Arcybiskup australijski Mark Benedict Coleridge w bardzo ostrych słowach potępił orędzia Marii z Irlandii i ostrzegł przed nią i przed jej fałszywym nauczaniem

Abp Australia

Arcybiskup Coleridge wystosował list do księży, osób zakonnych i świeckich wiernych Archidiecezji Brisbana dotyczący dwóch spraw: osobistego ordynariatu Naszej Pani Krzyża Południa i rzekomych prywatnych objawień „Marii Bożego Miłosierdzia”
Tutaj znajduje się list: Arcybiskup – Ordynariat i Maria Bożego Miłosierdzia:  kliknij

Tłumaczenie części listu dotyczącej „orędzi” fałszywej wizjonerki każącej się nazywać „Marią z Irlandii”
Ostatnio zwrócono moją uwagę na orędzia – rzekomo przekazywane przez Chrystusa kobiecie, która nazywa siebie „Marią Bożego Miłosierdzia” – są rozpowszechniane w Archidiecezji Brisbane.
Przestudiowałem niektóre z tych orędzi i stwierdziłem ze są wyraźnie fałszywe i szkodliwe dla wiary chrześcijańskiej, tak jak naucza jej Kościół Katolicki. Rzekoma odbiorczyni tych orędzi działa anonimowo i odmawia zidentyfikowania się i stawienia przed lokalną władzą kościelną dla teologicznego przestudiowania treści jej orędzi.
Orędzia te zawierają znaczne błędy teologiczne i historyczne, które mieszczą się w kategorii fałszywego millenaryzmu i bardziej wzbudzają strach niż pokój ducha. Grają one na elementach wiary katolickiej po to tylko aby podkopać ją u jej podstaw. Poza tym, są oburzające w tym co głoszą o Papieżu Franciszku. Z tego powodu, orędzia „Marii Bożego Miłosierdzia” nie powinny być traktowane poważnie, dyskutowane ani też rozpowszechniane w obrębie Archidiecezji Brisbane.
Podpisano
Arcybiskup Mark Coleridge
Za: http://adriansharp.wordpress.com
Tłumaczyła: Danuta

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Orędzia, Papież Franciszek, Zagrożenia duchowe i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

44 odpowiedzi na „Arcybiskup australijski Mark Benedict Coleridge w bardzo ostrych słowach potępił orędzia Marii z Irlandii i ostrzegł przed nią i przed jej fałszywym nauczaniem

 1. TomaszWierny pisze:

  Brawo! 😀
  Teraz kolej na polskich biskupów i arcybiskupów
  Pora zabrać się za to całe bractwo antypapieskie
  Amen!

  • Maggie pisze:

   Kolej na biskupow calego swiata i odczytanie listow pasterskich w kazdej parafii, bo ludzi sie otumania w perfidny sposob.

   Pieczecie spod znakow diabelskiego kopyta ludzie „kseruja” i dziela sie kopiami… w dobrej wierze ….a to tragedia ze strasznymi konsekwencjami.
   Antychryst nie proznuje w postaci „objawionych” oraz „rownosexsiastych”.

   Jezus jest Panem!

 2. Ania pisze:

  Kolejny ważki głos katolicki
  Skoro papież wg tej całej Marii i jej zwolenników jest antypapieżem to kim są wszyscy kapłani, popierający papieża i mu posłuszni?

  • Maggie pisze:

   Dziwne, ze atakuje papieza czy Kosciol, a nie „homoludow” domagajacych sie nienaleznych im przywilejow. Przeciez ten ruch tych „rownouprawnionych” sam przez sie jest Antychrystem….a Mary szuka antychrysta w …papiezu? i ani be ani me tygodniami na temat „homofobii”????, tylko papiez kole jej oczeta !?!
   Apage satanas!
   Jezus jest Panem!

