Nie wierzcie oszczercom: „Fronda” nie popiera fałszywego proroka „Marii z Irlandii” a wpisy ją promujące i zawierające herezje antypapieskie usuwa :)

A jednak bywają wśród nas oszczercy „pożyteczni”  – Bóg z każdego zła i z każdej podłości potrafi wyciągnąć dobro:)
Przed wyjściem do kościoła przeczytałam dziś z wielkim bólem wpis  – atak na Frondę, jakieś chore i podłe w swej nienawiści insynuacje, że Fronda w osobie Redaktora Naczelnego – Tomasza Terlikowskiego i pisującej tam Marii Patynowskiej popiera fałszywą prorokinię „Marię z Irlandii” wieszczącą że Papież Franciszek to fałszywy prorok,  i inne głupoty, bluźnierstwa i herezje (dość wspomnieć o jej pseudoorędziu z 1 września jakim to najgorszym i wszystkiemu winnym jest „ten okropny kościół katolicki” który śmie krytykować jedyne prawdziwe na ten czas przekazy  z Nieba”) ,
Więcej  o jej herezjach i ostrzeżenie przed zgubnymi skutkami czytania tych diabelskich wypocin: Ostrzeżenie przed satanistycznym podłożem “orędzi” Mary z UE vel Mary z Irlandii – kompendium (kliknij)

Skąd takie głupoty, że Fronda to popiera?
Jaki szaleniec mógł wpaść na takie pomysły?
Tylko jeden – gotowy ośmieszyć się do końca „orgonitowiec Zenobiusz – samotny wilk”

Diabeł się wścieka, bo ostatnio Fronda + kilka portali katolickich, śmiały napisać o panoszącej się po środku świątyni ohydzie spustoszenia w postaci bioenergoterapeutów, różdżkarzy i „wahadełkowców”, którzy przyszli szukać u Boga błogosławieństwa dla swoich antybożych praktyk  (!)
Taki pełen kalumnii wpis to „słodka zemsta blogera Zenobiusza z Bydgoszczy za to, że Maria Patynowska napisała o tym, co wydarzyło się w Łodzi i śmiała prosić o modlitwę za ks. Michała M. – ((kliknij) i (kliknij)

Od kilku dni, oczywiście w duchu zemsty – ten szalony i chyba teraz już i niebezpieczny bloger – szperał w życiorysie Marii Patynowskiej, oceniał jej wykształcenie, życie, zainteresowania, bo jak ona śmiała… (taka niedouczona,….. wyłapywał błędy, potknięcia itp. itd. – jak ona śmiała krytykować bioenergoterapeutów i jak mogła napisać kilka artykułów na ten temat…) Nieźle oberwało się też i Tomaszowi Terlikowskiemu, że nie dopilnował podpopiecznej, sprawy sądowe z Alicją Tysiąc to zemsta „boża” za to, że pozwala na takie wpisy na swoim portalu i ma takich niedouczonych pracowników…..

Otóż Zenobiusz odkopał wpis pana Marka (serce333 ze strony d”zieckonmp”) na jego blogu na Frondzie, w którym zachwala on herezje Marysi  Irlandki – a wiadomo, że „blogosfera jest strefą gdzie każdy może założyć bloga. Wpisy pojawiają się bez „cenzury” i należy zgłaszać nieprawidłowe treści administratorowi.  Wypada to zrobić zanim zrobi się wpis odbierający dobre imię temu miejscu”

Czy tak postąpił trzymając się zasad netykiety – nasz „orgonitowiec Zenobiusz”? Nie!
On wolał odebrać dobre imię Marii Patynowskiej, napluć na Tomasza Terlikowskiego.
A mógł po prostu wejść w zakładkę kontakt i korzystając z ogólnie dostępnych danych powiadomić ich, że takie herezje znajdują się na ich portalu:

Portal Fronda.pl
ul. Marszałkowska 55/73 lok. 68a 00-676 Warszawa
Telefon: 22 424-17-00
Email: info@fronda.pl

 A jaki mamy tego efekt?
Administrator zadziałał momentalnie i artykuł opisujący Marysię Irlandkę w superlatywach – zniknął 🙂
Można sprawdzić, że artykułu, przez który Zenobiusz pluł na Frondę – już nie ma  – kliknij 🙂

