nie bój się i bądź dalej z nami, skoro on wypluwa, że my Ci szkodzimy to chcemy szkodzić dalej na chwałę Pana!.

  Przy okazji wielkie Bóg zapłać wszystkim kapłanom, którzy dziś udzielili mi wsparcia i błogosławieństwa. Zakończę jak często ale z jaką mocą
  „Któż jak Bóg”!

  PS. Proszę o modlitwę za siostrzenicę Agnieszkę

  • @Dziś masz konkretny dowód, że on naprawdę nic nie może, tym którzy są z Bogiem!@
   tym którzy są z Bogiem….

   • wobroniewiary pisze:

    Ty też jesteś Dziecko Boże,spoko – on ci wmawia co innego ale Ty wiesz sama kogo kochasz a swoim wpisem jak to ciocia wróży z kart czy zdrowo dojedzie do kościoła na Wszystkich Świętych – pokonałaś go śmiechem i niejedna osoba się zastanowi, zanim weźmie karty do ręki.

    Ja też znam taką „katoliczkę” która lata do kościoła i majątek wydaje na tel.do wróżek, bo może ją wreszcie szczęście spotka 😀

 19. Gosia pisze:

  Proszę o modlitwę w bardzo ważnej dla mnie sprawie.

 20. Sebro pisze:

  Po pierwsze, to nie rozdrabniajmy się; jeśli modlimy się za egzorcystów to za wszystkich bez wyjątków, bez podziałów na biskupów i pozostałych.
  Po drugie zwróćmy uwagę na postawę dwóch księży: Posackiego i Lemańskiego. Ten drugi za nauki totalnie sprzeczne z doktryną KK dostaje jedynie zakaz wypowiedzi i traci probostwo. Oczywiście ks. Lemański ma to wszystko głęboko i biega sobie od radia do telewizji.
  A teraz ks. Posacki; minęło już parę godzin a od księdza żadnego oświadczenia mimo że zakazali mu totalnie wszystkiego. Czyli jest posłuszny zakazowi. Mało tego, właśnie ukazało się oświadczenie red. naczelnego Egzorcysty, że ks. Posacki wycofał się z redagowania miesięcznika.
  Kto ma uszy niechaj słucha…

  • wobroniewiary pisze:

   Kto ma uszy – niechaj słucha.
   Fakt, ale nie wszyscy którzy tu wchodzą mają uszy do słuchania a rozum do myślenia -raczej do nadsłuchiwania i do kpienia oraz lżenia!
   Okazuje się, że jesteśmy kretami w kościele którzy śmieli bronić księdza Posackiego i krytykować przełożonych kościelnych (gdzie i kiedy ta krytyka?)
   Jesteśmy straszną podłą sektą rozbijającą Kościół (bo bronimy nauczania KKK i nie popieramy orgonitów?)
   To jest żałosne ale pokazuje tez pochodzenie tych ataków. No jutro myśli, że to jego Święto a to przecież Wigilia Wszystkich Świętych 😀