 3. AA pisze:

  Wolę prawdziwą Maryję od Marii, tej z Irlandii
  Nawet tę ułożoną z owoców 😉

 4. Magdalena pisze:

  Super wiadomość.
  Niedobrze mi jak czytam najazdówkę na Ojca Świętego albo o ukrytych wizjonerach i wizjonerkach.
  Dla mnie każdy wizjoner który jest ukryty jest do bani i szkoda na takich czasu.
  Pan Jezus jawnie nauczał a nie teksty typu ty się bracie ukrywaj bo misji nie przeprowadzisz.
  Jakiej to ukrytej misji?
  Ludzi trzeba nawracać jawnie jak św. Jan Chrzciciel
  On się nie bał stracić głowy bo kto straci życie zyska je. Nie ma nic ukrytego co by nie miało być ujawnione.
  A nie podwójne życie. Misje głoszone po cichu a głośno wystawne życie i opływanie w luksusach. A potem lądują w więzieniach jak Kamyk z Australii.
  I nie z powodu misji tylko z powodu pychy i kłamstwa. Taki Kamyk siebie ogłaszał papieżem a jak skończył 🙂
  Jestem przeciwna wszystkiemu co się ukrywa. Od Boga to nie pochodzi i tyle.

  Śmiech zbiera i tyle od takich współczesnych ukrytych wizjonerów. I nieważne czy mówią za czy przeciwko papieżowi. Ważne że nie nauczają w duchu Bożym, bo Bóg nie chowa się po kątach.

 5. ula pisze:

  Bardzo sie ciesze, ze Biskupi zaczynaja poswiecac swoj czas na rozeznanie tych herezji jednoczesnie ratujac wielu. Ubolewam szczerze nad tymi, ktorzy badac posluszni szatanowi w jego merowskich oredziach odrzuca kazdego kaplana ktory odrzuci diabelska manipulacje. Ale najtragiczniejsze w tym zwiedzeniu mocy piekielnych jest ich ucieczka przed Panem w paszcze wilka 😦

  • wobroniewiary pisze:

   I jeszcze zastanawiają się czy wziąć udział w adoracji NS w niedzielę 2 czerwca, bo to antypapież przecież będzie przed Najświętszym Sakramentem

   Zwiedzenie tych ludzi jest straszne. Poczytać co wypisują na fb, to głowa mała….

   • ula pisze:

    Miejmy nadzieje ze w koncu dostrzega jak szatan ich odsuwa od Boga 😦

   • Maggie pisze:

    Przeciez kazdy wierzacy adoruje Najswietszy Sakrament …wiec skad te obiekcje?

    To jak w powiedzeniu „na zlosc mamie niech mi uszy zmarzna” i chyba najedli sie szaleju, ze wprowadzja zamet tam gdzie ZYWY CHRYSTUS w Eucharystii KROLUJE.

    Jezus jest Panem!

 6. Monika pisze:

  Wreszcie jakieś zdrowe, logiczne i oczywiste podejście do fałszywych orędzi:
  „orędzia “Marii Bożego Miłosierdzia” nie powinny być traktowane poważnie, dyskutowane ani też rozpowszechniane”.
  Nie ma tu dyskusji, bo o czym tu dyskutować ale nie ma też milczenia w tej sprawie. Godny polecenia przykład.

  • joanka pisze:

   nie tylko zdrowe i logiczne podejscie ale rowniez krotko i na temat! 🙂 Widze ze coraz wiecej osob sie budzi i , ze biskupi sie biora za ten maryskowy wirus..

 7. Magdalena pisze:

  Bo najważniejsze to być w ramionach lub w dłoniach Ojca i nie wyśliznąć się z nich tak jak Maria Irlandka i jej przyjaciele

 8. Tom pisze:

  Gada pierdoły..jak wszyscy wiemy.MBM to bez zwątpienia prawdziwe orędzia.Ile jeszcze biskupów odważy się w ten sposób dokopac naszego Jezusa który jest naszym Panem?

