W obronie papieża – zdjęcia prawdy i zachęta do bardziej wytężonej modlitwy za Ojca Świętego

Kilka spostrzeżeń, może przydadzą się komuś wątpiącemu, bo przecież nie tylko wypisują u siebie, ale zasypują  nas i ks. Adama mailami typu „proszę zobaczyć jaki papież jest bezczelny, on stoi, on nie klęczy.”…

Czyż ta pokorna mina modlącego się papieża jest bezczelna?

Papież modli się adoruje

Papież idzie dziarsko (czy oby na pewno???) a ma problem z klęczeniem…
A jednak jak się dobrze przyjrzeć, to idzie dziarsko, ale… lekko zatacza krąg prawa nogą i wyraźnie kuleje – od około 0:02:40
Czyli idzie po prostej sam jak nigdy nic, ale kuleje i zatacza prawą nogą, natomiast gdy trzeba pokonać kilka schodków od 0:02.50 – widać, że mu pomaga dwóch księży!!!
Czy robią to ot tak sobie?? Przecież na prostej od 2.56 papież już sam stoi, bo to na prostej.

Ktoś kto ma chore kolano, i wie co znaczy ból stawów i w ogóle ból kolana, kto ma założoną blokadę na kolano, wie, że ciężko z wielkim bólem przychodzi mu uklękniecie.

Papież uklęka chociaż na chwilę przed Najświętszym Sakramentem!
PapaFrancesco_ na_kolanach

A tutaj dwóch kapłanów pomaga papieżowi uklęknąć, w ogóle od 0:54:35 pomagają znów papieżowi, gdy schodzi po schodkach, na prostej znowu nie muszą, ale najbaczniej proszę oglądać od 0:54:40 jak Papież wyraźnie utyka na prawą nogę i w jaki sposób pokonuje schodki – papież mając kapłana z lewej  i tak chwyta się barierki, właśnie gdy ma wchodzić po schodkach i proszę zobaczyć jak On te schodki pokonuje …

poręcz
Teraz dziękuję Bogu za mój ból kolana podczas schodzenia po schodach (podczas wchodzenia nie, ale podczas schodzenia aż nieraz łzy lecą…) bo wiem co to oznacza, i wtedy sama nie mogę w ogóle uklęknąć i dziękuję Bogu za dar ostatniej adoracji, gdzie mogłam klęczeć bez przerwy przez całą godzinę, bo tego dnia kolano nie zaatakowało…
Ale syty głodnego nie zrozumie…..
Za to tak łatwo szydzić …. 😦

Oddajmy głos naszej Czytelniczce Magdalenie-Zofii:

Ewangelia wg św. Mateusza, niech będzie odpowiedzią na nieposłuszeństwo, podżeganie, sianie zamętu wśród wiernych KK, opluwanie Ojca Świętego, fałszywe sugestie…

„Upomnienie braterskie [Vt-3,141] 15 Gdy brat twój zgrzeszy , idź i upomnij go w cztery oczy. Jeśli cię usłucha, pozyskasz swego brata. 16 Jeśli zaś nie usłucha, weź z sobą jeszcze jednego albo dwóch, żeby na słowie dwóch albo trzech świadków oparła się cała sprawa 17 [Vt-3,141, Vt-3,142] Jeśli i tych nie usłucha, donieś Kościołowi! A jeśli nawet Kościoła nie usłucha, niech ci będzie jak poganin i celnik! 18 [Vt-3,142] Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co zwiążecie na ziemi, będzie związane w niebie, a co rozwiążecie na ziemi, będzie rozwiązane w niebie.”

„Mowa misyjna 14 Gdyby was gdzie nie chciano przyjąć i nie chciano słuchać słów waszych, wychodząc z takiego domu albo miasta, strząśnijcie proch z nóg waszych! 15 Zaprawdę, powiadam wam: Ziemi sodomskiej i gomorejskiej lżej będzie w dzień sądu niż temu miastu.”

Podżegaczom szczerze współczuję !!!, bo wszystkie środki zostały wyczerpane i nie były to tylko słowa ludzi świeckich, ale w temacie wypowiadały się Autorytety KK – Biskupi, Kapłani, cóż więcej możemy zrobić ?