 21. Mariusz pisze:

  Niżej daję mail który dostałem z Instytutu Piotra Skargi, dla chętnych oczywiście!! Za księdza nie tylko tego trzeba się modlić, modlić, modlić ….
  Wszystkich Świętych to nie halloween!
  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
  Szanowni Przyjaciele, Pierwszy listopada to w naszej katolickiej tradycji dzień Wszystkich Świętych. Wielowiekowe święto, przyjęte przez naszych przodków dla oddania czci męczennikom, którzy złożyli swoje życie w imię wiary w Chrystusa.
  To w istocie radosny dzień – przypomnienie, że każdy z nas ma szansę na życie wieczne. Po nim następuje Dzień Zaduszny, kiedy to udajemy się na groby bliskich, zapalamy znicze…
  Dla wielu z nas te słowa to oczywistość. Jednakże współcześnie na naszych oczach rozgrywa się walka o zastąpienie listopadowego święta czymś zupełnie obcym. Próbuje się stworzyć „nową, świecką tradycję”.
  Puste dynie z wykrojonymi dziurami, dzieci przebrane za potwory i czarownice, twarze wymalowane białą farbą i pokryte imitacją krwi – tak wygląda pogańskie i przez to antychrześcijańskie „halloween”.
  Piszę ten list, gdyż liczę na Waszą o pomoc w walce o zachowanie tradycyjnego, katolickiego charakteru świąt z początku listopada. Instytut Ks. Piotra Skargi rozpoczął kampanię promowania tradycyjnego charakteru świąt. Odwiedzając stronę swiatlofatimskie.pl, każdy może powierzyć swoje intencje wstawiennictwu Matki Bożej. Może też przyłączyć się do modlitwy za dusze tych, którzy już odeszli. Symbolem naszych modlitw są wirtualne świece: siedmiodniowa, trzydziestodniowa i wieczysta. Wasze prośby i podziękowania do Fatimskiej Pani zostaną objęte modlitwą sióstr zakonnych. W przesłanych intencjach odprawiona będzie także Msza święta. To tylko niektóre z korzyści, które czekają na każdego, kto zapali świecę na stronie. Właśnie w tych wyjątkowych dniach liczę na Waszą pomoc w przypominaniu o tym, czym jest uroczystość Wszystkich Świętych i jak ważne jest korzystanie z pośrednictwa błogosławionych i świętych patronów w wypraszaniu łask dla naszych rodzin, Ojczyzny i całego świata. Dzień, który w okresie komunizmu starano się przemianować na „Święto Zmarłych”, teraz próbuje się zastąpić antychrześcijańskim „halloween”! Niech aktywne włączenie się w kampanię i zapalenie świecy na stronie swiatlofatimskie.pl będzie naszą odpowiedzią na tego rodzaju próby!
  W zbliżającym się dniu Wszystkich Świętych życzę Wam spokoju, obfitości łask Bożych oraz opieki świętych patronów. W Jezusie i MaryiSławomir Olejniczak
  Prezes Instytutu Ks. Piotra Skargi
  P.S. Nie pozwólmy, aby uroczystość Wszystkich Świętych zamieniono w halloween! Pamiętajmy, że wszyscy święci patroni służą nam swoim wstawiennictwem, szczególnie teraz, gdy obchodzimy ich uroczystość, dlatego warto zapalić świecę i zwrócić się do nich o orędownictwo. Wystarczy wejść na stronę swiatlofatimskie.pl
  pozdrawiam wszystkich Mariusz

 22. wobroniewiary pisze:

  „Każdy kto walczy z egzorcyzmami jest duchowo zaślepiony i – często nieświadomie służy Złemu.
  Dla nas egzorcyzm jest modlitwą, a ta nie jest techniką. Jest w zasadzie cudem czynionym bezpośrednio przez Boga”

  Ks. Aleksander Posacki SJ
  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2013/04/27/ks-aleksander-posacki-sj-kazdy-kto-walczy-z-egzorcyzmami/

  • Maggie pisze:

   ROZANIEC jest egzorcyzmem …to moze i tez ktos zaproponuje aby umiescic go „na indeksie” ? Komuz tak przeszkadzaja TE specjalne modlitwy wyzwalajace ?

   Coraz chetniej odmawiam w takiej sytuacji: to co sluzy na Chwale Pana Boga , wszystkie znane,zatwierdzone, do prywatnego odmawiania,egzorcyzmy na miejscu nr 1 – taka ma przekorna dusza,co zkazem …modlitwy/egzorcyzmu(!) , sie nie wzrusza. Wielbic Boga chce serdecznie i to przez wieki wielkow..jednym slowem wiecznie. Modlitwa chroni i prowadzi prosta sciezynka.
   Jezus jest Panem!

 23. Maria pisze:

  Drodzy Admini i wszyscy wspierający W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej
  Nie wolno się bać, zły niech się wścieka, z prawymi jest Bóg i nawet gdy przyjdzie prześladowanie (już jest), to przetrzymamy. Pozostaje modlitwa i….róbmy swoje, z rozwagą, roztropnością i z pełnym zaufaniem, bo Któż jak Bóg!