  • wobroniewiary pisze:

   Specjalnie wpuściłam jeden tylko komentarz tego Toma – aby pokazać Czytelnikom, jak mają sprane mózgi czytelnicy i stali piszący na stronie „dzieckonmp.wordpress”

   Teraz niech każdy zobaczy, ile zła i szkód na duszy taka strona potrafi wyrządzić!!!

   Ps. A w koszu i w spamie podobnych komentarzy bez liku. I wszystko z tamtej strony. Nawet wpisują linki do kolejnych stron z przekazami tej całej „Marysi”

  • Czekajacy pisze:

   Bardziej kopią Ci – co to rozpowszechniają, żyją czymś co jest sprzeczne z nauką kościołą, blokuje uzyskiwanie łaski, błogosławieństwa, wielokrotnie już zapowiadało niespełnione wydarzenia (kto nie wierzy, niech poczyta orędzia z zeszłych lat), itd. itd.

   Och ile i co się już nie miało wydarzyć…

   To przede wszystkim kpina z Bożego Miłosierdzia, ciężko uwierzyć, że łapią się na to Polacy, rodacy Św. Faustyny…

   Może dodajcie link do ogólnego wpisu:
   https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/ostrzezenie-ks-adam-skwarczynski-ostrzega-przed-satanistycznym-podlozem-oredzi-marii-z-irlandii/

 9. AA pisze:

  Ofiaruj swój udział w jutrzejszej mszy świętej i procesję Bożego Ciała w intencji ratowania dusz w czyśćcu cierpiących, łaski jakie za to uzyskasz od Pana Jezusa i Jego Matki mogą odmienić Twoje życie. Może nie wygrasz w totolotka, ale będziesz mieć rezerwę w Banku NIEBO. 🙂

 10. AA pisze:

  Apel o transmisję porannych mszy papieskich
  Włoski tygodnik katolicki Famiglia Cristiana apeluje o transmisję porannych mszy papieskich w kaplicy Domu św. Marty.
  http://www.deon.pl/religia/kosciol-i-swiat/z-zycia-kosciola/art,14608,apel-o-transmisje-porannych-mszy-papieskich.html

 11. TomaszWierny pisze:

  „Egzorcysta diecezji rzymskiej, powiedział gazecie Sunday Times: „Prosiłem papieża, aby dał wszystkim kapłanom uprawnienia dla przeprowadzania egzorcyzmów i zapewniłem, że kapłani są właściwie przygotowani do nich, począwszy od seminarium. Istnieje ogromny popyt na egzorcyzmy.”

  Ta jego wypowiedź ukazała się w cyklu kilku komentarzy udzielanych różnego rodzaju środkom społecznego przekazu, w związku z koniecznością komentowania zdarzenia z Placu Świętego Piotra, kiedy po Mszy w niedzielę zesłania Ducha Świętego Ojciec Święty Franciszek pomodlił się spontanicznie za chorego, co spowodowało liczne pytania, czy był to egzorcyzm, czy też nie”.

  Zgadzam się jeśli wziąć pod uwagę, że w każdym prawie kościele leżą ulotki z diabelstwem przeciw papieżowi spod pióra albo raczej spod klawisza grupy Mery to warto, żeby każdy ksiądz i to w każdym kościele egzorcyzmował.

  • wobroniewiary pisze:

   Niech idzie taki na spotkanie szumnie zwanej „grupy modlitewnej Mery” i niech zacznie od egzorcyzmu i modlitwy za papieża. Myślę, że niedługo byśmy czekali na owoce tych egzorcyzmów.