Opracował: Ks. Andrzej Wyrzykowski
Co mówi Kodeks Prawa Kanonicznego o karach za świadome nieposłuszeństwo Papieżowi?
Kodeks Prawa Kanonicznego: Kan. 1364 § 1. Odstępca od wiary, heretyk lub schizmatyk podlega ekskomunice wiążącej mocą samego prawa, przy zachowaniu przepisu kan. 194, § 1, n. 2; duchowny może być ponadto ukarany karami, o których w kan. 1336, § 1, n. 1,2 i 3.

§ 2. Jeśli tego domaga się długotrwały upór lub wielkość zgorszenia, można dołączyć także inne kary, nie wyłączając wydalenia ze stanu duchownego. Kan. 1371 Powinien być sprawiedliwie ukarany:

2° kto w inny sposób okazuje nieposłuszeństwo Stolicy Apostolskiej, ordynariuszowi lub przełożonemu, którzy zgodnie z prawem coś nakazują lub czegoś zakazują, i po upomnieniu trwa w nieposłuszeństwie.

Schizma (od gr. σχίζω, σχίσμα) oznacza rozdarcie, rozszczepienie. Schizma w znaczeniu teologicznym (po polsku odszczepieństwo) polega na świadomum wyłamaniu się spod posłuszeństwa Papieżowi, jako głowie Kościoła (formaliter sumpto) albo na oderwaniu się od Kościoła.

Schizma może być czystą, lub połączoną z herezją (schisma purum vel cum haeresi mixtum). W pierwszym wypadku schizma jest uchyleniem się od posłuszeństwa papieżowi, lub zerwaniem z Kościołem bez naruszenia nauki katolickiej. W drugim – wyłamanie się od posłuszeństwa łączy się z odrzuceniem kilku lub choćby jednego tylko artykułu wiary. Jakkolwiek możliwa w teorii, w rzeczywistości jednak schizma czysta w naszych czasach nie istnieje, gdyż nie ma schizmy, za którą nie szłoby naruszenie czystości wiary…

Schizma jest grzechem ciężkim, gdyż rozrywa jedność Kościoła, nakazaną przez Chrystusa Pana. Wewnętrznym węzłem tej jedności jest miłość, a zewnętrznym jej objawem – poddanie się powszechnej głowie. Dlatego też schizma w istocie swej jest grzechem przeciwko miłości, zewnętrzny zaś objaw schizmy jest grzechem przeciwko posłuszeństwu. Ponieważ miłość jest aktem woli, przeto i schizma jest grzechem woli, i tym się różni od herezji, która jest grzechem umysłu… Kary za schizmę czystą są: ekskomunika “ipso facto incurrenda” w szczególniejszy sposób zastrzeżona przez Stolicę Apostolską; niezdolność do beneficjów i godności kościelnych, a szczególniej do godności biskupiej; utrata jurysdykcji kościelnej, za czym idzie, że rozdawnictwo urzędów kościelnych, sprzedaż lub zamiana majątków kościelnych, wyklęcie i zwolnienie od klątwy dokonane przez schizmatyków, są same przez się nieważne. Przyjmujący święcenia od schizmatyków, są przez to samo zawieszeni od sprawowania funkcji kościelnych i niezdatni do obejmowania beneficjów (irregulares).
Za: Gloria TV, Opracował: Ks. Andrzej Wyrzykowski. http://es.gloria.tv/?media=445302

Film z Adoracji 2.06.2013 w Bazylice św. Piotra (który jako dowód ponoć zniknął wg zwolenników Marii z Irlandii – admin strony dziekonmp pisał, że zniknął, redakcja RM usunęła jak on pokazał postawę stojącą papieża)

Film jest i ma się dobrze, również jako dowód i zachętę do modlitwy za Papieża i za jego przeciwników, którzy dali się uwieść…samemu diabłu

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Papież Franciszek, Pomoc duchowa i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

29 odpowiedzi na „W obronie papieża – zdjęcia prawdy i zachęta do bardziej wytężonej modlitwy za Ojca Świętego

 1. Anna pisze:

  Zdjęcie jak papież modli się przed grobem bł. Jana XXIII, modli się na kolanach
  Kolejny dowód przeciw Marii z Irlandii
  Dedykuje czytelnikom strony dzieckonmp którzy bluźnią przeciwko Papieżowi

 2. Karol pisze:

  Teraz sugeruje się, że grupa WOWIT czyli ta strona i ks. Adam jako „pewna grupa” z pewnym ks. na czele, ktory kiedys powiedzial slawa “będziesz za to cierpieć” to diabelskie pedalstwo?