 24. wobroniewiary pisze:

  „Podróż do Nowego Jorku jest dla RoseMary ostatnią szansą na spotkanie z ciężko chorym ojcem.
  W pięknym domu elitarnej dzielnicy Manhattan wszyscy nieznajomi są dla niej nadzwyczaj mili. Kim jest opiekująca sie nią, dziwna starsza pani? Dlaczego tak jej zależy na dziewczynie? I skąd się wziął czarny demon w samym środku Central Parku?”…

  Więcej przeczytasz we wpisie:
  „Ks. A. Posacki SJ, RoseMary – autentyczna historia, spisana na prośbę spowiednika”

  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2013/03/08/ks-a-posacki-sj-rosemary-autentyczna-historia-spisana-na-prosbe-spowiednika-jest-pierwszym-na-swiecie-tak-obszernym-swiadectwem-osoby-egzorcyzmowanej-z-dziedzictwa-okultyzmu/

 25. Franek pisze:

  Fragment wykładu O.prof. Aleksandra Posackiego SJ – Czy diabeł krąży nad Polską? – demonologia, okultyzm, walka duchowa

  • Nikodem pisze:

   Od kiedy chrześcijanin ma być obeznany w satanizmie?
   Ks. Posacki, faktycznie posiadł wielką satanistyczną wiedzę, której słuchanie może budzić nie tylko strach. Wydaje mi się, że pycha łatwo dosięga tych, co chcą wszystko wiedzieć.

   • wobroniewiary pisze:

    Jasne że nie ma być obeznany z satanizmem ale jego brak obeznania bywa czasem bardzo bolesny w skutkach dla niego i jego najbliższych, dlatego właśnie min. Ks. Posacki mówi o sataniźmie aby się go panicznie nie bać ale wiedzieć co to jest i chronić siebie i swoich bliskich przed np. taką niewinną zabawą w halloween.

   • Maggie pisze:

    @ Nikodem: Brak wiedzy prowadzi do bledow…jakzez ekspert nie moze znac strategii przeciwnika?
    Jezus jest Panem!

  • mr pisze:

   Pan Bóg DZiała poprzez różne sytuacje, które czasami mogą człowiekowi zdawać się zawiłe lub bezsensowne. Wysłuchałam powyższego wykładu i całkowicie zgadzam się z Tym ks. Tłumaczę często dzieciom z jakimi zagrożeniami odnośnie sfery duchowej mogą się spotkać i jakie mogą nastąpić konsekwencje takich wyborów. Najwyraźniej ,,KOMUŚ,, było to na rękę żeby wyeliminować kapłana posiadającego tak ogromną wiedzę. Cuda się zdarzają i nikt na nie nie ma wpływu. Przywrócą niebawem Tego kapłana ponownie do posługi wcześniej wykonywanej – tak uważam. Dobro zawsze zwycięża chociaż człowiek zastąpiłby go zupełnie czym innym. Nawet szatan wie że Bóg Jest, że nie zostawi nikogo w potrzebie. Ja znam Boga kochającego ,otaczającego opieką każdego człowieka , Miłosiernego. Odchodzimy od Niego a On ciągle nas przyjmuje do Siebie, otwiera dla człowieka ramiona ale to od nas zależy czy chcemy się w Nich utulić. Lepsza jest wiedza niż nie wiedza odnośnie okultyzmu i problemów z tym związanych. Jak moja córka uczyła się w pierwszej kl. gimnazjalnej to na pracę domową dostała tekst do przetłumaczenia. Oczywiście był on w jęz.angielskim. Siedziała i mordowała się nad tym tekstem …. Rezultat był taki,że tekst przedstawiał w jaki sposób powstał ten cały halloween.Trzeba się 100 razy zastanowić zanim zacznie się w tym uczestniczyć i jakie konsekwencje mogą nastąpić.Powiedziała, że mają przyjść do szkoły poprzebierani za stwory itp. historie. Były to zalecenia szkolne… Mówi mi córka ,że nie idzie do szkoły w przeddzień przed wyznaczonym dniem ,,przebierańców,, .Padają takie słowa> mamo to nie jest moja wiara,ja nie będę uczestniczyć w czymś takim bo to jest złe. To tak jakbym się Pana Boga zaparła,jakbym na Niego napluła.Dlaczego inni idą i nic sobie z tego nie robią, czy Pan Bóg jest smutny, czy na nich się gniewa itd. Nauczycielka w szkole pytała się czemu nie było jej w szkole i że usprawiedliwienie trzeba przynieść albo rodzic zostanie wezwany. Poszłam więc do pani od angielskiego no i słucham tego co ma mi do powiedzenia.Wysłuchałam i odpowiadam,że ja nie wychowuję dziecka na jakiegoś potępieńca ,że dziecko wie Komu ma służyć i w Kogo wierzyć , i że dokonała wyboru i zgadzam się z nim. kobieta patrzyła na mnie jak na debila . Ze złem nie ma zabawy . Jedynie problemy same przychodzą i zazwyczaj chodzą parami . Obecnie córka jest dziewiętnastoletnią dziewczyną i potrafi powiedzieć ,że kocha Pana Boga i nie wstydzi się tego uczucia. Często rozmawiam z nią o zagrożeniach duchowych bo lepiej żeby wiedziała jakie są konsekwencje imania się okultyzmu. Pan Bóg wszystko widzi i zna ludzkie serca,ich zamiary , nic się przed Nim nie ukryje. Pan Bóg upomni się o tych co należą do Niego. Trzeba być dobrej myśli i Niebo szturmować modlitwą a napewno się otworzy i wiele Łask z Niego spłynie. Pozdrawiam serdecznie.

