Ks. Sł. Kostrzewa: Odebrać dzieciom niewinność – czas na świadectwa! A czy wiesz, że Walt Disney należał do masonerii?

Ks. Sławomir pisze:
Szczęść Boże! Podsyłam kolejną, najnowszą wersję prezentacji. Ciągle się rozrasta – niestety! Wielu ludzi przysyła mi też ciekawe świadectwa, w tej wersji zdecydowałem się umieścić kilka z nich, oczywiście za zgodą autorów. 
Serdecznie pozdrawiam.

Świadectwo Agnieszki Martyniec
„Mając ok 9 lat zobaczyłam reklamę gazetki „Witch” i bardzo zapragnęłam ją mieć. Okłamałam moją mamę żeby zdobyć pieniądze i ją kupić. W pierwszym numerze „prezentem” było wahadełko. Opanowałam zasady posługiwania się nim oraz przestrzegałam zasad dotyczących przechowywania i innych. W czasopiśmie było także napisane że wahadełko należy tylko do mnie i muszę je ukrywać przed innymi a jeśli wahadełko zgubi się albo wyrzuci to oznacza nieszczęście. Na początku byłam zafascynowana ale szybko poczułam że to jest złe i zaczęłam się bać. Bardzo chciałam pozbyć się wahadełka jednak nie wiedziałam jak. Dziś nie pamiętam co z nim zrobiłam, wydaje mi się że je zakopałam (być może moim ogrodzie).
Myślę, że wtedy najgorsze było dla mnie poczucie że jestem z tym problemem sama i nie mogę nikomu o tym powiedzieć, poradzić się. Dlatego bardzo się cieszę i dziękuję za ludzi którzy walczą o niewinność dzieci bo bardzo dobrze pamiętam poczucie mojej winy, pewnego rodzaju zniewolenia i strach. Do dziś boję się na myśl o tym jak wiele złego mogą wyrządzić takie zabawki zupełnie bez naszej kontroli. Myślę, że wszystkich tego rodzaju ataków marketingowych już nie da się w pełni kontrolować a nasz ratunek i uwolnienie możemy znaleźć tylko w modlitwie. Pozdrawiam,
Agnieszka Martyniec

1d

Niektóre nowości w prezentacji:

1b1e

1f

2a

Pobierz najnowszą wersję prezentacji: Odebrać dzieciom niewinność prezentacja-wersja 1,5
Pobierz najnowszą wersję prezentacji PowerPoint 97-2003:
Odebrać dzieciom niewinność prezentacja-wersja 1,5

A przecież nikt nie potrafi kochać Pana Boga tak szczerze jak dzieci 🙂

dziewczynka i NMP

A tutaj występ księdza Sławomira Kostrzewy na ten temat w TVP: kliknij
PnS ks. SK

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Zagrożenia duchowe i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

27 odpowiedzi na „Ks. Sł. Kostrzewa: Odebrać dzieciom niewinność – czas na świadectwa! A czy wiesz, że Walt Disney należał do masonerii?

 1. Ania pisze:

  Jeśli chcecie wejść do Królestwa, musicie się stać na powrót jak dzieci 🙂

 2. Paul pisze:

  O tym co się dał zamrozić to wiem.Jest film jak ojciec dziecka ostrzega innych rodziców przed bajkami Disneya czy jak mu tam.Jak znajdę to dam to trwa z 10 minut.

 3. poszukiwacz_prawdy pisze:

  „A czy wiesz, że Walt Disney należał do masonerii?”

  Jak go kiedyś odmrożą to się go spytamy, czy to prawda;-)

 4. poszukiwacz_prawdy pisze:

  Kurczę, a ja myślałem, że pan Łolt był taki prawicowy – no bo antykomunista i w ogóle…

  • wobroniewiary pisze:

   Myślał indyk o niedzieli….

   • poszukiwacz_prawdy pisze:

    Nie przesadzajmy z tą masonerią. Korwin też się przyznał kiedyś, że był masonem.

    Wy tradycjonaliści często przesadzacie z oskarżeniami. Na prawicy klasycznym przykładem jest regularne besztanie Freuda, zarzuca się mu nawet satanizm.