Nikt już nie powie, że „poważny pan redaktor i jego niedouczona redaktorka hist(e)ryczka a nie historyczka ” są koniem trojańskim Kościoła, rozwalają go od środka, odmawiając namaszczenia i błogosławieństwa dla praktyk okultystycznych a wszelkie niepowodzenia w ich życiu to sroga zemsta Boga za to, że zwalczają „dary boże” w postaci programowalnych energii i kamieni z kawałkami rur.

zenio1

Zenobiuszu – dziękuję Ci publicznie za twoją głupotę i nienawiść do nas i do Frondy i za nazywanie nas sekciarzami. Dla nas w tym przypadku to komplement.
Dzięki twej idiotycznej akcji – Fronda odzyskała dobre imię, pozbyła się niechcianych herezji, i wyszła z tej historii cało a nawet lepiej 🙂

Niech Ci to Bóg poczyta za dobro w ogólnym rozrachunku  oraz bilansie zysków i strat 🙂

Ps. Pomódlmy się o odwagę dla ludzi złej woli, aby umieli uderzyć się w piersi i powiedzieć „mea culpa”
Chociaż szczerze mówiąc
nie wierzę, że stać go na to, bo jego pycha doprowadziła do czego doprowadziła. 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

34 odpowiedzi na „Nie wierzcie oszczercom: „Fronda” nie popiera fałszywego proroka „Marii z Irlandii” a wpisy ją promujące i zawierające herezje antypapieskie usuwa :)

 1. Jan pisze:

  Rewelacja, dwie pieczenie przy jednym ogniu 🙂
  Wilk dostał po łapach albo po głowie a Irlandkę zdeletowano 😀
  WOWITY są super.

  • muszelka pisze:

   Zgadzam się 🙂
   To jest prawdziwa rewelacja, poprawa humoru po smutnym dniu w Sejmie.
   Jak dobrze być WOWITEM!
   Wiara i jej obrona nie trwa tylko jedną wiosnę ale cały rok i całe życie.

 2. Franek pisze:

  Z bloga orgonologa:

  „Sekciarzom,atakującycm nieprzytomnie orgonity,sugeruje natychmiastową rezygnację z używania komputerów.Nośnik informacji i energii wszak jest ten sam .Krzyształy kwarcu(zen)”

  Zaraz zaraz w komputerze ten sam kryształ co w orgonicie, to po co stawiane są orgonity w pobliżu komputera mające rzekomo usuwać „smog elektroniczny” no czegoż ja się tu dowiaduję komputery w których jest „cudowny” kryształ mają emitować z siebie coś złego? jak to możliwe? czyżby kochane kryształki tak naprawdę nas truły okropnym, paskudnym smogiem? no nieźle orgoniasty (jak pisze Maggie) z ogoniastym namieszali.

  • Franek pisze:

   Ps. Ponoć jeszcze jedno miasto ma być „zgiftowane” jeno wcześniej Tadziulek Podkerpećny na allegro poszukać musi orgonitu 🙂

  • Maggie pisze:

   Tak namieszali …ale prawda jak oliwa na wierzch wyplywa. Wyszlo szydlo z worka i jest niezbity dowod, ze i orgony to mity a wiec w skrocie ORGOMITY (od orgonmity).
   Moze spogladanie w krysztalowa kule dalo inspiracje do wywodow na temat krysztalow
   w komputerach – w tak naukowy sposob, jak trzecie oko z zapper’a?

   • M pisze:

    Oliwa i prawda zawsze wypływają na wierzch, to fakt. Ale zdarzają się tacy ludzie, którzy odrzucą prawdę i wszelkie argumenty i dalej będą upierać się przy swoim. Nie sądzę, aby Zenobiusza ktokolwiek, czy cokolwiek nakłoniło do zmiany stanowiska, czy zaprzestania rzucania oszczerstw. Sam fakt, że ktoś ma jakieś ideum fixum nie jest czymś nadzwyczajnym. Gorsza jest inna patologia: szukanie sobie wroga na siłę, bo walka z wrogiem rzeczywistym, czy domniemnym jest dla pewnych ludzi jakby niezbędna do życia.
    Nie zaglądałam na tamten blog przez wiele dni, bo to nic przyjemnego ocierać się o jad nienawiści. Ale wczoraj zajrzałam. I co zobaczyłam? Oczywiście ataki na portal WOWiT to codzienność. Ale są też kopiowane nasze komentarze, po poddaniu pewnej manipulacyjnej przeróbce. Wybiera się fragmenty wypowiedzi i dodaje własny komentarz, przez co następuje całkowita zmiana sensu i treści wypowiedzi. Np. mnie i Paulowi została przypisana jakby popularyzacja i popieranie nikotynizmu, gdzie – jeśli ktoś pamięta- ja opowiedziałam, w jaki sposób uwolniłam się od nałogu, a Paul przyznał się do zapalenia od czasu do czasu, ale postanowił nawet takie okazjonalne palenie porzucić.
    Pani Patynowskiej zarzucono to co wyżej zostało przedstawione, ale też noszenie masońskiego krzyżyka na szyi.(Jest zdjęcie). Krzyżyk Pani Marii to krzyż równoramienny i mnie kojarzy się raczej z krzyżem Templariuszy. Natomiast krzyż- jako symbol okultystyczny to krzyż odrócony do dołu, lub w prawidłowej pozycjim lecz z ramionami bocznymi nachylonymi ku dołowi. ( Pamiętam, że gdzieś czytałam, iż to opuszczenie ramion oznacza inicjację okultystyczną, gdzie przyszły adept ma złamać ramiona krzyża i opuścić je ku dołowi.- To taki wyraz buntu przeciw Bogu).
    Wklejam link z którym warto się zapoznać, ks. A. Posackiego, mówiący o energiach, bioenergoterapeutach, radiestetach i tp.
    http://adonai.pl/zagrozenia/?id=74

 3. ircia pisze:

  Zastanawia mnie,czy ten nieszczesny czlowiek Z. cos robi innego przez caly dzien ,oprocz ziania nienawiscia do WOWIT itp. …Smutne zycie ma ten „magik” nudne´i pelne zlosci,nie wie co traci biedny,uposledzony na umysle i duszy czlowiek(sadze,ze nie jest to zbyt ostre stwierdzenie,bo przeciez nikt o zdrowych zmyslach nie czyni tak i nie wierzy w jakies kamyki,krysztalki i inne dziwadelka i nikt natchniony Duchem sw. nie ma tak zlych intencji).

  • Magdalena pisze:

   Masz rację. Te jego chamskiem stalinowskie metody.
   Napisał tutaj brat Piotr, zakonnik z Częstochowy w Ameryce, to on cały dzień szukał jego danych i podawał te dane na stronach internetowych. od razu węszył jak pies na polu marihuany.
   Jeszcze wmawiał przy tym, że brat Piotr zakonnik to ten heretyk brat Piotr który wyzywa biskupów.

   Potem pojawił się ktoś inny a ten też od razu zaczął podawać jego dane.
   To chyba była ta opętana Asia.
   Nie ma dnia, żeby nie pisał o WOWIT, on całymi dniami wszystko kopiuje, pluje na wszystkie objawienia, zatwierdzone i niezatwierdzone. Wyzywa Maryję, a to co zrobił ostatnio ze zdjęcia Maryi i jak szydził z figurki Niepokalanej to strach pisać Dodawał co raz to nowe zdjęcia diabła i pytał co kto jeszcze widzi patrząc na Maryję u Vicki.
   Można nie popierać Medjugorje ale łapy precz od figury Niepokalanej
   Dla tego Zenobiusza liczy się tylko orgonit i Adam-Człowiek a do tego wizjonera zraziłam się właśnie przez Zenobiusza bo on wszystkich niszczył a naprzeciwko stawiał tylko tego no
   A jak jeszcze zobaczyłam, że ks. Adam już nie sprawdza tych orędzi i potwierdzono mi to, to przestałam je czytać bo to jest okropne żeby wizjoner który myśli że jest posłany z Nieba pozwalał, żeby jego wpisy były na takiej nienawistnej dla Kościoła stronie.
   To prawda doigrał się sam i jeszcze innych pociągnął.na dno
   Wróżył upadek WOWITOM, a sam upadł aż nadto.

   Jeszcze jedno
   A czemu nienawidzą Frondy i WOWIT? Bo piszą prawdę i bronią papieża. Właśnie śpieszę wam donieść, że Papież wydalił do świeckiego stanu księdza podejrzanego o pedofilię. On się nie cacka, robi swoje z uśmiechem na ustach
   Nikt mi nie wmówi, że papież popiera homoseksualistów i pedofilów. Chyba tylko w ich zalanych szatańską energią mózgach!

 4. Ania pisze:

  Dziękuję za ten wpis. Pokazuje kto gdzie stoi po której stronie duchowej barykady
  Pod Twoją obronę….