   • wobroniewiary pisze:

    Ponadto uważam, że posłuszeństwo ks. A. Posackiego pokaże wielu osobom co znaczy cnota owego posłuszeństwa i milczenia, jego to uświęci a innym (tu zbuntowanym i niepokornym) da wiele do myślenia.
    Nie zawsze bunt i pycha „jakby nie ja i moje kazania czy moje medaliki to kościół by zginął” itp.
    Neron też tak myślał „ja i tylko ja” zakończenie tego znamy 🙂

    Ku przypomnieniu:
    „I tak minął Nero, jak mija wicher, burza, pożar, wojna lub mór, a bazylika Piotra panuje dotąd z wyżyn watykańskich miastu i światu”

 26. Pingback: Pilna modlitwa za ks.Aleksandra Posackiego i za wszystkich egzorcystów | Biały, bardzo biały

 27. Od kilku dni wczytuje sie w teksty na waszej stronie, tym bardziej ze swoim autorytetem potwierdza jej wartosc ks.Adam.
  Dziekuje,ze taka strone prowadzicie!

  Mialem to szczescie rozmawiac z o.Posackim, kiedy na zaproszenie katechetow, byl w szkole, gdzie nauczam. To autorytet w dziedzinie demonologii. Jednakze zycie zakonne opiera sie na Konstytucji i Regule zycia. Wystarczy, ze zakonnik nagminnie i bez wiedzy chocby Przelozonego domu przebywa poza placowka. Suspensa bywa wtedy lekarstwem.
  Pozdrawiam.

  • Sebro pisze:

   Oczywiście, nie znamy powodów nałożenia suspensy, możemy się tylko domyślać a przy okazji nieco pobłądzić. Być może są aspekty tej sprawy o których nie mamy pojęcia. Pocieszające jest jednak to, że ks. Posacki od ręki zastosował się do nałożonych kar. Jak o. Pio 😉

   • Grace pisze:

    Tzn., ze jest świętym kaplanem

    • wobroniewiary pisze:

     Znowu nie będzie komu wpuścić twych komentarzy bo wybywam na procesję, na mszę świętą i różaniec, wiec się nie denerwuj ale spokojnie poczekaj aż komentarze będą zatwierdzone.