 5. myślący pisze:

  Pojęcie prawicowca na zachodzie już nie istnieje, obecny prezydent Francji też jest prawicowy, podobno… Nasz prezydent konserwatywny podobno… itd..małe litery z pełną świadomoscią

 6. Paul pisze:

  Korwin Masonem? Ale teraz jest ok.Ostatnio w prost powiedział o tym ze globalne ocieplenie to bzdura bandy złodziei.Zbierają pieniądze na walkę z ociepleniem a tak naprawdę pchają do własnych kieszeni.Wypuść plotkę dodaj do tego że potrzebujesz kasę na rozwiązanie problemu a głupole zaraz z kasy wyskakują i napchają ci do kieszeni.
  Jezus Jest Panem !!!!!!!!!!

  • Maggie pisze:

   Globalne ocieplenie? Ginely dinozaury, ginely mamuty – ocieplenia i oziebienia to nic nowego. Panta rei. Pogoda wariuje: w minionych dniach w Nowej Funlandii spadlo ponad 50 cm sniegu – rekord wszechczasow na maj. W tym samym czasie w Ontario ponad +20C.
   Moze niektorzy z panow „globalistow” widza ocieplenie … od ognia piekielnego, na ktory sobie pracuja i pchaja wen ludzkosc? Oby ujrzeli to kiedy jeszcze nie za pozno na odmiane.
   Jezus jest Panem!

 7. Ania pisze:

  Klika informacji na raz

  1. Vermont został trzecim amerykańskim stanem, który zezwolił na medycznie wspomagane samobójstwo. Ten skandaliczny przepis obowiązuje już w Oregonie i stanie Waszyngton na północnym zachodzie
  http://www.naszdziennik.pl/swiat/33274,vermont-zalegalizowal-wspomagane-samobojstwo.html

  2. Głos milionów Polaków jest pomijany i przemilczany przez decydentów w sprawie Telewizji Trwam. Wiele osób pyta co jeszcze można zrobić by zaprzestać dyskryminacji tej katolickiej stacji? W ostatnim czasie pojawiła się inicjatywa wysłania specjalnego listu do Ojca Świętego Franciszka
  http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/33281,napisza-o-dyskryminacji-telewizji-trwam.html

 8. Paweł pisze:

  Robienie krzywdy dzieciom nie popłaca. Potem dręczą wyrzuty sumienia i ludzie są pełni lęku. Są zniewoleni i dręczeni jak teraz matka Madzi z Sosnowca
  „Na sygnale” to może niezbyt udane źródło ale ten tekst warto przeczytać.

  Z potem na czole krzyczała w nocy przez sen, a w dzień miała przerażoną minę. Paliła świeczki i mamrotała coś pod nosem. A wszystko dlatego, że panicznie bała się ducha swojego biednego, zamęczonego na śmierć dziecka. Katarzyna Waśniewska (23 l.) próbowała pozbyć się ducha Madzi (+6 mies.), który miał ją odwiedzać i nękać. Tak twierdzi Marcin K., który ukrywał się z Waśniewską w domu na Podlasiu. Czyżby oskarżoną o zabójstwo córki kobietę dopadły wreszcie wyrzuty sumienia?! Czy uprawiane po nocach pogańskie zwyczaje były tylko kolejną grą na pokaz?
  Prosiła mnie, abym kupował w sklepie świece. Później zapalała je i czytała coś z książeczki, mamrotała pod nosem, wpadała jakby w trans. Tłumaczyła później, że rozmawiała z duchami – mówił śledczym Marcin K.

 9. Paul pisze:

  Poszukiwacz prawdy masoni maja 33 stopnie wtajemniczenia i ci na dole myślą ze ta organizacja nie jest zła bo nie wiedzą w czym siedzą.Często dopiero jak im ktoś uświadomi to wieją z tego w co wdepnęli.Dopiero ci na wysokich szczeblach wiedzą że ich organizacja to czysty kult szatana i obrzydliwości.Pewnie dlatego takie masz zdanie o masonach.Nawet jeśli Korwin był w masonerii to pewnie na początku drabiny i nie wiedział czym naprawdę jest organizacja do której należał.Trzeba ci po prostu to uświadomić bo nie wiesz że bzdury piszesz i dlatego admin ci podziękował bo aż się scyzoryk w kieszeni otwiera jak się czyta co ty piszesz.

 10. Franek pisze:

  Kocham dzieci a te umieją dawać kopniaki 🙂

 11. Paul pisze:

  Nom mam wreszcie.Zobaczcie sami.

