Św. Ojciec Pio: myśli na cały rok. Dziś – o oszczercach i modlitwie za nich….

Myśli Ojca Pio na cały rok – myśli na wrzesień – kliknij
30 września:
Nigdy nie przyszła mi do głowy myśl o jakiejś zemście. Modliłem się za oszczerców i nadal będę się modlił.  Często mówiłem Bogu:
“Panie, jeśli dla ich nawrócenia potrzebne jest uderzenie batem,  zrób to, byleby tylko zostali zbawieni” (AD, s. 127).

Myśl na dzisiejszy dzień oddaje moje myśli i uczucia.
Dedykuję je wszystkim oszczercom – wszystkim bez wyjątku.
Niech Wam Bóg błogosławi, uzdrawia Was i nawraca 🙂

*********************

Lub odsłuchaj  – kliknij – spotkanie/14_09_2013_uwolnienie.mp3 🙂
Pan Jezus uzdrawia duszę każdego, kto się do Niego zbliża i chce uzdrowienia wewnętrznego. Potem przychodzi czas na – o ile jest to zgodne z wolą Bożą –  uzdrowienie ciała.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „Św. Ojciec Pio: myśli na cały rok. Dziś – o oszczercach i modlitwie za nich….

 1. wobroniewiary pisze:

  Bp Pieronek: Chce się zniszczyć księży, dosolić im tak, żeby przestano uważać ich za ludzi

  Coraz trudniej słucha się ataków na Kościół, które przypominają minioną epokę komunizmu. Brak mi tylko jeszcze pokazowych procesów – mówi w wywiadzie dla „Rzeczpospolitej” biskup Tadeusz Pieronek.

  W ten sposób duchowny odniósł się do wciąż powracających zarzutów o pedofilię kierowanych w stronę Kościoła, a także do debat nad rzekomym homoseksualizmem duchownych. – Temat pedofilii w Kościele wychodzi mi już bokiem. Podobnie jak filmy i artykuły o księżach homoseksualistach. Pojedynczymi przypadkami, które są godne potępienia i kary, uderza się w Kościół jako w instytucję. Coraz trudniej słucha się ataków na Kościół, które przypominają minioną epokę komunizmu. Brak mi tylko jeszcze pokazowych procesów – podkreślał biskup.

  – Pedofile zdarzają się 
w każdej grupie zawodowej, co jest zawsze godne potępienia, ale nie róbcie z Kościoła siedliska pedofilów! Sprawy obu duchownych powinny być zbadane, a jeśli są winni, to zostaną ukarani. Ale również arcybiskup pedofil powinien być szanowany, jeśli wszystkich ludzi mamy szanować, a nie linczować. Najpierw udowodnijmy winę, a później osądzajmy. Za wszelką cenę chce się zniszczyć księży, dosolić im tak, żeby przestano uważać ich za ludzi – uzupełniał.

  Biskup Pieronek podkreślił także, że w pełni wspiera akcję obrońców życia pragnących zakazać aborcji eugenicznej. – Jestem całkowicie zgodny z postulatem obrońców życia, którzy wyszli w tej sprawie z inicjatywą ustawodawczą, popartą pisemnie przez ponad 400 tys. obywateli. Prawo do życia przysługuje każdej istocie ludzkiej, na każdym etapie jej życia. Selekcja ludzi przed ich przyjściem na świat niczym się nie różni od selekcji ze względu na rasę, płeć, wyznawane poglądy czy religię – mówił biskup Pieronek.

  http://www.fronda.pl/a/bp-pieronek-chce-sie-zniszczyc-ksiezy-dosolic-im-tak-zeby-przestano-uwazac-ich-za-ludzi,30965.html

  • Lucyna pisze:

   Boże, bądź miłościw mnie grzesznej!
   Wszystko się zgadza, jednak moja dusza i serce się buntują, gdy w obronie oskarżanych księży używa się argumentu ” grupy zawodowe”. Na litość Boga, stan kapłański, to nie jest grupa zawodowa. Dla mnie jest to argument w stylu; „no dobrze, może zgrzeszyłem, ale on czy ona też grzeszy”. Lepiej żeby obrońca, jeśli go na to stać, publicznie wypowiedział choćby prosty egzorcyzm lub zacytował jakieś mądre słowa, niż matał się w pokrętne wypowiedzi, które potem inni ośmieszają. Prawda nas obroni i wyzwoli!