     Teraz pora na świadczenie o Bogu w realu i na anty-Halloween w postaci procesji z relikwiami Świętych 🙂

     Zabieram Was wszystkich ze sobą 🙂

     W czwartek po raz pierwszy w naszym mieście w wigilię uroczystości Wszystkich Świętych odbędzie się spotkanie ze świętymi, którzy poprzez swe relikwie są z nami. O godz. 18:00 Msza św. w naszym kościele, następnie procesja z relikwiami na Placu Łuczkowskiego oraz modlitwy za przyczyną świętych o boże dary dla każdego z nas. Serdecznie zapraszamy

    • wobroniewiary pisze:

     Właśnie rozpoczęła się procesja z Litanią do Wszystkich Świętych, jestem z Adminką na telefonie 🙂

 28. Pamietajcie, ze piszac i mowiac o grzechu i innym wplywom zlego ducha, jestescie juz w drugim szeregu do ,,pozarcia” przez pieklo i walki duchowej, lecz jesli jestescie konsekrowanymi lub kaplanami-egzorcystami, to stanowicie juz pierwszy szereg, a tu ponosi sie najciezsze ofiary, lecz i owoce sa najpiekniejsze. Pamietajcie tez, ze bedac w 1,2,czy nawet w 20 szeregu zawsze nie jestescie sami, ale z Jezusem i Maryja, a wiec, jako dzieci Boze jestescie skazani na sukces. O.Posacki jest skazany na sukces!

 29. szulamitka pisze:

  Czy ks Adam będzie egzorcyzmował wodę przez internet? Czyżbyśmy mieli być pozbawieni tej broni?

 30. wobroniewiary pisze:

  Jak ksiądz widzi siebie w tej wyjątkowej roli egzorcysty?
  — Jest to piękne w sytuacji, gdy widzę, jak przynosi człowiekowi ulgę, gdy po spotkaniu i rozmowie przestaje się bać. Najczęściej nie chodzi o egzorcyzm w sensie ścisłym, lecz rozmowę i wyjaśnienie zjawiska, modlitwę i zachętę do pogłębienia więzi z Bogiem i wskazanie, że na tej drodze może pokonać diabła. Nie dotyczy to tylko wierzących. Trafił kiedyś do mnie homoseksualista, który spał już przy włączonym świetle, bo widział wszędzie demony. Ten czy inny Bóg nie odgrywał dla niego istotnej roli, a widoczne było znaczne zniewolenie. Podobnie pewna pani, która poprosiła mnie do swego domu. Gdy rozpocząłem modlitwę, nagle zaczęło ją rzucać na łóżko. Gdy skończyłem modlitwę poświęcenia domu, zapytałem, czy jest chora na epilepsję. – Nie – odpowiedziała. – A co się z panią działo? – Nie wiem. – Jeżeli pani nie wie, to proszę pousuwać umieszczone na meblach i ścianach hinduistyczne dzwonki, gongi, kadzidełka, książki o pozytywnym myśleniu, reiki i inne różności, bo to jest przyczyna tego zjawiska. Niestety, nie spotkaliśmy się już więcej. A szkoda, bo to przypadek, gdy ktoś jest otwarty na „energię”, a często kryje się pod tym demon. Takim ludziom trudno jest wyrzec się swych zamiłowań i skierować uwagę w pozytywną stronę.

  Przeczytaj cały tekst: Szatan do knajpy nie musi zaglądać. Oko w oko z egzorcystą – Elbląg http://elblag.wm.pl/75269,Szatan-do-knajpy-nie-musi-zagladac-Oko-w-oko-z-egzorcysta.html#ixzz2jJjzYifI

 31. szulamitka pisze:

  wobroniewiaryitradycji bardzo dziękuję za odpowiedż,to bardzo dobra wiadomośc,bo wodą e.kropię prawie codziennie całe mieszkanie oczywiście razem z modlitwą i muszę powiedzieć,że nie ma u nas awantur czy kłótni tak jak kiedyś.Mam jeszcze takie pytanie:zgromadziłam w piwnicy wodę w dużych baniakach i czy ona też może być e.?Czy mam tam iść o 10 w sobotę i się pomodlić?Nie chciałabym jej tachać do mieszkania.