 5. Ania pisze:

  Profanacja: geje całowali się przed katolickimi ołtarzami Rzymu
  W rzymskiej galerii sztuki można oglądać od dwóch dni bezbożną wystawę. Homoseksualne pary obściskują się i całują przed najpiękniejszymi i najstarszymi ołtarzami Rzymu.
  http://www.fronda.pl/a/profanacja-geje-calowali-sie-przed-katolickimi-oltarzami-rzymu,30925.html

  • ircia pisze:

   Naprawde to smutne,z duchowego punktu widzenia,jest to obrzydliwie diabelski akt,a tak z ludzkiego punktu widzenia,to ci ludzie sa zalosni,straszna dziecinada,niedorowzoj,normalny czlowiek chodzi do pracy(oczywiscie nie kazdy musi,poprostu wiekszosc),potem zakupy,porzadek w domu,czas dla dzieci i nawet nie wiadomo kiedy dzien zlecial,ledwo znajduje sie czas na Hobby czy przyjaciol.Jak przykro musi byc Jezusowi,Jego Matce,dlatego musimy czesto w myslach mowic Im jak bardzo Ich kochamy,ja ciesze sie,ze jest w moim zyciu Matka Boska(najkochansza przyjaciolka),Jezus,codzienie Im powtarzam,ze bardzo dziekuje,za to ze sa przy mnie,ze sa ze mna,ze Ich bardzo kocham i ze przykro mi,ze muszą tyle zniewag znosic,czasami i przykrosci,ktore ja Im sprawiam 😦

 6. Paweł pisze:

  Brawo!
  Chyba nareszcie go zatkało pod tym względem i nareszcie się zamknął w tym temacie, bo pisze na inne ale tu udaje, że go nie ma.
  Megi też przymknęło a Tadeusz to pewnie dziś testuje chembuster na Jasnej Górze.
  Bóg nie pozwoli szydzić z siebie i z Maryi w nieskończoność. Ze swoich sług też nie
  A on przegiął pod tym względem na całej długości.

 7. wobroniewiary pisze:

  Peruwiański biskup wydalony ze stanu kapłańskiego

  Papież Franciszek ukarał byłego biskupa pomocniczego peruwiańskiej diecezji Ayacucho, 53-letniego Gabino Mirandę Melgarejo za nadużycia seksualne o charakterze pedofilskim wydaleniem ze stanu kapłańskiego.
  O tej decyzji, która podjął papież po przeprowadzeniu procesu w Watykanie, poinformował w piątek miejscowe media przewodniczący peruwiańskiej Konferencji Episkopatu arcybiskup Salvador Pineiro.
  Przed sześcioma dniami prokuratura w Ayacucho ogłosiła otwarcie dochodzenia w sprawie Mirandy Melgarejo, oskarżonego o szereg nadużyć seksualnych, m.in. o charakterze pedofilskim.
  Abp Pineiro powiedział, że decyzję papieża zakomunikowała mu ustnie 5 lipca nuncjatura apostolska w stolicy Peru, Limie. Podkreślił, że wydalenie ze stanu kapłańskiego jest „najsurowszą sankcją, jaką Stolica Apostolska może wymierzyć duchownemu”.
  Przewodniczący Konferencji Biskupów Peru zadeklarował również swe „pełne poparcie” dla dochodzenia, które prowadzi w sprawie byłego duchownego peruwiańska prokuratura.
  Źródło: http://www.deon.pl/religia/kosciol-i-swiat/z-zycia-kosciola/art,15986,peruwianski-biskup-wydalony-ze-stanu-kaplanskiego.html

 8. wobroniewiary pisze:

  Boże przebacz!
  Zenobiusz zaczął prorokować – a raczej bluźnić!!!!

  Pismo Święte:
  Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię (Mk 1, 15b).

  A on?
  „nawracajcie się i wierzcie ….w orgonity”.

  Oto jego największe bluźnierstwo sprzed kilku minut:
  Zenobiusz-„prorok”:Posted on Wrzesień 28, 2013

  Tym z moich czytelników którzy nadążali za moim tokiem rozumowania sugeruję..proszę Was, nawracajcie się ,i …róbcie orgonity ………budujcie cloudbustery.