  Bozena powiedział/a
  Ja zas zadedykowala bym ten fragment “pewnej grupie” z pewnym ks. na czele, ktory kiedys powiedzial slawa “będziesz za to cierpieć” naszemu adminowi. W Polsce jest takie powiedzenie, “że sie odwroci i do Ciebie wroci”. Po prostu boli mnie jak ktos niewinnie cierpi.

  “Dzieci, nigdy nie wolno wam znieważać proroków Mojego Syna, nawet jeżeli im nie wierzycie. Musicie milczeć i modlić się za nich. Jeżeli odrzucacie proroków Mojego Syna, to On nie poczyta wam tego za winę. Ale jeżeli zdeklarujecie, że Jego Święte Słowo, przekazane Jego prawdziwym prorokom, pochodzi od diabła, to będziecie straszliwie cierpieć.”

  I odpowiedź admina, strony dzieckonmp:
  Dzieckonmp powiedział/a
  Diabelstwo pedalskie mnie cały czas niszczy

  • wobroniewiary pisze:

   Odpuść im Panie bo nie wiedzą co czynią!!!

   A jeśli wiedzą, to tym gorzej dla nich!

  • Magdalena-Zofia pisze:

   No to raz jeszcze List do Galatów:
   PRAWDZIWOŚĆ GŁOSZONEJ PRZEZ ŚW. PAWŁA EWANGELII
   Prawdziwa Ewangelia
   6 Nadziwić się nie mogę, że od Tego, który was łaską Chrystusa powołał, tak szybko chcecie przejść do innej Ewangelii. 7 Innej jednak Ewangelii nie ma: są tylko jacyś ludzie, którzy sieją wśród was zamęt i którzy chcieliby przekręcić Ewangelię Chrystusową. 8 Ale gdybyśmy nawet my lub anioł z nieba głosił wam Ewangelię różną od tej, którą wam głosiliśmy – niech będzie przeklęty! 9 Już to przedtem powiedzieliśmy, a teraz jeszcze mówię: Gdyby wam kto głosił Ewangelię różną od tej, którą [od nas] otrzymaliście – niech będzie przeklęty!”
   – jeżeli ktoś głosi inną Ewangelię, niż tą przekazaną na kartach Pisma Świętego i przekręca Ewangelię Chrystusową, już został przeklęty i wyraźnie mówi o tym Św. Paweł i nie ma tu żadnej symboliki, tylko konkretne Słowa !!!

  • ula pisze:

   A to dziecko juz za proroka sie uwaza?! W sumie chyba sie nawet nie zdziwilam. Nikt kto szczerze kroczy za Chrystusem nie wyzywa od diabelskich pedalow.

  • ula pisze:

   A poza tym z wielkim zaszczytem musze potwierdzic moje wielkie sympatyzowanie z „pewna grupa” i nawet niech mnie nazwa dianelskim pedalstwem, usmieche sie slodziutko i powiem, jestem tez zdewociala meherowka 🙂

 3. Magdalena-Zofia pisze:

  Apel – słowa Ojca Świętego Franciszka:
  „Ci, którzy tworzą Kościół, nie wyłączając papieża, mają swoje wady, ułomności i grzechy. Nie można się jednak zgodzić z postawą: „Chrystus tak, Kościół nie. Bo to właśnie Kościół niesie nam Chrystusa i prowadzi nas do Boga.”
  – A głową Kościoła z ustanowienia samego Jezusa Chrystusa naszego Pana, jest następca Św. Piotra – Papież.

 4. ircia pisze:

  Ci ludzie powinni na pierwszym miejscu stawiac Biblie czyli Apokalipse sw. Jana,koniec kropka! Z niej wywnioskowaliby najwiecej,to ze sa zwodzeni przez marie irlandke,bo szybko dala sie poznac ogromu ludziom,ze jest w niej zlo,ze pala nienawiscia,a czy czasem nie jest w Apokalipsie napisane,ze bestia zwiedzie prawie wszystkich!? A tu oni od poczatku nie cierpia Papieza,tak szybko sie rozezznali w tym,ze on jest zly?! Gdyby byl falszywym Papiezem to oni sami by go wielbili,bo tylko garstka a moze nawet nikt by nie zauwazyl,ze jest to faryzeusz(odnosnie biblii) Moze pokretnie to uzasadnilam,ale musialam to z siebie wyrzucic,bo smiech i zal bierze,ze ci ludzie(wierzacy irlandce) mysla,ze sa madrzy i tak szybko posiedli wszelka wiarei wiedze,niech siegna po Biblie,a wystrasza sie,ze tak szybko zaufali jakiemus tam „prorokowi”.