 12. wobroniewiary pisze:

  Ten komentarz też proszę zamieścić i pogrubić nas swojej stronie panie Zenobiuszu samozwańczy specu od Medziugorje i innych objawień

  W sprawie Medziugorje są biskupi „ZA” i są biskupi „PRZECIW”
  M.in. dlatego sprawę bada Komisja Watykańska, więc proszę się od nas odwiosnować,
  Jest wiosna, proszę pooglądać piękno przyrody a potem przeczytać że osoba o nicku WK właśnie Medziugorjem zwalczała Marię z Irlandii – https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2012/06/03/wiosna-kosciola-jeszcze-raz-o-oredziach-mbm-diabel-moze-podszywajac-sie-pod-maryje-namawiac-ludzi-do-postu-i-modlitwy-otoz-moze/

  W przypadku Marii z Irlandii – żaden biskup jej nie poparł i tu tkwi sedno – ŻADEN!!!)
  Oficjalne stanowisko Komisji Watykańskiej będzie nam wyznacznikiem a nie posty z pańskiej strony, tym bardziej że są one jak chorągiewka. Przykład choćby z Amsterdamem, i Panią wszystkich Narodów. Ale to też kolega(-ledzy) popierają wiec jakby tu wybrnąć….

  Dla mnie i dla tej strony temat zamknięty!!!
  Komisja Watykańska a nie internetowo-telefoniczna powie „NIE” będzie nie!
  Komisja powie „Tak” będzie tak!

  Informuję, że od dziś spływa po mnie jak woda w WC co pan wypisuje o nas i o naszej stronie w kontekście Medziugorje.
  Jeśli już to mam tylko jedną prośbę – proszę kopiować wszystko łącznie z początkowym nauczaniem niektórych „nauczycieli” o Medziugorju i proszę zapytać o prywatne zdanie na temat Medziugorje i Garabandal.
  Różnica jest taka, że ja je znam, mam je też zapisane w mailach i nie tylko, stąd taka schizofrenia (przez „n” prawidłowo – błąd, który pozwolił małe co nieco rozpoznać) jest wielce niezrozumiała

  Ja jak w coś wierzę lub jestem czemuś przeciwna to mam cywilną i świecką odwagę pisać, w to wierze prywatnie, ale w to nie wierzę a tu czekam na stanowisko Kościoła i nie mam różnych zdań na różnych stronach „w zależności od okoliczności”

  Żegnam (Ze spamu również) i życzę miłego świętowania w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej !
  Naszych Czytelników zapraszam też na transmisję mszy św. w to święto z kościoła św. Jakuba w Medziugorje.

  • TomaszWierny pisze:

   Bravo! Bravissimo 🙂

   Chyba nie mam obowiązku czytać i przyjmować co pisze Zenobiusz czy ktoś u niego.
   Jakiś nowy kult anonimowej jednostki, tylk onie wiem czy jego samego czy jego „nauczyciela”?
   Właśnie ta schizofrenia przez „M” wiele mi wyjaśniła.
   Nie ma to jak zdroworozsądkowe podejście do sprawy.

  • Ania pisze:

   Zenobiusz twierdzi, że Gospa musiała wiedzieć, gdyby była autentyczną Matką Boską o tym, że Vicka zwiąże się z Vlasiciem i razem będą oczekiwać Plejadian. A więc wszystkie objawienia w Medjugorie są fałszywe.
   Tu nasuwa mi się Biblia.
   Salomon miał pełnię błogosławieństwa Bożego, a pod koniec życia pobłądził i związał się z poganką królową z Saby i razem z nią czcił bożki pogańskie. ( Przed śmiercią opamiętał się chyba, gorzkimi twierdzeniami, że wszystko na świecie to marność. Jak go Bóg osądził- nie wiemy. Ale grzechy Salomona nie zaprzeczają jego początkowym wielkim błogosławieństwom Bożym i faktowi, że autentycznie rozmawiał z Bogiem)

   • Anna pisze:

    W sprawie Medziugorje naprawdę wielu znanych księży oficjalnie czeka na stanowisko Kościoła prywatnie ale głośno i bez wstydu mówi wierzę w objawienia w Medziugorje.
    Bardzo dużo księży przekazuje na swoich profilach na fb orędzia z Medziugorje.
    Wielu daje oficjalne świadectwa jak ks. Piotr Glas, ks. D. Chmielewski, a O. Daniel wyraźnie nawiązuje do Medziugorje w swoich wypowiedziach na mszach o uzdrowienie i błogosławi trzymając w ręku figurę Gospy.
    Wszyscy jak ich spytać są posłuszni Kościołowi, Papieżowi i czekają na oficjalne stanowisko Komisji Międzynarodowej oraz na oficjalny głos Papieża.
    Czy wtedy ludzie odwrócą się od papieża, bo powie inaczej niż oni myślą, myślę o tych , co będzie jeśli Papież uzna?
    Księża jeżdżą by zapewnić opiekę duchową pielgrzymom i sami doznają wielu łask, o czym potem piszą jak ks. Cielecki ten od oleju św. Charbela.
    Ksiądz Rajchel, ks. G. Amorth to egzorcyści, podobnie ks. Glas i oni wypowiadają się pozytywnie o Medziugorje, głośno mówią, że wierzą. Ks. Glas doznał tam cudownego uzdrowienia
    Wolę wierzyć im a nie blogerom, których jedynym celem jest okazywanie złości i szydzenie.
    Bóg jest miłością i z nikogo nie szydzi.
    Swego czasu pisywał pełen humoru, niestety szyderczego brygadzista.
    Jego szyderstwa do dziś grupa MDM cytuje na fb jako główny dowód, że ten blog kpi z orędzi Marii i z bloga dznmp.
    Pełna pychy postawa takich brygadzistów spowodowała, że ludzie nie czytali argumentów tylko woleli tu nie wchodzić, żeby się na nich nie natknąć. Jeden temat, dołożyć MDM a zachwalić innych. Monotematyka..
    Mam nadzieję że nie doczekamy się kolejnego bloga z szyderczymi obrazkami z Gospą w wiosennej poświacie.
    Daj Boże, aby nie.

   • Dziecko Medziugorje pisze:

    Dziękuję
    Dodam „Medziugorje w spojrzeniu Ojca św. Jana Pawła II”

    Redakcja czasopisma „Pur-Magazin” przeprowadziła wywiad z przyjacielem Papieża, biskupem Pavlem Hnilicą,* który od ucieczki ze Słowacji w latach 50-tych, przebywa w Rzymie. Tematem ciekawej rozmowy, którą w październiku 2004 przeprowadziła Maria Czernin, były wypowiedzi Ojca Świętego o wydarzeniach w Medziugorju.

    Następnie Ojciec Święty zapytał, co sądzę o wydarzeniach w Medziugorje, czy tam już byłem. Powiedziałem: „Nie. Watykan mi tego wprawdzie nie zakazał, ale odradzał..” Wówczas Papież spojrzał na mnie i rzekł: „Udaj się tam in cognito, podobnie jak przebywałeś w Moskwie. Kto mógłby Ci takiej podróży zakazać?” W ten sposób Ojciec Święty znalazł pewne rozwiązanie, unikając udzielenia oficjalnego pozwolenia na podróż do Medziugorja. Następnie udał się do swego gabinetu, skąd po chwili wrócił z książką René Laurentina o Medziugorju. Przeczytał mi kilka fragmentów, podkreślając, że orędzia z Medziugorja pozostają w pewnym związku z orędziami z Fatimy: „Spójrz, Medziugorje jest jakby przedłużeniem orędzi fatimskich.
    Następstwem tej rozmowy były trzy, a może nawet cztery moje podróże in cognito do Medziugorja, po czym ówczesny biskup Mostaru Pavao Żanić skierował do mnie list, w którym w trybie natychmiastowym zakazał mi dalszego przybywania do Medziugorja, grożąc, iż w przeciwnym razie zawiadomi Papieża. Prawdopodobnie ktoś uznał za pożądane o moim pobycie w Medziugorje biskupa zawiadomić, ja jednak nie musiałem się Papieża w tej sprawie obawiać.

    – Czy później zdarzały się jeszcze okazje do rozmów z Ojcem Świętym o Medziugorje?