  I ON ZAMIESZCZA RÓWNOCZEŚNIE TEKSTY KS. BAŁEMBY, „PROROCTWA SWEGO KOLEGI O OSTRZEŻENIU I PRACE NA TEMAT INTRONIZACJI.
  ZAISTE KATOLICKIE TO I BOŻE … 😦

  • ircia pisze:

   Oj,teraz pisze bardzo powaznie;temu czlowiekowi pomoze juz chyba tylko egzorcyzm,zlo ktore w nim jest,nienawisc,rzadza zemsty,pycha,balwochwalstwo i inne okropnosci,ktore dal wyraznie nam poznac,na to wskazuja,nie jest to moj osad,lecz wyrazne stwierdzenie,po czynach tego czlowieka,zaczyna dominowac w nim”furia”,bo nie udaje mu sie zrazic ludzi do WOWIT(do Boga,ktory na tej stronie jest w sposob szczery i godny pokazywany),duzo,duzo modlitwy potrzeba…

  • Maria z Warszawy pisze:

   Adminko Kochana, no nareszcie Cię ktoś zdemaskował 😀
   Nawet nie wiedziałam, ze jesteś tak zachłanną osobą. CAAAAAŁE NIEBO TYLKO DLA CIEBIE? no moze jeszcze dla kilku przez Ciebie wybranych. A fe… 😀 😀 😀 zostaw że jakiś skraweczek dla innych 🙂 ) :D.
   Wstawcie buźki bo ja nie mogę

   • wobroniewiary pisze:

    Czy tak mogą być czy w innym miejscu 😀

    A teraz do nauki – postaw dwukropek i jeden z nawiasów dwukropek i ) daje uśmiech
    dwukropek i ( daje smutną buźkę a dwukropek i duża litera D dają śmiech pełną gębą 😀

    Próbuj – to proste 😉 możesz też raz postawić średnik zamiast dwukropka tylko nie rób przerwy między dwykropkiem a nawiasem bo ci wyjdzie tak: : ) a ma być tak 🙂

   • Maria z Warszawy pisze:

    może być , następnym razem spróbuję.

 9. ircia pisze:

  Pamietam,gdy juz na poczatku pontyfikatu papieza Franciszka przeczuwalam,ze bedzie on „oczyszczal” nasz Kosciol(pisalam w jakims komentarzu wlasnie cos na temat mojego spostrzezenia) i jednak tak sie dzieje,dzieki wielkej odwadze ducha naszego papieza,mimo ze naraza sie tym na krytyke i zlosc innych,ale Jego wiara i milosc do Boga jak widac sa bardzo silne 🙂 Zapewne papiez-senior Benedykt VI czul,ze przyjda ciezkie czasy,a nie ma juz takiej sily walki(wiek) i dlatego ustapil,co rowniez wzbudza we mnie wielki szacunek do Niego,bo za to rowniez byl mocno krytykowany,a to nie Jego slabosc a wrecz sila ducha.Oby nasz Kosciol stal sie byc moze ubozszy,ale „czystszy” .Jezus jest Panem!

 10. Anna Filipowska pisze:

  „OSZCZERCY BYWAJA POZYTECZNI”

  Sent from my iPad

 11. zojka pisze:

  Czy dzisiaj jest też transmisja ze VII Strumieni Miłosierdzia z Krakowa?

 12. zojka pisze:

  Już się rozpoczęła transmisja.Słuchajmy i oglądajmy.Jezus jest Panem!

 13. TomaszWierny pisze:

  Dawno nie zaglądałem na tamten blog, czytałem tu, taki okres rekonwalescencji duchowej.
  Zajrzałem, chciałem poczytać i zacząłem od góry. I na tym skończyłem.
  Tu kopiuję tyle, ile przeczytałem. Diagnoza nasuwa się sama .
  Współczuję mu.
  Adminko, nie bierz tych słów o sobie na poważnie. Nikt poważny takim bredniom nie da wiary, że ty chcesz albo sama wejść do Królestwa Niebieskiego albo nie chcesz i innych ciągniesz do piekła bo nie rozpoznałaś daru na czasy ostateczne, ENERGII ORGONU, KTÓRA BĘDZIE NAWRACAĆ LUDZI W TYCH DNIACH!