  • Magdalena-Zofia pisze:

   Szatan potrafi zamknąć oczy i zatkać uszy, ale tylko wówczas, jak mu człowiek na to pozwoli. A Pan nasz Jezus Chrystus, nie pcha się z buciorami, bo szanuje naszą wolną wolę, którą Sam nam podarował. Jak ktoś nie jest w stanie sam rozeznać (co nie jest to grzechem), to ma od tego mądrzejszych od siebie: Biskupów, Kapłanów, teologów (i to nie jednego, jak kłamliwie co niektórzy powtarzają), ale jak już Ich nie chce słuchać, tylko w swej pysze uważają się za najmądrzejszych – to już poważny problem.

   • ircia pisze:

    Dokladnie i to dlatego,ze ludzie sa letni,smutne to,bo prowadzi to w pewnym stopniu do „wojny” pomiedzy katolikami,co wlasnie za cel objal sobie szatan.Jakby nie bylo wystarczajaco duzo „bitew” miedzy chrzescijanami a ateistami czy wyznawcami innych religii(oczywiscie bitew nie w doslownym tego slowa znaczeniu,chociaz tych tez jest ogrom,ale to juz raczej pomiedzy pseudowyznawcami jakichs tam religii) Szatan pcha sie na sile,bo tylko tak moze on zdobyc czlowieka(aczkolwiek nigdy jego duszy) i to juz pokazuje jaki on jest malutki i jak wiele on musi robic,by cokolwiek zyskac,z kolei Jezus pragnie nas nie na sile,chce byc przez nas kochany,tak jak On nas kocha,dlatego daje nam wybor,bo milosci sie nie wymusza.Jak smutny musi byc Jezus,widzac ludzkie wystepki i brak poszanowania Jego,bawienie sie ludzi w bogow tego swiata,gdyby On tylko chcial,natychmiast by nam pokazal jak jestesmy maluczcy,ale On wciaz czeka,wciaz daje nam szanse,wciaz w nas wierzy.

 5. Paweł pisze:

  Kobieta w 9. miesiącu ciąży wyskoczyła przez okno
  Kobieta jest w stanie ciężkim. Dziecko urodziło się ze złamaną ręką
  Dramat rozegrał się w szpitalu w Bytomiu. 39-letnia kobieta, będąca w dziewiątym miesiącu ciąży przebywała w Szpitalu Specjalistycznym nr 2, oczekując na cesarskie cięcie. Wcześniej odmówiono jej cesarki w szpitalu w Wodzisławiu. O godz. 3.25 nad ranem wyskoczyła przez okno z pierwszego piętra.

  Bezpośrednio po zdarzeniu kobietę przewieziono do pobliskiego Szpitala Chirurgii Urazowej w Piekarach Śląskich, gdzie przeprowadzono operację i odebrano poród. Dziecko urodziło się ze złamaną ręką, jednak jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Matka jest w stanie ciężkim
  http://gosc.pl/doc/1583194.Kobieta-w-9-miesiacu-ciazy-wyskoczyla-przez-okno

 6. ks. Zygmunt pisze:

  „grupa WOWIT czyli ta strona i ks. Adam jako “pewna grupa” z pewnym ks. na czele, ktory kiedys powiedzial slawa “będziesz za to cierpieć” to diabelskie pedalstwo”

  Widać, że to wilk w owczej skórze i wymaga wiele modlitwy.
  Módlmy się za niego i za wszystkich czytelników strony dzieckonmp.wordpress aby wrócili do nauki katolickiej i przestali rzucać obraźliwe kłamstwa na bliźniego

  • wobroniewiary pisze:

   Ksiądz Adam swego czasu napisał list do admina dznmp że jeśli nie przestanie umieszczać „orędzi” Marii z Irlandii i opublikuje je jako książkę bo miał taki zamiar i nawet ogłaszał z annah (która raz jest jego 15-letnią córką a wiele razy od rana do nocy pisuje po necie jak to kilkanaście lat czyta już książki religijne czyli ma ich co najmniej lat -dzieści jak nie -dziesiąt) składkę na druk aby czytelnicy się złożyli a oni to wydrukują i będą wrzucać do skrzynek
   Ksiądz napisał, że Bóg nie dozwoli z siebie szydzić i że on (admin) będzie cierpieć
   Odebrano to jako klątwę a nie duszpasterską troskę, obrażono się na słowa, że podaje gnój opakowany w ładny papierek i grzebie w ten sposób w szambie