 32. Chcialbym,aby to byl nowy watek.
  INFORMUJE, ze „po” i „sld” zazadaly od Ministerstwa Edukacji Narodowej odpowiedzi na pytanie: «Czy wsrod katechetek(ow) znajduja sie osoby z problemem pedofilii?»
  Po raz kolejny struktury zla, ktore niestety maja wladze w Polsce, w dosc wyrafinowany sposob sugeruja, ze problemem Kosciola jest naprawde tak marginalnie wystepujacy w naszej katolickiej wspolnocie grzech pedofilii. Ks.bp.Mendyk,Przewodniczacy Komisji Wychowania, nazwal to „kolejnym atakiem”.
  K.Chybczyński

  • Maggie pisze:

   Niech przyjrza sie tym co wprowadzaja oskarzycielski terror pod tytulem „homofobia” czyli „wyznawcom ideologii gender”, bo najciemniej pod latarnia.
   Samo nazwanie zdrowej reakcji „homofobia” wskazuje wiecej NIZ poziom intelektualny „tworcow nowego swiata” – wobec tego ze pedofilia i „teologia” gender od tego samego ojca klamstwa pochodza.
   No ale tu mogloby sie okazac, ze: byloby jak z ta skarga skierowana do Mefistofelesa na…lucyfera – Oj,moze czas: spojrzec w lustro aby TO zobaczyc,panowie wnioskodawcy

   Jezus jest Panem!

 33. czekajacy pisze:

  Jezu ufam Tobie

  Szok. Brak słów. Ale będą tego owoce, pozostańmy ufni Bożemu Miłosierdziu.
  Pozostańmy z modlitwą za Ks. Aleksandra, za wszystkich Kapłanów.
  Bogu dzięki za jego postawę, odpowiedź.

  „Pokój zostawiam wam, pokój mój daję wam.
  Nie tak jak daje świat, Ja wam daję” (J 14, 27)

  Nie zabiegajmy o pokój, radość, uznanie – ludzkie, światowe.
  Ale Boże. Będzie to oznaczało przyjęcie swojego Krzyża.
  Odpowiadajmy w naszym sercu: AMEN, FIAT.

  Zapraszam na CZUWANIE PRZEBŁAGALNE za OJCZYZNĘ w SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ na SIEKIERKACH w WARSZAWIE:
  http://swfaustyna.eu/czuwania-przeblagalne-20132014/

  Zaczynamy o 21:00 Apelem Jasnogórskim, będzie m.in. Droga Krzyżowa, Różaniec, a o północy Msza Św.

  Słowo na temat październikowego czuwania:
  http://swfaustyna.eu/czuwania-przeblagalne-pazdziernik-2013/

  Słowo na temat listopadowego czuwania:
  http://swfaustyna.eu/czuwania-przeblagalne-listopad-2013/

  Z modlitwą,
  Czekający

 34. teresa pisze:

  Nastepny w kolejce do uciszenia jest ks Dariusz Oko tylko czekac az udowodnia mu ze ma obsesje na punkcie gender I robi niepotrzebne zamieszanie

 35. Barbara pisze:

  Słyszałam od osób duchownych krytyczne wypowiedzi dotyczące x Posackiego, czytałam jego artykuł na temat technik relaksacyjnych i był jak dla mnie kontrowersyjny. Myślę, że to doświadczenie jest zgodne z wolą Pana i ma księdza czegoś nauczyć.

 36. Barbara pisze:

  Oczywiście ja modlę się za Kapłanów i jestem wdzięczna wielu Kapłanom za ich ofiarną posługę, ale myślę, że przełożeni mieli ważne powody i kieruje nimi Duch święty w podejmowaniu decyzji. Myślę, że ma to sens.

 37. Miśka pisze:

  czemu nie ma mojej wcześniejszej wypowiedzi??????????przecież nikogo nie obraziłam

  • wobroniewiary pisze:

   Miśka
   tutaj odpowiem Ci na obydwa komentarze
   oczywiście że nikogo nie obraziłaś w swym komentarzu ale oprócz obrażania są też inne kryteria jak np. promowanie „muzyki” metal Ty nazywasz to „cudnym metalem” a dla innych zwłaszcza katolików jest to nie do przyjęcia, należy zwrócić tu uwagę poza tym oczywiście że nie da się tego po prostu słuchać na kwestię zagrożeń duchowych związanych z „muzyką” metal.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s