  „Wszystko wskazuje ,że” wielkie zwiedzenie” lądowanie “obcych” zbliża się wielkimi krokami.
  Tym z moich czytelników którzy nadążali za moim tokiem rozumowania sugeruję..proszę Was, nawracajcie się ,i …róbcie orgonity ………budujcie cloudbustery.Chyba ,że chcecie spotkaś się oko w oko.(zen)
  Oto jego największe bluźnierstwo sprzed kilku minut:
  Tym z moich czytelników którzy nadążali za moim tokiem rozumowania sugeruję..proszę Was, nawracajcie się ,i …róbcie orgonity ………budujcie cloudbustery.”
  Ona świetnie wie o co chodzi,tym bardziej wstrząsający to występ.
  Ja twierdzę od dawna,że energia orgonu,dar Boga na czasy ostateczne,osłabia byty demoniczne.
  Większość moich znajomuch,to ludzie letni religijnie ,mnóstwo jest ateistów neopogan nawet w Polsce.
  Z histori Reicha wiemy,że “UFO”
  pod wpływem cloudbustera przygasało,a potem oddaliło się.To nasuwa wniosek,że w czasie “wielkiego zwiedzenia”
  ,przybycia demonicznych kosmitów na których czeka i Tomislaw Vlasic ,istotna osoba dla Medjugorie,energia orgonu zwiększy szansę na nawracanie się ludzi,na uratowanie też i wierzących.
  Są opracowania wskazujące,że demon potrzebuje dla materializacji energii ujemnie spolaryzowanej,pozbawiony jej,jest możliwy do pokonania.Broń klasyczna na ciała multimorficzne nie działa i z tego co wiem i nasza Armia prowadzi prace nad działami orgonowymi.
  Demon uzuskuje energię polaryzowaną ujemnie przez ból i cierpienie.Może stąd cały ruch ,wmawiającyc ludziom,cierpisz dobrze,to dar dla ciebie ekspiacyjny.A to cierpienie.Bóg niegdy nie doświadcza ludzi ponad miarę ich wytrzymałości,ale nie nakłada cierpień ekspiacyjnych bez dobrowolnej zgody mistyków.Wiemy o tym świetnie z życiorysów świętych którzy ekspiacyjnie cierpieli.
  “Wowita” zwalcza mnie i próbuje zniszczyć wszelkimi sposobami.Pytanie czemu.Jej bredzenie o demoniczności orgonu,to bzdury.Gadanie do kryształów czy wręcz modlenie się do orgonu sama wydumała.Rozumiem,że jej motywacja jest raligijna??
  Chce sama wejść do Królestwa Bożego w jak najmniej licznym towarzystwie.???
  A może ona się tam nie wybiera,może nie po drodze jej,widzi się gdzie indziej ???

  • wobroniewiary pisze:

   Spokojnie czytam te bzdury właśnie ale…z Różańcem w ręku. Nie można inaczej. Różaniec to najlepszy egzorcyzm.
   Bł. Jan Paweł II i wielu Świętych mówiło, że to Różaniec jest tą bronią, która pokona złego ducha a nie szatańska energia orgonu.
   Ze Złym się nie dyskutuje, tylko się modli. O 12-30 Różaniec w Radiu Maryja a do niego tylko jedno: „Apage satanas”
   i to w liczbie mnogiej (nie satana tylko satanas) bo tam legion cały (nie chcę pisać brygada, choć w tym przypadku byłoby to właściwsze)

   Święty Michale Archaniele, broń nas w walce…
   Maryjo, Królowo Różańca Świętego – módl się za nami.
   Pamiętajmy, zbliża się październik – miesiąc różańcowy!

  • Franek pisze:

   „Tym z moich czytelników którzy nadążali za moim tokiem rozumowania”

   A oto parę urywków z „toku rozumowania” Zenobiusza:

   „Ja twierdzę od dawna,że energia orgonu,dar Boga na czasy ostateczne,osłabia byty demoniczne.”
   „Z histori Reicha wiemy,że “UFO” pod wpływem cloudbustera przygasało,a potem oddaliło się.”
   „energia orgonu zwiększy szansę na nawracanie się ludzi,na uratowanie też i wierzących.”
   „Są opracowania wskazujące,że demon potrzebuje dla materializacji energii ujemnie spolaryzowanej,pozbawiony jej,jest możliwy do pokonania”
   „Demon uzuskuje energię polaryzowaną ujemnie przez ból i cierpienie.Może stąd cały ruch ,wmawiającyc ludziom,cierpisz dobrze,to dar dla ciebie ekspiacyjny”

   Cieszę się że nie podążam za tokiem tego rozumowania.

