Papież egzorcyzmował Angela, przyczyną opętania jest legalizacja aborcji – „póki biskupi tego nie uczynią, nie zostanie uwolniony” mówi w wywiadzie opiekun opętanego

Czterdziestotrzyletni ojciec powiedział, że przyjechał do Rzymu z meksykańskiego stanu Michoacán i powiedział, że był u 10 kapłanów, włączając w to o. Amortha, ale nikt nie był w stanie uwolnić go od opętania.
Ojciec Juan Rivas, kapłan ze zgromadzenia Legionistów Chrystusa, towarzyszący Angelowi w podróży do Rzymu, powiedział „El Mundo”, że ujawnił sytuację mężczyzny papieżowi tego popołudnia. Rivas powiedział Franciszkowi:
„Wasza Świątobliwość, ta osoba potrzebuje błogosławieństwa. Miał ponad 30 egzorcyzmów, a demony, które w nim żyją nie chcą go opuścić.”

Ojciec Amorth, znany ekspert w dziedzinie opętań demonicznych wielokrotnie potwierdził, że uczestnictwo w akcie aborcji, pozostawia człowieka otwartego na wpływ demoniczny, jeśli nie bezpośrednie opętanie.
Ojciec Amorth w rozmowie z telewizją RAI powiedział, że później przeprowadzał egzorcyzm na Angelu, który wykazał, że jest on opętany przez 4 demony i, że opanowanie jest skutkiem legalizacji aborcji w Mexico City. Ojciec Amorth powiedział „El Mundo”:
„Angel to dobry człowiek, został wybrany przez Pana by wysłać wiadomość meksykańskiemu duchowieństwu i biskupom, by powiedzieć im, że muszą odprawić akt zadośćuczynienia za makabryczne prawo ustanowione w Mexico City w 2007 r. które spowodowało oburzenie Naszej Pani. Póki oni tego nie uczynią, nie zostanie uwolniony.”
Ojciec Amorth powiedział mediom, że modlitwa papieska była bezwzględnie jednym z egzorcyzmów, a papież był automatycznie zobowiązany do jej przeprowadzenia z powodu bycia biskupem i papieżem, nawet jeśli nie przybrało to formy oficjalnego kościelnego rytuału.
Amorth, który zajmuje się szkoleniem egzorcystów i jest przewodniczącym Międzynarodowej Organizacji Egzorcystów, podkreślił, że egzorcyzm papieża pomoże zbalansować wzrost ateizmu, który zakłada brak wiary w istnienie szatana.
Żyjemy w czasach, w których Bóg jest zapomniany. A kiedy Bóg nie jest obecny, to rządzi szatan. – powiedział Amorth. – Dziś, niestety, biskupi nie wyznaczają wystarczającej liczby egzorcystów. Potrzeba nam wielu więcej. Mam nadzieję, że Rzym roześle do biskupów całego świata dyrektywy, które będą ich wzywały do wyznaczenia większej ilości egzorcystów”.

Film dla każdego. Ważny film. Ojciec Gabrielle Amorth, bp Andrea Gemma – biskup, który nie wstydzi się egzorcyzmować a jedyne czym się martwi, to czy po jego odejściu na emeryturę, następca nie zakaże w jego diecezji posługi egzorcyzmów, posługi dziś tak często wyśmiewanej….

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Papież Franciszek, Pomoc duchowa i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

18 odpowiedzi na „Papież egzorcyzmował Angela, przyczyną opętania jest legalizacja aborcji – „póki biskupi tego nie uczynią, nie zostanie uwolniony” mówi w wywiadzie opiekun opętanego

 1. wobroniewiary pisze:

  W odpowiedzi na publiczne stwierdzenie B. Mussoliniego: „Koniec z Polską” (E finita la Polonia!), Pius XII odpowiedział: „Nie zginęła Polska i nie zginie, bo Polska wierzy, Polska się modli, Polska ma Jasną Górę i wierzące matki… „.
  I dodał: „Ojczyzna św. Kazimierza i św. Jadwigi, dwóch św. Stanisławów, św. Jana Kantego i św. Andrzeja Boboli mogła w ciągu wieków na dłużej lub na krócej postradać swe ziemie, swe dobra, swą niepodległość, nigdy jednak nie pozbyła się wiary. Nigdy nie zatraciła serdecznej czci dla Najświętszej Panny, wszechwładnej a słodkiej Królowej Polski, której Obraz Cudowny znajduje się od wieków w częstochowskiej świątyni, a która w godzinach ucisku jest Pocieszycielką całego Narodu i powiernicą jego niezniszczalnych nadziei” (30 IX 1939).
  Módlmy się do Królowej Polski

