Orędzie Matki Bożej z 25 kwietnia 2013 r. w Medziugorje

Uwaga! Na razie parafia Medziugorje nie podała oficjalnego tłumaczenia orędzia na język polski. Tłumaczenie, które podałem nie jest oficjalnym tłumaczeniem.

„Drogie dzieci! Módlcie się, módlcie się, tylko módlcie się, aż wasze serce otworzy się na wiarę  jak kwiat, który otwiera się na ciepłe promienie słońca. To jest czas łaski, który Bóg wam daje poprzez moją obecność, a wy jesteście daleko od mego serca, dlatego wzywam was do osobistego nawrócenia i modlitwy rodzinnej. Niech Pismo Święte zawsze będzie dla was zachętą. Wszystkich was błogosławię moim matczynym błogosławieństwem. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”
Źródło: Medziugorje.blogspot.com

Czekamy na oficjalne potwierdzenie z Watykanu lub źródeł do niego zbliżonych, że Komisja Watykańska pozytywnie zaopiniowała Medziugorje (Kliknij)
Na razie mamy bardzo dużo stron, ale chorwackich i bośniackich, dla przykładu: KliknijKliknijKliknijKliknij

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Orędzie Matki Bożej z 25 kwietnia 2013 r. w Medziugorje

 1. Matka Boża Dobrej Rady

  Matka Boża Dobrej Rady – to tytuł nadany Najświętszej Maryi Pannie w celu podkreślenia jej roli jako pośredniczki i wychowawczyni wypraszającej u Boga oświecenie w trudnych sytuacjach, zwłaszcza wymagających roztropnych decyzji w życiu duchowym lub działalności apostolskiej. Podstawę kultu MB Dobrej Rady stanowią teksty biblijne z ksiąg mądrościowych zastosowane do Najświętszej Maryi Panny, a także teologiczne uzasadnienia św. Augustyna, św. Anzelam z Canterbury i św. Bernarda z Clairvaux o Matce Bożej jako wszechpośredniczce łask, zwłaszcza darów Ducha Świętego.

  Czytaj więcej na: http://ewangeliadlanas.wordpress.com/2013/04/25/matka-boza-dobrej-rady/

 2. wobroniewiary pisze:

  Na fb na stronie http://www.facebook.com/Brotnjo.info?hc_location=timeline można przeczytać o pozytywnej opinii Międzynarodowej Komisji Watykańskiej w sprawie Medziugorja:

  VAŽNA VIJEST!!! :)))))
  ♥ Međunarodno povjerenstvo za Međugorje koje je imenovao Papa Benedikt XVI. dalo je pozitivno mišljenje o događanjima u Međugorju, još se čeka konačna odluka Pape Franje prije službenog priznanja Međugorja

  To od nich wyszło pierwszy raz w świat. To jest źródło tej informacji – Brotnjo.info

 3. wobroniewiary pisze:

  DZIEŃ 7 Nowenny do św. Ojca Pio w intencji Adminki
  Błogosławiony Św. Pio z Pietrelciny, trudziłeś się w „Boskim Planie Zbawienia”, oferując Twoje cierpienia aby uwolnić grzeszników od łańcuchów diabła. Błagamy Ciebie o modły za nas, aby niewierzący byli nawróceni na wiarę, aby wszyscy grzesznicy odczuli skruchę w swoich sercach, a aby ci których serca są chłodne znaleźli odnowiony entuzjazm do życia chrześcijańskiego. Kończąc, módl się za tych, którzy są wierni, aby trwali na swojej drodze do zbawienia.

  „Gdyby tylko ludzie tego świata mogli dostrzec piękno duszy człowieczej gdy jest ona w łasce bożej, wszyscy grzesznicy i niewierzący na świecie byliby natychmiast nawróceni.” Padre Pio

  Koronka do Najświętszego Serca Pana Jezusa wg Św. O. Pio
  http://www.padrepio.catholicwebservices.com/POLSKA/Prayer_Polska.htm#

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s