   Boże wybacz, ale musiałam to powiedzieć.
   Szczęść Boże
   Lucyna

 2. Małgosia pisze:

  Pan jest z Tobą, On walczy z Tobą i dla Ciebie. Nie wolno Ci powątpiewać, że z tak potężnym Wojownikiem odniesiesz pełny triumf nad niecnym, nieczystą odstępcą
  Ojciec Pio

 3. Ania pisze:

  Oryginalna i cała modlitwa papieża Leona XIII do św. Michała Archanioła

  Modlitwa papieża Leona XIII do św. Michała Archanioła jest prorocza. Ułożona ponad 100 lat temu, a później stłumiona, oryginalna modlitwa jest bardzo ciekawa i kontrowersyjna, odnosi się do obecnej sytuacji, w jakiej znajduje się prawdziwy Kościół Katolicki. 25 września 1888 roku, po porannej Mszy, papież Leon XIII dostał takiego szoku, że upadł. Towarzyszące mu osoby myślały, że zmarł. Po odzyskaniu przytomności papież opisał przerażającą rozmowę jaką usłyszał wychodzącą od strony tabernakulum. W rozmowie uczestniczyły dwa głosy, które papież wyraźnie rozpoznał jako Jezusa Chrystusa i szatana. Szatan przechwalał się, że może zniszczyć Kościół, jeśli dostanie 75 lat na realizację swojego planu [1888+75=1963 początek II SW – OG], albo jak mówią inni, 100 lat. Szatan poprosił także o możliwość “większego wpływu na tych, którzy oddadzą się mojej służbie”. Na prośby szatana Pan udzielił takiej odpowiedzi: “dostaniesz i czas i władzę”.

  Głęboko wstrząśnięty tym co usłyszał, papież Leon XIII ułożył następującą Modlitwę do św. Michała (która jest także proroctwem) i nakazał odmawianie jej po wszystkich cichych Mszach jako ochronę dla Kościoła przed piekielnymi atakami.

  Modlitwa pochodzi ze “Zbioru” [The Roccolta], 1930, Benziger Bros., s. 314-315. “Zbiór” jest kolekcją oficjalnych i błagalnych modlitw posiadających imprimatur Kościoła.

  Modlitwa

  O chwalebny św. Michale Archaniele, Książę wojska niebieskiego, bądź naszą obroną w straszliwej wojnie, którą toczymy z księstwami i mocami, z władcami tego świata ciemności, duchami zła. Przyjdź z pomocą człowiekowi, którego Bóg uczynił nieśmiertelnym, stworzył na swój obraz i podobieństwo, i wykupił za wielką cenę od tyranii szatana.

  Tocz dzisiaj tę bitwę Pana, razem z aniołami świętymi, jak już walczyłeś z liderem dumnych aniołów, Lucyferem i jego odszczepieńczym wojskiem, którzy byli bezsilni by oprzeć się Tobie, a nie było już dla nich miejsca w niebie.

  Ten okrutny, starodawny wąż, którego nazywa się diabłem lub szatanem, który zwodzi cały świat, został rzucony w otchłań ze swoimi aniołami. Oto ten prastary wróg i morderca ludzi nabrał odwagi. Przekształcając się w anioła światłości, wędruje z całym tłumem złych duchów, atakuje ziemię w celu wymazania imienia Boga i Jego Chrystusa, by schwytać, zabić i rzucić na wieczną zgubę dusze przeznaczone do korony wiecznej chwały. Ten niegodziwy smok wylewa jak najbardziej nieczystą powódź, jad swojej złośliwości na ludzi o zdeprawowanym umyśle i skorumpowanym sercu, ducha kłamstwa, bezbożności, bluźnierstwa, i zgubny oddech nieczystości i wszelkiego występku i bezprawia.

  Ci najsprytniejsi wrogowie są przepełnieni i upici goryczą wobec Kościoła, małżonki niepokalanego Baranka, i położyli swoje bezbożne ręce na tym co ma najświętsze.