   Swoją drogą O. Bashobora też mówi o szambie, jak ratują w realu dzieci z szamba, bo w Afryce jak rodzą to do szamba i tam zostawiają dzieci na śmierć, a on sam je nieraz stamtąd wyciąga

   Więc [podsumowując – gorzej tkwić w szambie i w nim siedzieć i jeszcze smród roznosić na prawo, na lewo i dookoła niż chcieć się z niego wydostać!

   Ps. O mnie niech pisze co chce ale od moich Czytelników i od ks. Adama – WARA!!!

 7. Franek pisze:

  Gość.pl pisze:
  Zakaz aborcji coraz bliżej!
  Akcja zbierania podpisów pod projektem zakazującym aborcji eugenicznej wkracza w decydującą fazę.
  Akcja zbierania podpisów pod obywatelskim projektem zakazującym aborcji ze względu na podejrzenie choroby lub wady genetycznej u dziecka (zob. TUTAJ) weszła w decydującą fazę.
  Przedstawiamy nową stronę RatujDzieci.pl, gdzie zamieszczamy informacje jak jeszcze można włączyć się w naszą akcję przywracania prawa do życia dzieciom z Zespołem Downa.
  Do 2. lipca musimy złożyć w Sejmie co najmniej 100 000 podpisów, aby Sejm przystąpił do prac nad projektem. Spływają do nas przesyłki z tysiącami podpisów. Wolontariusze informują nas, że zebrali setki podpisów i zbierają kolejne.
  Dwa lata temu pod projektem ustawy całkowicie zakazującej aborcji podpisało się ponad 600.000 Polaków. Zabrakło jedynie 6 głosów, aby projekt został przyjęty przez Sejm! Liczymy, że tym razem osiągniemy więcej!
  Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w kampanię promującą prawo do życia najsłabszych, zwłaszcza tym znanym i popularnym: Radosławowi Pazurze, Przemysławowi Babiarzowi, Dominice Figurskiej i Wojciechowi Cejrowskiemu (zob. cykl audycji w Radiu Wnet ). Obecność w komitecie dr Wandy Półtawskiej to wielki honor dla nas wszystkich.
  Za niecałe trzy tygodnie, 23. czerwca, zaczynamy zliczanie podpisów. Dlatego apelujemy do wszystkich osób dobrej woli o złożenie podpisów do 23. czerwca, a zbierających podpisy prosimy o ich wysłanie na adres naszego Komitetu najpóźniej 23. czerwca.
  Jesteśmy do Państwa dyspozycji, chętnie udzielimy wszelkich informacji na temat przebiegu akcji, podamy też kontakty do osób, zaangażowanych w kampanię. W tej sprawie prosimy kontaktować się na numer: 608 594 158.
  Będziemy wdzięczni za informowanie o naszej akcji, za co już teraz dziękujemy!
  Pozdrawiamy serdecznie,
  Kaja Godek, Pełnomocnik Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „Stop Aborcji”, kontakt@stopaborcji.pl, 506 157 748
  Mariusz Dzierżawski, Zastępca Pełnomocnika, mariusz@stopaborcji.pl, 608 594 185
  http://gosc.pl/doc/1583303.Zakaz-aborcji-coraz-blizej

 8. Magddalena pisze:

  Ojciec Święty podczas porannej Mszy św. sprawowanej w kaplicy Domu Świętej Marty wskazał, że chrześcijanin unika hipokryzji, czyniąc siebie rzecznikiem prawdy Ewangelii, głosząc ją z przejrzystością dziecka
  http://www.naszdziennik.pl/wiara-stolica-apostolska/34702,chrzescijanin-unika-hipokryzji.html

  Jak widać nie miał na myśli „dzieckanmp”

  • Paweł pisze:

   Ojciec Bashobora też mówił dziś o hipokryzji, tak jak papież wczoraj o dzieciach które są w szambie czyli tak jak ks. Skwarczyński
   Może kogoś to dziwi ale Duch wieje kędy chce i nie darmo takie akurat tematy
   Film z adoracji pokazuje prawdę tu przedstawioną.
   Papież wyraźnie utyka.
   Ale to tylko noga kuleje, gorzej gdy całkiem kuleje sumienie. a to akurat nie dotyczy papieża, tylko tych którzy papieża wytykają a księdzu Skwarczyńskiemu zarzucają diabelskie preferencje seksualne
   Dlatego tu potrzeba modlitwy do Ducha Świętego aby przyszedł jako światłość sumień