 2. wobroniewiary pisze:

  Od jutra czerwiec – Nabożeństwo do Serca Jezusowego
  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2012/06/15/pierwsze-piatki-miesiaca-i-swieto-najswietszego-serca-pana-jezusa/

  Miesiąc czerwiec jest miesiącem Serca Jezusowego; szczególnym orędownikiem tej formy kultu był papież Leon XIII (+ 1903) i jego następcy
  http://ewangeliadlanas.wordpress.com/2012/06/14/kult-najswietszego-serca-pana-jezusa/

 3. Anna pisze:

  Jeden ksiądz mówi że orędzia Marii z Irlandii są fałszywe i pochodzą od diabła i nie boi się użyć tego słowa, że są diabelskie
  http://mariadivinemercytrueorfalse.blogspot.com/2013/05/the-maria-divine-mercy-messages-beware.html
  Inny teolog Dr Mark Miravalle naliczył aż 650 błędów niezgodnych z doktryną nauczania Kościoła Katolickiego w jej diabelskich przekazach!
  http://blog.newadvent.org/2013/03/a-closer-look-at-false-prophecies-of.html

  Trzeba walczyć z tą prorokinią diabła, bo rozwala Kościół i odciąga ludzi od papieża Franciszka

  • Anna pisze:

   Ks. Carlos Martins ostrzega, że ci co to rozpowszechniają odpowiedzą za to na Sądzie Bożym!
   Those who subscribe to or spread these messages need to repent, for one day they will come under the judgment of God for doing so

   A ojciec Fr. Martin Cross Cmf mówi wprost to jest od devil czyli od diabłaMDM ABSOLUTELY FALSE AND PERVERSE AND EVIDENTLY THE WORK OF THE DEVIL
   http://mariadivinemercytrueorfalse.blogspot.com/

   Czyli ci co mają coś z tym wspólnego powinni iść do spowiedzi i jak trzeba to do egzorcysty!!!
   Czytajcie blog http://mariadivinemercytrueorfalse.blogspot.com/

  • ks. Adam Skwarczyński pisze:

   Warto wiedzieć, że Mark Miravalle, profesor Teologii i Mariologii na Franciszkańskim Uniwersytecie w Steubenville walczy o V Dogmat Maryjny
   Napisał książkę pt.: „Maryja: Współodkupicielka, Pośredniczka, Orędowniczka”.
   Wykłada teologicznie współodkupicielską rolę Maryi w Piśmie św., Tradycji Apostolskiej i w nauczaniu Magisterium Kościoła i walczy zbierając podpisy o ogłoszenie i zdefiniowanie współodkupicielskiej roli Maryi jako Współodkupicielki, Pośredniczki, Orędowniczki, jako „Dogmatu chrześcijańskiego objawionego przez Boga, dla słusznej czci Matki Jezusa i dla dobra jednego, świętego, katolickiego i apostolskiego Kościoła Chrystusowego”.

  • Franek pisze:

   Ale Mery grozi, z jej słów wynika że 90% z tej strony pójdzie do piekła i ja też ….

   24.05.2013, 21:50 – Ci, którzy w złości pomstują na Moje Słowo i ogłaszają, że pochodzi Ono od szatana, będą przebywać z bestią na wieczność

   • wobroniewiary pisze:

    Ha ha ha ha,
    śmiejmy się bo śmiech to zdrowie 🙂
    I radujmy się zawsze w Panu, na złość tym, którzy chcieli by nas dobić, i do piekła wsadzić albo chociaż tu na ziemi trochę krwi utoczyć…. 😀

    Szczęśliwy każdy, kto boi się Pana,
    który chodzi Jego drogami!

 4. Franek pisze:

  Antidotum na Marię z Irlandii i innych fałszywych proroków.
  Z wpisu ks. Jacka Bałemby
  Objawienia fatimskie są prawdziwe. Zasługują zatem na to, aby je traktować poważnie. Jeśli mówi Matka Boża, która jest zatroskana o zbawienie każdego człowieka i o pokój na świecie, czy można ten głos zignorować, przemilczeć, pominąć?