 12. Pingback: Ks.Sł.Kostrzewa:Odebrać dzieciom niewinność-Czy wiesz ,że Walt Disney należał do masonerii? | Biały, bardzo biały

 13. malina pisze:

  Patrzę na datę i widzę, że to całkiem świeży występ księdza w telewizji, sprzed trzech dni 🙂

  • wobroniewiary pisze:

   Tak, dziś dostaliśmy informację od ks. Sławka na maila, a link do wystąpienia w TV jak już wpis był na stronie.
   Staramy się zamieszczać na bieżąco świeże informacje chociaż potrafimy podnieść i do góry lub przypomnieć jakieś ważne odgrzewane „stare kotlety” jeśli jest taka potrzeba.

   Napiszę szczerze, że po informacji iż Polska jest Chrystusem narodów nie zamierzałam nic nowego dziś dodawać na stronie, bo tamten wpis niżej też jest bardzo ważny i nie mniej ważna jest modlitwa oczyszczenia z „dzisiejszej” konferencji ale temat jest tak ważny, że nie odkładam go na potem. I tak wiem, że ks. Adam zaplanował już kilka nowych wpisów (w tym orędzie (a???) jakie p. Anna Argasińska otrzymala na dniach i tematów (ciekawe ale w swoim czasie) więc czasami musi być po kilka wpisów dziennie a czasami cisza…. 😉

 14. Pingback: Modlitwa do Ducha Świętego o uwolnienie od skutków okultyzmu | Biały, bardzo biały

 15. Asia2 pisze:

  Ze swojej strony mogę tylko dodać, że naprawdę duże zagrożenie stanowi saga o Harry Potterze. Jeszcze niedawno, gdy czytałam coś takiego sama się z tego śmiałam. Teraz, gdy od kilku miesięcy usiłuję się uwolnić od obsesyjnie powracających dialogów i scen już wiem, że to nie wymysł. Te książki mogą zniewolić. Czarny potrafi cytować całe ich fragmenty, dodając własne komentarze, a dodam jeszcze, że nie mam dostępu do żadnej z tych książek – po prostu w pewnym momencie, na pewnym etapie drogi ku wolności musiałam się ich pozbyć.

 16. Małolata pisze:

  To bardzo mądry artykuł. Ksiądz na rekolekcjach opowiadał nam różne historie z tym związane. Te wszystkie „monster high”, „hello kitty” to wszystko ZŁO. Jedna z tych historii była nawet związana z jego siostrzenicą. To wszystko prawda. Brzmiała ona tak: Ksiądz pojechał do swojej siostry w odwiedziny. Zobaczył zabawki siostrzenicy i ujrzał tam lalkę monster high. Od razu porozmawiał z matką na ten temat i postanowili zabawkę wyrzucić. Wtedy nagle do domu wpadła rozwścieczona dziewczynka i krzyknęła: „Oddajcie moją lalkę!!”. Najdziwniejsze z tego wszystkiego było to skąd ona wiedziała, że coś dzieje się z jej lalką. Tak jakby demon wtargnął do jej umysłu ogłaszając że coś złego stanie się z jej ukochaną zabawką. Czy to nie dziwne? Dla mnie ten artykuł jest bardzo dobry i rzeczywisty.

 17. Sylwia K. pisze:

  zgadzam się z tym artykułem mam autystycznego syna i widzę jaki mają wpływ na niego…proszę Boga o uwolnienie dla niego a dla mnie jako matki o… rozum , bo pozwalałam mu je oglądać

 18. Aneta pisze:

  Świetny artykuł, widziałam o wielu zagrożeniach, ale Disneyem jestem bardzo zaskoczona.

 19. olo13jcb pisze:

  Ks. Sławomir Kostrzewa w drugiej części prezentacji pt. „Odebrać dzieciom niewinność?” omawia konkretne zjawiska i treści obecne w mass-mediach i pop-kulturze, które wywierają negatywny wpływ na rozwój i wychowanie dzieci oraz wskazuje jak ustrzec je przed postępującą demoralizacją. Rejestracja: Toruń, 29 marca 2014 r.

  Słowa szatana wypowiedziane przez usta opętanej w dniu 14.10.2013
  odnośnie dzieła obrony dzieci i prezentacji pt. „Odebrać dzieciom niewinność”
  od 58.20:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s