   • Franek pisze:

    W temacie „aromatycznym” polecam dzisiejsze czytanie
    „Zdarzyło się, że pewnego dnia Tobiasz będąc znużony grzebaniem zmarłych, powróciwszy do swego domu, położył się przy ścianie i zasnął. Podczas gdy spał, spadł z gniazda jaskółczego ciepły gnój na jego oczy, i zaniewidział.Pan dopuścił, aby mu się przytrafiło to doświadczenie, aby potomnym był dany przykład jego cierpliwości jak Joba świętego. Ponieważ od dzieciństwa bał się Boga i zachowywał Jego przykazania, nie szemrał przeciw Bogu, że go dotknęło nieszczęście ślepoty, lecz pozostał nieporuszony w bojaźni Bożej, składając Bogu dzięki przez wszystkie dni swego życia”

 9. Paweł pisze:

  Adminko Twoje zdjęcie trafiło na główny wpis na pierwszej stronie „dzieckonmp”
  Chyba admin dznmp zaczyna pisać kryminały 🙂

  • wobroniewiary pisze:

   Hm, po pierwsze mieszkałam z drugiej strony hotelu a po drugie, nigdy przenigdy nie miałam żadnych pomarańczowych kolorów w swojej garderobie no i postura nie ta 😀
   Ci, z którymi byłam, którzy mnie znają na co dzień, dobrze o tym wiedzą 😉

   Kogo sfotografował admin dznmp pozostanie zagadką tak samo jak zagadką pozostanie, czy ten ktoś mógłby cokolwiek, usłyszeć o czym ktokolwiek mówi po drugiej stronie ulicy, no ale cóż…z braku laku dobry kit.
   Tyle, że nie każdy może kit kupić.
   No i nocowaliśmy tam tylko dwie noce, reszta to Vodice, okolice Dubrovnika, i inne więc współczuję mu, że „te pedały pojechały i cały tydzień go fotografowały” i nasłuchiwały „ale ma wzięcie, cały tydzień zamiast się modlić jakaś baba łaziła za nim”.

   Miłego wieczoru 😉

   • Maggie pisze:

    Moze maja doswiadczenia firmy typu „oko, ucho”? … a opowiesci, zadziwiajacej tresci, na zasadzie:
    jedna pani drugiej pani
    promowala, wysssssany z palca, stek bzdur,
    gdy wystawiala swe szpony przy manicure.

  • Admin pisze:

   Arachnofobia to strach przed pająkami
   jak widać admin dznmp już to przeszedł i teraz ma zamiar wprowadzić nowe pojęcie medyczne „promyczkofobia” z pewnością będzie pierwszym przypadkiem tak ciężkiej „promyczkofobii” która przerosła już w trudną do wyleczenia obsesję 🙂

   • Maggie pisze:

    Moze i przeszedl arachnofobie … ale jej pozostaloscia jest zarzucanie sieci pajeczych intryg – a to prowadzi do kolejnych fobii

 10. Maggie pisze:

  Te niby katolickie strony rzucajac inwektywy i ziejac nienawiscia, swymi potwarzami potwierdzaja tylko slowa Pisma Swietego:

  Lk 6,21-35
  Blogoslawieni bedziecie, gdy ludzie zaczna was nienawidzic, gdy was wylacza [ze spolecznosci], gdy was beda zniewazac i pozbawiac dobrego imienia dla Syna Czlowieczego.
  Cieszcie sie wtedy i badzcie pelni radosci. Jakze bowiem wielka jest wasza zaplata w niebie! Tak samo przeciez ich ojcowie czynili prorokom.

  • Maria B pisze:

   Najciekawsze że to naprawdę na tamtym zdjęciu nie jest pani Ewa bo ją znam i wiem jak wygląda
   Tę stronę tak jak i podobne czyta wiele osób z naszego miasta, sama podaję adres tej strony wielu osobom.
   Nie ma co się przejmować. Bóg na wszystko zareaguje we właściwym czasie, tylko dla tych którzy kłamią lepiej żeby nie było za późno.