  W samym Świętym Miejscu, gdzie ustanowiono Stolicę św. Piotra i Tron Prawdy jako światło świata, wyniosą na tron swoją ohydną bezbożność, z niecnym planem, że kiedy uderzą w Pasterza, rozpierzchną się owce.

  Pokaż się, niezwyciężony Książę, udziel pomocy przeciwko atakom zagubionych duchów na lud Boży, i daj mu zwycięstwo.

  Lud czci cię jako swojego opiekuna i Patrona; Tobą chlubi się Kościół Święty jako obroną przed złośliwą mocą piekła; Tobie Bóg powierzył dusze ludzi, które mają być doprowadzone do niebiańskiej szczęśliwości. Oh, módlcie się do Boga pokoju, żeby położył szatana pod naszymi stopami, jak dotąd podbitych, by już nie mógł trzymać ludzi w niewoli i szkodzić Kościołowi. Ofiarujmy nasze modlitwy przed oczyma Najwyższego, żebyśmy mogli szybko zjednać sobie miłosierdzie Pana; i pokonując smoka, starodawnego węża, który jest diabłem i szatanem, byś Ty znowu zniewolił go w otchłani, żeby już nie mógł zwodzić narodów.

  Amen.

  Spójrzcie na Krzyż Pana; rozproszcie się wrogie moce.
  Lew z plemienia Judy podbił, z rodu Dawida.
  Udziel nam Twego miłosierdzia, Panie.
  Bo mamy nadzieję w Tobie.
  Panie, wysłuchaj mojej modlitwy.
  I niech moje wołanie dojdzie do Ciebie.
  Módlmy się.

  Boże, Ojcze naszego Pana Jezusa Chrystusa, wołamy do Ciebie, i jako petenci błagamy o Twoją łaskę, żebyś za wstawiennictwem Maryj zawsze Niepokalanej Dziewicy i naszej Matki, i chwalebnego św. Michała Archanioła, raczył nam pomóc przeciwko szatanowi i wszystkim innym duchom nieczystym, które wędrują po świecie na szkodę rasy ludzkiej i na zgubę dusz. Amen.
  http://pl.gloria.tv/?media=505272

 4. Ania pisze:

  Świadectwo byłej satanistki, nawrócenie dzięki mocy Jezusa
  Dla wielu ta historia może wydawać się fantazją, zmyślaniem, ale to nie pierwszy raz kiedy napotykam się na takie świadectwa byłych satanistów, którzy mówią dokładnie to samo. Zresztą sami sataniści wypowiadają się że robią te rzeczy. Zatem nie jest to nic nowego, dla osób, które mają otwarte umysły i nie dają się manipulować.
  http: [ Film mocny ale lepiej niech osoby świeckie którym się wydaje że mają moc nie biorą się do wypędzania złych duchów. Edycja Admin ]

 5. wobroniewiary pisze:

  Tyle faktów, zeznanych pod przysięgą. I tyle ziarna prawdy. Wspomniane wydarzenia stały się bowiem dla księdza Palladina materiałem niezwykle inspirującym, skoro w kazaniach do wiernych mówił już o „burdelu zrobionym przez kapucynów w kościele”, a samego Ojca Pio nazywał syfilitykiem, strasząc wszystkich, którzy całowali go w rękę, zarażeniem chorobą weneryczną.

  Jakże niewinna wobec tych słów wydaje się plotka rozpuszczana przez biskupa Gagliardiego, który sam i bez uprzedzenia wszedł do celi Ojca Pio i „na własne oczy widział”, jak zakonnik pudrował się i perfumował. Biskup, owszem, klasztor wizytował i z Ojcem Pio, podobnie jak i z innymi zakonnikami, się spotkał. Jednak w to, że sam jak palec wędrował po klasztornych korytarzach i zaglądał do pokoi, nie uwierzy nikt, kto choć raz był świadkiem biskupiej wizytacji. A jednak plotka znalazła wielu zwolenników, zwłaszcza wśród tych, którzy potrzebowali zwykłego wytłumaczenia niezwykłego zapachu wydobywającego się ze stygmatów Ojca Pio

  http://www.fronda.pl/a/zwymyslany-ojciec-pio,30838.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s