    – Tak, przypominam sobie nawet dokładną datę tej drugiej rozmowy, to było w dniu 1 sierpnia 1988 roku. Pewna komisja lekarska z Mediolanu, która badała widzące dzieci z Medziugorja, przebywała wówczas u Ojca Świętego w Castel Gandolfo. Jeden z lekarzy wspomniał o trudnościach, jakie komisja napotkała ze strony biskupa Mostaru. Papież odniósł się do tego słowami: „Skoro jest biskupem tego regionu, musicie go słuchać” – następnie poważnym tonem dodał: „Jednak na Bożym Sądzie będzie musiał zdać sprawę z tego, czy postępował słusznie.”

    Tu jest całość, warto zrobić z tego wpis.
    http://medziugorje.blogspot.com/2009/02/medziugorje-w-spojrzeniu-ojca-swjana.html

 13. Tom pisze:

  Jeśli coś nie tak to lepiej pomódlcie się za mnie …ja po prostu wierzę w MBM i tyle…jeśli chcecie przekonać mnie nie pomogą mi argumenty…za i przeciw.Bóg tylko otwiera nam oczy na Prawdę i tu jest potrzebna łaska .Po co te ataki bo może okazać sie że walczymy z Bogiem potępiając MBM…Potrzeba czasu by ujrzeć finał tych orędzi..cierpliwośći.Z Panem Bogiem.

  • wobroniewiary pisze:

   Tom, polecam ci z całego serca ten dokument. Opracowała go osoba świecka. Chciała wyrwać najbliższą osobę z tych orędzi. Pisała, szukała, studiowała, modliła się. Dopiero gotowe wysłała księdzu do oceny

   Przeczytaj!
   Nie pisał tego ani ksiądz ani ja, znienawidzony „promyczek”, który dąży tylko do Prawdy!
   Dziś opluto nawet tę prawdę, że napisałam, że ktoś kiedyś bronił Medziugorje i się nim podpierał. A pomógł przypadek (u Boga nie ma przypadków) Anioł Stróż podesłał tu jakiegoś „Adamo”

   Ale Prawda zawsze prawdą będzie. Jak nikt się nie wyprze tego, że coś studiował, zaczynał, kończył, nie kończył… tak i tego się nikt nie wyprze

   Modlitwę obiecuję ja i na pewno inni a Ty czytaj 🙂

   Click to access maria-z-irlandii.pdf

 14. wobroniewiary pisze:

  Przypomnę w kwestii Mary z Irlandii, bo wpis jej dotyczy 🙂

  Zamieszczamy nagranie końcówki kazania oraz ogłoszenie plus zdjęcie „pisemek” jakie wczoraj były rozdawane pod kościołem w Wąwolnicy. Od razu wyjaśniamy, aby nie było niedomówień, że serce333 takowych nie miał jak rozmawiał z nami i nie widziałyśmy aby je w ogóle miał. Od niego dostałyśmy piękne obrazki MB Kębelskiej oraz Jezusa Miłosiernego w wielkiej ilości, za co serdeczne Bóg zapłać 😉
  My z Moniką w ogóle nie widziałyśmy pod kościołem tych pisemek, no bo nie łaziłyśmy tu i tam, dopiero w autobusie pani X (imię do naszej wiadomości) pokazała, że zabrała ich wielką ilość i dała mi je sfotografować na oczach całego autokaru. Zresztą mam je jeszcze u siebie i z największą przyjemnością spalę je

  Kazanie można odsłuchać pod adresem: http://sanktuarium-wawolnica.pl/index.php?m=audio -Homilia czerwiec.

  My zamieszczamy końcówkę z ogłoszeniem + zdjęcie „pisemek” dla przypomnienia.

  JEZUS JEST PANEM!