   • wobroniewiary pisze:

    Cieszę się że nie podążam za tokiem tego rozumowania.
    I chwała Panu 😀
    A teraz już żegnam się z wami do jutra (wyjeżdżam do chrześniaka, to złota rączka, poustawia co mi trzeba w moim samochodziku, pozmienia koła, płyny na zimowe i inne tam rzeczy, abym dalej mogła codziennie jeździć i na basen i do kościoła, bo Pan Jezus dotknął mnie łaską codziennego uczestnictwa w Eucharystii i już nie wyobrażam sobie inaczej.
    A stało się tak od 15 sierpnia, po mszy św. i błogosławieństwie ks. Adama u niego w kaplicy 😉
    Chwała Panu!

  • M pisze:

   Ja na tamten blog zajrzałam wczoraj i zapawne tak prędko nie wejdę.(Albo nigdy). Tylko coś mi się nie zgadza. Zen miał na blogu – moim zdaniem- kopie wartych rozwagi teorii o zmiennokształtnych. W/ g tej hipotezy wszelkie ufo, straszące istoty z zaświatów przebierające kształty ludzi, zwierząt, czy ,,obiektów latających” to były manifestacje demoniczne, występujące od wieków.( Relacje o takich wydarzeniach są zawarte nawet w życiorysach świętych. Nie wiem,czy Zen opisał te zjawiska zawarte w biografiach świętych. Znalazłam to sama i skopiowałam na swój blog). Czyli summa summarum wniosek był taki, że ufo to nie przybysze z obcych planet, lecz właśnie takie manifestacje demoniczne. Więc co? Czyżby teraz zmienił zdanie i jednak spodziewa się owych przybyszy z obcych planet, którzy mają nas zaatakować?

   • wobroniewiary pisze:

    Maria Patynowska
    Podobno kogoś mocno zastanawia co to za „dziwny” krzyżyk wisi na mojej szyi na zdjęciu profilowym. To jest to replika krzyża z XII/XIII wieku, wykonanego w miejscowości Limoges we Francji. Jest to taki krzyżyk, w który zaopatrywali się pielgrzymi idący z naszych stron do Santiago de Compostella. Oryginał był złoty, z niebieską emalią, a to co kupiłam za nieduża sumę w kiosku z pamiątkami z muzeum jest z żółtego metalu. Noszę to, ponieważ identyfikuję się z pielgrzymami, lubię czytać teksty średniowiecznych mistyków katolickich i ogólnie lubię ciekawe przedmioty. Czy muszę mieć coś co mają dzisiaj wszyscy? Nietypowe proporcje krzyża, wydają się nam dzisiaj dziwne, ale dla tamtej epoki są bardzo typowe.
    np.
    i na moją odpowiedź „Marysiu masz piękny krzyż i co najważniejsze to Boga w sercu”, Maria pisze:

    Piszę o tym, bo wiem, że pewna niedouczona osoba pisze w internecie że ja mam jakiś niekatolicki ten krzyżyk. Jest to jednak bardzo katolickie, tylko dość stare. Można by sie na prawdę zastanowić co się o kim pisze
    https://www.facebook.com/maria.patynowska

 14. M pisze:

  Ciszę się, że Pani Maria wyjaśniła znaczenie krzyża. Czyli dobrze rozpoznałam, czy też raczej skojarzyłam. Krzyż równoramienny to krzyż Templariuszy, inaczej mówiąc Rycerzy Chrystusa, pielgrzymów. Taki sam krzyż widnieje na odrzwiach kościoła do którego najczęściej chodzę na nabożeństwa. Krzyże okultystyczne (masońskie) wyglądają inaczej, co opisałam wyżej. Ale jak ktoś chce oszczerstwo rzucić, to i w ,,białym” ,,czarne” zobaczy.
  A jeszcze łatwiej wybrać z czyjejś wypowiedzi fragmencik, dołożyć ,,swoje” i przedstawić tego, kogo się nie lubi jako głupca, zacofanego, albo wręcz satanistę, czy jeszcze gorzej. Jakże łatwo przychodzi co niektórym oczerniać innych.
  Aż się prosi cytat z Biblii:
  cytat z Biblii (Mat. 7:3–5): A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz? Albo jak powiesz bratu swemu: Pozwól, że wyjmę źdźbło z oka twego, a oto belka jest w oku twoim? Obłudniku, wyjmij najpierw belkę z oka swego, a wtedy przejrzysz, aby wyjąć źdźbło z oka brata swego.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s