   • Maggie pisze:

    Klamstwo ma krotkie nogi…daleko zajsc nie moze, choc potrafi przekroczyc granice (przyzwoitosci oczywiscie)

    Jezus jest Panem!

   • Magdalena pisze:

    Kłamstwo ma bardzo krótkie nogi
    Strona już nie istnieje
    404 – Nie znaleziono

    • wobroniewiary pisze:

     Polecam z całego serca, słowo egzorcysty lubelskiego na temat mówienia fałszywego świadectwa – a więc pod względem diecezjalnym, mojego i admina dznmp również!
     Teraz powinien wszystkie te pióra pozbierać po całym świecie, tylko czy mu się to uda?
     Do tego rzucanie oszczerstw na jakąś kobietę, tylko dlatego że sobie stała na balkonie a on śmiał być po drugiej stronie.
     Ja na pielgrzymkę jechałam z pewnego biura diecezjalnego przy katedrze w pewnym mieście.
     Był to wyjazd zorganizowany, gdzie biuro rezerwowało noclegi to jego sprawa. Jak zajechałam do Medziugorje i zobaczyłam na przeciwko Verite Camp które tak przed wyjazdem reklamował zdjęciami to powiedziałam tylko „Pod Twoją obronę”

     Jak widać Maryja chroni skutecznie…. do dziś włącznie!
     Maryjo chroń mnie do końca!
     Nie pozwól na panowanie zła i nienawiści oraz wciągania w to obcych postronnych osób, gdyż ta obsesja przerasta już wszelkie możliwe opcje. Strach się bać, co jeszcze wymyśli zniewolony obsesyjną nienawiścią człowiek, który mimo tego że tkwi w bagnie szatańskich orędzi obwinia wszystkich zamiast zostawić to co od Kościoła i od życia we wspólnocie kościelenej odciąga

     O. Bashobora (którego słucham tłumacząc) dziś swoje rekolekcje opiera właśnie na słowach z Dziejów Apostolskich „42 Trwali oni w nauce Apostołów i we wspólnocie, w łamaniu chleba i w modlitwach”

     Zbieg okoliczności czy działanie Boże?
     Ja wierzę, że działanie Boże!
     Obyśmy trwali we wspólnocie Kościoła a nie poza nim, bo papież siedział, miał czarne buty i pozdrowił nas życząc smacznego…..
     Dziś ostatni dzień rekolekcji: http://www.tvodnowa.org/index.php/tv-online

 11. Środa IX tygodnia Okresu Zwykłego

  Księga Tobiasza 3,1-2.5-11.24-25.
  Tobiasz wydawszy westchnienie zaczął modlić się ze łzami, mówiąc: „Sprawiedliwy jesteś, Panie, i wszystkie Twoje sądy są sprawiedliwe, a wszystkie drogi Twoje są miłosierdziem, prawdą i sprawiedliwością. A teraz, Panie, Twoje kary są wielkie, ponieważ nie postępowaliśmy według Twoich przykazań i nie chodziliśmy szczerze przed Tobą. Teraz, Panie, uczyń ze mną według woli Twojej i rozkaż, aby duch mój był wzięty w pokoju; lepiej jest bowiem dla mnie umrzeć aniżeli żyć”. Przytrafiło się, że tego samego dnia w Rages, mieście Medów, Sara, córka Raguela, słuchała zniewag od jednej ze służebnic swego ojca. Była ona bowiem kolejno wydana za siedmiu mężów, a szatan imieniem Asmodeusz zabijał ich, skoro weszli do niej. Gdy więc ona zgromiła ową służebnicę za pewne przewinienie, ta odpowiadając rzekła: „Więcej nie zobaczymy z ciebie na ziemi syna ani córki, morderczynio mężów swoich. Czy i mnie chcesz zabić, jakeś zabiła siedmiu mężów?” Na to słowo Sara weszła do górnej izby w swoim domu i pozostawała przez trzy dni nie jedząc i nie pijąc. Pozostając na modlitwie, ze łzami błagała Boga, aby ją od tej zniewagi uwolnił. Obydwie modlitwy były wysłuchane w jednym czasie przed chwałą Boga Najwyższego. I został wysłany anioł Pana, święty Rafał, aby uzdrowić Tobiasza i Sarę, których modlitwy zostały w jednym czasie przedłożone przed oczami Pańskimi.
  http://ewangeliadlanas.wordpress.com/2013/06/04/5-czerwca-2013-sroda-ix-tygodnia-okresu-zwyklego/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s