  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2012/06/24/ksiadz-egzorcysta-jan-peziol-ostrzega-przed-pisemkami-rozdawanymi-przed-kosciolem-w-wawolnicy-oedziami-marii-z-irlandii/

  • Anna pisze:

   Na fb jedna ze zwolenniczek Mery tak pisze:
   „Kaplani, egzorcysci to tacy dzisiejsi faryzeusze ktorzy znow potepiaja Chrystusa przemawiajacego przez te oredzia. Zapomnieli o proroctwach z Apokalipsy. Zmienili interpretacje 1000 lat raju o ktorym wyraznie pisze w Pismie. Ja WIERZE BOGU nie ludziom”

   • Maggie pisze:

    Od kiedy Mery jest Bogiem …aby jej zawierzac? Skoro wierzy Bogu niech czyta Pismo Sw. i slucha co papiez mowi – a nie co jakas incognito nimfa z pretensjami wymysla nienawistnie (handlujac przy tym pietnem szatanskiej pieczeci).

    Prawdziwa pieczec na cale zycie wyryta jest w czasie Chrztu Sw. i spotegowana Bierzmowaniem na duszy…a jakies bohomazy to mizerna falszywka,ktora tylko w ogien nalezy wpakowac. „Bumazki nie lzja” jako „paszport do nieba”.

    Jak mozna w tak waznej sprawie: zawierzac anonimowej osobie/mitomance, ktora robi intratny business ze swych…pseudo oredzi?????
    Niech ci nasi blizni wyrwa sie spod wezowej hipnozy i znajda ucieczke w objeciach Matki Chrystusowej, a nie zas w zgubnym uscisku samozwanczej Mery.

    Za bladzacych, abys ich na droge prawdy sprowadzila, blagamy Cie Matko Nieustajacej Pomocy…..

 15. Emi pisze:

  Juz tyle bylo powiedziane na temat tej Marii z Irlandii, ze dziwie sie naprawde
  ze ludzie w dalszym ciagu nie maja zdrowego rozsadku.
  Wydaje mi sie, ze rozpoczal sie proces rozdzielania plew od ziaren i dlatego Bog dopuszcza wszystko. Nie martwcie sie wiec o innych, bo wszystko juz zostalo powiedziane, jesli ktos nie slucha niech idzie na zatracenie na wlasna prosbe. My juz nic nie mozemy zrobic.Tak jest tez napisane w Bibli.

  • wobroniewiary pisze:

   Możemy się modlić
   Wiara czyni cuda 🙂

   Wtedy nikt nie będzie musiał stać w rozkroku:
   Popieram Mery a podczas mszy św., gdy kapłan mówi „Módlmy się za Ojca Świętego Franciszka” nie będzie musieć odwracać gęby w drugą stronę albo dodawać „O nawrócenie” co robią i czym się chwalą

 16. wobroniewiary pisze:

  Tak opowiadają, że dopowiadają. Dowiedziałam się o tym dziś z rozmów na fb, naszą grupę nawiedziła jedna fanka Mery.

  Ale nie tylko to.
  Sama dziś parokrotnie rozdziałam usta w zdziwieniu. I nie tylko z powodu Mary.
  A co do Mery, to ona „jest jedynym prawdziwym prorokiem, a to, że w paru miejscach nie zgadza się z Pismem Świętym, to wina….Pisma Świętego. przecież starotestamentowi prorocy nie znali XXI Wieku dlatego Mery wie lepiej”
  Wierzę, że się szczerze zdziwicie tym słowom, ja też … 😀

  Zostawiam was w tym zadziwieniu do wieczora, ale wiedz, że właśnie jest czas, iż wychodzą na jaw zamysły serc wielu i nie zawsze jak ci ktoś coś mówi od Boga, to koniecznie od Boga to pochodzi. nawet jeśli mówią, że „mają swoje sposoby” i zawsze co powiedzą, co „Bóg” ci podpowiada.

  Wystarczy cisza i słuchanie prawdziwego Boga, Bóg mówi w ciszy, a nie w szumnych akcjach szukania swego „ja”
  Któż jak Bóg!

 17. majowka pisze:

  Dziś dostałam maila, że […. edytował Admin]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s