  Matka Boża nie zostawia nam modnych dzisiaj ogólnikowych i niezobowiązujących sformułowań typu „Bóg kocha nas takimi, jakimi jesteśmy”. Przeciwnie! Wzywa nas do nawrócenia, do modlitwy i do pokuty. Wzywa nas do codziennego odmawiania Różańca. To jest głos poważny! To jest głos będący wyrazem poważnego potraktowania słuchaczy, odbiorców – nas!

  Istotnym elementem naglącego przesłania z Fatimy jest nabożeństwo pięciu pierwszych sobót podejmowane z intencją wynagrodzenia za grzechy popełniane przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi.

  A oto cztery warunki nabożeństwa pierwszych sobót miesiąca:

  1. W pierwsze soboty miesiąca przystąpić do spowiedzi z intencją wynagrodzenia za grzechy popełniane przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi. Można także skorzystać z łaski sakramentu pojednania wcześniej, byleby w tym dniu być w stanie łaski uświęcającej, bez grzechu ciężkiego.
  2. Przyjąć Komunię Świętą w pięć pierwszych sobót miesiąca w powyższej intencji.

  3. Odmówić pięć tajemnic różańcowych. Po każdej dziesiątce odmawiamy: „O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, zachowaj nas od ognia piekielnego, doprowadź wszystkie dusze do nieba i dopomóż szczególnie tym, które najbardziej potrzebują Twojego Miłosierdzia”.

  4. Przez piętnaście minut rozważać jedną lub więcej tajemnic różańcowych, ofiarując tę medytację w intencji wynagradzającej.

  Niezbędnym warunkiem dobrego odprawienia nabożeństwa jest nastawienie, z jakim te praktyki wypełniamy: intencja wynagrodzenia za grzechy popełniane przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi.

  Więcej szczegółowych podstawowych informacji znajdziemy
  http://sacerdoshyacinthus.wordpress.com/2013/04/06/pierwsza-sobota-miesiaca-4/

 5. wobroniewiary pisze:

  Zapraszamy w imieniu twórców na nowy blog, prowadzą go m. in. Polacy mieszkający za granicą, należący do wspólnej grupy na fb ostrzegającej przed MBM i ściśle współpracujący z kapłanami w krajach, gdzie mieszkają.
  Podajemy link i tłumaczenie zdania na logo strony

  „Nie ma anonimowego proroka ktory pochodzi od Boga. Podobnie jak diabel ktory zawsze ukrywa prawde, wszyscy nazywajacy sie prorokami ktorzy ukrywaja sie pod falszywym imieniem sa podobnie fałszywi”

  http://mariadivinemercytrueorfalse.blogspot.com/

  • Admin pisze:

   Łucja dos Santos, Franciszek i Hiacynta Marto, Bernadeta Soubirous, Melania Calvat a potem Ida Peerdeman, Kunegunda Siwiec, Władysława Papis, Anna Argasińska, Faustyna Kowalska, Ivan Dragićević, Maria Pavlovic-Lunetti Vicka Ivanković-Mijatović , Mirjana Dragićević-Soldo , Jakov Čolo

   A na przeciwko: Maria MDM, Kwiaty Lotosu, Energie Kosmosu i inne pseudonimy z nie wiadomo jakich galaktyk,
   Każdy ma w czym wybierać, każdy ma wolną wole.
   Niektórzy mają podwójne nazwiska, a niektórzy po dwa nazwiska i to nie byle jakie, w zależności od okoliczności albo i podwójne osobowości

 6. majowka pisze:

  U nad teraz jest wieczor
  Burze w okolicy 😦
  Silne tornada znow w oklahomie
  zblizaja sie do zabudowan 😦
  Boze, ogladam tv za zywo, tornado uderza w zamieszkale okolice
  Wlasnie reporter mowi ze pada tam wielki deszcz i ludzie jada autami prosto na tornado nie widzac w tym deszzu ze tam juz uformowalo sie tornado i zeszlo na ziemie
  Podejrzewaja ze wielu ludzi zginie
  Bo oklahola city to stolica Oklahomy
  Wielkie miasto
  Pokazuja niebo, wyglada jak otchlan piekla

  proszę o modlitwę!!

 7. Dziecko Medziugorje pisze:

  Z artykułu i z faktów wynika, że mamy do czynienia z opętaniem ekspiacyjnym tak jak u Anny Liese z Niemiec.
  Módlmy się, i wynagradzamy za grzech aborcji,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s